PDA

View Full Version : Nirvana Band...


Faqet : [1] 2

gazi-de
10-03-07, 12:17
Nirvana mire se vjene ne mesin tone,te uroje qaste te mira ne f/d,lexime dhe shkrime te shkelqyare nga une miku juaj i ri gazi-de,qe per fillim edhe nje tufe lule...mire se vjen...

uck_aksh
11-03-07, 09:50
Nirvana Bend te uroj mirseardhje te uroj gjith te mirat ne forum gjithashtu edhe ne jet

Paradox_13
11-03-07, 09:54
Mire se vjen e nderuar,uroj te kaloni qaste te mira ne ket mes..

vjeshta
11-03-07, 15:58
Pershendetje e nderuar dhe mire se na erdhe ne mesin tone .

Vjeshta.

selvija
11-03-07, 17:48
Pershendetje Nirvena_Band na u shtue edhe nje shok..shpersojm se do kalojme qaste te bukura mes nesh shokve dhe shoqeve ketu ne dardani...
http://c.myspace.com/Groups/00008/70/39/8139307_l.gif (http://mitrovicalios.zip.io/)
RRespekt..nga Selvija..

Nirvana Band
12-03-07, 09:17
selvija, vjeshta, Paradox, uck_aksh, gazi. Ju falenderoj per pershendetjet, me gjitha te mirat edhe per ju, nga shoku juaj Nirvana Bend.

ninnela
12-03-07, 23:10
I nderuari nirvana band i bashkangjitem edhe une pershendetjeve te miqeve dhe mikeshave te mija ,ja kalofsh si eshte me se miri e mesin tone :smile:

Respekt ninnela:wink:

Nirvana Band
14-03-07, 17:33
Te falenderoj per pershendetjen ninnela, shpresoj te kalojme mire se bashku.

rilinda
15-03-07, 00:37
http://latuastella.blog.excite.it/img/have%20a%20nice%20day.jpg

Buqja_ch
15-03-07, 10:47
mir se ke ardhur ne mesin ton...besoi se do te kalosh mire...

me rrespekt...

Nirvana Band
19-03-07, 09:25
Pershendetje per ju rilinda dhe Buqja. Ju falenderoj per viziten tuaj ne dhomen time.

Dreni30
19-03-07, 09:50
E nderuar, mirese ke ardhur ne mesin tone, te uroj shendet e biseda te kendshme ketu ne forum.


Dreni.

Dreni30
19-03-07, 20:59
[quote=Dreni30]I nderuar, mirese ke ardhur ne mesin tone, te uroj shendet e biseda te kendshme ketu ne forum.
Sipas informatave te sakta qe mora se niku ne fjale eshte djale ( apo i gjinise mashkullore) Te flm. i nderuar per mirekujdesin.

Dreni.

Nirvana Band
20-03-07, 14:10
Pershendetje Dreni. Te falenderoj per mirekuptim. Degjohemi.

Guri i madh
12-04-07, 23:28
Nirvana Bend ju deshiroj mir se ardhje ne forumin ma te respektuar kombtar


www.dardania.de (http://www.dardania.de) duke ju deshiruar komunikim te kendshem


ju pershendet Guri i madh

Prishtinasja_
13-04-07, 10:08
Nirvana Band prano edhe pershendetje e mia te sinqerta !!!!!:smile:

Elina
13-04-07, 13:25
Ju pershendes dhe ju uroje nje dite te mbare !

Sy_kaltra
14-04-07, 11:06
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_kartoline.jpg

Djellza:
14-04-07, 22:08
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une e nderuar .

Ju rrespekton Djellza

gazi-de
10-05-07, 14:11
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg

rilinda
20-05-07, 03:41
T'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!

vjeshta
22-05-07, 02:11
Pershendetje dhe respekt per ju i nderuar.


Vjeshta!

uck_aksh
24-05-07, 04:31
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

ninnela
28-05-07, 19:24
Pershendetje per ty

rilinda
28-05-07, 23:39
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

aLbaChiCk
06-06-07, 13:52
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Esmerja/hi.jpg

rilinda
09-06-07, 16:35
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

Preshevar
09-06-07, 17:55
Pėrshėndetje Nirvana Banad,.. ju uroj mirseardhje ne forum. Gjithashtu ju uroj nje jet me shendet tė mir, me fat, e me shum suksese.


Njė kafe ??? :biggrin:

Diana007
09-06-07, 18:08
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Arkza
05-07-07, 14:51
Bond Te Pershendes dhe Ju Uroj SUkses.

Nirvana Band
11-07-07, 17:39
Ju falenderoj te gjitheve per pershendetjet, pranoni edhe ju pershendetje te sinqerta nga une.

lyra2
11-07-07, 17:43
Nirvana,kalo qaste te bukura me me te dashurit TU!

Nirvana Band
11-07-07, 17:45
Ju falenderoj te gjitheve per pershendetjet, pranoni edhe ju pershendetje te sinqerta nga une.
Gjithashtu Lyra, dhe te faleminderit per pershendetje.

uck_aksh
14-07-07, 01:05
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahahahahah.jpg

Nirvana Band
21-07-07, 08:26
Pershendetje edhe per ty uck_aksh, ja kalofsh mire.

ninnela
09-08-07, 19:58
Pershendetje per ty NB

QOFSH ME SHENDET

Nirvana Band
06-09-07, 16:50
Pershendetje per ty NB

QOFSH ME SHENDET

Faleminderit shume,pershendetje te sinqerta edhe per ty ninnela.

Te uroj gjithqka te mbare.

Preshevar
11-09-07, 13:34
Nirvana_Band i Nderuar,

Erdha tė uroj muajin e shenjtė e tė bekuar tė Ramazanit duke e lutur All-llahun
xh.sh. qė tė na japė shėndet e fuqi qė kėtė muaj ta pėrfundojmė sa mė lehtė e sa me mė
shumė sevape dhe mė nė fund tė na i bėjė kabull tė gjitha ibadetet tona: agjėrimin,
namazet, duatė e lutjet qė ia drejtojmė All-llahut xh.sh.

Tė pėrshėndes me pėrshėndetjen mė tė bukur qė Egziston !

Es-Selamu Alejkum ve rahmetullah ve berekatuhu,
Vėllau i juaj,

Preshevari

http://www.takingitglobal.org/images/connections/tigblogs/entryphotos/44139.jpg

LuLjaa
15-09-07, 03:07
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/40.gif

Nirvana Band
18-09-07, 09:11
[quote=Preshevar]Nirvana_Band i Nderuar,

Erdha tė uroj muajin e shenjtė e tė bekuar tė Ramazanit duke e lutur All-llahun
xh.sh. qė tė na japė shėndet e fuqi qė kėtė muaj ta pėrfundojmė sa mė lehtė e sa me mė
shumė sevape dhe mė nė fund tė na i bėjė kabull tė gjitha ibadetet tona: agjėrimin,
namazet, duatė e lutjet qė ia drejtojmė All-llahut xh.sh.

Tė pėrshėndes me pėrshėndetjen mė tė bukur qė Egziston !

Es-Selamu Alejkum ve rahmetullah ve berekatuhu,
Vėllau i juaj,

Preshevari


http://www.takingitglobal.org/images/connections/tigblogs/entryphotos/44139.jpg


[/quote
Faleminderit, pershendetje.

Gjithashtu Preshevar te uroj muajin e Shenjte te Ramazanit, me deshire per t'gjitha te mirat. Allahu na e lehtesofte agjenimin.

Nirvana Band
18-09-07, 09:14
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/40.gif

Faleminderit per pershendetjen e nderuar Lulja.
Te pershendes perzemersisht. dhe uroj te kesh suksese ne q'do sfere te jetes, me gjitha te mirat. N.Band.

ninnela
24-09-07, 01:37
NB per sonte uroj te kesh gjum ete rehatshem :smile:

Nirvana Band
24-09-07, 15:54
Faleminderit shume ninnela, gjithashtu te deshiroj mbremje te qete dhe gjume te embel. Tung.

BaNu Ne JeT I sInQeRt
24-09-07, 17:34
FLm shum shoki per pershendetjen tande....gjithashtu kofsh i pershendetur nga meje...mire mbetesh ...me respekt per ti si gjithmon ...e sinqerta...

DEA
24-09-07, 18:28
Pershendetje...............................

selvija
25-09-07, 20:07
Pershendtje Nirvana Band me te vertet je nje dalosh i edukauar dhe i qete te deshiroj ashtu te jesh te kesh sukses te ardhmen tende

Mos harro borgjin ta kthesh ahhaha pres se shpejti,,,qka ban mir duhet edhe te gjesh mire,,,(shaka pak
http://dl4.glitter-graphics.net/pub/147/147884hwtpnues7c.gif (http://www.toolkitten.com/)

Nirvana Band
29-09-07, 16:31
Pershendtje Nirvana Band me te vertet je nje dalosh i edukauar dhe i qete te deshiroj ashtu te jesh te kesh sukses te ardhmen tende

Mos harro borgjin ta kthesh ahhaha pres se shpejti,,,qka ban mir duhet edhe te gjesh mire,,,(shaka pak
http://dl4.glitter-graphics.net/pub/147/147884hwtpnues7c.gif (http://www.toolkitten.com/)

Pershendetje per ty me e preferuara ime. Faleminderit shume per keto fjale te embla qe i ke thene per mua, edhe une kam mendim shume te mire per ty. Me rrespekt N.Band.

BaNu Ne JeT I sInQeRt
05-10-07, 05:26
Persheeeeeeeendetje edhe er ty Shoki...shpresj qe je mire..Nje dite sa ma te Mbare..Mire Mbetesh..!!!

E sinqerta..!!!!:smile:

Nirvana Band
08-10-07, 07:43
Persheeeeeeeendetje edhe er ty Shoki...shpresj qe je mire..Nje dite sa ma te Mbare..Mire Mbetesh..!!!

E sinqerta..!!!!:smile:

Faleminderit per pershendetje e Sinqerta, gjithnje shoqe e mire do jesh per mua.

Te pershendes edhe une, dhe te uroj te kesh nje dite te mire.

rilinda
11-10-07, 20:34
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

aLbaChiCk
12-10-07, 11:32
Paqa dhe meshira e All-llahut qofte mbi Ju Me fat per shumė vite, festa e Fitėr Bajramit


http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/bajrami.gif

SANTANA-29
12-10-07, 14:57
Uroj Festen e Bajramit e Allahu Ja u Pranoft Agjerimin Allahu Ju Shperbleft Me Te Mirat e Tij , Duke Uruar Te Keni Ne Trup Shendet, Ne Pune Vullnet, Ne Mendje Qetesi, Ne Ide Drejtesi, Ne Familje Harmoni e Ne Jete Qdo Here Lumturi.
Psh,,,santana-29 franfurt----------------

LuLjaa
12-10-07, 18:09
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif

gazi-de
19-10-07, 16:52
Pershendetje i nderuar....

ninnela
21-10-07, 01:01
N.B te pershendes duke te deshiruar je nate te qete dhe uikend te kendshem kudo qe je

Respekt NINNELA

Prishtinasja_
23-10-07, 09:29
http://www.ein-kleiner-blick.de/l14.jpg

Nirvana Band
23-10-07, 10:22
Pershendetjet me te sinqerta per ju gjithe qe me keni shkruar. Q'dohere e me shume e ndjej mungesen e juaj kur nuk jam ketu,jeni gjithe me te miret. Rrespekt per gjithe.

Arkza
26-10-07, 12:16
Band Ku do te jesh Te Pershndes shume... :smile:

Nirvana Band
27-10-07, 09:06
Band Ku do te jesh Te Pershndes shume... :smile:

Faleminderit shume per pershendetjen Arkza, edhe une te pershendes shume, dhe te deshiroj nje dite te mire sote shoqe e nderuar.

egi
27-10-07, 13:30
pershendetje...pse i ke rru floket heheh

kalo bukur :biggrin:

Elina
28-10-07, 13:26
Nirvana te pershendes! Moti nuk te kam taku kendej pari,,,shpresoj te jesh mire :smile:

Nirvana Band
28-10-07, 19:35
Faleminderit shume shoqe e nderuar, gjithasht te pershendes edhe une shume ty. Takohemi me kismet dhe bisedojme.

Lijanna
11-11-07, 21:10
http://i170.photobucket.com/albums/u265/robinlove_2007/256b0228.gif

Nirvana Band
11-11-07, 22:25
[quote=Lijanna]http://i170.photobucket.com/albums/u265/robinlove_2007/256b0228.gif[Faleminderi per vizite Lijanna, te pershendes dhe te uroj gjitha te mirat.

Arkza
23-11-07, 17:26
Band te Pershendes dhe te Uroj gjithe te mirat !

Nirvana Band
23-11-07, 18:07
Band te Pershendes dhe te Uroj gjithe te mirat !


Faleminderit shoqja Arkza,te pershendes edhe une shume, duke te deshiruar nje vikend te mire.

Prishtinasja_
24-11-07, 02:00
http://www.glitter-graphics.com/images/empty.gifhttp://sl.glitter-graphics.net/pub/711/711408stegmh2sih.gif

Elina
24-11-07, 13:55
http://sl.glitter-graphics.net/pub/316/316782gel8zxqez0.gif

Nirvana Band
24-11-07, 15:01
Peshendetje edhe per ju Prishtinasja dhe Elina, poashtu ju falenderoj shume per vizite. Ja kalofshi si eshte me se miri.

Gjumashja
25-11-07, 18:36
te pershendes kudo qe ndodhesh shpresoj te mesohesh sa me shpejt te besh kafe . . .

Nirvana Band
26-11-07, 08:24
te pershendes kudo qe ndodhesh shpresoj te mesohesh sa me shpejt te besh kafe . . .
hahhahaha flm inshallah mesohem, ama kur kam shoqe si ty e di qe me bejne kafe... Te pershendes edhe ty te deshiroj gjitha te mirat.

Prishtinasja_
28-11-07, 00:02
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/diteneflamurit13.gif

Gjumashja
28-11-07, 01:31
Urime 28 Nentori
Festen me te madhe te shqiptarve. . .

BE LK
28-11-07, 08:38
Gezuar festen e Flamurit.
Don Zoti dhe Kosova se shpejti te jet e pamvarur.http://www.pages.drexel.edu/~ar85/boy_alb_flag.gif


Me respekt BE LK

Diana007
28-11-07, 11:05
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)

rilinda
28-11-07, 14:29
http://img148.imageshack.us/img148/9711/28nentorizv5.png (http://imageshack.us)


Gėzuar Festa e 28 Nėntorit- dita e simboleve tona tė shenjta dhe e krenarisė kombėtare!

DEA
28-11-07, 14:50
Urime festa e flamurit. DEA

Nirvana Band
28-11-07, 20:41
Faleminderit shume shoqeri e nderuar, Prishtinasja,Gjumashja,BE LK,Diana,Rilinda,Dea.Urime edhe per ju festa e 28 Nentorit, dita e Flamurit.Me te mira e te mbara e ardhmja per te gjithe.

uck_aksh
29-11-07, 01:57
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-1.jpg

Nirvana Band
29-11-07, 22:36
Pershendetje per ty shoki, faleminderit, gjithashtu edhe ty urime dhe me gjitha te mirat.

vjeshta
30-11-07, 17:20
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Nirvana Band
03-12-07, 11:36
Faleminderit per viziten shoqja vjeshta, mbetesh e pershendetur nga une.

Luana
03-12-07, 14:24
http://i224.photobucket.com/albums/dd116/sweettee189/1zt9.gif

Nirvana Band
03-12-07, 14:38
Te falenderoj shume per viziten shoqja Luanesha. Mbetesh e pershendetur nga une ne q'do kohe. Rrespekt per ty.

Elina
04-12-07, 15:16
http://i188.photobucket.com/albums/z92/dazzlej2/greetings/great-week/nice-week_21.gif

Amina
04-12-07, 20:57
Te pershendes Nirvana, kalo mire.

Nirvana Band
04-12-07, 21:51
Elina dhe Amina,ju pershendes edhe une shume, dhe ju falenderoj per viziten qe me keni bere.

Rrespekt per ju.

Gjumashja
05-12-07, 10:08
oo oo Nirvana te pershendes shume me shpresen qe po kalon mire kudo qe ndodhesh . . .

Nirvana Band
07-12-07, 22:55
O shoqe faleminderit shume per vizite, shpresoj edhe ti te kalosh sa me mire.

aLbaChiCk
08-12-07, 00:41
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/haveawonderfulweekendfairy.gif

DEA
08-12-07, 07:46
Vikend relaksues te deshiron DEA

Nirvana Band
09-12-07, 00:01
Albachick,te falenderoj per viziten dhe rrespektin, te pershendes shume.

egi
12-12-07, 15:14
http://www.r-ranch.org/images/pagemaster/HowdyPardner300_1.jpg

Sy_kaltra
13-12-07, 21:11
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/810v.jpg

Nirvana Band
13-12-07, 22:34
Linka eshte e urte, e sjellshme dhe ka postime shume te mira.

Nirvana Band
13-12-07, 22:37
Pershendetje per ju shoqe,Egi dhe Sykaltra, ju falenderoj shume per vizite.
Gjitha te mirat per ju.

Dardan Kastrati
14-12-07, 16:20
http://img212.imageshack.us/img212/2254/greatweekend1ud5.gif

Nirvana Band
14-12-07, 21:52
Faleminderit per vizite shoki.

selvija
14-12-07, 23:40
http://cap04.caption.it/348/captionit163836I733D35.jpg

Nirvana Band
15-12-07, 13:53
Faleminderit shoqja Selvije, gjithashtu te deshiroj nje vikend te qete dhe relaxues.

ssara
15-12-07, 14:18
Pershendetje i nderuar
nje vikend te kendshem te deshiroj

Linka_pz
15-12-07, 20:52
http://sl.glitter-graphics.net/pub/615/615183mrp9q8l8q5.gif

uck_aksh
17-12-07, 05:21
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg

Nirvana Band
18-12-07, 13:51
Pershendetje te perzemerta per ju:Sara Linka Uck AkshJu falenderoj shume per vizite.

Dardan Kastrati
18-12-07, 14:41
http://img84.imageshack.us/img84/8723/festayw3.gif

Arkza
18-12-07, 14:59
Pershendetje Nirvana Band me Fat Kurban Bajramin , le te jet Vit i Mbar per te Gjithe !!

Lona
18-12-07, 15:18
Pershendetje i nderuar urime Festa e Kurban Bajramit , le te jete kjo feste synim i deshirave tuaja, te gezuar mbeteshi gjithe jeten.

gazi-de
19-12-07, 10:45
Pershendetje me plot respeket i ndruar,me fat Kurban Bajrami.................

Zero Cool
19-12-07, 11:32
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Merry_Christmas_1024.jpg

Linka_pz
19-12-07, 12:44
Me fat Kurban Bajrami ,Fat dhe Lumturi ne Jete !

Linka_Pz

Cia-Ferizaj
19-12-07, 12:54
me fat Bajramin ,,,,,,,,,,

Gjumashja
19-12-07, 18:22
shoku mu...:cool: :biggrin:
Me fat Kurban Bajramin... me shpresen qe bajramin e ardhshem ta presim ne Kosoven e Pavarur....

LuLjaa
20-12-07, 04:47
Ne Keto ēaste te Bajramit
Buzeqesh ftyra e Muslimanit
Ndriēon Hena dhe Dielli
Feston Toka edhe Qielli

Me Fat festa e Kurban Bajramit

Zoti sjellte paqe e lumturi ne mesin e Juaj!

Prishtinasja_
20-12-07, 17:08
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_kurban.JPG

egi
22-12-07, 14:57
Nirvana, urime festa, ishalla don Zoti qe te kesh nje jete te lumtur dhe te gjat sebashku me familjen tende.

Amina
22-12-07, 21:59
Nirvana me fat Bjarami, te gjitah te mirat ne jete.

hasanmehmeti
22-12-07, 23:29
I Nderuar , te uroj qdo te mire dhe shume suksese ne qdo sfer te jetes, paqja dhe meshira e Zotit qofte me ju ne qdo hap.
http://img513.imageshack.us/img513/7173/urimza9.jpg (http://imageshack.us)

L~Nora
23-12-07, 18:49
Sot Bajrami me zemer ja uroj shendet dhe lumturi ju deshiroj drita e allahut rugen ja ndriqofte stacijoni gjenetit nga e keqja te shpetoft.http://img221.imageshack.us/my.php?i...ajram11qp9.gif (http://img221.imageshack.us/my.php?image=bajram11qp9.gif)Me fat e me hajr Kurban Bajrami pritshi edhe shum tjer bashk me familje paqja meshira sinqeriteti lumturija mbizotrofshin ne familjen e juaj
Nora

Cia-Ferizaj
24-12-07, 10:20
http://i190.photobucket.com/albums/z77/starrysparklegirl/hi-hello-14.gif

Nirvana Band
25-12-07, 22:21
Arkza

Dardan Kastrati

Lona

gazi-de

Zero Cool

Linka_pz

Cia-Ferizaj

Gjumashja

LuLjaa

Prishtinasja

egi

Amina

hasanmehmeti

Nora

Cia-Ferizaj

Ju falenderoj nga zemra per urimet ne adrese time, njeherit shfrytezoj nga rasti qe tju uroj edhe une shendet dhe gjitha te mirat per ju dhe familjet tuaja, paqi gjithmon ndihmen e Zotit te madherishem.

ME FATE KURBAN BAJRAMI

aLbaChiCk
26-12-07, 23:00
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

Nirvana Band
28-12-07, 17:46
Faleminderit shoqe, gjithashtu te uroj vitin e ri 2008, me deshire qe te kesh gjithqka qe deshiron.

Cia-Ferizaj
28-12-07, 18:22
urime vitin e ri 2008

Linka_pz
28-12-07, 18:46
http://i173.photobucket.com/albums/w56/ToI-Et-MoI/0b19cf5d.gif

Buqja_ch
30-12-07, 07:36
..... Urime vitin e ri 2008 ...

Diana007
30-12-07, 14:05
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Dardan Kastrati
30-12-07, 14:11
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Gjumashja
30-12-07, 14:19
shoki im....

http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3945837/2/istockphoto_3945837_bottle_champagne_saying_happy_ new_year_2008.jpg

Elina
30-12-07, 16:21
Me shprese qe viti i ardheshem te jete edhe me i sukseseshem ne te gjitha sferat e jetes,,, te pershendes...


GEZUAR!


Elina !

rilinda
30-12-07, 18:34
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/12817.gif
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/20.gif

Xuki
30-12-07, 23:37
http://photos1.hi5.com/0014/428/216/I4xGsq428216-02.bmp

uck_aksh
31-12-07, 00:26
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dardania-2.jpg

Zana_ch
31-12-07, 00:53
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gif


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/033.gif

Nirvana Band
31-12-07, 21:13
Ju falenderoj nga zemra te gjitheve. pranoni edhe ju urimet me te sinqerta me rastin e vitit te ri.

Zana_ch

uck_aksh

Xuki

rilinda

Elina

Gjumashja

Dardan Kastrati

Diana007

Buqja_ch

Linka_pz

Cia-Ferizaj

aLbaChiCk


Paqi gjithmon shendet dhe harmoni familjare.

Gezuar 2008.

Domira
01-01-08, 19:03
Nirvana Band Gezuar Viti i Ri 2008, paqi shendet, begati dhe shume lumturi.

http://i223.photobucket.com/albums/dd294/BLOODINGEYES/happynewyear.gif

Albonita
06-01-08, 16:11
Gjithqka le te behet siq keni deshir ju per te miren tuaj , le te jet nje vit i mbar dhe i sukseshem per ju viti 2008 me shum rrespekt te pershendet Albonita ..

Nirvana Band
06-01-08, 18:23
Faleminderit shume per urimet Domira dhe Albonita, gjithashtu ju uroj te gjitha te mirat. Urime.

Cia-Ferizaj
10-01-08, 12:57
pershendetje


http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/hejshqipe2.gif

Nirvana Band
11-01-08, 22:36
Faleminderit per pershendetje shoki, gjithashtu je i pershendetur nga une.

ninnela
14-01-08, 10:24
Erdha te le nje pershendetje mik i nderuar NB

Gjithe te mirat ty

Nirvana Band
20-01-08, 12:41
Faleminderitn shume per pershendetje shoqja ime e nderuar Ninela, gjitrhashtu je e pershendetur perzemersisht nga une.

uck_aksh
22-01-08, 12:19
Te uroj gjith te mirat ne jet
http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM (http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM)

Nirvana Band
24-01-08, 17:16
Faleminderit shoki per viziten dhe pershendetjet.

Gjithashtu edhe une te uroj gjitha te mirat.

Gjumashja
31-01-08, 01:13
http://419.bittenus.com/englesenita4realluv/sweet%20dreams.gif

Nirvana Band
31-01-08, 18:34
Ej shoqja ime me e mire (gjumashe)hahaha, te falenderoj shume per vizte, te uroj gjitha te mirat.

Prishtinasja_
01-02-08, 12:59
http://www.galeria-vira.net/wochenende-160403-1.jpg

aLbaChiCk
03-02-08, 12:21
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Sunday.jpg

Nirvana Band
03-02-08, 14:18
Prishtinasja dhe aLbaChiCk ju falenderoj per viziten shoqet e mija hhahahha.

Ju deshiroj edhe une nje dite sa me te mire.

Cia-Ferizaj
04-02-08, 19:47
pershendetje njeri a je mir

Arkza
06-02-08, 13:11
Kudo te jesh te Pershendes Mik! :smile:

uck_aksh
07-02-08, 00:28
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/mos-u-tut.gif

LaCoStA
07-02-08, 10:06
Pėrshėndetje ty .... !!!!

Nirvana Band
07-02-08, 17:15
LaCoStA,uck_aksh,Arkza dhe Cia, ju pershendes edhe une, dhe ju falenderoj shume per vizite. Gjitha te mirat ju deshiron miku juaj N.Band.

Gjumashja
09-02-08, 09:14
http://www.xoospace.com/myspace/graphics/21575.gif

LuLjaa
11-02-08, 01:10
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/273.gif

Nirvana Band
11-02-08, 11:49
Pershendetje edhe per ju shoqet e mija, Gjumashja dhe Lulja. Ju falenderoj shume per viziten.

Albonita
16-02-08, 15:58
Deshiroj nje fund jave te qet ..

Me respekt Albonita..!

Prishtinasja_
19-02-08, 12:10
http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

mentor*
20-02-08, 00:33
urime ditelindja shoki inderuar

te pershendes

LuLjaa
20-02-08, 00:39
Nirvana Band, Urime Ditelindja
i gezofsh edhe shume tjera me fat e dashuri
... Gėzuar ...

http://www.sanfords.net/Spots_free_graphics/Happy_Birthday/happybirthday18.jpg

Arkza
20-02-08, 09:58
Pershendetje Band !
Me kete Rast Hyra ne dhom qe te Uroj Date-Lindjne dhe Pavarsin e Kosoves !!
Urime Urime shume te deshiroj jet te gjat dhe te Lumtur Familjare dhe shume Sukses .:smile:

Linka_pz
20-02-08, 10:21
Pershendetje

Urime Datelindjen U befsh Plak,, Fat dhe Lumturi ne Jete !http://www.dardania.de/vb/upload/dimages/http/_h0_/www/_0_/.sa/_1_/nfo/_2_/rds/_3_/.ne/_4_/t/_5_/Spots_free_graphics/Happy_Birthday/happybirthday18.jpg

turisti
20-02-08, 13:21
http://www.castlecops.com/zx/Prince_Serendip/Happy%20Birthday%20Colors.jpg

Jetė tė gjatė, ėmbėl dhe tė lumtur.

http://i170.photobucket.com/albums/u251/weencotton/Birthday20Cake-red20white.jpg

Naki
20-02-08, 15:30
http://www.castlecops.com/zx/Prince_Serendip/Happy%20Birthday%20Colors.jpg


Gėzuar Ditėlindja edhe pėr shumė dekada!

Diana007
20-02-08, 15:42
Edhe 100 tjera .

http://img265.imageshack.us/img265/6540/birthdaycakexo8.gif

Elina
20-02-08, 17:52
http://i241.photobucket.com/albums/ff294/ellebel123/happy-birthday.gif

gazi-de
20-02-08, 17:59
Gezuar Ditelindja i nderuare,te uroj gjdo te mire......................

Dardan Kastrati
20-02-08, 18:48
Urime ditelindjen i befshe edhe 100 te tjera me gezime dhe lumturi $
http://img100.imageshack.us/img100/6306/birthdaycakexo8fb2.gif

Buqja_ch
20-02-08, 18:51
....SHUMÉ URIME ........pér Ty

Nirvana Band
20-02-08, 18:51
Pershendetje te perzemerta per ju:

Prishtinase

Mentor

Lulja

Arkza

Linka

Turisti

Naki

Diana

Selvije

Elina

Albonita

Gazi

Ju faleminderit shume per urimet e juaja ne adresen time me rastin ditelindjes time.

Jeni nje shoqeri shume e rrespektueshme nga une.

Jam krenare qe komunikoj me ju. Ju deshiroj gjitha te mirat.

Edhe nje here FALEMINDERIT SHUME.

Me rrespekt miku juaj.

Nirvana Band
20-02-08, 18:55
Dardan dhe Buchja, ju faleminderoj shume per urimet qe mi bete.

Ju uroj gjitha te mirat. Rrespekt per ju.

Naki
20-02-08, 23:29
SelvijaUrime Nirvana Band besh 100 vjet gjitha te mirat per ty...

Pasi editova Fotografin me madhėsi shumė tė madhe,po shfaqi tekstin e pėrgėzimit nga Selvija.

Pėr mirėkuptim Ju Faliminderit

Amina
21-02-08, 11:13
Urime nga une,edhe pse nje dite me vone, te uroje te gjitha te mirat ne jete.

turisti
21-02-08, 20:48
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Nirvana Band
23-02-08, 11:15
Amina faleminderit shume shoqe e nderuar, nuk eshte vone asnjehere per nje rrespekt qe bene. Te deshiroj gjitha te mirat.

Turisti shoki urime edhe ty pavaresia, me te mira e te mbara. Faleminderit.

Diana007
23-02-08, 17:10
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:36
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

Cia-Ferizaj
23-02-08, 21:43
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Nirvana Band
24-02-08, 14:30
Diana, Dardan dhe Cia, faleminderit shume. Urime edhe per ju Pavaresia,me te mira e te mbara e ardhmja ishalla.

Rrespekt per te gjithe.

ninnela
13-03-08, 14:55
Nirvana Band Te Pershendes Kudo Qe Je


Uroj T Ekesh Nje Pasdite Te Kendeshme Sot


Respekt Ninnela

Nirvana Band
17-03-08, 11:37
Faleminderit shume per pershendetjen shoqe e nderuar.
Mbetesh gjithmon e rrespektuar nga une. Te uroj gjitha te mirat.

Estella
18-03-08, 15:49
Pranoni nje pershndetje edhe nga un nirvana band

Cia-Ferizaj
18-03-08, 19:19
po ashtu te pershendes shoki im ......... kalofsh nje dite te mire

LuLjaa
19-03-08, 02:16
Nirvana Band Pershendetje per ty..

http://www.theflowerman.com.au/assets/product_thumbnails/australiana_big1.jpg

Linka_pz
19-03-08, 12:58
http://i190.photobucket.com/albums/z77/starrysparklegirl/hi-hello-14.gif

Nirvana Band
19-03-08, 21:58
Estella Faleminderit shoqe, rrespekt nga une.

Cia-Ferizaj Shoki flm, ja kalofsh mire.

LuLjaa Gjithashtu shoqe te pershendes shume.

Linka Poashtu edhe une uroj te ja kalosh sa me mire shoqe.

uck_aksh
20-03-08, 01:13
http://i86.photobucket.com/ahttp://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/SHQIPR.giflbums/k107/uck_aksh/per.gif

uck_aksh
20-03-08, 01:14
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/per.gif
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/SHQIPR.gif

Amina
20-03-08, 18:17
Kalo nje dite te mbare Nirvana, te gjitha te mirat.

Nirvana Band
22-03-08, 08:59
uck_aksh Faleminderit shoki,te pershendes shume.

Amina Shoqe te falenderoj per viziten, te uroj gjitha te mirat.

Me rrespekt N.Band.

Dardan Kastrati
25-03-08, 22:15
http://img119.imageshack.us/img119/131/00bkie22716784ql2.jpg

Nirvana Band
31-03-08, 11:37
Falemiderit shume shoki.Paqi lumturi q'dohere, trashegofshi.

Estella
27-04-08, 15:39
http://www.magic-like.de/grusskarten/bild/gruss03_thumb.gif

gazi-de
28-04-08, 23:47
Pershendetje shoki.................

Adina-R.Ks
29-04-08, 21:39
http://www.nur-im-vest.de/Blume100.jpg

LuLjaa
30-04-08, 00:13
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif

Nirvana Band
01-05-08, 15:59
Lule Shume faleminderit per pershendetje shoqe,uroj gjitha te mirat per ty. Rrespekt nga une.

Estella Faleminderit shume shoqe, gjitha te mirat.

Adina Gjithashtu edhe ty shoqe te pershendes shume.

gazi-de Shoki pershendetje,faleminderit per vizite.


Ju falenderoj edhe njehere te gjitheve per shkrimet e juaja ne adrese time, rrespekt per te gjithe,miku juaj-N.Band.

Jana
12-05-08, 18:07
Pershendetje......

http://i275.photobucket.com/albums/jj299/bashadow2/rose.jpg

Nirvana Band
14-05-08, 16:32
Jana faleminderit shume, gjithashtu edhe une te pershendes shume shoqe.

Giovanni
15-05-08, 09:00
http://data1.blog.de/media/788/2024788_a8ab02d611_m.jpg

Nirvana Band
17-05-08, 08:30
Pershendetje shoki, faleminderit per vizite.

ssara
17-05-08, 21:41
Pershendetje NIrvana,,,,uroj edhe 3000 postimet,,, uroj shume postime tjera

LaCoStA
18-05-08, 10:07
http://nyhouses4sale.typepad.com/ny_houses_4_sale/images/2007/06/01/weekend.jpg

Nirvana Band
18-05-08, 10:37
Sara te faleminderoj shume shoqe, shpresoj me ju beje edhe me shume postime.


Lacosta gjithashtu te deshiroj te kalosh nje fundjave te mbare shoki.

lovely
18-05-08, 14:33
http://i305.photobucket.com/albums/nn233/GLORYF669/AnimationBIRDANDFLOWERSINFRAME.gif

Nirvana Band
21-05-08, 17:27
Falwminderit shume shoqe. Gjithashtu uroj te ja kalosh si eshte me se miri.

Arkza
26-05-08, 15:19
Te Pershendes dhe gjithe te mirat ty........

Estella
27-05-08, 10:59
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/freundschaft/band_der_freundschaft.jpg

Nirvana Band
30-05-08, 18:16
Arkza dhe Estella...Ju falenderoj shume per vizite shoqe te nderuara, ju pershendes edhe une shume dhe ju uroj gjitha te mirat. Me rrespekt N.Band.

ninnela
30-05-08, 23:28
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0f/Flores.gif

Nirvana Band
03-06-08, 10:12
Faleminderit shume per vizite shoqja Ninela, shpresoj te jesh mire. Te pershendes shume.

Me rrespekt N.Band.

aLbaChiCk
07-06-08, 20:22
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Hello-6.jpg

Albonita
10-06-08, 07:12
Pershndetje nga Albonita..deshiroj nje dit te qet..!

selvija
10-06-08, 19:32
Nirvana pershendes shum....
http://srv0110-08.oak1.imeem.com/g/p/5f9c734702f08c3e0c0338ca86d015d7_web.jpg (http://www.imeem.com/pajacerna/photo/E2pn3X3bo4/)

Adina-R.Ks
10-06-08, 19:38
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

Nirvana Band
14-06-08, 10:55
Shoqe te nderuara, ju falenderoj pa mase per rrespektin qe keni ndaj meje. Ju pershendes edhe une shume, dhe ju deshiroj gjitha te mirat juve:

Albachik

Selvija

Albonita


Adina.

Jeni shoqe te mrekullueshme, rrespekt per ju gjitha.

MemphiSx
15-06-08, 22:11
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje3.gif

Nirvana Band
22-06-08, 08:38
Shoki faleminderit shume, gjithashtu je i pershendetur nga une.

Me rrespekt, N.Band.

Giovanni
22-06-08, 16:35
http://www.comments.zingerbugimages.com/Days/Weekend/great_weekend_yellow_reflecting_flower.gif

Zero Cool
24-06-08, 09:36
Njė dit tė bukur te uroj, me respekt, ZC

Adina-R.Ks
24-06-08, 09:44
Pranoni pershendetje e mija te sinqerta, per nje dite te qet dhe te mbar.

LuLjaa
25-06-08, 00:41
http://img504.imageshack.us/img504/5942/pershendetjevl3.png

Nirvana Band
25-06-08, 16:48
Faleminderit shume per pershendetjet dhe rrespektin qe keni.

giovanni

Zero Cool

Adina-R.Ks

LuLjaa

Ju falenderoj shume per vizite,dhe ju pershendes gjithashtu gjitheve.

Me rrespekt miku juaj, Nirvana Band.

Dreni30
13-07-08, 10:07
Pershendetje Nirvana,
Shpresoj te jeni mire me shendet dhe njeashtu mire te kaloni keto dite te bukura verore.

Dreni.

Nirvana Band
15-07-08, 08:30
Pershendetje Dreni, faleminderit shume per vizite. Poashtu te deshiroj dite te mira verore.

Me rrespekt Nirvana Band.

SANTANA-29
15-07-08, 14:54
Njė pershendetje pėr ty i nderuar , duke tė deshiruar cdo tė mirė e tė mbarė ne jetė , suksese ne lemit e tua jetsore, familjare dhe ato tė pergjitheshme...

santana--

Dardan Kastrati
20-07-08, 16:39
http://i3.tagstat.com/image02/0/eec7/003S051AeX7.jpg

Nirvana Band
22-07-08, 08:47
Santana, Dardan dhe gjithe te tjeret, ju pershendes perzemersisht, dhe ju uroj dite te mira verore. Poashtu ju falenderoj shume per vizite.

Me rrespekt N.Band.

Rizuana
29-07-08, 00:06
http://i102.photobucket.com/albums/m89/Kandyman__1/HELLO__.jpg

Kalofsh mire Nirvana Band

gazi-de
29-07-08, 12:39
Pershendetje i nderuar,nje dite te mbare te uroj.

Nirvana Band
19-08-08, 07:51
Pershendetje te perzemerta edhe per ju, Rizuana dhe Gazi,ju falenderoj shume per vizite.

Ju deshiroj dite te mira verore.

Me rrespekt,miku juaj,N.Band.

Estella
23-08-08, 21:14
Pranoni Pershedetje Te Perzemerta...

Nirvana Band
26-08-08, 13:20
Faleminderit shume shoqja Estella,poashtu te pershendes edhe une shume,dhe uroj te jesh shendosh e mire kudo qe ndodhesh.

Me rrespekt,N.Band.

Jana
27-08-08, 11:24
Te pershendes dhe shpresoj qe po kalon mir kudo qe je.....

http://www.blume2000.de/images/produktbilder/98643_5.jpg

JANA....

Nirvana Band
28-08-08, 22:40
Faleminderit shume shoqe e nderuar, uroj te jesh mire efhe ti kudo qe ndodhesh.

Gjitha te mirat.

Me rrespekt,miku yt,N.Band.

Zero Cool
06-09-08, 10:09
http://www.coolfreeimages.net/images/good_morning/good_morning_03.gif

Nirvana Band
07-09-08, 12:13
Pershendetje edhe per ty shoki, faleminderit per vizite. Ja kalofsh mire, me respekt, N.Band.

aLbaChiCk
12-09-08, 11:31
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/happyweekend-1.jpg

ninnela
14-09-08, 01:47
Nr T Epershndes Kudo Qe Je

Uikend Te Kendshem

Nirvana Band
14-09-08, 16:34
Pershendetje shoqet e mia te nderuara, aLbaChiCk dhe Ninnela, ju falenderoj shume per viziten,uroj gjitha te mirat per ju. Me rrespekt N.Band.

selvija
18-09-08, 11:35
Selam keni prej Babes plak dhe inxhes karimane ju ftojn ne Dasem...tek kaffja e forumit
]http://img529.imageshack.us/img529/415/41406342cd4.jpg (http://imageshack.us/)

Nirvana Band
23-09-08, 10:59
Faleminderit shume per ftesen shoqja mu haha. Te pershendes,dhe te uroj gjitha te mirat. Me respekt, miku yt.

Jana
30-09-08, 00:40
Urime Festa....Te uroj gjitha te mirat ne jet dhe familje...

http://img227.imageshack.us/img227/2363/lulakuranioq0.gif

Prishtinasja_
30-09-08, 15:25
http://img215.imageshack.us/img215/1930/rosekoranpk3.jpg

MemphiSx
30-09-08, 15:35
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/kartolin_Urime_Fiter-Bajrami.JPG

ninnela
01-10-08, 00:22
Zoti leshon bekimin
mbi ata qe besojne
u dhuron dite
kur mund te festojne
ruaji keto festa
si ata dy sy
dhe dije se Bajrami
eshte dhurate per ty


ME FAT FITER BAJRAMI

Nirvana Band
01-10-08, 19:27
Urime edhe per ju Festa e Fiter Bajramit ,Jana,Prishtinasja,MemphiSx,ninnela dhe gjithe tjereve. Uroj shendet dhe harmoni familjare. Urime.


Me respekt, N.Band.

Amina
01-10-08, 19:29
Me Fat Bajrami Nirvana Band.
Te uroje nje nate te kendeshme sonte.

Nirvana Band
01-10-08, 20:25
Urime dhe me fat edhe per ty shoqe Festa e Fiter Bajramit, me te mira ishalla.

Giovanni
04-10-08, 10:51
http://lh5.ggpht.com/tomnine/R9Lx79Yr_VI/AAAAAAAAB08/JLTnZV9i5rg/s800/great_weekend.jpg