PDA

View Full Version : jane


Dea_A
11-03-07, 12:20
Mora nderin te e hape kete kend pershendetjesh per ju jane i respektuar !
Postimet tuaja ,pasqyrojn haptas ,qellimin e secilit kombetar te vertet,realizimin e endrres per nje Shqiperi etnike !
Ju uroj mireseardhje !

Kodra
11-03-07, 12:33
Mora nderin te e hape kete kend pershendetjesh per ju jane i respektuar !
Postimet tuaja ,pasqyrojn haptas ,qellimin e secilit kombetar te vertet,realizimin e endrres per nje Shqiperi etnike !
Ju uroj mireseardhje !


**********
**********
**********

Kėtij nderi po i bashkangjitem me dėshirė tė madhe dhe respekt.


Respekt dhe Nderime nga


Kodra

jane
11-03-07, 12:42
Mora nderin te e hape kete kend pershendetjesh per ju jane i respektuar !
Postimet tuaja ,pasqyrojn haptas ,qellimin e secilit kombetar te vertet,realizimin e endrres per nje Shqiperi etnike !
Ju uroj mireseardhje !

Te falenderoj per ndershmerine dhe respektin qe tregoni per te tjeret, vlere kjo, e madhe per kombin. Natyrishte e deshirojme dhe mundohemi ta kemi te gjithe.

Me shpres se nuk do te lendoje kurr, askush, endrren tone per Shqiprine etnike, te uroj lumturi e hare dhe realizimin e endrrave tuaja.

kroni
11-03-07, 12:44
Mora nderin te e hape kete kend pershendetjesh per ju jane i respektuar !
Postimet tuaja ,pasqyrojn haptas ,qellimin e secilit kombetar te vertet,realizimin e endrres per nje Shqiperi etnike !
Ju uroj mireseardhje ! JANE E MERITON EDHE NJE RESPEKT EDHE NGA UNE DHE I VLERSOJ POSTIMET E TUA JAN TE MREKULLUSHME .

Buqja_ch
11-03-07, 12:48
Edhe Un Erdha Ne Oden E Pershndetjev Tua ..
Dua Te Kalosh Sa Me Mire...

Me Rrespekt....

prishtinasi
11-03-07, 14:18
Respekt totall per ty....
Prishtinasi

ssara
11-03-07, 15:47
Pershendetje per ty i nderuar Jane dhe mire se erdhe ne forumin e Dardanis

MEerespekt

Penesti
11-03-07, 15:47
I Nderuar Jane.
Po nxitoj te trokas ne oden tende per t`iu bashkangjitur Deas si nismetare dhe te tjereve sepse po e ndjej se ne te do te kuvendohet per endren shqiptare. Kjo ender do gjalleroje pavarsisht qejfit te politikberesve qe udhehiqen nga idea " ma mire i pari ne katun se i fundi ne qytet". Jam i bindur se perkrahesit e Shqipnise se natyrshme SOT EDHE MUND TE shpallen heretike por kjo sesht gje tjeter veq se nje imitim i gozhdimit te Galile Galileut ,Nikolla Kopernikut dhe te tjereve te cilet per berje qejfi gozhduesve se toka nuk rotullohet e megjithate ajo nuk perfill deshiren tyre" ( pra vazhdon te rotullohet).
Me rrespekt

vjeshta
11-03-07, 15:49
Pershendetje per juve i/e nderuar ,qaste te kendeshme ketu ne mesin tone .

Vjeshta.

Albanian eX|PerT
11-03-07, 17:00
Pershendetje i nderuar, ... ju deshiroje mireseardhje ne mesin tone...!!!

....albanian,... me rrespekt...!!!

jane
11-03-07, 21:13
Pershendetjet dhe falenderimet per Ju o motra e vellezer, te Trojeve Shqiptare, qe quhen Shqipri Etnike.
Dashuria dhe butesia qe shprehet nga secili prej jush, me bene te krenohem qe i takoj kesaj shoqerie te mrekullueshme dhe ketij populli bujare.

Ju falenderoj per respektin dhe humanizmin qe s'ngurroni ta kultivoni.

___________________________________
Te shkrush nje kujtim do te thot te shpetosh diēka nga vdekja.

ninnela
12-03-07, 23:14
Pershendetje per ju nga zemra dhe ju uroj mireseardhje ne keshtjellen dardane :smile:

Shendeti ,fati dhe lumturia te percjellshin ne cdo hap te jetes

Ja kalofsh sa me mire ne mesin tone

Respekt ninnela:wink:

rilinda
15-03-07, 01:12
http://www.skydiveworld.com/ecards/data/media/3/love01.jpg

uck_aksh
26-03-07, 03:22
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/Jane.jpg

jane
29-03-07, 17:38
ninnele, rilinda dhe uēk_aksh ju falenderoj nga zemra per keto pershendetje shume gjentile, natyrisht se kjo mikpritje me bene te ndjehem mire.
edhe njehere ju pershendes dhe ju falenderoj per respektin e treguar.

jane

Djellza:
14-04-07, 22:52
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i/e nderuar .

Ju rrespekton Djellza