PDA

View Full Version : Napoleoni


Giovanni
24-03-07, 15:58
Po ta hapi oden tende keshtu qe mund te te pershendesin te gjithe.
Mire se erdhe ne mesin tone.

Tung Giovanni.PS. quando vengo a lugano ti chiamo cosi ci si incontra di nuovo.

Giovanni
24-03-07, 15:59
http://www.wedcetera.com/images/Benvenuto.jpg

vjeshta
24-03-07, 16:01
http://www.wedcetera.com/images/Benvenuto.jpg


Kesaj pershendetje i bashkangjitem edhe une ,urime odaaaaaaaaa.


Vjeshta!

napoleoni
12-04-07, 23:27
Ju falėnderoj pėr pėrshėndetjen dhe urimin e mirėseardhjes.
Ėshtė shumė "carino" nga ana juaj.
Giovanni, si duket nė kafenė e dytė nė Lugano do tė jemi tre... do e ftojmė edhe Vjeshtėn....dakord ?

Mė falni pėr vonesėn pasi qė nuk isha mėsuar.......

Elina
13-04-07, 13:28
Pershendetje nga Elina!

Djellza:
14-04-07, 22:21
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

napoleoni
16-04-07, 17:17
Ju falėnderoj Elina dhe Djellza,
Mė pėlqyen shumė motot e juaja...

Pėrshėndetje....

LuLjaa
17-04-07, 01:46
Pėrshėndetje ku do qe t'jesh.

Giovanni
17-04-07, 21:14
Ciao Napoleone,


Ti auguro una splendida serata........ Giņ.

uck_aksh
23-04-07, 00:46
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

gazi-de
27-04-07, 11:28
Pershendetje..............

napoleoni
27-04-07, 23:10
Pėrshėndetjet e ēdo ylli nga konstelacioni juaj i mahnitshėm mė bėjnė tė ndihem sa mė afėr jush.

vjeshta
30-11-07, 19:19
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

napoleoni
21-12-07, 23:46
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)


Shumė simpatike... pastaj sfondi muzikal...leje mos e nga thojne ne Shqiperine e Mesme.....!!!

Dardan Kastrati
30-12-07, 15:27
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

vjeshta
18-10-08, 22:18
http://img221.imageshack.us/img221/7366/vjeshtaod8.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)