PDA

View Full Version : Xhefenika


Kastri
16-03-07, 14:10
..............................
..............................

URIME,ditlindja xhefenika e nderuare

Zero Cool
16-03-07, 14:35
Xhefenika i befsh 148, te lumtura


http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/comics/4b2ecb219452729.gif

Guri i madh
16-03-07, 16:27
XHenifika ju uroj ditlindjen duke ju deshiruar edhe 100 ditlindje tjera

Linka_pz
16-03-07, 21:40
Pershendetje Xhefenika Uime ditelindjen edhe 100 te tjera , te uroj gezim dhe lumturi ne jeten tuaj.

e_martumja
16-03-07, 21:42
..............................
..............................

URIME,ditlindja xhefenika e nderuare o xhef urime ditelindjen edhe pse spo di kush na qenke :biggrin:


pershendetjeee cdo te mire ne te ardhmen

ninnela
17-03-07, 15:54
Xhefenika pershedetje per ty dhe njeherit gezuar ditelindjen :smile:

Djellza:
14-04-07, 23:12
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une e nderuar .

Ju rrespekton Djellza