PDA

View Full Version : instruktori


Faqet : [1] 2 3

instruktori
13-04-07, 15:38
Kame nderin dhe knaqesin qe ti pershendes nga zemra te gjith pjesmarresit ne Forum.Te gjithe jeni te mrekullushem.
Duke ju deshirue te gjithve shendet dhe shume te mira ne jete ju pershendet Instruktori.
Me respekt per te gjithe.

Prishtinasja_
13-04-07, 15:43
Instruktori gjithashtu edhe une te pershendes !!

Gjitha te mirat ! :smile:

instruktori
13-04-07, 16:01
Instruktori gjithashtu edhe une te pershendes !!

Gjitha te mirat ! :smile:

Falininderit Prishtinasja jeni e mrekullushme
Perspekt per ju

Linka_pz
13-04-07, 16:41
instruktori
Kame nderin dhe knaqesin qe ti pershendes nga zemra te gjith pjesmarresit ne Forum.Te gjithe jeni te mrekullushem.
Duke ju deshirue te gjithve shendet dhe shume te mira ne jete ju pershendet Instruktori.
Me respekt per te gjithe.Pershendetje i nderuar ju falem nderit per keto fjale te mrekullueshme .
Ju uroj te gjitha te mirat ne jete
Me shume respekt Linka_Pz

Buqja_ch
13-04-07, 17:42
Kame nderin dhe knaqesin qe ti pershendes nga zemra te gjith pjesmarresit ne Forum.Te gjithe jeni te mrekullushem.
Duke ju deshirue te gjithve shendet dhe shume te mira ne jete ju pershendet Instruktori.
Me respekt per te gjithe.


I pershendetur je edhe nga ana ime..

Flm..per fjalet e mira si i thua

Kalofsh mire gjdo here.

instruktori
13-04-07, 18:58
Faliminderit Linka_pz
Respekt

instruktori
13-04-07, 19:00
Shum Faliminderit Buqja_ch
Respekt

Djellza:
14-04-07, 21:53
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

instruktori
14-04-07, 22:31
Shum e nderuara Djellza ju falenderoj nga zemra.
Respekt per ju.

Luana
28-04-07, 23:00
Me deshir erdha te deshiroj mireseardhje edhe ty ne ket Ode se e meriton , mjaft ndejte neper koridora , tash kape fshisen edhe fshij pluhurat ne dhomen tende edhe ti sikur Preshevari hahahhahhah

Pershendetje te sinqerta per ty nga Luanesha ....
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/welcome/048.gif

Preshevar
28-04-07, 23:22
Mir se erdhėm Instruktor :D

N'qoft se tė vyn tash ndonje fshis per odėn,.. mos ezito,.. eja mere jam njė kat ndėr teje :biggrin:


Kalo mir n'FD !

Buqja_ch
29-04-07, 10:09
Erdha sod ne oden tende te pershndes
te uroj shume te mira ne jete
dhe te kalosh sa me mire ne mesin e kesaj shoqrije

me rrespekt

Buqja

instruktori
29-04-07, 11:48
Me deshir erdha te deshiroj mireseardhje edhe ty ne ket Ode se e meriton , mjaft ndejte neper koridora , tash kape fshisen edhe fshij pluhurat ne dhomen tende edhe ti sikur Preshevari hahahhahhah

Pershendetje te sinqerta per ty nga Luanesha ....
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/welcome/048.gif

Shume e nderuara Luanesha......
Me knaqesin ma te madhe di ti krye detyrat ashtu siq po e thuani ju.
Qofsh gjithmon e pershendetur dhe e nderuar.
Shume sinqerishte ju pershendes.

Instruktori

instruktori
29-04-07, 12:01
Mir se erdhėm Instruktor :D

N'qoft se tė vyn tash ndonje fshis per odėn,.. mos ezito,.. eja mere jam njė kat ndėr teje :biggrin:


Kalo mir n'FD !


Pershendetje
Po gjithsesi do te vi dhe do ta kerkoj nje fshis te ju more Preshevar.
Nuk e kam pas kete zanat por e nderuara Luanesha me futi ne kete zanat.
Respekte per ju.
Instruktori

instruktori
29-04-07, 12:05
Erdha sod ne oden tende te pershndes
te uroj shume te mira ne jete
dhe te kalosh sa me mire ne mesin e kesaj shoqrije

me rrespekt

Buqja

O Buqe_ch po ju jeni e mireseardhur gjithere dhe gjithehere qofshi e pershendetur me shume deshira te mira ne jete.
Duke te deshirue qe te kalojme sa me mire ne FD

Me sinqeritetin ma te madhe per ju ju pershendes.

Instruktori

ssara
29-04-07, 16:54
Pershendetje Instruktor...........qaste te kendshme ne dardani...........

Prishtinasja_
29-04-07, 19:16
Instruktor

...te pershendes dhe uroj qe neper valet e jetes sate te mbizoteroj arsyeja, dashuria harmonia e lumturia..:smile:

me nderime

Prishtinasja_:smile:

instruktori
29-04-07, 20:33
Pershendetje Instruktor...........qaste te kendshme ne dardani...........

ssara e nderuar gjitha te mirat
respekt per ju

Linka_pz
29-04-07, 20:37
Pershendetje i nderuar Instruktor
Te uroj qaste te kendshme ne shoqerin tone ketu qe per mua jeni te gjithe te mrekullueshem
Uroj t`ja kalojme gjithmone mire
Me shume respekt per ty Linka_Pz

instruktori
29-04-07, 20:42
Pershendetje i nderuar Instruktor
Te uroj qaste te kendshme ne shoqerin tone ketu qe per mua jeni te gjithe te mrekullueshem
Uroj t`ja kalojme gjithmone mire
Me shume respekt per ty Linka_Pz

Shume e nderuara Linka_pz
Uroj qe ju te jeni e mrekullushme gjithe here.
Fati gezimi dhe lumturija ju shoqerofshin gjith jeten.
Ju pershendet Instruktori

instruktori
29-04-07, 20:44
Instruktor

...te pershendes dhe uroj qe neper valet e jetes sate te mbizoteroj arsyeja, dashuria harmonia e lumturia..:smile:

me nderime

Prishtinasja_:smile:


Shume e respektuara Prishtinase.

Urimi i juaj me kujton urimet e miqve me te mire qe kam.
Prandaj ju jeni nje mike shum e mire qe kam ne FD
Qofshe gjithmon e lumtur ne jete

Me shume respekt per ju Instruktori

Linka_pz
29-04-07, 20:46
Shume e nderuara Linka_pz
Uroj qe ju te jeni e mrekullushme gjithe here.
Fati gezimi dhe lumturija ju shoqerofshin gjith jeten.
Ju pershendet Instruktori


Urim i mrekullueshem
Te felenderoj shume

instruktori
29-04-07, 21:13
Ju Linka_pz e meritoni nje urim te tille

Prishtinasja_
05-05-07, 11:47
http://i34.photobucket.com/albums/d124/LitByAnAngel01/weekend.jpg

instruktori
05-05-07, 18:45
http://i34.photobucket.com/albums/d124/LitByAnAngel01/weekend.jpg
Edhe juve Weekend te kendeshem.
Jeni e mrekullushme.
Respekt per ju.

Amina
06-05-07, 15:32
Kalo nje fundjave te kendshme,e te gjitha te mirat.

Elina
06-05-07, 16:27
Keni pershendetje nga une Elina!

Kaloni nje pasdite te kendeshme kudo qe jeni :smile:

instruktori
06-05-07, 17:11
Kalo nje fundjave te kendshme,e te gjitha te mirat.


Gjithmon kalofshi mire ne jete.
Me respekt per ju.

Instruktori

instruktori
06-05-07, 17:13
Keni pershendetje nga une Elina!

Kaloni nje pasdite te kendeshme kudo qe jeni :smile:


Me shum respekt ju pershendes edhe une Elina
Gjitha te mirat ne jete ju deshiroj.
Me respekt per ju

Instruktori

rilinda
06-05-07, 17:31
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
Rilinda

instruktori
06-05-07, 19:22
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
RilindaPaqe gjithmon shendet dhe jete te gjate.

respekt per ju

Instruktori

Dreni30
06-05-07, 19:51
Instruktori, erdha ketu me ju pershendet, duke ju deshiruar mireseardhje ne forum dhe biseda te kendshme. Shendet e lumturi kudo qe jeni.

Dreni.

instruktori
06-05-07, 20:43
Instruktori, erdha ketu me ju pershendet, duke ju deshiruar mireseardhje ne forum dhe biseda te kendshme. Shendet e lumturi kudo qe jeni.

Dreni.

Falimderit shum i nderuari Dreni.
Shkrimet e juaja i lexoj me shume knaqesi dhe me pelqejn shum.
Respekt per ju.

Instruktori

LuLjaa
07-05-07, 17:20
instruktori pershendetje per ty

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

Linka_pz
07-05-07, 20:10
Instruktori respektet e mia per ty!!
Te uroj nje mbremje te kendshme dhe te qete.

instruktori
07-05-07, 21:02
instruktori pershendetje per ty

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif


Faliminderit LULjaa.
Qofshi gjitheher e pershendetur dhe e uruar.
Respekt per ju.

Instruktori

instruktori
07-05-07, 21:27
Instruktori respektet e mia per ty!!
Te uroj nje mbremje te kendshme dhe te qete.


Pershendetje shume e nderuara Linka_pz.
Gjithmone mbremjet e juaja qofshin te qeta dhe te lumtura ashtu siq ti deshiron zemra ty.
Shume respekt per ju.

Instruktori

Luana
07-05-07, 21:59
Pershendje per ty te pa numerta :wink:

instruktori
07-05-07, 22:10
Pershendje per ty te pa numerta :wink:


Faliminderittttttttttttttttttttttttttttttttttttttt tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

Luana
07-05-07, 22:15
Faliminderittttttttttttttttttttttttttttttttttttttt tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

Nuk ka perse Instruktori :smile:

instruktori
07-05-07, 22:18
Nuk ka perse Instruktori :smile:

Po ju e meritoni se vertet jeni mike shum e mire

gazi-de
09-05-07, 22:14
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg

ssara
10-05-07, 15:51
Te pershendes dhe te uroj nje dite sa me te bukur.....

Prishtinasja_
11-05-07, 16:31
http://www.mypimpspace.com/uploads/days_of_week/daysofweek43.gif

instruktori
11-05-07, 21:28
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpgPershendetje dhe shume te mira ne jete ju deshiroj gazi_de
Uroj qe te kaloni vikend te kendeshem.
Me respekt per ju

Instruktori

instruktori
11-05-07, 21:30
Te pershendes dhe te uroj nje dite sa me te bukur.....


Edhe ju ssara qofshi gjitheher e pershendetur nga ana ime.
Ju deshiroj nje vikend te kandeshem kudo qe te jeni.
Respekt per ju
Instruktori

instruktori
11-05-07, 21:32
http://www.mypimpspace.com/uploads/days_of_week/daysofweek43.gif
O mori Prishtinasja gjithmon kalofsh vikende te mira kudo qe te jeshe.
Me shume e shume deshira ju pershendes.
Me shume respekt per ju Prishtinasja_

Instruktori

selvija
11-05-07, 21:52
Instruktori te pershendes dhe te uroj qdo te mir ne jeten tende me te dashurit e tu si dhe suksese ne qdo lami jete..
http://www.zangygraphics.com/fri/9.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=fri&n=9)

Elina
12-05-07, 12:02
Ju pershendes dhe ju uroje caste te kendeshme...http://s140.photobucket.com/albums/r26/SDO60NYBSGRBL961801/sexiluv/daysOfWeek/weekend/fairyTaleWeekendGreyCuadro.gif

Buqja_ch
13-05-07, 18:48
Te pershndes dhe te uroi shume te mira ty e familjes tende

mire mbetsh nga

Buqja

Luana
14-05-07, 02:21
Nje pershendetje te veqant per mikun tim te dashur Instruktori
Te pershendes ngrohtsisht dhe te deshiroj nje fundjave te bukur

instruktori
14-05-07, 17:22
Instruktori te pershendes dhe te uroj qdo te mir ne jeten tende me te dashurit e tu si dhe suksese ne qdo lami jete..
http://www.zangygraphics.com/fri/9.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=fri&n=9)Selvje e nderuar pranoni pershendetjet e perzemerta per ju.
Me deshire qe te kaloni mire ju pershendes
Respekt per ju

instruktori
14-05-07, 17:24
Ju pershendes dhe ju uroje caste te kendeshme...http://s140.photobucket.com/albums/r26/SDO60NYBSGRBL961801/sexiluv/daysOfWeek/weekend/fairyTaleWeekendGreyCuadro.gif


Elina
Me shume deshire ju pershendes.
Kudo qe te jeni qofshi gjitheher te pershendetur.
Respekt per ju

instruktori
14-05-07, 17:27
Te pershndes dhe te uroi shume te mira ty e familjes tende

mire mbetsh nga

Buqja


O Buqja_ch
Me knaqesi i lexoj shkrimet e juaja.
Uroj qe edhe ju dhe familja e juaj te jeni shendosh e mire dhe te kaloni mire.
Shume respekt per ju

instruktori
14-05-07, 17:34
Nje pershendetje te veqant per mikun tim te dashur Instruktori
Te pershendes ngrohtsisht dhe te deshiroj nje fundjave te bukur
Kam knaqesin qe ta pershendes Miken time Luana.
Te deshiroj shum te mira ne jete ty dhe familjes tende.
Me shume respekt per ju ju pershendes.

Instruktori

Amina
15-05-07, 01:52
Pershendetje instruktori, kalo nje nate te kendshme dhe gjume te embel

instruktori
16-05-07, 20:40
Pershendetje instruktori, kalo nje nate te kendshme dhe gjume te embelRespekt Amina

Qofshi gjithmon e pershendetur dhe e uruar nga ana ime.

Kaloni mire kudo qe te jeni


Instruktori

rilinda
17-05-07, 04:18
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!
http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!

instruktori
19-05-07, 00:11
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!

http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!
Prshendetje rilinda

Me deshire qe gjithmon te shoqerofte geyimi dhe
hareja ne ju dhe familjen e juaj te pershendes.

Me shume respekt per ju

Instruktori

rilinda
20-05-07, 03:25
T'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!

instruktori
20-05-07, 12:41
T'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!


Gjithashtu ato te mira ta gjeteshin trupin tend dhe i paq gjith jeten.

Respekt

instruktori
20-05-07, 20:17
Ju falenderoj te gjith ata-o qe erdhen ne kete faqe

vjeshta
22-05-07, 02:02
Pershendetje per juve i nderuar ,edhe shume postime nga ju.


Vjeshta!

instruktori
23-05-07, 00:13
Pershendetje per juve i nderuar ,edhe shume postime nga ju.


Vjeshta!


Shume e nderuara vjeshta shkrimet e juaja i lexoj me shije dhe me pelqejne shume.

Jeni e mrekullushme

Respekt per ju

Instruktori

uck_aksh
24-05-07, 04:12
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

instruktori
26-05-07, 20:24
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpgGjithmone qofsh i lumtur ne jete

Flm per pershendetjen

Respekt per ju

Instruktori

Murgesha
28-05-07, 00:57
Instruktor!
Mė pėlqen maturia e fjalėve tuaja.
Kėrkoj falje qė me kaq vonesė ja msyra odės tėnde pėr tė tė lėnė njė pėrshndetje pėr ty.

Murgesha!

Dreni30
28-05-07, 12:18
Instruktori, erdha ketu me lane nje pershendetje duke ju deshiruar shendet e lumturi ne jete kudo qe te jeni.

Dreni.

ninnela
28-05-07, 18:53
I nderuari Instruktor duke shpresuar se kurre nuk eshte vone te pershendes kudo qe je

Shendeti,fati lumturia dhe suksesi te percjellshin ne cdo sfer te jetes

Respekt NINNELA

Amina
28-05-07, 23:18
Pershendetje instruktori, kalo nje jave te kendshme.

rilinda
28-05-07, 23:19
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

instruktori
31-05-07, 00:34
Instruktor!
Mė pėlqen maturia e fjalėve tuaja.
Kėrkoj falje qė me kaq vonesė ja msyra odės tėnde pėr tė tė lėnė njė pėrshndetje pėr ty.

Murgesha!


Murgesha e nderuar je e pershendetur

Me shume deshira per ju

Me shume respekt per ju


Instruktori

instruktori
31-05-07, 00:41
Instruktori, erdha ketu me lane nje pershendetje duke ju deshiruar shendet e lumturi ne jete kudo qe te jeni.

Dreni.


O Dreni qofsh gjithmon i pershendetur dhe i uruar

Me deshire qe te kaloni mire ne pune dhe ne jete ju pershendes

Me respekt per ju


Instruktori

instruktori
31-05-07, 00:51
I nderuari Instruktor duke shpresuar se kurre nuk eshte vone te pershendes kudo qe je

Shendeti,fati lumturia dhe suksesi te percjellshin ne cdo sfer te jetes

Respekt NINNELA

Me knaqesin ma te madhe kam nderin qe te ju pershendes shume e nderuara NINNELA

me deshire qe te jeni mire dhe te kaloni mire ju pershendes

me shume respekt per ju Instruktori

Elina
31-05-07, 10:36
Ju pershendes dhe ju uroje nje dite te mbare...:smile:

ssara
01-06-07, 13:06
Te pershendes ...kalo nje dite sa me te buklur.....

Preshevar
01-06-07, 13:22
Ju bashkangjitėm urimėve dhe pėrshėndetjet e kolegėve me lart,..

Ju uroj shėndet, lumturi dhe fat ne gjitha lamit e jetės.

Me respekt, jeni i pershendetur nga Preshevari !

Me t'mira !

instruktori
02-06-07, 14:07
Pershendetje instruktori, kalo nje jave te kendshme.

Amina e nderuar qofsh gjithmon e pershendetur ne jete

Me shume deshira per ju ju pershendes


Instruktori

instruktori
02-06-07, 14:10
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda


Rilinda e nderuar:

Jeni e mrekullushme .

Ju pershendes nga zemra

respet per ju

Instruktori

instruktori
02-06-07, 14:11
Ju pershendes dhe ju uroje nje dite te mbare...:smile:


Elina e nderuar

Pershendetje dhe shume gezime ju deshiroj ne jete

Me shume respekt per ju


Instruktori

instruktori
02-06-07, 15:55
Te pershendes ...kalo nje dite sa me te buklur.....


Ssara e nderuar duke te deshirue shume te mira ne pune dhe ne jete ju pershendes.
Me shume respekte per ju

Instruktori

aLbaChiCk
02-06-07, 21:11
Te pershendes i nderuar dhe te uroj nje wikend te mrekullueshem e qdo te mir ne jet

instruktori
03-06-07, 01:26
Ju bashkangjitėm urimėve dhe pėrshėndetjet e kolegėve me lart,..

Ju uroj shėndet, lumturi dhe fat ne gjitha lamit e jetės.

Me respekt, jeni i pershendetur nga Preshevari !

Me t'mira !

More Preshevar i nderuar shume

Qofsh gjithmon i uruar dhe i nderuar nga ana ime

Me respekt per ju


Instruktori

Giovanni
03-06-07, 15:10
Te pershendes dhe te uroj nje fillim jave te kendshme.

Giovanni.

instruktori
03-06-07, 19:18
Te pershendes i nderuar dhe te uroj nje wikend te mrekullueshem e qdo te mir ne jet


Shume e nderuara aLbaChiCk per keto fjal kaq te embla.

Qofsh e embel gjith jeten

Me shume respekt per juInstruktori

Arkza
04-06-07, 19:24
Pershendetje I ndruari dhe te Uroj qdo te mir ne jete dhe sukses shume .

LuLjaa
05-06-07, 05:38
http://tartalacreme.photo.doctissimo.fr/images/dossiers/t/a/tartalacreme/Glitters/IM_12149.gif

Pershendetje tyy t'uroj gjithat t'mirat ne jete.

Respekt per ty Instruktori.

aLbaChiCk
06-06-07, 13:35
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Esmerja/hi.jpg

instruktori
06-06-07, 16:33
Te pershendes dhe te uroj nje fillim jave te kendshme.

Giovanni.


Pershendetje shume i nderuari giovanni
Kame knaqesin qe te pershendes dhe te deshiroj shume te mira ne jete.
Me shume respekte

instruktori
06-06-07, 16:34
Pershendetje I ndruari dhe te Uroj qdo te mir ne jete dhe sukses shume .


Pershendetje dhe shume te mira ne jete ju deshiroj.

Me shume respekte per ju

Instruktori

instruktori
06-06-07, 17:29
http://tartalacreme.photo.doctissimo.fr/images/dossiers/t/a/tartalacreme/Glitters/IM_12149.gif

Pershendetje tyy t'uroj gjithat t'mirat ne jete.

Respekt per ty Instruktori.

Pershendetje LuLjaa

Me deshiren qe ju te jeni shendosh e mire kudo qe te jeni ju pershendes

Me shume respekt per ju


Instruktori

aLbaChiCk
07-06-07, 16:29
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/00521.jpg

instruktori
08-06-07, 20:59
http://tartalacreme.photo.doctissimo.fr/images/dossiers/t/a/tartalacreme/Glitters/IM_12149.gif

Pershendetje tyy t'uroj gjithat t'mirat ne jete.

Respekt per ty Instruktori.Pershendetje Lulja e nderuar

Zoti ta gezofte zemren e juaj ashtu siq ju deshironi


Respekte per ju

instruktori
08-06-07, 21:01
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Esmerja/hi.jpg
Qofshe gjithmon e pershendetur


Respekt per ju

instruktori
08-06-07, 21:04
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/00521.jpg
Faliminderit qe e vizitoni oden time


Ju pershendes dhe ju deshiroj shume te mira ne jete


Respekt per ju


Instruktori

rilinda
09-06-07, 16:24
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

instruktori
09-06-07, 22:36
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gifQofsh e respektuar nga ana ime gjitheher

respekt per ju

ssara
10-06-07, 16:51
Erdha te pershendes dhe te uroj nje pasdite sa me te bukur.....

aLbaChiCk
10-06-07, 17:50
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/x1pxOYwqu4SjF6_05uWxcsfCcxgfG1dC1MN.gif

Pershendetje per ty i nderuar

instruktori
11-06-07, 21:49
Erdha te pershendes dhe te uroj nje pasdite sa me te bukur.....Pershendetje dhe shume te mira ne pune dhe ne jete ju deshiroj

Respekt per ju


Instruktori

instruktori
11-06-07, 21:51
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/x1pxOYwqu4SjF6_05uWxcsfCcxgfG1dC1MN.gif

Pershendetje per ty i nderuarShume pershendetje dhe shume urime ke nga une

Je e pershendetur gjitheher

Me respekt per ju


Instruktori

Shqiptare
12-06-07, 12:49
http://t5.imagechef.com/ic/imgout/samp3f8ff6d3d253a31e.jpg

aLbaChiCk
13-06-07, 16:14
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/60afd6e907d51d89f28f207d2b0af980.gif

tushja
13-06-07, 19:02
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

Zero Cool
14-06-07, 18:47
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif

instruktori
14-06-07, 21:10
http://t5.imagechef.com/ic/imgout/samp3f8ff6d3d253a31e.jpg


Faliminderit Shqipetare

Qofshe gjitheher e pershendetur

Shume respekte per ju

instruktori
16-06-07, 02:01
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/60afd6e907d51d89f28f207d2b0af980.gif


Qofsh e uruar dhe e pershendetur gjithehere

instruktori
16-06-07, 02:04
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gifPershendetje dhe shume te mira ne jete

Me shume respekte per ju


Instruktori

instruktori
16-06-07, 02:08
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif


Pershendetje i nderuar

Gjithmon qfsh i pershendetur dhe i uruar

Uroj qe te jeni mire dhe te kaloni mire

Me respekte per ju


Instruktori

Preshevar
16-06-07, 13:31
Pėrshėndetjet e mia i nderuari Instruktor,

Tė uroj nje vikend shum tė kendshem,

Mir mbetshi dhe mir u lexofshmi,

Preshevari

instruktori
16-06-07, 14:34
Pėrshėndetjet e mia i nderuari Instruktor,

Tė uroj nje vikend shum tė kendshem,

Mir mbetshi dhe mir u lexofshmi,

Preshevari


More Preshevar i nderuar

Qofsh gjithmon i uruar dhe i pershendetur

Edhe ju ju deshiroj shume te mira ne jete

Me respekt per ju


Instruktori

aLbaChiCk
17-06-07, 17:51
Te pershendes i nderuar dhe te uroj nje dit te mrekullueshme

Me respekt per ju

aLbaChiCk

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Sunday2-2.gif

rilinda
18-06-07, 04:15
http://www.hi5tools.com/myspace-images/goodday/prod_788_23248.gif

eRta
18-06-07, 16:51
Te pershendes i nderuar dhe te uroj nje dit te mrekullueshme

Me respekt per ju

aLbaChiCk

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Sunday2-2.gif


Qofsh e mrekullushme gjithmon Alba

Ju me te vertet jeni e mrekullushme

respekt per ju

eRta
18-06-07, 16:54
http://www.hi5tools.com/myspace-images/goodday/prod_788_23248.gifPershendetjue rilinda e nderuar

Uroj te kaloni siq ju deshiron zemra ju

BaNu Ne JeT I sInQeRt
18-06-07, 18:06
Pershendetje i nderuari te deshiroj gjith te mirat ne jet....

Mir Mbetesh me nderime

instruktori
18-06-07, 18:21
Te pershendes i nderuar dhe te uroj nje dit te mrekullueshme

Me respekt per ju

aLbaChiCk

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Sunday2-2.gifPershendetje shume e nderuara alba

Jeni gjitheher te pershendetur
respekt per ju

instruktori
18-06-07, 18:59
Pershendetje i nderuari te deshiroj gjith te mirat ne jet....

Mir Mbetesh me nderime


Pershendetje shume e nderuar

jeni te pershendetur edhe nga ana ime

Respekt per ju

eRta
18-06-07, 19:11
I nderuar Instruktor tė peėrshėndes nga zemra dhe tė uroj ēdo tė mir nė jetė ty dhe familjes tėnde.

Shqiptare
19-06-07, 15:20
Pershendetje Instruktor.

Uroj te keni nje dite sa me te mire sot,

Shqipja

instruktori
19-06-07, 20:35
I nderuar Instruktor tė peėrshėndes nga zemra dhe tė uroj ēdo tė mir nė jetė ty dhe familjes tėnde.


Faliminderit per urimin

Edhe per ju kam urime shum te mira dhe te forta

Gjitheher te ruajte zoti ngado qe te shkosh

respekte per ju

aLbaChiCk
23-06-07, 16:31
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Weekend.gif

te pershendes i nderuar dhe te uroj qdo te mir ne jet

gazi-de
24-06-07, 11:50
Pershendetje i nderuar instruktori........

Amina
24-06-07, 12:06
Pershendetje gjithashtu , kalo mire.

Prishtinasja_
24-06-07, 12:38
:biggrin:

http://www.apfel-herz.de/uploads/abilder/Links/ApfelSonntag.jpg

instruktori
25-06-07, 03:10
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Weekend.gif

te pershendes i nderuar dhe te uroj qdo te mir ne jetPershendetje dhe shume te mira ne jete

Shume respekte per ju

instruktori
26-06-07, 00:37
Pershendetje i nderuar instruktori........


gazi_de pershendetje

Meriton respekte te veqante

Instruktori

instruktori
26-06-07, 00:39
Pershendetje gjithashtu , kalo mire.


Amina e nderuar Pershendetje

Uroj qe te kaloni sa ma mire

Shume respekt per ju

Instruktori

SANTANA-29
26-06-07, 18:10
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/bd/GoldenEagle2.jpg/180px-GoldenEagle2.jpgpershendetje instruktor ,,,,,,,,,,

Abetare
26-06-07, 21:00
Pėrshėndetje pėr ju Instruktori , gjithė tė mirat !

Naki
26-06-07, 22:11
Nė kėtė mbrėmje verore po fillojė shetitjen nė lagjen e pėrshėndetjeve me vete kamė ēadren -shiu nuk ka tė ndalur ,ėshtė shi verorė qė freskonė po edhe tė bėnė qullė.

Duke kaluar kah porta e juajė po kėrkojė strehim,dotė mė duhet tė vazhdojė nuk qenka askush, po ju lė nė kutin e postės pėrshėndetjet e para verore, kudo ēė tė jeni ju pėrshendes pėrzemėrsisht!

Naki

instruktori
27-06-07, 17:16
:biggrin:

http://www.apfel-herz.de/uploads/abilder/Links/ApfelSonntag.jpg


Me shume deshire e pranoj pershendetjen nga ju Prishtinasja

Me shuem respekt ju pershendes edhe une

Instruktori

instruktori
27-06-07, 17:19
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/bd/GoldenEagle2.jpg/180px-GoldenEagle2.jpgpershendetje instruktor ,,,,,,,,,,


Pershendetje i nderuar

Uroj qe te kaloni sa ma mire

Respekt per ju

instruktori
27-06-07, 17:23
Pėrshėndetje pėr ju Instruktori , gjithė tė mirat !


Pershendetje dhe uroj qe gjithmone te kaloni mire

Me shume respekt per ju

Instruktori

Dreni30
28-06-07, 03:16
Nje pershendetje per ty i nderuar, shendet e lumturi ne jeten tuaj.

Dreni.

instruktori
29-06-07, 20:54
Nė kėtė mbrėmje verore po fillojė shetitjen nė lagjen e pėrshėndetjeve me vete kamė ēadren -shiu nuk ka tė ndalur ,ėshtė shi verorė qė freskonė po edhe tė bėnė qullė.

Duke kaluar kah porta e juajė po kėrkojė strehim,dotė mė duhet tė vazhdojė nuk qenka askush, po ju lė nė kutin e postės pėrshėndetjet e para verore, kudo ēė tė jeni ju pėrshendes pėrzemėrsisht!

NakiPershendetje shume i nderuari Naki

Me knaqesin ma te madhe e lexova shkrimin e juaj qe keni len ne oden time.Te falenderoj dhe te jam mirenjohes
Uroj qe ju te jeni shendosh e mire dhe te kaloni mire.

Me shume respekte per ju Naki

Instruktori

LuLjaa
30-06-07, 04:54
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/34.gif

T'deshiroj argetim te kendeshum ne vazhdim!

instruktori
30-06-07, 16:10
Nje pershendetje per ty i nderuar, shendet e lumturi ne jeten tuaj.

Dreni.


Pershendetje dreni dhe uroj qe te jeni mire

Me shume respekt per ju


Instruktori

instruktori
30-06-07, 16:12
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/34.gif

T'deshiroj argetim te kendeshum ne vazhdim!Lulja e nderuar

Pranoni pershendetjet e mija shume te sinqerta

Uroj qe te jeni dhe te kaloni mire

Me shume respekt per ju

egi
01-07-07, 17:35
pershednetje, kalofsh super edhe sod

http://dl3.glitter-graphics.net/pub/151/151163q6ufhy61nf.gif

instruktori
02-07-07, 19:31
pershednetje, kalofsh super edhe sod

http://dl3.glitter-graphics.net/pub/151/151163q6ufhy61nf.gifegi e nderuar

Uroj qe te jeni dhe te kaloni mire

Me shume respekt ju pershendes

Instruktori

lyra2
02-07-07, 19:38
Pershendetje,fati lumturija dhe shendeti qofshin me ty!

aLbaChiCk
03-07-07, 18:15
http://i134.photobucket.com/albums/q108/marj69/Greetings/Have%20A%20Great%20Day/flowerhaveagreatday.gif

Pershendetje nga aLbaChiCk

instruktori
03-07-07, 21:08
Pershendetje,fati lumturija dhe shendeti qofshin me ty!


Pershendetje Lyra2

Uroj qe te jeni shendosh e mire dhe te kaloni mire

Me shume respet per ju

Instruktori

Shqiptare
04-07-07, 12:30
Dite te bukur e te mbare,

Shqipja :smile:

instruktori
04-07-07, 23:51
http://i134.photobucket.com/albums/q108/marj69/Greetings/Have%20A%20Great%20Day/flowerhaveagreatday.gif

Pershendetje nga aLbaChiCk


Alba Chick Faliminderit per viziten e juaj odes time
Qofshi gjithmon e pershendetur ne jete
Me shume respekt per ju
Instruktori

Xuki
05-07-07, 00:40
Instruktor tė pėrshėndes dhe tė uroj gjithė tė mirat nė jetė.

Xuki

Arkza
05-07-07, 14:25
Te Pershendes i Ndruari dhe ju Uroj Sukses.

rilinda
06-07-07, 14:58
http://www.vegegifs.com/smiley-emoticon/abientot.gif

Adrenalina
06-07-07, 18:14
Qe dy dite kam menduar me ardhe ne oden e instruktorit per t'ja len nje pershendetje por koha me mungojke cdo her dhe menxi erdha kom kom nje hap para e dy mrapa hahaahahaa.

Te uroj fat shendet lumturi ne te gjitha sferat e jetes.

Adrenalina

uck_aksh
14-07-07, 01:10
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahahahahah.jpg

instruktori
24-07-07, 11:31
Dite te bukur e te mbare,

Shqipja :smile:


Pershendetje dhe shume te mira ne jete ju deshiroj

Sinqerishte

Instruktori

instruktori
24-07-07, 11:33
Instruktor tė pėrshėndes dhe tė uroj gjithė tė mirat nė jetė.

Xuki


Faliminderit Xuxi

Edhe ju qofshi gjitheher te pershendetur

Sinqerishte

Instruktori

instruktori
24-07-07, 11:36
Te Pershendes i Ndruari dhe ju Uroj Sukses.


Arkza e nderuar gjithmon je e pershendetur edhe nga ana ime ngrohtesishte

Sinqerishte

Instruktori

instruktori
24-07-07, 11:39
http://www.vegegifs.com/smiley-emoticon/abientot.gif


Rilinda e nderuar shume

Faliminderit qe ju e vizitoni oden time
jeni e respektuar dhe e uruar

Sinqerishte

Instruktori

instruktori
24-07-07, 11:44
Qe dy dite kam menduar me ardhe ne oden e instruktorit per t'ja len nje pershendetje por koha me mungojke cdo her dhe menxi erdha kom kom nje hap para e dy mrapa hahaahahaa.

Te uroj fat shendet lumturi ne te gjitha sferat e jetes.

Adrenalina


Adrenalina

Ju faliminderit shume shume
Respekte per ju gjitheher

Sinqerishte

Instruktori

lazdrani
24-07-07, 16:57
http://www.mrf-nature.de/images_wasser/cd_001_dreamwaves.jpg


Pershendetje i nderuar,qdo te mire ne jete Lazdrani

aLbaChiCk
25-07-07, 13:54
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/havealovelyday.gif

Dreni30
28-07-07, 07:50
Nje pershendetje per ty, duke te deshiruar nje vikend te kendshem dhe shendet ne jete.

Dreni.

Zero Cool
30-07-07, 15:55
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/4e.gif

rilinda
03-08-07, 18:59
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

Elina
04-08-07, 09:31
http://www.wondercliparts.com/good_day/graphics/good_day_graphics_03.gif

Prishtinasja_
07-08-07, 20:07
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x42.jpg

uck_aksh
08-08-07, 00:26
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1973.jpg

gazi-de
08-08-07, 12:57
Pershendetje i nderuar me plot respeket...............

ninnela
09-08-07, 19:36
Pershendetje per ty i nderuar

Paq shendet

instruktori
10-08-07, 20:14
http://www.mrf-nature.de/images_wasser/cd_001_dreamwaves.jpg


Pershendetje i nderuar,qdo te mire ne jete Lazdrani


Respekte

Faliminderit

instruktori
10-08-07, 20:16
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/havealovelyday.gifE nderua faliminderit per viziten e juaj ne oden time

Respekt

instruktori
10-08-07, 20:17
Nje pershendetje per ty, duke te deshiruar nje vikend te kendshem dhe shendet ne jete.

Dreni.


Mere Djalosh Faliminderit edhe ju ju pershendes

Respekt

instruktori
10-08-07, 20:18
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/4e.gif


Respekte

Uroj qe te jeni shendosh e mire

Shendet

instruktori
10-08-07, 20:19
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda


Rilinda e nderuar

Jeni e mireseardhur ne dhomen time dhe me porosin e juaj knaqem

Respekt per ju

instruktori
10-08-07, 20:20
http://www.wondercliparts.com/good_day/graphics/good_day_graphics_03.gif


Si gjithnje Elina e nderuar ne viziten qe i ben dhomes time

Respekt per ju

instruktori
10-08-07, 20:22
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x42.jpg


Prishtinasja shume e nderuar

Me gezon pranija e juaj ne dhomen time me keto pershendetje te ngrohta

Respekt per Kryqytetasen tone

instruktori
11-08-07, 12:52
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1973.jpgShume respekt per viziten e juaj

Kaloni mire

instruktori
11-08-07, 12:53
Pershendetje i nderuar me plot respeket...............


Pershendetje dhe shume te mira ne pune dhe ne jete

Me respekt

Instruktori

instruktori
11-08-07, 12:54
Pershendetje per ty i nderuar

Paq shendet


Te falenderoj dhe te deshiroj shume te mira ne jete

Me respekt per ju

Instruktori

luckyman
11-08-07, 18:51
Peréshendetje............

ssara
12-08-07, 08:05
Pershendetje dhe qdo te mire ne jete............

Adrenalina
12-08-07, 11:18
Pershendetje nga Adrenalina

instruktori
13-08-07, 12:44
Peréshendetje............

Pershendetje dhe shume te mira ne jete ju deshiroj

Shendet

instruktori
13-08-07, 12:44
Pershendetje dhe qdo te mire ne jete............


Pershendetje dhe shume te mira ne jete ju deshiroj


Shendet

instruktori
13-08-07, 12:46
Pershendetje nga Adrenalina


Adrenalina e nderuar

Shendet dhe shume te mira ne jete ju desiroj

Respekt per ju

instruktori
23-08-07, 23:58
Flm dhe shume pershendetje

Zana_ch
24-08-07, 18:37
PERSHENDETJE NGAx ______x ____________ x ______x
x xxxxxxxxxxxxxxx _____ x xxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx __ x xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx _x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxx x
x xxxx x
x x x
xzana_ch

~AmaZonA~
24-08-07, 18:42
http://img265.imageshack.us/img265/30/normalkartolinemz7.jpg (http://imageshack.us)

SANTANA-29
28-08-07, 12:48
http://www.jubilo-iwata.co.jp/images/event/bayern/logo.gifpershendetje i nderuar ,,respekt nga santana..

instruktori
28-08-07, 17:02
PERSHENDETJE NGAx ______x ____________ x ______x
x xxxxxxxxxxxxxxx _____ x xxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx __ x xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx _x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxx x
x xxxx x
x x x
xzana_chZana e nderuar Zoti ju ruajt dhe Faliminderit shume.

Respekt

instruktori
28-08-07, 17:04
http://img265.imageshack.us/img265/30/normalkartolinemz7.jpg (http://imageshack.us)AmaZonA

Paq gezim dhe shume te mira ne pune dhe ne jete ju dhe Familja e juaj

Respekt

instruktori
28-08-07, 17:05
http://www.jubilo-iwata.co.jp/images/event/bayern/logo.gifpershendetje i nderuar ,,respekt nga santana..


Santana29 ju Falanderoj

Zoti ju ruajte gjithe jeten ju dhe familjen e juaj.

respekt.

Buqja_ch
28-08-07, 17:31
Erdha vetum te kerkoi falje ,,se ishte pa dashje pa as ni qellim,thjesht se nuk e kam pa ,ku di un jom ngut ,,,
Nuk ka duft aq ni reagim i shpejt ne at menyr !!!!!!!ØØ
je ne mesin e me te mirve

Me fal Buqja

instruktori
29-08-07, 19:05
Erdha vetum te kerkoi falje ,,se ishte pa dashje pa as ni qellim,thjesht se nuk e kam pa ,ku di un jom ngut ,,,
Nuk ka duft aq ni reagim i shpejt ne at menyr !!!!!!!ØØ
je ne mesin e me te mirve

Me fal Buqja

Me vjen shume keq dhe ndihem shume keq qe ju kam ven ne pozite qe ju e nderuar te kerkoni falje.
Edhe une ju kerkoj falje se jam ngut pra ME FAL

sinqerishte
Instruktori

Paradox_13
08-09-07, 08:29
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/goodluck2.gif

Amina
09-09-07, 09:01
Nje vikend te kendshem dhe nje jave te mbare te uroj instruktori

BaNu Ne JeT I sInQeRt
10-09-07, 05:54
Pershendetje shum per ty..dhe te deshiroj gjdo te mir dhe nje dit plot mbaresi...Mir Mbetsh inshalla...!!!

Me shum respekt per ju E Sinqerta..!!!

Preshevar
11-09-07, 12:59
I nderuari Instruktor,

Erdha tė uroj muajin e shenjtė e tė bekuar tė Ramazanit duke e lutur All-llahun
xh.sh. qė tė na japė shėndet e fuqi qė kėtė muaj ta pėrfundojmė sa mė lehtė e sa me mė
shumė sevape dhe mė nė fund tė na i bėjė kabull tė gjitha ibadetet tona: agjėrimin,
namazet, duatė e lutjet qė ia drejtojmė All-llahut xh.sh.

Tė pėrshėndes me pėrshėndetjen mė tė bukur qė Egziston !

Es-Selamu Alejkum ve rahmetullah ve berekatuhu,
Vėllau i juaj,

Preshevari

http://www.takingitglobal.org/images/connections/tigblogs/entryphotos/44139.jpg

Vjollca
12-09-07, 14:33
Tung Edhe Ty Kalo Mir

LuLjaa
15-09-07, 02:55
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/40.gif

Adrenalina
16-09-07, 14:01
http://i86.photobucket.com/albums/k103/faerywhitestar/HaveaNiceDaywithButterflies.gif

instruktori
17-09-07, 21:23
Paradox13
Amina
E Sinqerta
Preshevar
Vjollca
Lulja
Adrenalina

Faliminderit per viziten qe keni ber ne dhomen time

Zoti ju ruajte gjith jeten ju dhe Familjet e juaja

Respekt per te gjithe

I N S T R U K T O R I

egi
19-09-07, 17:24
instruktor i respektit te pershendes me plot respekt :smile:

jEtA_1
21-09-07, 15:01
Pershendetje nga jEtA_1
http://www.lemkercova.com/uploads/photos/251.jpg (http://www.lemkercova.com/modules/myalbum/photo.php?lid=251)

ninnela
24-09-07, 01:05
Te pershendes kudo qe je

instruktori
27-09-07, 18:55
instruktor i respektit te pershendes me plot respekt :smile:


Egi e nderuar

Zoti te ruajt gjithe jeten

Shume respekt per ty

instruktori
27-09-07, 18:57
Pershendetje nga jEtA_1
http://www.lemkercova.com/uploads/photos/251.jpg (http://www.lemkercova.com/modules/myalbum/photo.php?lid=251)

Jeta e nderuar shume

Zoti ju ruajt ju dhe Familjen e juaj

Shume respekt per ju

jEtA_1
29-09-07, 11:10
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/40.gif

instruktori
30-09-07, 17:45
Te pershendes kudo qe je


ninnela e nderuar

Zoti ju ruajt ju dhe familjen e juaj

Resepkt per ju shume

instruktori
30-09-07, 17:49
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/40.gif


Shume e nderuara Jeta_1

Vizita e juaj ne dhomen time me gezon
Respekt per nje njeri te madhe siq jeni ju Jeta_1

Shume repekt per ju

BaNu Ne JeT I sInQeRt
05-10-07, 05:22
I Nderuari Instruktori desha me te pershendet me nje selam me sabah heret:smile: shpresoj qe ke me kalu sot nje dite aq te Mbare...!!!

E sinqerta... si gjith me nder...:smile:

instruktori
07-10-07, 16:07
I Nderuari Instruktori desha me te pershendet me nje selam me sabah heret:smile: shpresoj qe ke me kalu sot nje dite aq te Mbare...!!!

E sinqerta... si gjith me nder...:smile:

Pershendetje

Ju deshiroj shendet te mire dhe fat ne jete

Amina
09-10-07, 17:30
Hallooooooooooo instruktori

Linka_pz
10-10-07, 13:42
http://images.zwani.com/graphics/hello/images/1112.gif (http://www.zwani.com/graphics/hello/)

rilinda
11-10-07, 20:33
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

Prishtinasja_
12-10-07, 10:43
http://www.albislam.com/urim.jpg

aLbaChiCk
12-10-07, 10:44
Paqa dhe meshira e All-llahut qofte mbi Ju Me fat per shumė vite, festa e Fitėr Bajramit
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/bajrami.gif

SANTANA-29
12-10-07, 15:21
Uroj Festen eBajramit e Allahu Ja u Pranoft Agjerimin Allahu Ju Shperbleft Me Te Mirat e Tij , Duke Uruar Te Keni Ne Trup Shendet, Ne Pune Vullnet, Ne Mendje Qetesi, Ne Ide Drejtesi, Ne Familje Harmoni e Ne Jete Qdo Here Lumturi.
Psh,Santana-29.........................

LuLjaa
12-10-07, 16:42
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif

gazi-de
19-10-07, 16:58
Pershendetje..................

ninnela
21-10-07, 00:55
Te pershendes i nderuar

Arkza
26-10-07, 12:24
Instruktori Te Pershendes shume.... :smile:

Elina
28-10-07, 14:07
http://www.kiwigiftsolutions.co.nz/site/giftsolutions/images/champagne_wine_gift_box_chocolate.jpg

vjeshta
30-11-07, 18:46
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Luana
02-12-07, 22:57
http://i114.photobucket.com/albums/n251/Mellie1431/hello.gif

instruktori
17-12-07, 17:13
Pershendetje

Uroj nga Zemra qe te gjithe ato dhe ata njerze te mire qe e vizituan oden time te ju deshiroj shume te mira ne pune dhe ne jete.
Eshte e vertet qe une kam munguar shume kohe dhe ka gjasa qe edhe per do koh nuk do te jem prezent me ju por puna nuke po me lejon.
Edhe pse me mungoni te gjith ju pershendes te gjithve.

Respekt per te gjithe

I juaji Inatruktori

Nirvana Band
18-12-07, 14:11
Pershendetje per ty shoki, ja kalofsh mire.

Dardan Kastrati
18-12-07, 14:29
http://img84.imageshack.us/img84/8723/festayw3.gif

Arkza
18-12-07, 14:41
Pershendetje Instruktori me Fat Kurban Bajramin dhe le te jet Vit i Mbar per te Gjithe !!

Lona
18-12-07, 15:48
Pershendetje , Urime Festa e Kurban Bajramit,, Gezimi, Lumturia qofshin mbi Ju dhe familjen Tuaj gjithe jeten.

Linka_pz
18-12-07, 23:03
Me fat Kurban Bajrami ,Fat dhe Lumturi ne Jete !

Linka_Pz

gazi-de
19-12-07, 09:48
Pershendetje dhe me fat Kurban Bajrami.................

Paradox_13
19-12-07, 12:40
http://ourworld.cs.com/fei%20hun%2018/Disejne_Mia/Eid.gif

LuLjaa
21-12-07, 02:12
Urime festa e Kurban Bajramit

Gėzim, harmoni dhe dashuri mbreterofte ne Familjen tuaj!

L~Nora
23-12-07, 19:31
Sot Bajrami me zemer ja uroj shendet dhe lumturi ju deshiroj drita e allahut rugen ja ndriqofte stacijoni gjenetit nga e keqja te shpetoft.http://img221.imageshack.us/my.php?i...ajram11qp9.gif (http://img221.imageshack.us/my.php?image=bajram11qp9.gif)Me fat e me hajr Kurban Bajrami pritshi edhe shum tjer bashk me familje paqja meshira sinqeriteti lumturija mbizotrofshin ne familjen e juaj
Nora

aLbaChiCk
26-12-07, 23:17
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

Buqja_ch
30-12-07, 06:51
... Urime viti i ri 2008 ...

Dardan Kastrati
30-12-07, 15:22
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Elina
30-12-07, 15:35
Me shprese qe viti i ardheshem te jete edhe me i sukseseshem ne te gjitha sferat e jetes,,, te pershendes...


GEZUAR!


Elina !

Zana_ch
31-12-07, 01:50
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gif


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/033.gif

ninnela
14-01-08, 10:56
Pershendetje per ty INSTRUKTOR

uck_aksh
22-01-08, 12:38
Te uroj gjith te mirat ne jet
http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM (http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM)

LuLjaa
11-02-08, 01:18
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/273.gif

Buqja_ch
17-02-08, 21:28
http://www.youtube.com/watch?v=71zneo-wHNg

Prishtinasja_
19-02-08, 11:54
http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

turisti
21-02-08, 21:45
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Arb
22-02-08, 03:50
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

mentor*
22-02-08, 15:12
urime pavarsin

dhe nje fundjave te kendshme

te pershendet mentori

Diana007
23-02-08, 18:03
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:03
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

instruktori
01-04-08, 16:04
ME KNAQESIN MA TE MADHE QE KAM PER JU JU PERSHENDES DHE JU FALENDEROJ QE KENI VIZITUE ODEN TIME
JU FALENDEROJ TE GJITHVE
UROJ QE TE JENI MIRE NE FAMILJET E JUAJA

I JUAJI INSTRUKTORI

JU PERQAFOJ SHUME TE GJITHVE

gazi-de
29-04-08, 00:13
Pershendetje.......................

Adina-R.Ks
29-04-08, 21:08
Pershendetje...
http://www.nur-im-vest.de/Blume100.jpg