PDA

View Full Version : rammstein_1979


legenda
20-03-07, 14:01
RAM_MSTEIN
pranoni nje pershendetje nga Legenda,per TY


QUEEN
-------------
i want to break free*****p.s.nese ekziston faqja e rammstein_1979,kerkoj falje.

prishtinasi
20-03-07, 20:23
Rammstein...se kom zakon me pershendet ndonje nofke ne kete forum...por me erdhi ne koke ajo shprehja apo kenga "Keep on rocking in the free world"
Respekt nga Prishtinasi

Rammstein_1979
21-03-07, 22:52
RAM_MSTEIN
pranoni nje pershendetje nga Legenda,per TY


QUEEN
-------------
i want to break free*****p.s.nese ekziston faqja e rammstein_1979,kerkoj falje.ahahaha... Faliminderit Shum Legenda ...edhe un ty te Pershendes Shum shum ...:smile: :wink:

Rammstein_1979
21-03-07, 22:55
Rammstein...se kom zakon me pershendet ndonje nofke ne kete forum...por me erdhi ne koke ajo shprehja apo kenga "Keep on rocking in the free world"
Respekt nga Prishtinasi
Faliminderit shum Prishtinas ..yeaa Rock4ever ...edhe un ty te pershendes shum ...kaloja mir :wink:

Giovanni
21-03-07, 23:01
Tung tung,

Si po ja kalon??

Te pershendet shume shume shuem

Mbremje te kendshme Giovanni.

Rammstein_1979
22-03-07, 00:50
Tung tung,

Si po ja kalon??

Te pershendet shume shume shuem

Mbremje te kendshme Giovanni.


Flm shum Gjovanni ..edhe un te pershendes ty , ja kalofsh siq eshte me se miri sonte :wink:

Reana
22-03-07, 04:11
tung,

te pershendes dhe te falenderoj per titujt e kengeve rock dhe metal qe po i sjell ne kete mejdis, si perkujtues se nuk ia vlen te degjohet muzike kiq prej asaj plejade kengetaresh te tallavave moderne qe jane shumuar si vezet e dreqit:redface: ...


Reana

Rammstein_1979
23-03-07, 23:57
tung,

te pershendes dhe te falenderoj per titujt e kengeve rock dhe metal qe po i sjell ne kete mejdis, si perkujtues se nuk ia vlen te degjohet muzike kiq prej asaj plejade kengetaresh te tallavave moderne qe jane shumuar si vezet e dreqit:redface: ...


Reana

:tongue: Reana -Faliminderit shum prej teje edhe ty te pershedes ...dhe mos ke dert sa te jem ketu kem me ndegju bashk Metall dhe Rock ..:wink:

Albanian eX|PerT
24-03-07, 00:01
Pershendetje shoki.

Edhe pse nuk po te njoh, porse kur po shoh se temen ta ka hapur LEGENDA, sigurisht duhet edhe une te ta beje nje pershendetje miqesore, duke shpresuar qe me kalimin e kohes te njihemi me mire, e te bejme miqesi te sinqerte!

Te uroj cdo te mire ne jete!

albanian, (i legendes hahahahaha)

Rammstein_1979
24-03-07, 00:19
Pershendetje shoki.

Edhe pse nuk po te njoh, porse kur po shoh se temen ta ka hapur LEGENDA, sigurisht duhet edhe une te ta beje nje pershendetje miqesore, duke shpresuar qe me kalimin e kohes te njihemi me mire, e te bejme miqesi te sinqerte!

Te uroj cdo te mire ne jete!

albanian, (i legendes hahahahaha)

:smile: thnx Albanian ...

Flm shoki shum edhe ty te pershendes dhe te uroj nji mbrėmje te kendshme :wink:

legenda
08-04-07, 10:27
http://image.blog.livedoor.jp/mailnobu/imgs/d/b/dbbb0c69.jpg

ninnela
09-04-07, 12:54
Pershendetje per ty i nderuar,te uroj nje jave te mbare

Respekt NINNELA

Djellza:
14-04-07, 22:30
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Rammstein
29-04-07, 23:16
http://image.blog.livedoor.jp/mailnobu/imgs/d/b/dbbb0c69.jpg:biggrin: :biggrin: tenkju ....

Rammstein
29-04-07, 23:18
Pershendetje per ty i nderuar,te uroj nje jave te mbare

Respekt NINNELA


Faliminderit NiNNELA ....edhe un ty te pershendes dhe te urooj nji jet me fat dhe me suksese....

Rammstein_1979
29-04-07, 23:52
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza


Po...Faliminderit Djellza ...faliminderit edhe un ty te pershendes , dhe kam rrespekt per ty . ...flm .

luckyman
31-05-07, 19:43
Pershendetje,..