PDA

View Full Version : niemand


jEtA_1
21-03-07, 17:28
Pershendetje extra per antarin tone te ri duke i uruar mirseardhje ne forumin Dardan uroj qe te kalon mir ne mesin ton .Kurse une shpreha deshiren qe ta hapi e pari deren ne dhomen tende dardane dhe te ju bej miseardhjen e pare ne mesin ton do te jesh i mirpritur nga te gjithe .Kalo mir kudo qe gjindesh ne keto momente me respekt per ju jEtA_1.........

falma_lotin
21-03-07, 20:28
Ju lutem pranoni pershendetjet me te sinqerata nga une dhe ju deshiroj qdo te mire ne jeten tuaj.

Me rrespekt falma-lotin

niemand
22-03-07, 00:54
Uhh.. ta haj dreqi kete forum se mezi prisja cfar paska Jeta me nick niemand dhe sma mori mendja qe po shoh nje pershendetje speciale nga JeTa personalisht..

Pershendetje speciale keni edhe nga un Jeta , uroj te ja kaloni sa me mire edhe ju me mua dhe te deshiroj nje mbremje sa me te kendeshme.. mes antarve te forumit te mrekullushem Dardania.de

Njeashtu nje pershendetje shkon edhe per falma_lotin ( shok apo shoqe ) do e sbulojm me von hehe dhe uroj te ja kalosh sa me mire ketu me mua dhe me forumin dardania

niemand

Buqja_ch
22-03-07, 07:41
Nje pershendetje pranoje edhe nga une..
duke te deshiru shume te mira ne jet,,

me rrespekt Buqja

jEtA_1
22-03-07, 11:15
Uhh.. ta haj dreqi kete forum se mezi prisja cfar paska Jeta me nick niemand dhe sma mori mendja qe po shoh nje pershendetje speciale nga JeTa personalisht..

Pershendetje speciale keni edhe nga un Jeta , uroj te ja kaloni sa me mire edhe ju me mua dhe te deshiroj nje mbremje sa me te kendeshme.. mes antarve te forumit te mrekullushem Dardania.de

Njeashtu nje pershendetje shkon edhe per falma_lotin ( shok apo shoqe ) do e sbulojm me von hehe dhe uroj te ja kalosh sa me mire ketu me mua dhe me forumin dardania

niemand
Ne shenje respekti per ju i nderur shpreha deshiren qe une e para ta bej nje mirseardhje ne dhomen tende te personale ku ketu cdo dite do te marresh pershendetje nga te gjithe ata qe kan deshir te pershendesin respekt per antarin ton te ri jEtA_1

Sy_kaltra
25-03-07, 11:49
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

gazi-de
25-03-07, 16:04
niemand te pershendes dhe te uroje qasje te mira ne mesin tone...

niemand
26-03-07, 00:58
Falemnderit Sy Kalterja dhe gazi-de , edhe ju ja kalofeshit mire edhe pse Sy Kaltre fundi javes iku neser n'pun.

Pershendetje per gjith ata qe moren pjes ne temen per niemand..


niemand

uck_aksh
29-03-07, 00:43
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

Prishtinasja_
04-04-07, 12:28
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x239.jpg

Me respekt

Prishtinasja_

LuLjaa
04-04-07, 23:07
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/hello/013.gif

niemand
06-04-07, 12:20
Pershendetje edhe per ju..

niemand

jEtA_1
06-04-07, 12:28
Kjo dhurat i dedikohet niemandit mikut shokut dhe kalimtarit te rastit klm ne keto momente ne mesin ton
http://www.rhone.ch/heimatkunst/rechsteiner/bilder-4/veilchen.jpg

Djellza:
14-04-07, 22:49
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

gazi-de
27-04-07, 11:45
Pershendetje.............

niemand
06-05-07, 18:39
Pershendetje edhe per ata qe me paskan shkru me lart edhe pse ndoshta me vones por ke ne thon " me mire von se kurr "

Jeni shum te mire.

rilinda
06-05-07, 18:40
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
Rilinda

LuLjaa
07-05-07, 18:25
Pershendetje...

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

Adrenalina
12-08-07, 11:41
Pershendetje nga Adrenalina

niemand
12-08-07, 17:13
Falemnderit per pershendetje

Gjithashtu edhe per juve shkon nje special pershendetje Rilinda , LuLjAa , Adrenalina.

lyra2
20-08-07, 09:08
Shendeti gezimi dhe dashuria le te jene percjellesit Tuaj ne te ardhmen.Respekt per ju...