PDA

View Full Version : Shqiptare


Faqet : [1] 2

Preshevar
18-04-07, 12:32
Njė privilegjė nga un pėr tė hapur nje tem tė till dhe per ti urue njė mir se ardhje motrės tonė, Shqiptare-s !

E pėrshėndes shumė dhe i urojė Jetė tė mir, tė gjatė tė lumtur nė paqe, dashuri, shėndet e harmoni.

Je e Mir seArdhur Shqiptare :biggrin:

Me respekt e nderime, pres pėrshėndetje nga antaret e forumit per tė sjellshmėn Shqiptare. :smile:

Mir mbetshim,Preshevari,

Shqiptare
18-04-07, 14:42
Preshevar,

Vella i nderuar, faleminderit shume per mikpritjen :smile:

Urimit tend une i them AMIN e uroj qe ato te mira te gjetshin edhe ty. Pra, te uroj cdo te mire ne jete, mbi te gjitha shendet!

Per ty e disa jam e mireseardhur, po veti disa, mbase nuk mujn as me me pa :biggrin:

Derisa do te jem ne shoqeri me miq te mire, te sjellshem e te kulturuar si qe je ti, une kam me ndejt ketu, me fol, me bisedu edhe najhere me u argetu.

Pershendetje per ty dhe gjithe shoqerine time qe me njohin ketu :smile:


Faleminderit edhe njehere Preshevar:smile:

Shqipja

Agolli
18-04-07, 17:54
A edhe ketu e ke odena aaaaaaa!? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif
Qu ne kemb dhe benem hyzmet me nje kaffe.....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Ej nime dhe seriozishte,, urime oda e re! e gezofsh''
Ta solla pakes miell dhe sheqer..,, eja dhe gatona nje rovani hahahahahahah
Shpresoj se do kaloni qaste te bukuar''
Sinqerisht...Agolli.......

http://www.netxtra.se/images/ProductImage.aspx?img=/images/categories/skafferi1.jpg&h=90&w=90

Preshevar
18-04-07, 18:41
Ska perse Shqiptare, dhe dije se ata qe ste dojn ta kan inatin edhe bajagi shuum se :biggrin: Veq Mos ndrysho Pėr hater tyreee se kukuuuuu...

Tash qe je ne odėn tende,, kshyr e ftilloo pak se kush mas t'vjen :biggrin:

Mos i a vono kafėt shoqris tashė, se t'marin neper goj n'oda tjera :biggrin:Me t'mira,...

XONI
18-04-07, 19:48
Pershendetje te perzemerta shqipe te uroj dhe un mirseardhjen dhe te ofroj nji mikpritje te deshirume nga ana ime,,, ne radh te par e meriton mikpritjen per emrin e bukur dhe mjaft krenar qe ke dhe per kte te uroj mirseardhjen ne mesin ton dhe gjithsesi ketu do gjesh mikpritje dhe biseda dhe respekt se paku nga ana ime ehhehe po flas per vete se ndoshta dikush me thot fol vetem per veten se ne folim vete per veten ton ehehe por nuk besoj se jan te till pasi gjith jan mikprites dhe te sjellshm besoj dhe ktu ku ka citu preshevari se te ka than se ato qe ste dojn ta kan inatin heheh me te vertet e kan se nji qe nuk e don shqipen dhe shqiptarin jua kan inatin siq thon nji fjal e urt thon ai qe nuk e lavderon vetin atij ja kallt maca shpin eheheh pak shak nese pranohen ok shqipe po te thirri keshtu nese ban te uroj mirseardhjen ne mesin ton dhe shpresoj te gjesh nji ngrohtesi dhe nji respekt ketu mes nesh pershendetje te perzemerta nga un XONI_SHQIPNIA pasi dhe un jam nga shqiperia tung tung kaloni bukur tung shqipetare,,,

instruktori
18-04-07, 20:41
Me knaqesin ma te madhe edhe une e pershendes Shqipetaren dhe i deshiroj shume te mira ne jete.
Me shume respekt per ju Instruktori

selvija
18-04-07, 21:08
Pershendetje Shqiptare te deshiroj mirseardhe ne shoqrin tone,, dhe te uroj suksese ne te gjitha sferat e jetes sate,,
http://i149.photobucket.com/albums/s54/hostdrjack/1000/1393.gif (http://hostdrjack.com/)

Buqja_ch
18-04-07, 21:20
Shqiptare te pershendet dhe shume te mira te deshiron

Buqja.. Mire se na erdhe.....

hasanmehmeti
18-04-07, 22:36
selame Shqipetare , mire se ke ardhen ne dardani , ia kalofsh mire ketu .Mire ka bere vellai i Presheves qe e hapi kete ode a si po i thojne per ju , te lumte.

me respekt
hasani

Shqiptare
19-04-07, 08:24
Faleminderit per mikpritjen e mire te gjitheve :smile:

Agolli- mos ma tollovit ktu oden se e gjen belane, ktu jam mbretnesh VET, nuk qes kafe as baj hyzmet. Ku ke pa ti me qit kafe mysafirja e aspoardhun a?:-D - Pershendetje ty!

Preshevar - Per inat te atyne qe ma kane inatin, ty po ta qes nji kafe te madhe se te kam VELLA :smile: :biggrin: Sa per me ndryshu, ti e din se une e kam nji tabijat qe nuk e ndryshoj hiq, e ajo osht se mbetem gjithmone kjo qe jam, vec per te mire muj me ndryshu e per te keq, kurre :)

XONI- Faleminderit per mikpritjen gjithashtu. Besoj se do te kem shoqeri te mire edhe ketu :)

Instruktori - E mira te gjett edhe ty. Faleminderit per mikpritje :)

Selvije - Me ty pak a shum ca fjal i kam shkemby, me vjen mire te te kem shoqe ty. Pershendetje te perzemerta :)

Buqe- Faleminderit. Edhe uen te uroj te mira te panumerta ne jete ty :)

Hasanmemeti - Alejkum Selam Hasan. Faleminderit per mikpritjen. Respekte :)


Shti erdh vakti me i ba kafe vetit ...:biggrin:

Prishtinasja_
19-04-07, 08:25
Pershendetje Shqiptare

te deshiroj caste te kendshme ketu ne FD !!:smile:

Gjitha te mirat !!

Prishtinasja_ :wink:

Shqiptare
19-04-07, 09:51
Pershendetje edhe ty Prishtinase.

Faleminderit. Ma merr mendja se kam me kalu mire ketu :smile:

Te mirat te gjetshin edhe ty :smile:

Xuki
19-04-07, 10:29
Njė pėrshėndetje tė pėrzemėrt pėr ty Shqipe. Ma bon hallal nė ēoft se t'ka kcy kanari pėrshkak meje! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif


http://www.fleurop.de/Images/Product_Images/xalleslieb_l.jpg


Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Shqiptare
19-04-07, 11:10
Xuki, s'me ka kcy kanari, po damari....:biggrin:


Flm per lulet, po shkoj me i vnu ne qat vazo gjysem t'thyme se nuk kam tjeter....:biggrin:

Pershendetje per ty :smile:

Litushja
20-04-07, 09:10
oj shqipetarrushe, pershendetje nga austria :)


http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje1.gif

Shqiptare
20-04-07, 13:45
Litushe, faleminderit per pershendetjen pej motre nga largesia :smile:

Sy_kaltra
20-04-07, 17:39
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpg

rilinda
21-04-07, 21:23
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00032.gif

uck_aksh
23-04-07, 00:41
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

Shqiptare
23-04-07, 09:47
Sykaltra, Rilinda dhe uck_aksh, FALEMINDERIT per mikpritjen e bukur :smile:

Ju pershendes edhe une

gazi-de
27-04-07, 11:21
Pershendetje.................

Preshevar
30-04-07, 08:40
Shqiptare,.. mirmengjesi ! Qka u bo puna jote bre ?... na humbe :-(....

ssara
30-04-07, 10:09
Erdha te te pershendes Shqiptare paksa me vones ....
te deshiroj argetim te kendshem ne dardani

Shqiptare
30-04-07, 15:28
Gazi-de dhe Sara, Faleminderit per pershendetjet :smile:

Preshevar, mendoj s'ka nevoj per pergjigje...:biggrin:

Prishtinasja_
01-05-07, 00:44
http://linkpics.de/gallery/albums/userpics/10043/suuusususwe8jy9.png

Shqiptare
03-05-07, 10:22
Prishtinase, Danke Schon....:smile:

(Ma merr mendja mirre e shkruva..:biggrin: )

Preshevar
04-05-07, 10:42
TUNGJATJETA http://coqu-actuetfossil.forumactif.com/users/32/92/79/smiles/salut.gif

Naki
04-05-07, 11:44
Sot nė diten e dytė tė shetitjeve nė lagjen e pėrshėndetjeve /sepse nuk mbrrijta dje ti vizitojė tė gjithė nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki

instruktori
06-05-07, 11:23
pershendetje dhe vikend te kandeshem Shqipetare

Elina
06-05-07, 16:33
http://i84.photobucket.com/albums/k12/snl2552ab/chrglt/blessings/godBlessYou/godBlessMyFriendRoseButterfly.jpg

rilinda
06-05-07, 18:20
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
Rilinda

Preshevar
07-05-07, 10:49
Pėrshėndetje te sinqerta pėr Shqiptaren, mbretrėshen e universit :smile:

T'uroj nje jav sa me te mir e sa me te leht me disponim max :wink:

http://www.sai.msu.su/ng/m/m42&43/flower.gif

Shqiptare
07-05-07, 13:54
Preshevar, naki, instruktor, Elina, Rilinda, ju falemninderes per pershendetjet dhe urimet. Edhe une iu pershendes sot e tan herat. :smile:

Kalofshi xixa :smile:

LuLjaa
07-05-07, 17:07
Shqiptare pershendetje shume per ty :)

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

rilinda
09-05-07, 01:42
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!
http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!

gazi-de
09-05-07, 21:54
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg

Zero Cool
11-05-07, 14:41
Nje vikend te bukur te uroj:


http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/roos-rood-3.jpg

Shqiptare
11-05-07, 14:45
Rilinda, Gazi-de e Zero Cool, ju faleminderes per eprshendetjet, edhe une ju pershendes edhe ju uroj perplot te mira ne jete :)

ssara
11-05-07, 15:25
http://i111.photobucket.com/albums/n160/rebsglittergraphics/Have_A_Beautiful_Day_Blue_Flowers.gif

Shqiptare
11-05-07, 15:28
Faleminderit Sara :smile:

Prishtinasja_
11-05-07, 16:52
http://i64.photobucket.com/albums/h191/curion123/weekend/03.gif

selvija
11-05-07, 20:29
Shqiptare te pershendes dhe te uroj qdo te mir ne jeten tende me te afermit e ty
http://dl9.glitter-graphics.net/pub/32/32839qh4dsk8w3h.gif (http://www.glitter-graphics.com/)

uliksi31
12-05-07, 09:28
Erdha te pershendesi o shqiptare. Pas medales qe e fitove neper beteja kunder burrave, vendosa edhe qet buqet lule me ta dorzuar. Thash ta bie ktu privat se mos pom shpallin trimat dezerter. Ahahaha http://img.flowerdelivery.com/img/p/GEN/sm/2145.jpg (http://www.flowerdelivery.com/google_sponsored_5149/flowers/2145.asp) E kshtu nashti nuk me shohin.
Gjithe t'mira e nderuar dhe te pershendes sinqerisht, nga Uliksi.

Murgesha
12-05-07, 10:01
Erdha te pershendesi o shqiptare. Pas medales qe e fitove neper beteja kunder burrave, vendosa edhe qet buqet lule me ta dorzuar. Thash ta bie ktu privat se mos pom shpallin trimat dezerter. Ahahaha http://img.flowerdelivery.com/img/p/GEN/sm/2145.jpg (http://www.flowerdelivery.com/google_sponsored_5149/flowers/2145.asp) E kshtu nashti nuk me shohin.
Gjithe t'mira e nderuar dhe te pershendes sinqerisht, nga Uliksi.

Valla bre Ulliks shumė je ka rri te budallaqet e don me ja u pa edhe sherrin. Tė paskan mėsu edhe lule me dhuru... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

shqiptare edhe unė tė pėrshėndes pėr mbajtjen e frontit te oda e burrave por pa lule se pastaj mos mendojnė keq kėta sherrat e forumit ahahhaahahahha

uliksi31
12-05-07, 11:38
Valla bre Ulliks shumė je ka rri te budallaqet e don me ja u pa edhe sherrin. Tė paskan mėsu edhe lule me dhuru... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

shqiptare edhe unė tė pėrshėndes pėr mbajtjen e frontit te oda e burrave por pa lule se pastaj mos mendojnė keq kėta sherrat e forumit ahahhaahahahha

Jo tybe ma fort po jav shoh sherrin tjeter kund se te budallaqet. Shqiptares ja pruna lulet baco se kamandant i grave ish. Kurrgjo sish tuta prej burrave cka ish prej grave. Ahahaha
Ani e pash me syt e mi ne dyluftm me Agollin. Ahahahahahaha

Elina
12-05-07, 11:49
Pershendetje Shqipeeeeee,se me te vertete te ka hije me qene komandante :biggrin:

Jo, kjo ishte nje shaka, po me te vertete kam kenaqesine te komunikoj me ty...

Te deshiroj nje dite te mbare :smile:

Shqiptare
14-05-07, 12:23
Prishtinasja- Faleminderit per pershendetjet por edhe per ate koktel te kendshem :)
Te pershednes edhe une ty shume.

Selvija-Faleminderit edhe ty shume.Edhe une te uroj ty nje jete me shume te mira se
bashku me te gjithe njerezit e tu te zemres :)

Uliksi31- Edhe ty falemneres per pershednetjet edhe lulet :) Shuj, ishalla s'te kan pa
ato komandantat tuj qe i kishit plot ne numer, se kushedi qa te kishin bo, te kishin lan
n'sakak :biggrin: Shuj bre, qa ish kan kallaj me e mund qat Agollin e me e shti n'bunarr :-D.
Te pershendes edhe une ty sinqerisht, mik i nderuar!

Murgesha-Edhe nje perkrahese e imja per komandantllekun tem te oda e grave (jo e burrave qikooo :biggrin: ). Te pershendes edhe une ty shume, e hajt se takohemi serish :wink:

Elina-Kenaqesia eshte edhe e imja te komunikoj me ty Elina :), e ma se shumti eshte
kenaqesi se te kam ndihmesen ma te mire ne ode, nje te thirrme Elinen ajo meihere vjen :-D

Paci nje dite sa me te mire sot qe te gjithe :)

instruktori
14-05-07, 19:38
Pershendetje

Me deshire qe te kaloni sa ma mire ju pershendes.

Instruktori

Xuki
15-05-07, 00:06
Shqipe tė pėrshėndessss me njė buket lulesh:

http://www.fleurop.de/Images/Product_Images/xliebegru_l.jpg

Shqiptare
16-05-07, 12:34
Instruktori, faleminderit per pershendetjet, edhe une iu pershendes duke iu uru nje dite te mire!

Xuki, faleminderit per lulet edhe mirekuptimin ;)

aLbaChiCk
18-05-07, 01:33
Pranoni pershendetjet e mia e nderuar

Shqiptare
18-05-07, 15:33
Pranoni pershendetjet e mia e nderuar


Faleminderit mike e nderuar :smile: Edhe une ju pershendes perzemersisht! :)

Gentiani
19-05-07, 00:55
Shqiptare, mirė se na ke ardhur nė vilajetin dardan! Ju pėrshėndes duke ju dėshiruar ēaste tė kėndshme diskutimi dhe tė ja kaloni bukur kėtyre lėndinave!

Shqiptare
19-05-07, 04:27
Gentian, faleminderit per viziten. Ju pershendes gjithashtu!

rilinda
20-05-07, 03:15
T'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!

ssara
21-05-07, 12:41
Pershendetje Shqiptare ...te uroj nje fillim te mbare te javes...........

Shqiptare
21-05-07, 14:31
T'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!

AMIN, edhe TY GJITHAHTU :smile:

Shqiptare
21-05-07, 14:32
Pershendetje Shqiptare ...te uroj nje fillim te mbare te javes...........

Pershendetje edhe per ty Sara dhe te falenderoj per viziten :)

Te uroj cdo te mire ne jete ne kete jave e gjithmone :)

vjeshta
22-05-07, 01:34
Pershendetje Shqiptare,te ka hije vendi ne oden e grave.


Ju respekton ,

Vjeshta!

Shqiptare
22-05-07, 18:31
Pershendetje Shqiptare,te ka hije vendi ne oden e grave.


Ju respekton ,

Vjeshta!

Vjeshta, tu rit ndera per fjalet e mira. Me ka hije me nejt ne ode te grave, me u kan komandante, por pa ju s'me ka hije aspak :)

Respekte,

Shqipja :smile:

Preshevar
22-05-07, 19:05
o Puna mbar oj moter, a u lodhe,. a jo a ? Me luft si i ke punt ? a pot ngon granimi a jo ? :biggrin:
Veq deshta me t'pershendet e me t'dhan vullnet pak n'luftėn kundėr Terrorizmit :biggrin: :biggrin:

Preshevar
22-05-07, 19:06
Puna mbar oj moter.. a u lodhe a jo a ? Me pun e me halle si je ? Gjith ky granim apo t'ngojn be hiq ? :biggrin:

Veq deshta me t'pershendet e me t'dhan vullnet pak, n'luftėn kundėr terrorizmit :biggrin: :biggrin:

Paece !!

Preshevar
22-05-07, 19:07
auuu ka dy here po mi qet postimet,.. kishe mu prish :-(

m'falni... %-)

Lijanna
22-05-07, 21:14
Pershendetje te perzemerta per ty nga Lijanna:wink:

Shqiptare
23-05-07, 10:49
Preshevar mbar paq vella!:smile: Nuk lodhna jo, as per ideal fetar e as per kombetar une :wink: sa i perket granimit, edhe m'ngojn edhe i ngoj, veq me jashtetoksoret 'kam qka boj :biggrin:

Te pershendes edhe une ty shume :)

Shqiptare
23-05-07, 10:50
Pershendetje te perzemerta per ty nga Lijanna:wink:

Lijanna, faleminderit per pershendetjet moter. Te pershendes edhe une shume ty e te uroj nje dite sa me te mire :smile:

Elina
23-05-07, 10:52
Shqiptare, me gjithe deshire po te pershendeti ne kete mengjes...Kalofsh nje dite te mbare...:smile:

Shqiptare
23-05-07, 15:13
Shqiptare, me gjithe deshire po te pershendeti ne kete mengjes...Kalofsh nje dite te mbare...:smile:

FALEMINDERIT nga zemra Elina :smile:

Edhe une te uroj ty mbaresi e cdo te mira ne ejte :smile:

rilinda
23-05-07, 15:40
http://t5.imagechef.com/ic/imgout/anm9c6c5a0e3534e039.gif

Edhe valėt nuk mund ta fshijnė emrin tėnd!

uck_aksh
24-05-07, 04:05
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

Shqiptare
24-05-07, 11:06
Rilinda e Uck-Aksh Faleminderit shume per pershendetjet. Iu pershendes edhe une duke iu uruar nje dite te mbare :)

Lijanna
25-05-07, 18:57
oj shqipe po qysh je moj?Te pershendes shuuuuuume klmselam alejkum

instruktori
26-05-07, 22:06
Erdha ketu te la kete mesazh per ju


Vikend te kendeshem ju deshiroj


Instruktori

rilinda
29-05-07, 01:36
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

instruktori
02-06-07, 15:48
Pershendetje dhe shume te mira

aLbaChiCk
02-06-07, 21:14
Te pershendes mike e nderuar dhe te uroj nje wikend te mrekullueshem e qdo te mir ne jet

Me Respekt aLbaChiCk

Arkza
04-06-07, 19:35
Shqipe....... me dy Krena te Pershendes shume dhe te uroj qdo te mir , sukses ne jete .

aLbaChiCk
06-06-07, 13:43
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Esmerja/hi.jpg

Elina
06-06-07, 19:21
http://i5.glitter-graphics.org/pub/22/22965npqvjl27kb.gif

aLbaChiCk
07-06-07, 16:24
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/00521.jpg

Preshevar
07-06-07, 22:13
Shqipe.... :frown:

Kthehuuu... se e la shpyrti forumin pa tye :biggrin:

Tė pėrshėndes shuum aty ku gjindesh ! InshAllah je duke kaluar ēaste te mira !

Tė Pėrshėndet Vellau yt !
Preshevari !

Shum Selame per ty, :smile:

Albanian eX|PerT
07-06-07, 23:20
Kur ne forum, qetesija mbreteron
dihet se Shqipja po mungon :biggrin:

Ku moj ti, sa i mbarova provimet thash tash shkon ksajde muhabeti piskam krejt :biggrin: ti paske ik naj ka...

po te pres(im) :smile:

;) peace per ata qe punone per te!

rilinda
09-06-07, 16:29
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

Diana007
09-06-07, 18:20
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

instruktori
10-06-07, 02:30
Vikend te kendeshem


Instruktori

Shqiptare
11-06-07, 12:03
Selam e Tungjatjeta miq te mi :smile:

Po ia nisi prej vllaut tem Preshevarit, Lijanna, Instruktori, Rilinda, Albachick, Arkza, Elina, Albanian Expert, Diana 007- ju pershendes edhe une juve shume, e ju falenderoj per miqesine qe keni me mua :smile:

U ktheva serish ne mesin tuaj, e inahsllah kalojme mire gjithe se bashku :)

Rilinda- naj raport a naj te re qa ka ndodh knej pari? :-D

Preshevar, shuj se qe erdha, nese t'duhet naj nihme veq kallxom, menihere te nihmoj , per msitni e kam fjalen se per te tjerat e di qe je i zoti vet ti :-D

AlbanianExpert- urime per provimet e marume, inshallah me sukses i ke perfundu te gjitha. Aman, zani tu ka nij neper krejt dunjan tuj lshu gjith at piskam! Qe erdha me ta qu edhe ty ni selam se vet ma s'kam me iu lan :-D


Paqe e pershendetje per te gjithe ju miqte e mi :)

Shqipja

ssara
11-06-07, 12:14
Mire se u ktheve Shqiptare se nime na ke mungu e me shume vllaut e ndoshta mo nuk do te hupesh kaq shume te pershendes dhe te uroj qaste te bukura.....

Shqiptare
11-06-07, 12:29
Sasara, mire se te gjeta edhe une ty. Faleminderit per kete mikpritje kaq te madhe, te ngrohte miqesore :smile:

Shpresoj mos te mungoj me, edhepse nganjehere nuk varet nga ne mungesa. Po ishallah mungojme vetem per te mira :smile:

Me respekt,

Shqipja

sherri
11-06-07, 12:32
Shqiptare nime mire se u ktheve hahah edhe mos ki dert se ma nuk te tuti,oden ta kam rujt kqyre vet ska guxu me hy kush....une nje nat kam fjet aty se me zuni shiu me fal a......
Rri shlir tash :D

Shqiptare
11-06-07, 12:33
Shqiptare nime mire se u ktheve hahah edhe mos ki dert se ma nuk te tuti,oden ta kam rujt kqyre vet ska guxu me hy kush....une nje nat kam fjet aty se me zuni shiu me fal a......
Rri shlir tash :D

Po, po, e pashe, per nje nate qe kishe nejt, e kishe ba oden qamet. tash na duhet me e pastru per nji vjet :biggrin:

Faleminderit per viziten ktu sherri :smile:

Preshevar
11-06-07, 13:12
Mir se kthehesh Shqipe,... Shpresoj qe je mir me shėndet e ke kaluuuu si eshte mas mirti !!! Qaq shum qe na ke mungue vallah, sa qe thash vet me veti, duhet me ta bo nje mirpritje ma t'mir se sa ja bonen Gjorgj bushit n'Shypni :D :Dpra,..


http://img464.imageshack.us/img464/6181/albaniaflaglargemz1.png Welcome Shqiptare http://img464.imageshack.us/img464/6181/albaniaflaglargemz1.png

http://img464.imageshack.us/img464/6181/albaniaflaglargemz1.png

http://img464.imageshack.us/img464/6181/albaniaflaglargemz1.png

Shqiptare
11-06-07, 15:33
Mir se kthehesh Shqipe,... Shpresoj qe je mir me shėndet e ke kaluuuu si eshte mas mirti !!! Qaq shum qe na ke mungue vallah, sa qe thash vet me veti, duhet me ta bo nje mirpritje ma t'mir se sa ja bonen Gjorgj bushit n'Shypni :D :D

Auuu, qysh nuk um shihni bre, se kesh tuj hyp mbi limuzin e me ua ba me dore te tanve qe me ken pershendet ktu :biggrin:

Faleminderit Preshevar, ta kthefsha me te mira perhere :smile: Rrnofsh sa shqipet e bardha TI!

Motra jote,
Shqipja :smile:

Elina
11-06-07, 15:39
Oj Shqipeeeeeee po ku je pash besen, ke humbre krejt...

Me vjen mire qe te pash kendej perseri...

Te deshiroje caste te kendeshme ne vazhdim...

Ps:duhet me i be do plane tjera se burrnimi asht trimerue kogja si shum...:biggrin:

Shqiptare
11-06-07, 16:11
Oj Shqipeeeeeee po ku je pash besen, ke humbre krejt...

Me vjen mire qe te pash kendej perseri...

Te deshiroje caste te kendeshme ne vazhdim...

Ps:duhet me i be do plane tjera se burrnimi asht trimerue kogja si shum...:biggrin:


Qe qe, ohoooja, ktu jam, erdha!
Edhe mua me vjen mire te kthehem serish n'mesin tuj :)
Faleminderit, edhe une te uroj te kalosh sa me bukur kendej pari bashke me ne...granimin :D

Hiq mos u tutni, se logjistika iu erdh shti, e mos u merzitni per burrnecat, burrnimin :biggrin:

Xuki
11-06-07, 18:29
Shyqyr bree, qė tė pashė qė je gjallė, se bash jam bo merak pėr ty!!

Tė pėrshėndessss shumi

Xuki

Shqiptare
12-06-07, 11:05
Shyqyr bree, qė tė pashė qė je gjallė, se bash jam bo merak pėr ty!!

Tė pėrshėndessss shumi

Xuki

Xuki, faleminderit per pershendetjen :)

Une jam ksajde po kajhere kam me mungu, a s'mungove edhe ti njehere a? :biggrin:

Edhe une te pershendes ty :)

Xuki
12-06-07, 12:44
Xuki, faleminderit per pershendetjen :)

Une jam ksajde po kajhere kam me mungu, a s'mungove edhe ti njehere a? :biggrin:

Edhe une te pershendes ty :)


Po mos i bo mend me mu moooriii, se unė jam plakė e rrokatė!!

T'pėrshėndesss dhe tė uroi njė ditė tė kėndshme!

aLbaChiCk
13-06-07, 16:15
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/546879.gif

Preshevar
16-06-07, 14:18
Selam Motėr !!!

Erdha tė pėrshėndes dhe t'uroj nje vikend tė kėndshėm !!

Kalojaaaaa MaS MiRtIIiiiiiiii !!!!!!!! :biggrin:

Te pershendet,
Vėllau !

aLbaChiCk
17-06-07, 17:53
E nderuara Shqiptare te pershendes dhe te uroj nje dit te mrekullueshme

Me Respekt per ty

aLbaChiCk

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/haveagreatday-1.gif

rilinda
18-06-07, 04:18
http://www.hi5tools.com/myspace-images/goodday/prod_788_23248.gif

Shqiptare
18-06-07, 12:12
Albachick, preshevari vellau dhe Rilinda, ju falenderoj nga zemra per pershendetjet e bukra :smile:

BaNu Ne JeT I sInQeRt
18-06-07, 18:15
SElam shqiptare prano pershendetje te sinqerta nga meje dhe te deshiroj gjdo te mir ne jet.

Me nderime

Shqiptare
19-06-07, 14:58
SElam shqiptare prano pershendetje te sinqerta nga meje dhe te deshiroj gjdo te mir ne jet.

Me nderime

Alejkum Selam mike e nderuar,
Edhe une te pershendes perzemersisht ty e te uroj cdo te mire ne jete :smile:

ARI_03
20-06-07, 20:37
http://www.sunni.at/burningbook/images/quran.jpg (http://www.sunni.at/burningbook/index.php)
"Paqa mėshira dhe bekimi i Zotit qoftė mbi ju.."

E nderuar Shqiptare,
Ju pėrshėndes pėrzemėrsisht,duke e lutur Zotin t'ua plotėsoj tė gjithat dėshirat e pastėra,dhe devotshmėrin tė bėj furnizim tė vetėm pėr ju,,,

Ju rrespekton
Ari_03

Dreni30
21-06-07, 10:21
Erdha ketu me ta lane nje pershendetje, duke te deshiruar shendet e lumturi kudo qe te jesh.

Dreni.

Romeo
21-06-07, 12:22
Ahh bre sdi se si ju them amo me ni koh e kam pas taku nje shoqe te ngusht me emrin *Shqiptare* e prap se prap rruget tona po takohen... :wink:

Nje pershendetje per ty Shqiptare te deshiroj gjitha te mirat ne jeten tende dhe te Preshevarit ha ha ju ka shkru Zoti me qen si Moter & Vlla...

Kalo XIXA XIXA mos mi vjedhni XIXAT ha ha opsaaaa :biggrin:

Shqiptare
21-06-07, 12:32
Ahh bre sdi se si ju them amo me ni koh e kam pas taku nje shoqe te ngusht me emrin *Shqiptare* e prap se prap rruget tona po takohen... :wink:

Nje pershendetje per ty Shqiptare te deshiroj gjitha te mirat ne jeten tende dhe te Preshevarit ha ha ju ka shkru Zoti me qen si Moter & Vlla...

Kalo XIXA XIXA mos mi vjedhni XIXAT ha ha opsaaaa :biggrin:

HAhahahah, ore Romeo zeza. A ti koke ardh ktu a? Garant te ka pru vllau jem, se me met per tyyyy, priton me shkru ti :biggrin:

Mire se ke ardh prej matane tjeter te forumit e ma merr mendja kemi me kalu mire- si me muhabet, e si me msitni per tyyyyy :biggrin:

Faleminderit per pershendetjet e ta kthefsha per te mire me ni teme per ty ketu :))))))

Shqipja, se kush tjeter? :-D

Shqiptare
21-06-07, 12:34
http://www.sunni.at/burningbook/images/quran.jpg (http://www.sunni.at/burningbook/index.php)
"Paqa mėshira dhe bekimi i Zotit qoftė mbi ju.."

E nderuar Shqiptare,
Ju pėrshėndes pėrzemėrsisht,duke e lutur Zotin t'ua plotėsoj tė gjithat dėshirat e pastėra,dhe devotshmėrin tė bėj furnizim tė vetėm pėr ju,,,

Ju rrespekton
Ari_03

Alejkum Selam i nderuar Ari_03!

Faleminderit shume per kete pershendetje miqesore e vellazerore. Edhe une iu uroj gjitha te mirat ne jete e Zoti xh.sh. iu bekofte!

Shqipja

Shqiptare
21-06-07, 12:35
Erdha ketu me ta lane nje pershendetje, duke te deshiruar shendet e lumturi kudo qe te jesh.

Dreni.

Dreni,

Faleminderit mik. Edhe une iu deshiroj cdo te mire ne jete, shendet, fat e suksese te perhershme!

Shqipja

schütze
21-06-07, 21:15
Pershendetje nga schützehttp://www.locolobo.net/excolourrose.gif

Lijanna
22-06-07, 18:26
Shqipe te pershendes, kalofsh pasdite te mire!

BaNu Ne JeT I sInQeRt
23-06-07, 14:42
Te pershendes moter e nderuar dhe te uroj nje wekkand sa ma te mbar dhe te kendshem....

Me respekt per ju e SInqerta..!!:smile:

aLbaChiCk
23-06-07, 16:04
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/25.gif

instruktori
23-06-07, 16:57
Vikend te mire ju deshiroj

gazi-de
24-06-07, 11:29
Shqiptarja te pershendes dhe te uroj nje te Djele te qet..
respeket.........

Preshevar
24-06-07, 13:29
http://profilejewels.net/grafix/specialties/GreatDay/HaveAWonderfulDay.gif
Motra ime,... !!!!! :-D

ssara
24-06-07, 13:31
te Pershendes Shume Shqiptare Kalo Bukur Ne Kete Dite....

Shqiptare
25-06-07, 11:50
schütze, Lijanna, E sinqerta, Albachick, Instruktori, gazi_de, vllau im Preshevari dhe Ssara, ju faleminderit shume per keto pershendetje miqesore te sinqerta.

Uroj qe te gjithe te keni nje dite sa me te bukur sot :smile:

Me respekte,

Shqipja

Romeo
25-06-07, 12:01
Nje pershendetje per ty shqipe te deshiroj nje dit te mbar...

Me rrespekt

Romeo

Shqiptare
25-06-07, 12:19
Nje pershendetje per ty shqipe te deshiroj nje dit te mbar...

Me rrespekt

Romeo

Romeo,

Faleminderit shume mik i nderuar :smile:

Gjithashtu iu deshiroj nje dite sa me te mire :)

Prishtinasja_
26-06-07, 00:05
:biggrin:

http://www.ein-kleiner-blick.de/1x190.jpg

Lancelot
26-06-07, 00:08
trendafil shume i bukur :) :)

SANTANA-29
26-06-07, 18:13
http://www.rosesuk.com/gfx/media/home/groses/golden_kiss.2
pershendetje shqiptare,,,,,

Abetare
26-06-07, 21:04
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/shqiptare.gif

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje1.gifMe respekt Abetarja

Naki
26-06-07, 22:21
Nė kėtė mbrėmje verore po fillojė shetitjen nė lagjen e pėrshėndetjeve me vete kamė ēadren -shiu nuk ka tė ndalur ,ėshtė shi verorė qė freskonė po edhe tė bėnė qullė.

Duke kaluar kah porta e juajė po kėrkojė strehim,dotė mė duhet tė vazhdojė nuk qenka askush, po ju lė nė kutin e postės pėrshėndetjet e para verore, kudo ēė tė jeni ju pėrshendes pėrzemėrsisht!

Naki

Shqiptare
27-06-07, 10:49
Te nderuar: Prishtinase, Lancelot, Santana, Abetare dhe Naki

Ju falenderoj shume per pershendetjet miqesore!

Iu pershende edhe une perzemersisht,

Shqipja:smile:

Dreni30
27-06-07, 13:06
Erdha ketu me ta lan nje pershendetje dhe me ti uru 2 mij shkrimet ne fd. Ishalla edhe xxx shkrime tjera te bukura, shendet e lumturi kudo qe te jesh.

Dreni.

Shqiptare
29-06-07, 17:03
Dren, te falenderoj per pershendetjet mik. Te pershendes edhe une.

Shqipja :)

LuLjaa
30-06-07, 05:55
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/34.gif

Shqiptare t'pershendes dhe t'uroj ēaste te mira ne vazhdim!

instruktori
30-06-07, 17:39
Pershendetje dhe shume te mira ne jete ju deshiroj

Instruktori

aLbaChiCk
03-07-07, 18:56
http://i211.photobucket.com/albums/bb265/xXsweetybunnyXx/Nice%20GreeZ/2epqdewjb6.png

Pershendetje nga aLbaChiCk

ssara
04-07-07, 21:46
Te Pershendes Dhe Te Uroj Nje Mbremje Te Bukur....

Arkza
04-07-07, 22:05
Shqipe... Motra e Djalit te Huj jam ne Dhomen tend veq qe ta lo nje Pershndetje dhe te Uroj Sukses.

rilinda
06-07-07, 15:19
http://www.vegegifs.com/smiley-emoticon/abientot.gif

Adrenalina
06-07-07, 18:31
Pershendetje shqipe, te uroj nje vikend te bukur dhe gjith te mirat ne jet.

Adenalina

L~Nora
06-07-07, 19:14
769

Abla te deshiroj ni weekend te kendshem dhe pa brenga kalofsh si eshte ma semiri
si ta don zemra
mpuq ne dy faqe

Shqiptare
12-07-07, 15:23
Lulja, Instruktori, Albachick, ssara, Arkza, rilinda, Adrenalina, L~Nora

http://www.imagechef.com/ic/imgout/pur201c1ac569bb9da2.gif

uck_aksh
14-07-07, 01:02
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahahahahah.jpg

BaNu Ne JeT I sInQeRt
23-07-07, 11:20
Moter e nderuar pershendetje shum per tye.

Mir mbetesh me shum respekt per ty....e sinqerta!!!

aLbaChiCk
25-07-07, 14:00
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/haveaniceday-1.gif

Paradox_13
27-07-07, 05:41
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/morning3.gif

Uroj te keni nje dite te mbare...
Paradoxi_13

Dreni30
28-07-07, 07:36
Nje pershendetje per ty, duke te deshiruar nje vikend te kendshem dhe shendet ne jete.


Dreni.

Zero Cool
30-07-07, 15:59
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/4e.gif

Shqiptare
03-08-07, 09:52
Uck-Aksh, E sinqerta, Albachick, Paradox, Dreni dhe Zero Cool, JU FALEMINDERIT PER PERSHENDETJET!

Edhe une iu pershendes te gjithe juve per nje dite sa me te mire sot po edhe nje fundjave te bukur!

Shqipja :smile:

rilinda
03-08-07, 10:55
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

Prishtinasja_
07-08-07, 20:25
:biggrin:

http://www.issamyspace.com/myspace/Comments/myspace_hello_my_friends_kisses_glitter.gif

instruktori
07-08-07, 20:35
pershendetje dhe shume respekte per ju

instruktori

uck_aksh
08-08-07, 00:09
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1973.jpg

gazi-de
08-08-07, 12:19
Pershendetje.......................

ssara
12-08-07, 07:59
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/81.gif

Adrenalina
12-08-07, 11:37
Pershendetje nga Adrenalina

Tomori
14-08-07, 11:39
Pershendetje Shqiptare...me ruaj kur te me gjesh qe te me kesh kur te me duash

Shqiptare
16-08-07, 08:02
Rilinda, Prishtinasja, Instruktori, Uck-aksh, gazi_de, Ssara, Adrenalina dhe Tomorri

IU FALEMINDERIT PER PERSHENDETJET!:smile:

Ua kthefsha per te mire!

Shqipja

^katunari^
16-08-07, 08:05
MIREMENGJESI MOTRA E VOGEL

Shqiptare
16-08-07, 08:09
MIREMENGJESI MOTRA E VOGEL


Miremengjesi vellau im i madh, katunari :smile:

lyra2
16-08-07, 08:24
Pershendetje Shqiptare,qofsh mire dhe kalofsh mire aty ku dhe me kend je!

Shqiptare
16-08-07, 09:38
Pershendetje Shqiptare,qofsh mire dhe kalofsh mire aty ku dhe me kend je!

Faleimnderit per pershendetjen Lyra e nderuar:smile: Jam tuj kalu mire me vetveten :)

Edhe ti uroj te keshe nje dite sa me te bukur sot :)

Xuki
18-08-07, 08:32
Pėrshėndetje tė pėrzemėrta.

Pėr TY ojė e zoja e odės t'grave......xhenetit tem hahahhahttp://www.fleurop.de/Images/Product_Images/xsunnyday_l.jpg

Shqiptare
21-08-07, 07:57
Pėrshėndetje tė pėrzemėrta.

Pėr TY ojė e zoja e odės t'grave......xhenetit tem hahahhahttp://www.fleurop.de/Images/Product_Images/xsunnyday_l.jpg

Faleminderit TY Xuki, gardiani numer dy i oborrit te odes se grave :biggrin:

Pershendetje :smile:

Dreni30
21-08-07, 07:59
Nje pershendetje per ty, me deshire qe shendeti dhe lumturia te jen prijes te jetes tuaj.

Dreni.

Shqiptare
21-08-07, 08:07
Nje pershendetje per ty, me deshire qe shendeti dhe lumturia te jen prijes te jetes tuaj.

Dreni.

Faleminderit per pershendetjet Dreni, edhe une uroj qe te gjitha te mirat te jene pjese e jetes suaj tere jeten.

Shqipja

egi
22-08-07, 15:51
Nje extra pershendetje per Shqipetaren :biggrin:

http://geology.com/world/albania-map.gif

qe edhe dardania, mos te jet merak :smile:

http://www.ifla.org/faife/images/kosomap.gif

Domira
23-08-07, 09:58
Shqiptare te pershendes me deshire qe te kesh lumturi ne jete, suksese ne pune dhe disponim te mire ne kete dritare e cila na mbledh te gjithve nga te gjitha trojet tona:smile:

Domira

aLbaChiCk
23-08-07, 12:36
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/GoodDay.gif

Pershendetje nga aLbaChiCk

Shqiptare
24-08-07, 12:17
Egi, Domira dhe Albachick, iu falenderoj nga zemra per keto pershendetje :)

Iu pershendes edhe une juve te trijave bashke

http://www.bannersink.com/product_images/thank-you-from-girlv.jpg

:smile:

~AmaZonA~
24-08-07, 18:45
http://img265.imageshack.us/img265/30/normalkartolinemz7.jpg (http://imageshack.us)

SANTANA-29
28-08-07, 13:01
http://www.albamedia-uk.com/Fotografite/Logo%20miss.gifpershendetje shqiptare,,,,,,,,,,

instruktori
04-09-07, 16:43
Pershendetje...............

Paradox_13
08-09-07, 08:20
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/goodluck2.gif

BaNu Ne JeT I sInQeRt
10-09-07, 05:50
Pershendetje per ty shum e nderuara dhe te deshiroj nje dit me plot mbaresi...
Mir Mbetesh inshala.!!!

Preshevar
11-09-07, 13:01
Motra ime e nderuar, :smile:

Erdha tė uroj muajin e shenjtė e tė bekuar tė Ramazanit duke e lutur All-llahun
xh.sh. qė tė na japė shėndet e fuqi qė kėtė muaj ta pėrfundojmė sa mė lehtė e sa me mė
shumė sevape dhe mė nė fund tė na i bėjė kabull tė gjitha ibadetet tona: agjėrimin,
namazet, duatė e lutjet qė ia drejtojmė All-llahut xh.sh.

Tė pėrshėndes me pėrshėndetjen mė tė bukur qė Egziston !

Es-Selamu Alejkum ve rahmetullah ve berekatuhu,
Vėllau i juaj,

Preshevari

http://www.takingitglobal.org/images/connections/tigblogs/entryphotos/44139.jpg

hasanmehmeti
13-09-07, 10:26
Esselamualejkum moter muslimane , Shqipe!

Te Uroj Muajin e Ramazanit , qe perfitimi pasues per ju dhe te afermit tuasj pas keti muaji te Madheruar , te jete knaqesia e Allahut dhe xhenetet e Tij te larta.

vellau juaj ne Islam
hasanmehmeti
selamualejkum

Shqiptare
13-09-07, 13:31
~Amazona~, Santana, Instruktori, Paradox, e Sinqerta, iu falenderoj per pershendetjet :)

Preshevar vellau dhe hasanmehmeti, iu falenderoj edhe juve te dyve per kete pershendetje e rastin e muajit te Ramazanit.

Edhe une ua uroj juve dhe gjithe atyre te fesė islame Muajin e shenjte te Ramazanit, duke uruar qe Zoti xh.sh. t'iu dhuroj sa me shume Paqe, meshire e begati te panumerta ne kete muaj dhe ua pranofte agjerimin :)

Selam Alejkum,
Shqipja :)

gjini
14-09-07, 08:23
Shqipe, te kam thirr gjithe here ne diskutime dhe ashtu po te therras edhe tash kur po dua me te nderua e me te pershendet per respektin ndaj teje.

Shqipe ska gje ma te bukur kur njerzit pas shum diskutimeve dhe shum kontraditave mbesin miq dhe shoke te vertete nuk e humbin respektin ndaj njeri tjetri.
Pra tek une je shum e respektuar SHQIPE.

Shqiptare
14-09-07, 08:34
Shqipe, te kam thirr gjithe here ne diskutime dhe ashtu po te therras edhe tash kur po dua me te nderua e me te pershendet per respektin ndaj teje.

Shqipe ska gje ma te bukur kur njerzit pas shum diskutimeve dhe shum kontraditave mbesin miq dhe shoke te vertete nuk e humbin respektin ndaj njeri tjetri.
Pra tek une je shum e respektuar SHQIPE.

Faleminderit gjini,
Respekti eshte i ndersjellte, nderkaq diskutimet, debatet edhe polemikat jane pjese e jetes, keshtuqe nuk kam kurgje kunder tyre, aq me pak nuk e prishi miqesine une per fjale, jo!

respekte,
Shqipja

LuLjaa
15-09-07, 01:51
http://s.rimg.info/62f22e4ba8b71ac813b32a043a351d90.gif

T'uroj argetim te kendeshem, dhe gjithe t'mirat ne te ardhmen...

ARI_03
16-09-07, 12:58
http://www.radio-pendimi.info/cpg1410/albums/userpics/10001/normal_Radio_Pendimi____.jpg (javascript:;)

Adrenalina
16-09-07, 13:48
http://i86.photobucket.com/albums/k103/faerywhitestar/HaveaNiceDaywithButterflies.gif

L~Nora
21-09-07, 14:04
MIrdita Abla te persh. zemerisht dhe te deshiroj ni weekend te kendshem e pa brenga kalofsh si ta don zemra dhe te gjithat mirat

Arkza
21-09-07, 14:22
Shqipe Sisssssss Te Pershndetes shumee dhe Urime Ky Muajt i Bekuar Zotit ta Bofte Kabull Ty Dhe Familjen tende !
Me Shpres dhe me shuem deshire te madhe pres pa Durim Ardhejne tende !

ninnela
24-09-07, 01:35
Pershndetje per ty motrushe

BaNu Ne JeT I sInQeRt
05-10-07, 05:36
Pershendetje per ty shum moter e nderuar...Mire Kofsh insh-Allah

E sinqerta..:smile:

instruktori
07-10-07, 15:24
Uroj qe te kaloni nje jave te mire

rilinda
11-10-07, 20:41
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

yllbardh
12-10-07, 09:49
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram5.gif

Prishtinasja_
12-10-07, 09:56
http://www.albislam.com/urim.jpg

aLbaChiCk
12-10-07, 11:20
Paqa dhe meshira e All-llahut qofte mbi Ju Me fat per shumė vite, festa e Fitėr Bajramit


http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/bajrami.gif

SANTANA-29
12-10-07, 14:51
Uroj Festen e Bajramit e Allahu Ja u Pranoft Agjerimin Allahu Ju Shperbleft Me Te Mirat e Tij , Duke Uruar Te Keni Ne Trup Shendet, Ne Pune Vullnet, Ne Mendje Qetesi, Ne Ide Drejtesi, Ne Familje Harmoni e Ne Jete Qdo Here Lumturi.
pSH,,santana-29 franfurt.........

L~Nora
12-10-07, 15:16
Urime Festa e FIter Bajrami .. paqja dhe meshira e ALLAUT qoft mbi ju dhe familjen tuaj.

951

Lusim ALLAHUN dhenesin e suksesit qe te na pranoj agjerimin ,lutjet dhe gjitha veprat tona te mira si dhe te na jep sukese ne ket jet dhe qka eshte me kryesorja te na shpetoj nga me e keqja ne boten tjeter

LuLjaa
12-10-07, 16:35
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif

gazi-de
19-10-07, 17:00
Pershendetje Shqipe..
respeket...
http://photos.andreas-waechter.de/Bilder/Pflanzen/Photos/Rose5.jpg

Arkza
26-10-07, 12:29
Shqipe apo Kunate te Pershendes shume sis ............:smile:

Elina
28-10-07, 13:40
Shqipeeeeeeeeeeeeeeeee muleeeeeee erdha me te pershendete :tongue:

Shpresoj se je mire...Te pershendes!

http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/747439/2/istockphoto_747439_flowers_for_you.jpg

Preshevar
23-11-07, 11:46
http://www.tagsmaker.com/upload/0d3631e98c1937484854a68604b54588.jpg

Arkza
23-11-07, 16:56
Shqipe... Te Pershndes kudo te jesh dhe te UROJ gjithe te mirat nga Zemra !

Prishtinasja_
28-11-07, 00:25
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/diteneflamurit13.gif

Diana007
28-11-07, 11:57
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)

rilinda
28-11-07, 14:10
http://img148.imageshack.us/img148/9711/28nentorizv5.png (http://imageshack.us)


Gėzuar Festa e 28 Nėntorit- dita e simboleve tona tė shenjta dhe e krenarisė kombėtare!

vjeshta
30-11-07, 18:36
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Luana
02-12-07, 23:11
http://i116.photobucket.com/albums/o10/sofimary/Hello.gif

turisti
11-12-07, 19:24
Lule shkon tek lulja.
http://www.orichas.com/espanha/reflexiones/perfect%20rose.jpg __________________

egi
12-12-07, 14:43
Te pershendes shum e shum, doku moj :biggrin:

http://www.nabooisland.com/digital-art/rose.jpg

Sy_kaltra
13-12-07, 21:21
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/810v.jpg

ssara
14-12-07, 15:23
Te pershendes kudo qe gjindesh
Uikend te kendeshem e nderuar
http://pharsea.freewebsitehosting.com/SalmonRoseBud.jpg

Dardan Kastrati
14-12-07, 15:59
http://img258.imageshack.us/img258/8523/rose2tw4.jpg

L~Nora
15-12-07, 01:10
..............
1094
....

Linka_pz
15-12-07, 09:49
http://sl.glitter-graphics.net/pub/615/615183mrp9q8l8q5.gif

uck_aksh
17-12-07, 05:28
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg

Dardan Kastrati
18-12-07, 15:15
http://img57.imageshack.us/img57/2839/festaot3.gif

Arkza
18-12-07, 15:16
Pershendetje Shqipe... Na Mungon shume por Kudo te jesh te Uroj shume Fat dhe sukses ne qdo aspekt !!! Me Fat Kurban Bajramin , le te jet Vit i Mbare per te gjithe !!

Lona
18-12-07, 15:42
Pershendetje , Urime Festa e Kurban Bajramit,, Gezimi, Lumturia qofshin mbi Ju dhe familjen Tuaj gjithe jeten.

Linka_pz
18-12-07, 23:10
Me fat Kurban Bajrami ,Fat dhe Lumturi ne Jete !

Linka_Pz

gazi-de
19-12-07, 09:40
Shqiptare te pershendes dhe me Fat Kurban Bajrami.....................

Paradox_13
19-12-07, 12:37
http://ourworld.cs.com/fei%20hun%2018/Disejne_Mia/Eid.gif

Gjumashja
19-12-07, 18:26
Me fat Kurban Bajramin... me shpresen qe bajramin e ardhshem ta presim ne Kosoven e Pavarur....

Shqiptare
21-12-07, 15:17
IU FALENDEROJ TE GJITHE SHOQERISE QE ME KANE PERSHENDETUR NE KETE TEME, QE ESHTE EDHE NJE PERSHENDETJE SPECIALE PER MUA.

IU FALENDEROJ EDHE PER PERSHENDETJET ME RASTIN E FESTES SE BAJRAMIT, DUKE SHFRYTEZUAR RASTIN QE EDHE UNE TE IU UROJ TE GJITHEVE PER KETE FESTE, DUKE DASHUR QE PAQA,DASHURIA,HARMONIA DHE LUMTURIA E PERHERSHME TE JENE PREZENTE TEK JU DHE SHTEPITE TUAJA.

IU PERSHENDES SHUME,
Shqipja

Murgesha
21-12-07, 15:34
Shqiptare.

Shum rrallė kam kohė qė tė pėrshėndes nė veqanti anėtarėt e Dardanisė por kėsaj here po ja baj njė pėrjashtim vetves pėr tė tė dėrguar ty njė urim tė veqantė pėr Festėn e Kurban Bajramit.

Paqja zotoroftė pėr ty gjatė gjithė jetės tėnde.

Me rrespekt tė veqantė pėr ty.

Murgesha!

Shqiptare
21-12-07, 15:47
Shqiptare.

Shum rrallė kam kohė qė tė pėrshėndes nė veqanti anėtarėt e Dardanisė por kėsaj here po ja baj njė pėrjashtim vetves pėr tė tė dėrguar ty njė urim tė veqantė pėr Festėn e Kurban Bajramit.

Paqja zotoroftė pėr ty gjatė gjithė jetės tėnde.

Me rrespekt tė veqantė pėr ty.

Murgesha!

Murgesha,

Te falenderoj shume per pershendetjet e vecanta qe m'i drejton mua me rastin e festes se Kurban Bajramit.

Edhe une uroj per ty qe Zoti te iu fal dite te begatshme dhe me bekime ne jeten tuaj ne vazhdim.

Paqa dhe dashuria mbizoterofshin kudo,

Me nderime nga une,
Shqipja

LuLjaa
21-12-07, 17:18
Urime festa e Kurban Bajramit

Gėzim, harmoni dhe dashuri mbreterofte ne Familjen tuaj!

Ma-Origano
21-12-07, 17:48
jgithashtu!shqipeeeee!

~AmaZonA~
21-12-07, 19:15
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy015837146D32.gif

egi
22-12-07, 14:51
Shqipe, urime festa, ishalla don Zoti qe te kesh nje jete te lumtur dhe te gjat sebashku me familjen tende.

Ma-Origano
22-12-07, 19:29
Mir Se Ke ardhe Shqiptare!

hasanmehmeti
22-12-07, 23:16
http://img513.imageshack.us/img513/7173/urimza9.jpg (http://imageshack.us)

L~Nora
23-12-07, 18:51
Sot Bajrami me zemer ja uroj shendet dhe lumturi ju deshiroj drita e allahut rugen ja ndriqofte stacijoni gjenetit nga e keqja te shpetoft.http://img221.imageshack.us/my.php?i...ajram11qp9.gif (http://img221.imageshack.us/my.php?image=bajram11qp9.gif)Me fat e me hajr Kurban Bajrami pritshi edhe shum tjer bashk me familje paqja meshira sinqeriteti lumturija mbizotrofshin ne familjen e juaj
Nora

aLbaChiCk
26-12-07, 23:19
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

Buqja_ch
30-12-07, 07:04
..... Urime vitin e ri 2008 ....

Dardan Kastrati
30-12-07, 15:11
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Diana007
30-12-07, 15:19
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Elina
30-12-07, 15:22
Me shprese qe viti i ardheshem te jete edhe me i sukseseshem ne te gjitha sferat e jetes,,, te pershendes...


GEZUAR!


Elina !

Sy_kaltra
30-12-07, 15:36
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_Gezuar_vitin_e_ri16.jpg

rilinda
30-12-07, 18:56
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/12817.gif
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/20.gif

Xuki
30-12-07, 23:20
http://photos1.hi5.com/0014/428/216/I4xGsq428216-02.bmp

uck_aksh
31-12-07, 00:51
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dardania-2.jpg

Domira
31-12-07, 02:26
Gezuar Viti i Ri 2008, Shqiptare. Shendet dhe te gjitha te mirat ti deshiroj.

http://i223.photobucket.com/albums/dd294/BLOODINGEYES/happynewyear.gif

Nirvana Band
31-12-07, 20:37
Urime Viti i Ri 2008


Uroj te jet ky vit me te mira e te mbara per ju dhe familjen tuaj.


Gezuar

Preshevar
11-01-08, 11:07
Shqiptare te pershndes me shpresė qe je shendosh e mir, ku do qe te jesh !

Mos na harro !

Selam nga Vellau, http://img401.imageshack.us/img401/1959/respektlogo0024ll1.jpg

uck_aksh
22-01-08, 12:48
Te uroj gjith te mirat ne jet
http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM (http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM)

ninnela
01-02-08, 01:48
Pershendetje Ty Shqiptare

Respekt Ninnela

aLbaChiCk
03-02-08, 12:33
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Sunday.jpg

uck_aksh
07-02-08, 00:48
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/mos-u-tut.gif

LaCoStA
07-02-08, 09:46
Pėrshėndetje ty .... !!!!

Gjumashja
09-02-08, 09:52
http://www.xoospace.com/myspace/graphics/21575.gif

LuLjaa
11-02-08, 00:46
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/273.gif

Prishtinasja_
19-02-08, 12:21
http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

turisti
21-02-08, 21:20
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Diana007
23-02-08, 17:52
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:12
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

Diana007
08-03-08, 16:52
Urime 8 Marsi.

http://www.prproductionshr.com/sites/images/roses-long-stem-white.jpeg