PDA

View Full Version : Ndihm rreth nje libri


dexter
14-03-07, 17:22
Pershendetje kam gjetur nje liber te mir ne internet mirpo dua ta download full versionin dhe ajo esht e demoversion vetem per nje muaj afat .
Pra a ka kush ndonje ide se si duhet ti ja bej qe ta mar komplet fullversion titulli i librit eshte THE BEGINNERS COMPUTER TUTORIAL flm per mirkuptiimin tuaj me te mira me rrespekt dexter,????

Zero Cool
14-03-07, 18:51
Shko merre qetu:


http://www.fullreleases.com/NewMembers/pre_search.php?act=search&id=7017&search=THE BEGINNERS COMPUTER TUTORIAL

dexter
18-03-07, 14:18
pershendetje zerocool nuk po mund ta marr ket liber .. a me duhet te rexhistrohem se nuk po me len ta download apo si te ja bej tung tung ..
.

Zero Cool
18-03-07, 15:45
pershendetje zerocool nuk po mund ta marr ket liber .. a me duhet te rexhistrohem se nuk po me len ta download apo si te ja bej tung tung ..
.

ahahahahahahah pash kone ke tregom diqka drejt , ani ?
kur te martohesh e hysh dhonderr, mos ke mem shkru ktu perafersisht keshtu: "Nuk po di qka me ba tash zero cool, hajt msom pak........ " ?!
ahahahahahahaha

dexter
19-03-07, 20:31
Pershendetje o more zero me te vertet me ke ber te qesh me ket pergjigjjen tende vertet ke sens per humor me te thon te drejten nuk po di as une qysh me ja bo e per met vet per ate punen kur te hi dhonderr se besoj se te ves se per ate pun nuk po ka nevoj download , po me te vertet te kam lodh dhe te kerkoj falje dhe megjithat flm shum mos u mer mo me mu sa i perket kesaj pytje qe kam ber dhe nje her faleminderit shum me te mira COOL.