PDA

View Full Version : LuLjaa


Faqet : [1] 2 3 4 5 6

LuLjaa
14-03-07, 23:22
Pershendetje edhe nga une pra per gjithe ... Stafin e Dardania.de

Ju Pershendes nga Zemra, mire se kam ardh dhe mire se ju gjeta pra :tongue:

uliksi31
14-03-07, 23:28
Pershendetje edhe nga une pra per gjithe ... Stafin e Dardania.de

Ju Pershendes nga Zemra, mire se kam ardh dhe mire se ju gjeta pra :tongue:

Lule mire se paske ardh. Skam care pa e pershendet kete nick name Lule:biggrin: Por une te pershendeta sikur antar jo si stuff.:biggrin: Shpresoj se do kalosh mire ne kete mes.

rilinda
15-03-07, 00:22
http://parentsofbpkids.freeservers.com/Words/kisses-bambilove.gif

Buqja_ch
15-03-07, 08:08
Mire Se Erdhe Lule...ne Mesin E Me Te Mirve..
Nuk Do Te Pendohesh...
Dot Ndihesh Shume Mire.....

Arkza
15-03-07, 09:36
LuLja Mir se erdhe ne mesin ton besoj se dote kanqum se bashku e din ti se qysh hahahahahhaa pra te Pershndtes nga zemra :smile:

Linka_pz
15-03-07, 11:13
Pershendetje Lulja mire se erdhe ne mesin tone ......shpresoj t`ja kalojme sa me mire.

turisti
15-03-07, 11:19
Pershendetje edhe nga une pra per gjithe ... Stafin e Dardania.de

Ju Pershendes nga Zemra, mire se kam ardh dhe mire se ju gjeta pra :tongue:


Mire se na gjejte e nderuar,por :smile: mė mirė se na erdhe ! :smile:

Penesti
15-03-07, 17:27
Pershendetje edhe nga une pra per gjithe ... Stafin e Dardania.de

Ju Pershendes nga Zemra, mire se kam ardh dhe mire se ju gjeta pra :tongue:

Erdhe para pranveres lule. Dhe , i ben mire forumit nje lule qe reflekton arome miqsie , sinqeriteti dhe bashkepunimi skajshmerisht dashamires. Uroj qe kto fjale te jene pak per te vlersuar perpjekjen e juaj ne shtimin e familjes dardane.

selvija
15-03-07, 18:45
TE deshiroj mirseardhje Luljaa ne u shtue edhe nje shoqe deshiroj argetim te kendshem ne mesin shoqror..

ja nje lulje te perngjan ty...
http://www.cafebride.com.au/images/singleflowertube.jpg

XONI
15-03-07, 20:00
Pershendetje edhe nga une pra per gjithe ... Stafin e Dardania.de

Ju Pershendes nga Zemra, mire se kam ardh dhe mire se ju gjeta pra :tongue: PERSHENDETJE Lulja dhe mir se erdhe ne dardania dhe ishalla nuk je ajo lulja qe njoh un se ku ku per ty pastaj ehehhe pershendetje nga un kalo bukur,,,,:wink: Uh se harrova pershendetje dhe juve gjitheve ktu sa jeni ju deshiroj te kaloni sa ma bukur tung tung...

ssara
15-03-07, 20:12
Pershendetje per ty Lule mire se na erdhe

Penesti
15-03-07, 22:30
[quote=selvija]TE deshiroj mirseardhje Luljaa ne u shtue edhe nje shoqe deshiroj argetim te kendshem ne mesin shoqror..

ja nje lulje te perngjan ty...
http://www.cafebride.com.au/images/singleflowertube.jpg


E nderuar!
Se si e keni nje shije te veqante me rastin e perzgjedhjeve per te uruar mirseardhej antareve te ri. Lulja dhe te tjeret qe kan pranuar fjaluratat tuaja do ju mbeten borxhlij te perhershem per ndjenjen qe ju keni shkaktuar kur surprizohen me kete lloj uratash.
Pra edhe perzgjedhjet iu shkojne me me nofken taman selvike

SoKoLi-i-Maleve
15-03-07, 23:33
Mire ardhje motla!

LuLjaa
16-03-07, 15:54
Lule mire se paske ardh. Skam care pa e pershendet kete nick name Lule:biggrin: Por une te pershendeta sikur antar jo si stuff.:biggrin: Shpresoj se do kalosh mire ne kete mes.

uliksi31-jr , flm. shume gjithashtu pershendetje edhe per ty, ku do qe te jesh ne keto momente.

LuLjaa
16-03-07, 15:56
http://parentsofbpkids.freeservers.com/Words/kisses-bambilove.gif

rilinda Kiss For You.. thnxx shume ty per kete Pershendetje.

LuLjaa
16-03-07, 15:59
Mire Se Erdhe Lule...ne Mesin E Me Te Mirve..
Nuk Do Te Pendohesh...
Dot Ndihesh Shume Mire.....

buqja_ch , Mire se ju gjeta , po ashtu shpresoj edhe une dhe flm.. shume per pershendetje.

LuLjaa
16-03-07, 16:03
LuLja Mir se erdhe ne mesin ton besoj se dote kanqum se bashku e din ti se qysh hahahahahhaa pra te Pershndtes nga zemra :smile:

Arkza , oo ku je synoo ti a je nam hahaha mire se ju gjeta rrushe flm.. per kete pershendetje po ashtu t'pershendes shume ...

LuLjaa
16-03-07, 16:04
Pershendetje Lulja mire se erdhe ne mesin tone ......shpresoj t`ja kalojme sa me mire.

Linka_pz , flm.. po ashtu Pershendetje , po po ishalla dot kalojm mire me juve..

LuLjaa
16-03-07, 16:16
Mire se na gjejte e nderuar,por :smile: mė mirė se na erdhe ! :smile:

turisti , Mire se ju gjeta i nderuar dhe t'pershendes ku do qe t'jesh.

LuLjaa
16-03-07, 16:19
Erdhe para pranveres lule. Dhe , i ben mire forumit nje lule qe reflekton arome miqsie , sinqeriteti dhe bashkepunimi skajshmerisht dashamires. Uroj qe kto fjale te jene pak per te vlersuar perpjekjen e juaj ne shtimin e familjes dardane.

wooowww Penesti Faleminderit shume per keto fjal aq te embela uhaa

T'pershendes shume..

LuLjaa
16-03-07, 16:33
TE deshiroj mirseardhje Luljaa ne u shtue edhe nje shoqe deshiroj argetim te kendshem ne mesin shoqror..

ja nje lulje te perngjan ty...
http://www.cafebride.com.au/images/singleflowertube.jpg

selvija, mire se ju gjeta.. po me vjen mire per keto pershendetjet e juve qe mi keni ba por besoj se dot kaloj mire edhe une me gjithe juve ketu ne kete Forum, se ni here eshte fillimi dhe sdi cka te them se si eshte po ishalla mire ... T'pershendes shume edhe ty e flm.. per kete Lulee

Guri i madh
16-03-07, 16:38
LuLjaa mir se ke ardh ne dardani kalofshi qaste te bukura

LuLjaa
16-03-07, 16:39
PERSHENDETJE Lulja dhe mir se erdhe ne dardania dhe ishalla nuk je ajo lulja qe njoh un se ku ku per ty pastaj ehehhe pershendetje nga un kalo bukur,,,,:wink: Uh se harrova pershendetje dhe juve gjitheve ktu sa jeni ju deshiroj te kaloni sa ma bukur tung tung...

XONI , gjithashtu Pershendetje e mire se ju gjeta , e se a me njeh aty nuk di cka te them por nuk ma merr menja ndoshta mendon per naj lule tjeter a cka po di une , po si do qoft t'pershendes edhe une ty dhe t'ja kalojsh sa ma miree

LuLjaa
16-03-07, 16:41
Pershendetje per ty Lule mire se na erdhe

ssara flm.. gjithashtu pershendetje edhe per tyy.

LuLjaa
16-03-07, 16:45
Mire ardhje motla!

SoKoLi-i-Maleve , mire se ju gjeta e pershendetje.

Sy_kaltra
16-03-07, 16:50
Pershendetje LuLja...

Te uroj nje mbremje te kendeshme....

LuLjaa
16-03-07, 16:52
LuLjaa mir se ke ardh ne dardani kalofshi qaste te bukura

Guri i madhe , mire se ju gjeta po ashtu kalo bukur edhe tii .. Pershendetje

LuLjaa
16-03-07, 16:56
Pershendetje LuLja...

Te uroj nje mbremje te kendeshme....

Sy_kaltra , flm.. gjithashtu edhe per ty pershendetje

Po ashtu kalo ēaste te embela ne kete mbremje..

legenda
16-03-07, 21:19
Lulja,e pashe ne postimet e TUA se kishe shije,me pelqejne njerzite qe kane shije,andaj te pershendes,,,:smile:
nje ORCHIDE,per TY.


http://www.maisonermitage.com/Orchide.gif

Penesti
16-03-07, 22:54
wooowww Penesti Faleminderit shume per keto fjal aq te embela uhaa

T'pershendes shume..

Fjalet e embla dhe te bukura rendojne aty ku maten . E ju peshoren e paskeni qe selekton fjal-miradie dhe po e shoh qe ia vlen perkushtimi per perzgjedhje fjalesh me ju. te lumte me bere ne qejf disi , se sa shpejt ju bera mike te cilen e vendosa ne familjen e miqesise sime...

LuLjaa
17-03-07, 00:13
Lulja,e pashe ne postimet e TUA se kishe shije,me pelqejne njerzite qe kane shije,andaj te pershendes,,,:smile:
nje ORCHIDE,per TY.


http://www.maisonermitage.com/Orchide.gif

legenda , oo flm.. shume e nderuar po kur jeni ju te mire pse une jo atehere me behet qefi me keto pershendetje besoo flm... shume shumee nga juu edhe une t'pershendes ty shume por me nje lule te vogel kete here ... http://imagesforum.doctissimo.fr/images/perso/daniedu69.gif

LuLjaa
17-03-07, 00:23
Fjalet e embla dhe te bukura rendojne aty ku maten . E ju peshoren e paskeni qe selekton fjal-miradie dhe po e shoh qe ia vlen perkushtimi per perzgjedhje fjalesh me ju. te lumte me bere ne qejf disi , se sa shpejt ju bera mike te cilen e vendosa ne familjen e miqesise sime...

Hmm , No Comennet valla kur me flet dikush keshtu me ben Zemra ... http://imagesforum.doctissimo.fr/images/perso/delfynes.gif
Por mos me folni shume keshtu po tutna pom lshon krejt naj kah haha , Flm. shume Penesti dhe sinqerisht me vjen mire shume qe paska ketu kesi njerėz qe ndoshta edhe nuk e kam mendu kete shume por ja tash e vertetovaa thnxx You ...
Pra Gėzuar tash masi qe u bem edhe si miq ketu ... http://imagesforum.doctissimo.fr/images/perso/divinyti.gif

uck_aksh
17-03-07, 00:30
LuLjaa mir se ke ardhur ne forumin dardania prano pershendetjet nga un

http://i31.photobucket.com/albums/c377/Rescuegirl/Copy_of_flores.gif

LuLjaa
17-03-07, 01:17
LuLjaa mir se ke ardhur ne forumin dardania prano pershendetjet nga un

http://i31.photobucket.com/albums/c377/Rescuegirl/Copy_of_flores.gif

uck_aksh , flm. shume mire se ju gjeta, po ashtu pershendetje edhe per ju .. http://imagesforum.doctissimo.fr/images/perso/dafnee1.gif

ninnela
17-03-07, 16:01
Lulja te pershendes nga zemra motrushe :smile: mire se na erdhe

Shpresoj se do t'ia kalojme sa me mire


Uikend te rehatshem

Ninnela :wink:

Penesti
17-03-07, 16:15
Hmm , No Comennet valla kur me flet dikush keshtu me ben Zemra ... http://imagesforum.doctissimo.fr/images/perso/delfynes.gif
Por mos me folni shume keshtu po tutna pom lshon krejt naj kah haha , Flm. shume Penesti dhe sinqerisht me vjen mire shume qe paska ketu kesi njerėz qe ndoshta edhe nuk e kam mendu kete shume por ja tash e vertetovaa thnxx You ...
Pra Gėzuar tash masi qe u bem edhe si miq ketu ... http://imagesforum.doctissimo.fr/images/perso/divinyti.gif

Posi Lulja. Ketu ka njerez edhe me te mire dhe plot vyrtyte. Natyrshem ju vjeni ne kete miqesi pa trokitje.Ju besoj qe fjaluratat e mia u sjellin disponim. Me vjen mire per kete se fundi mision e kam te jem i dashur per njerezit. Nderkaq per ju lehte te perzgjedhesh fjal te embla sepse me nofken qe keni dhe menyren si e mirpretni miqesine detyroni bashkebiseduesin nw per perzgjedhje te perkushtuar.

Penesti
17-03-07, 16:19
[quote=Penesti]Posi Lulja. Ketu ka njerez edhe me te mire se une e me dhe plot vyrtyte. Natyrshem ju vjeni ne kete miqesi pa trokitje.Ju besoj qe fjaluratat e mia u sjellin disponim. Me vjen mire per kete sepse se fundi mision e kam te jem i dashur per njerezit. Nderkaq per ju eshte teper lehte te perzgjidhen fjal te mira dhe te embla sepse me nofken qe keni dhe menyren si e mirpretni miqesine detyroni bashkebiseduesin qw nw kwtw nw per perzgjedhje te jete shum i perkushtuar. Ju pergzoj edhe une per miqesi te reja.

Nirvana Band
18-03-07, 08:58
Pershendetje LuLja, mire se ke ardhe dhe kalofsh sa me mire.

rafet llapjani
25-03-07, 05:55
Lule prano pershendetje te sinqerta dhe te deshiroj te gjitha te mirat ne jet.

Me respekt R.Llapjani

~AmaZonA~
25-03-07, 10:09
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us)

Sy_kaltra
25-03-07, 11:32
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

Dreni30
26-03-07, 17:54
E nderuar LuLjaa,
Erdha te pershendes ketu, duke te deshiruar shendet dhe cdo te mire ne jete. Njeherit edhe biseda te kendshme ketu ne fd.

Dreni.

uck_aksh
29-03-07, 00:39
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

rilinda
02-04-07, 11:29
http://www.supergreetingcards.com/cards/3915.jpg

Prishtinasja_
04-04-07, 23:35
Lule e nderuar,

prano nga une nje lule te bukur ashtu si e ke edhe emrin !!

Me respekt

Prishtinasja_:smile:

http://www.ein-kleiner-blick.de/1x239.jpg

LuLjaa
05-04-07, 02:43
Lulja te pershendes nga zemra motrushe :smile: mire se na erdhe

Shpresoj se do t'ia kalojme sa me mire


Uikend te rehatshem

Ninnela :wink:

ninnela flm.. shume gjithashtu t'pershendes ku do qe jesh llokumee

LuLjaa
05-04-07, 02:46
[quote=Penesti]Posi Lulja. Ketu ka njerez edhe me te mire se une e me dhe plot vyrtyte. Natyrshem ju vjeni ne kete miqesi pa trokitje.Ju besoj qe fjaluratat e mia u sjellin disponim. Me vjen mire per kete sepse se fundi mision e kam te jem i dashur per njerezit. Nderkaq per ju eshte teper lehte te perzgjidhen fjal te mira dhe te embla sepse me nofken qe keni dhe menyren si e mirpretni miqesine detyroni bashkebiseduesin qw nw kwtw nw per perzgjedhje te jete shum i perkushtuar. Ju pergzoj edhe une per miqesi te reja.

Penesti , flm.. shume per kete qe keni than ju , edhe pse pak me vones i kam kthy ketu pershendetje po ja qe sonte mu dha rasti , t'pershendes dhe ēdo t'mire ty.. vbmenu_register("postmenu_958244", true);

LuLjaa
05-04-07, 02:47
Pershendetje LuLja, mire se ke ardhe dhe kalofsh sa me mire.

Faleminderit po ashtu pershendetje , Nirvana Band ?

LuLjaa
05-04-07, 02:49
Lule prano pershendetje te sinqerta dhe te deshiroj te gjitha te mirat ne jet.

Me respekt R.Llapjani

Faleminderit shume gjithashtu pershendetje edhe normal respekt per ty rafet ..?

LuLjaa
05-04-07, 02:51
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us)

~AmaZonA~ flm.. shume Pershendetje edhe per ty e Nderuar ?

LuLjaa
05-04-07, 02:53
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

Sy_kaltra flm, gjithashtu t'deshiroj wekend te bukur dhe pershendetje per ty ?

LuLjaa
05-04-07, 02:54
E nderuar LuLjaa,
Erdha te pershendes ketu, duke te deshiruar shendet dhe cdo te mire ne jete. Njeherit edhe biseda te kendshme ketu ne fd.

Dreni.

Dreni Faleminderit nga ti po ashtu pershendetje dhe shume Fat ne jete.

LuLjaa
05-04-07, 02:56
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

uck_aksh Pershendetje edhe per ty flm.. per kete ? vbmenu_register("postmenu_969652", true);

LuLjaa
05-04-07, 02:58
http://www.supergreetingcards.com/cards/3915.jpg

rilinda flm, Pershendetje gjithashtu.

LuLjaa
05-04-07, 03:00
Lule e nderuar,

prano nga une nje lule te bukur ashtu si e ke edhe emrin !!

Me respekt

Prishtinasja_:smile:

http://www.ein-kleiner-blick.de/1x239.jpg

Prishtinasja Faleminderit shume , pershendetje edhe per ty e nderuar ?

Xuki
05-04-07, 12:24
Luleee...tė pėrshėndes pėrzemėrsisht dhe tė uroj tona t'mirat pėr tė ardhmėn.

Pėr TY:

http://www.fleurop.de/Images/Product_Images/xleulenz_l.jpg

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

jEtA_1
05-04-07, 16:28
Nje pershendetje per LuLjaa dhe mirseardhje ne forumin Dardan e nderuar je e nderuar dhe e respektuar nga ana ime besoj se do kalojm bukur ne kete shoqeri te mirfillt

Giovanni
05-04-07, 17:51
http://futura2.altervista.org/_altervista_ht/ballo.jpg

Agolli
05-04-07, 19:28
http://i79.photobucket.com/albums/j129/jules31_SRK/SRK2/Zahrah_Khan/helloh014.jpg

legenda
08-04-07, 10:09
http://image.blog.livedoor.jp/mailnobu/imgs/d/b/dbbb0c69.jpg

rilinda
08-04-07, 12:53
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif

uck_aksh
08-04-07, 15:50
http://i171.photobucket.com/albums/u295/Jeannie522/GoodAfternoon.gif

ninnela
09-04-07, 12:32
Shtrigo te pershendes nga zemra atje ku je

Te deshiroj nje jave te mbare

Arkza
09-04-07, 14:43
Lulja Qikooooooooooooo Te Pershendes shume hahahahhaha mpuqqqqqqqqqqq:smile:

LuLjaa
09-04-07, 14:56
Xuki , jEtA_1 , gjovanni , Agolli , legenda , rilinda , uck_aksh , ninnela , Arkza ...

Faleminderit shume juve per keto Pershendetje , gjithashtu ju Pershendes edhe une shume ku do qe jeni.

Agolli
14-04-07, 21:21
http://dl3.glitter-graphics.net/pub/36/36433wlzv81kq83.gif

Djellza:
14-04-07, 21:55
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une e nderuar .

Ju rrespekton Djellza

ssara
15-04-07, 08:24
E nderuar Lule te pershendes dhe te deshiroj qdo te mire ne jete

Paradox_13
15-04-07, 13:44
Pershendetje,.nje pasdite te kendeshme ju deshiroj..
Paradoxi.

rilinda
15-04-07, 17:35
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR025.gif

gazi-de
16-04-07, 12:54
LuLjaa te pershendes e nderuare,dhe mose me shiko qshtu me ni sy se po me tute..hahhah(shaka)..
respeket per ty..........

budo785
16-04-07, 19:24
lelja,cysh je ti,a ki lule te fresketa a jo,hahahah

Lijanna
17-04-07, 21:44
Luljaa te pershendes.... :smile:

Sy_kaltra
20-04-07, 17:51
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpg

rilinda
21-04-07, 21:59
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00029.gif

Giovanni
22-04-07, 18:11
Pas nje pushimi te shkurter fundjavor te deshiroj nje jave te kendsheme.


Me respekt Giņ.

uck_aksh
23-04-07, 00:28
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

LuLjaa
24-04-07, 23:18
Agolli , Djellza: , ssara , Paradox_13 , rilinda , gazi-de , budo785 ,
Lijanna , Sy_kaltra , giovanni , uck_aksh

Pershendetje edhe per juve , po ashtu ju falenderoj shume per keto pershendetje qe i beni ketu...

http://s.rimg.info/01421250dfc621093b749f02d002fc7a.gif

gazi-de
27-04-07, 11:01
Pershendetje............

Luana
28-04-07, 21:58
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/flowers/007.gif

schütze
29-04-07, 20:46
LuLjaa e nderuar, ju pershendes nga zemra dhe ju deshiroj gjith te mirat e ksaj bote

me respekt schütze

ssara
30-04-07, 07:26
Pershendetje........

Prishtinasja_
03-05-07, 22:22
Prano edhe pershendetjet e mia e nderuara Lulja !!! :biggrin:

http://www.kissmekiss.eu/cadres/sdagj1mz.gif

Naki
04-05-07, 11:49
Sot nė diten e dytė tė shetitjeve nė lagjen e pėrshėndetjeve /sepse nuk mbrrijta dje ti vizitojė tė gjithė nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki

rilinda
06-05-07, 18:35
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
Rilinda

Dreni30
06-05-07, 23:30
Luljaa, erdha ketu ,me ti uru 1 mij shkrimet e tua ne fd. ishalla edhe xxxxxx shkrime tjera e te bukura. Fat e lumturi ne jete.

Dreni.

Preshevar
07-05-07, 10:33
Pėrshėndetje tė sinqerta edhe nga un, mikesha LuLėn :smile:

T'uroj njė javė tė kėndshme... sa mė tė mir e sa mė tė leht,.

http://titejenny.ifrance.com/pot-de-fleur.gif

rilinda
09-05-07, 01:41
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!
http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!

prishtinasi
09-05-07, 04:40
http://newzealandnow.info/media/hello.jpg

gazi-de
09-05-07, 21:45
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg

ssara
10-05-07, 15:12
http://i111.photobucket.com/albums/n160/rebsglittergraphics/Have_A_Beautiful_Day_Blue_Flowers.gif

Prishtinasja_
11-05-07, 16:40
http://www.photocasket.com/daysoftheweek/00249.gif

selvija
11-05-07, 20:45
http://www.zangygraphics.com/weekend/37.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=weekend&n=37)

Elina
12-05-07, 12:10
http://www.zingerbug.com/Comments/Days/Weekend/wonderful2.gif

LuLjaa
13-05-07, 05:08
... gazi-de , Luana , schutze , ssara , Naki , rilinda , Dreni30
Preshevar , prishtinasi , Prishtinasja , selvija , Elina ...

Ju Falenderoj tė gjithve pėr Pėrshėndetjet e juve qė mė keni ba mua kėtu
Po ashtu edhe unė ju pėrshėndes shumė gjithve dhe ju dėshiroj gjithė t'mirat ne Jeten e juaj.

Me shumė respekt per Ju ... LuLjaa!

http://s.rimg.info/1bb42413876422893ba387ae744e3120.gif

instruktori
14-05-07, 19:49
Pershendetje

Uroj qe te jeni mire dhe te kaloni mire.

Instruktori

Xuki
15-05-07, 00:02
Lule qysh t'kam pash mu? Shpresoj qė je shėndosh e mirė.

Tė pėrshėndessss pėrzemėrsisht.

Xuki

LuLjaa
16-05-07, 20:09
Pershendetje

Uroj qe te jeni mire dhe te kaloni mire.

Instruktori

Faleminderit shume , gjithashtu edhe per ty vlen ky Urim.

LuLjaa
16-05-07, 20:14
Lule qysh t'kam pash mu? Shpresoj qė je shėndosh e mirė.

Tė pėrshėndessss pėrzemėrsisht.

Xuki


http://s6.rimg.info/93195b8948fb92d2ec21d3815f490275.gif Xuki

Qe be mire jam pasha ty flm.. per pyetje

Shpresoj qe edhe ti je mire , t'pershendes po ashtu shume :wink:

GURI SYLAJ
17-05-07, 11:38
Me deshirat me te mira per Juve , uroj te keni nje dite te mire e te mbare!

Me rrespekt nga Guri Sylaj.

LuLjaa
17-05-07, 17:36
Me deshirat me te mira per Juve , uroj te keni nje dite te mire e te mbare!

Me rrespekt nga Guri Sylaj.

Faleminderit shume gjithashtu edhe per ty gjithe te mirat ne jete ... Guriii

SANTANA-29
17-05-07, 17:40
http://s92056464.onlinehome.us/px/0868_closeup.jpg
lule pershendetje edhe nga une, u bafsh therr se lule qenke boll,:tongue:

LuLjaa
17-05-07, 18:07
http://s92056464.onlinehome.us/px/0868_closeup.jpg
lule pershendetje edhe nga une, u bafsh therr se lule qenke boll,:tongue:

SANTANA-29 hahaha flm. shume po mu ba therr mos po ju therri juve se :biggrin:
Pershendetje ke edhe nga une suksese ne te ardhmen :))

aLbaChiCk
18-05-07, 19:45
Te pershendes e nderuar dhe te uroj nje vikend te mir

Gentiani
19-05-07, 00:39
LuLjaa,

Ju pėrshėndes dhe ju dėshiroj ēaste tė bukura diskutimi nė Dardani!

rilinda
20-05-07, 03:18
T'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!

vjeshta
22-05-07, 02:17
Lulja pershendetje ,dhe qdo te mire per ju.Vjeshta!

LuLjaa
24-05-07, 01:56
Te pershendes e nderuar dhe te uroj nje vikend te mir

aLbaChiCk Flm. shume edhe une t'pershendes e nderuar po ashtu suksese me tej t'deshiroj.

LuLjaa
24-05-07, 01:58
LuLjaa,

Ju pėrshėndes dhe ju dėshiroj ēaste tė bukura diskutimi nė Dardani!

Gentiani Po ashtu argetim te kendeshum t'deshiroj ,, flm.. shume nga ti ! vbmenu_register("postmenu_1022929", true);

LuLjaa
24-05-07, 02:00
T'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!

Jarabi edhe ty hoo t'kapte per qafe ata qe e don, e ta zaft frymen :D

Gjithashtu Shėndet...

LuLjaa
24-05-07, 02:01
Lulja pershendetje ,dhe qdo te mire per ju.Vjeshta!

Faleminderit gjithashtu t'pershendes gjithe t'mirat shoqe :)

Agolli
24-05-07, 02:20
http://s135.photobucket.com/albums/q130/jsscamoonp55/chrglt/greetings/miscellaneousGreetings/helloHowAreYouDovePurpleFloral.gif

LuLjaa
24-05-07, 02:28
Agolli Hellooo edhe ty , t'pershendes shume e flm.. per kete pershendetje qe ma bere tash :P

uck_aksh
24-05-07, 04:04
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

instruktori
26-05-07, 22:27
erdha ketu te la kete mesazh per ju


Vikend te kendeshem ju deshiroj


Instruktori

ninnela
28-05-07, 18:59
Lulja pershedetje per ty sis

rilinda
29-05-07, 00:13
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

LuLjaa
30-05-07, 03:19
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

Faleminderit shume uck_aksh per kete Pershendetje aq te bukur

Po ashtu t'uroj t'deshiroj gjithe te mirat ne jete, flm. shume nga ti.

LuLjaa
30-05-07, 03:22
erdha ketu te la kete mesazh per ju


Vikend te kendeshem ju deshiroj


Instruktori

instruktori Faleminderit shume gjithashtu wikennd dhe argetim te kendeshum t'deshiroj. vbmenu_register("postmenu_1031317", true);

LuLjaa
30-05-07, 03:23
Lulja pershedetje per ty sis

ninnela Faleminderit sis gjithashtu t'pershendes shume.

LuLjaa
30-05-07, 03:27
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

rilinda gjithashtu edhe ty me tanat t'mirat te shkoft Jeta, ashtu qysh i uron te tjeret.

Shėndet e Lumturi ne jete t'deshiroj edhe ty mesusee :smile:

Dreni30
30-05-07, 10:45
Shendetin dhe gjithe te mirat, kudo qe te jeni.

Dreni.

Elina
31-05-07, 10:51
http://i59.photobucket.com/albums/g296/edge06/comment/good-morning-04.gif

Zero Cool
02-06-07, 11:09
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/goodMornBlndSatinWh.gif

instruktori
02-06-07, 15:31
Pershendetje dhe shume te mira.


Instruktori

Arkza
04-06-07, 19:45
Lulja Te Pershendtes shume dhe te uroj qdo te mir ne jete dhe sukses Kissss .

aLbaChiCk
06-06-07, 13:42
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Esmerja/hi.jpg

Elina
06-06-07, 19:22
http://i5.glitter-graphics.org/pub/22/22965npqvjl27kb.gif

BaNu Ne JeT I sInQeRt
07-06-07, 00:16
Pershendetje luljaaa shum nga meje...te uroj gjdo te mir ne jet

Mir mbetesh,...me nderime

Xuki
07-06-07, 01:30
Lule, tė pėrshėndes pėrzemėrsisht me shpresė qė je shėndosh e mirė!

Pėr TY:http://www.fleurop.de/Images/Product_Images/xroterosen_l.jpg

aLbaChiCk
07-06-07, 16:16
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/havea-great-day.gif

SANTANA-29
08-06-07, 18:52
http://hroemin.blogs.friendster.com/photos/kittens/hmchoose_me_or_flower.jpg
pershendetje lule u bofsh,,,,,,,,,,

rilinda
09-06-07, 14:54
http://www.barcoleta.com/funny_images/989_1lula%20e%20bukur.gif

Diana007
09-06-07, 18:41
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

instruktori
10-06-07, 02:18
Vikend te kendeshem


instruktori

LuLjaa
14-06-07, 05:37
Shendetin dhe gjithe te mirat, kudo qe te jeni.

Dreni.

Faleminderit Dreni, gjithashtu t'pershendes me tanat t'mirat qysh ka than i madhi Zot.

LuLjaa
14-06-07, 05:40
http://i59.photobucket.com/albums/g296/edge06/comment/good-morning-04.gif

Elina t'pershendes shume dhe flm. per kete vizit qe keni be ketu tek une..

Me t'mira shoqe!

LuLjaa
14-06-07, 05:43
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/goodMornBlndSatinWh.gif


Zero_Cool flm.. pershendetje edhe per ty po ashtu.

LuLjaa
14-06-07, 05:46
Pershendetje dhe shume te mira.


Instruktori

instruktori flm. shume gjithashtu edhe per ty pershendetje dhe gjithe t'mirat.

LuLjaa
14-06-07, 05:50
Lulja Te Pershendtes shume dhe te uroj qdo te mir ne jete dhe sukses Kissss .

Arkza Faleminderit shume po ashtu t'uroj gjithe te mirat ne jete e ishalla po don zoti e po bahet mire sa ma frik :) Kissss

LuLjaa
14-06-07, 05:53
Pershendetje luljaaa shum nga meje...te uroj gjdo te mir ne jet

Mir mbetesh,...me nderime

Faleminderit shume prej teje gjithashtu t'pershendes dhe t'deshiroj Fat e shume suksese ne te ardhmen :)

Nderimet qofshin edhe per ju e nderuar.

LuLjaa
14-06-07, 05:59
Lule, tė pėrshėndes pėrzemėrsisht me shpresė qė je shėndosh e mirė!

Pėr TY:

Xuki flm.. edhe une ty t'pershendes perzemersisht, mire jam po edhe ti je mire besoj :D

Edhe per ty kjo si shenje respekti qe ke..

http://s5.rimg.info/f202eee4dade7801aadc4d21a51c8acc.gif

LuLjaa
14-06-07, 06:01
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/havea-great-day.gif

aLbaChiCk flm. e nderuar pershendetje edhe per ty e ēdo t'miree ne jete.

LuLjaa
14-06-07, 06:02
http://hroemin.blogs.friendster.com/photos/kittens/hmchoose_me_or_flower.jpg
pershendetje lule u bofsh,,,,,,,,,,

Pershendetje gjithashtu edhe per ty,,, flm.. shume nga ti!

LuLjaa
14-06-07, 06:04
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Diana Pershendejte po ashtuedhe respekt per ty flm. shume per kere Kartolin te bukur :)

LuLjaa
14-06-07, 06:06
http://www.barcoleta.com/funny_images/989_1lula%20e%20bukur.gif

Qe seni omel :D T'pershendes shuuuuume

http://i72.photobucket.com/albums/i196/moxielove6/d2/11.gif

Abetare
14-06-07, 10:01
Lulja e nderuar pershendetje http://www.sonne-roefingen.de/assets/images/sonne.Neu.gif

Zero Cool
14-06-07, 18:42
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif

Psikologu
17-06-07, 12:27
Vendase e nderuarė !Ju deshiroj cdo tė mirė dhe tė mbarė ne familjen e juaj , njeherit u deshiroj njė vikend tė kendeshem.Me nderime dhe respekt per ju ;Psikologu

aLbaChiCk
17-06-07, 17:18
LuLjaa te pershendes e nderuar dhe te uroj nje te diele te mrekullueshme

Me respekt per ty

aLbaChiCk

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Sunday2-2.gif

rilinda
18-06-07, 04:35
http://commentsafe.com/compliments/comp00041.gif

Miqėsisht!
Rilinda

BaNu Ne JeT I sInQeRt
18-06-07, 18:24
Pershendetje shum per ty e nderuara te deshiroj tanat mirat ne jet..

ME nderime

Naki
19-06-07, 06:25
Faliminderit qe kaluam se bashku qaste te mira ne dardani

Shqiptare
19-06-07, 15:11
Pershendetje Lule :smile:

Te uroj nje dite sa me te bukur sot!

Shqipja

schütze
21-06-07, 21:38
Pershendetje nga schützehttp://www.locolobo.net/excolourrose.gif

LuLjaa
21-06-07, 22:15
Abetare, Zero_Cool, Psikologu, aLbaChick, rilinda, BaNu Ne JeT I sInQeRt,
Naki, Shqiptare, schutze..!!

Faleminderit shume per Pershendetjet e juve,
po ashtu ju pershendes dhe ju deshiroj gjithe t'mirat?

http://i52.photobucket.com/albums/g3/ksriver80/t1/08.gif

Elina
21-06-07, 22:38
Luleeee te pershendes shumeee,,,te deshiroje caste te kendeshme ne vazhdim...


E urime per nusen qe kishit me e marre moj,,,ishalla kan fat ne jete...:smile:

Elina!

Lijanna
22-06-07, 18:42
Pershendetje Luljaa, kalofsh pasdite te mire!

aLbaChiCk
23-06-07, 16:15
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/greatweekend-1.gif

instruktori
23-06-07, 16:52
Vikend te mire ju deshiroj

gazi-de
24-06-07, 11:37
Pershendetjeeeeeeeeeee......

Prishtinasja_
24-06-07, 12:42
http://www.allglittergraphics.com/happy_sunday/glitter_graphics/happy_sunday_graphics_01.gif

SANTANA-29
26-06-07, 18:36
http://dl3.glitter-graphics.net/pub/151/151163q6ufhy61nf.gif
pershendetje lule therre.......

Abetare
26-06-07, 20:49
Pėrshėndetje Lule , njė ditė tė mbarė ..!

Naki
26-06-07, 22:15
Nė kėtė mbrėmje verore po fillojė shetitjen nė lagjen e pėrshėndetjeve me vete kamė ēadren -shiu nuk ka tė ndalur ,ėshtė shi verorė qė freskonė po edhe tė bėnė qullė.

Duke kaluar kah porta e juajė po kėrkojė strehim,dotė mė duhet tė vazhdojė nuk qenka askush, po ju lė nė kutin e postės pėrshėndetjet e para verore, kudo ēė tė jeni ju pėrshendes pėrzemėrsisht!

Naki

instruktori
30-06-07, 17:59
Pershendetje dhe shume te mira ju deshiroj

Instruktori

LuLjaa
02-07-07, 05:47
Luleeee te pershendes shumeee,,,te deshiroje caste te kendeshme ne vazhdim...


E urime per nusen qe kishit me e marre moj,,,ishalla kan fat ne jete...:smile:

Elina!

Elina flm. shume gjithashtu t'pershendes shume..
Flm.. edhe per kete urim po tash kismet edhe 2 jave e kan ihuu kena mu knaq :biggrin:

LuLjaa
02-07-07, 05:48
Pershendetje Luljaa, kalofsh pasdite te mire!

Lijanna flm. shume gjithashtu pershendetje edhe per ty!

LuLjaa
02-07-07, 05:50
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/greatweekend-1.gif

aLbaChiCk flm. shume po ashtu pershendetje edhe per ty!

LuLjaa
02-07-07, 05:51
Pershendetjeeeeeeeeeee......

Flm.. edhe une ty t'pershendes gaziii :)

LuLjaa
02-07-07, 05:53
http://www.allglittergraphics.com/happy_sunday/glitter_graphics/happy_sunday_graphics_01.gif

Faleminderit Prishtinasja gjithashtu t'pershendes shume.

LuLjaa
02-07-07, 05:54
http://dl3.glitter-graphics.net/pub/151/151163q6ufhy61nf.gif
pershendetje lule therre.......

Faleminderit shume edhe ty lule therra t'pershendet atje ku je per moemntin :)

LuLjaa
02-07-07, 05:55
Pėrshėndetje Lule , njė ditė tė mbarė ..!

Faleminderit po ashtu edhe per ty gjithe jeta e mbar te shkoft :)

LuLjaa
02-07-07, 05:59
Nė kėtė mbrėmje verore po fillojė shetitjen nė lagjen e pėrshėndetjeve me vete kamė ēadren -shiu nuk ka tė ndalur ,ėshtė shi verorė qė freskonė po edhe tė bėnė qullė.

Duke kaluar kah porta e juajė po kėrkojė strehim,dotė mė duhet tė vazhdojė nuk qenka askush, po ju lė nė kutin e postės pėrshėndetjet e para verore, kudo ēė tė jeni ju pėrshendes pėrzemėrsisht!

Naki


Naki faleminderit shume, shume per kete pershendetje te lezetshme..
Gjithashtu t'pershendes dhe t'deshiroj shume suksese ne jeten tuaj!

LuLjaa
02-07-07, 06:01
Pershendetje dhe shume te mira ju deshiroj

Instruktori

Flm.. shume gjithe t'mirat qofshin edhe per ju i nderuar!!

Romeo
02-07-07, 12:47
Pershendetje luljaa,

Ju dehsiroj gjitha te mirat ne jeten e juaj dhe sa i perket ketu ne Forum ju deshiroj argetim te kendshem...

Me respekt

Romeo :biggrin:

lyra2
02-07-07, 13:13
luljaa,te pershendes dhe te uroj nje dite te bukur aty ku dhe me kend je.;))

turisti
03-07-07, 04:07
Jete te gjate , te lumtur dhe te mbushur me shendet dhe gezime. :smile: :smile:

http://www.craftelady.com/images/Happy_Birthday.bmp
http://www.trouwportaal.nl/interviews/cake_affair/bruidstaart_london.jpg

LuLjaa
03-07-07, 04:36
Pershendetje luljaa,

Ju dehsiroj gjitha te mirat ne jeten e juaj dhe sa i perket ketu ne Forum ju deshiroj argetim te kendshem...

Me respekt

Romeo :biggrin:

Po ashtu edhe ty gjithe t'mirat ne jete t'deshiroj!
Faleminderit shume
Respekt edhe per juu .. LuLjaa

LuLjaa
03-07-07, 04:37
luljaa,te pershendes dhe te uroj nje dite te bukur aty ku dhe me kend je.;))

Flm. lyra2 gjithashtu t'pershendes dhe t'uroj Fat ne jete.

LuLjaa
03-07-07, 04:50
Jete te gjate , te lumtur dhe te mbushur me shendet dhe gezime. :smile: :smile:


http://www.trouwportaal.nl/interviews/cake_affair/bruidstaart_london.jpg

Faleminderit shume turisti i nderuar dhe i respektuar, ēofsh me nder gjithmon.
Qe edhe nje lule per ty se koke hargju pak per mua..

http://s2.rimg.info/4bc401c93e0a68387389703a119b4143.gif

Virti
03-07-07, 04:52
Gezuar Lulja...!!! :smile:

LuLjaa
03-07-07, 05:04
Gezuar Lulja...!!! :smile:

http://i52.photobucket.com/albums/g3/ksriver80/t1/02.gif

Preshevar
03-07-07, 10:21
http://www.e-timbre.net/Images/00000000055.jpg

Urime pėr shum mote LuLe,.. tė uroj shėndet, paqe e lumturi ne jetėn tende ! :smile:

InshAllah do t'jetosh gjaaatė dhe qdo dit qe t'kalon te jet me e mir se e me parshmja !

Preshevari...

ssara
03-07-07, 10:32
LULE Gezuar Ditlindjen. Edhe 100 pranvera te tjera te lumtura.

Pac fat, lumturi, e mbaresi kurdohere ne jeten tende.

Shqiptare
03-07-07, 13:04
Gezuar ditelindjen Lule, te uroj shume te mira ne jete! :)

Ku osht tortja be? Pse me rejtet qe ka torte ktu :mad: :biggrin:

Kalofsh bukur sot Lule :)

^katunari^
03-07-07, 13:06
Oj LULEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
URIMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
JETOFSH SA MALETTTTTTTTTTTTTTTTT

aLbaChiCk
03-07-07, 18:08
http://i165.photobucket.com/albums/u68/NSUDemonChipmunk/Happy%20Birthday/bugsbirthday.gif

^katunari^
03-07-07, 18:10
http://i165.photobucket.com/albums/u68/NSUDemonChipmunk/Happy%20Birthday/bugsbirthday.gif


hahahahha, hypi shkelma qasaj foto e nrydhe pak a ?
hahahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Shqiptare
04-07-07, 12:50
Dite te bukur e te mbare Lule,

Shqipja :smile:

Arkza
04-07-07, 22:10
Lulja Lulja me fal se skam dit qe ke pas Date-lindjen pak me Vones te Uroj shuem Fat , Sukses ne jete Kissssssssssssssssss peer Date-lindjen kete e ki nga un si Dhurat .

Xuki
05-07-07, 00:59
Luleeeee, qysh t'kam pashė mahallėn teme?

Tė pėrshėndes pėrzemėrsisht.

Xuki

LuLjaa
06-07-07, 04:37
http://www.e-timbre.net/Images/00000000055.jpg

Urime pėr shum mote LuLe,.. tė uroj shėndet, paqe e lumturi ne jetėn tende ! :smile:

InshAllah do t'jetosh gjaaatė dhe qdo dit qe t'kalon te jet me e mir se e me parshmja !

Preshevari...

Preshevar flm. shume i nderuar, gjithashtu edhe ty krejt deshirat ēka ki tu plotesofshin..

Qe kete per ju, pasi qe eshte ky urim.. edhe pse me vones pak, po qysh ka than aj i moqmi ma mire dikur se hiq .. :D

http://www.wienerkaffeehaus.com.sg/images/main_sachertorte.jpg

LuLjaa
06-07-07, 04:40
LULE Gezuar Ditlindjen. Edhe 100 pranvera te tjera te lumtura.

Pac fat, lumturi, e mbaresi kurdohere ne jeten tende.ssara shume flm. prej teje... T'pershendes po ashtu t'deshiroj gjithe t'mirat ne jete.

Qe edhe per ty kjo:

http://www.wienerkaffeehaus.com.sg/images/main_sachertorte.jpg

LuLjaa
06-07-07, 04:42
Gezuar ditelindjen Lule, te uroj shume te mira ne jete! :)

Ku osht tortja be? Pse me rejtet qe ka torte ktu :mad: :biggrin:

Kalofsh bukur sot Lule :)

Shqiptare faleminderit shume, qe tortja me gjithe caffe..
T'pershendes dhe t'deshiroj suksese ne te ardhmen..

http://www.wienerkaffeehaus.com.sg/images/main_sachertorte.jpg

LuLjaa
06-07-07, 04:44
Oj LULEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
URIMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
JETOFSH SA MALETTTTTTTTTTTTTTTTT

Flm.. shume, t'pershendes...

http://www.wienerkaffeehaus.com.sg/images/main_sachertorte.jpg

LuLjaa
06-07-07, 04:46
http://i165.photobucket.com/albums/u68/NSUDemonChipmunk/Happy%20Birthday/bugsbirthday.gif

Faleminderit gjithashtu t'pershendes, edhe pse nuk pe di ēka ka kjo foto .. :smile:

Po ashtu edhe per ty kjo..

http://www.wienerkaffeehaus.com.sg/images/main_sachertorte.jpg

LuLjaa
06-07-07, 04:49
Lulja Lulja me fal se skam dit qe ke pas Date-lindjen pak me Vones te Uroj shume Fat , Sukses ne jete Kissssssssssssssssss peer Date-lindjen kete e ki nga un si Dhurat .

Arkza nasht se s'ka dert ma mire mos me ma uru hiq se nuk po shkoj tu pertri po tu plak qy hahahaha Kisssssssss edhe ty e faleminderit shume ..

Qe pak torte se ta kana ty :D

http://www.wienerkaffeehaus.com.sg/images/main_sachertorte.jpg

LuLjaa
06-07-07, 04:52
Luleeeee, qysh t'kam pashė mahallėn teme?

Tė pėrshėndes pėrzemėrsisht.

Xuki

Xuki, mire jam pasha mahallen tem e tanen :D

Gjithashtu t'pershendes shume, po edhe ty kete here nuk pot lshoj pa nje cop torte qe...

http://www.wienerkaffeehaus.com.sg/images/main_sachertorte.jpg

rilinda
06-07-07, 14:35
http://www.vegegifs.com/smiley-emoticon/abientot.gif

Phaaaaaaa... e ke pas ditlindjen e nuk m'ke thirr a? Ani, ani...
Prap unė nuk t'idhnohna e tė uroj jetė tė begatshme. Ēofsh e lumtur me ata qė i do dhe tė duan (aty boj pjes edhe une :D)

Shėndet!
Msusja :D

LuLjaa
06-07-07, 16:43
http://www.vegegifs.com/smiley-emoticon/abientot.gif

Phaaaaaaa... e ke pas ditlindjen e nuk m'ke thirr a? Ani, ani...
Prap unė nuk t'idhnohna e tė uroj jetė tė begatshme. Ēofsh e lumtur me ata qė i do dhe tė duan (aty boj pjes edhe une :D)

Shėndet!
Msusja :D

Oj mesuse une kerkan se kam thirr keta vet kan ardh,
pse nuk vishe edhe ti qashtu pa t'thirr hiq se nami s'ish ba :D
Po hajt se s'ka dert... Faleminderit shume ty , une t'pershendes shume qe edhe ty nje cop torete po ta qes se ka tepru nuk kam pas musafir shume ne kete Ditėlindje .. :biggrin:

http://www.wienerkaffeehaus.com.sg/images/main_sachertorte.jpg

uck_aksh
14-07-07, 01:11
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahahahahah.jpg

LuLjaa
19-07-07, 02:30
uck_aksh, flm. shume i ndruar edhe une t'pershendes ty ku do qe je..

Shume e mire kjo Pershendetje e jotja brravoo :)

aLbaChiCk
25-07-07, 14:04
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/haveaniceday-1.gif

Paradox_13
27-07-07, 05:44
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/morning3.gif

Ju pershendes duke ju deshiru nje dite te mbare me gjitha te mirat.
Vendasi juaj i ''konvertuar '' Paradox_13..

Dreni30
28-07-07, 07:34
Nje pershendetje per ty, duke te deshiruar nje vikend te kendshem dhe shendet ne jete.

Dreni.

Zero Cool
30-07-07, 16:00
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/4e.gif

rilinda
03-08-07, 15:18
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

Elina
04-08-07, 09:37
http://t2chk.org/new/wp-content/uploads/2006/05/hellofriend.JPG

egi
05-08-07, 17:26
te deshiroj qdo te mire ne jete, dhe te premtoj se nuk ta nguci xukin :tongue:
flm per gjelbrim :smile:

http://www.blogadorn.com/graphics/thanks/thanks00001.gif

SANTANA-29
06-08-07, 14:19
http://tuin.fan.tv/filecontent/kalender/rozen.jpg
lule merre nje lule pershendetje,,,,,,,,

instruktori
07-08-07, 20:19
PERSHENDETJE DHE4 SHUME RESPEKTE PER JU

INSTRUKTORI

LuLjaa
07-08-07, 23:32
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/haveaniceday-1.gif

Faleminderit aLbaChiCk gjithashtu pershendeje edhe per ty.

LuLjaa
07-08-07, 23:36
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/morning3.gif

Ju pershendes duke ju deshiru nje dite te mbare me gjitha te mirat.
Vendasi juaj i ''konvertuar '' Paradox_13..

Mirėmėngjesi edhe ty Paradox :biggrin:
Gjithashtu ju pershendes vendas e kojshi :D flm. shume.

LuLjaa
07-08-07, 23:41
Nje pershendetje per ty, duke te deshiruar nje vikend te kendshem dhe shendet ne jete.

Dreni.

Dreni po ashtu pershendetje t'deshiroj gjithe t'mirat deri ne fund ..
flm. shume nga ti per pershendetje.

LuLjaa
07-08-07, 23:43
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/4e.gif

Nje lule, lules :D flm. shume e pershendetje per ty.

uck_aksh
07-08-07, 23:45
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1973.jpg

LuLjaa
07-08-07, 23:46
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

rilinda o flm. shume ty moj, po ma shume se ti qe pershendet kush ketu..
edhe me u vonu n/p se e dina qe menja t'shkon bile :biggrin:
Shendet edhe ty e t'pershendes shume..

http://s6.rimg.info/6b53a957ae4489e8b61804816f5a2b41.gif

LuLjaa
07-08-07, 23:49
http://t2chk.org/new/wp-content/uploads/2006/05/hellofriend.JPG

Hello edhe ty Elina t'pershendes shume..
Faleminderit per pershendetje :)

LuLjaa
07-08-07, 23:52
te deshiroj qdo te mire ne jete, dhe te premtoj se nuk ta nguci xukin :tongue:
flm per gjelbrim :smile:

Po ashtu t'deshiroj gjithe t'mirat ne jete egi
jo moj nguce mos ta nin se hajgare bojshum na :)

LuLjaa
07-08-07, 23:56
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1973.jpg

uck_aksh, valla i fort ishe ti per keto sene Hallall
Shume e mire kjo pershendetje shume diēka, flm. flm. shume
Edhe une t'pershendes ty dhe t'deshiroj fat e shume suksese ne te ardhmen..

http://s3.rimg.info/f8943bbeec3047b04eaf1035015539d2.gif

LuLjaa
08-08-07, 00:00
http://tuin.fan.tv/filecontent/kalender/rozen.jpg
lule merre nje lule pershendetje,,,,,,,,

Santana flm. per lule flm. per pershendetje
gjithashtu t'pershendes t'deshiroj gjithe t'mirat..
Qe edhe ty nje lule t'vacel :D

http://s3.rimg.info/46ed8cb89b6d9703f7d5631e91e7cb0a.gif

LuLjaa
08-08-07, 00:02
PERSHENDETJE DHE4 SHUME RESPEKTE PER JU

INSTRUKTORI

Shume flm. gjithashtu pershendetje e po edhe respekt normal :)

gazi-de
08-08-07, 12:33
Pershendetje ooooooooooooo niri i nates...hahahahah
respeket per ty Luljaa

turisti
09-08-07, 18:34
Sot, 17:25 #263 (http://www.dardania.de/vb/upload/showpost.php?p=1090012&postcount=263) LuLjaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22029) vbmenu_register("postmenu_1090012", true);

http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=22029&dateline=1185901524 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22029)

Anėtarėsuar: 06-03-07
Vendndodhja: N'ballkon tu rrezit ;)
Postime: 3,000Urime nga zemra tejkalimin e - 3 000 - postimeve edhe mijera tjera,te deshiron

TURISTI.:smile:

ninnela
09-08-07, 19:29
Hello rrushe te pershendes dhe te uroj shendet

Zana_ch
10-08-07, 12:16
http://www.dgrusskarten.de/grusskarten/allgeimein/wochenende/wochenende1.gif

luckyman
11-08-07, 18:58
Peréshendetje............

ssara
12-08-07, 07:56
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/81.gif

Adrenalina
12-08-07, 11:39
Pershendetje nga Adrenalina

Tomori
14-08-07, 11:41
Pershendetje LuLjaa....me ruaj kur te me gjesh qe te me kesh kur te me duash

Xuki
18-08-07, 08:40
Luuuleee, kuu t'kam.....a je mirė?

Tė pėrshėndes nga loqka e zemres!

Pėr TY:


http://www.fleurop.de/Images/Product_Images/xsp_baby_l.jpg

Dreni30
21-08-07, 08:19
Nje pershendetje per ty, me deshire qe shendeti dhe lumturia te jen prijes te jetes tuaj.

Dreni.

egi
22-08-07, 15:57
Lulja jone Lulja, me te vertet qe je lule, dhe per ate arsyje do ta dhuroj nje pershendetje me lule ooo Lule :biggrin:

http://www.trepca.net/2003/0803/lule-tufe0.jpg

aLbaChiCk
23-08-07, 12:54
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/HaveANiceDay160.jpg

Zana_ch
24-08-07, 19:13
PERSHENDETJE NGAx ______x ____________ x ______x
x xxxxxxxxxxxxxxx _____ x xxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx __ x xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx _x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxx ZANA_CH xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxx x
x xxxx x
x x x
x

~AmaZonA~
24-08-07, 19:15
http://img265.imageshack.us/img265/30/normalkartolinemz7.jpg (http://imageshack.us)

SANTANA-29
28-08-07, 12:42
http://ptitangedu5702.skyrock.com/pics/68534668.jpg
Lule veq me lule te shkovt jeta,,,

LuLjaa
29-08-07, 00:38
Pershendetje ooooooooooooo niri i nates...hahahahah
respeket per ty Luljaa

ooo niri dites hahahaha insan duhet me than more kuku per ty :D
Flm. shume be gazi edhe per ty gjithashtu pershendetje dhe respekt ki pi meje pash robt :P

LuLjaa
29-08-07, 00:52
Sot, 17:25 #263 (http://www.dardania.de/vb/upload/showpost.php?p=1090012&postcount=263) LuLjaa (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22029) vbmenu_register("postmenu_1090012", true);

http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=22029&dateline=1185901524 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22029)

Anėtarėsuar: 06-03-07
Vendndodhja: N'ballkon tu rrezit ;)
Postime: 3,000Urime nga zemra tejkalimin e - 3 000 - postimeve edhe mijera tjera,te deshiron

TURISTI.:smile:

O turist oo qeta tybe ne paqa pa hmm
Faleminderit shume prej teje qe um paske pa kur i kam ba 3.000 postime
se keta as vet s'kam mujt me pa keshtu sikur ti hehee
Pershendetje shume per ty qofsh me nder gjithmon shoki.

http://s8.rimg.info/7f506fa6ee5c1134833c1f1f27197f53.gif

LuLjaa
29-08-07, 01:12
ninnela, Zana_ch, luckyman, ssara, Adrenalina, Tomori
Dreni30, Xuki, SANTANA-29, aLbaChiCk, ~AmaZonA~, egi

Ju Falenderoj shume per keto pershendetje
Gjithashtu ju pershendes gjithve nga zemra jeni ma te mirėt..
Ju deshiroj gjithe t'mirat ne jete, nifsh mire per ju gjithmon.. Amin inshalla!

http://s8.rimg.info/41928dfb4db9fe10ac1265e3e989badb.gif

http://s8.rimg.info/c745b0c310d3e8280febd164863fbeb6.gif

instruktori
04-09-07, 16:41
Pershendetje...............

Paradox_13
08-09-07, 08:10
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/goodluck2.gif

BaNu Ne JeT I sInQeRt
10-09-07, 05:49
Pershendetje lulja e bukur....Te deshiroj tanat mirat...Kalo bukur..E sinqerta...

Me nderime..

Vjollca
12-09-07, 14:22
Tung Bukuroshe Lule

Luana
16-09-07, 00:36
Lulja shpresoj se ke marr ngjyr deri tani duke u rrezit ne at ballkon te vockel , mjaft moj se na i tranove mashkujt e forumit :biggrin:

Nje pershendetje rrezitore e rreshkore per ty Lulja sok-ore :wink:

Adrenalina
16-09-07, 13:45
[IMG]http://i86.photobucket.com/albums/k103/faerywhitestar/HaveaNiceDaywithButterflies.gif[/IMG

Adrenalina
16-09-07, 13:46
http://i86.photobucket.com/albums/k103/faerywhitestar/HaveaNiceDaywithButterflies.gif

ARI_03
16-09-07, 14:48
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/gezuar_8_marsin2.jpg

egi
17-09-07, 14:21
pershendetje lule..
masi te gjith po te dergojn lule, thash ajt po ta dergoj nje lule edhe + nje qen te vogel e te bukur
kalo nje dit te mire

http://www.doggiebowties.com/ShowBows/PuppyPairs/GlitterBowTies.jpg