PDA

View Full Version : Video- FAMILJA MBRETERORE


Tomori
26-03-07, 09:57
http://www.youtube.com/watch?v=E4SmiT8rlgY

Domira
26-03-07, 12:02
TOMORI, sa mrekulli me jetue shqip nė SHTĖPI...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Arb
26-03-07, 16:06
O i madh o kon ky njeri. Nje nga Nacionalistat ma te medhaj te kombit!

instruktori
26-03-07, 22:11
Leka Zogu ishte i madhe
dhe mbetet gjithmon Leka i madhe i Shqipetarve.

Respekte per kete Familje Mbreterore