PDA

View Full Version : Djellza:


Djellza:
12-04-07, 15:21
Pershendetje te gjithve nga une Djellza

Albanian eX|PerT
12-04-07, 15:29
Mire se ke ardhur e nderuar... kalofsh sa me mire ne mesin tone!

Mbetesh e pershendetur nga
Experti!

Djellza:
12-04-07, 15:34
I nderuar flm ne mikpritje me fal por un jam e re ketu e nuk podi se kuna te i drejtohem se kam nje porosi perjuve .

Toni_i_omel
12-04-07, 16:27
ju pershendes shume nga zemra meqenese edhe une vet sa jame inkuadrue nket forum veq u knaqa tui lexue sa qe spo kom kohe me bae naj postim hehhe...

tung tung klm
gjithe te mirat

Linka_pz
12-04-07, 17:17
Mire se erdhe Djellza ,uroj t`ja kaloni sa me mire

Nga Linka_Pz

instruktori
12-04-07, 19:32
Qofsh e pershendetur gjitheher Djellza.
Uroj qe te kalosh bukur me ne se bashku ne FD
Respekt

Djellza:
12-04-07, 22:34
Mire se ju gjej te gjithve flm nga ju.

Djellza

nait
13-04-07, 07:52
Pershendetje per te gjithe

Arb
13-04-07, 09:08
Mire se ke ardh!

BaNu Ne JeT I sInQeRt
13-04-07, 12:17
Pershendetje per gjith vizitoret ...

Mbeteni te pershendetur...me nderime

Elina
13-04-07, 13:00
Ju pershendes Djellza dhe mire se ke ardhe :smile:

Djellza:
13-04-07, 14:42
Mire se ju kam gjetur te gjithve ju deshiroj qdo te mire ne jete te gjitheve.

ju rrespekton Djellza

Prishtinasja_
13-04-07, 15:00
Pershendetje Djellza

Paske nje emer /nickname shume shume te bukur !!! Emrin e motres time :biggrin:!!!

Mire se ke ardh !!!!:smile:

Te deshiroj caste te kendshme ketu ne FD !!! :smile:

Djellza:
13-04-07, 20:29
Prishtinasja mire se te kam gjetur flm nga ju per kete nder , me vjen mire qe motra juaj e mban emrin tim, edhe un quhem Djellza edhe une mund te jem motra juve ketu nese me pranon te pershendes nga zemra.

ju rrespekton Djellza

Djellza:
13-04-07, 20:34
Albanian eX|PerT Toni_i_omel Linka_pz instruktori nait Arb BaNu Ne JeT I sInQeRt Prishtinasja_ Elina flm nga ju te gjithe mikepritja e juaj me gezon shum dhe keto pershendetjet e juaja me bejne te lumtur qe edhe une jam ne mesin e juaj ,ju falinderoj edhe njehere te gjithve nga zemra dhe ju deshiroj qdo te mire ne jete.

ju rrespekton Djellza

instruktori
14-04-07, 16:32
Pershendetje per gjith vizitoret ...

Mbeteni te pershendetur...me nderime

Me sinqeritetin ma te madhe edhe ne ju pershendesim me shum respekt.
Kaloni mire

Djellza:
14-04-07, 17:17
instruktori me sinqeritetin me te madh qe kam ju pershendes juve i nderuar dhe ju falinderoj shum juve per kete pershedetje , ju deshiroj qdo te mire ne jeten tuaj i nderuar.

Ju rrespekton Djellza

Amina
14-04-07, 23:10
Djellza mire s eke ardh, e shpresoj qe ja klaon mire ketu. Fat dhe suksese ne jete.

Giovanni
15-04-07, 19:40
Ju pershendes e nderuar kete ode po e hap enkas per juve .,

Urime oda ,dhe mire se na keni ardhur .


Giovanni.

Giovanni
15-04-07, 19:42
http://www.wpines.com/images/GardenSigns/708-Welcome-Inner.jpg

ssara
15-04-07, 20:22
Pershendetje Diellza kalo sa ma bukur ne dardani

Ssara

instruktori
15-04-07, 20:47
Pershendetje e nderuara Diellza.
Te deshiroj mireseardhje ne FD.
Respekt per ju.

Djellza:
15-04-07, 23:55
giovani flm nga ti shum per kete ode te pershednes shum.

sara flm nga ti te pershedes.

instruktori gjithashtu te pershendes shum flm nga ti.

ju rrespekton Djellza

Djellza:
15-04-07, 23:57
Amina mire se ju kam gjet flm nga ti shum edhe un te uroj qdo te mire ne jete.

ju rrespekton Djellza

Dreni30
16-04-07, 09:34
Djellza, mire se ke ardh ne kete forum, me deshire qe ta mbushesh kete rubrike me xx shkrime e biseda te kendshme me anetaret, njeherit shendet e lumturi ne te gjitha sferat e jetes.

Dreni.

Prishtinasja_
16-04-07, 10:01
http://www.photocasket.com/daysoftheweek/wounderfulweek.jpg

gazi-de
16-04-07, 12:39
Pershendetje Djellza e nderuare..........

gazi-de
16-04-07, 12:48
Djellza te pershendes.......

Abetare
16-04-07, 16:35
Djellza e nderuar http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje1.gif

budo785
16-04-07, 19:20
Djellza prano selamet e mija te perzemerta,je e mireseardhur sahere,kalo mire:-)

LuLjaa
17-04-07, 01:28
Pėrshėndetje.

http://img359.imageshack.us/img359/3023/1590kn.gif

Djellza:
17-04-07, 21:38
Te nderuar ju ,Dreni30 ,Prishtinasja_ ,gazi-de ,budo785 ,LuLjaa shum flm nga ju ju pershendes edhe un juve shum me rrespektin me te madh qe e kam une per juve ju deshiroj qdo te mire ne jeten tuaj te gjithve ju falm.
.
“Ju rrespekton Djellza

Djellza:
17-04-07, 21:41
Te nderuar edhe ju dy gazi-de dhe Abetare ju flm nga ju shum per pershedetjet e juve pranoni edhe ju nga une pershendetjet me te ngrohta qe kam per ju ju deshiroj qdo te mire ne jeten e juaj ju falm.

Ju nderon Djellza.

Giovanni
22-04-07, 18:06
Pas nje pushimi te shkurter fundjavor te deshiroj nje jave te kendsheme.


Me respekt Giņ.

uck_aksh
23-04-07, 00:29
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

Djellza:
25-04-07, 17:40
I nderuar flm shum nga ju prano edhe nga une nje pershendetje shum te ngrohte te deshiorje te kalosh sa ma mire.
Te nderon Djellza

Djellza:
25-04-07, 17:40
I nderuar Giovanni flm shum nga ju prano edhe nga une nje pershendetje shum te ngrohte te deshiorje te kalosh sa ma mire.
Te nderon Djellza

Djellza:
25-04-07, 17:42
Inderuari uck_aksh flm nga ju prano edhe nga une nje pershendendetje shum te ngrohet te deshiroj qdo te mire ne jete.
Te nderon Djellza.

gazi-de
27-04-07, 10:57
Pershendetje..............

Djellza:
27-04-07, 18:45
Pershendetje..............

flm i nderuar prano nga une pershendetje me te perzemerta qe kam vetem per ty .

te pershednet Djellza

instruktori
28-04-07, 22:43
Kalo mire Dijellza

Preshevar
28-04-07, 23:47
Edhe njė pėrshėnetje nga un,.. per te nderuaren Djellza :)

Selam|A

schütze
29-04-07, 20:39
Dijellza e nderuar, ju pershendes nga zemra dhe ju deshiroj gjith te mirat e ksaj bote

me respekt schütze

ssara
30-04-07, 07:23
Pershendetje Djellza kalo nje dite sa me te bukur......

Rammstein
01-05-07, 00:50
http://www.shooo.com/myspace-comments/hello/gifs/hello2.gif

pershendetje...

NGa Rammstein ...

instruktori
06-05-07, 11:26
Pershendetje dhe vikend te kandeshem Djellza.

Elina
06-05-07, 16:31
http://i84.photobucket.com/albums/k12/snl2552ab/chrglt/blessings/godBlessYou/godBlessMyFriendRoseButterfly.jpg

rilinda
06-05-07, 18:21
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
Rilinda

Djellza:
07-05-07, 17:14
instruktori Preshevar schütze ssara Rammstein Elina rilinda gazi-de dhe te gjithe te tjeret antare te keti forumi te mrekullueshem ju falnideroj nga zemra per pershendetjet e juve dhe ju te nderuar pranoni pershendetjet e mija nga une ju pershednes me gjithe rrespektin e madhe qe kam per ju dhe ju them se ju dua shum te gjithve ju jenia ata qe ne kete dhimbje te madhe qe kam per hallen time po me ndihmoni zoti ju shperblefte me te mirat e kesaj bote dhe paqit gjitha te mirate ne jeten tuja e lus zotin e madherueshem qe kurr mos te keni dhimbje shpiretrore paqit vetem gezime dhe lumturi ne jete .

ju perqafoj nga large te gjithve une Djellza.

LuLjaa
07-05-07, 18:49
Pershendetje ēaste te mira t'deshiroj

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

Shqiptare
08-05-07, 08:38
Djellza,

Selam per ty. Te uroj gjitha te mirat ty, benu e forte ne te gjitha rastet.

Respekte,
Shqiptareja

gazi-de
09-05-07, 22:14
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg

Zero Cool
10-05-07, 13:01
Flm per pershendetjet qe mi ke bere gjate kohes qe nuk isha ketu. Nje dite te kendshme te uroj.
Respekt ZC

Prishtinasja_
11-05-07, 16:46
http://i93.photobucket.com/albums/l71/soar41603rd/6.jpg

aLbaChiCk
12-05-07, 16:33
Pershendetje nga un te uroj nje wikend te mrekullueshem :)

instruktori
14-05-07, 19:56
Pershendetje

Uroj qe te jeni mire dhe te kaloni mire

Instruktori

vjeshta
22-05-07, 02:38
Pershendetje Diellza ,uroj qe te kesh gezime tash e mbas.


Vjeshta!

uck_aksh
24-05-07, 04:24
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

instruktori
26-05-07, 22:22
Erdha ketu te la kete mesazh per ju


Vikend te kendeshem ju deshiroj


Instruktori

rilinda
29-05-07, 01:32
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

Zero Cool
02-06-07, 11:12
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/goodMornBlndSatinWh.gif

instruktori
02-06-07, 15:29
Pershendetje dhe shume te mira.


Instruktori

Djellza:
09-06-07, 14:51
LuLjaa Shqiptare gazi-de Zero Cool Prishtinasja_ aLbaChiCk instruktori vjeshta uck_aksh rilinda se pari dua te falinderoj nga zemer per pershendetjet e juaja keto pershendestje me bejn te nidihem shum e lumtur qe me keni ba ju mua shum ju falineroj nga zemra te gjithve ,edhe ju kerkoj falje qenuk kam mundr qe te ju shkruaj sepse kam pas nje raste vdejke e nuk kam mundr te hy pra shpresoj qe me mirkuptoni deshiroj qe te gjuth te jeni mire e te kaloni mire ashtu si ju deshironi zoti ju bekofet me te mirat e kesaj bote e ne boten tjeter ju shperbleft me parajse te gjithve shum ju falm nga ju .

ju don dhe ju rrespekton shum Djellza.

rilinda
09-06-07, 15:04
Ngushllime Djellza:!

Diana007
09-06-07, 18:37
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

instruktori
10-06-07, 02:21
Vikend te kendeshem


Instruktori

hasanmehmeti
10-06-07, 14:36
selamualejkum moter Diellza ,

falemenderit pre pjesmarrjen tuaj ketu ,

Me vjen keq per vdekjen qe ka ndodhe , por siq thote profet alejhiselam .Ine Lilahi we Ine Ilejhi raxhiun ( te Allahut jemi dhe tek Ai do te kthehemi)


vellau juaj
hasani

aLbaChiCk
10-06-07, 17:57
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/roses.gif

Pershendetje

Zero Cool
14-06-07, 19:06
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif

Psikologu
17-06-07, 12:25
E nderuara Djellza !Pranoni pershendetjet e mia , duke ju deshiruar njė vikend tė kendshem dhe cdo tė mirė ne ketė.Me nderime pėr ju ;Psikologu

aLbaChiCk
17-06-07, 17:24
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Sunday2-2.gif

egi
19-06-07, 19:11
big pershendetje per ty

http://gutter.curbed.com/archives/hugs.gif

schütze
21-06-07, 21:32
Pershendetje nga schützehttp://www.locolobo.net/excolourrose.gif

instruktori
23-06-07, 17:06
Vikend te mire ju deshiroj

Djellza:
30-06-07, 22:09
rilinda Diana007 instruktori hasanmehmeti aLbaChiCk egi schütze ju falinderoje nga zemer te gjitheve per te gjitha pershendetjet e juja edhe per ngushllimin e juaj ju deshiroj qdo te mire juve e lus zotin qe kurr ne zemrat e juaja te mos keni dhimbje po vetem gezime ne kete jete , je deshorj qdo te mire ne jeten e juaj .

Ju falinderon nga zemra Djellza

LuLjaa
02-07-07, 04:25
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/81.gif

Djellza: pershendetje dhe t'deshiroj gjithe t'mirat ne jete!

Djellza:
06-04-08, 23:09
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/81.gif

Djellza: pershendetje dhe t'deshiroj gjithe t'mirat ne jete!

LuLjaa e nderuar dhe shum e rrespektuar ndjehem shum e lumtur me viziten tende ne dhomen time,iu falenderoj perzemersishte,pershendetja jote me bene te ndihem mire,flm shuuume,gjithashtu iu deshiroj cdo te mire ne jete dhe nje nate te hareshme .Flm.

Zero Cool
15-04-08, 21:13
http://i1.tagstat.com/images/user/27/50/20/5380275020-67558740.jpg