PDA

View Full Version : Litushja


Xuki
19-04-07, 13:28
Oj macusheee....mirė se ke ardhė dhe kalofsh si e ma mirė nė kėtė odė.

http://www.fi.muni.cz/~xholer/blog/pics/20060119-kote.png

Tė pėrshėndes pėrzemėrsisht.

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Guri i madh
19-04-07, 18:08
Litushja ju pershendes dhe ju deshiroj mir se ardhje

instruktori
19-04-07, 18:10
Pershendetje Litushja

Mire se na ke ardhe dhe te deshirojm shum te mira .

Respekt per ju

Litushja
20-04-07, 07:42
Oj macusheee....mirė se ke ardhė dhe kalofsh si e ma mirė nė kėtė odė.

http://www.fi.muni.cz/~xholer/blog/pics/20060119-kote.png

Tė pėrshėndes pėrzemėrsisht.

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif


ooo xukrrushi, hehe, po gezohna qe e pash ni emer te njofshem ktu :biggrin:
flm shuuume per pershendetje :)
klm nga maculka jote

Litushja
20-04-07, 07:44
Litushja ju pershendes dhe ju deshiroj mir se ardhje


o gur i madh, flm edhe tye per pershendetje :)
te pershendes gjithashtu

Litushja
20-04-07, 07:45
Pershendetje Litushja

Mire se na ke ardhe dhe te deshirojm shum te mira .

Respekt per ju


instruktor, flm, respekt dhe gjitha t'mirat edhe per ty :)

Prishtinasja_
20-04-07, 09:27
Litushe...

te pershendes dhe WELCOME !!! :wink:

U gezova kur e pashe qe jeton ne Austri.. keshtu qe pe zoterojshe gjuhen gjermane dhe kemi mundesi te komunikojm tek rubrika e "Biseda ne gjuhe te huaja" :biggrin:

Ty te deshiroj gjitha te mirat !!!
Ke avatar shume te lezetshem .... süss !

http://www.ein-kleiner-blick.de/1x38.jpg

Me respekt

Prishtinasja_

Xuki
20-04-07, 10:11
Qyrne ktoo....e pėr mu nuk je gėzu hiiq qė di gjermanisht.....ujė e boj bre!!


Litushe.....shpresoj qė po kalon mirė nė mesin tonė kėtu!

Nė ēoft se tė ngucin Shqipja dhe Prishtinasja tregom....se hazėr jam!!

Preshevar
20-04-07, 17:22
::... Mir se ke ardhė Litushe,,,, kalo qaste te mira n'forumin Dardan,.... tung!

Sy_kaltra
20-04-07, 17:43
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpg

rilinda
21-04-07, 21:28
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00032.gif

e_martumja
22-04-07, 20:46
Pershendetje Litaaaaa :biggrin:

Argetime te kendshem ne mesin tone te deshiron e_martumja.

uck_aksh
23-04-07, 00:25
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

Litushja
24-04-07, 09:54
Litushe...

te pershendes dhe WELCOME !!! :wink:

U gezova kur e pashe qe jeton ne Austri.. keshtu qe pe zoterojshe gjuhen gjermane dhe kemi mundesi te komunikojm tek rubrika e "Biseda ne gjuhe te huaja" :biggrin:

Ty te deshiroj gjitha te mirat !!!
Ke avatar shume te lezetshem .... süss !

http://www.ein-kleiner-blick.de/1x38.jpg

Me respekt

Prishtinasja_

flm per pershendetje prishtina-qiki, dhe gjitha t'mirat edhe per tye :-)

e te qajo rubrik "biseda ne gjuhe te huaja" nuk e gjeta rrugen hala, veq um duhet me kshyr hala e me hallakat nashta e gjej...

Litushja
24-04-07, 09:55
Qyrne ktoo....e pėr mu nuk je gėzu hiiq qė di gjermanisht.....ujė e boj bre!!


Litushe.....shpresoj qė po kalon mirė nė mesin tonė kėtu!

Nė ēoft se tė ngucin Shqipja dhe Prishtinasja tregom....se hazėr jam!!


hehe xukush, mire po kaloj veq hala nuk po e di se me kon bon me fol e me kon jo...
hajt se kur t'me nguc dikush meniher te ti kam me ardh ;-)
klm

Litushja
24-04-07, 09:56
::... Mir se ke ardhė Litushe,,,, kalo qaste te mira n'forumin Dardan,.... tung!

hehe, flm preshevar per pershendetje dhe per ujin e portokallit ;-)
te pershendes gjithashtu :-)

Litushja
24-04-07, 09:58
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpghehe, "hello" edhe per tye sy-kaltRRushe :-)

Litushja
24-04-07, 09:59
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00032.gif


flm, shume foto e mire :-)

Litushja
24-04-07, 10:00
Pershendetje Litaaaaa :biggrin:

Argetime te kendshem ne mesin tone te deshiron e_martumja.


flm shume, pershendetje edhe per tye oj e martume :-)

Litushja
24-04-07, 10:02
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg


hehe wow cool :-) pershendetje edhe per tye :-)

Dreni30
24-04-07, 10:13
Litushja , erdhe ketu me te pershendet dhe me te deshiruar mireseardhje ne forumin tone. Shendet e lumturi kudo qe te jesh, njeherit edhe biseda te kendshme ne mes nesh.

Dreni.

Litushja
24-04-07, 10:16
Litushja , erdhe ketu me te pershendet dhe me te deshiruar mireseardhje ne forumin tone. Shendet e lumturi kudo qe te jesh, njeherit edhe biseda te kendshme ne mes nesh.

Dreni.

flm shume dreni!
pershendetje edhe per tye dhe vazhdo ashtu tu kesh ;-)

Elina
24-04-07, 16:40
Ju pershendes dhe ju uroje caste te kendeshme me ne :smile:

LuLjaa
24-04-07, 23:23
http://s.rimg.info/a91f82bde7b6c242cac182a456134bca.gif

Litushja t'dėshiroj Argėtim tė Kėndėshum..

http://s.rimg.info/9eab2f5212573bf387372b83f9687002.gif

gazi-de
27-04-07, 11:00
Pershendetje........

Preshevar
29-04-07, 00:08
Tungat Litushe :-)

http://www.artabus.com/pic/big/64-eveoziolcoucou.jpg

schütze
29-04-07, 20:44
Litushja e nderuar, ju pershendes nga zemra dhe ju deshiroj gjith te mirat e ksaj bote

me respekt schütze

Prishtinasja_
30-04-07, 18:17
http://www.tiefegefuehle.de/images/logo-gruesse.jpg

instruktori
30-04-07, 22:09
Pershendetje Litushja
Ju uroj qaste te kandeshme me ne ne Dardani

Preshevar
01-05-07, 11:12
Tungat Litushe :-)

http://img.clubic.com/photo/00353049.jpg

ps:::mu paska pas ndrruar fotoja..

RipeØrshendetje edhe njė here,... :-)

mentor*
29-11-07, 01:08
ooo xukrrushi, hehe, po gezohna qe e pash ni emer te njofshem ktu :biggrin:
flm shuuume per pershendetje :)
klm nga maculka jote


edhe une sa shume po gzohna qe pe shoh litushin e xukin

pershendetje

uck_aksh
29-11-07, 01:42
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-1.jpg

vjeshta
30-11-07, 18:25
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)