PDA

View Full Version : Elina


Faqet : [1] 2 3 4 5 6

Prishtinasja_
04-04-07, 23:55
Eshte qudi qe nuk egziston hala nje teme, ku mund te pershendetet antarja ELINA !! :rolleyes:

Elina e nderuar,

tė pėrshėndes nga zemra !!

Gjithe te mirat ne jete, dhe rrugetimi i jetes tende qofte me plote suksese dhe dashuri e gezim!!:smile:

Me respekt

Prishtinasja_ :smile:


http://www.ein-kleiner-blick.de/1x229.jpg

LuLjaa
05-04-07, 01:53
Elina Pershendetje per ty..

Albanian eX|PerT
05-04-07, 01:58
Pershendetje e nderuar... kalofshi mire ne mesin tone!

Ju pershendet!
Experti!

gazi-de
05-04-07, 12:09
Elina e nderuar te pershendes me nje lule...
http://www.benno-kuppler.de/images/Benno_Kuppler_Blumen5.jpg

dhe te uroje qasje te mira ne f/d..

respeket per ty gazi-de

jEtA_1
05-04-07, 12:25
Elina e nderuar keni nje pershendetje speciale nga une dhe te uroj nje mirseardhje extra te madhe ne mesin ton ndihu si ne shtepin tende ketu ne mesin ton pasi qe tani ke fitu simpatin e shumiqes nga ne

Agolli
05-04-07, 19:29
http://i79.photobucket.com/albums/j129/jules31_SRK/SRK2/Zahrah_Khan/helloh014.jpg

Buqja_ch
06-04-07, 14:37
Edhe un te pershndes ..kalo sa me mire

Buqja

ARI_03
06-04-07, 21:00
http://i81.photobucket.com/albums/j226/nanc_photos/geleroos.jpg

Elina
06-04-07, 22:57
Waaw,Faleminderit Prishtinase per kete dhome qe ma paske hap.
Shpresoj se do te di ti pres mysafiret qe vine e me vizitojne :biggrin:

Te pershendes ty ne rradhe te pare vendase :wink: pastaj Lulja,Albanian,Gazi,Jeta,Agolli kojshia,Buqja,Ari.

Ju falenderoj per pershendetje edhe per lule gjithashtu,dhe ju uroj qaste te kendeshme ketu ne jeten virtuale e gjithashtu paqit fat,shendet dhe suksese ne jete.


Ps:kerkoj ndjese se vone e kam pa kete ode te re, po nuk kisha kohe te kyqem me heret :smile:

Edhe nje here ju falenderoje te gjitheve.

Zero Cool
06-04-07, 23:06
Mire se vjen dhe argetim te kendshem.
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/roos-rood-3.jpg

Elina
06-04-07, 23:14
Zero cool,faleminderit dhe mire se ju gjeje.

Agolli
07-04-07, 09:57
http://dl.glitter-graphics.net/pub/1/1871tgny7mzswe.gif

Elina
07-04-07, 11:59
Faleminderit kojshi,gjithashtu te uroje nje vikend te kendeshem :biggrin:

rilinda
07-04-07, 12:05
http://s118.photobucket.com/albums/o89/melanie650yah/onda/romantico/besitosSmiley.gif

Elina
07-04-07, 12:16
http://s118.photobucket.com/albums/o89/melanie650yah/onda/romantico/besitosSmiley.gif

Faleminderit :biggrin: me sakatove me zemra pa pare :biggrin:

budo785
07-04-07, 12:25
Pershendetje mike!Kjo asht per ty.
http://interrose.co.uk/images/shopping/rose096.jpg

Elina
07-04-07, 12:30
Pershendetje mike!Kjo asht per ty.
http://interrose.co.uk/images/shopping/rose096.jpg

Faleminderit :smile:

rilinda
08-04-07, 15:55
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif

uck_aksh
08-04-07, 15:56
http://i171.photobucket.com/albums/u295/Jeannie522/GoodAfternoon.gif

Agolli
08-04-07, 15:57
http://img.123greetings.com/eventsnew/intouch_haveaniceday/8566-002-34-1090.gif

Elina
09-04-07, 10:04
Agolli,Rilinda Dhe Uck_aksh,mysafir te rregullt ne dhomen time te pershendetjeve ju falenderoje nga zemra :smile:

Nirvana Band
09-04-07, 10:58
Pershendetje per ty Elina, ja kalofsh nje jave te mbare.

Elina
09-04-07, 11:07
Pershendetje per ty Elina, ja kalofsh nje jave te mbare.


Gjithashtu, faleminderit :smile:

Prishtinasja_
09-04-07, 11:12
Vendase te pershendes dhe te deshiroj nje jave te mbare !!!:smile:

http://www.ein-kleiner-blick.de/1x325.jpg

Elina
09-04-07, 11:30
Faleminderit, vendase apo ndoshta edhe kojshike si dihet :smile:


Te pershendes, dhe te uroj gjith te mirat :smile:

ninnela
09-04-07, 12:11
Elina prano nje pershendetje te ngrohte ,mire se na ke ardh ne keshtjellen dardane

Shpresoj se do t'ia kalosh si eshte me se miri

Respekt NINNELA :)

Arkza
09-04-07, 13:56
Elina Te Pershendes shumee :smile: besoj se dote kalojshe bukur me neve :wink:

Prishtinasja_
11-04-07, 11:08
Vendase..........

http://www.briefpapier-werkstatt.de/download05/nice_day.jpg

Elina
11-04-07, 14:37
Elina prano nje pershendetje te ngrohte ,mire se na ke ardh ne keshtjellen dardane

Shpresoj se do t'ia kalosh si eshte me se miri

Respekt NINNELA :)


Faleminderit ninnela dhe mire se ju gjeje ne kete shoqeri fantastike.

Me shprese se do tia kalojme mire se bashku te pershendes :smile:

Elina
11-04-07, 14:39
Elina Te Pershendes shumee :smile: besoj se dote kalojshe bukur me neve :wink:

Arkza te pershendes edhe une dhe te uroje nje dite te mbare.

Elina
11-04-07, 14:40
Vendase..........

http://www.briefpapier-werkstatt.de/download05/nice_day.jpg

Gjithone e kendeshme, te faleminderit :smile:

Amina
13-04-07, 21:12
Pershendetje Elina, kalo nje fundjav te kendshme.

Elina
13-04-07, 22:57
Pershendetje Elina, kalo nje fundjav te kendshme.


Faleminderit Amina :smile:

ssara
14-04-07, 17:53
Erdha te pershendes Elina
kalofsh nje jave sa me te bukur


Ssara

Agolli
14-04-07, 21:01
http://s141.photobucket.com/albums/r62/commentyou/Friends/images/friend00101.jpg

Djellza:
14-04-07, 21:51
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une e nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Prishtinasja_
16-04-07, 10:15
Per vendasen dhe kojshiken time ne PRISHTINE:...........:biggrin:

http://i84.photobucket.com/albums/k12/snl2552ab/sexiluv/greetings1/greatWeek/animMagRoseWeek.gif

Te pershendes perzemersisht

Prishtinasja_ :smile:

gazi-de
16-04-07, 11:59
Elina te pershendes...

budo785
16-04-07, 19:16
pershendetje Elina,kalomire..

LuLjaa
17-04-07, 01:31
Pėrshėndetje.

http://img359.imageshack.us/img359/3023/1590kn.gif

jEtA_1
17-04-07, 12:01
Pershendetje dhe respekte per shoqerin tone virtuale e nderuara Elina
http://i106.photobucket.com/albums/m242/pimpingyourspace/Myspace_Comments/Hello/images/hello-f.jpg

Elina
17-04-07, 12:25
Erdha te pershendes Elina
kalofsh nje jave sa me te bukur


Ssara
Mire se ke ardhe Ssara :smile:

Gjithashtu te deshiroje nje jave te kendeshme edhe ty,faleminderit :smile:

Elina
17-04-07, 12:27
http://s141.photobucket.com/albums/r62/commentyou/Friends/images/friend00101.jpg


Kojshi faleminderit:biggrin:

Eshte kenaqesi te komunikoj me ty,shuku im virtual :smile:

Elina
17-04-07, 12:28
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une e nderuar .

Ju rrespekton Djellza


Djellza faleminderit per pershendetje!

Ke pershendetje edhe nga une:smile:

Elina
17-04-07, 12:29
Per vendasen dhe kojshiken time ne PRISHTINE:...........:biggrin:

http://i84.photobucket.com/albums/k12/snl2552ab/sexiluv/greetings1/greatWeek/animMagRoseWeek.gif

Te pershendes perzemersisht

Prishtinasja_ :smile:


Per kojshiken time kam nje respekt te veqant :smile:

Elina
17-04-07, 12:30
Elina te pershendes...


Gazi, te pershendes edhe une!


Faleminderit:smile:

Elina
17-04-07, 12:31
pershendetje Elina,kalomire..


Faleminderit Budo.


Kaloni mire edhe ju:smile:

Elina
17-04-07, 12:32
Pėrshėndetje.

http://img359.imageshack.us/img359/3023/1590kn.gif

Gjithashtu Lule :smile:

Faleminderit!

Elina
17-04-07, 12:33
Pershendetje dhe respekte per shoqerin tone virtuale e nderuara Elina
http://i106.photobucket.com/albums/m242/pimpingyourspace/Myspace_Comments/Hello/images/hello-f.jpg

Faleminderit Jeta,kam kenaqesine te komunikoj me ju:smile:

Dreni30
18-04-07, 10:00
Elina erdha kesajde per te uruar kalimin e 1 mij shkrimeve ketu ne forum. Te deshiroj edhe xxxx shkrime tjera e biseda te kendshme ne mes anetareve. Shendet e lumturi kudo qe te jesh.


Dreni.

Elina
19-04-07, 14:51
Elina erdha kesajde per te uruar kalimin e 1 mij shkrimeve ketu ne forum. Te deshiroj edhe xxxx shkrime tjera e biseda te kendshme ne mes anetareve. Shendet e lumturi kudo qe te jesh.


Dreni.


Te faleminderit Dreni qe e paske vene re numrin e shkrimeve te mija :smile:

Ta them te drejten kur jam regjistru ketu ne forum ne fillim kam mendu se nuk mund te mberrij as 100 shkrime ti bej e lere me shume,po fale shoqerise edhe ndihmes se tyre ne shum gjera jam ketu ku jam.

Te falenderoj ty dhe te uroje nje dite te mbare:smile:

Sy_kaltra
20-04-07, 17:42
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpg

ARI_03
21-04-07, 07:54
http://www.catmori.de/gruesse/wochenende25.gif

Elina
21-04-07, 10:57
Sy_kaltra dhe Ari ju falenderoje perzemersisht !

Agolli
21-04-07, 17:03
http://dl3.glitter-graphics.net/pub/36/36433wlzv81kq83.gif

rilinda
21-04-07, 21:17
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00029.gif

uck_aksh
23-04-07, 00:42
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

Elina
24-04-07, 16:31
http://dl3.glitter-graphics.net/pub/36/36433wlzv81kq83.gif

Faleminderit Agolli.


Te pershendes dhe te uroje nje pasdite te kendeshme.

Elina
24-04-07, 16:32
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00029.gif


Rilinda shume e kendeshme,faleminderit shume:smile:

Elina
24-04-07, 16:34
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

Faleminderit per pershendetje.

Je i pershendetur edhe nga ana ime.

gazi-de
27-04-07, 11:09
Pershendetje..............

Prishtinasja_
29-04-07, 19:28
Pershendetje per ty vendase... ku je moj qe nuk te kam pare qe 2 dite ?? :eek:

As ne forum e as ne msn.... :rolleyes:

Sidoqoft te pershendes shume !!!

http://www.myspaceanimations.com/images/great_week.jpg

ssara
29-04-07, 19:50
Pershendetje Elina.... kalofsh nje mbremje sa me te bukur...........

schütze
29-04-07, 20:26
Elina e nderuar, ju pershendes nga zemra dhe ju deshiroj gjith te mirat e ksaj bote

me respekt schütze

Elina
30-04-07, 18:10
Pershendetje..............


Faleminderit Gazi per pershendetje:smile:


Te pershendes edhe une dhe te deshiroje nje mbremje te kendeshme:smile:

Elina
30-04-07, 18:17
Pershendetje per ty vendase... ku je moj qe nuk te kam pare qe 2 dite ?? :eek:

As ne forum e as ne msn....

Sidoqoft te pershendes shume !!!

http://www.myspaceanimations.com/images/great_week.jpg

Erdha vendase edhe ate shendosh e mire :rolleyes: (bejgi)


Te falenderoje per pershendetje!


Te deshiroje nje mbremje te kendeshme ashtu sic e meriton :smile:

Elina
30-04-07, 18:18
Pershendetje Elina.... kalofsh nje mbremje sa me te bukur...........


Ssara gjithmone e kendeshme.

Te faleminderit, edhe ty te deshiroje nje mbremje te qete dhe te kendeshme:smile:

Elina
30-04-07, 18:20
Elina e nderuar, ju pershendes nga zemra dhe ju deshiroj gjith te mirat e ksaj bote

me respekt schütze


Wawwww, te faleminderit i nderuar:smile:


Shpresoj qe edhe ti ti kesh gjith te mirat e kesaj bote.


Ju pershendes edhe une :smile:

instruktori
30-04-07, 22:04
Shume pershendetje me shum deshira per ju Elina

Elina
30-04-07, 22:10
Shume pershendetje me shum deshira per ju Elina

Ju falenderoje shume per pershendetje!Ju pershendes edhe une dhe ju uroje caste te kendeshme :smile:

instruktori
30-04-07, 23:12
Ju falenderoje shume per pershendetje!Ju pershendes edhe une dhe ju uroje caste te kendeshme :smile:

Edhe ju qaste te kendshme ju deshiroj

Prishtinasja_
03-05-07, 22:41
http://www.kissingyou.it/Glitter/ParoleGlitter/hello4.gif

Naki
04-05-07, 11:47
Sot nė diten e dytė tė shetitjeve nė lagjen e pėrshėndetjeve /sepse nuk mbrrijta dje ti vizitojė tė gjithė nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki

Prishtinasja_
05-05-07, 11:31
http://i93.photobucket.com/albums/l71/soar41603rd/6.jpg

instruktori
06-05-07, 11:09
Pershendetje dhe shume te mira ne jete Elina

Elina
06-05-07, 16:38
Te falenderoje nga zemra vendase per pershendetjet e tua qe nuk mungojne ne dhomen time...


Te deshiroje gjith te mirat(muleeeee):wink: :biggrin:

Elina
06-05-07, 16:40
Sot nė diten e dytė tė shetitjeve nė lagjen e pėrshėndetjeve /sepse nuk mbrrijta dje ti vizitojė tė gjithė nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki

I nderuaru Naki,te falenderoje shume per kete pershendetje te kendeshme.

Dhoma ime e pershendetjeve eshte e nderuar nga vizita e juaj...


Ju deshiroje gjith te mirat...:smile:

Elina
06-05-07, 16:41
Pershendetje dhe shume te mira ne jete Elina


Ju falenderoje per pershendetje..


Gjith te mirat edhe juve :smile:

rilinda
06-05-07, 18:16
Pėrshėndetje tė sinqerta! Afromu t'qafi niher :D

Shėndet!
Rilinda

Elina
06-05-07, 22:56
Pėrshėndetje tė sinqerta! Afromu t'qafi niher :D

Shėndet!
Rilinda

Uh Rilinda se paskem dite qe te paska marre malli kaq shume per mu :biggrin:


Te pershendes edhe un dhe te deshiroje gjith te mirat :smile:

valiii
06-05-07, 23:17
Elina Pershendetje te perzemerta ...:smile:

LuLjaa
07-05-07, 17:16
Elina t'pershendes shoqe ēaste te embela ne vazhdim.

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

Dreni30
07-05-07, 18:27
Elina erdha ketu me ti uru 2 mij shkrimet tua ne forum, njeherit biseda te kendshme dhe xxx shkrime tjera. Shendet e lumturi ne te gjitha sferat e jetes.

Dreni.

Elina
07-05-07, 21:58
Elina Pershendetje te perzemerta ...:smile:


Vali te falenderoje per pershendetje...


Jeni i pershendetur edhe nga ana ime :smile:

Elina
07-05-07, 22:00
Elina t'pershendes shoqe ēaste te embela ne vazhdim.

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif


Te faleminderit Lule,te falenderoje edhe per kete kartoline te bukur...


Kaloni edhe ju qaste te kendeshme ne vazhdim :smile:

Elina
07-05-07, 22:02
Elina erdha ketu me ti uru 2 mij shkrimet tua ne forum, njeherit biseda te kendshme dhe xxx shkrime tjera. Shendet e lumturi ne te gjitha sferat e jetes.

Dreni.


Te faleminderit Dreni per kete pershendetje te kendeshme...


Te uroje edhe une gjith te mirat dhe nje nate te qete :smile:

rilinda
09-05-07, 01:17
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!
http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!

gazi-de
09-05-07, 22:08
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg

Zero Cool
10-05-07, 13:00
Flm per pershendetjet qe mi ke bere gjate kohes qe nuk isha ketu. Nje dite te kendshme te uroj.
Respekt ZC

ssara
10-05-07, 14:39
http://s141.photobucket.com/albums/r62/commentyou/flowers/images/flower00001.gif

Prishtinasja_
11-05-07, 16:42
http://www.photocasket.com/daysoftheweek/00249.gif

selvija
11-05-07, 20:41
http://www.zangygraphics.com/weekend/37.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=weekend&n=37)

Elina
12-05-07, 12:12
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!

http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!


Faleminderit shume Rilinda ...

Eshte kenaqesi te mos marr shpulla prej teje :biggrin:Te pershendes ...

Elina
12-05-07, 12:14
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg


Pershendetje edhe per ty Gazi :smile:

Elina
12-05-07, 12:15
http://www.photocasket.com/daysoftheweek/00249.gif


Faleminderit Prishtinase,te deshiroje edhe un ty nje vikend te kendeshem :smile:

Elina
12-05-07, 12:17
Flm per pershendetjet qe mi ke bere gjate kohes qe nuk isha ketu. Nje dite te kendshme te uroj.
Respekt ZC

Faleminderit Zero Cool per pershendetje, te deshiroje nje dite te kendeshme gjithashtu ...

Elina
12-05-07, 12:18
http://s141.photobucket.com/albums/r62/commentyou/flowers/images/flower00001.gif


Ssara, faleminderit shumeeeeeeee, eshte kenaqesi te komunikoj me ty...:smile:

Elina
12-05-07, 12:19
:smile: http://www.zangygraphics.com/weekend/37.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=weekend&n=37)


Gjithashtu te deshiroje nje vikend te kendeshem Selvije...faleminderit shume

Amina
12-05-07, 15:45
Pershendetje Elina.

aLbaChiCk
12-05-07, 16:31
Te pershendes edhe un perzemersisht dhe te uroj qdo te mir ne jet
Me respekt aLbaChiCk :)

Elina
12-05-07, 16:32
Pershendetje Elina.


Pershendetje edhe per ty Amina...:smile:

Elina
12-05-07, 16:33
Te pershendes edhe un perzemersisht dhe te uroj qdo te mir ne jet
Me respekt aLbaChiCk :)


Faleminderit shume per pershendetje...


Kaloni nje dite te mire :smile:

Arb
12-05-07, 16:55
Pershnetje cike e Pr...

"Cika e Pr, ma e mira more vlla...."

Elina
12-05-07, 20:06
Pershnetje cike e Pr...

"Cika e Pr, ma e mira more vlla...."


Faleminderit Arb per pershendetje...


Te deshiroje caste te kendeshme ne vazhdim...

Zero Cool
12-05-07, 20:12
Vikend te kendhem te uroj dhe fat ne jete.

Elina
12-05-07, 20:15
Vikend te kendhem te uroj dhe fat ne jete.

Faleminderit shume...


Te deshiroje edhe un ty nje vikend te kendeshem ...

instruktori
14-05-07, 19:54
Pershendetje

Me shume knaqesi ju pershendes duke ju deshirue shume te mira ne jete.

Instruktori

Elina
16-05-07, 20:31
Pershendetje

Me shume knaqesi ju pershendes duke ju deshirue shume te mira ne jete.

Instruktori


Me gjithe kenaqesi e pranoj pershendetjen tuaj...Faleminderit shume...


Ju pershendes edhe une...:smile:

aLbaChiCk
18-05-07, 19:26
Te pershendes e nderuar Elina dhe te deshiroj nje vikend te mrekullueshem

Gentiani
19-05-07, 01:40
Elina Bjondina, :biggrin:

ju pėrshėndes, duke ju dėshiruar ēaste tė kėndshme diskutimi nė Forum, e gjithashtu gjitha tė mirat nė pėrditshmėrinė e Jetės suaj!

Prishtinasja_
19-05-07, 18:34
Pershendetje per vendasen time ...:biggrin:

http://www.ein-kleiner-blick.de/1x190.jpg

Elina
19-05-07, 19:46
Te pershendes e nderuar Elina dhe te deshiroj nje vikend te mrekullueshem


Faleminderit shume per pershendetje...:smile:


Gjithashtu te deshiroje nje vikend te kendeshem ...:wink:

Elina
19-05-07, 19:49
Elina Bjondina, :biggrin:

ju pėrshėndes, duke ju dėshiruar ēaste tė kėndshme diskutimi nė Forum, e gjithashtu gjitha tė mirat nė pėrditshmėrinė e Jetės suaj!


Gentiani Zeshkani, :biggrin:


Te falenderoje shume per pershendetje...caste te kendeshme po kaloj ketu ne forum, me nje shoqeri fantastike qe kam hasur ,edhe jam e kenaqur...


Ju pershendes edhe une dhe ju uroje gjith te mirat :smile:

Elina
19-05-07, 19:51
Pershendetje per vendasen time ...:biggrin:

http://www.ein-kleiner-blick.de/1x190.jpg


Faleminderit shume vendase, eshte kenaqesi te komunikoj me ty,vajze me gjitha te miret...


Ju pershendes edhe une...mbremje te kendeshme te uroj ne vazhdim...:smile:

ssara
19-05-07, 20:25
Te pershendes Elina dhe te deshiroj nje dite sa me te bukur.......

rilinda
20-05-07, 03:11
T'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!

Elina
20-05-07, 16:51
Te pershendes Elina dhe te deshiroj nje dite sa me te bukur.......


Faleminderit shume Ssara... gjithashtu te deshiroje nje dite te kendeshme...:smile:

Elina
20-05-07, 16:54
T'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!


Haj ishalla prej gojes tende ne vesh te perendise , moti urim me te mire nuk kam marre...:smile:


Faleminderit shumeeeeee Rilinda, gjithashtu te deshiroje gjith te mirat e kesaj bote...


Te pershendes :smile:

budo785
20-05-07, 17:15
elina pershendetja,te deshiroj cdo te mire ne jete:-)

Zero Cool
20-05-07, 22:24
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/rilinda/anm4b69f4e211f4d220.gif

Elina
21-05-07, 03:45
elina pershendetja,te deshiroj cdo te mire ne jete:-)

Faleminderit shume per pershendetje...Gjith te mirat ju deshiroje edhe une...

Elina
21-05-07, 03:46
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/rilinda/anm4b69f4e211f4d220.gif
Wawww, faleminderit shume Zero Cool...:smile:

Shqiptare
21-05-07, 14:49
Pershendetje per ty ELINA :smile:

Elina
21-05-07, 18:10
Pershendetje per ty ELINA :smile:


Faleminderit shume Shqipeeee...


Jeni e pershendetur edhe nga ana ime ...:smile:

vjeshta
21-05-07, 22:28
Pershendetje per ty rreze ,qofsh gjithemon keshtu si je .


Te respekton,


Vjeshta!

Elina
23-05-07, 10:30
Pershendetje per ty rreze ,qofsh gjithemon keshtu si je .


Te respekton,


Vjeshta!


Faleminderit shume Vjeshta...


Te pershendes perzemersisht, dhe te deshiroje nje dite te mbare...:smile:

Shqiptare
23-05-07, 15:16
http://t5.imagechef.com/ic/imgout/sampcf0273f79440974f.jpg

Pershendetje :smile:

uck_aksh
24-05-07, 04:07
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

Elina
25-05-07, 18:35
http://t5.imagechef.com/ic/imgout/sampcf0273f79440974f.jpg

Pershendetje :smile:


Gjithashtu te pershendes Shqiptare...


Faleminderit shume...:smile:

Elina
25-05-07, 18:38
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg


Faleminderit shume i nderuar per kete pershendetje kaq interesante...(respekt per punen e bere)


Te deshiroje gjith te mirat...kalo nje dite te kendeshme ne vazhdim...:smile:

instruktori
26-05-07, 22:07
Erdha ketu te la kete mesazh per ju


Vikende te kendeshem ju deshiroj


Instruktori

ninnela
28-05-07, 19:41
Elina te pershendes rrushe kudo qe je

rilinda
28-05-07, 23:33
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

luckyman
31-05-07, 19:39
Pershendetje,..........tung

ssara
01-06-07, 12:32
Te pershendes Elina ...kalo nje dite sa me te bukur....

Preshevar
01-06-07, 13:29
Pėrshėndetje edhe shoqėn tonė *Elinėn !

I dėshiroj suksese ne jet, sikurse ne video-klipin e fundit t'Hillari Duff :biggrin:

Me shum respekt,
by Preshevari !

Zero Cool
02-06-07, 11:02
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/goodMornBlndSatinWh.gif

Elina
02-06-07, 14:18
Erdha ketu te la kete mesazh per ju


Vikende te kendeshem ju deshiroj


Instruktori

Te falenderoje Instruktori per vizita te shpeshta ketu ne oden time...


Te uroje gjith te mirat...Elina!

Elina
02-06-07, 14:19
Elina te pershendes rrushe kudo qe jeFaleminderit shume Ninnela...Te pershendes edhe une,dhe te uroje nje dite te mbare...:smile:

Elina
02-06-07, 14:20
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda


Rilinda gjithmone e kendeshme ... te falenderoje shumeeeeeeee...:smile:

Elina
02-06-07, 14:21
Pershendetje,..........tungFaleminderit shume per pershendetje...Ju pershendes edhe une...:smile:

Elina
02-06-07, 14:22
Te pershendes Elina ...kalo nje dite sa me te bukur....


Faleminderit shume Ssara...eshte kenaqesi te komunikoj me ty...Mbetsh e pershendetur nga une...:smile:Elina!

Elina
02-06-07, 14:25
Pėrshėndetje edhe shoqėn tonė *Elinėn !

I dėshiroj suksese ne jet, sikurse ne video-klipin e fundit t'Hillari Duff :biggrin:

Me shum respekt,
by Preshevari !Preshevari gjethmone me befason hahahha...per te mire besa hahaha, bile edhe hairin kam nis e po ta shoh...:biggrin:


Te falenderoje shume i nderuar...te deshiroje gjith te mirat atje ku je...


Elina!

Elina
02-06-07, 14:26
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/goodMornBlndSatinWh.gifZero Cool, te falenderoj shume...


Te pershendes edhe une, kalo nje dite te kendeshme ne vazhdim...:smile:

instruktori
02-06-07, 15:13
Pershendetje dhe shume te mira ne jete.


Instruktori

aLbaChiCk
02-06-07, 21:59
Te pershendes e nderuar duket te uruar nje wikend te mrekullueshem e qdo te mir ne jet

Giovanni
03-06-07, 15:11
Te pershendes dhe te uroj nje fillim jave te kendshme.

Giovanni.

BaNu Ne JeT I sInQeRt
03-06-07, 17:03
Te pershendes gjithashtu ELina

Kalo sa ma bukur tung...me nderime

Arkza
04-06-07, 19:27
Elina Pershdentje shume dhe sukses ne jete.

Elina
04-06-07, 19:43
InstruktoriAlbachick

Giovani


E sinqerta


Arkza

Ju falenderoje shumeeeee...per pershendetje...

Ju deshiroje gjith te mirat ne jete...


http://www.greatcosmichappyass.com/enlarge/lgSimplyThankYou.jpg

Preshevar
04-06-07, 20:34
Phaaaa.. spo hika n'kėt odė prej adhuruesve t'H..Elines :biggrin:

Sidoqoftė,.. erdha edhe un tua lė nje Pėrshėndetje tė ngrohtė, duke ju uruar nje javė shuuuumė tė mir, tė lehtėe e tė mrekullueshme! ... eeeeh.. :rolleyes: mė pak vizitor nga adhuruesit hahahahahahahahhaha (pak shaka):biggrin:

Ju pėrshėndes duke ju uruar ēdo tė mir nė kėt jet, dhe tė tjetren.. duke filluar me njė mbremje shuuuum tė kendshme, e atė prej Sonte ! hahahaaa

Me shuuuuuuum respekt, ju pershendet dhe ju nderon Miku juaj, Preshevari !Mir u ndegjofshmi,..

Djalit qe ja ke pa hajrin!:biggrin:

ARI_03
04-06-07, 20:48
http://www.catmori.de/gruesse/sonstige10.gif

LuLjaa
05-06-07, 04:58
http://tartalacreme.photo.doctissimo.fr/images/dossiers/t/a/tartalacreme/Glitters/IM_12149.gif

Elina t'pershendes shume dhe t'uroj Fat e gjithe t'mirat ne jete.

aLbaChiCk
06-06-07, 13:40
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Esmerja/hi.jpg

Elina
06-06-07, 18:48
Phaaaa.. spo hika n'kėt odė prej adhuruesve t'H..Elines

Sidoqoftė,.. erdha edhe un tua lė nje Pėrshėndetje tė ngrohtė, duke ju uruar nje javė shuuuumė tė mir, tė lehtėe e tė mrekullueshme! ... eeeeh.. mė pak vizitor nga adhuruesit hahahahahahahahhaha (pak shaka)

Ju pėrshėndes duke ju uruar ēdo tė mir nė kėt jet, dhe tė tjetren.. duke filluar me njė mbremje shuuuum tė kendshme, e atė prej Sonte ! hahahaaa

Me shuuuuuuum respekt, ju pershendet dhe ju nderon Miku juaj, Preshevari !Mir u ndegjofshmi,..

Djalit qe ja ke pa hajrin!:biggrin:


Hahahhahah, o Preshevar, qe me ke shti me qeshe ...:smile:


Te falenderoje nga zemra per kete pershendetje...'''edhe une me shume kenaqesi pres vizitore... edhe adhurues gjithashtu...:biggrin:

Me te vertete kam kenaqesine te komunikoje me ju...

Te uroje shendet dhe caste te kendeshme atje ku je tani...


Me respekt


Elina!


http://www.funmunch.com/graphics/thank_you/graphics/thank_you_1.gif

Elina
06-06-07, 18:50
http://www.catmori.de/gruesse/sonstige10.gifFaleminderit Ari...:smile:


Te deshiroje caste te kendeshme ne vazhdim...


Elina!


http://i106.photobucket.com/albums/m242/pimpingyourspace/Flower_Glitters/images/flowerglitter2.gif

Elina
06-06-07, 18:54
http://tartalacreme.photo.doctissimo.fr/images/dossiers/t/a/tartalacreme/Glitters/IM_12149.gif

Elina t'pershendes shume dhe t'uroj Fat e gjithe t'mirat ne jete.


Hey me te vertete je Lule se jo mahi...:wink:


Te falenderoje Lule, dhe gjithashtu te uroj fat dhe shendet...


Elina!

http://www.partypail.com/images/x2cart/images/Stationary/TYbridetobe.jpg

Elina
06-06-07, 18:58
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Esmerja/hi.jpg
Thank you for flying in my room, and te deshiroje gjith te mirat ne jete ...:smile:Elina!

http://img405.imageshack.us/img405/9297/thanks5qb8.jpg

Amina
06-06-07, 21:46
Gjithmon me gezojn urimet e tua shume te kendshme.
Te gjitha te mirat Elina, dhe flm qe je aq e respektueshme.

BaNu Ne JeT I sInQeRt
06-06-07, 23:56
Pershendetje per ty shum nga meje...mbetesh mir pergjithmon....

nderime te thella ...je shum e mrekullushem ...Respekt shum per ty..!!!

Xuki
07-06-07, 01:35
Elina t'pėrshėndesss nga loqka e zemres!

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Elina
07-06-07, 02:45
Gjithmon me gezojn urimet e tua shume te kendshme.
Te gjitha te mirat Elina, dhe flm qe je aq e respektueshme.


Amina e nderuar edhe une gjithmone me kenaqesi te pershendes dhe me gjith deshire i lexoj pershendetjet e tua te postuara ne adrese timen...:smile:

Paq fat dhe shendet gjithmone...


Elina!


http://pimpimg.myyearbook.com/usercontent/fast/pimp_images/Glitter/Thank_You/769ioz0hro1u1.gif

Elina
07-06-07, 02:47
Pershendetje per ty shum nga meje...mbetesh mir pergjithmon....

nderime te thella ...je shum e mrekullushem ...Respekt shum per ty..!!!E sinqerta... te falenderoje shumeee per keto fjale te embla...:smile:


Ju deshiroje gjith te mirat...


Elina!


http://i31.photobucket.com/albums/c363/reyna1/THANKYOUWITHROSE.gif

Elina
07-06-07, 02:49
Elina t'pėrshėndesss nga loqka e zemres!

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Xuki te falenderoje shume...


Te deshiroje nje nate te qete...Elina!


http://www.theelegantpen.com/images/Stationery/Thank%20You%20-%20800%20-%2010,1,06.jpg

Dreni30
07-06-07, 11:00
Elina erdha ketu me ta lane nje pershendetje, duke te deshiruar nje dite te mbare e te kendshme.

Dreni.

ssara
07-06-07, 13:31
http://image51.webshots.com/51/3/33/77/2117333770042089446YoILfw_ph.jpg

aLbaChiCk
07-06-07, 16:13
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/StoppingBy.gif

rilinda
07-06-07, 18:22
E di qė i ke qejf, prandaj me shumicė :D
https://www.freshflowers.com/images/catalogue_images/436-1.jpg

Elina
07-06-07, 22:06
Elina erdha ketu me ta lane nje pershendetje, duke te deshiruar nje dite te mbare e te kendshme.

Dreni.


Faleminderit shume Dreni,me deshire pranoj pershendetje nga ju...


Ju deshiroje nje mbremje te kendeshme ne vazhdim...Elina!

http://www.glitter-town.com/thank-you-myspace-glitter-graphics/thank-you-myspace-glitter-graphic-8.gif

Elina
07-06-07, 22:07
http://image51.webshots.com/51/3/33/77/2117333770042089446YoILfw_ph.jpg


Ssara te falenderoje shume per pershendetje...

Te deshiroje caste te kendeshme ne vazhdim...:smile:


Elina!


http://www.glitter-town.com/thank-you-myspace-glitter-graphics/thank-you-myspace-glitter-graphic-6.gif

Elina
07-06-07, 22:10
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/StoppingBy.gif


Te falenderoje shumeeee per vizita te shpeshta qe i ben dhomes time...


Te desshiroje gjith te mirat ne jete...:smile:


Elina!


http://dl5.glitter-graphics.net/pub/23/23225x4nbn1ut4b.jpg

Elina
07-06-07, 22:14
E di qė i ke qejf, prandaj me shumicė :D
https://www.freshflowers.com/images/catalogue_images/436-1.jpg


Rilinda simpatike, te falenderoje shume per lule, me te vertete je nje shoqe e mire...


Te pershendes, dhe qofsh e gezuar gjethmone...:smile:


Elina!

http://i10.photobucket.com/albums/a137/tephies/BearWingsThankYou.jpg

SANTANA-29
08-06-07, 18:42
http://www.vinopolis.de/mediadb/118418/118419/gutschein.jpgPershendetje,,,,,

Albanian eX|PerT
09-06-07, 02:59
Mbase nuk e di saktesisht a figuroj ne kete ode kaq te ngrohte, po hy duke kerkuar ndjese qe nuk ju kam pershendetur me heret ne kete ode qe mbledh miq e dashamir.

Mbase sfidat e jetes shpesh na pengojne qe te jemi me aktiv ne forum e per te komunikuar me njeri tjetrin e per te njohur me mire prizmin e shokut/shoqet kjo nuk don te thote se nuk ju kemi percjellur ndonjehere ne postimet e juaja te bukura. Dhe ato raste ta rralla qe kemi vezhguar zhvillimin e diskutimeve qe iu keni bere, influencuan tek ne qe te kultivojme nje mendim pozitive e admirues per juve e nderuara Elina.

Ju uroj cdo te mire ne jete, lumturi e paqe, harmoni e gezim, juve dhe familjes suaj, perspektive e progresivitet, dhe cdo te mire ne jete, e me shprese se ky vit te na bashkoje te gjitheve ne gezimin e madh per pavaresine e shtetit tone, ju pershendes.

krejt miqesisht, me subtilitet
experti

aLbaChiCk
09-06-07, 11:16
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/zxxxfairypondweekend.jpg

rilinda
09-06-07, 15:13
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

Diana007
09-06-07, 18:25
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

instruktori
10-06-07, 02:27
Vikend te kendeshem


Instruktori

luckyman
10-06-07, 14:27
Tung.................

aLbaChiCk
10-06-07, 18:13
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/roses.gif

Duke te uruar nje te diele te mrekullueshme te pershendes perzemersisht e nderuar mike

Elina
11-06-07, 15:03
Mbase nuk e di saktesisht a figuroj ne kete ode kaq te ngrohte, po hy duke kerkuar ndjese qe nuk ju kam pershendetur me heret ne kete ode qe mbledh miq e dashamir.

Mbase sfidat e jetes shpesh na pengojne qe te jemi me aktiv ne forum e per te komunikuar me njeri tjetrin e per te njohur me mire prizmin e shokut/shoqet kjo nuk don te thote se nuk ju kemi percjellur ndonjehere ne postimet e juaja te bukura. Dhe ato raste ta rralla qe kemi vezhguar zhvillimin e diskutimeve qe iu keni bere, influencuan tek ne qe te kultivojme nje mendim pozitive e admirues per juve e nderuara Elina.

Ju uroj cdo te mire ne jete, lumturi e paqe, harmoni e gezim, juve dhe familjes suaj, perspektive e progresivitet, dhe cdo te mire ne jete, e me shprese se ky vit te na bashkoje te gjitheve ne gezimin e madh per pavaresine e shtetit tone, ju pershendes.

krejt miqesisht, me subtilitet
experti


Te falenderoje nga zemra Albanian per kete pershendetje aq domethenese te adresuar ne oden time... Me te vertete kame kenaqesine te komunikoj dhe te pres njekohesisht pershendetje nga shumica prej jush ketu ne forum...


Me shprese se jeni mire ju dhe e gjith familja e juaj,te pershendes perzemersisht,dhe te deshiroje se pari shendet,e gjithashtu suksese te metutjeshme ne studime...


Ju falenderoje edhe nje here...

Me respekt

Elina!

http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3012048/2/istockphoto_3012048_thank_you_flower.jpg

Elina
11-06-07, 15:05
http://www.vinopolis.de/mediadb/118418/118419/gutschein.jpgPershendetje,,,,,

Te falenderoje Santana...

Mbetsh i pershendetur edhe nga ana ime...


Elina!

http://www.wilder-wilderdesign.com/sitebuilder/images/thank_you_flower_2-192x250.jpg

Elina
11-06-07, 15:09
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/roses.gif

Duke te uruar nje te diele te mrekullueshme te pershendes perzemersisht e nderuar mike


Te falenderoje shumeeee, je njera nder miket e mija qe pa pertese e viziton dhomen time te pershendetjeve...

Te uroje gjith te mirat dhe nje jave te mbare...


Elina!

http://www.wondercliparts.com/flowers/graphics/flower_graphics_05.gif

Elina
11-06-07, 15:11
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gifRilinda gjithmone e kendeshme...


Respekt te madh kam edhe une per ty...

Te deshiroje cdo te mire.

Elina!

http://www.wildpaperdesigns.ie/images/greeting/GC03.jpg

Elina
11-06-07, 15:14
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Ju falenderoje shume,keni be nje kartoline mjaft interesante dhe te bukur,,,respekt per punen...

Ju deshiroje caste te kendeshme kudo qe je...

Elina!

http://www.eden4flowers.co.uk/ProdImages/BAL-0064-thumb.jpg

Elina
11-06-07, 15:17
Vikend te kendeshem


Instruktori

Faleminderit shume Instruktori...

Ju deshiroje nje jave te mbare...

Elina!

http://www.donau.org/Thank%20You.jpg

Elina
11-06-07, 15:19
Tung.................


Faleminderit...

Ju pershendes edhe une...

Elina!

http://www.martiniart.com/ProductImages/martini_cards/thank_you_card.jpg

Xuki
11-06-07, 18:33
Elina edhe ty tė pėrshėndess dhe tė uroi njė ditė tė bukur!

Lijanna
12-06-07, 00:31
Elina, kalofsh nje nate te mire!

Dreni30
12-06-07, 03:32
Erdha ketu me ta lane nje pershendetje, duke te deshiruar shendet e lumturi ne cdo hap te jetes tuaj.


Dreni.

Shqiptare
12-06-07, 12:38
http://t5.imagechef.com/ic/imgout/sampf778a5d397e952f6.jpg

Shqipja :)

Elina
12-06-07, 14:35
Elina edhe ty tė pėrshėndess dhe tė uroi njė ditė tė bukur!


Xuki edhe ty te falenderoje ...

Te deshiroje nje dite te kendeshme...:smile:

Elina!

http://static.twoday.net/DasGelbeMonster/images/DANKE.jpg

Elina
12-06-07, 14:40
Elina, kalofsh nje nate te mire!


Te faleminderit lijanna...:smile:


Te deshiroje gjith te mirat....


Elina!

http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/flowers/001.gif

Elina
12-06-07, 14:45
Erdha ketu me ta lane nje pershendetje, duke te deshiruar shendet e lumturi ne cdo hap te jetes tuaj.


Dreni.


Faleminderit Dreni per pershendetje...

Gjithashtu je deshiroje shendet e te mira ne jete...


Elina!

http://www.hallmark.com/wcsstore/HallmarkStore/images/products/papercards/zos126_49v1_lg.jpg

Elina
12-06-07, 14:48
http://t5.imagechef.com/ic/imgout/sampf778a5d397e952f6.jpg

Shqipja :)


Shqipeeee muleeeeeeee me te thene faleminderit...

Te deshiroje mireseardhje edhe nje here,paq fat dhe sukses ne te gjitha sferat e jetes...

Elina!

http://www.agrisupportonline.com/incredimailletters/occasions/thank_you_flower.jpg

Agolli
12-06-07, 22:13
http://i106.photobucket.com/albums/m268/dalpaz4_2006/SayHello66.gif

aLbaChiCk
13-06-07, 16:12
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/07.gif

tushja
13-06-07, 19:03
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

Abetare
14-06-07, 10:25
Elina e dashur http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/miremengjesi3.gif

Elina
14-06-07, 14:57
http://i106.photobucket.com/albums/m268/dalpaz4_2006/SayHello66.gifTe falenderoje per pershendetje...

Ke pershendetje edhe nga ana ime...

Elina!

http://www.alliarnoldart.com/journal/uploaded_images/thanks-764970.jpg

Elina
14-06-07, 15:00
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/07.gif


Hello to you my friend...

Te falanderoje shumeeeeeeee...

Elina!

http://www.graphicsarcade.com/glitter_graphics/flowers/flower_glitter_graphics_1.gif

Elina
14-06-07, 15:04
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif


Tushja te falenderoje per pershendetje...

Te deshiroje edhe une nje dite te mbare...

Elina!

http://my.opera.com/Wakajawaka/homes/blog/thank%2520you%2520card.jpg

Elina
14-06-07, 15:07
Elina e dashur http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/miremengjesi3.gif


Faleminderit shume per vizite ne dhomen time...

Ju deshiroje nje dite te kendeshme...

Elina!

http://www.hallmark.com/wcsstore/HallmarkStore/images/products/papercards/zos126_49v1_lg.jpg

Zero Cool
14-06-07, 18:34
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif

Preshevar
17-06-07, 00:05
Mirmbrėmaa Elina,... erdha tė pėrshėndes dhe t'uroj nje mbremje shum tė mir me plot befasira siq i ke merak hahahaha :biggrin: dhe nje week-end te bukur n'qoft se nuk eshte vonė... :tongue:

Natėn e mir my Friends !!!!!!

Preshevari...

aLbaChiCk
17-06-07, 17:40
Te pershendes mike e nderuar dhe te deshiroj nje dit te mrekullueshme

Me respekt per ty

aLbaChiCk

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/sundayanimatedroses.gif

Amina
17-06-07, 21:29
Pershendetje Elina, kalo nje jave te kendshme dhe te gjitha te mirat

rilinda
18-06-07, 04:37
http://commentsafe.com/compliments/comp00041.gif

Miqėsisht!
Rilinda

Shqiptare
19-06-07, 15:33
Dhe nje pershendetje shkon tekkkkkk....Elinaaaaaaaaa :smile:

Pershendetje Elina.

Te uroj nje dite sa me te bukur sot!

Shqipja :)

Buqja_ch
20-06-07, 09:26
Njé déshir e kom per Ty te jesh mir e te kalosh
sa me mir me gjith familjen tende ..
erdha ta uroi emrin e ri e gézofsh se po e pelqej ..
pa tjeter kur kete ndryshim ta beri miku yné
Paradoxsi .....Eli e gézofsh

kéto fjal po ti lé kétu ..uné

Freskia e mengjesit

schütze
21-06-07, 21:31
Pershendetje nga schützehttp://www.locolobo.net/excolourrose.gif

Elina
21-06-07, 21:46
Zero Cool
Preshevari
Alba
Amina
Rilinda
Shqipe
Buqe
Schutze

Ju falenderoje te gjitheve per kohen qe keni ndare per te me lene keto pershendetje te lezetshme dhe shume domethenese per mua...

Me shprese se jeni mire ju pershendes te gjitheve,,,dhe ju uroje nje mbremje te kendeshme ne vazhdim :smile:

http://www.nexternal.com/swisher/images/MM_15_1083T_Beaded_Flower_Thank_You_200.jpg

egi
22-06-07, 09:55
pershendetje me nje tuf lule =)

http://minishop.t-com.hr/cvijetakmali2/Images/Products/Large/RuzeBuket0013web.jpg

Lijanna
22-06-07, 18:16
Elina kalofsh pasdite te kendshme...!

BaNu Ne JeT I sInQeRt
23-06-07, 14:43
Elina prano pershendetje nga meje, dhe te deshiroj nje weekand sa ma te bukur te te qet.

Me nderime...e Sinqerta:smile:

aLbaChiCk
23-06-07, 16:03
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Weekend.gif

instruktori
23-06-07, 16:58
Vikend te mire ju deshiroj

Elina
23-06-07, 18:59
pershendetje me nje tuf lule =)

http://minishop.t-com.hr/cvijetakmali2/Images/Products/Large/RuzeBuket0013web.jpg

Egi te falenderoje shume per kete tufe me lule,,,edhe per pershendetje...
Te deshiroje cdo te mire ne jete...

Elina!

http://blog.doctissimo.fr/php/blog/maladie/images/image%20merci.jpg

Elina
23-06-07, 19:03
Elina kalofsh pasdite te kendshme...!


Lijanna gjithmone e kendeshme...

Te falenderoje shumeee

Te deshiroje nje pasdite te kendeshme edhe ty

Elina!

http://www.freefever.com/myspacegraphics/glitter/flower.gif

Elina
23-06-07, 19:05
Elina prano pershendetje nga meje, dhe te deshiroj nje weekand sa ma te bukur te te qet.

Me nderime...e Sinqerta:smile:


Me gjith deshire pranoj pershendetje nga ana yte,,,je shume e shoqerueshme...

Te pershendes edhe une dhe te deshiroje gjith te mirat...

Elina!

http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/flowers/001.gif

Elina
23-06-07, 19:07
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Weekend.gif


Gjithashtu Alba,,, te deshiroje nje vikend te kendeshem...

Elina!

http://www.rolicards.com/TOP14purpleflower.jpg

Elina
23-06-07, 19:10
Vikend te mire ju deshiroj


Vikend te kendeshem te deshiroje edhe une Instruktori...

Elina!

http://www.imajlar.com/myspace_graphics/flowers/glitter_flower8.gif

Dreni30
24-06-07, 08:14
Pershendetje per ty.

Dreni.

gazi-de
24-06-07, 11:10
Elina te pershendes,dhe te uroj gjdo te mire...
respeketttttttttttttt

Preshevar
24-06-07, 13:34
http://profilejewels.net/grafix/specialties/GreatDay/HaveAWonderfulDay.gif
E famshmja Hillary ...:-D

ssara
24-06-07, 13:36
Elina pershendetje dhe kalo nje dite te bukur..........

SANTANA-29
26-06-07, 18:31
http://www.rosesuk.com/gfx/media/home/groses/golden_kiss.2
pershendetje,,,,,Elina......

Naki
26-06-07, 22:18
Nė kėtė mbrėmje verore po fillojė shetitjen nė lagjen e pėrshėndetjeve me vete kamė ēadren -shiu nuk ka tė ndalur ,ėshtė shi verorė qė freskonė po edhe tė bėnė qullė.

Duke kaluar kah porta e juajė po kėrkojė strehim,dotė mė duhet tė vazhdojė nuk qenka askush, po ju lė nė kutin e postės pėrshėndetjet e para verore, kudo ēė tė jeni ju pėrshendes pėrzemėrsisht!

Naki

Elina
29-06-07, 18:27
Nė kėtė mbrėmje verore po fillojė shetitjen nė lagjen e pėrshėndetjeve me vete kamė ēadren -shiu nuk ka tė ndalur ,ėshtė shi verorė qė freskonė po edhe tė bėnė qullė.

Duke kaluar kah porta e juajė po kėrkojė strehim,dotė mė duhet tė vazhdojė nuk qenka askush, po ju lė nė kutin e postės pėrshėndetjet e para verore, kudo ēė tė jeni ju pėrshendes pėrzemėrsisht!

Naki
Ju falenderoje shume per kete pershendetje Naki,,,me te vertete kame kenaqesine te pranoj pershendetje nga ana juaj...
Me kenaqesi e kam lexuar sa here kete pershednetje,,,dhe kam nderin te marr pershendetje te adresuar ne oden time nga nje anetar sic jeni ju...
Ju falenderoje edhe nje here,,,dhe ju deshiroje shendet dhe lumturi ne jete...

Elina!

Elina
29-06-07, 18:28
Pershendetje per ty.

Dreni.


Faleminderit shume per pershendetje Dreni...

Jeni i pershendetur edhe nga ana ime...

Elina!

Elina
29-06-07, 18:30
Elina te pershendes,dhe te uroj gjdo te mire...
respeketttttttttttttt


Gaziiii te falenderoje shuuume per pershednetje...

Ju uroje edhe une gjith te mirat,,,dhe gjithashtu kam respekt te madh per ju ...

Elina!

Elina
29-06-07, 18:32
http://profilejewels.net/grafix/specialties/GreatDay/HaveAWonderfulDay.gif
E famshmja Hillary ...:-D

Preshevari hahahhahhaha ah more djale qe me ke be me te famshem se qe kam qene hahahh(shaka) :tongue:

Te falenderoje per viziten ne oden time te pershendetjeve...

Te deshiroje nje pasdite te kendeshme ne vazhdim...


Elina!

Elina
29-06-07, 18:34
Elina pershendetje dhe kalo nje dite te bukur..........


Faleminderit shume Ssara,,,kam kenaqesine te komunikoj me ju...

Kaloni edhe ju nje pasdite te kendeshme ...

Elina!

Elina
29-06-07, 18:35
http://www.rosesuk.com/gfx/media/home/groses/golden_kiss.2
pershendetje,,,,,Elina......

Wawwwww Santana,,,te falenderoje per keto lule aq te bukura, me te vertete lulet i adhuroje teper :smile:

Ju deshiroje gjith te mirat...

Elina!

LuLjaa
30-06-07, 05:53
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/34.gif

Elina pershendetje shume per ty, po ashtu t'uroj ēaste te mira ne vazhdim!

instruktori
30-06-07, 17:38
Pershendetje dhe shume te mira ne jete ju deshiroj

Instruktori

Shqiptare
04-07-07, 13:03
Elina, te uroj nje dite te bukur e te mbare,

Shqipja :smile:

Elina
04-07-07, 19:19
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/34.gif

Elina pershendetje shume per ty, po ashtu t'uroj ēaste te mira ne vazhdim!

Faleminderit shume lule per pershendetje...

Gjithashtu te deshiroje caste te kendeshme atje ku je :smile:

Elina!

http://i84.photobucket.com/albums/k12/snl2552ab/chrglt/greetings/thanks/thankYouDoveGlitter.gif

04-07-07, 19:20
Pershendetje per ty ;) vech vazhdo cheshtu ....

Elina
04-07-07, 19:22
Pershendetje dhe shume te mira ne jete ju deshiroj

Instruktori

Faleminderit shume Instruktori,,,pershendetjet e juaja nuk kan munguar asnjehere ne oden time te pershendetjeve...

Ju deshiroje shendet juve dhe familjes tuaj...

Gjith te mirat Elina!

http://www.glitter-town.com/thank-you-myspace-glitter-graphics/thank-you-myspace-glitter-graphic-8.gif

Elina
04-07-07, 19:23
Elina, te uroj nje dite te bukur e te mbare,

Shqipja :smile:


http://www.shefdomi.com/graphics/glitters/hejshqipe.gif

Gjithmone e kendeshme,,, kam respekt per ty ...

Te deshiroje nje pasdite te kendeshme ne vazhdim ...

Elina!

Elina
04-07-07, 19:27
Pershendetje per ty ;) vech vazhdo cheshtu ....


Faleminderit :smile:

Te deshiroje nje pasdite dhe nje mbremje te kendeshme ne vazhdim...

Elina!

http://www.cjkard.com/images/gardengirl1.jpg

Arkza
04-07-07, 21:41
Rruzajkoo jam ne Dhomen tend , veq te ju Pershendes dhe te uroj Sukses .

Elina
04-07-07, 22:26
Rruzajkoo jam ne Dhomen tend , veq te ju Pershendes dhe te uroj Sukses .

Arkza une tuj mendu qe me ke pru rruza ne oden time,,,thash ti bej edhe nje pale rruza per qef timin :tongue:

Te falenderoje per pershendetje,,, je e pershendetur edhe nga ana ime,,, me gjith respektin...

Elina!

http://www.wondercliparts.com/thanks/graphics/thanks_graphics_01.gif

Xuki
05-07-07, 00:47
Elina tė pėrshėndes shuuuuuuumė!


Xuki

Elina
05-07-07, 21:26
Elina tė pėrshėndes shuuuuuuumė!


Xuki


Xuki te faleminderit :smile:

Te pershendes edhe une ty shuuuuuuuuuuuuume,,,te deshiroje gjith te mirat...

Elina!

Ps;une te pershendeta me me shume UUUUUUU-ja :biggrin:

http://www.catholic-church.org/ao/images/danke.JPG

Preshevar
05-07-07, 21:56
Elina tė pėrshėndes hala ma shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..(mbeta pa frymė :D)...uuuuuUMė! :biggrin:

...edhe ato me njė Lule-Dielli, tė preferuat :biggrin:

http://www.sacredvisitations.com/main/images/stories/flower_sun.jpg

Preshevari

Elina
05-07-07, 22:24
Elina tė pėrshėndes hala ma shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..(mbeta pa frymė :D)...uuuuuUMė!

...edhe ato me njė Lule-Dielli, tė preferuat

http://www.sacredvisitations.com/main/images/stories/flower_sun.jpg

Preshevari


Preshevari me shume kenaqesi i lexoj pershendetjet e tua te adresuara ne oden time,,,je gjithmone i kendeshem... Faleminderit shuuuuuuuuuuuuuuume,,,hair ishalla sonte me keto U-ja :biggrin:

Edhe nga une ke pershendetje miqesore ,,,te deshiroj shendet, e tjerat le te vine me rend njera pas tjetres ...

Caste te kendeshme ne vazhdim :smile:

Elina!

http://cyril.almeras.free.fr/PAO/Carte_MERCI_avec_des_roses.jpg

rilinda
06-07-07, 14:53
http://www.vegegifs.com/smiley-emoticon/abientot.gif

uck_aksh
14-07-07, 01:21
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahahahahah.jpg