PDA

View Full Version : GjIlAnAsI_cSi


GjIlAnAsI_cSi
17-04-07, 15:19
Pershendetje njeher per veten time dhe i uroj ditelindjen e 22-t paca fat dhe lumturi ne jet.. njeashtu gjith antaret..Kjo eshte prona e muve private lol mund te shkruani sa doni sju thot kush gja.

Guri i madh
17-04-07, 15:27
Pershendetje njeher per veten time dhe i uroj ditelindjen e 22-t paca fat dhe lumturi ne jet.. njeashtu gjith antaret..Kjo eshte prona e muve private lol mund te shkruani sa doni sju thot kush gja.gjilanas ju uroj ditlindjen e 22 duke ju deshirue jet te gjat dhe suksese ne jet

ju pershendet Guri i madh

Vajz_Kosove
17-04-07, 15:48
Urime Ditelindjen....
I befsh edhe 100 tjera...ashtu si ta doje Zemra e jote

Te deshiron,

Vajz_Kosove

LuLjaa
17-04-07, 15:58
GjIlAnAsI_cSi , Urime Ditėlindja i bofsh edhe 100 tjera , paq Fat dhe gjithė t'mirat ne Jete.

http://www.musicalgreetings.com/cards/BDAYCAKE.jpg

Vajz_Kosove
17-04-07, 15:59
Zum Geburtstag
Alle Guten Wünsche....

Des Gartens
schönster Blütenkranz
verleih dem Tage
seinen Glanz

und Deine Zukunft
möge sein
stets voller Glück
und Sonnenschein.

:)

adhuruesi
17-04-07, 16:05
Urime dhe gjithe te mirat.. eshte hera e dyte qe te uroj haha

sukseseeee...

Dardan Kastrati
17-04-07, 16:17
Pershendetje njeher per veten time dhe i uroj ditelindjen e 22-t paca fat dhe lumturi ne jet.. njeashtu gjith antaret..Kjo eshte prona e muve private lol mund te shkruani sa doni sju thot kush gja.

I Gėzofsh edhe 100 tė tjera fati dhe lumturiaa ju ndjekt nė ēdo hap tė jetės.....
U R I M E
_______________________
Jeta ėshtė dhuratė e natyrės..

Prishtinasja_
17-04-07, 16:22
GjIlAnAsI_cSi :smile:

Urime ditelindjen, pac jete te lumtur dhe shume suksese ne te ardhmen !:smile:

http://www.holidaynotes.com/graphics/56134.jpg

Me respekt

Prishtinasja_

Linka_pz
17-04-07, 16:37
http://joyofrecipes.com/images/large/whitebuttercake.jpg


Urime ditelindjen GjIlAnAsI_cSi
Te uroj qe gjith jeta te kaloj e embel si kjo tort
Me respekt Linka_Pz.

Elina
17-04-07, 16:40
Urime ditelindjen, i befsh edhe shume e shume vite tjera me shendet:smile:

Giovanni
17-04-07, 17:48
Urime DATLINDJEN i befsh 100 vjet


http://www.sacredheartquincy.org/centennial/images/birthday%20cake%2098.gif

Peja-Boy
17-04-07, 19:37
Khuuuuuuuuu u rriten Femiaa hahahahahahah


Urime e i Gezofsh !!!

jEtA_1
17-04-07, 20:21
Ne shenje respekti per ju ne pervjetorin e ditlindjes tuaj po ta dhuroj kete dhurat simbolike me mesazhin Fati dhe lumtururia te ju perqjell ne gjdo kohe dhe ne cdo moment Urime edhe 100 pranvera tjera
http://www.blumen.us/images/milkaGift.jpg

selvija
17-04-07, 20:57
Urime ditlindja Gjilansi_csi edhe shum shum te tjera te lumtura i pritsh..
http://www.photocasket.com/birthday/bday1.gif (http://www.photocasket.com/)

instruktori
17-04-07, 21:29
Urime per ditekindjen tende.
I befsh edhe shum te tjera me shendet dhe me gezime.
Edhe pse nje vit me i moshuar ,deshirojm qe te jesh per nje vit me i menqur.
Me respekt per ju Instruktori

GjIlAnAsI_cSi
17-04-07, 21:49
Falemnderit te gjithve per urimet qe me keni bere deri me tani.. them me gjith mend qe me shum me knaqen keto mesazhe te shumta ne temen per mua se sa ato qe me japin personalisht heheh..

Ju pershendes shum gjithve , dhe uroj te ja kaloni nje nat te kendeshme pasi neser un jam ne shkoll e disa nga ju ne pun..

Gjith te mirat!

Djellza:
17-04-07, 21:55
urime i nderar ditelindja te deshiroj qdo te mire ne jeten tuaj .

ju uron Djellza

turisti
18-04-07, 00:35
I nderuar,

Urime ditelinja e 22, shendet,vullnet,lumturi,pasuri dhe momentet e shendosha per t'i festuar edhe 100 ditelindje te tjera,

te deshiron nga zemra

TURISTI.:smile:

rilinda
21-04-07, 22:03
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00029.gif

uck_aksh
23-04-07, 00:33
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

gazi-de
27-04-07, 11:41
Pershendetje..............

rilinda
09-05-07, 01:44
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!
http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!

GjIlAnAsI_cSi
09-05-07, 15:28
Ju falemnderit te gjithve per pershendetjet qe me keni bere deri me tani.. Edhe un uroj qe ju te ja kaloni sa me mire ne forum..

Respekte per ata qe me respektojn..

GjiLo Dora vet

gazi-de
09-05-07, 22:19
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg

vjeshta
22-05-07, 02:51
Pershendetje dhe respekt per juve .


Vjeshta!

uck_aksh
24-05-07, 04:18
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

Zero Cool
02-06-07, 11:36
Vikend te bukur te uroj i nderuari mik.

aLbaChiCk
06-06-07, 13:50
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Esmerja/hi.jpg

rilinda
09-06-07, 16:31
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

Arb
28-11-07, 19:18
Urime Festa Kombetare

http://www.veriu.com/vp/mkportal/modules/reviews/images/flamuri.gif

uck_aksh
29-11-07, 01:59
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-1.jpg

vjeshta
30-11-07, 18:11
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Dardan Kastrati
30-12-07, 15:36
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Sy_kaltra
30-12-07, 15:37
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_Gezuar_vitin_e_ri16.jpg

Xuki
30-12-07, 23:52
http://photos1.hi5.com/0014/428/216/I4xGsq428216-02.bmp

uck_aksh
31-12-07, 00:09
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dardania-2.jpg

Zana_ch
31-12-07, 01:21
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gif


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/033.gif

turisti
21-02-08, 22:43
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Arb
23-02-08, 12:06
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Diana007
23-02-08, 18:01
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:04
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

Guri i madh
04-05-08, 01:11
miku i nderuar ju pershendes duke ju deshiruar suksese ne jet


me respekt per juve Guri i madh

MemphiSx
05-05-08, 11:59
http://www.worth1000.com/entries/47000/47338VBEA_w.jpg

uck_aksh
20-05-08, 23:25
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/HTH.gif

vjeshta
18-10-08, 22:14
http://img221.imageshack.us/img221/7366/vjeshtaod8.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

GjIlAnAsI_cSi
16-06-09, 10:08
Meqe kjo tem paska qe nga muaji i dhjetė 2008 pa u aktivizhu , un ju pershendes te gjithve qe keni shkruar dhe uruar ne kete tem , respekte per te gjith anetaret e ketij forumi te madh dardan!

Gjith te mirat.

romansa
16-06-09, 10:10
Gjilanasi shrutezoj rastine edhe une te sjelle nje pershendetje...gjith te mirat!!

GjIlAnAsI_cSi
16-06-09, 10:36
edhe un e shrutezoj rastin ma ta kthy back meqe jam online!!

falemnderit.. e respekte per avatarin ..

Jana
16-06-09, 10:53
Pershendetje per ty...

turisti
30-08-09, 10:30
I nderuar,:smile:

Urime ditelindja me shume,shume shendet,lumturi dhe momentet e paharruara ne jete.:smile:

TURISTI.

http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/634143/2/istockphoto_634143_happy_birthday_vector.jpg

GjIlAnAsI_cSi
30-08-09, 11:51
o mik i dashur Turisti... ditelindjen un e kam me 17 . Prill..

Nqs don tani me ma uru falemnderit shum ..

Pershendetje njesho..

turisti
30-08-09, 13:43
o mik i dashur Turisti... ditelindjen un e kam me 17 . Prill..

Nqs don tani me ma uru falemnderit shum ..

Pershendetje njesho..

Hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahaha, me fal pra,sot u takova me shtratin ne ora 06.15,por nejse,konsideroje edhe kete si urim ani qe eshte gati 8 muaj me heret,hahahahahahahahaha.

Te pershendes shume.:smile:

gazi-de
31-08-09, 00:17
http://img53.imageshack.us/img53/830/pershendetje.jpg

MemphiSx
19-09-09, 22:41
http://img165.imageshack.us/img165/7894/14815341wj9.jpg

Jana
19-09-09, 23:50
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram11.gif

roadrunner
20-09-09, 00:15
Vendas, Urime Festa juve dhe familjes suaj. Uroj t'i pritesh shume e shume tjera.


http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram11.gif

Urata
20-09-09, 04:11
http://sugarcubes.blogsome.com/images/eid_05.jpg

Peja-Boy
20-09-09, 11:21
http://img179.imageshack.us/img179/3424/islam1qx6.jpg

Zana_ch
20-09-09, 16:33
Me fat festa e FITER BAJRAMIT gjithe besimtarve MUSLIMAN SHQIPETAR, paqeja, meshira dhe mbikqyrja e ZOTIT qofshin perher mbi ju dhe familjet tuaja.Me repsekt
Zana_ch

GjIlAnAsI_cSi
20-09-09, 21:10
Falemnderit te gjithve qe keni uruar ne kete temen time! Gjithashtu shfrytzoj qe pas njė muaji tė sakrificės nė shenjė devotshmerie ju urojm festen e Fiter Bajramit ta kaloni me begati dhe qė e ardhmja tė jete me plot mbaresi..

Me respekt

I juaji

Gjilo

LuLjaa
20-09-09, 21:14
Hey ti , masi koke ketu edhe une po ta uroj Bajramin ,, Urime

Urata
27-11-09, 05:38
http://i223.photobucket.com/albums/dd31/xp1r3d/EidMubarak.jpg

Kaqanikasja
01-07-11, 14:40
http://www.komogvind.dk/myprofile/profileimages/gallery_images_dk/Mjk5ODkz1171014621.GIF