PDA

View Full Version : Preshevar....


Faqet : [1] 2 3

Luana
28-04-07, 22:30
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/tung3.gif
Nga Vendasja :wink:

Zonjusha
28-04-07, 22:34
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/tung3.gif
Nga Vendasja


...Gjithashtu dhe nji pershendetje nga ana e ime per shokun Pershevar:wink:
...po ashtu dhe per ty Luanesh. (...hej ki kujdesh me Luanet :biggrin: ...:wink: )

gazi-de
28-04-07, 22:37
I nderuare i bashkangjitem edhe une ketyre pershendetjeve..
respeket pet ty...............

Preshevar
28-04-07, 22:43
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/tung3.gif
Nga Vendasja :wink:


Waoow ! Mė befasove me kėt odė speciale per mua oj Vendase :biggrin:

Tė flm shum qe ma kushtove njė tem si kjo ,.. dhe tė jam mirnjohės, shpresoj qe do ta kthej pėr t'mir. Tash m'ke qit pun ktu hahaha duhem me shku me ja mar fshisėn motrės dhe me fshi nga njehere hahahaa.

Tung edhe pėr ty,.. dhe mir mbetshim ! Eja tash ta qes njė kafe atje se e ke fort MERITUAR hahaha :biggrin:

Te pershendes, me Respekt e Shum Nderime Luaneshja e Luginės.... tė deshiroj qdo tė mir pėr qdo hap te ksaj jete qe egziston nė kėt bot dhe nė Parjs edhe ku dhe e ke Odėn !

Tung nga Preshevari,

selvija
28-04-07, 22:43
Predhendetje dhe te deshiroj mir se ardhje ne mesin ton.siq dokesh nje nje shok shum i mire.. mir se vjen..
http://www.albcan.org/media/presheva.JPG

Preshevar
28-04-07, 22:47
...Gjithashtu dhe nji pershendetje nga ana e ime per shokun Pershevar:wink:
...po ashtu dhe per ty Luanesh. (...hej ki kujdesh me Luanet :biggrin: ...:wink: )

Flm Zonjush,.. pranoni edhe nga ime nje pershendetje per Zonjushėn Pejane :)


I nderuare i bashkangjitem edhe une ketyre pershendetjeve..
respeket pet ty...............

Flm shum gazi,.. tė pershendes edhe un me shum respekt.

Predhendetje dhe te deshiroj mir se ardhje ne mesin ton.siq dokesh nje nje shok shum i mire.. mir se vjen..

O flm per mikpritje Selvije,.. me vjen mir qe ju dukem ashtu. Dhe gėzom qe jam nė mesin e juaj. Shpresoj qe do tja kalojm edhe mė mir.

Pra mir se ju gjej tė Gjithve :smile: !!!

Luana
28-04-07, 22:50
Predhendetje dhe te deshiroj mir se ardhje ne mesin ton.siq dokesh nje nje shok shum i mire.. mir se vjen..
http://www.albcan.org/media/presheva.JPG

he moj Selvi moj bukuri , me shtine me hy per se dyti here ne ket Ode , thash te kqyri qka po shenderit ne ket Ode kaq shume , "Presheva" phaaaaaaaaaaaaaaaa lotet me rjedhin nga ky emri i bukur bre ......

edhe nji here Pershendetje per Preshevaret e Lugines :wink:

Paradox_13
28-04-07, 22:52
Preshevar,..pa marketing erdha te uroj mireseardhje ne sofren Dardane duke te deshiru argetim ashtu siq e don vet.
Te pershnes..

Preshevar
28-04-07, 22:58
Preshevar,..pa marketing erdha te uroj mireseardhje ne sofren Dardane duke te deshiru argetim ashtu siq e don vet.
Te pershnes..

Paradox... te flm pėr mikpritjen tende n'sofrėn Dardane. Shpresoj dhe nuk dyshoj aspak qe do t'ja kaloj si eshte mė sė miri !

Ju flm edhe njė here,. :-)

BaNu Ne JeT I sInQeRt
29-04-07, 00:04
pershendetje per tyyyyyyyyyy......

Preshevar
29-04-07, 00:11
pershendetje per tyyyyyyyyyy......

Flm e ..SiNqErTa, shum pėrshėndetje edhe per tyyyy.......yyy....y....... . .. . :biggrin:

BaNu Ne JeT I sInQeRt
29-04-07, 00:12
flmmm edhe nga tttyy-yyyyy

rilinda
29-04-07, 06:59
Gjithė tė mirat e kėsaj bote qofshin me ty...


Shėndet!
Rilinda

ssara
29-04-07, 07:34
Qaste te kendshme ne dardani.........

Buqja_ch
29-04-07, 08:45
Te uroj shume te mira ne jete ..dhe te kalosh sa me mire ne kete shoqri
te pershndet

Buqja

Preshevar
29-04-07, 09:09
rilinda[/COLOR]]Gjithė tė mirat e kėsaj bote qofshin me ty...


Shėndet!
Rilinda

Amin. Flm pėr lutjen tėnde dhe pėr pėrshėndetjet. InshAllah qdo e mir e ksaj bote dhe tė tjetrės tė jet edhe me ty!


ssara[/COLOR]]Qaste te kendshme ne dardani.........

Flm ssara,. :) shpresoj qe do t'ia kalojm mir tė gjithė, sė bashku.


Buqja_ch[/COLOR]]Te uroj shume te mira ne jete ..dhe te kalosh sa me mire ne kete shoqri
te pershndet

Buqja

Flm Buqe,. qdo e mir nė jet qoft edhe per ty, dhe flm per mikpritjėn tėnde nė forum.

Ju pėrshėndes Rilinda, ssara dhe Buqe pėr pėrshėndetjet e juaja dhe urimet.

Mir u ndėgjofshmi dhe mir mbetshi!
Preshevar

Prishtinasja_
29-04-07, 09:24
Preshevar prano edhe pershendetjet e mia te perzemerta !!! :smile:

Preshevar
29-04-07, 09:39
Preshevar prano edhe pershendetjet e mia te perzemerta !!! :smile:

Ju falimenderoj Prishtinase_, pėrshėndetjet u juaja me gjithė zemėr do ti pranoj.

Ju uroj qdo tė mir nė jetė. Qofshit e lumtur Gjithėher, e gjithkund !! :smile:

Miku juaj,
Preshevari.

instruktori
29-04-07, 11:58
Pershendetje more Preshevar .
Te deshiroj shume te mira ne jet .
Respekt per ju dhe kaloni mire ne FD

Sinqerishte ju pershendet Instruktori

Prishtinasja_
30-04-07, 18:19
http://ug2.kwick.de/ug/0202/7177/12934562_full,r,470x470.jpg

Preshevar
30-04-07, 19:49
(Instruktor)

Pershendetje edhe per ty o Instruktor,..

Lus Zotin, qe qato tė mira, qofshin edhe me ty.

T'flm per pershendetjet e tua.

Ju pershendes dhe shpresoj qe do t'ja kalojm shum mirė.


* * * * * * * *

(Prishtinasja_)

T'flm per kėt mesazh prishtinase,.. edhe pse nuk e kuptoj Gjermanishten... shkova dhe e perktheva,.. n'Google :biggrin:.

Ti a po don me na tut a ? hahaha (shaka)

Flm shumė pėr Vizitėn Prishtinase,.. doku dil ..

Tė Pėrshėndes !

Prishtinasja_
30-04-07, 19:52
(Instruktor)

Pershendetje edhe per ty o Instruktor,..

Lus Zotin, qe qato tė mira, qofshin edhe me ty.

T'flm per pershendetjet e tua.

Ju pershendes dhe shpresoj qe do t'ja kalojm shum mirė.


* * * * * * * *

(Prishtinasja_)

T'flm per kėt mesazh prishtinase,.. edhe pse nuk e kuptoj Gjermanishten... shkova dhe e perktheva,.. n'Google :biggrin:.

Ti a po don me na tut a ? hahaha (shaka)

Flm shumė pėr Vizitėn Prishtinase,.. doku dil ..

Tė Pėrshėndes !

hahah jo more cfare tutni ...

"Liebe Grüße " dmth. ashtu dicka si " Pershendetje te dashura " :biggrin:

Pra edhe njehere te pershendes !!!

Preshevar
30-04-07, 20:15
hahah jo more cfare tutni ...

"Liebe Grüße " dmth. ashtu dicka si " Pershendetje te dashura " :biggrin:

Pra edhe njehere te pershendes !!!

Aha okey, hahaha mu paska trullav Translate-Google diqka :biggrin:

Mue ma perkthej si: "Dashurija e shpėrthyer" diqka hahahah um tute :D

Tė flm pra edhe njė here per pėrshėndetjet e tua.

Me t'mira :biggrin:

Paqe

Shqiptare
02-05-07, 12:58
Ni pershnetje vllaut tem...:smile:

Kalofsh bukur edhe qy, mos lesho pe HIQ....:biggrin:

Agolli
02-05-07, 13:08
Erdha me kshyr mos tu ka versul Shqiptarja! i thash vehtes kuku per te se cka ka me gjete.......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif ( pshtoje)
Te pershendes shoki, dhe te deshiroj shendet dhe sukses ne jete.....
Agolli.........

Shqiptare
02-05-07, 13:10
Erdha me kshyr mos tu ka versul Shqiptarja!


hehehe, jo bre, Preshevarin e kam vlla!!! :biggrin:

Preshevar
02-05-07, 16:37
Ni pershnetje vllaut tem...:smile:

Kalofsh bukur edhe qy, mos lesho pe HIQ....:biggrin:

O flm oj Motėr,.. edhe ti kaloja sa me mir,. edhe un me lishu pej ??? Kurr JO hahaha edhe pse e harxhova ni lomsh ahahahahhahaa

Kaloja sa ma mir ! flm qe erdhe :biggrin:

Preshevar
02-05-07, 16:40
Erdha me kshyr mos tu ka versul Shqiptarja! i thash vehtes kuku per te se cka ka me gjete.......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif ( pshtoje)
Te pershendes shoki, dhe te deshiroj shendet dhe sukses ne jete.....
Agolli.........

hahahahahahahahahahaha flm qe je bo merak :biggrin: Mu paskon oda sherrit a e jotja ndoshta jav kish minerat diqysh :biggrin:

Tė pershendes edhe un dhe t'flm qe erdhe n'oden time,. Gjitha t'mirat edhe per ty qofshin.
Shum suksese edhe per ju,.. flm edhe nje here.


Doku dil,.. bojmi tym qetu pari http://photocfr.free.fr/smileysmileysmiley/v2/lol/lol.smileysmiley.com.34.gif

Albanian eX|PerT
02-05-07, 16:49
Duke tė uruar kėtė odė tė re i nderuari Preshevar, tė pėrshėndes duke tė dėshiruar ēdo tė mirė nė jetė, lumturi e gėzim, qetėsi e komoditet, e arritje tė synimeve tė tua, dhe tė realizuarit e qėllimit tė kesaj jete, mbase misteria e jetės nuk ėshtė nė tė jetuarit, porse nė qėllim pse jeton! Duke shprehur konsideratėn time pėr ju, ju pėrshėndes duke e lutur Perėndinė tė ju strehoje nė mėshirėn, ndihmėn dhe kujdesin e Tij!

Me selam,
Experti!

Preshevar
02-05-07, 17:16
Duke tė uruar kėtė odė tė re i nderuari Preshevar, tė pėrshėndes duke tė dėshiruar ēdo tė mirė nė jetė, lumturi e gėzim, qetėsi e komoditet, e arritje tė synimeve tė tua, dhe tė realizuarit e qėllimit tė kesaj jete, mbase misteria e jetės nuk ėshtė nė tė jetuarit, porse nė qėllim pse jeton! Duke shprehur konsideratėn time pėr ju, ju pėrshėndes duke e lutur Perėndinė tė ju strehoje nė mėshirėn, ndihmėn dhe kujdesin e Tij!

Me selam,
Experti!

Selam|A. A-Expert,


Amin, vėlla i nderuar. :smile:

Tė falimenderoj pėr lutjėn tėnde, mesazhin dhe konsideratėn qe keni per mua,. Lus Zotin qe lutja jote ti kaplon tė gjithė njerzit e drejtė dhe te sinqertė!
Gjithashtu, Lus Zotin qe tė jeni bashk me te dashurit e tu, nėn mėshirėn dhe mbrojtjėn e tij ashtu si Robėt e Tij mė tė mirė.

Ju flm per vizitėn e juaj duke ju urue tė gjitha t'mirat e ksaj bote si dhe asaj t'Ahiretit.

Ju pershendes me pershendetjet e mija mė tė mira e mė tė sinqerta.

[ Selam Alejkum ]

Preshevari,

Abetare
03-05-07, 07:35
Preshevar i nderuar edhe nga unė njė http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje1.gif Kalo si mė mirė :smile:

Prishtinasja_
03-05-07, 22:18
http://ug1.kwick.de/ug/0204/1482/11536281_full,r,470x470.jpg

Preshevar
04-05-07, 10:36
Abetare dhe Prishtinase,. Ju pershendes edhe un shumė-

Ju flm per vizitėn e juaj,..


http://claire76.chez-alice.fr/mnm/images/manifest/montivilliers-2004/images/merci.gif

Naki
04-05-07, 11:45
Sot nė diten e dytė tė shetitjeve nė lagjen e pėrshėndetjeve /sepse nuk mbrrijta dje ti vizitojė tė gjithė nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki

Dreni30
04-05-07, 11:49
Preshevari erdha ketu me ta lane nje pershendetje, duke te deshiruar nje vikend te qete dhe njeherit mirese ardhje ketu ne mesin tone.
Shendet e lumturi ku do qe te jeni.

Dreni.

ssara
04-05-07, 13:30
I nderuar erdha me te pershendet dhe me ti uru mbi 1000 postime ....

Prishtinasja_
05-05-07, 11:47
http://i34.photobucket.com/albums/d124/LitByAnAngel01/weekend.jpg

Preshevar
05-05-07, 19:18
Naki: Pėrshenetje i nderuar,.. mė vjen mir qe erdhėt edhe ju nė oden time,.. ju uroj qdo tė mir nė jetė. Gjithashtu ju uroj edhe rrugė tė mbar nė mahallėn e pėrshėndetjeve,.. Respektivisht ju pershendet

Preshevari.

# # # # #

Dreni30: Tė flm per pershendetjet e tua dhe per mikpritjen qe ma bėret. Gjithashtu ju uroj nje vikend sa me te mir dhe paqja e lumturija qofshin gjithmon me ju.

# # # # #

Ssara: :) Faliminder per urimet e nderuara Ssara,.. Mu bonen me shpejt se sa e imagjinojsha 1000 postime :tongue: "Hajli kofshin" tė flm edhe nje here per Urimet,.. t'uroj vikend te mir edhe ty. Pershendetje

# # # # #

Prishtinasja_ : :smile: Flm shum,.. gjithashtu edhe ti inshAllah do ta kesh nje delicious vikend,.. jo delicious po "VERY Delicious Week-end" :biggrin:


Pėrshėndetje pėr tė gjithė, :-)

instruktori
06-05-07, 11:05
Pershendetje Preshevar...

Elina
06-05-07, 16:45
http://dl.glitter-graphics.net/pub/35/35161fsav1r4x23.gif

rilinda
06-05-07, 17:38
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
Rilinda

LuLjaa
07-05-07, 18:53
Pershendetje Preshevar argetim te kendeshum ne vazhdim

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

Preshevar
07-05-07, 22:09
Elina, Rilinda & LuLja,.. me shum respekt ju pėrshėndes dhe ju flm per kohėn qe e moret per t'mė vizituar.

Gjithashtu, ju uroj argėtim tė kėndshėm dhe njė jav shum tė bukur. :smile:


Paqe,

Preshevar
07-05-07, 22:11
Instruktori, Elina, Rilinda & LuLja,.. me shum respekt ju pėrshėndes dhe ju flm per kohėn qe e moret per t'mė vizituar.

Gjithashtu, ju uroj argėtim tė kėndshėm dhe njė jav shum tė bukur. :smile:


Paqe,

M'falniiii e pasna harruar edhe Instruktorin :D... I fituat nga un dy pėrshėndetje :biggrin:

Gjitha t'mirat per ju,..

rilinda
09-05-07, 01:16
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!
http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!

gazi-de
09-05-07, 22:12
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg

ssara
10-05-07, 14:32
http://i74.photobucket.com/albums/i255/xmasbabie/821hellofriendglitterxn5.gif

Preshevar
10-05-07, 21:53
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!
http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!


Oh flm Rilinda,.. E pėr ty Qoft Jeta e permbushur me keto gjera te mrekullushme.

Tė flm shum per kėt urim. :smile:

Tė Pėrshėndes!

Preshevar
10-05-07, 21:54
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg

Hallo, Hallooo ! Gazzii ! :D Flm per pershendetjet !

Kalo mir i nderuar. Ju pershendes !

Tungjatjeta !:biggrin:

Preshevar
10-05-07, 21:56
http://i74.photobucket.com/albums/i255/xmasbabie/821hellofriendglitterxn5.gif

Helloo my friend Ssara :smile:..... ssara ? .... Ssaraaaa :eek: !!! mos flej heeej :biggrin: hahaaha

Flm per pershendetjet e nderuar. Ju uron qdo tė mir nė jet, shoku juaj.... Preshevari ! :)

Bye,

Shqiptare
11-05-07, 13:30
Pershendetje edhe prej meje vella :smile:

Prishtinasja_
11-05-07, 16:24
http://www.mypimpspace.com/uploads/days_of_week/daysofweek43.gif

selvija
11-05-07, 20:48
http://www.zangygraphics.com/fri/9.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=fri&n=9)

Preshevar
11-05-07, 22:03
Pershendetje edhe prej meje vella :smile:

Faliminder motra jeme, te pershendes edhe un shum dhe t'uroj nje week-end te shkėlqyeshem e tė veqant ! Kalo shum bukur,

te pershendet.
vėllau :smile:

Preshevar
11-05-07, 22:09
http://www.mypimpspace.com/uploads/days_of_week/daysofweek43.gif

Faliminderit Prishtinase,. edhe ty t'uroj nje very nice week-end ! Gėzimi, lumturija dhe shendeti qofshin shkaku i nje pushimi tė rehatshėm per ty.

Pershendetje ! :smile:

Preshevar
11-05-07, 22:13
http://www.zangygraphics.com/fri/9.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=fri&n=9)

Jo Friday po FreeeDay :biggrin:
Te pershendes Selvije,,,, tė falimenderoj dhe t'uroj nje weekend shuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmm tė mir ! Tė PaHarrueshėm ! Gjithashtu t'uroj edhe relaksim gjat ketyre dy diteve,.. kalo si eshte mas miri !

Ju pershendes tė trijat me plot merit e respekt ! :smile:

Preshevari,

Elina
12-05-07, 12:02
Preshevar te pershendes dhe te uroje caste te kendeshme ...


http://s140.photobucket.com/albums/r26/SDO60NYBSGRBL961801/sexiluv/daysOfWeek/weekend/fairyTaleWeekendGreyCuadro.gif

instruktori
14-05-07, 19:58
Pershendetje
Uroj qe te kaloni mire

Instruktori

Shqiptare
15-05-07, 11:14
Ti ku paske shku kshu, ani hiq pa me vet mu? :rolleyes: :smile:

Hajde shpejt se oda te pret, me na qit kafe e me na ba hyzmet, reni jot shti ish met :biggrin:

Shqiptare
16-05-07, 13:55
Preshevari na qenka blloku!!! PSE?!!!:rolleyes:

Shpejte kerkojme cbllokimin e tij, sepse konsideroj qe eshte e pa arsyeshme!!! :rolleyes:

rilinda
20-05-07, 03:32
T'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!

Preshevar
21-05-07, 11:15
Preshevar te pershendes dhe te uroje caste te kendeshme ...


http://s140.photobucket.com/albums/r26/SDO60NYBSGRBL961801/sexiluv/daysOfWeek/weekend/fairyTaleWeekendGreyCuadro.gif

Flm shum Elina,.. ju pershendes edhe un shum dhe ju uroj qdo te mir qe egziston per ju :smile: .

Preshevar
21-05-07, 11:16
Pershendetje
Uroj qe te kaloni mire

Instruktori

Ju flm i nderuari Instruktor,
Gjithashtu ju uroj qe t'kaloni sa me mir !

Pershendetje,

Preshevar
21-05-07, 11:19
Ti ku paske shku kshu, ani hiq pa me vet mu? :rolleyes:

Hajde shpejt se oda te pret, me na qit kafe e me na ba hyzmet, reni jot shti ish met

Pėrshėndetje motėr,.. m'fal qe dola pa t'vet ty,.. po sum veten as mue :biggrin: .
Tash do t'vie dhe do t'bej kafe e hyzmet se e meriton !!! Edhe atooo SHUUUUUUUUUMĖ !!!!

Preshevari na qenka blloku!!! PSE?!!!

Shpejte kerkojme cbllokimin e tij, sepse konsideroj qe eshte e pa arsyeshme!!! :rolleyes:

Flm poer ēbllokimin ! Je mbretresh valla ska fjal !! Qka kisha bo pa ty ? :biggrin: Shiqyr qe t'kam MOTĖR !!!! I proud to be your brother !

Preshevar
21-05-07, 11:20
T'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!

Amin oj Rilinda,.. edhe ty inshAllah t'kapin t'mirat si rriqen per qafe e mos t'lishofshin sa t'jesh GJALLĖ ! :biggrin:

Ju Flm per pershendetje,.

Me t'mira,

Shqiptare
21-05-07, 11:24
A mun e qele deren more, auuuuuu, ta kishin mush baskija PLOT :biggrin:


MIRE SE KE ARDH vella, e hajde shti me ba sefa,per inat te dushmanit more, mendimin qe e ki ti mos e nal kurre.:wink:

TE pershendes PRESHEVAR e SHYQYR QE ERDHE, se edhe une e kisha mendjen me dal moo, po apet :smile:

Preshevar
21-05-07, 11:29
A mun e qele deren more, auuuuuu, ta kishin mush baskija PLOT :biggrin:


MIRE SE KE ARDH vella, e hajde shti me ba sefa,per inat te dushmanit more, mendimin qe e ki ti mos e nal kurre.:wink:

TE pershendes PRESHEVAR e SHYQYR QE ERDHE, se edhe une e kisha mendjen me dal moo, po apet :smile:

Menxi qe e qela kėt der,.. s'di pse i kishin vnue dry, po spo du me dit.

Shiqyr qe mi kishe hek baskijat :D Te flm shuuuuum !

Tash,.. po ja la rendin sefass.. e sa per mende,.. jo qe do ta ndryshoj po do t'nguli kemb edhe me shum :D !

Tė pershendes edhe un shum, e qat here kur ta lish ti,.. e lo edhe un. :)

ssara
21-05-07, 12:35
Pershendetje Preshevar ....mire se erdhe prap ne fd....

vjeshta
22-05-07, 01:54
Pershendetje dhe mire se u ktheve ,u hetu mungesa e juaj.


Vjeshta!

Shqiptare
22-05-07, 10:59
Miremengjes, a hala s'je qu a?:redface: :biggrin:

E paq nje dite sa me te mire, e qy, fjalosjet leni mas dere kur te hysh ktu, se apet baskiat masnej kan me ti vnu, e a pe sheh se mungesa jote per shumicen hetohet ktu? :smile: :wink:

Motra :)

Preshevar
22-05-07, 12:00
Pershendetje Preshevar ....mire se erdhe prap ne fd....

Pėrshendetje Ssara,.. mir se ju gjeta dhe flm per ri-mikpritje ! :smile:

Preshevar
22-05-07, 12:02
Pershendetje dhe mire se u ktheve ,u hetu mungesa e juaj.


Vjeshta!

Mirmengjessi Vjeshta, ju pershendes edhe un, dhe ju flm per viziten qe ma beret n'ket oden time t'vogel, gjithashtu ju flm per mikpritjen ! :smile:

Preshevar

ssara
22-05-07, 12:04
Te pershendes prap edhe ngoje motren qa pot thot se qesin ne tajm aut meniren....
...fjalosjet leni mas dere kur te hysh ktu...

kalo mire......

Lijanna
22-05-07, 12:04
Selam alejkum preshevar....!

Preshevar
22-05-07, 12:04
Miremengjes, a hala s'je qu a?:redface: :biggrin:

E paq nje dite sa me te mire, e qy, fjalosjet leni mas dere kur te hysh ktu, se apet baskiat masnej kan me ti vnu, e a pe sheh se mungesa jote per shumicen hetohet ktu? :wink:

Motra :)

Oo jam qu herėt po rrjeti sum bojke :biggrin: !

Flm e paq edhe ti nje dit te mir ! Ashtu si dy shoqet me lart ! hahaha jam msue me hec neper baskija,.. kam fitu durim :D E sa per mungesen time,.. po me vjen shum mir qe shumicen e pasna hetue,.. po jam i pafajshėm. :-( :D

Ju pershendes shuuuuuuuuuuuum! !! Dhe ju dėshiroj Nje Javė shum tė mirė !

Vllau :-)

Preshevar
22-05-07, 12:06
Te pershendes prap edhe ngoje motren qa pot thot se qesin ne tajm aut meniren....
...fjalosjet leni mas dere kur te hysh ktu...

kalo mire......

Flm,. te ripershendes,, po spo e kam qare pa e ngu motren se po i qes pun edhe asaj tani :biggrin:

Ska mo fjalosje ! :smile:

P A Q E . . .

Preshevar
22-05-07, 12:08
Selam alejkum preshevar....!

Ve Alejkum Selam e nderuara Lijanna,.. ju flm per selamet dhe ju dėshiroj nje dit sa me te mirė !

Flm per viziten :smile: .

ssara
22-05-07, 12:09
Flm,. te ripershendes,, po spo e kam qare pa e ngu motren se po i qes pun edhe asaj tani :biggrin:

Ska mo fjalosje ! :smile:

P A Q E . . .


Po A...bash mvjen mire qe paske vendos....ashtu po valla sbesoj se munesh me nejt ti pa hi ne ato tema...heheheheh...e sa per motren mos e lodh shume ...

Preshevar
22-05-07, 12:22
Po A...bash mvjen mire qe paske vendos....ashtu po valla sbesoj se munesh me nejt ti pa hi ne ato tema...heheheheh...e sa per motren mos e lodh shume ...

hmmmmmm... qysh pe din be ? :biggrin: Jo be pa hie s'bon !

uck_aksh
24-05-07, 04:16
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

Preshevar
24-05-07, 15:37
Pershendetje edhe per ju i nderuari uck_aksh :), qdo te mir ju uron dhe ju deshiron edhe Preshevari,

Me nderime,

Shqiptare
24-05-07, 15:42
A po me ngon a jo? :biggrin: Qe edhe Sara ta dashka te miren, ngoje edhe ate :smile:

Pershendetje nga motra :smile:

Preshevar
24-05-07, 19:13
A po me ngon a jo? :biggrin: Qe edhe Sara ta dashka te miren, ngoje edhe ate :smile:

Pershendetje nga motra :smile:

O t'ngoooj be :biggrin:,... pe shoh qe edhe ajo po ma don te miren,.. sikur un asaj :D

T'flm per Pėrshėndetjet Motėr ! Je n°1 ! Si Gjith'here,..

Selam, :)

Shqiptare
25-05-07, 12:33
O t'ngoooj be :biggrin:,... pe shoh qe edhe ajo po ma don te miren,.. sikur un asaj :D

T'flm per Pėrshėndetjet Motėr ! Je n°1 ! Si Gjith'here,..

Selam, :)

Dujani te miren njani tjetrit ne daqi me iu shku punet mbare :smile:

Selam vella :)

Preshevar
25-05-07, 12:56
Dujani te miren njani tjetrit ne daqi me iu shku punet mbare :smile:

Selam vella :)

Selam edhe ty Motėr :smile: .

Tė mirėn ja dua tė gjithve, e sidomos atyre qe ma dojn edhe mue !

Lijanna
25-05-07, 18:54
selam alejkum...PreshevarGjitha te mirat ne jete t'i deshiron motra jote... Lijanna!

Preshevar
25-05-07, 19:07
selam alejkum...PreshevarGjitha te mirat ne jete t'i deshiron motra jote... Lijanna!

Ve Alejkum Selam Motėr, :smile: T'falimenderoj shum pėr urimin tėnd. Lutem qe keto tė mira me me shuuum te mira tjera, te percjellshin edhe ty nė jetė.

Respekt nga Vėllau i juaj.
Preshevari.

instruktori
26-05-07, 22:05
Erdha ketu te la kete mesazh per ju


Vikend te kendeshem ju deshiroj


Instruktori

rilinda
29-05-07, 01:42
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

Preshevar
31-05-07, 19:05
Erdha ketu te la kete mesazh per ju


Vikend te kendeshem ju deshiroj


Instruktori

Flm shum i nderuar Instruktor,,,, gjithashtu ju uroj nje week-end te kendshėm prej nesra ! :)

Gjitha t'mirat per ju,..

Mirmbetshi,
Preshevari

Preshevar
31-05-07, 19:07
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

Amin e sjellshmja Rilinda,. idem edhe per ty !

Ju pershendes duke ju uruar nje fund jave te bukur !

Me t'mira,
Preshevari

BaNu Ne JeT I sInQeRt
31-05-07, 22:22
Prano edhe nga meje pershendetje te sinqerta...

Te deshiroj gjdo te mirat ne jet..kalo sa ma bukur...
Me nderime

Preshevar
31-05-07, 22:56
Me gjithė knaqsi do ti pranoj e Sinqerta,.. te falimenderoj per viziten qė ma bėrėt..

Sa je ketu, :D.. tė dėshiroj edhe un ēdo tė mir nė kėt jet ashtu si nė tė tjetrėn ! :)

Kalo fund jave shuumė tė shkėlqyeshme !

Shoku juaj,
Preshevari !

Preshevar
31-05-07, 22:58
Prano edhe nga meje pershendetje te sinqerta...

Te deshiroj gjdo te mirat ne jet..kalo sa ma bukur...
Me nderime
Me gjithė knaqsi do ti pranoj e Sinqerta,.. te falimenderoj per viziten qė ma bėrėt..

Sa je ketu, :D.. tė dėshiroj edhe un ēdo tė mir nė kėt jet ashtu si nė tė tjetrėn ! :)

Kalo fund jave shuumė tė shkėlqyeshme !

Shoku juaj,
Preshevari !

ssara
01-06-07, 13:14
Te pershendes ...kalo nje dite sa me te bukur....

Preshevar
01-06-07, 13:20
Te pershendes ...kalo nje dite sa me te bukur....

Flm, tė pėrshėndes edhe un dhe gjithashtu t'uroj nje ditė sa mė tė mirė ! :smile:

Pėr t'mir,
Tung !

instruktori
02-06-07, 15:43
Pershendetje dhe shume te mira


Instruktori

Arkza
04-06-07, 19:43
Pershendetje Djali i Huj te Uroj qdo te mir ne jete dhe shume suksessssss.

Preshevar
04-06-07, 19:55
Pershendetje dhe shume te mira


Instruktori

Pėrshėndetje edhe per ty i nderuari Instruktor,.. tė falimenderoj per vizitėn,.. dhe qato "shum tė mira" ,.. qofshin edhe me ty !!

Me shum nderime, ju pėrshendet Preshevari ! :smile:

Me t'mira,

Preshevar
04-06-07, 19:59
Pershendetje Djali i Huj te Uroj qdo te mir ne jete dhe shume suksessssss.

Faliminder Qika huj,.. tė pershėndes edhe un, dhe t'dėshiroj ēDO e mir ! Qė egziston per ty !

Tė flm gjithashtu edhe per viziten qe ma bone,. doku dil kanihere :biggrin:

Veq pėr t'mir inshAllah,

Preshevari !

Elina
04-06-07, 20:15
Preshevari desha te pershendes dhe te uroje gjith te mirat'''gjithashtu nje mbremje te kendeshme ne vazhdim...:smile:


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/029.gif

Preshevar
04-06-07, 20:26
Preshevari desha te pershendes dhe te uroje gjith te mirat'''gjithashtu nje mbremje te kendeshme ne vazhdim...:smile:


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/029.gif

WaoowW !!! Qfar flutre !... flm shum E'lina,.. :)

Tė falimenderoj edhe per Pėrshėndetjet, dhe per kohen qe e moret pėr t'me Pėrshėndetur :biggrin:

Ju uroj nga Zemra,. qe t'kaloni nje mbremje edhe me tė mir se timen !

Me Plot Nderime,. ju pershendes duke ju uruar edhe nje javė sa me te mir e sa me te leht,..

Adios Amigos !

BaNu Ne JeT I sInQeRt
04-06-07, 21:29
PErshendetje edhe per ty shum i nderuari...

Kalo nje mremje te mrekullushem dhe pa lodhje...
Mir Mbetesh,...me nderime

LuLjaa
05-06-07, 04:55
http://tartalacreme.photo.doctissimo.fr/images/dossiers/t/a/tartalacreme/Glitters/IM_12149.gif

Preshevar T'uroj gjithe te mirat ne jeten tuaj,

Po ashtu Pershendetje ke nga une, LuLjaa!

Preshevar
07-06-07, 22:20
PErshendetje edhe per ty shum i nderuari...

Kalo nje mremje te mrekullushem dhe pa lodhje...
Mir Mbetesh,...me nderime

O shum flm e Siqnerta,. :smile:

T'uroj qe tia kalojsh edhe ti nje mbremje shum te mir, pa lodhje e pa brenga.

Mir mbetshi edhe ju dhe flm per vizitin qė ma bėrėt :smile:


Miqėsisht, miku juaj
Preshevari ;-)

Preshevar
07-06-07, 22:23
http://tartalacreme.photo.doctissimo.fr/images/dossiers/t/a/tartalacreme/Glitters/IM_12149.gif

Preshevar T'uroj gjithe te mirat ne jeten tuaj,

Po ashtu Pershendetje ke nga une, LuLjaa!


Flm Lule, qe m'paska mar malli me t'pae ooo hahaha,..

Edhe un nga ZeMrA ju uroj tė gjitha t'mirat ne kėt jetė dhe ne tjetren.

Tė flm edhe per Pershendetjet e tua, tė flm duke t'urue nje mbremje relaksuese.

Mir mbetshi e mir u lexofshmi,.:smile:


Pėr t'mira LuLe,
Preshevari,

rilinda
09-06-07, 16:29
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

instruktori
10-06-07, 02:42
Vikend te kendeshem

hasanmehmeti
10-06-07, 14:53
vellau im nga Kosova Lindore te pershendes me selamualejkum

Zoti te ruajt dhe te thente sukses ne kete dhe jeten tjeter.

me respekt
hasani

Preshevar
10-06-07, 15:41
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif


E respektojmė njė njeri qė e respekton vet vetėn.

Respekt edhe per ju e nderuara Rilinda http://emoticons4u.com/happy/1356.gif

Preshevar
10-06-07, 15:42
Vikend te kendeshem

Ju flm i nderuari Instruktor, gjithashtu kalofshi nje vikend shum tė kendshem !

Mir mbetshi ! :smile:

Preshevar
10-06-07, 15:45
vellau im nga Kosova Lindore te pershendes me selamualejkum

Zoti te ruajt dhe te thente sukses ne kete dhe jeten tjeter.

me respekt
hasani

Ve Alejkum Selam vėllau im nga Kosova ! :smile:

Tė flm shum pėr pėrshėndetjet e tua, dhe per viziten. Tė uroj fat, shėndet dhe shum suksese ne kėt jet dhe ēdo tė mir nė jetėn tjeter !

Me shum nderime, jeni i respektuar nga Preshevari !

Me t'mira !

Prishtinasja_
10-06-07, 16:26
Pershendetje per djalin nga Presheva !!! :smile:

Preshevar
10-06-07, 16:30
Pershendetje per djalin nga Presheva !!! :smile:

Oo flm, :tongue:

Djalit nga Presheva i vjen shum mir per pershendetjet e juaja !

Mir mbetshi e sjellshmja Prishtinase !!! :smile:

ssara
10-06-07, 16:41
te Pershendes Dhe Te Uroj Nje Pasdite E Kendshme.....

aLbaChiCk
10-06-07, 17:51
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/x1pxOYwqu4SjF6_05uWxcsfCcxgfG1dC1MN.gif

pershendetje per ty

Lijanna
12-06-07, 00:41
Pershendetje Preshevar!

Kalofsh nate te mire...

Preshevar
12-06-07, 10:58
te Pershendes Dhe Te Uroj Nje Pasdite E Kendshme.....

Ju flm ssara,..:smile: Ju uroj qe t'kaloni edhe ju gjithashu nje ditė tė Kėndshme !

Flm per viziten e juaj !

Preshevar
12-06-07, 11:02
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/x1pxOYwqu4SjF6_05uWxcsfCcxgfG1dC1MN.gif

pershendetje per ty

pėrshendetje edhe per ty,..

Flm per kartolinen dhe viziten :)

Kaloni mir !:smile:

Preshevar
12-06-07, 11:05
Pershendetje Preshevar!

Kalofsh nate te mire...

Pėrshėndetje edhe per ty Lijanna,.. te flm per viziten tende, dhe gjithashtu t'uroj nje ditė tė mir percjellse me nje natė tė mir !

Kaloni mir,
Preshevari,

Shqiptare
12-06-07, 12:35
http://t5.imagechef.com/ic/imgout/samp3a8bc1b50997464c.jpg

Shqipja :)

Preshevar
12-06-07, 13:52
http://t5.imagechef.com/ic/imgout/samp3a8bc1b50997464c.jpg

Shqipja :)

WaoooW Shqipe !! :) Flm per kėt kartolin,

Tė pėrshėndes edhe un shuuuuuuum !!!!! :smile:

Me t'mira,.

Elina
13-06-07, 14:30
Preshevari erdha ne dhomen tende ta le nje prshendetje miqesore...

Me shprese se jeni mire ju dhe familja e juaj, ju pershendes perzemersisht...ju deshiroje nje dite te kendeshme ne vazhdim...


Elina!Ps;perpak me harru e mos me te tregu se punet po me shkojne shume mire , fale teje normal...:biggrin:

aLbaChiCk
13-06-07, 16:00
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/hellorainbow.gif

Preshevar
13-06-07, 20:27
Preshevari erdha ne dhomen tende ta le nje prshendetje miqesore...

Me shprese se jeni mire ju dhe familja e juaj, ju pershendes perzemersisht...ju deshiroje nje dite te kendeshme ne vazhdim...


Elina!Ps;perpak me harru e mos me te tregu se punet po me shkojne shume mire , fale teje normal...:biggrin:

ØMir se ke ardhė e ndershmja Elina, tė falimenderoj shum per pėrshėndetjen tende kaq tė sinqert ! Gjithashtu shpresoj dhe lutem qė tė jesh gjithmonė mir me familje e dashamir, tė pėrshėndes edhe un duke t'urue nje Mbrėmjeeeee tė MrEkULLueShmE !!!!!!!!

ps: Pėrpak me harru edhe un,.. :tongue: S'ka pėrseee !!! Besooom qe po ndihem KrenaR qe t'kam ndihmue...:biggrin: ...Nejse, normal se nuk me ndodhė per dit mi ndihmue ViP-ve hahahahahaa.. tė pėrshėndees shum !!!

Flm edhe nje heree.. kaloo mbremje te Mirė !
Mirmbetshi Elina Duff :biggrin:,.
Preshevari,

Preshevar
13-06-07, 20:29
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/hellorainbow.gif

Hello Albachick.. flm per kartolinen pershendetse :tongue:

Kalo mbremje te bukur,

Me t'mira
Preshevari

Abetare
14-06-07, 10:20
http://www.gostivari-tetova.de/BLUME_28.gif

Pershendetje

rilinda
18-06-07, 04:52
http://www.hi5tools.com/myspace-images/goodday/prod_788_23248.gif

ssara
18-06-07, 11:02
Te pershendes dhe te uroj nje dite te bukur....

BaNu Ne JeT I sInQeRt
18-06-07, 18:10
SElam vlla i nderuar. FLm shum per pershendetjen tande, gjithashtu je i pershendetur nga meje dhe kofsh gjithmon mir dhe shnosh .

ME nderime dhe shum respekt per ju...

Mir Mbetesh inshalla.!!!

ALejkum SELam...

Preshevar
18-06-07, 20:48
http://www.gostivari-tetova.de/BLUME_28.gif

Pershendetje

Pėrshėndetje edhe per ju e nderuara Abetare ! :smile:

Kaloni mir,
Preshevari.

Preshevar
18-06-07, 20:51
http://www.hi5tools.com/myspace-images/goodday/prod_788_23248.gif


:biggrin: Flm Rilinda,. Po i fryj edhe un nje here me shpres qe t'kaloni nje dit te mir sipas qefit t'juaj !

Tė Pėrshėndes !

Preshevar
18-06-07, 20:52
Te pershendes dhe te uroj nje dite te bukur....
Tė pėrshėndes edhe un ssara, flm dhe gjithashtu kalo nje dit te bukur !

Tung ! :smile:

Preshevar
18-06-07, 20:54
SElam vlla i nderuar. FLm shum per pershendetjen tande, gjithashtu je i pershendetur nga meje dhe kofsh gjithmon mir dhe shnosh .

ME nderime dhe shum respekt per ju...

Mir Mbetesh inshalla.!!!

ALejkum SELam...

Alejkum Selam Motėr e Sinqerta :smile:

Ishte nder tua le nje pershendetje ne oden tuaj.
Me nder qofshi edhe ju, dhe flm per urimin tėnd !

Mir mbetshi e mir u lexofshmi,.:)

Selam nga Preshevari !

egi
19-06-07, 00:28
pershendetje modeste dhe nga une:smile:

Preshevar
19-06-07, 13:37
pershendetje modeste dhe nga une:smile:

Flm,. pėrshėndetje edhe nga un,.:)
Ju flm per vizitėn,.

Kaloni mir,:smile:

Shqiptare
19-06-07, 15:02
Vella, qe ni selam ty, e paq nje dite sa me te mire, te bukur e te fresket :smile:

Motra Shqipe

Romeo
21-06-07, 12:31
Haver KUUUUUU a ma ke harru add apo qka osht puna jote kshtu ha ha...

Hej te pershendes te deshiroj gjitha te mirat ne jet se e meriton dhe mos harro se ma ki nje kafe borxh...

TUNGI AMIGOS HAVEROS BANDITOS GRINGOS CHICOS DEL MEXICANOS HA HA

XIXA XIXA


P.S. Knaqu haver se kurr ma i ri sbohesh ha ha


:biggrin: :biggrin: :biggrin:

Preshevar
21-06-07, 20:46
Vella, qe ni selam ty, e paq nje dite sa me te mire, te bukur e te fresket :smile:

Motra Shqipe

Ve Alejkum Selam Motėr ! :smile:

Tė pėrshėndes dhe flm-roj per ndihem qe ma afrove diten e kaluar !

Paq edhe ti nje mbremje sa me te mir, tė kendshme e te rehatueshme !

Tė pėrshendes me pershendetjet e mia mė tė MIRA...

-:Selam Alejum Shqipe:-

Vėllau yt !

Preshevar
21-06-07, 20:51
Haver KUUUUUU a ma ke harru add apo qka osht puna jote kshtu ha ha...

Hej te pershendes te deshiroj gjitha te mirat ne jet se e meriton dhe mos harro se ma ki nje kafe borxh...

TUNGI AMIGOS HAVEROS BANDITOS GRINGOS CHICOS DEL MEXICANOS HA HA

XIXA XIXA


P.S. Knaqu haver se kurr ma i ri sbohesh ha ha


:biggrin:

Oooo Tungjatjeta Romeoo ! hahahahaa jo mor s'harroj shpejt.. ti e din qe memorjen e kam si "digitron" kurr s'gabon e aq me pak qe harron :biggrin:

Tė falimenderoj per urimin tend,. tė deshiroj gjithashtu ēdo tė mir ne jet !

E sa pėr kafe,.. siq tha n'ps: Jemi t'ri... kemi vakt per kafe :biggrin:

I vjen dita.. i vjen ! Pas d'prob Bob :tongue:


Adiós mi amigoS

Lijanna
22-06-07, 18:27
Te pershendes preshevar, kalofsh nje pasdite te mire!

Shpirt-mira!

Preshevar
22-06-07, 20:17
Te pershendes preshevar, kalofsh nje pasdite te mire!

Shpirt-mira!

Flm Shpirtmire,.. tė uroj edhe un nje mbremje te mir,.. dhe gjithashtu kaloja ni week-end shuumm shuuum tė mir ! :smile:

Tė pėrshėndet..
Preshevari,

BaNu Ne JeT I sInQeRt
23-06-07, 14:41
SEam, vella i nderuar nje pershendetje nga meje..dhe te uroj nje weekand sa ma te bukur dhe te mbar...


Mir Mbetesh inshalla..

Me respekt...:smile:

aLbaChiCk
23-06-07, 16:05
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/25.gif

instruktori
23-06-07, 16:57
Vikend te mire ju deshiroj

Preshevar
23-06-07, 21:43
SEam, vella i nderuar nje pershendetje nga meje..dhe te uroj nje weekand sa ma te bukur dhe te mbar...


Mir Mbetesh inshalla..

Me respekt...:smile:

Ve Alejkum Selam motėr e nderuar.
Tė flm Sinqerisht pėr selamėt e tua, gjithashtu tė uroj nje vikend sa me tė bukur, e sa me te mbare !!!!

Mir mbetshi edhe ju inshAllah.
Ju pershendet vėllau juaj
Preshevari

Selam,:smile:

Preshevar
23-06-07, 21:47
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/25.gif

Hello Albachick,.. tė falm per urimiin tend,..
Paq nje wikend edhe me te mir se timin !

Ju pershendet miku juaj,.
Preshevari :)

Preshevar
23-06-07, 21:48
Vikend te mire ju deshiroj

Ju flm i nderuari Instruktor,.. nje vikend te kedshėm jua dėshiron gjithashtu edhe Preshvari.

Mirmbetshi,

gazi-de
24-06-07, 11:16
Preshevari i nderuar te pershendes dhe te uroj gjdo te mire...
respeket per ty vllaqkooooooooooooo

ssara
24-06-07, 13:17
pershendetje...kalo Nje Dite Te Bukur...........]

Preshevar
24-06-07, 13:38
Preshevari i nderuar te pershendes dhe te uroj gjdo te mire...
respeket per ty vllaqkooooooooooooo

Flm shum Gazi.. tė pėrshendes edhe un dhe t'uroj ēdo tė mir !

Kaloja nje wikend shum te mir !

Selam vella !

Preshevar
24-06-07, 13:40
pershendetje...kalo Nje Dite Te Bukur...........]

Flm ssara, tė pėrshėndes edhe un dhe t'uroj qe t'ja kalojsh nje dit edhe me te bukur se timen ! :smile:

Me t'mira,,,,

Romeo
25-06-07, 12:04
Amigos nje pershendetje per ty dhe Motren tende ne ket mengjes..

Kalo sa ma mir...

Me rrespekt

Romeo

Preshevar
25-06-07, 13:17
Amigos nje pershendetje per ty dhe Motren tende ne ket mengjes..

Kalo sa ma mir...

Me rrespekt

Romeo

Pėrshėndetje edhe per ty Sirano :biggrin:

T'uroj nje dit sa me te mbar,.. dhe flm per pershendetje,

Sinqerisht
Preshevari.

Shqiptare
25-06-07, 15:05
Preshevar,

Pershendetje per ty vllau :smile:

Kalofsh nje dite sa me te mire sot :smile:

Shqipja

Preshevar
25-06-07, 18:17
Preshevar,

Pershendetje per ty vllau :smile:

Kalofsh nje dite sa me te mire sot :smile:

Shqipja

O Flm Shqipe,..

Super kam kalu,.. shpresoj qe edhe ti ke kalu MIR !!!

Tė pėrshėndes,.. dhe mir u lexofshmi !:smile:

::::::::::::::}}}}}} You are the BesT !

SANTANA-29
26-06-07, 18:16
http://www.forumivirtual.com/customavatars/avatar127_16.gifpershendetje zotri,,,,,,,,,

LuLjaa
02-07-07, 05:21
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/81.gif

T'pershendes t'deshiroj argetim te kendeshum dhe gjithe t'mirat ne jete!

lyra2
02-07-07, 13:26
Te pershendes preshevar,kalofsh momente te bukura aty ku dhe me kend je !!

Preshevar
03-07-07, 12:37
http://www.forumivirtual.com/customavatars/avatar127_16.gifpershendetje zotri,,,,,,,,,

Flm Santana,.. pėrshėndetje edhe per ju i nderuar !

Preshevar
03-07-07, 12:37
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/81.gif

T'pershendes t'deshiroj argetim te kendeshum dhe gjithe t'mirat ne jete!

Flm,.. LuLe, tė pėrshėndes edhe un dhe t'flm per urimin tend ! :smile:

Kaloja xix !

Preshevar
03-07-07, 12:38
Te pershendes preshevar,kalofsh momente te bukura aty ku dhe me kend je !!

Ju pėrshėndes, dhe ju flm per urimin tend Lyra2,.. kalofshi momente shum te bukura edhe ju n'mesin ku gjindeni.

Gjithė te mirat
nga Preshevari.

Ju flm..

aLbaChiCk
03-07-07, 18:10
http://i134.photobucket.com/albums/q108/marj69/Greetings/Have%20A%20Great%20Day/have-a-great-daycard.jpg

Shqiptare
04-07-07, 12:51
Vllau jem Preshevari, te uroj nje dite te bukur e te mbare sot,

Shqipja :smile:

Preshevar
04-07-07, 18:07
http://i134.photobucket.com/albums/q108/marj69/Greetings/Have%20A%20Great%20Day/have-a-great-daycard.jpg

Have a nice day too you :tongue: ( a thash be mir ? :D)

Flm, albachick.. gjithashtu kaloni nje dit te bukur ! tung !

Preshevar
04-07-07, 18:08
Vllau jem Preshevari, te uroj nje dite te bukur e te mbare sot,

Shqipja :smile:

Flm Motra jeme, edhe ty gjithashtu te uroj nje dit te mbar, me nje mbremje te mrekullueshme !

Mir u lexofshmi, Selam !

rilinda
04-07-07, 21:25
**Selom!**


Vendasja :biggrin:

Arkza
04-07-07, 21:37
Hyra ne Dhom Djalit te Huj, veq Te Uroj gjithe te Mirat dhe Sukses .

ssara
04-07-07, 21:54
Te pershende dhe te uroj nje mbremje te qete.....

Xuki
06-07-07, 01:52
Ooo kojshi, qysh t'kam pash zotin?

A ke dalė me mbledhė piēurka? hahahahhaha

Preshevar
06-07-07, 11:34
**Selom!**Vendasja :biggrin:

**Ve'Alejkum Selam !**


Vendasse :biggrin:

Kalo sa mė mirė ! dhe flm pėr Vizitė (me gjip) ! :tongue:

Preshevar
06-07-07, 11:35
Hyra ne Dhom Djalit te Huj, veq Te Uroj gjithe te Mirat dhe Sukses .

Oh flm shum qika huj,..:smile: tė mirat qė mi urove ti uroj edhe ty. Kofsh gjithmonė me shum t'mira e me shum suksese !

Je e pėrshėndetur ! :)

Djali i huj :D

Preshevar
06-07-07, 11:36
Te pershende dhe te uroj nje mbremje te qete.....

Flm Ssara. gjithashtu edhe ty t'uroj nje ditė tė mirė,.. e mė vonė edhe njė Mbremje tė MiRė!!! :biggrin:

Flm pėr Vizitėn !

Pr....

Preshevar
06-07-07, 11:52
Ooo kojshi, qysh t'kam pash zotin?

A ke dalė me mbledhė piēurka? hahahahhaha

:D,.. qe valla Xuki,.. mir me thonė,.. Komsi Komsa :biggrin:

Po ti sije a po lodhesh a jo a ?...

Piēurka ? hahahaa,.. jo be s'kam dal.. po pres mos po bjen naj shi i madhė a naj breshen :biggrin:

Po pa dal se lo,.. e si t'mledh shum, ti bi njo dy kg !!

Flm qe dole ktu pari,

Kaloja mir deri n'shiun e ardshėm :D:D:D

rilinda
06-07-07, 14:33
http://www.vegegifs.com/smiley-emoticon/abientot.gif

Preshevar
06-07-07, 15:10
http://www.vegegifs.com/smiley-emoticon/abientot.gif

http://www.elleretouche.com/blog/images/nuit/merci.jpg

On se verra ą l'Excursion ! :biggrin:

L~Nora
06-07-07, 19:17
770

Kojshi te deshiroj ni weekend te kendshem dhe pa brenga kalofsh si eshte masemir
kalofsh si ta don zemra
mpuq ne faqe

Preshevar
06-07-07, 19:22
770

Kojshi te deshiroj ni weekend te kendshem dhe pa brenga kalofsh si eshte masemir
kalofsh si ta don zemra
mpuq ne faqe

Flm shum Leonora,. kaloja edhe ti siq eshte me se miri ! Pa brenga e pa gajle :tongue: , Selam natona mori hahahaahaha

Gjitha t'mirat per ty nga kojshija ;)

Preshevari

ps: FLm pėr Mini-Kartolinėn ! :D:D

uck_aksh
14-07-07, 01:08
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahahahahah.jpg

Shqiptare
18-07-07, 09:05
Nje pershendetje vllaut tem Preshevarit ehde me i uru pushime sa me te bukra ne vendlindje :smile:

Preshevar
29-07-07, 21:48
Flm Uēk-Aksh,. pershendetje edhe per ty i nderuar.
Mir mbetshi,...


Shqipe, motrushk `? :biggrin: Mir se t'gjeeeeeeeeeeeeeejė !
Tė flm per pershendetjet e tua,. 2 javė sa 2 vjet mu kan dokė ahahahahahaa tė uroj edhe ty qe t'kalosh sa me mir e sa me leht kėt ver tė rėnd....

Selam dhe mir u lexofshmi reth nje kafe :biggrin:

rilinda
03-08-07, 19:06
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

Elina
04-08-07, 09:25
Pershendetje te ngrohta per ty Preshevari,,, moti nuk te kam taku ne Forum :smile:
Shpresoj se jeni mire ju dhe familja juaj...

Te deshiroje nje dite te mbare...


Elina!

Preshevar
04-08-07, 11:46
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

Ju flm-oj shumė e ndershmja Rilinda,. :)
Ju pėrshėndes edhe un, dhe ju flm edhe nje here per respektin qė e tregoni ndaj meje !

Shėndet paqi,
Xhelozi :biggrin:

Preshevar
04-08-07, 11:53
Pershendetje te ngrohta per ty Preshevari,,, moti nuk te kam taku ne Forum :smile:
Shpresoj se jeni mire ju dhe familja juaj...

Te deshiroje nje dite te mbare...


Elina!

Pėrshėndetje tė ngrohta edhe per ty e sjellshmja Elina,. :smile:, moti qė 3 javė... mė kish mar malli me ju taku ne forum,.. :) Jemi tė gjithė mir fal Zotit, tė flm shum !

Shpresoj dhe lutem qe edhe ti me familje e dashamir tė jeni shėndosh e mir !

Flm per viziten Mrs Hillary :biggrin:

Ditė tė mbar e te mrekullueshme edhe per juve !

Preshevari !

instruktori
07-08-07, 20:44
PERSHNDETJE DHE SHUME RESPEKTE PER JU

INSTRUKTORI

egi
07-08-07, 22:27
Pershendetje money man, ishalla ma blen se shpejti edhe nje ani te udhtojm deri ne Cancun :biggrin:

uck_aksh
07-08-07, 23:46
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1973.jpg

gazi-de
08-08-07, 12:51
Pershendetje me plot respeket per ty Preshevar.................

Preshevar
08-08-07, 22:39
PERSHNDETJE DHE SHUME RESPEKTE PER JU

INSTRUKTORI

Pėrshėndetje edhe per ju i nderuari Inspektor,.:smile:

Mir se u rikthyet ne dardani :)

Ju flm-oj per viziten n'"odėn" time :-D

Paqe & Respekt nga
Preshevari

Preshevar
08-08-07, 22:55
Pershendetje money man, ishalla ma blen se shpejti edhe nje ani te udhtojm deri ne Cancun :biggrin:

Pershendetje edhe per ty :tongue:, qka me t'ble ??? kerr a ? hahahahaa,.. ani si ta gjej njo si t'James Bond-it qe shkon edhe neper uj ta blej, edhe fiuuu fluturojm per Cancun :biggrin:

Der at here, mir mbetshi e mir u lexofshmi poet-girl :D

Preshevar
08-08-07, 22:59
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1973.jpg

O flm per panoramėn e Dardanis qė ma solle Uēk-aksh :tongue:

T'uroj qė deshira e jetės tė realizohet.

Der at here, mir mbetshi i nderuar.

Ju flm per vizite
Preshevari

Preshevar
08-08-07, 23:08
Pershendetje me plot respeket per ty Preshevar.................

Pėrshendetje edhe per ty i nderuari Gazi !

Ju uroj shum tė mira ne gjitha lamit e jetes suaj, dhe ju flm per viziten qė ma bėnėt.

Paqja, mėshira dhe begadit e Allahut qofshin mbi ju !

Me Sinqeritet e Respekt,
Ju pėrshėndet dhe ju nderon, vėllau juaj
Preshevari !

egi
10-08-07, 19:48
Pershendetje edhe per ty :tongue:, qka me t'ble ??? kerr a ? hahahahaa,.. ani si ta gjej njo si t'James Bond-it qe shkon edhe neper uj ta blej, edhe fiuuu fluturojm per Cancun :biggrin:

Der at here, mir mbetshi e mir u lexofshmi poet-girl :D

pershendetje prap ksaj rradhe me nje foto te vendit ku dojm me shku, veq mos me harru po ta qoj, me te ra ndermend (ishalla ka kerri edhe tv me kqyr filma :tongue:)

http://blog-admin.gravelytravel.com/blogs/media/blogs/cancun/Cancun-JW-Marriott-Resort-and-Spa.jpg

Preshevar
11-08-07, 10:29
pershendetje prap ksaj rradhe me nje foto te vendit ku dojm me shku, veq mos me harru po ta qoj, me te ra ndermend (ishalla ka kerri edhe tv me kqyr filma :tongue:)

http://blog-admin.gravelytravel.com/blogs/media/blogs/cancun/Cancun-JW-Marriott-Resort-and-Spa.jpg

Apapap qfar vendi ! Mashallah se po i mar te msysh dika e jesmi,:tongue:
Flm per foton, se tash edhe pak bohet dimėr/shi e viron kho e na po shkojm qaty ku eshte hala nxeht... edhe kerrin e kam porosit n'fabrik ! Si mos t'ken dvd-ja nuk e mar kerrin hiq, e transferoj direkt ne west-coast tek emisioni Pimp my Ride MTV hahahahahahaaa :biggrin:

Pėrshėndetje edhe per ty,
Mes best salutations .

ssara
11-08-07, 10:59
Erdha te le nje pershendetje per ty Preshevar ne kete ode ...te uroj nje dite sa me te bukur..

Preshevar
11-08-07, 11:21
Erdha te le nje pershendetje per ty Preshevar ne kete ode ...te uroj nje dite sa me te bukur..

Tė falimnderit ssara :smile:, njė dit tė bukur e te lumtur jua dėshiroj gjithashtu. Tė falimnderit edhe per viziten qė ma bėnet !

Njė week-end tė mir per juve.
Miku juaj,
Preshevari

Adrenalina
12-08-07, 11:36
Pershendetje nga Adrenalina

Preshevar
18-08-07, 10:20
Pershendetje nga Adrenalina

Pershėndetje edhe per ty Adrenalina,. t'uroj nje week-end te kendshem,

Preshevari.

lyra2
20-08-07, 08:55
Shendeti gezimi dhe dashuria le te jene percjellesit Tuaj ne te ardhmen.Respekt per ju...

egi
22-08-07, 15:33
Hm...mister money man, mister arhitekt, te pershendes shum shum shum dhe shpresoj se do te plotesohen te gjithat endrrat, por si thot nje fjal e urt qe e ka than Tigri: "Eshte mire mi pas shum endrra, per me enderru ato qe nuk te plotesohen" :biggrin:

Mos e harro premtimin :tongue:

Preshevar
22-08-07, 16:51
Shendeti gezimi dhe dashuria le te jene percjellesit Tuaj ne te ardhmen.Respekt per ju...

Flm Lyra :smile: , gjithashtu edhe per ty lutem qė Paqja, Shėndeti, fati, gėzimėt e sukseset qofshin gjithmon me ju :wink:

Flm shum per viziten.

Me Respekt !
Preshevari,

Preshevar
22-08-07, 16:57
Hm...mister money man, mister arhitekt, te pershendes shum shum shum dhe shpresoj se do te plotesohen te gjithat endrrat, por si thot nje fjal e urt qe e ka than Tigri: "Eshte mire mi pas shum endrra, per me enderru ato qe nuk te plotesohen" :biggrin:

Mos e harro premtimin :tongue:

Hm.. Mrs Voyage, Mrs poet, Mrs zemėrmirja, beaucoup, beaucoup, beaucoup, beaucoup de pėrshėndetje edhe per ty hahahahahahahaa, flm shum per urimin, inshallah me realizohen sikur mu, ashtu edhe ty. Pasi qė s'jam politikan, normalisht do ta mbaj premtimin, me nje kusht qė t'mė realizohen endrrat :biggrin:

Flm edhe njė here per Vizitėn e pėr urimin !

Ps.:| I paske mar lakmi Tigrit hahaahahahahaha :biggrin: , kalo mbremje te kėndshme, !


Respekt per ty,
Preshevari :)

Domira
23-08-07, 09:44
Me lejo qe te ndalem edhe une ne oden tende dhe te uroj shendet e mbaresi ne jeten tende. Qofsh i rrethuar vetem me dashuri ashtu siq e meriton ti. Ti e din me se miri se sa e shtrejte eshte jeta:smile: ,sepse je preshevar, prandaj jetoje duke ia marre vetem nektarin ashtu si ta do zemra yte.

Domira

aLbaChiCk
23-08-07, 12:39
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/30.gif

~AmaZonA~
24-08-07, 19:19
http://img265.imageshack.us/img265/30/normalkartolinemz7.jpg (http://imageshack.us)

Preshevar
27-08-07, 13:15
Me lejo qe te ndalem edhe une ne oden tende dhe te uroj shendet e mbaresi ne jeten tende. Qofsh i rrethuar vetem me dashuri ashtu siq e meriton ti. Ti e din me se miri se sa e shtrejte eshte jeta:smile: ,sepse je preshevar, prandaj jetoje duke ia marre vetem nektarin ashtu si ta do zemra yte.

Domira

O flm shum pėr kto fjal te embla Domira, jeni e mrekullushme ! :smile:
Ju uroj gjithashtu gjith keto te mira qė mi cituat sepse e meritoni !

Ju flm edhe per viziten qė ma bėnėt,. ishte knaqsi !

Me shum nderime,
Ju pėrshėndet,
Preshevari

Preshevar
27-08-07, 13:16
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/30.gif

Flm shum qika e aNamoravės :tongue:

Have a nice day edhe ti :biggrin:

Me t'mira
Preshevari

Preshevar
27-08-07, 13:17
http://img265.imageshack.us/img265/30/normalkartolinemz7.jpg (http://imageshack.us)

Amin ! Nė zemrat e tė gjithve inshallah ! :smile:

Ju pershendes dhe ju falimenderoj AmaZonA,

Paqe,
Preshevari.

egi
02-09-07, 19:05
Hm.. Mrs Voyage, Mrs poet, Mrs zemėrmirja, beaucoup, beaucoup, beaucoup, beaucoup de pėrshėndetje edhe per ty hahahahahahahaa, flm shum per urimin, inshallah me realizohen sikur mu, ashtu edhe ty. Pasi qė s'jam politikan, normalisht do ta mbaj premtimin, me nje kusht qė t'mė realizohen endrrat :biggrin:

Flm edhe njė here per Vizitėn e pėr urimin !

Ps.:| I paske mar lakmi Tigrit hahaahahahahaha :biggrin: , kalo mbremje te kėndshme, !


Respekt per ty,
Preshevari :)

hehehehehe mbaje premtimin, se shum i ke ba deri tash :tongue:
Pasi qe u silla ksajde, thash po hy edhe njeher ne oden e arhitektit, tigrit, minit, besnikut dhe premtimit...
nje dite te bukur, qdo dit ne jeten tende te jet me e mire se tjetra, keshtu qe nese te pyti what was the happiest day pf your life, me thua: vallahin se di, se shum dite te bukura kom pas =)
respeekt

instruktori
04-09-07, 16:28
Pershendetje..............

BaNu Ne JeT I sInQeRt
10-09-07, 05:56
Pershendetje i nderuari...Te deshiroj nje dit plor mbaresi..

Mir Mbetesh inshalla..!!!

Preshevar
10-09-07, 07:46
hehehehehe mbaje premtimin, se shum i ke ba deri tash :tongue:
Pasi qe u silla ksajde, thash po hy edhe njeher ne oden e arhitektit, tigrit, minit, besnikut dhe premtimit...
nje dite te bukur, qdo dit ne jeten tende te jet me e mire se tjetra, keshtu qe nese te pyti what was the happiest day pf your life, me thua: vallahin se di, se shum dite te bukura kom pas =)
respeekt

valla se di, dit tė bukura kam pas :confused: :biggrin:

Pasna premtue diqka a ? ahahahahahaa, ok se, Qka t'thot goja jeme nje here, pishman zor e ka mi ra :tongue:

Tė pėrshėndes edhe un dhe t'uroj nje dit sa me te bukur e sa me tė mir e nderuara Mrs Egi, :)

Flm per vizitėn dhe shum Respekt per ju,
Preshevari

Preshevar
10-09-07, 07:48
Pershendetje..............

Pėrshėndetje edhe per juve i nderuari Inspektor, ju uroj njė dit tė mir, pa rrezike me nxensit :biggrin:

Si qdo here, respekt tė Madhė nga,
Preshevari

Preshevar
10-09-07, 07:50
Pershendetje i nderuari...Te deshiroj nje dit plor mbaresi..

Mir Mbetesh inshalla..!!!

Ju flm E_SinQerTa, :smile:

Gjithashtu ju uroj njė dit me shum befasira tė mira,

Mir mbetshi edhe ju inshAllah, dhe ju flm shum per vizitėn qė ma beret :smile:


Respekt nga Ømiku/vėllu i juaj, Preshevari !

^katunari^
10-09-07, 08:07
Ku e kemi motren shqipe hejjjjjjjjjjjjjj?

Preshevar
10-09-07, 08:13
Ku e kemi motren shqipe hejjjjjjjjjjjjjj?

Hala s'osht ardh a ? :eek:


Dola me lyp !!!!!!!!!!!!!

^katunari^
10-09-07, 08:15
Hala s'osht ardh a ? :eek:


Dola me lyp !!!!!!!!!!!!!

Mule mule.....:smile: , se pa te s'ka shyhret as muhabet te hajrit :biggrin:

Preshevar
10-09-07, 08:22
Mule mule.....:smile: , se pa te s'ka shyhret as muhabet te hajrit :biggrin:

Qe dola, edhe pushkėn e gjuetis me veti e mora, si dihėt rrugės :biggrin:


ps. Per hajr Avatarin, edhe ulu dikun se po na bje n'krye :biggrin:

^katunari^
10-09-07, 08:26
Qe dola, edhe pushkėn e gjuetis me veti e mora, si dihėt rrugės :biggrin:


ps. Per hajr Avatarin, edhe ulu dikun se po na bje n'krye :biggrin:

Ani ani veq gutu pak e ruju pej bishave, a pe don qenin tem ta jep me veti?
Hajr paq, jo more qfar te ulni, le te dihet kush e ka dinamiken e jetes ne dore :smile:

BaNu Ne JeT I sInQeRt
11-09-07, 16:41
Allahu te shperbleft vellau i Nderuar...!!!

Gjithashtu ju uroj muajn e shejnt te Ramazanit dhe ALLAHu jua pranoft Agjerimin, duate dhe ibadetet juaja...ALlahu na mundesoft te dalim nga
Ramazani me ZEMRA te pastra dhe gjynahe te shlyera dhe Besim te fort...

Te uron nga zemra motra juaj....E sinqerta..!!1

SElam

selvija
12-09-07, 13:07
http://dl9.glitter-graphics.net/pub/427/427589cx4mxhd008.gif (http://www.glitter-graphics.com/)

Preshevar te uroj dhe deshiroj ne Agjerim sa me te lete zoti te bekofte dhe te sjellte ne paqe
gjith te mirat zoti qofte me ju,,,
http://dl10.glitter-graphics.net/pub/346/346770ipw1rb9k6j.jpg (http://www.glitter-graphics.com/)

http://www.youtube.com/watch?v=QQX2YjcSpRY&mode=related&search=

Preshevar
12-09-07, 22:42
Allahu te shperbleft vellau i Nderuar...!!!

Gjithashtu ju uroj muajn e shejnt te Ramazanit dhe ALLAHu jua pranoft Agjerimin, duate dhe ibadetet juaja...ALlahu na mundesoft te dalim nga
Ramazani me ZEMRA te pastra dhe gjynahe te shlyera dhe Besim te fort...

Te uron nga zemra motra juaj....E sinqerta..!!1

SElam

Amin e SinQerta :smile:

Tė falimenderoj dhe Me gjithė Zemėr ua pranoj urimin, dhe lutem qė tė fitojm shumė nga ky muaj i bekuar dhasht Zoti xh.sh.

Selam Alejkum,
Respekt nga vėllau i juaj
Preshevari


. . . P A Q E

Preshevar
12-09-07, 22:58
http://dl9.glitter-graphics.net/pub/427/427589cx4mxhd008.gif (http://www.glitter-graphics.com/)

Preshevar te uroj dhe deshiroj ne Agjerim sa me te lete zoti te bekofte dhe te sjellte ne paqe
gjith te mirat zoti qofte me ju,,,


http://www.youtube.com/watch?v=QQX2YjcSpRY&mode=related&search=


http://img.123greetings.com/events/edec_ramadan/8464-001-07-1027.gif

Amin. Zoti xh.sh. tė bekoft edhe ty me tėr familjen dhe me tėr Umetin e Profetit a.s. :smile:
Ju dėshiroj shėndet tė mir dhe agjėrim tė lehtė, Zoti ua pranoft veprat e mira sikurse lutjėt dhe agjėrimin.
Dhe ju pershėndes me kėt ilahi moter e nderuar : http://fr.youtube.com/watch?v=8asRgX551Ks

http://dritaislame.com/gazeta1/data/upimages/ramazan.gif


Selam|Alejkum
Preshevari

hasanmehmeti
13-09-07, 10:30
Esselamualejkum vella musliman, Preshevar!

Erdha te Uroj kete muaj te Bekuar te Ramazanit ju dhe familjes sate, duke shpresuar qe Meshira , Bereqeti dhe Falja e Tij te bije mbi ju dhe si perfundim te jete arritja e knaqesis se Allahut subhanehu we teAla dhe xhenetet e Tij te Larta.
Dihet qe ne kete muaj Allahu subhanhu we teAla ben amnestin apo faljen e shume muslimaneve nga gabimtaret dhe i fut ata ne xhenet , te shpresojmé te jemi ne se bashku me ju dhe te gjithe myslimanet prej atyre.Amin.

vellau juaj ne Islam
hasanmehmeti
esselamualejkum we rahmetullah

Adrenalina
13-09-07, 16:24
Pershendetje Preshevar
Faleminderit shume per urimin.

Edhe une gjithashtu ju uroj muajn e madhe dhe te shejt RAMAZANIN, deshiroj qe Allahu tua letson dhe te jav pranon me te mire agjerimin, dhe tu sjell knaqsi ne zemrat tua si edhe ne mesin familjar.
Allahu qoft me ju gjithmon!

Me nderime Adrenalina

ssara
13-09-07, 17:57
Alekum selam shpresojme qe te jete nje muaj me fate per te gjith ata qe kane mundesi ta mbajne agjerimin Allahu jua letesofte edheju a pranofte LUTJET...

LuLjaa
15-09-07, 02:25
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/32.gif

Abetare
15-09-07, 12:43
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje4.gif i nderuari Preshavar http://www.kosovamail.com/Walls/I-Love-Presheva-LITTLE.JPG


Me respekt Abetarja

egi
17-09-07, 14:35
valla se di, dit tė bukura kam pas :confused: :biggrin:

Pasna premtue diqka a ? ahahahahahaa, ok se, Qka t'thot goja jeme nje here, pishman zor e ka mi ra :tongue:

Tė pėrshėndes edhe un dhe t'uroj nje dit sa me te bukur e sa me tė mir e nderuara Mrs Egi, :)

Flm per vizitėn dhe shum Respekt per ju,
Preshevari

hehe qdo fjal me teper eshte e kot, sepse nuk ka fjal ne kete bote per me te then mjaft falimenderit, pershendetje .....Zoti t'shperbleft

Preshevar
18-09-07, 12:51
Allahu ti Pranoft lutjet.ta lehtėsoft agjėrimin dhe te shperblefte.

Amin, lyra, Allahu ti pranoft edhe ty lutjet, agjėrimin dhe ta lehtsoftė kėte muaj. :smile:
Tė pėrshendet miku yt,
Respekt nga,
Preshevari ;)


Esselamualejkum vella musliman, Preshevar!

Erdha te Uroj kete muaj te Bekuar te Ramazanit ju dhe familjes sate, duke shpresuar qe Meshira , Bereqeti dhe Falja e Tij te bije mbi ju dhe si perfundim te jete arritja e knaqesis se Allahut subhanehu we teAla dhe xhenetet e Tij te Larta.
Dihet qe ne kete muaj Allahu subhanhu we teAla ben amnestin apo faljen e shume muslimaneve nga gabimtaret dhe i fut ata ne xhenet , te shpresojmé te jemi ne se bashku me ju dhe te gjithe myslimanet prej atyre.Amin.

vellau juaj ne Islam
hasanmehmeti
esselamualejkum we rahmetullah


Amin, Hasan, lutem njejt edhe per ty si dhe per ter familjėn tėnde.
Allahu i LartMadhėruar ju nderoft dhe ju shpėrbleft me Miresit e tij nė kėt bot si dhe tjetrėn duke ua pranuar tė gjitha lutjet, veprat dhe agjėrimin !! :smile:

Me shum respekt nga vėllau i juaj
Preshevari
Ve Alejkum Sselam Ve'R. Ve'B.


Pershendetje Preshevar
Faleminderit shume per urimin.

Edhe une gjithashtu ju uroj muajn e madhe dhe te shejt RAMAZANIN, deshiroj qe Allahu tua letson dhe te jav pranon me te mire agjerimin, dhe tu sjell knaqsi ne zemrat tua si edhe ne mesin familjar.
Allahu qoft me ju gjithmon!

Me nderime Adrenalina

Pėrshėndetje edhe per ty e nderuara Adrenalina, :smile:
Amin ! Ishte knaqsi qė t'jua uroj kėtė muaj tė bekuar ! Tė falimenderoj gjithashtu edhe un pėr pershėndetjet e tua dhe lutjėn qė e bėrėt.

Paqja, Begatit dhe Mėshira e Allahut qofshin gjithmonė mbi ju dhe familjėn e dashamirėt e tu.
Me shum nderime jeni e pėrshėndetur,
Preshevari


Alekum selam shpresojme qe te jete nje muaj me fate per te gjith ata qe kane mundesi ta mbajne agjerimin Allahu jua letesofte edheju a pranofte LUTJET...

Amin Ssara, tė falemnderit per vizitėn dhe lutjen e juaj.:smile:
Me shum respekt nga vėllau i juaj nė Islam
Preshevari
Selam Alejkum,

Preshevar
18-09-07, 12:54
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/32.gif

Flm LuuLee,.. :tongue: e pėr ty,.. Have a very nice day pėr ditė :biggrin:

Flm per vizitėn, e mir u lexofshmi, ;)

Respekt nga Preshevari

Preshevar
18-09-07, 12:56
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje4.gif i nderuari Preshavar http://www.kosovamail.com/Walls/I-Love-Presheva-LITTLE.JPG


Me respekt Abetarja

Pėrshėndetje e nderuara Abetare,.. :tongue: WaooW qka mė gzuat me kėt foto hahahaa, ju flm shum ! I'Love Presheva tooo :biggrin: lol

Flm edhe njė here Abetare, dhe gjitha t'mirat pėr ju !

Me nderime, Preshevari'

Preshevar
18-09-07, 13:00
hehe qdo fjal me teper eshte e kot, sepse nuk ka fjal ne kete bote per me te then mjaft falimenderit, pershendetje .....Zoti t'shperbleft

Hahahahaahahaa oooo Egi,.. flm me 3 shkronja per mue eshte e TEPĖRT ! :smile: Tė falemnderit per kto fjal tė mira, Zoti tė shpėrbleft edhe ty inshallah !

Tė pėrshėndes duke t'urue qė t'realizohen 1oo1 Endrra :tongue: ---> sė shpejti !

Respekt Per Ty,
Preshevari

18-09-07, 15:02
Pranoni pershendetjet e mia me te sinqerta
shpresoj qe zoti te jep ate qe e ke dhe qe ke nevoj per to dhe te merr te gjitha te kqiat ....


Me rrespekt
[email protected]

Elina
19-09-07, 17:22
Preshevar te pershendes dhe te deshiroj gjith te mirat ...

Elina!

Preshevar
21-09-07, 11:17
Pranoni pershendetjet e mia me te sinqerta
shpresoj qe zoti te jep ate qe e ke dhe qe ke nevoj per to dhe te merr te gjitha te kqiat ....


Me rrespekt
[email protected]

Ju falimnderit kOsOvAr, dhe Amin per lutjen tende.

Ju uroj gjitha t'mirat edhe juve dhe ju flm per viziten qe ma beret.

me nderime,
Preshevari

Preshevar
21-09-07, 11:21
Preshevar te pershendes dhe te deshiroj gjith te mirat ...

Elina!

Falimnderit Elina ! Tė uroj e tė deshiroj gjithashtu gjitha t'mirat qė egzistojn duke filluar nga Shendeti e mė tutje... :smile:

Te falimnderoj edhe per viziten duke t'urue edhe nje dit sa me te mbar e sa me Leht (penėl :biggrin:).

Respekt !
Preshevari !

L~Nora
21-09-07, 14:06
Mirdita KOjshi!
Te persh zemerisht dhe te deshiroj ni weekend kendshem e pa brenga dhe te gjithat mirat
kalofsh si ta don zemra

Arkza
21-09-07, 14:29
Djali I hujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj qe erdha edhe une ketu em dhomen tend veq qe te Pershendes shuem dhe te Uroj Muajin te Bukuar , Zoti ja u bofte Kabull Ty dhe Familjen tende .

Preshevar
27-09-07, 11:41
Mirdita KOjshi!
Te persh zemerisht dhe te deshiroj ni weekend kendshem e pa brenga dhe te gjithat mirat
kalofsh si ta don zemra

Mirdita edhe ty Kojshike :smile:

Tė falimenderoj per pershendetjet e tua,. dhe t'uroj gjithashtu njė jav tė kėndeshem me gjitha t'mirat !

Preshevar
27-09-07, 11:43
Djali I hujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj qe erdha edhe une ketu em dhomen tend veq qe te Pershendes shuem dhe te Uroj Muajin te Bukuar , Zoti ja u bofte Kabull Ty dhe Familjen tende .

Amin Qika Huj !

Flm qė paske ardhė, e inshallah kjo eshte hera e fundit qė t'largojn pa lidhje !

Tė pėrshėndes edhe un, dhe t'uroj ty dhe familjės tende qė ta mbaroni kėt muaj tė bekuar ashtu siq eshte me se miri ! Allahu ua pranoft agjėrimin dhe lutjet e juaja inshAllah !

Me Selam,
Djali huj :tongue:

Kavaleri
27-09-07, 13:03
Qyqy a edhe ti paske Od a?
Ani as nuk thirr me pi qaj mazdarke haha..
Ju pershendes Haver, ja kalofsh sa me bukur ne Preshev.
Bilaqin sdi sa e ki larg, veq se mujsh me ju bo te fala te gjithve hehe.
Kushtrimi asi kavaleri.

Preshevar
27-09-07, 14:35
Qyqy a edhe ti paske Od a?
Ani as nuk thirr me pi qaj mazdarke haha..
Ju pershendes Haver, ja kalofsh sa me bukur ne Preshev.
Bilaqin sdi sa e ki larg, veq se mujsh me ju bo te fala te gjithve hehe.
Kushtrimi asi kavaleri.


Hahahaha jo po t'doket :biggrin: Normal qe kom edhe bajagi e heshme eshte boe, ta kisha cit tash nje ēaj po ka qellu ramazan, ! SONTE N'IFTAR JE ! Tani ēaj, e tanat mirat qe m'kan qėllue ti qes :biggrin:

Bilaqin e kam 20 min. larg shpijes, si t'dal natona i boj t'fala s'ka problem, kaloja edhe ti sa me mir Kushtrim Kavalieri :D e mir u lexofshim !

Flm per Vizitėn dhe Respekt nga
Preshevari,

jEtA_1
29-09-07, 11:20
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/40.gif

BaNu Ne JeT I sInQeRt
05-10-07, 05:25
Te pershendes e nje SELAM te veqant per ty vella i nderuar...SHpresoj qe gjendesh mire dhe Insh-Allah Mire kofsh gjithmon..Te deshiroj nje DIte te Mbare..!!!

ME respekt si gjith...E Sinqerta.!!!!:smile:

Abetare
08-10-07, 07:06
Urime Datėlindja i nderuari Preshevar , i bofsh edhe 100 tjera tė lumtura !
Me respekt Abetarja

Preshevar
08-10-07, 07:35
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/40.gif

Flm e nderuara Jeta, edhe un ju uroj nje javė sa me te kendshem ! :smile:

Gjitha t'mirat per ju.
Preshevari

Preshevar
08-10-07, 07:37
Te pershendes e nje SELAM te veqant per ty vella i nderuar...SHpresoj qe gjendesh mire dhe Insh-Allah Mire kofsh gjithmon..Te deshiroj nje DIte te Mbare..!!!

ME respekt si gjith...E Sinqerta.!!!!:smile:

Alejkum Selam e Sinqerta, te falimenderoj per urimin dhe pershendetjen tende !
Inshallah edhe ti me gjith familje e dashamir jeni dhe do te jeni gjithnjė Mirė !

Tė uroj nje javė me agjėrim tė leht e sa me tė mir ! :smile:

Me respekt,
Preshevari

Preshevar
08-10-07, 07:41
Urime Datėlindja i nderuari Preshevar , i bofsh edhe 100 tjera tė lumtura !
Me respekt Abetarja

:tongue: O Falimnderit shumė Abetare, Rrnofsh edhe ti sa Malet e Kosoves e i tejkalosh 101-ishin :biggrin:

Tė kisha cit nje cop torte po ramazan, hahahaa, ja nje kartolinė !

http://cicise.unblog.fr/files/2007/03/merci3.jpg
A B E T A R E . . . !