PDA

View Full Version : Lijanna


Faqet : [1] 2

budo785
07-04-07, 12:52
Pershendetje Lijanna,nuk pashe vende tjeter per te pershendet,je e vecante:-)
http://interrose.co.uk/images/shopping/rose096.jpg

Lijanna
07-04-07, 14:35
Flm shume budo 785.
Me erdhi befasi kur e pashe kete 'vend' qe me paske be per pershendetje (edhe pse sikur te me pyesje ta hapje apo jo, do ishte me mire ndoshta) por, sidoqofte FLM SHUME!
Gjithashtu pershendetje edhe nga une!

Albanian eX|PerT
07-04-07, 17:39
Pershendetje e nderuar. Te pergezoje per postimet e tua kaq serioze dhe te matura qe ke bere deri tash ne forum, duke te inkurajuar te vazhdosh ne nje stile te atille, mbase eshte per cdo lavdat!

Gjithe te mirat te deshiron!
Experti!

instruktori
07-04-07, 18:04
Pershendetje dhe ju pergezoj per kontributin e juaj ne Dardani.

Respekt

Zero Cool
07-04-07, 18:51
Shume e nderuara Lijanna, nese eshte dikush qe shkruan te forumi i fese dhe qe e respektoj, atehere me padyshim ti je ajo dhe e vetmja.
Nje mireseardhje te ngrohte dhe argetim te kendshem te uroj.
Me respekt te veqant per ty, ZC
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/roos-rood-3.jpg

rilinda
08-04-07, 16:01
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif

uck_aksh
08-04-07, 16:02
http://i171.photobucket.com/albums/u295/Jeannie522/GoodAfternoon.gif

ninnela
09-04-07, 12:15
Pershendetje per ty lijana, mire se na ke ardh ne mEsin tone

Ja kalofsh bukur

Respekt NINNELA

Lijanna
10-04-07, 10:27
Flm shume per pershendetjet e juaja, gjithashtu pranoni pershendetjet e mia per ju: Albanian expert, instruktori, zero cool, rilinda, uck_aksh, ninnela... Ju deshiroj cdo te mire!

p.s. zero cool... flm shume per respektin tend te vecante ndaj meje:smile: ...!

prishtinasi
10-04-07, 18:10
Pershendetje te sinqerta...Lijanna...dhe te falenderoje per postime te bukura dhe kuptimplota!

Lijanna
10-04-07, 19:11
Faleminderit shume 'kojshi'... Gjithashtu prano pershendetje edhe nga ana ime.... klm

ssara
10-04-07, 22:30
Pershendetje per ty Lijana kalo sa ma bukur ne dardani

Ssara

Lijanna
11-04-07, 12:22
Flm Ssara... gjthashtu edhe ti klm...
Te persh shume....:wink: ....

Djellza:
14-04-07, 22:23
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une e nderuar .

Ju rrespekton Djellza

budo785
16-04-07, 19:13
Pershendetje e nderuar,kalo mire ne forum...

Lijanna
16-04-07, 19:47
Faleminderit shume Djellza..., pershendetje te sinqerta prano edhe nga ana ime per ty...
Gjithashtu pershendetje edhe per ty budo785.

LuLjaa
17-04-07, 01:10
Pėrshėndetje.

http://img359.imageshack.us/img359/3023/1590kn.gif

Lijanna
17-04-07, 08:30
Flm shume LuLjaa, edhe une te pershendes perzemersisht...klm:smile:

Sy_kaltra
20-04-07, 17:56
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpg

rilinda
21-04-07, 21:54
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00029.gif

uck_aksh
23-04-07, 00:35
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

Lijanna
23-04-07, 16:55
Pershendetje per ju dyja Sy_kaltra dhe rilinda....:wink:

Gjithashtu pershendetje dhe respekt edhe per ty uck_aksh...:smile:

Kalofshit bukur...!

gazi-de
27-04-07, 11:19
Pershendetje..............

Lijanna
28-04-07, 12:54
Pershendetje..............

Pershendetje edhe ty gazi_de!
Cdo te mire nga Lijanna

Preshevar
07-05-07, 22:03
Pershėndetje tė Sinqerta edhe nga un per ju e nderuara Lijanna :). Meritoni shum lavdata per postimet shum korrekte dhe shum te nevojshme qe i beni.

Ju uroj qdo tė mir nė jetė dhe lus Allahun qe t'ju shpėrblej me xhenetin qe bėhet fjal mė poshtė.

Allāhu (تعالى) ka thėn: {S'ka dyshim se ata qė besuan dhe bėnė vepra tė mira, vendpritje pėr ta janė Xhennetet e "Firdevsit". } (18/107)Selam|Alejkum

Lijanna
09-05-07, 17:44
Pershėndetje tė Sinqerta edhe nga un per ju e nderuara Lijanna :). Meritoni shum lavdata per postimet shum korrekte dhe shum te nevojshme qe i beni.

Ju uroj qdo tė mir nė jetė dhe lus Allahun qe t'ju shpėrblej me xhenetin qe bėhet fjal mė poshtė.

Allāhu (تعالى) ka thėn: {S'ka dyshim se ata qė besuan dhe bėnė vepra tė mira, vendpritje pėr ta janė Xhennetet e "Firdevsit". } (18/107)
Selam|Alejkum
Alejkum selam!

Amin Allahu na befte te gjitheve prej banuesve te xhennetit Firdeus!

Gjithashtu te pershendes dhe te deshiroj gjitha te mirat. Zoti te ruajt!

rilinda
09-05-07, 19:41
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!
http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!

gazi-de
09-05-07, 22:21
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg

Zero Cool
10-05-07, 12:59
Flm per pershendetjet qe mi ke bere gjate kohes qe nuk isha ketu. Nje dite te kendshme te uroj.
Respekt ZC

Lijanna
10-05-07, 13:24
Flm per pershendetjet qe mi ke bere gjate kohes qe nuk isha ketu. Nje dite te kendshme te uroj.
Respekt ZC

Sps zero cool.
Edhe une te uroj nje dite te mire! tung...

Lijanna
10-05-07, 13:26
Ju pershendes shume rilinda dhe gazi_de!
Paci dite te mbar! Ciao

ssara
10-05-07, 14:46
http://i111.photobucket.com/albums/n160/rebsglittergraphics/Have_A_Beautiful_Day_Blue_Flowers.gif

budo785
14-05-07, 02:59
http://www.gloriart.org/i/Love-flowers.jpg
pershendetje dhe suksese,Lijana:-)

instruktori
14-05-07, 19:40
Pershendetje

Me deshire qe te kaloni sa ma mire ju pershendes.

Instruktori

Zero Cool
17-05-07, 13:58
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/cool/075d8e712be1c23.gif

Shqiptare
17-05-07, 14:02
LIJANNA


http://nur-ar-ramadan.tripod.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/.pond/normal_islamic-greeting_15.jpg.w300h225.jpg

Shqipja :smile:

Shqiptare
17-05-07, 14:15
LIJANNA


http://nur-ar-ramadan.tripod.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/.pond/normal_islamic-greeting_15.jpg.w300h225.jpg

Shqipja :smile:

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:TBUxYPTIszQ5iM:http://i61.photobucket.com/albums/h72/thawrah_burchett/normal_Islamic-Greeting_15.jpg (http://i61.photobucket.com/albums/h72/thawrah_burchett/normal_Islamic-Greeting_15.jpg)

ssara
20-05-07, 19:03
E nderuar Lijana erdha te pershendes dhe te uroj nje dite sa me te bukur.........

Lijanna
20-05-07, 23:54
Ju falenderoj per pershendetjet: Ssara, instruktori, zero cool, budo785, shqiptare...!
Gjitha te mirat per ju nga Lijanna!:smile:

Zero Cool
22-05-07, 01:45
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/rilinda/anm254238f34e13e167.gif

vjeshta
22-05-07, 02:05
Pershendetje Lijanna ,ju uroj qdo te mire ne jetė.Vjeshta!

Preshevar
22-05-07, 19:35
http://img285.imageshack.us/img285/9348/301504160nq5.gif Lijanna... :smile:

Lijanna
22-05-07, 21:08
http://img285.imageshack.us/img285/9348/301504160nq5.gif Lijanna... :smile:

Alejkum selam we rahmetullah... Preshevar:smile: !

Gjithashtu ju pershendes edhe ju dyve: Vjeshta edhe zero cool!

Shqiptare
23-05-07, 15:22
Pershendetje

http://p4.imagechef.com/ic/imgout/samp60b24c4fc6353984.jpg

:smile:

uck_aksh
24-05-07, 04:06
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

ssara
01-06-07, 12:58
Te pershendes Lijana........ kalo bukur..

Preshevar
01-06-07, 13:26
Pėrshėndetje edhe pėr motrėn tonė tė fort-Respektuar, Lijannėn. :smile:

Ju uroj nje muaj tė Qershorit sa me tė mir, e sa mė tė leht,..

Mir mbetshi, e mir u lexofshmi !

Selam Alejkum,

Zero Cool
02-06-07, 11:03
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/goodMornBlndSatinWh.gif

instruktori
02-06-07, 15:37
Pershendetje dhe shume te mira


Instruktori

Zero Cool
06-06-07, 14:50
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/rilinda/sampc8a906406c031c91.jpg

Elina
06-06-07, 19:09
http://i84.photobucket.com/albums/k12/snl2552ab/chrglt/blessings/godBlessYou/godBlessMyFriendRoseButterfly.jpg

aLbaChiCk
07-06-07, 16:26
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/00521.jpg

Lijanna
08-06-07, 22:25
Ju falenderoj shume per pershendetjet: Ssara, preshevar, elina, zero cool, instruktori, albachick....!

rilinda
09-06-07, 16:23
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

Diana007
09-06-07, 18:19
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

instruktori
10-06-07, 02:31
Vikend te kendeshem


Instruktoroi

luckyman
10-06-07, 14:25
Tung....................

hasanmehmeti
10-06-07, 14:45
selamualejkum moter e respektuar Lijanna ,

sukses ne mesime , shendet dhe kalo mire ne qytetin ku kalova nje pjese te madhe te jetes sime.

me respekt
hasani

aLbaChiCk
10-06-07, 17:56
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/roses.gif

Pershendetje e nderuar

Dreni30
12-06-07, 03:29
Erdha ketu me ta lane nje pershendetje, duke te deshiruar shendet e lumturi ne cdo hap te jetes tuaj.

Dreni.

Shqiptare
12-06-07, 12:39
http://t5.imagechef.com/ic/imgout/sampbe5a041483169283.jpg

Shqipja :)

aLbaChiCk
13-06-07, 16:15
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/HELLO.jpg

Lijanna
13-06-07, 20:54
Rilinda, diana007, instruktori, luckyman, hasanmehmeti, aLbaChick, dreni30, shqiptare,...faleminderit per pershendetjet dhe vizitat. Kaloni bukur! :wink:

Zero Cool
14-06-07, 18:50
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif

Preshevar
16-06-07, 13:55
Selam Shpirtmire,..

Desha tė pėrshėndes dhe tua uroj nje vikend shum te kendshėm !

Mirmbetshi dhe mir u lexofshmi,

Pėr t'mira,
Preshevari. :)

Lijanna
16-06-07, 15:51
Pershendetje edhe per ty zero cool!

Pershendetje edhe per ty preshevar, gjithashtu te deshiroj fundjave te mire,
-shpirtmira-:smile:

aLbaChiCk
17-06-07, 17:43
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Sunday2-2.gif

rilinda
18-06-07, 04:17
http://www.hi5tools.com/myspace-images/goodday/prod_788_23248.gif

BaNu Ne JeT I sInQeRt
18-06-07, 18:26
Pershendetje e nderuara kofsh gjithmon mir dhe shnosh

Mir mbetesh inshalla

Shqiptare
19-06-07, 15:21
Selam Lijanna,

Paqi nje dite sa me te bukur sot e tere ditet ne vazhdim,

Shqipja

schütze
21-06-07, 21:35
Pershendetje nga schützehttp://www.locolobo.net/excolourrose.gif

Lijanna
22-06-07, 18:12
Ju falenderoj shume per pershendetjet dhe ju deshiroj cdo te mire- aLbChick, rilinda, BaNu Ne Jet i sInQeRt, shqiptare, schutze.


Lijanna!

aLbaChiCk
23-06-07, 16:21
Pershendetje per ty Lijanna nje weekend te mrekullueshem te uroj

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/25.gif

instruktori
23-06-07, 16:48
Vikend te mire ju deshiroj

Prishtinasja_
23-06-07, 18:55
http://img.123greetings.com/eventsnew/gen_weekend_friends/1012-049-03-1069.gif

Dreni30
24-06-07, 08:16
Deshiroj qe te kaloni nje vikend sa me te bukur.

Dreni.

gazi-de
24-06-07, 11:09
Lijanna e nderuar tepershendes dhe te uroj nje te Djele te qet..
pershendetje ..........

ssara
24-06-07, 13:20
pershendetje Lijana kalo bukur kete dite.........

Preshevar
24-06-07, 13:24
http://profilejewels.net/grafix/specialties/GreatDay/HaveAWonderfulDay.gif
E buta Shpirt-Mire,.. !

instruktori
30-06-07, 18:05
pershendetje dhe shume te mira ju deshiroj

Instruktori

Lijanna
01-07-07, 20:50
Flm:

Dren
gazi-de
sara
preshevar
instruktori

Kalofshit mire!

LuLjaa
02-07-07, 04:07
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/81.gif

Lijanna, pershendetje dhe t'deshiroj gjithe t'mirat ne jete!

vbmenu_register("postmenu_1063922", true);

LuLjaa
02-07-07, 04:09
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/81.gif

Lijanna, pershendetje dhe t'uroj gjithe t'mirat ne jete!

Shqiptare
04-07-07, 12:59
Dite te bukur e te mbare sot Lijanna,

Shqipja :smile:

Preshevar
05-07-07, 21:10
http://lislam-mimoune93.skyrock.com/pics/90069986.gif
Lijanna !

uck_aksh
14-07-07, 01:29
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahahahahah.jpg

BaNu Ne JeT I sInQeRt
23-07-07, 11:18
Pershendetje shum per tye dhe te deshiroj gjdo te mir n ejet...

Me respekt..

Lijanna
24-07-07, 23:43
Ju flm per pershendetjet:

Lulja
shqiptare
preshevar
uck_aksh
banu ne jet i sinqert

Jeni te pershendetur edhe nga une!

aLbaChiCk
25-07-07, 13:55
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/haveagreatday-2.gif

Dreni30
28-07-07, 08:04
Nje pershendetje per ty, duke te deshiruar nje vikend te kendshem dhe shendet ne jete.

Dreni.

Zero Cool
30-07-07, 15:44
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/4e.gif

Lijanna
30-07-07, 23:07
Shume faleminderit per viziten dhe pershendetjet:

albachick
dren
zero cool

Ju pershendet shume: Lijanna

rilinda
03-08-07, 11:07
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

budo785
05-08-07, 01:16
pershendetje e nderuar,ishalla kalon mire dhe je e lumtur,selam alejkum

Lijanna
05-08-07, 16:01
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

Flm Rilinda

Te pershendes shume...klm!

Lijanna
05-08-07, 16:03
pershendetje e nderuar,ishalla kalon mire dhe je e lumtur,selam alejkum

Flm per pershendetjen, klm e edhe ti inshallah je i lumtur:smile: ! alejkum selam

05-08-07, 16:11
Prano pershendetjet qe vin nga ngrohtesia e zemres ;)

[email protected]

Lijanna
06-08-07, 16:42
Prano pershendetjet qe vin nga ngrohtesia e zemres ;)

[email protected]

Faleminderit shume [email protected]

Gjitha te mirat nga Lijanna :)

instruktori
07-08-07, 20:14
PERSHENDETJE DHE SHUME RESPEKTE PER JU

INSTRUKTORI

uck_aksh
08-08-07, 00:21
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1973.jpg

Zero Cool
08-08-07, 09:27
http://i168.photobucket.com/albums/u180/aowens07/good%20morning/Good_Morning.gif

gazi-de
08-08-07, 11:41
Nje pershendetje miqsore per ty e nderuar,respeket............

Zero Cool
10-08-07, 11:32
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/564.gif

Zana_ch
10-08-07, 12:01
http://www.dgrusskarten.de/grusskarten/allgeimein/wochenende/wochenende1.gif

luckyman
11-08-07, 19:06
Peréshendetje.................

ssara
12-08-07, 07:53
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/81.gif

Adrenalina
12-08-07, 11:21
Pershendetje nga Adrenalina

Lijanna
12-08-07, 21:59
instruktor
uck_aksh
zero cool
gazi-de
zana_ch
luckyman
ssara
adrenalina

http://i173.photobucket.com/albums/w49/wijffie1973/Thank%20You/thank_you.gif

Lijanna!

Dreni30
21-08-07, 08:32
Nje pershendetje per ty, me deshire qe shendeti dhe lumturia te jen prijes te jetes tuaj.

Dreni.

egi
22-08-07, 16:44
Lijana te pershendes shum dhe te uroj qaste te kendshme :biggrin:

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/NYG/AB737%7EThe-Enchanted-Flower-Posters.jpg

Lijanna
22-08-07, 17:48
Nje pershendetje per ty, me deshire qe shendeti dhe lumturia te jen prijes te jetes tuaj.

Dreni.

Faleminderit Dren, te mirat qofshin prijes edhe te jetes suaj!

Lijanna

Lijanna
22-08-07, 17:50
Lijana te pershendes shum dhe te uroj qaste te kendshme :biggrin:

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/NYG/AB737%7EThe-Enchanted-Flower-Posters.jpg

Gjithashtu je e pershendetur nga une Egi.
Flm per viziten, qaste te kendshme edhe ty... ciao (K)

Lijanna

Zero Cool
22-08-07, 18:05
hello

http://i170.photobucket.com/albums/u280/kit_kat_gurlie/images.jpg

aLbaChiCk
23-08-07, 12:48
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/haveaniceday-1-1.gif

~AmaZonA~
24-08-07, 19:17
http://img265.imageshack.us/img265/30/normalkartolinemz7.jpg (http://imageshack.us)

Lijanna
25-08-07, 15:38
Zero cool
Albachick
Amazona

Faleminderit shume per viziten. kaloni mire ciao ;)

instruktori
04-09-07, 16:51
Pershendetje.............

Preshevar
11-09-07, 13:16
Shpirt'mire e Nderuar, :smile:

Erdha tė uroj muajin e shenjtė e tė bekuar tė Ramazanit duke e lutur All-llahun
xh.sh. qė tė na japė shėndet e fuqi qė kėtė muaj ta pėrfundojmė sa mė lehtė e sa me mė
shumė sevape dhe mė nė fund tė na i bėjė kabull tė gjitha ibadetet tona: agjėrimin,
namazet, duatė e lutjet qė ia drejtojmė All-llahut xh.sh.

Tė pėrshėndes me pėrshėndetjen mė tė bukur qė Egziston !

Es-Selamu Alejkum ve rahmetullah ve berekatuhu,
Vėllau i juaj,

Preshevari

http://www.takingitglobal.org/images/connections/tigblogs/entryphotos/44139.jpg

hasanmehmeti
13-09-07, 10:46
Shpirt'mire e Nderuar, :smile:

Erdha tė uroj muajin e shenjtė e tė bekuar tė Ramazanit duke e lutur All-llahun
xh.sh. qė tė na japė shėndet e fuqi qė kėtė muaj ta pėrfundojmė sa mė lehtė e sa me mė
shumė sevape dhe mė nė fund tė na i bėjė kabull tė gjitha ibadetet tona: agjėrimin,
namazet, duatė e lutjet qė ia drejtojmė All-llahut xh.sh.

Tė pėrshėndes me pėrshėndetjen mė tė bukur qė Egziston !

Es-Selamu Alejkum ve rahmetullah ve berekatuhu,
Vėllau i juaj,

Preshevari

http://www.takingitglobal.org/images/connections/tigblogs/entryphotos/44139.jpgselamualejkum Lijanna, Urime Muaji i Ramazanit , duke shpresuar qe te gjitha miresit e keti muaji te bin mbi ju dhe familjen tuaj.

selamualejkum
hasani

LuLjaa
15-09-07, 02:33
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/32.gif

Abetare
15-09-07, 12:40
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje4.gif e nderuara Lijanna

Lijanna
09-10-07, 13:26
Instruktori
Preshevari
hasanmehmeti
LuLja
edhe Abetare:

Faleminderit shume per viziten! Cdo te mire nga Lijanna :smile: !

rilinda
11-10-07, 20:35
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

Prishtinasja_
12-10-07, 10:42
http://www.albislam.com/urim.jpg

aLbaChiCk
12-10-07, 10:43
Paqa dhe meshira e All-llahut qofte mbi Ju Me fat per shumė vite, festa e Fitėr Bajramit
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/bajrami.gif

LuLjaa
12-10-07, 18:27
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif

Lijanna
13-10-07, 15:39
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!
Amin!

Faleminderit shume rilinda.

GJithashtu edhe ty me fat Bajramin!

Lijanna
13-10-07, 15:41
http://www.albislam.com/urim.jpg

Prishtinajsa_ faleminderit shume, gjithashtu edhe ty me fat Bajramin!

Lijanna
13-10-07, 15:47
Paqa dhe meshira e All-llahut qofte mbi Ju Me fat per shumė vite, festa e Fitėr Bajramit
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/bajrami.gif

aLbaChiCk faleminderit shume, gjithashtu edhe ty me fat Bajramin!

Lijanna
13-10-07, 15:49
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif

Luljaa faleminderit shume, gjithashtu edhe ty gezuar Bajramin!

jEtA_1
17-10-07, 12:51
http://www.shqiponjat.ch/uploads/photos/721.jpg (http://www.shqiponjat.ch/uploads/photos/721.jpg)

gazi-de
19-10-07, 15:46
Pershendetje e nderuar me plot respeket...
http://www.kruenitz1.uni-trier.de/pictures/rose.jpg

Lijanna
02-11-07, 19:17
http://www.shqiponjat.ch/uploads/photos/721.jpg (http://www.shqiponjat.ch/uploads/photos/721.jpg)

jEtA_1:
http://i169.photobucket.com/albums/u222/diaz_carey/Thank%20You/Thank_you.gif

Lijanna
02-11-07, 19:22
Pershendetje e nderuar me plot respeket...
http://i191.photobucket.com/albums/z100/palmesus60/Thank%20you/017.gif
gazi-de pershendetje edhe nga ana ime, ia kalofsh mire.

juskoster
02-11-07, 23:49
lijana te uroj shum gjera te mira ne jet.
http://www.libri24.com/images/89.jpg

Nirvana Band
03-11-07, 20:20
Pershendetje shoqe e nderur. Te deshiroj nje mbremje te qete dhe me endrra te mira.

Lijanna
04-11-07, 13:56
Pershendetje shoqe e nderur. Te deshiroj nje mbremje te qete dhe me endrra te mira.

o flm shume Nirvana Band. Gjithashtu te pershendes dhe Te deshiroj nje dite te mbare.

Lijanna
04-11-07, 14:02
lijana te uroj shum gjera te mira ne jet.
http://www.libri24.com/images/89.jpg

flm o juskoster edhe une te deshiroj shume te mira ne jete ty....ciao

egi
09-11-07, 16:59
pershendetje lijanna me nje lule extra per ty

http://www.jrroses.com/images/DIYboutonniere.jpg

Lijanna
12-11-07, 10:14
Oj egi a u lodhe tu e ndreq lulen :biggrin: ....?


Thnx zemrushe, shume forte e paske ndreq :wink:

hasanmehmeti
14-11-07, 18:43
Selamualejkum Lijanna, te deshiroj qdo te mire.


http://img441.imageshack.us/img441/8331/47178ly5.jpg (http://imageshack.us)
me respekt
hasani:smile:

Lijanna
15-11-07, 12:49
Alejkum selam!
Flm shume per viziten Hasan, gjithashtu te deshiroj cdo te mire.

ssara
20-11-07, 21:24
Pershendetje Lijana kalo bukur kudo qe je..

rilinda
23-11-07, 00:48
http://cap04.caption.it/326/captionit174335I823D39.jpg

Lijanna
23-11-07, 11:51
Pershendetje Lijana kalo bukur kudo qe je..


(K)

http://i183.photobucket.com/albums/x19/Junemary_2007/thank%20you/rrrflthankyou1.jpg

Lijanna
23-11-07, 11:54
http://cap04.caption.it/326/captionit174335I823D39.jpg

(K)
http://i214.photobucket.com/albums/cc283/elenatrosa/thank%20you/12.jpg

Prishtinasja_
28-11-07, 00:26
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/diteneflamurit13.gif

Gjumashja
28-11-07, 01:36
Urime 28 Nentori
Festen me te madhe te shqiptarve. . .

BE LK
28-11-07, 08:27
Gezuar festen e Flamurit.
Don Zoti dhe Kosova se shpejti te jet e pamvarur.http://www.pages.drexel.edu/~ar85/boy_alb_flag.gif


Me respekt BE LK

Diana007
28-11-07, 11:08
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)

rilinda
28-11-07, 14:24
http://img148.imageshack.us/img148/9711/28nentorizv5.png (http://imageshack.us)


Gėzuar Festa e 28 Nėntorit- dita e simboleve tona tė shenjta dhe e krenarisė kombėtare!

DEA
28-11-07, 14:55
Urime festa e flamurit. DEA

SANTANA-29
28-11-07, 15:44
URIME 28 NENTORI

http://rilindja.no/v3/images/stories/ismail.jpg

Nirvana Band
28-11-07, 21:03
Pershendetje per ty shoqja me e mire hahaha, URIME FESTA E 28 NENTORIT - DITA E FLAMURIT.Te deshiroj gjitha te mirat.

uck_aksh
29-11-07, 01:54
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-1.jpg

Lijanna
30-11-07, 00:15
Prishtinasja
Gjumashja
BELK
Diana007
rilinda
Dea
Santana_29
Nirvana band
uck_aksh:

http://i191.photobucket.com/albums/z100/palmesus60/Thank%20you/1082_thankyoustars.gif

vjeshta
30-11-07, 17:17
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Lijanna
03-12-07, 10:20
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Thnx vjeshta

Te pershendes shume, kalofsh bukur.

Prishtinasja_
03-12-07, 18:39
Lijanna...te deshiroj nje jave te mbare ! :smile:

http://www.chromaluna.com/content/comments/weekdays/week/beautiful_week_reflecting_rose.gif

BaNu Ne JeT I sInQeRt
04-12-07, 10:33
Pershendetje shum per tye...Mire Mbetesh shoqe..E sinqerta:smile:

Elina
04-12-07, 13:16
http://i188.photobucket.com/albums/z92/dazzlej2/greetings/great-day/great-day_16.gif

Gjumashja
05-12-07, 10:18
Lijanna motrushe te pershendes dhe te uroj qdo te mire . . .

juskoster
06-12-07, 05:52
Lijana ta uroj nji dit te mir e te qete?
http://sl.glitter-graphics.net/pub/494/494338mkfhwpttxo.gif

DEA
08-12-07, 07:47
Vikend relaksues te deshiron DEA

turisti
11-12-07, 18:48
Lule shkon tek lulja.
http://www.orichas.com/espanha/reflexiones/perfect%20rose.jpg __________________

Sy_kaltra
13-12-07, 21:37
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/810v.jpg

Dardan Kastrati
14-12-07, 16:30
http://img214.imageshack.us/img214/5336/rose2tk8.jpg

uck_aksh
17-12-07, 05:44
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg

Dardan Kastrati
18-12-07, 14:44
http://img84.imageshack.us/img84/8723/festayw3.gif

Lona
18-12-07, 15:46
Pershendetje , Urime Festa e Kurban Bajramit,, Gezimi, Lumturia qofshin mbi Ju dhe familjen Tuaj gjithe jeten.

gazi-de
19-12-07, 10:38
Pershendetje e nderauar Lijanna,me Fat Kurban Bajrami........................................... ..

Zero Cool
19-12-07, 11:40
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Merry_Christmas_1024.jpg

Gjumashja
19-12-07, 12:24
Me Fat Kurban Bajramin... me shpresen qe bajramin e ardhshem ta presim ne Kosoven e Pavarur....

Paradox_13
19-12-07, 18:11
http://ourworld.cs.com/fei%20hun%2018/Disejne_Mia/Eid.gif

Prishtinasja_
20-12-07, 17:13
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_kurban.JPG

LuLjaa
21-12-07, 01:35
Urime festa e Kurban Bajramit

Gėzim, harmoni dhe dashuri mbreterofte ne Familjen tuaj!

~AmaZonA~
21-12-07, 19:34
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy015837146D32.gif

hasanmehmeti
23-12-07, 00:46
http://img513.imageshack.us/img513/7173/urimza9.jpg (http://imageshack.us)

Zero Cool
24-12-07, 18:14
http://www.netdisaster.com/go.php?mode=manif&sound=on&url=http%3A//www.dardania.de/vb/upload/showthread.php%3Ft%3D21540

Buqja_ch
30-12-07, 08:08
....... Urime vitin e ri 2008 .....

Diana007
30-12-07, 13:27
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Dardan Kastrati
30-12-07, 14:30
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Gjumashja
30-12-07, 14:35
http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3945837/2/istockphoto_3945837_bottle_champagne_saying_happy_ new_year_2008.jpg

rilinda
30-12-07, 19:06
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/12817.gif
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/20.gif

Xuki
30-12-07, 23:09
http://photos1.hi5.com/0014/428/216/I4xGsq428216-02.bmp

uck_aksh
31-12-07, 01:01
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dardania-2.jpg

Nirvana Band
31-12-07, 20:44
Urime Viti i Ri 2008


Uroj te jet ky vit me te mira e te mbara per ju dhe familjen tuaj.


Gezuar

Lijanna
04-01-08, 19:37
O faleminderit te gjitheve per urimet dhe pershendetjet...

Ju pershendes: Lijanna

ninnela
14-01-08, 11:01
Pershendetje per ty lijana

uck_aksh
22-01-08, 12:36
Te uroj gjith te mirat ne jet
http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM (http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM)

Lijanna
03-02-08, 18:26
Ninnela dhe uck_aksh ju pershendes shume, e flm per viziten...

uck_aksh
07-02-08, 00:47
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/mos-u-tut.gif

LaCoStA
07-02-08, 09:48
Pėrshėndetje ty .... !!!!

Gjumashja
09-02-08, 09:44
http://www.xoospace.com/myspace/graphics/21575.gif

LuLjaa
11-02-08, 00:48
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/273.gif

Prishtinasja_
19-02-08, 12:19
http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

turisti
21-02-08, 21:23
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Lijanna
12-03-08, 21:38
Uck aksh, Lacosta, Gjumashja, Lulja, prishtinasja, turisti, ju falenderoj per urimet dhe pershendetjet.

Gjithashtu pershendetje edhe nga une, ju deshiroj cdo te mire :)

Zero Cool
15-04-08, 21:16
http://i1.tagstat.com/images/user/27/50/20/5380275020-67558740.jpg

gazi-de
29-04-08, 00:11
http://www.grassmyer.de/resources/anikamaus_26_blackmagic_140.jpg:smile:

Adina-R.Ks
29-04-08, 21:15
Pershendetje...
http://www.nur-im-vest.de/Blume100.jpg

Lijanna
22-05-08, 19:00
Zero Cool, gazi_de dhe Adina faleminderit per viziten...

Zero Cool
11-06-08, 13:49
Njė ditė te bukur tė uroj tyhttp://i216.photobucket.com/albums/cc24/mrsorrell/mrsorrell3Tagged/angel-comments-1.gif

Adina-R.Ks
24-06-08, 13:13
Pranoni pershendetje e mija me te sinqerta, per nje dite te mbar dhe te qet.

LuLjaa
24-06-08, 23:54
http://img337.imageshack.us/img337/815/hoiiiics1.png

Nirvana Band
29-08-08, 13:14
Te pershendes shoqe, ka kohe qe nuk je duk ksajde...

Prishtinasja_
31-08-08, 18:36
http://img254.imageshack.us/img254/1458/urimibl4.jpg

egi
31-08-08, 19:52
http://www4.slikomat.com/08/0831/sv-ramaza.jpg (http://www.Slikomat.com/slika/3089856.htm)

Zero Cool
06-09-08, 09:58
http://www.coolfreeimages.net/images/good_morning/good_morning_03.gif

gazi-de
07-09-08, 16:27
http://www.foontastic.com/images/ramadan/ramadan001.jpg

ninnela
14-09-08, 02:26
Pershendetje

Prishtinasja_
30-09-08, 15:35
http://img215.imageshack.us/img215/1930/rosekoranpk3.jpg

ninnela
01-10-08, 00:27
Zoti leshon bekimin
mbi ata qe besojne
u dhuron dite
kur mund te festojne
ruaji keto festa
si ata dy sy
dhe dije se Bajrami
eshte dhurate per ty


ME FAT FITER BAJRAMI

turisti
14-11-08, 16:15
Pershendetjet,shendet dhe momentet romantike deri ne thellesi te horizontit

ju deshiron,

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

http://www.brightcompany.nl/upload/image/menu/Blue%20Flower1.jpg

gazi-de
26-12-08, 17:28
http://img187.imageshack.us/img187/4574/2009in4.gif

Dreni30
27-12-08, 01:13
http://i7.tinypic.com/6x0yxld.gif

Uroj qe ky vit te jet vit i sukseseve, njeherit edhe plotesim i deshirave tuaja.

Urime.

Dreni.

Nirvana Band
30-12-08, 00:03
Urime viti i ri 2009, harmoni dhe gėzime gjithmonė. Uron me respekt, N.Band.

Nirvana Band
19-05-09, 11:05
http://www.chromaluna.com/content/comments/weekdays/week/beautiful_week_reflecting_rose.gif

Ku ke hup krejt ti shoqja mu?

Te pershendes shume, uroj qe tjesh mire kudo qofsh,

me respekt per ty Nirvana Band.

Lijanna
20-06-09, 14:02
Falemindeirt shume gjithve per pershendetjet dhe urimet!

Ju uroj nga zemra gjitha t'mirat!

ssara
26-07-09, 12:37
Lijana me vjen mire qe te pashe prap ksajde,,uroj te te jeshe mire gjithmon...


Mire se u erdhe prap

Lijanna
26-07-09, 13:35
Lijana me vjen mire qe te pashe prap ksajde,,uroj te te jeshe mire gjithmon...


Mire se u erdhe prap

Flm shume ssara loqk :)

Edhe ti qofshe gjithmone mire.

instruktori
31-07-09, 17:41
Duke ju deshirue shume te mira ne jete

Ju pershendes me shume respekt

Agolli
05-08-09, 21:12
Lijanna, a po donė mysafirė? Qe je nxon tregomė te lutem, dokna naj dite tjeter !? :biggrin:

Mbetesh e pershendetur nga une:
- me rrespekt Agolli!

Lijanna
05-08-09, 21:16
Lijanna, a po donė mysafirė? Qe je nxon tregomė te lutem, dokna naj dite tjeter !? :biggrin:

Mbetesh e pershendetur nga une:
- me rrespekt Agolli!

Hajde bujrun...:D

mire se vjen Agoll kam kohe per mysafir gjithmone.

Te pershendes edhe une, e flm shume per vizite:)

Lijanna
12-08-09, 16:06
Duke ju deshirue shume te mira ne jete

Ju pershendes me shume respekt

Faleminderit shume instruktori.

Te deshiroj dite te mire.

Agolli
13-08-09, 21:07
Ne shenje rrespekti, erdha te te pershendes dhe t'ju deshiroje ēdo te mire ne jete.
Paēi besnikeri, rrespekt, perzemersi, barazi dhe afersi me ma te dashurit tu (familjen & miqte-mikeshat).
Me nderime dhe rrespekt Agolli!

Nirvana Band
14-08-09, 08:57
Ku ije bre shoqja mu, ke humb krejt ahah.

Deshta veq me te pershendet.

N.Band.

Zero Cool
15-08-09, 10:03
http://4.bp.blogspot.com/_rPLZ0tudmSo/ShZBix9wv7I/AAAAAAAAB8g/taBIUHZfUMc/s320/HappySaturday-1.gif

Lijanna
15-08-09, 17:47
Ne shenje rrespekti, erdha te te pershendes dhe t'ju deshiroje ēdo te mire ne jete.
Paēi besnikeri, rrespekt, perzemersi, barazi dhe afersi me ma te dashurit tu (familjen & miqte-mikeshat).
Me nderime dhe rrespekt Agolli!

Faleminderit shume i nderuari Agoll.

Te pershendes perzemersisht.

Lijanna

Lijanna
15-08-09, 17:48
Ku ije bre shoqja mu, ke humb krejt ahah.

Deshta veq me te pershendet.

N.Band.

o qysh je N.B a je gjalle, qysh po kalon atje :D?

Flm shume per vizite...

Lijanna
15-08-09, 17:49
http://4.bp.blogspot.com/_rPLZ0tudmSo/ShZBix9wv7I/AAAAAAAAB8g/taBIUHZfUMc/s320/HappySaturday-1.gif

Flm ZC :)

gazi-de
31-08-09, 01:22
http://img407.imageshack.us/img407/9162/pershendetjee.jpg

Diana007
05-09-09, 15:21
http://img515.imageshack.us/img515/5135/dianaq.gif

Lijanna
14-09-09, 18:50
http://img407.imageshack.us/img407/9162/pershendetjee.jpg

Falemneres gazi

Pershendetje edhe per ty :)

Lijanna
14-09-09, 18:53
http://img515.imageshack.us/img515/5135/dianaq.gif


Flm Diana
Me respekt edhe per ty Lijanna

Jana
19-09-09, 13:36
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram11.gif

MemphiSx
19-09-09, 23:47
http://img165.imageshack.us/img165/7894/14815341wj9.jpg

aLbaChiCk
20-09-09, 11:56
Me fat festa e Fiter Bajramit


5DgIdGIgomo

Zana_ch
20-09-09, 12:56
Me fat festa e FITER BAJRAMIT gjithe besimtarve MUSLIMAN SHQIPETAR, paqeja, meshira dhe mbikqyrja e ZOTIT qofshin perher mbi ju dhe familjet tuaja.Me repsekt
Zana_ch

Lijanna
15-10-09, 15:36
Jana, memphisx, albachick edhe zana_ch ju falenderoj shume per viziten.

Paci krejt te mirat e ksaj bote.

Zero Cool
22-10-09, 11:01
http://debloemist.nl/download/?id=3405176http://flowers4u.files.wordpress.com/2009/03/hot_pink_spray_roses_flower_300.jpg

Lijanna
25-10-09, 15:16
http://debloemist.nl/download/?id=3405176http://flowers4u.files.wordpress.com/2009/03/hot_pink_spray_roses_flower_300.jpg


Flm :)

Zero Cool
27-10-09, 12:09
http://images.paraorkut.com/img/pics/glitters/r/rose-9079.jpg

Qika^Me^Kule
31-10-09, 16:16
Nick shum te mir gjinis femnore... te pamurit e ke gjinis mashkullore por ne fund po te pershendes.....:cool:
http://img199.imageshack.us/img199/9845/dsc01890.jpg

premium
31-10-09, 17:32
Shfrytezoj rastin te pershendes kete motėr ...
kam kritika se shume rradh kyqet ne forumin dardania .

mirembetshe moter Lijanna

Zero Cool
03-11-09, 11:33
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Ty.gif

Lijanna
03-11-09, 19:24
Nick shum te mir gjinis femnore... te pamurit e ke gjinis mashkullore por ne fund po te pershendes.....:cool:
http://img199.imageshack.us/img199/9845/dsc01890.jpg

ckemi qika me kule, ste mora forte vesh cka ke dasht me than.:rolleyes: sidoqofte po te pershendes edhe une.

Lijanna
03-11-09, 19:26
Shfrytezoj rastin te pershendes kete motėr ...
kam kritika se shume rradh kyqet ne forumin dardania .

mirembetshe moter Lijanna

paskan kris kritikat ktu te une : )

flm shume pershendetje edhe nga ana ime premium

Lijanna
03-11-09, 19:27
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Ty.gif


Faleminderit zc

Nate te mire ty :)

Zero Cool
09-11-09, 17:11
http://i574.photobucket.com/albums/ss184/freckls/hearts/000AAFLOWER.jpg