PDA

View Full Version : Karkalec


Agolli
28-04-07, 12:43
Nga xhirollogarija ime dhe natyrisht mundesit ekonomike, vendosa ta ndertoj nje ode ose nje akvarium.......enkas per ju!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Ju deshiroj, mire se ardhje ne forumin ,,Dardania,, shpresoj se argetimi dhe shoqerija kurre s'do t'ju mungon!
Shendet dhe suksese ne jete, ju deshiron........
Agolli................

karkalec
29-04-07, 16:22
SHUME FALENDERIME NGA ANA IME

Humanistin, Cinistin, Humoristin

per TY AGOLLI!!!

Guri i madh
29-04-07, 16:34
karkalec ju pershendes perzemersishtme nderime Guri i madh

turisti
29-04-07, 18:11
Pershendetjet e perzemerta KARKALEC ,jete te gjate me disponim te plote,

te deshiron

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

karkalec
29-04-07, 20:52
Faleminderit, Faleminderit,

GURIT te MADH edhe TURISTIT

me thjeshtese dhe ngrohtesi nga Zemra ime!!!

rilinda
09-05-07, 01:43
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!
http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!

karkalec
09-05-07, 19:09
:smile: :smile: :smile: ....

SHUME...SHUME Faleminderit RILINDA....

Gjithashtu DIT te Bukur nga ana ime!!!

gazi-de
09-05-07, 22:21
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg