PDA

View Full Version : pleshti


pleshti
20-03-07, 04:31
Mire se ju gjej djem e qika, gra e burra, pleq e plaka.
Me than se ne Dardani jan te gjitha faret e mundshme, po pleshtat ju mungojne.
Qe tybe thash pa shku edhe une aty nuk po bajka dhe ja ku me keni.
Ne daqi runu e ne daqi mos u runu prej meje, jam kercyes i shkathet e ku te ngulem edhe pickoj.

Giovanni
20-03-07, 08:20
Mire se erdhe o pleshti te deshiroj qe te kalosh sa me bukur.


Giovanni

laliloli
20-03-07, 13:16
Pleshti mire se ke ardhur dhe ia kalofsh si eshte me mire ketu ,veq mos na picko shume ,se nuk ka kush na krun :smile:


Lali

pleshti
20-03-07, 13:30
Hajt se kruheni edhe pa ju pickuar une, e lere me me pickimet e mia.Falemnderit qe me pasket pershendetur Lalilol e Giovan.

Buqja_ch
20-03-07, 18:17
mire se ke ardhur...por ki kujdes ku pickon..

Guri i madh
20-03-07, 20:06
Mire se ju gjej djem e qika, gra e burra, pleq e plaka.
Me than se ne Dardani jan te gjitha faret e mundshme, po pleshtat ju mungojne.
Qe tybe thash pa shku edhe une aty nuk po bajka dhe ja ku me keni.
Ne daqi runu e ne daqi mos u runu prej meje, jam kercyes i shkathet e ku te ngulem edhe pickoj.

ju pershendes pleshti ju deshiroj mir se ardhje

pleshti
21-03-07, 01:32
Prishtinase kam qef me picku ku eshte ngushte.Mire se te gjeta.

pleshti
21-03-07, 01:32
Mire se te gjeta Guri i Madh.

legenda
21-03-07, 02:02
prezentim interesant,qenke STRATEG i forte....
mire qe na "PICKON" nga pak,na zgjon nga GJUMI....

te pershendet Legenda

Mire se ju gjej djem e qika, gra e burra, pleq e plaka.
Me than se ne Dardani jan te gjitha faret e mundshme, po pleshtat ju mungojne.
Qe tybe thash pa shku edhe une aty nuk po bajka dhe ja ku me keni.
Ne daqi runu e ne daqi mos u runu prej meje, jam kercyes i shkathet e ku te ngulem edhe pickoj.

Agolli
22-03-07, 22:16
Pershendetje i nderuar, '''te deshiroj mirese ardhje ne mesin ton, '''poashtu ta uroj ditelindejn duke ju deshiruaj nje jete te gjate dhe te begatshme me perplote perspektiva te reja.....
Urime dhe i Gezofshe.....me nje jete te hareshme...

Agolli'''''

Sy_kaltra
25-03-07, 11:47
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

gazi-de
25-03-07, 16:09
pleshti nje emer interesnt,hghgh..por te pershendes dhe mire se vjen ne mesin tone...

Reana
28-03-07, 02:43
Mire se ju gjej djem e qika, gra e burra, pleq e plaka.
Me than se ne Dardani jan te gjitha faret e mundshme, po pleshtat ju mungojne.
Qe tybe thash pa shku edhe une aty nuk po bajka dhe ja ku me keni.
Ne daqi runu e ne daqi mos u runu prej meje, jam kercyes i shkathet e ku te ngulem edhe pickoj.

Pleshti,

mire se i je bashkerenditur FD-se, te deshiroj postime pickuese dhe momente dinamike kercyese pleshtore:biggrin: ne kete mjedis.


Reana

uck_aksh
29-03-07, 00:24
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

rilinda
02-04-07, 11:36
http://www.supergreetingcards.com/cards/3915.jpg

Djellza:
14-04-07, 22:51
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

luckyman
10-06-07, 14:39
Tung.............

Zero Cool
14-06-07, 19:09
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif

vjeshta
30-11-07, 19:13
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

turisti
21-02-08, 23:25
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Arb
22-02-08, 02:46
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Artisti
27-12-09, 10:59
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png2010

Kaqanikasja
14-02-11, 15:59
http://www.featurepics.com/FI/Thumb300/20070123/Roses-Woman-199182.jpg


Urime dita e te dashuruarve qofshi tė dashuruar gjithmone:wink: