PDA

View Full Version : Peja-Boy


Faqet : [1] 2 3

Peja-Boy
28-03-07, 15:19
Pershendetjeeeeeeeeeeeee

Guri i madh
28-03-07, 15:28
Pershendetjeeeeeeeeeeeee
i nderuari Peja-Boy ju pershendes

Guri i madh
28-03-07, 15:54
PershendetjeeeeeeeeeeeeeGZUR Peja-Boy

http://i13.tinypic.com/44tclrl.jpg

Prishtinasja_
28-03-07, 15:58
Pershendetjeeeeeeeeeeeee

More Vin-diesel marove tu i nderrua pseudonimet!!

Te pershendes dajko :wink:

uck_aksh
29-03-07, 00:22
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

Peja-Boy
29-03-07, 14:09
More Vin-diesel marove tu i nderrua pseudonimet!!

Te pershendes dajko :wink:


Arsya se me heret skam mujt ta regjistroj kete nick-name!!
Rastesisht provova edhe funksionoj, dmth prej tash do jem me kete nick !!


u pershendes dhe shpresoj qe kalon qaste te kendshme ne FD.!

Kiss ty !

Djellza:
14-04-07, 22:53
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Peja-Boy
18-04-07, 19:30
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Flm Djellza ...gjithashtu pershendetje nga ana ime..!

Chaste te kendshme ne FD !

Litushja
20-04-07, 07:47
hehe, liebe grüsse auch aus österreich :biggrin:

Prishtinasja_
20-04-07, 08:10
Mbasi Litushja te pershendeti nga Austria:biggrin:

Pra,

Liebe Grüsse aus Deutschland !!! :biggrin:

uck_aksh
23-04-07, 00:44
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

gazi-de
27-04-07, 11:33
Pershendetje.........

Peja-Boy
29-04-07, 17:23
hehe, liebe grüsse auch aus österreich :biggrin:


Ich Danke Euch und Viel Spass !!

Peja-Boy
29-04-07, 17:24
Mbasi Litushja te pershendeti nga Austria:biggrin:

Pra,

Liebe Grüsse aus Deutschland !!! :biggrin:


Danke süsse!!

Prishtinasja_
01-05-07, 00:48
http://www.heiko-cudok.de/gallery/pictures/1d96bb08ac8d77ac36695d5247957c51.jpg

Peja-Boy
05-05-07, 16:34
hahahahaha Prishtinasja .....Thnx

rilinda
06-05-07, 18:23
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
Rilinda

LuLjaa
07-05-07, 18:44
Peja-Boy pershendetje argetim te kendeshum ne vazhdim

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

Peja-Boy
09-05-07, 19:56
Faleminderit per mesazhet dhe mos pritesen e juaj !! Shpresoj qe do kalojm mire se bashku ne vazhdim ...!

Ashtu edhe Rilinda shpresoj nje moderim te kendshem e te palodhshem !!

gazi-de
09-05-07, 22:22
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg

Peja-Boy
23-07-07, 11:25
Hajde Moj Dashnieeeeeeeeeeeeeeeeeee...!!!


Flm per Mesazhet Popull, Flm Flm Ju dua Te gjithveeee!

aLbaChiCk
25-07-07, 14:00
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/haveaniceday-1.gif

Peja-Boy
27-07-07, 20:45
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/haveaniceday-1.gif


http://www.stationarydreams.de/sigani_cartoons/sigani_babysylvester-thanx.gif

rilinda
03-08-07, 19:11
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

Elina
04-08-07, 09:19
http://www.wondercliparts.com/good_day/graphics/good_day_graphics_08.gif

Peja-Boy
04-08-07, 19:42
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

E Zonune me Pune te shpis spo ki koh te kuptoj ..!!


Pershendetje edhe ty Yll ...!

Peja-Boy
04-08-07, 19:43
http://www.wondercliparts.com/good_day/graphics/good_day_graphics_08.gif


Flm Elina ...gjithashtu edhe juve ju deshiroj dite te mire !!

SANTANA-29
06-08-07, 14:26
http://www.dardania-rv.de/mediac/400_0/media/DIR_109/Peja~-~Hotel~Gold~naten.jpg
PERSHENDETJE ;;;,,,,,,,grüse dish,,

Peja-Boy
23-08-07, 20:11
http://www.dardania-rv.de/mediac/400_0/media/DIR_109/Peja~-~Hotel~Gold~naten.jpg
PERSHENDETJE ;;;,,,,,,,grüse dish,,


Flm Santana Gjithashtu Pershendetje..... Qy edhe Hotel Gold ma ka qit ketu hahahaha, Skam Pare per Hotel Gold veq po hyjm qaty Afer ne Adriatik!!!

egi
23-08-07, 20:27
pershendetje me nje link te filmit tim te preferuar nga Bollywoodi
Laila Majnu - ketu mundesh mi ndegju kenget :biggrin:

http://ww.smashits.com/music/hindi-film/songs/684/laila-majnu.html#

Zana_ch
24-08-07, 18:48
PERSHENDETJE NGAx ______x ____________ x ______x
x xxxxxxxxxxxxxxx _____ x xxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx __ x xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx _x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxx x
x xxxx x
x x x
x


zana_ch

~AmaZonA~
24-08-07, 18:49
http://img265.imageshack.us/img265/30/normalkartolinemz7.jpg (http://imageshack.us)

Peja-Boy
24-08-07, 19:19
Flm Nga Ju Gjinija Femrore ,,, Amoazona ishalla prej Gojes tonde En vesh te Kusherines ghaghaghaghaghaghghaghagha

SANTANA-29
28-08-07, 12:35
http://images.google.de/url?q=http://www.specialoperations.com/Foreign/Albania/albania_wl.gif&usg=AFQjCNEsZj39qzNKS8wFUc978Jg7flvvGwpeja-Boy pershendetje shoki..

Peja-Boy
09-09-07, 18:42
http://images.google.de/url?q=http://www.specialoperations.com/Foreign/Albania/albania_wl.gif&usg=AFQjCNEsZj39qzNKS8wFUc978Jg7flvvGwpeja-Boy pershendetje shoki..


HaHaHa Flm per Flamurin Kombetar ...eshte dasht qe edhe ate shtetror te ma dergosh !

BaNu Ne JeT I sInQeRt
10-09-07, 05:51
Pershendetje edhe per ty inderuara..Schönen Tag wünsch ich dir..

Mir Mbetesh inshala...!!

Peja-Boy
10-09-07, 20:08
Pershendetje edhe per ty inderuara..Schönen Tag wünsch ich dir..

Mir Mbetesh inshala...!!

Ich Danke Dir .... Shpresoj qe edhe ti te kalosh qaste te kendshme !

egi
19-09-07, 10:00
qe nje foto modeste, te lulezon dhe jeta juaj keshtu

http://home.tiscali.nl/fantasydreamworld/christinagibbs/selectionprettyrose/Pretty-Rose01-IBB.jpg

Peja-Boy
28-09-07, 09:42
qe nje foto modeste, te lulezon dhe jeta juaj keshtu

http://home.tiscali.nl/fantasydreamworld/christinagibbs/selectionprettyrose/Pretty-Rose01-IBB.jpg

http://www.locolobo.net/love082.gif

Peja-Boy
28-09-07, 09:43
qe nje foto modeste, te lulezon dhe jeta juaj keshtuhttp://www.locolobo.net/lovel015.gif

jEtA_1
29-09-07, 11:05
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/40.gif

BaNu Ne JeT I sInQeRt
05-10-07, 05:28
PErshendetje edhe per ty Peja-Boy me sabah heret ... Wünsch dir ein recht angenehmen Tag...Mire Mbetesh..!!!

LuLjaa
12-10-07, 18:42
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif

Prishtinasja_
28-11-07, 00:40
Rugovas.....:biggrin:

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/diteneflamurit13.gif

rilinda
28-11-07, 14:34
http://img148.imageshack.us/img148/9711/28nentorizv5.png (http://imageshack.us)


Gėzuar Festa e 28 Nėntorit- dita e simboleve tona tė shenjta dhe e krenarisė kombėtare!

Arb
28-11-07, 19:09
Urime Festa Kombetare

http://www.veriu.com/vp/mkportal/modules/reviews/images/flamuri.gif

uck_aksh
29-11-07, 02:08
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-1.jpg

Peja-Boy
29-11-07, 18:11
Flm per Urimet e Juaja....Edhe une ju uroj Juve 28 Nentorin, po ashtu ne vitin tjeter shpresoj qe ta Festojm si nje shtet i Pavarur ..!!!

vjeshta
30-11-07, 17:32
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Luana
03-12-07, 14:40
http://i147.photobucket.com/albums/r283/bkgravely/Great%20Day/greatdayrose.gif

Gjumashja
05-12-07, 10:49
peja-boy te pershendes kudo qe ndodhesh . . .

lazdrani
20-12-07, 12:11
Me fat festa e Bajramit

LuLjaa
21-12-07, 02:04
Urime festa e Kurban Bajramit

Gėzim, harmoni dhe dashuri mbreterofte ne Familjen tuaj!

Buqja_ch
30-12-07, 06:54
.... Urime viti i ri 2008 ..

Dardan Kastrati
30-12-07, 15:21
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

rilinda
30-12-07, 18:59
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/12817.gif
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/20.gif

suzii
04-01-08, 22:04
http://www.locolobo.net/rosedripblood.gif

uck_aksh
22-01-08, 12:59
Te uroj gjith te mirat ne jet
http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM (http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM)

LuLjaa
07-02-08, 02:29
Peja-Boy,, Urime Ditelindja
ishalla i ben edhe 100 vite tjera
gjithashtu te deshiroj Fat, Lumturi,
Sukses dhe ēdo te mire ne jete ...

http://img122.imageshack.us/img122/3299/happy20birthday20colorsnr8.jpg

rilinda
07-02-08, 08:09
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/birthdays/images/1128365732bd67ay.gif

LaCoStA
07-02-08, 09:44
Pėrshėndetje ty .... !!!!

Albonita
07-02-08, 16:47
Te pershendes i nderuar..te uroj ditlindjen, shum fat suksese ne jet


i mbush edhe 100 vite tjera si ty ta don zemra...shpresoj se do kalosh mir sonte.

deshiroj nje mbremje te qet me shum Respekt>>>Albonita.!

niemand
07-02-08, 17:14
Pershendetje per ty shok..

Uroj te ja kaloni sa me mire , edhe pse ka koh qe sju kam par.

niemand

Dardan Kastrati
07-02-08, 17:29
http://img225.imageshack.us/img225/3051/pejadn7.png
I gezofsh edhe shume te tjera me plote gezime ...

turisti
07-02-08, 18:31
Jete te gjate dhe te lumtur i nderuar me :biggrin: produkte te ketilla :biggrin: :

http://troonopvolgers.web-log.nl/troonopvolgers/images/vicbday7.jpg

Prishtinasja_
07-02-08, 21:56
O kush na e paska sot ditelindjen...?!! :biggrin:

Dajko urime ditelindjen !

Fat, mbaresi dhe lumturi kudo ne jeten tende dhe familjen tende gjithashtu !:wink:

Te pershendes shume ! :biggrin:


http://www.comments.zingerbugimages.com/HappyBirthday/music_rose_birthday.jpg

Gjumashja
09-02-08, 09:13
http://www.xoospace.com/myspace/graphics/21575.gif

Peja-Boy
09-02-08, 15:30
Flm te gjithve per urimet e juaja....gjithashtu edhe juve ju uroj nje jete te gjate e te lumtur...!

LuLjaa
11-02-08, 00:41
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/296.gif

Albonita
16-02-08, 16:09
http://img403.imageshack.us/img403/1061/82201819ia2.th.png (http://img403.imageshack.us/my.php?image=82201819ia2.png) Nje fund jave te Qet ..

Me shum Respekt >>> Albonita

Prishtinasja_
19-02-08, 12:08
ooo Rugovas, :biggrin:

http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

turisti
21-02-08, 21:35
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Arb
23-02-08, 12:09
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Peja-Boy
23-02-08, 16:15
Gjithashtu Urime te gjithve Pavarsia ..!http://www.albachat.at/forum/images/avatars/ks_sha.gif

Peja-Boy
23-02-08, 16:20
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

http://www.trepca.net/images/kosova.jpg

Diana007
23-02-08, 16:34
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
24-02-08, 11:55
http://img89.imageshack.us/img89/2171/1kc1a9be97cdei6tk6.jpg

Peja-Girl
26-02-08, 18:29
hi Peja_Boy te pershendes shummm :):)

Peja-Boy
26-02-08, 18:32
hi Peja_Boy te pershendes shummm :):)

Flm gjithashtu Pershendetje Bukuroshe ...!

LuLjaa
30-04-08, 00:58
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif

Albonita
11-05-08, 09:22
http://de.youtube.com/watch?v=RqnbzwwCCuY&feature=relate

Peja-Boy
22-05-08, 18:11
http://de.youtube.com/watch?v=RqnbzwwCCuY&feature=relate


http://de.youtube.com/watch?v=uytVz09p5GE

Albonita
10-06-08, 07:46
Pershndetje nga Albonita..deshiroj nje dit te qet..!


http://de.youtube.com/watch?v=V-_vHrMv0Cw&feature=related#

Adina-R.Ks
10-06-08, 21:11
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

LuLjaa
25-06-08, 00:44
http://img504.imageshack.us/img504/5942/pershendetjevl3.png

Albonita
13-12-08, 10:47
http://img360.imageshack.us/img360/9418/cc244fd0995230a9fc98393mj0.jpg (http://imageshack.us)Ø


Peja-Boy

Te pershndes sinqerisht me shpres se je mire ku do se gjindesh..

Deshiroj nje fund jave te Mrekullushmee

Te pershndets me shum Rrespekt ..Bb.! . . . . . . !

Peja-Boy
18-12-08, 19:56
O Flmmm per pershendetjet e Juajaaaaaa... Shpresoj te kaloni mire e chaste te kendshme ...!

gazi-de
26-12-08, 17:00
http://img187.imageshack.us/img187/4574/2009in4.gif

MemphiSx
30-12-08, 00:48
http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/ny/ny0904.gif

Peja-Boy
30-12-08, 19:05
Flm gjithashtu Gezuar edhe juve Vitin 2009....Shpresoj qe deshirat e juaja te pa realizuara deri me tash ...ti realizoni ne vitin 2009
Urime Viti 2009 !!

~AnnA~
30-12-08, 19:25
http://images.zwani.com/graphics/new_years/images/56tf.gif

Jana
01-01-09, 22:24
http://farm3.static.flickr.com/2273/2143442755_0b97ac6c23_o.jpg

Albonita
06-01-09, 08:16
http://img360.imageshack.us/img360/4999/09426aa132ca4a474bb768caf8.png (http://imageshack.us)

Albonita
07-02-09, 00:05
Te deshiroj edhe 100 vite te lumtura prane njerezve qe ti do zemra.
Nese ke nje enderr ne jete, t`uroj qe ajo t`behet realitet.
Tė uroj gjithqka qe tė ben tė lumtur,
Dhe asgje qe tė ben tė vuash...!

Nese ndonjhere Ndihesh i vetmuar Dije qe ke 1 mike ketu


Urime edhe njehere, te deshiroj nga zemra qdo te mire ne jete
...Suksese ne cdo hap te jetes tende...( Happy Birthday )http://img300.imageshack.us/img300/8571/30471vi4.jpg (http://imageshack.us)Si Gjithmon per ty Me Rrespekt >>>Albonita.

Trina_1
07-02-09, 01:00
http://i304.photobucket.com/albums/nn163/connecticut_2008/happy_birthday_flower-1561.gif

LuLjaa
07-02-09, 01:08
Pse sum kallxove qe e ki Ditelindjen moreee, hajt ti hajt

http://i279.photobucket.com/albums/kk128/tgpg/happy_birthday/066.gif

I bofsh 100 vjet, e i gezofsh me gjithe fare fis qe ki
t'deshiroj shume Fat ne jete ..

Peja-Boy
07-02-09, 12:45
Pse sum kallxove qe e ki Ditelindjen moreee, hajt ti hajt

http://i279.photobucket.com/albums/kk128/tgpg/happy_birthday/066.gif

I bofsh 100 vjet, e i gezofsh me gjithe fare fis qe ki
t'deshiroj shume Fat ne jete ..


Flm Bukuroshe ...Valla Tregova por edhe ti e paske pa qe kam tregu Publikisht andej :P

Edhe njeher Flm shume Ty e shpresoj qe edhe ti te kesh nje Jete te Lumtur...

Peja-Boy
07-02-09, 12:46
Te deshiroj edhe 100 vite te lumtura prane njerezve qe ti do zemra.
Nese ke nje enderr ne jete, t`uroj qe ajo t`behet realitet.
Tė uroj gjithqka qe tė ben tė lumtur,
Dhe asgje qe tė ben tė vuash...!

Nese ndonjhere Ndihesh i vetmuar Dije qe ke 1 mike ketu


Urime edhe njehere, te deshiroj nga zemra qdo te mire ne jete
...Suksese ne cdo hap te jetes tende...( Happy Birthday )http://img300.imageshack.us/img300/8571/30471vi4.jpg (http://imageshack.us)Si Gjithmon per ty Me Rrespekt >>>Albonita.

Flm Nga ty e Nderurar... Je nje Person i Veqant per Mua, shpresoj qe edhe ti te ndihesh gjithmon e lumtur ne Jete ...

Peja-Boy
07-02-09, 12:47
http://i304.photobucket.com/albums/nn163/connecticut_2008/happy_birthday_flower-1561.gif

Flm e nga ty ... shpresoj te kesh suksese edhe ti ashtu !!!

romansa
07-02-09, 14:52
http://framboise78.free.fr/Fete/paquet.gif
Urime Ditelindja...shendeti,fati e lumturia t oercjellet ne ēdo hap te jetes..Gezuar per shume mote!!

LuLjaa
14-02-09, 18:43
http://i249.photobucket.com/albums/gg202/eda199/myspace-comments/happy-valentines-day/629.gif

Peja-Boy
14-02-09, 18:52
O flm LuLja urime edhe ty e shpresoj te te percjell fati ne jete !!

Albonita
26-02-09, 08:20
http://img21.imageshack.us/img21/7762/20637273.jpg (http://imageshack.us)Hola..!

Shpresoj te kesh nje dite te qet...!

Te pershndes shumee si gjith mon per ty me Rrespekt >>>Albonita.!

Peja-Boy
26-02-09, 17:09
Flm shume nga ty Bukuroshe !!! Gjithashtu mbetesh e pershendetur nga ana Ime !!

Zana_ch
26-02-09, 17:20
Shpresoi se nuk je hidhrua ne mue,
Te pershneds dhe kerko falje per ate gabim te vogel qe kam ber.........

me respekt shum te madh per ty i nderuar
zana


http://i184.photobucket.com/albums/x79/pixvirtual/im/137/img218614_perigosa.gif

Peja-Boy
26-02-09, 17:28
Hahaha gjithashtu pershendetje per ty Syn ... Jo bre taman puna edhe me tu idhnu ty .... Mos ta ndin ...shpresoj qe je mire edhe po kalon mire sot !!

Jana
28-02-09, 13:33
http://i51.photobucket.com/albums/f399/mcardwell/GlitterHello.gif

Peja-Boy
28-02-09, 22:44
Pershendetje tyy...flm per viziten ...

Qika^Me^Kule
02-03-09, 15:05
A do nje pershendetje a don te jap dicka tjeter ??? :tongue: hajt se me mir po te jap nje pershendetje se ti don shum,,,, te pershendes komplet,,,,,, ahahhahah edhe ta h,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, g,,,,,,,,,,,,,, hooooo

jEtA_1
02-03-09, 15:16
Pershendetje per ju Peja-Boy kolofsh nje dite te mbare kudo qe te gjindesh ne kete dite dhe gjitha te mirat ne jete

Peja-Boy
03-03-09, 11:06
A do nje pershendetje a don te jap dicka tjeter ??? :tongue: hajt se me mir po te jap nje pershendetje se ti don shum,,,, te pershendes komplet,,,,,, ahahhahah edhe ta h,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, g,,,,,,,,,,,,,, hooooo

Gjithashtu pershendetje Komplete Deri te Lidhesja e Kuleve edhe ty .... Ma posht spo shkoj se mos po qartesh e pem han arusha :P

Peja-Boy
03-03-09, 11:07
Pershendetje per ju Peja-Boy kolofsh nje dite te mbare kudo qe te gjindesh ne kete dite dhe gjitha te mirat ne jete

Jeta flm e nderuar shpresoj qe edhe ti je tu kalu qaste te kendshme ne qdo moment ...

Mbetesh e pershendetur nga ana ime ...

Peja-Boy
05-03-09, 18:19
Pushime Sezonale ... Argetim te kendshem e mire u Lexofshim Ndonjeher

Fshatari
05-03-09, 19:35
Nje pershendetje per ju atje ne kryeqytetin austriak!

Albonita
06-03-09, 06:15
Pushime Sezonale ... Argetim te kendshem e mire u Lexofshim Ndonjeherhttp://img17.imageshack.us/img17/3417/vetumti.jpg (http://img17.imageshack.us/my.php?image=vetumti.jpg)


Te faliminderit per Telefonaten, dhe biseden tende aq te ngrohet..!

Shpresoj se do kalosh mire gjat pushiemve...

Deshiroj nje dite te qet..Si gjithmon per ty me Rrespekt >>>>Albonita..!

Peja-Boy
06-03-09, 09:59
http://img17.imageshack.us/img17/3417/vetumti.jpg (http://img17.imageshack.us/my.php?image=vetumti.jpg)


Te faliminderit per Telefonaten, dhe biseden tende aq te ngrohet..!

Shpresoj se do kalosh mire gjat pushiemve...

Deshiroj nje dite te qet..Si gjithmon per ty me Rrespekt >>>>Albonita..!

Flm ty per telefonat e jo mua hahahaha ....

Ksajde jam ksajde veq ma rrall pak se tash u hapen Baustellat e duhet me punu :P

Prishtinasja_
06-03-09, 10:03
Dajko prano edhe nje pershendetje nga une !

E mos u lodh....cfare Baustelle more, bora deri n'gu ! :tongue:

Peja-Boy
06-03-09, 12:02
Dajko prano edhe nje pershendetje nga une !

E mos u lodh....cfare Baustelle more, bora deri n'gu ! :tongue:

Nuk e di ku je Kajetoni ti Teze ama kete eshte Koha super valla ...

Albonita
06-03-09, 13:24
Flm ty per telefonat e jo mua hahahaha ....

Ksajde jam ksajde veq ma rrall pak se tash u hapen Baustellat e duhet me punu :PAahahhahahhaa:tongue:


Flm per se ma ki prish gjum pra..!

Kalo nje dite te bukr, e te qet ashtu siq je vet Ti..!:smile:

Giovanni
06-03-09, 15:59
http://www.meine-handarbeitsecke.de/images/kunde/Rippenschneider%20Wochenende/wochenende_rotwein.gif

Peja-Boy
07-03-09, 17:48
Flm Gjovani ...

Jana
07-03-09, 18:53
Te uroj fundja te qet.....Kalofsh sa me mir...

http://media.imeem.com/p/GBxRhgJfRE.jpg

Qika^Me^Kule
10-03-09, 18:19
Te pershendes perzemersisht,,,,,, , me shpres se jeni duke kaluar si me se miri!!

http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/lule~1.jpg

Trina_1
10-03-09, 22:48
Te pershendes ,,,,

http://i164.photobucket.com/albums/u13/salvatrucho30/Roses.gif

Qika^Me^Kule
14-03-09, 20:54
Te pershendes , mbremje te kendshme te drshiroj....!!!


http://www.youtube.com/watch?v=DmCIZPzxoN8&feature=related

Albonita
15-03-09, 09:51
http://img10.imageshack.us/img10/6561/1151133289701.gif (http://img10.imageshack.us/my.php?image=1151133289701.gif)Te faliminderit per, Kengen se ke lan per mua....shum keng Prekse.....Te deshiroj nje Dite te qet ......si gjithmon per ty ----->Me shum Rrespket Albonita.

LuLjaa
16-03-09, 01:17
Peja-Boy t`pershendess shume shoki

http://www.buyflower.com.sg/main/images/arnxk607.JPG

Qika^Me^Kule
16-03-09, 19:53
Pershendetje ty..... uroj nje fillim jave te mbar .

http://www.youtube.com/watch?v=Bj3YcoKlfCI&feature=related

Peja-Boy
17-03-09, 16:21
Flm edhe juve gjithashtu ju Pershendes e shpresoj te keni nje Jave te kendshme ....

http://i612.photobucket.com/albums/tt205/tawraki68/Herz/danke.gif

Zhaneta
17-03-09, 17:06
Pershendetje edhe nga ,ana ime te uroj Masdite te Mir..........:wink:Me Respekt Zhaneta.........:wink:


http://www.youtube.com/watch?v=ipMNbf4hb28&feature=related

Peja-Boy
17-03-09, 17:15
Pershendetje edhe nga ,ana ime te uroj Masdite te Mir..........:wink:Me Respekt Zhaneta.........:wink:


http://www.youtube.com/watch?v=ipMNbf4hb28&feature=related (http://www.youtube.com/watch?v=ipMNbf4hb28&feature=related)

Flm Zhaneta per pershendetjen shpresoj qe edhe ti te kalosh mire ... Flm edhe per Kengen shume te mire !!

Albonita
19-03-09, 07:29
http://img19.imageshack.us/img19/8666/qelsiketu.jpg (http://img19.imageshack.us/my.php?image=qelsiketu.jpg)

Zhaneta
19-03-09, 07:41
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje1.gif

Qika^Me^Kule
20-03-09, 18:00
Te pershendes , me shpres qe je mir,,,!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=u8WQoGFpSrg&NR=1 :rolleyes: :frown:
http://www.youtube.com/watch?v=Rg5cFNJAdLo


http://www.youtube.com/watch?v=joMx8Y5Yltg&feature=related :'( :frown:

Peja-Boy
22-03-09, 22:18
http://img19.imageshack.us/img19/8666/qelsiketu.jpg (http://img19.imageshack.us/my.php?image=qelsiketu.jpg)

Koka qelsi i madh moj skam ku me lon hahahaha ... Tash jon dal do Zemra me Numra me Code e pa qelse hahahahaha

Peja-Boy
22-03-09, 22:19
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje1.gif

Gjithashtu Zhanet pershendetje shpresoj qe je mire ....

Peja-Boy
22-03-09, 22:20
Te pershendes , me shpres qe je mir,,,!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=u8WQoGFpSrg&NR=1 :rolleyes: :frown:
http://www.youtube.com/watch?v=Rg5cFNJAdLo


http://www.youtube.com/watch?v=joMx8Y5Yltg&feature=related :'( :frown:


Flm per Muzika o QIka^Me^Kule .... qeto dy te parat smi kojti se em kishe pas nem e qekjo e fundit deri dikund prap sma kojti se ke thon Pa ty sjam i lutmur ....

Po prap Flm ty Qum qum ...

Qika^Me^Kule
23-03-09, 20:59
Flm per Muzika o QIka^Me^Kule .... qeto dy te parat smi kojti se em kishe pas nem e qekjo e fundit deri dikund prap sma kojti se ke thon Pa ty sjam i lutmur ....

Po prap Flm ty Qum qum ...

Ti kojti e sti kojti une ti kma dergu ndaqe degjoj e ndaq jo,,,,,,

Peja-BoyCitim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Albonita
http://img19.imageshack.us/img19/8666/qelsiketu.jpg (http://img19.imageshack.us/my.php?image=qelsiketu.jpg)


Koka qelsi i madh moj skam ku me lon hahahaha ... Tash jon dal do Zemra me Numra me Code e pa qelse hahahahaha


Ti ashtu e keshtu pa zemer je,,,,,, dhe ske ku e shtin ate qels perderisa kujshiket tuja ta kan mar ate troh zemer qe e ke,, asi dashta me them zemren e madhe,,,,,:tongue: E sa per cod shko pyete ate qe ta ka mar zemren,, se as vet nuk mundesh me e controllu,,, tash ti ban controll tjeter kush,,,,,,Dhe nje pershendetje nga ana ime i nderuar dhe i respektuar perzemersisht nga ana ime,,,, vertet me pelqejn commentet tuja,,,, Nime harrova tet pyes i kujt je bre aa???? se bash po me pelqen llafet me ty,, ndoshta vi e te lypi:biggrin: :biggrin: pAK hajgare,,,,,,


http://i101.piczo.com/view/4/d/h/e/1/w/v/l/o/7/7/5/img/i339148558_68655_6.jpg


http://i.peperonity.de/c/5B3B67/732648/ssc3/home/002/enveri/8640_5b1.jpg_320_320_0_9223372036854775000_0_1_0.j pg

http://www.myweddingflowerideas.co.uk/wedding_bouquet/fwedding_flower_ideae.jpg


http://vip.shqiperia.com/foto/1235817732-Rezarta-Shkurta.jpg


Me shpres qe te kan pelqy vetem ska me e refuzu asnje,,,, :biggrin: :tongue: une ti kam sjell per qjef timin,, e ti ndaq pranoj e ndaq jo????

Isinqerti25
23-03-09, 21:03
Ruje se boni te humbi Qelsi mos vet

Qika^Me^Kule
23-03-09, 21:08
Ruje se boni te humbi Qelsi mos vet

Cka po i duhet qelsi kur se ka zemren aty?????:biggrin:

Qika^Me^Kule
27-03-09, 21:47
te pershendes dhe uroj nje fund jave te pa lodhshem,,,,

http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_kartolina02.jpg

http://www.provideouk.co.uk/graphics/yellowroses.jpg

http://i114.piczo.com/view/2/v/g/e/7/v/8/b/a/x/n/5/img/i252386235_69332_2.jpg
http://img.webme.com/pic/a/albani/x1pc_jqddvowrmcnpajpihanpunhvhermz1uxxio0dynvcj-joksxwtuh82otpkfvelunigiwpa4hflzuqs8bb3zo3dqhyfcob la1t3pxqcda0ncoqxxnkezoof6xmtzc_ku6pbyrxlamo.jpg

Qika^Me^Kule
29-03-09, 22:05
Te pershendes , dhe uroj nje fillim jave te mbar per Ty,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:frown: :frown:


http://www.youtube.com/watch?v=hJNyFp86CFA&feature=related

thellenza
30-03-09, 18:08
http://i203.photobucket.com/albums/aa249/illpic/GreatDay/d33.gif

Jana
30-03-09, 23:57
Te pershendes....
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/rose/ros136.gif

Peja-Boy
02-04-09, 19:46
Flm gjithashtu pershendetje juve .... shpresoj qe jeni duke kaluar mire !!!

Qika^Me^Kule
02-04-09, 22:11
http://www.geschenkidee.ch/image/jewelry/r1141/577_normal--anhaenger-silber-herz-love-teilbar.jpg

Jana
11-04-09, 09:43
http://images.lirenti.com/out.php/i5456_1587728frztu1woof.gif

Albonita
14-04-09, 09:06
http://img4.imageshack.us/img4/9873/36920871.jpg (http://img4.imageshack.us/my.php?image=36920871.jpg)

Qika^Me^Kule
14-04-09, 12:09
hei djalo te pershendes,,,,, fort fort,,,,,,,

http://www.youtube.com/watch?v=EUyw7mRBHOI
http://www.youtube.com/watch?v=KlMgxACwVnE&feature=related

Peja-Boy
26-04-09, 17:45
hei djalo te pershendes,,,,, fort fort,,,,,,,

http://www.youtube.com/watch?v=EUyw7mRBHOI
http://www.youtube.com/watch?v=KlMgxACwVnE&feature=related

Hej Qiko FLM edhe une ty te pershendes .... shpresoj se je tu kalu mire :P

Peja-Boy
26-04-09, 17:45
http://img4.imageshack.us/img4/9873/36920871.jpg (http://img4.imageshack.us/my.php?image=36920871.jpg)

Flm Per Lulen :P

Peja-Boy
26-04-09, 17:46
http://images.lirenti.com/out.php/i5456_1587728frztu1woof.gif

O Janushk Flm ty Bukuroshe .... me fal ndoshta pak me vones por isha ca dite Time Out !!

Shpresoj qe je tu kalu mire !!

Jana
03-05-09, 21:15
Pershendetje per ty....uroj te jesh mir dhe te kalosh mir kudo qe je...
http://www.photoserver.ws/files/762hebswod5nr79psjet.jpg

Peja-Boy
05-05-09, 12:43
Gjithashtu Pershendetje ... Jana edhe ty shpresoj qdo te mire

RQ0LdjdJF8s&feature=related

LuLjaa
06-05-09, 00:40
http://i283.photobucket.com/albums/kk292/kathys_comments/Comments/Hello/hello888.gif

Peja-Boy
08-05-09, 14:08
http://i283.photobucket.com/albums/kk292/kathys_comments/Comments/Hello/hello888.gif

http://www.scn.at/uploads/tx_csshopmodule/halli_hallo_I9L7774_klein.jpg

Albonita
08-05-09, 14:46
Si mundem te ndalem pa e pershndet nje Mik te vjeter.

Peja-Boy.

Une te falenderoj shume, se ki da gjdo gje me mua...gjdo germ e juja ishte bashk me dhimbjen time, edhe te vellavit...faliminderit shume, Peja-Boy...telefonata jote Sms tua..kan mbet pran syve te mia..sepse Gjdo keshill e jotja asht per te Rrespektuar Faliminderit ce egziston Nje djalosh si ti edhe asht Pran meje..!

Te pershndes duke deshirua nje dit te mbaree.

Si gjithmonn per ty me Rrespekt AlbonitaA:smile:http://img10.imageshack.us/img10/1760/8fb981f7edb7ef5afefd43e.gif (http://img10.imageshack.us/my.php?image=8fb981f7edb7ef5afefd43e.gif)

Peja-Boy
08-05-09, 14:50
Si mundem te ndalem pa e pershndet nje Mik te vjeter.

Peja-Boy.

Une te falenderoj shume, se ki da gjdo gje me mua...gjdo germ e juja ishte bashk me dhimbjen time, edhe te vellavit...faliminderit shume, Peja-Boy...telefonata jote Sms tua..kan mbet pran syve te mia..sepse Gjdo keshill e jotja asht per te Rrespektuar Faliminderit ce egziston Nje djalosh si ti edhe asht Pran meje..!

Te pershndes duke deshirua nje dit te mbaree.

Si gjithmonn per ty me Rrespekt AlbonitaA:smile:http://img10.imageshack.us/img10/1760/8fb981f7edb7ef5afefd43e.gif (http://img10.imageshack.us/my.php?image=8fb981f7edb7ef5afefd43e.gif)

Pa Koment .....:confused: :frown:

thellenza
08-05-09, 15:55
http://i68.photobucket.com/albums/i2/Flabia/weekend.jpg

Qika^Me^Kule
09-05-09, 23:33
Te pershendes ne keto ore te vona :frown: shpresoj qe jeni duke kaluar sic,,,, me se miri , dhe te uroj gjitha te mirat e kesaj bote , te kesh Shendet , Lumturi , fat ne jeten Tuaj,,,,, njashtu dhe familjes tande,,,,,,,,,,,,,,,,,:smile:

http://www.youtube.com/watch?v=NoMjD5eakZE

Peja-Boy
10-05-09, 14:36
http://i68.photobucket.com/albums/i2/Flabia/weekend.jpg

Thellnza flm ...shpresoj qe edhe ti ke kalu nje vikend te kendshem !!

Peja-Boy
10-05-09, 14:38
Te pershendes ne keto ore te vona :frown: shpresoj qe jeni duke kaluar sic,,,, me se miri , dhe te uroj gjitha te mirat e kesaj bote , te kesh Shendet , Lumturi , fat ne jeten Tuaj,,,,, njashtu dhe familjes tande,,,,,,,,,,,,,,,,,:smile:

http://www.youtube.com/watch?v=NoMjD5eakZE (http://www.youtube.com/watch?v=NoMjD5eakZE)

Flm QIka^Me^Kule per pershendetjen...Shpresoj qe edhe ti ke kalu mire kete Vikend ...., e ske Punu shume se e di qe je Puntore :wink: ...Te Uroj nje Jave te Kendshme ne Vazhdim ..ashtu qysh ti ke qejf me Punu shume hahahahahahaa

aLbaChiCk
10-05-09, 14:41
http://i307.photobucket.com/albums/nn305/Pink__piG/gifs/_wwwGBBdebe_AstonMartingruesse.gif

Peja-Boy
10-05-09, 14:51
http://i307.photobucket.com/albums/nn305/Pink__piG/gifs/_wwwGBBdebe_AstonMartingruesse.gif

Danke Babushka ...

aLbaChiCk
12-05-09, 09:02
Rahul pershendetje dhe nje dite te mbare te uroj ...LG Brillenschlange :biggrin:

http://i300.photobucket.com/albums/nn30/Chichimaus/Gruesse/Grsse-3.jpg

Qika^Me^Kule
14-05-09, 17:02
Hei NiTi te pershendes perzemersisht , dhe te uroj cdo te mir ne jet , e meriton te jesh me i lumturi ne bot,,,,, pa dyshim edhe qe do te jesh,,,, ashtu,,,,, ke nje dinjitet se rall kund ka persona sic,, je ti , je nje Yll,,,, qe shendrit ne cdo skaje ku ti gjindesh,,,,, prandaj e kot esht te kalojsh kende e te mos e pershendetesh nje person sic je ti,,,, ja vlen edhe me teper per ty e jo vetem nje respekt,,,,, vertet je djali mamit ma i miri,,,,:biggrin:

Ps , vetem mos me thuaj qe ta ka prish gjumin :biggrin: apo te kma lan pa gjum,,,,, vet i ke fajet,,,, :tongue:

me respekt vecant sic cdo her kjo fat Qika^Pa^Kule asi me kule doja tet them,,,,:wink:
http://cocotte68.c.o.pic.centerblog.net/83zi73ec.gif


VZCfSUF1ulc&feature=related

Elona cdo dit e cdo nat

Idila
14-05-09, 19:22
Pėrshėndetje pėr ty djali Pejan, tė dėshiroj cdo tė mirė nė jetė! :smile:
http://www.westermann-fly.de/assets/images/stairway_to_heaven.jpg

Peja-Boy
15-05-09, 00:54
Hei NiTi te pershendes perzemersisht , dhe te uroj cdo te mir ne jet , e meriton te jesh me i lumturi ne bot,,,,, pa dyshim edhe qe do te jesh,,,, ashtu,,,,, ke nje dinjitet se rall kund ka persona sic,, je ti , je nje Yll,,,, qe shendrit ne cdo skaje ku ti gjindesh,,,,, prandaj e kot esht te kalojsh kende e te mos e pershendetesh nje person sic je ti,,,, ja vlen edhe me teper per ty e jo vetem nje respekt,,,,, vertet je djali mamit ma i miri,,,,:biggrin:

Ps , vetem mos me thuaj qe ta ka prish gjumin :biggrin: apo te kma lan pa gjum,,,,, vet i ke fajet,,,, :tongue:

me respekt vecant sic cdo her kjo fat Qika^Pa^Kule asi me kule doja tet them,,,,:wink:
http://cocotte68.c.o.pic.centerblog.net/83zi73ec.gif


VZCfSUF1ulc&feature=related

Elona cdo dit e cdo nat

Flm Qika^Me^Kule ... edhe ti je nje person i Veqant Tek une,me ty kam nda Ca gjera qe me kan len shume mbresa e do ti kujtoj gjithmon .. Shpresoj qe edhe ti Te jesh e Lumtur dhe te te shkojn Punet si eshte me mbare ne Jeten Private e ne Gjerat Personale !!!

Peja-Boy
15-05-09, 00:58
Pėrshėndetje pėr ty djali Pejan, tė dėshiroj cdo tė mirė nė jetė! :smile:
http://www.westermann-fly.de/assets/images/stairway_to_heaven.jpg

Idila flm gjithash edhe ty te uroj gjdo te mire ne jete .. Flm edhe njeher per kohen qe ke Kushtuar tek Nick Im ...

Zhaneta
15-05-09, 01:02
http://www.justaddwordsonline.com/store/images/Sweet_Dreams.png

Peja-Boy
15-05-09, 01:50
http://www.justaddwordsonline.com/store/images/Sweet_Dreams.png

Flm Zhanete gjithashtu ...

Qika^Me^Kule
16-05-09, 11:26
Hei NiTi nuk hyna per dic,,, te degjoj argetuse,,, por extra tet pershendes ty,,,,, Cdo gje thon ka nje kufi , cdo gje thon ka nje ndales , cdo gje thon ka nje mbarim , por me ty nuk mundem te ndalem as se si,,,,, Je nje nder ata me te miret je nje person se shum rrall mundesh te gjesh , je i pa zevendesushem , por mos harro se je dhe nje Engjull qe shendrit ne cdo vend si do mos tek une,,, je nje person qe mundohesh cdo kend ta besh te lumtur dhe te ndihet mir,,, me ty ska te ndalun me ty as qe mundem te ndalem,,,, por as qe mendoj te ndalem , cdo her mundohem tet jem sic je ti por e kot , me duket si ti nuk existon askund por as qe ka,,,,, . Thon nje fjal mos shiko jashta por shiko per brenda e brendesia jota ke vler te madhe,,, sidomos tek une,,,,
Ndoshta dikujt i dukem se e kma zgjat pak sa shum por per ty nje liber ta shkruaj me duket qe nuk mjafton, Ti je nje person se cdo her me jep kurajo me jep forc me ben tet ndihem mir dhe te jem ma e lumtur nder tjerat,,,, ty Allahu te shperbleft me te mira ne jet,,,,, por jam sa e sigurt qe dot shperblen se nje person sic je ti pa dyshim qe e shperblen,,,
E di se je pa gjum,,,, por shpresoj qe pushon me von,,,,, , kur jam ne dhomen tende mundohem at cka e kam brenda te ta them , mundohem te pakten te me kuptosh mendimet e mia , te pakten te te pershendes,,,,,, nga zemra,,,,,,, ja vlen shum cka ti,,,,,, jo vetem keta rreshta te ti shkruaj,,,,
Por shihem me von,,,,,,,,,,,,,,,, Yll dhe nje her te uroj nje dit te mbar,,,,,
http://i24.photobucket.com/albums/c17/Xarvi/10.jpg
related

Qika^Me^Kule
16-05-09, 11:37
8Af7pVH7rR4&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=tmfUjkZ_aJY&feature=related

Peja-Boy
16-05-09, 21:17
Hei NiTi nuk hyna per dic,,, te degjoj argetuse,,, por extra tet pershendes ty,,,,, Cdo gje thon ka nje kufi , cdo gje thon ka nje ndales , cdo gje thon ka nje mbarim , por me ty nuk mundem te ndalem as se si,,,,, Je nje nder ata me te miret je nje person se shum rrall mundesh te gjesh , je i pa zevendesushem , por mos harro se je dhe nje Engjull qe shendrit ne cdo vend si do mos tek une,,, je nje person qe mundohesh cdo kend ta besh te lumtur dhe te ndihet mir,,, me ty ska te ndalun me ty as qe mundem te ndalem,,,, por as qe mendoj te ndalem , cdo her mundohem tet jem sic je ti por e kot , me duket si ti nuk existon askund por as qe ka,,,,, . Thon nje fjal mos shiko jashta por shiko per brenda e brendesia jota ke vler te madhe,,, sidomos tek une,,,,
Ndoshta dikujt i dukem se e kma zgjat pak sa shum por per ty nje liber ta shkruaj me duket qe nuk mjafton, Ti je nje person se cdo her me jep kurajo me jep forc me ben tet ndihem mir dhe te jem ma e lumtur nder tjerat,,,, ty Allahu te shperbleft me te mira ne jet,,,,, por jam sa e sigurt qe dot shperblen se nje person sic je ti pa dyshim qe e shperblen,,,
E di se je pa gjum,,,, por shpresoj qe pushon me von,,,,, , kur jam ne dhomen tende mundohem at cka e kam brenda te ta them , mundohem te pakten te me kuptosh mendimet e mia , te pakten te te pershendes,,,,,, nga zemra,,,,,,, ja vlen shum cka ti,,,,,, jo vetem keta rreshta te ti shkruaj,,,,
Por shihem me von,,,,,,,,,,,,,,,, Yll dhe nje her te uroj nje dit te mbar,,,,,
http://i24.photobucket.com/albums/c17/Xarvi/10.jpg
Qika^Me^Kule Flm shume nga ty,Nuk e paske tepru me shkrimin tend,Por mua nuk po me Mjafton ajo qe po bej per ty,Po me duket e Pakt e vogel ,nuk mund ta besoj nese une kam kso gjera qe ti ke shpreh??!...Mundohem te jem sa me i afert me ty,e edhe ti Kuptoj te gjitha gjerat qe te Brejn e qe te bejn te lumtur ... Nuk po mundem ta besoj, por edhe asnjeher nuk kam mujt ta Kuptoj se mundem me qen keshtu qysh ti thua per nje person .. Mundohem e jap Maximumin te jem sa me i afert per ata qe ju duhem Ton Jeten, por edhe per ata qe ju duhem vetem ne Kohet e Veshtira ....Thon nje Fjal "Nese nuk mundesh me te mire me ma kthye te miren ateher te pakten mos ma kthe as me te keq", por prap per gjdo gje nisem nga Vetja, e mendoj se dikush me duhet kur jam ne kohe te veshtira e mendoj se dikush me duhet kur jam merzitshem e mendoj se dikush me duhet te Kem me kend te Argetohem,Keto Tri gjera kurr ska mundur askush ti arrij vetum pa pas Te Dashurit e Zemres e Shoqeri...
Per ty i di te gjitha, e di edhe qka ke ne Mendje edhe qka ke ne zemer..E di qfar personi je,per ty nese dikush me Flet keq ateher aj Person mendoj qe me ka Inat... Kush ty te Ka inat prap mundohem ta bind se je nje person teper teper i veqant per mua edhe je nje person shume Zemer Gjere, qe nuk munden te te kuptojn vetem ata qe nuk Kuptojn !!!
Per mua je nje person se ke shume vler te madhe,je nje person se kushdo te me flas keq per ty vetem sa e urrej ate person se smundet te me bej te ndryshoj ndonje mendim ndaj teje ... Po secili ka mendimin e vet e secili mund te mendoj qfar te doje e te shpreh ate qe e mendon... Por prap une te njoh edhe ndjehem shume Krenar qe kam afer nje person sikur ty... Ndjehem shume krenar qe nje person sikur ti mendon shume gjera te mira ndaj meje !!!
Edhe njeher te Pershendes,shpresoj qe qdo gje eshte duke shkuar siq ty ta doj Zemra dhe te uroj gjdo te mire ne Familje,ne Miq qe ke ,dhe ne Jeten tende !!!

thellenza
18-05-09, 19:23
http://i325.photobucket.com/albums/k379/ncisco69/HaveaBeautifulWeek.gif

Jana
19-05-09, 09:52
Te pershendes shum...
http://www.ladypradaconsultants.net/scruples/100%20red%20roses.bmp

Peja-Boy
19-05-09, 13:01
http://i325.photobucket.com/albums/k379/ncisco69/HaveaBeautifulWeek.gif

Flm thellenza ...gjithashtu te uroj nje Jave te Palodhshme ...!

Peja-Boy
19-05-09, 13:02
Te pershendes shum...
http://www.ladypradaconsultants.net/scruples/100%20red%20roses.bmp

O Flm ty Drejtoresh qe pet Bjen ndermend Lule me ju pru Pacientave :P

Shpresoj qe je tu ja kalu mire ...

Qika^Me^Kule
20-05-09, 20:43
Qika^Me^Kule Flm shume nga ty,Nuk e paske tepru me shkrimin tend,Por mua nuk po me Mjafton ajo qe po bej per ty,Po me duket e Pakt e vogel ,nuk mund ta besoj nese une kam kso gjera qe ti ke shpreh??!...Mundohem te jem sa me i afert me ty,e edhe ti Kuptoj te gjitha gjerat qe te Brejn e qe te bejn te lumtur ... Nuk po mundem ta besoj, por edhe asnjeher nuk kam mujt ta Kuptoj se mundem me qen keshtu qysh ti thua per nje person .. Mundohem e jap Maximumin te jem sa me i afert per ata qe ju duhem Ton Jeten, por edhe per ata qe ju duhem vetem ne Kohet e Veshtira ....Thon nje Fjal "Nese nuk mundesh me te mire me ma kthye te miren ateher te pakten mos ma kthe as me te keq", por prap per gjdo gje nisem nga Vetja, e mendoj se dikush me duhet kur jam ne kohe te veshtira e mendoj se dikush me duhet kur jam merzitshem e mendoj se dikush me duhet te Kem me kend te Argetohem,Keto Tri gjera kurr ska mundur askush ti arrij vetum pa pas Te Dashurit e Zemres e Shoqeri...
Per ty i di te gjitha, e di edhe qka ke ne Mendje edhe qka ke ne zemer..E di qfar personi je,per ty nese dikush me Flet keq ateher aj Person mendoj qe me ka Inat... Kush ty te Ka inat prap mundohem ta bind se je nje person teper teper i veqant per mua edhe je nje person shume Zemer Gjere, qe nuk munden te te kuptojn vetem ata qe nuk Kuptojn !!!
Per mua je nje person se ke shume vler te madhe,je nje person se kushdo te me flas keq per ty vetem sa e urrej ate person se smundet te me bej te ndryshoj ndonje mendim ndaj teje ... Po secili ka mendimin e vet e secili mund te mendoj qfar te doje e te shpreh ate qe e mendon... Por prap une te njoh edhe ndjehem shume Krenar qe kam afer nje person sikur ty... Ndjehem shume krenar qe nje person sikur ti mendon shume gjera te mira ndaj meje !!!
Edhe njeher te Pershendes,shpresoj qe qdo gje eshte duke shkuar siq ty ta doj Zemra dhe te uroj gjdo te mire ne Familje,ne Miq qe ke ,dhe ne Jeten tende !!!

Hei pa comment..............:frown: :frown: :frown:

Hei bukurosh nga peja,,,,,,, te pershendes,,, dhe te falenderoj per keto fjal te cilat me bein te ndihem cdo her mir,,,, por e pa mundur esht te hy kendej e te mos jem tek dhoma e nje djaloshi sic,, je ti,, te pakten te ta le nje pershendetje sa do pak,,, ne keto mundesit e mia,,, por,,,, ja vlen shum cka,, te faleminderit per gjitha ato,,,,,,, qe ke ber keto dit per mua,,,, sdi se si te falenderoj apo sdi se si do ti kthej me te mira,,, por shpresoj ne te keqen te mos ta kthej kurr,,,
Jeta ishte e tell,,,, njeriu shum cka po perballojke te miren dhe te keqen,,,,, Ti....... cdo her tek une ke qen i vlersum ndaj gjithve dhe akoma je der ne fund,,,,,, shpresoj vetem shendosh te jem radh te paren,,,, dhe lutem All-llahut qe nje dit,,, ti kthej te gjitha keto me te mira,,,, se kam mendu kurr qe do besh keto gjera per mua,, kma mendu se me kan harru te gjith por thosha mbas se me harroj dhe zoti per te tjeret pse te mos me harron , :frown: shum gabim e paskam pas,,, gjeja qe mua me ka ber te ndihem e lumtur dhe gjeja qe me ben cdo her e lumtur esht pranija jote,,,,,,
Skam fjal per ty,,,, spo di cilen ta ceku me par,,, je i pa pershkruar ne cdo aspekt shum zor esht me hy ne dhomen tende dhe te commentosh nje comment per ty,,, ke vler te madhe,,, ndaj gjithve,,, por ata qe nuk ta din vleren per mua jan ma te pa vlefhsem,,ti je me gjitha te mirat,, je nje
engjull , ti din ta besh te lumtur ate qe ska lumturi,,, Zoti ta dhasht ate cka e lytesh,,,,,, por ne radh te par shendetin,,,, yll tek dhoma jote sdi te ndalem,,,,, sa do te shkruaj per ty me duket se esht shum pak,,, te pershendes dhe nje ehr e te uroj cdo te mir njashtu te uroj nje fundjave per mrekulli,,,,, (K)ooooooooo RahuL
57vaQqvj54k&feature=related

Albonita
22-05-09, 08:50
http://img195.imageshack.us/img195/5673/y1pbbarlwnwdb2ofwn7wd2y.jpg (http://img195.imageshack.us/my.php?image=y1pbbarlwnwdb2ofwn7wd2y.jpg)

Qika^Me^Kule
23-05-09, 10:43
http://img15.imageshack.us/img15/9752/florau.jpg

Qika^Me^Kule
25-05-09, 17:02
Pershendetje oooooo Rugovas............... te uroj nje dit te pa lodhshme,,,, dhe nje mramje te mrekullueshem,,,,,,, nje fillim jave per ty me pak lodhje,,,,,,,,, (K) Yll...........
-GyJqEgwEHY&feature=related

http://i169.photobucket.com/albums/u209/kajol0710/sig-4.jpg

uck_aksh
29-05-09, 18:43
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/PPP.gif

Peja-Boy
29-05-09, 20:28
Pershendetje oooooo Rugovas............... te uroj nje dit te pa lodhshme,,,, dhe nje mramje te mrekullueshem,,,,,,, nje fillim jave per ty me pak lodhje,,,,,,,,, (K) Yll...........
-GyJqEgwEHY&feature=related

http://i169.photobucket.com/albums/u209/kajol0710/sig-4.jpg

Ti po mi qon te honen pershendetjet e une po i lexoj en vikend hahahahahhaha

Flm ty yll....shpresoj qe edhe ti kalon nje vikend te mire !!! Mos te raft koh mu ul veq n“kom ndejsh ghagahgaghghaghagha

Peja-Boy
29-05-09, 20:29
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/PPP.gif

Flm shume Zoter gjithashtu Pershendetje !!

Qika^Me^Kule
30-05-09, 15:34
BlMbX0AgL5E&feature=related

Peja-Boy
31-05-09, 20:48
BlMbX0AgL5E&feature=related

Flm per Muziken shpresoj qe je tu kalu mire !!

Zhaneta
13-06-09, 16:20
http://images.jellymuffin.com/images/weekend/images/weekend34.gif

Peja-Boy
13-06-09, 19:53
http://images.jellymuffin.com/images/weekend/images/weekend34.gif

Flm ty Zhaneta ...amo met thon te drejten Punen ma te madhen e kom en Weekend...

Qika^Me^Kule
13-06-09, 20:19
hei Yllo te pershendes,,,,,, perzemersisht, dhe te uroj nje dit te qet per ty,,,,, shpresoj se ke kaluar sic ma se miri,,,,,,,,, pa dyshim qe ke kalu mir mbas me ke mua komshike....:tongue: :tongue:

[

Peja-Boy
13-06-09, 20:25
hei Yllo te pershendes,,,,,, perzemersisht, dhe te uroj nje dit te qet per ty,,,,, shpresoj se ke kaluar sic ma se miri,,,,,,,,, pa dyshim qe ke kalu mir mbas me ke mua komshike....:tongue: :tongue:

[

Flm Qika^Me^Kule ... Mire kom Kalu edhe jo aq mire se kom Punu edhe sot :(

Gjithashtu mbetesh e pershendetur nga ana ime !!

Qika^Me^Kule
13-06-09, 20:26
Qe nje qe te pelqen ty.............:eek:

Qika^Me^Kule
13-06-09, 20:28
http://i243.photobucket.com/albums/ff240/commentcherry/cherrytap/comment_graphics/kiss/images/052408PattyKiss18.gif?t=1244920751

Peja-Boy
13-06-09, 20:56
[http://i243.photobucket.com/albums/ff240/commentcherry/cherrytap/comment_graphics/kiss/images/052408PattyKiss18.gif?t=1244920751

Flm oj qika me kule !!

Jana
14-06-09, 07:59
Te pershendes shum miku im...uroj te kalosh mir kudo qe je...
http://www.susan-boyle.com/media/site/HVTZBYGF1DR9ZXT2/uploads/roses.jpg

Peja-Boy
14-06-09, 16:19
Te pershendes shum miku im...uroj te kalosh mir kudo qe je...
http://www.susan-boyle.com/media/site/HVTZBYGF1DR9ZXT2/uploads/roses.jpg

Flm jana gjithashtu je e pershendetur edhe nga ana ime ...shprtesoj qe gjdo gje eshte ne rregull tek ti ...

Diana007
18-06-09, 13:49
Te pershendes me shum Respekt, Diana Bond :smile:
http://www.simliresim.com/simli_resim/angels/030.gif

Albonita
19-06-09, 08:36
http://img132.imageshack.us/img132/2134/freitag035.jpg (http://img132.imageshack.us/i/freitag035.jpg/)

emine
19-06-09, 09:20
pershendetje te perzemerta!!!
http://j1.tagstat.com/image04/a/511f/000Y053mB4v.gif

Qika^Me^Kule
19-06-09, 17:46
http://gr.universalscraps.com/gr/schonen.abend/schonen_abend_006.gif

Qika^Me^Kule
19-06-09, 23:42
http://www.youtube.com/watch?v=grh5VpdXdd0&feature=related :frown: :frown:

Qika^Me^Kule
26-06-09, 18:07
http://i9.piczo.com/view/l/8/1/s/z/k/j/4/j/m/9/img/i21627823_65831_2.gif

Jana
27-06-09, 12:08
Miku im te falenderoj nga zemra per qdo moment te kohes qe ma kushton mua...
Faleminderit shum...te pershendes shum....kudo qe je uroj te jesh mir...
http://www.desicomments.com/user/2008/03/6706/thanku.gif

Peja-Boy
28-06-09, 19:33
Te pershendes me shum Respekt, Diana Bond :smile:
http://www.simliresim.com/simli_resim/angels/030.gif

Flm shume ooo Diana per pershendetjen dhe respektin qe ke ndaj meje ...!!!

Do mundohem qe ta Vlersoj deri ne maksimum Respektin e Juaj!!

Peja-Boy
28-06-09, 19:34
http://img132.imageshack.us/img132/2134/freitag035.jpg (http://img132.imageshack.us/i/freitag035.jpg/)

Flm Lori ..shpresoj qe gjdo e mire te te percjell ne Jete !!

Peja-Boy
28-06-09, 19:34
pershendetje te perzemerta!!!
http://j1.tagstat.com/image04/a/511f/000Y053mB4v.gif

Gjithashtu Pershendetje edhe juve ... Kalofsh mire !!

Peja-Boy
28-06-09, 19:36
http://gr.universalscraps.com/gr/schonen.abend/schonen_abend_006.gif

QIka me kule Flm nga ty ..Flm per te gjitha shpresoj qe Zoti do te te shperblej me te mira ashtu si je edhe ti vete !!

Respekt per ty nga Peja^Boy

Peja-Boy
28-06-09, 19:37
Miku im te falenderoj nga zemra per qdo moment te kohes qe ma kushton mua...
Faleminderit shum...te pershendes shum....kudo qe je uroj te jesh mir...
http://www.desicomments.com/user/2008/03/6706/thanku.gif

Nese nuk Kemi Kohe per shoqerin per kend ateher ?? Shpresoj qe gjdo e mire te te percjell ne Jete Jana ... Flm edhe per kohen qe ke marr te me pershendesesh ..Mire mbetsh ne Vazhdim !!

Idila
28-06-09, 21:42
http://gospelgifs.com/clips/clipz25/images/peac2.gif

Albonita
03-07-09, 08:11
http://img12.imageshack.us/img12/8125/c74807010c.gif (http://img12.imageshack.us/i/c74807010c.gif/)

Zhaneta
03-07-09, 15:35
http://www.superhotfile.com/CommentGraphics/Friday_greeting/images/friday0a.gif

thellenza
03-07-09, 21:29
http://i567.photobucket.com/albums/ss111/Wild1Rose47/HaveAGreatWeekend.gif

Peja-Boy
06-07-09, 14:50
http://img12.imageshack.us/img12/8125/c74807010c.gif (http://img12.imageshack.us/i/c74807010c.gif/)

HuHuHuHuHu..... Flm e me fal se jam pergjigj pak me vones po e mendoj edhe ne tjeteren wochenende ...

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/flm1.gif

Peja-Boy
06-07-09, 14:52
http://www.superhotfile.com/CommentGraphics/Friday_greeting/images/friday0a.gif

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/flm1.gif

Peja-Boy
06-07-09, 14:53
http://i567.photobucket.com/albums/ss111/Wild1Rose47/HaveAGreatWeekend.gif

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/flm1.gif

Albonita
09-07-09, 11:49
Peja-Boy.

Te falnderoj....per gjdo Telfonat Sms tendin ...dhe per kujdesin tend..se kipas keto dit per mua...kur une ne ato momente nuk jam ndie mire ..keni cen ju se me bat ti harroj dhimbjen nga dora....me bet te ceshi edhe kur nuk doja me bet te ndihem mire ..edhe kur nuk jam nde mire..Te faliminderit...!

Dhasht Zoti se gjdo deshir e jotja tu bef Realitet....!


Te pershndes dhe deshiroj nje dite pa Lodhje..si Gjithmon me shum Rrespket .

Per ty ---> AlbonitaA.


http://img3.imageshack.us/img3/6959/rosalinda9.jpg (http://img3.imageshack.us/i/rosalinda9.jpg/)

Peja-Boy
09-07-09, 16:57
Peja-Boy.

Te falnderoj....per gjdo Telfonat Sms tendin ...dhe per kujdesin tend..se kipas keto dit per mua...kur une ne ato momente nuk jam ndie mire ..keni cen ju se me bat ti harroj dhimbjen nga dora....me bet te ceshi edhe kur nuk doja me bet te ndihem mire ..edhe kur nuk jam nde mire..Te faliminderit...!

Dhasht Zoti se gjdo deshir e jotja tu bef Realitet....!


Te pershndes dhe deshiroj nje dite pa Lodhje..si Gjithmon me shum Rrespket .

Per ty ---> AlbonitaA.


http://img3.imageshack.us/img3/6959/rosalinda9.jpg (http://img3.imageshack.us/i/rosalinda9.jpg/)

Oj Dorthyme ske nevoj te me Falenderosh ... Knaqesia ishte e Imja te te heq pak Merzi ne ate dhome te Vetmuar ;)

Zhaneta
09-07-09, 22:57
http://dl8.glitter-graphics.net/pub/1915/1915988sffkcsuf7m.gif

Peja-Boy
12-07-09, 15:10
http://dl8.glitter-graphics.net/pub/1915/1915988sffkcsuf7m.gif

http://img4.imageshack.us/img4/5468/15178cf1.jpg

aLbaChiCk
18-07-09, 17:33
Rahul te pershendes shume shume dhe uroj te kesh nje vikend ashtu siq ta don zemra jote ...Te perqafon aLba

http://i205.photobucket.com/albums/bb45/xtymiller/great_weekend.jpg

Per rast nevoje ti pruna edhe qeto birra :tongue:

http://www.road-pub.de/bilder/Becks%20Green%20Lemon.jpg

Shqiptare_ne_Turqi
18-07-09, 22:41
http://cdn-img1.imagechef.com/w/090718/samp05787e7db00214ae.jpg

Jana
18-07-09, 23:40
Te pershendes shum,,,,
http://www.flowers-for-all-occasions.co.uk/images/100%20red%20roses.jpg

SANTANA-29
20-07-09, 02:35
Pershendetjet e mia te sinqerta kudo nga jeni Vendas
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje3.gif

uck_aksh
22-07-09, 02:30
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-6.gif

Giovanni
24-07-09, 09:27
http://digilander.libero.it/simona.blue/buon.weekend.gif

Lijanna
26-07-09, 13:24
Pershendetje Peja-Boy :)

Peja-Boy
26-07-09, 20:50
Rahul te pershendes shume shume dhe uroj te kesh nje vikend ashtu siq ta don zemra jote ...Te perqafon aLba

http://i205.photobucket.com/albums/bb45/xtymiller/great_weekend.jpg

Per rast nevoje ti pruna edhe qeto birra :tongue:

http://www.road-pub.de/bilder/Becks%20Green%20Lemon.jpg

O ty Zemra tu gzoft Hooo se ja din Rendin vallahen ... qesi shoqerie duhet me pas se saher vijn me te pa ka nje Packung Becks me vete !!

Te pershendes edhe une ty dhe shpresoj qe je duke kaluar mire ne Msn ... :P

Peja-Boy
26-07-09, 20:51
Edhe per ju Tjeret qe keni gjetur kohen te me pershendesni ju orj gjdo te mire ... dhe shpresoj qe jeni duke kaluar sic eshte ma se miri keto Dite !!

instruktori
31-07-09, 17:38
Duke ju deshirue shume te mira ne jete

Ju pershendes me shume respekt

Peja-Boy
01-08-09, 19:09
Duke ju deshirue shume te mira ne jete

Ju pershendes me shume respekt

Flm Zotri Instruktor ...shpresoj qe edhe ju jeni ka kaloni mire ...Gjdo te mire ne Jete dhe Familje !!

Diana007
01-08-09, 19:39
http://img196.imageshack.us/img196/6446/fotox.gif

Dallandyshja_718
02-08-09, 16:28
Pershendetje Djali i Pejes!
Te uroj shendet, dashni dhe lek, te tjerat pastaj vijne vet...:biggrin:

Shifemi te kafja e Zero_Cool:biggrin:


http://www.leserre.it/img/rosa2.jpg

Albonita
03-08-09, 06:39
Te peršndes...Šumeee deširoj gjitha te mirat me mungon Šumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Ohhhhhhhhhh..iiiiiiiiiiiiiiii Mire.....deširoj nje dite te Mbare..me Rrespekt..Albonita


:wink:


http://www.youtube.com/watch?v=Vc_tKx6cww0&feature=related

Peja-Boy
04-08-09, 10:42
http://img196.imageshack.us/img196/6446/fotox.gif

Flm O Diana e ti mos e pritsh Vitin Tjeter en shpi T““nones !!

Peja-Boy
04-08-09, 10:43
Pershendetje Djali i Pejes!
Te uroj shendet, dashni dhe lek, te tjerat pastaj vijne vet...:biggrin:

Shifemi te kafja e Zero_Cool:biggrin:


http://www.leserre.it/img/rosa2.jpg

Flm Dallandyshja_718....prit pak se skom Lek per Kaffe prit ti bojm njeher do !!

Peja-Boy
04-08-09, 10:45
Te peršndes...Šumeee deširoj gjitha te mirat me mungon Šumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Ohhhhhhhhhh..iiiiiiiiiiiiiiii Mire.....deširoj nje dite te Mbare..me Rrespekt..Albonita


:wink:

Vc_tKx6cww0&feature=related

Ohhh Yeahhhhhhhhhhhhhhhhh.... Come Onnnnnnnnnnnnnn

LpDEs6_D5nA&feature=related

Zhaneta
13-08-09, 18:29
http://wickedtags.com/gallery/albums/userpics/10062/S_Good_Night_2.jpg

Albonita
15-08-09, 06:58
Boll Prita se po vjen po Ncuk..hahaah

Me zuri gjumi..prap se prap vetum... fal zotit koha e nxet se isha merdhi:mad: :tongue:http://img219.imageshack.us/img219/5236/schlafengetty.jpg (http://img219.imageshack.us/i/schlafengetty.jpg/)I nderuari..Peja-Boy

Te pershndes..duke deshirua gjitha te mirat e kesaj Bote ..dhasht Zoti se gjdo deshir e jotja te behet Realitet...!

Peja-Boy
15-08-09, 18:48
Boll Prita se po vjen po Ncuk..hahaah

Me zuri gjumi..prap se prap vetum... fal zotit koha e nxet se isha merdhi:mad: :tongue:http://img219.imageshack.us/img219/5236/schlafengetty.jpg (http://img219.imageshack.us/i/schlafengetty.jpg/)I nderuari..Peja-Boy

Te pershndes..duke deshirua gjitha te mirat e kesaj Bote ..dhasht Zoti se gjdo deshir e jotja te behet Realitet...!

Hahahhaah Mjafton se tka zon gjumi tu mendu sikur tisha ardh une ne ato momente :P, veq me pas ardh une ateher tkish mar malli per gjume ....

Flm gjithashtu edhe une ty te deshiroj gjdo te mire e shpresoj qe je duke bere Pushim te kendshem ....

Peja-Boy
15-08-09, 18:50
http://wickedtags.com/gallery/albums/userpics/10062/S_Good_Night_2.jpg

Em ka marr malli me pa enderra ...spo kam kohe as per enderra pasha besen Zhanete ... Flm ty qum qum per kete Figure kaq te mire !!

Jana
15-08-09, 18:57
Te pershendes shum...shpresoj qe po kaloni mir...
http://www.netflorist.co.za/sites/nf2003/images/netsp102_4.jpg

Peja-Boy
15-08-09, 19:27
Te pershendes shum...shpresoj qe po kaloni mir...
http://www.netflorist.co.za/sites/nf2003/images/netsp102_4.jpg

Flm ty oj Janushka .... e T“kcefsha Konagjegj ishalla !!

Albonita
19-08-09, 10:27
http://img256.imageshack.us/img256/6380/wuenscheeinenschoenenmi.jpg (http://img256.imageshack.us/i/wuenscheeinenschoenenmi.jpg/):tongue:
http://img43.imageshack.us/img43/6438/022r.gif (http://img43.imageshack.us/i/022r.gif/)

Peja-Boy
19-08-09, 17:11
http://img256.imageshack.us/img256/6380/wuenscheeinenschoenenmi.jpg (http://img256.imageshack.us/i/wuenscheeinenschoenenmi.jpg/):tongue:
http://img43.imageshack.us/img43/6438/022r.gif (http://img43.imageshack.us/i/022r.gif/)

Ich Danke Dir Lori ... Ich wünche dir einen schönen Nacht ....

Qika^Me^Kule
24-08-09, 17:09
Pershendetje , shpresoj qe ke kaluar keto dit sic ma se miri,,,,, Uroj gjitha te miratmbi zotrojn mbi ty NiTi,,,, shpresoj sa me par te jesh pran familjes sate,,,,,, Nje dit pa lodhshme per ty,,, te deshiroj,, dhe nje nat te qet,,, per ty --------->Yllo......
mik1BaK64mw

http://www.cdodite.com/fotografite/artikujt_foto410x/Nje_perqafim_me_efikas_se_nje_medikament.jpg

Peja-Boy
24-08-09, 19:51
Pershendetje , shpresoj qe ke kaluar keto dit sic ma se miri,,,,, Uroj gjitha te miratmbi zotrojn mbi ty NiTi,,,, shpresoj sa me par te jesh pran familjes sate,,,,,, Nje dit pa lodhshme per ty,,, te deshiroj,, dhe nje nat te qet,,, per ty --------->Yllo......
mik1BaK64mw

http://www.cdodite.com/fotografite/artikujt_foto410x/Nje_perqafim_me_efikas_se_nje_medikament.jpg

Flm oj Qika e Dw... shpresoj qe edhe ti ke kaluar nje pushim te kendshem e te pa lodhshem ...po ashtu te uroj edhe nje nate te kendshme e pa mundime :P

instruktori
26-08-09, 21:32
Pershendetje te perzemerta

Per ju

Qika^Me^Kule
27-08-09, 22:52
E pamundshme esht te kaloj dhomen tande e te mos e la te pakten nje pershendetje,,,,, Je nje yll qe shendrit cdo kund,, meriton te persh pershendetje dhe lavdrata ndaj gjithve,,,, nje nat te qet per ty,,,,, gjumash,,,,, e me shpres qe sheh prap asi andra te qarta se po te bajin hair.....:tongue:

http://www.fleurop.de/cms_images/64313.gif

Peja-Boy
28-08-09, 16:02
Pershendetje te perzemerta

Per ju

Instruktori flm gjithashtu te pershendes ...

Peja-Boy
28-08-09, 16:03
E pamundshme esht te kaloj dhomen tande e te mos e la te pakten nje pershendetje,,,,, Je nje yll qe shendrit cdo kund,, meriton te persh pershendetje dhe lavdrata ndaj gjithve,,,, nje nat te qet per ty,,,,, gjumash,,,,, e me shpres qe sheh prap asi andra te qarta se po te bajin hair.....:tongue:

http://www.fleurop.de/cms_images/64313.gif

Prom jam dal en Ballkon me dhez nje sigare ka ora 24 edhe kom pa Live en Kojshi jom dek tukesh po qyqani qe ish kan ....
Gjithashtu edhe une te pershendes shpresoj qe je ka kalon mire !!