PDA

View Full Version : Chelsea - Liverpool


Arb
11-04-07, 23:02
Chelsea - Liverpool

Gjysmefinale: LIGA E KAMPIONEVE

http://www.forumishqiptar.com/attachment.php?attachmentid=86740&stc=1&d=1173443705 vs. http://www.forumishqiptar.com/attachment.php?attachmentid=86737&stc=1&d=1173443355

Ndeshja e pare luhet me 25 Prill 2007, ndersa ndeshja kthyese me 1 Maj 2007.

Toni_i_omel
12-04-07, 16:25
inshallah fiton Liverpool se sipas mendimit tim jane me te fort por edhe nuk mungon fakti se edhe Chelsea jane lojtar te shkelqyeshen por tash nuk dihet si ka thane ai i moqmi TOPI I RRUMBULLAKET ESHTE hehhehe. prej liges se FA me shume me perlqen Arsenali dhe Manchesteri vetem hallall ja bej Manchesterit qfare payback apo kthimi ja ka bae Romes me rrezulltat sikur qe luhet neper mahalla hehhe 7 : 1 hehheh...

Arb
26-04-07, 02:33
Chelsea 1-0 Liverpool
26', Joe Cole

instruktori
26-04-07, 17:34
Chelsa ne Finale me Milanon

Arb
02-05-07, 22:00
Liverpool 1-0 Chelsea 1-0 (1-1) p. 4-1

Ma-Origano
14-12-07, 17:38
Chelsea ishalla fiton!

Ma-Origano
14-12-07, 17:38
flm Arbri shume!!!!!!!!

Dardan Kastrati
14-12-07, 17:52
Liverpool do te jete ne finale eshte mendimi i im ....