PDA

View Full Version : Linka_pz


Faqet : [1] 2 3 4

gazi-de
29-04-07, 12:19
Linka pranoje pershendetjet e mia..
Te pershendes dhe te uroj gjdo te mire ne jete
respeket per ty gazi-de..........

Linka_pz
29-04-07, 12:24
http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon1.gif Linka_pz
Linka pranoje pershendetjet e mia..
Te pershendes dhe te uroj gjdo te mire ne jete
respeket per ty gazi-de..........Pershendetje Gazi_De te falemnderit shume per pershendetjet ,gjithashtu te uroj gjdo te mire ne gjitha sferat e jetes .
Dhe te pranoj si shokun me te respektuar ne kete Forum .
Me shume respekt Linka_Pz.

instruktori
29-04-07, 12:39
Pershendetje Linka_PZ.
Jeni e mrekullushme dhe kaloni mire
Me respekt Instruktori

ssara
29-04-07, 16:47
Pershendetje Linka pz qaste te kendshme ne dardani..

Prishtinasja_
29-04-07, 19:10
Te pershendes shume Linka !

http://s132.photobucket.com/albums/q7/natetater8/sexiluv/showinSumLuv/forYouRoseCreamShowinLuv2.gif

Linka_pz
29-04-07, 20:06
Ju pershendes te gjitheve shume shume
Me te vertet ju kam si nje shoqeri te mrekullueshme
Ma bet Zemren Mal me pershendetje te embla
Ju uroj te gjitha te mirat e kesaj bote her te embel e here here te hidhur.
Me shume respekt nga zemra ju pershendes .
Linka_Pz

gazi-de
10-05-07, 14:03
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg

ssara
10-05-07, 14:59
http://i111.photobucket.com/albums/n160/rebsglittergraphics/Have_A_Beautiful_Day_Blue_Flowers.gif

Prishtinasja_
11-05-07, 16:41
http://www.photocasket.com/daysoftheweek/00249.gif

selvija
11-05-07, 20:42
http://www.zangygraphics.com/weekend/37.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=weekend&n=37)

instruktori
14-05-07, 20:02
Pershendetje

Uroj qe te kaloni sa ma mire ne pune dhe ne jete.

Instruktori

rilinda
20-05-07, 03:32
T'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!

vjeshta
22-05-07, 02:12
Pershendetje per ju ,dhe ju deshiroj qe dielli te rrezoj gjithemon ne jeten e juaj.


Vjeshta!

Linka_pz
22-05-07, 13:00
Pershendetje per te gjithe ,ju flm shume nga zemra !

Me te vertet nuk kam fjale me u shpreh me shume ju kam si nje familje ....ju dua shume te gjitheve.
Kalofshi nje dite te bukur !
Me shume respekt Linka_Pz

uck_aksh
24-05-07, 04:15
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

instruktori
26-05-07, 22:23
Erdha ketu te la kete mesazh per ju e nderuar


Vikende te kendeshem ju deshiroj


Instruktori

Dreni30
28-05-07, 12:43
Erdha ketu me ta lane nje pershendetje duke te deshiruar mireseardhje ne forum dhe shendet e lumturi ne cdo hap te jetes tuaj.

Dreni.

rilinda
29-05-07, 00:06
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

Linka_pz
29-05-07, 11:28
Erdha ketu me ta lane nje pershendetje duke te deshiruar mireseardhje ne forum dhe shendet e lumturi ne cdo hap te jetes tuaj.

Dreni.

Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda


Ju falemnderit te dyve ,ju uroj te gjitha te mirat ne jeten tuaj!!

Zero Cool
02-06-07, 11:13
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/goodMornBlndSatinWh.gif

instruktori
02-06-07, 15:28
Pershendetje dhe shume te mira.


Instruktori

Arkza
04-06-07, 19:48
Te Pershendets shume Linka dhe te Uroj qdo te mir ne jete dhe sukses .

aLbaChiCk
06-06-07, 13:45
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Esmerja/hi.jpg

Elina
06-06-07, 19:16
http://i84.photobucket.com/albums/k12/snl2552ab/chrglt/blessings/godBlessYou/godBlessMyFriendRoseButterfly.jpg

aLbaChiCk
07-06-07, 16:30
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/00521.jpg

SANTANA-29
08-06-07, 18:31
http://i79.photobucket.com/albums/j129/jules31_SRK/SRK2/Zahrah_Khan/helloh014.jpg
pershendetje lumturi dashuri shendet gjithmon paq,,,,,,,,,,,,

rilinda
09-06-07, 14:52
http://www.barcoleta.com/funny_images/989_1lula%20e%20bukur.gif

instruktori
10-06-07, 02:41
Vikend te kendeshem


Instruktori

luckyman
10-06-07, 14:18
Tung..........

Zero Cool
14-06-07, 19:12
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif

rilinda
18-06-07, 04:40
http://commentsafe.com/compliments/comp00041.gif

Miqėsisht!
Rilinda

Shqiptare
19-06-07, 15:32
Pershendetje Linka_Pz

Te uroj nje dite sa me te bukur sot!

Shqipja

aLbaChiCk
23-06-07, 16:34
Linka_pz te pershendes motrushe dhe te uroj qdo te mir ne jeten tende

Me respket per ty aLbaChiCk

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/greatweekend-1.gif

instruktori
23-06-07, 16:41
Vikend te mire ju deshiroj

Dreni30
24-06-07, 08:20
Pershendetje per ty, me deshire qe te kaloni nje te diele te kendshme.

Dreni.

gazi-de
24-06-07, 11:05
Linka pershendetje dhe te uroj nje te Djele te qet
respeket..............

Naki
26-06-07, 22:46
Nė kėtė mbrėmje verore po fillojė shetitjen nė lagjen e pėrshėndetjeve me vete kamė ēadren -shiu nuk ka tė ndalur ,ėshtė shi verorė qė freskonė po edhe tė bėnė qullė.

Duke kaluar kah porta e juajė po kėrkojė strehim,dotė mė duhet tė vazhdojė nuk qenka askush, po ju lė nė kutin e postės pėrshėndetjet e para verore, kudo ēė tė jeni ju pėrshendes pėrzemėrsisht!

Naki

Abetare
27-06-07, 10:55
Pėrshėndetje e nderuara Linka

Abetare
27-06-07, 11:00
Pėrshėndetje nė ² Linka ...!


Me respekt Abetarja

Prishtinasja_
27-06-07, 11:06
Pershendetje Linka_pz :smile:

vetem desha te pershendes dhe te deshiroj nje te dite mbare sot !!:biggrin:

Me respekt

Prishtinasja_:wink:

http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/016.gif

LuLjaa
30-06-07, 06:24
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/34.gif

Linka pershendetje dhe t'deshiroj argetim te kendeshum ne vazhdim!

instruktori
30-06-07, 17:20
Pershendetje dhe shume te mira ne jete ju deshiroj

Instruktori

Shqiptare
04-07-07, 13:06
Linka_Pz te uroj nje dite te bukur e te mbare sot,

Shqipja :smile:

Arkza
04-07-07, 21:51
Linka Sis jam ne Dhomen tend , ta Lo nje Pershndetje te Vogel por nga Zemra e ke po ashtu te Uroj Sukses.

05-07-07, 15:18
prsh per ty ;)................. te uroj ni dit shum te kendshme

Linka_pz
06-07-07, 00:07
Ju flm shume te gjitheve ,jeni te mrekullueshem ,me shume respekt per ju Linka_Pz

rilinda
06-07-07, 14:50
http://www.vegegifs.com/smiley-emoticon/abientot.gif

uck_aksh
14-07-07, 01:22
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahahahahah.jpg

Linka_pz
15-07-07, 11:58
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahahahahah.jpg
Gjithashtu, te falenderoj dhe te pershendes shume !

XheBraiLi
15-07-07, 14:15
po kjo linka hahahha me foto te qikave te pejes b ohet qike e prizerentii hahaha

Prishtinasja_
17-07-07, 20:33
http://imagesmoker.com/hi_hello/page=2/hello-f.jpg

aLbaChiCk
25-07-07, 14:06
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/havealovelyday.gif

Dreni30
28-07-07, 08:09
Nje pershendetje per ty, duke te deshiruar nje vikend te kendshem dhe shendet ne jete.

Dreni.

Zero Cool
30-07-07, 15:52
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/4e.gif

rilinda
03-08-07, 19:02
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

Elina
04-08-07, 09:29
Linka gjethmone e embel dhe e kujdesshme ne postime :smile:
Te pershendes dhe te deshiroje gjith te mirat...


Elina!

budo785
05-08-07, 01:10
Linka,tung,te pres ne poezi,klm

SANTANA-29
06-08-07, 14:22
http://www.equateur-flowers.com/images/Catalogue/Bouquet-L-007-28012002.jpgHALI HALLO,,,,,pershendetje

06-08-07, 14:55
Kojshike Pershendetje per ty ;) ishalla kalon bukur si ti :D:P


[email protected]

instruktori
07-08-07, 20:16
PERSHENDETJE DHE SHUME RESPEKTE PER JU

INSTRUKTORI

Linka_pz
07-08-07, 21:31
Linka gjethmone e embel dhe e kujdesshme ne postime :smile:
Te pershendes dhe te deshiroje gjith te mirat...


Elina!


Pershendetje Elina , te falenderoj shume per pershendetjen duke te uruar te gjitha te mirat ne jete , mike e nderuar dhe e respektuar !

Linka_pz
07-08-07, 21:34
Linka,tung,te pres ne poezi,klm


budo785 te falenderoj shume ,mire se vjen ,e shpresoj te kesh cfare te lexosh !!
Te pershenes duke te uruar gjdo te mire !

Linka_pz
07-08-07, 21:36
Santana-29, [email protected],Instruktori je pershendes shume duke ju uruar gjdo te mire.
Me shume respekt mikja juaj virtuale Linka_PZ

egi
07-08-07, 22:18
Linka pz nje pershendetje poetike nga une..kalofsh sa me mire me poezi dhe filozofi te forumit, se e kom verrejt qe shumicen e postimeve i ben aty..pra pershendetje edhe njeher =)

uck_aksh
07-08-07, 23:54
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1973.jpg

Linka_pz
08-08-07, 08:21
Linka pz nje pershendetje poetike nga une..kalofsh sa me mire me poezi dhe filozofi te forumit, se e kom verrejt qe shumicen e postimeve i ben aty..pra pershendetje edhe njeher =)


Egi e nderuar te falenderoj shume, gjithashtu ja kalofsh sa me mire ,te uroj te gjitha te mirat ne jete .
Me shume respekt Linka_Pz

Linka_pz
08-08-07, 08:23
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1973.jpg
Flm shume i nderuar qofsh gjithmon mik,me shume respekt te falenderoj Linka_Pz

gazi-de
08-08-07, 11:43
Pershendetje.............

Linka_pz
08-08-07, 11:55
Pershendetje.............


Pershendetje edhe per ty Gazi-De , te uroj te gjitha te mirat !

luan_i
13-08-07, 07:59
Pėrshėndetje. Tė pėrgėzoj pėr shkrimet e bukura, pėr poezite e pėrzgjedhura, si dhe Uroj qė tė vazhdosh mė tej. Suksese!

Linka_pz
13-08-07, 11:22
Pėrshėndetje. Tė pėrgėzoj pėr shkrimet e bukura, pėr poezite e pėrzgjedhura, si dhe Uroj qė tė vazhdosh mė tej. Suksese!


Pershendetje
Te falemnderit shume ,gjithashtu te uroj te gjitha te mirat .
Me shume respekt mikja Linka_Pz

Tomori
13-08-07, 12:21
Pershendetje Linka_pz. ...me ruaj kur te me gjesh qe te me kesh kur te me duash

Dreni30
21-08-07, 08:29
Nje pershendetje per ty, me deshire qe shendeti dhe lumturia te jen prijes te jetés tuaj.

Dreni.

Linka_pz
21-08-07, 08:53
Nje pershendetje per ty, me deshire qe shendeti dhe lumturia te jen prijes te jetés tuaj.

Dreni.Flm shume, Dreni gjithashtu te uroj gjitha te mirat ne jete .
Linka_Pz

aLbaChiCk
23-08-07, 12:57
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/HaveANiceDay151.jpg

~AmaZonA~
24-08-07, 19:14
http://img265.imageshack.us/img265/30/normalkartolinemz7.jpg (http://imageshack.us)

Zana_ch
24-08-07, 19:16
PERSHENDETJE NGAx ______x ____________ x ______x
x xxxxxxxxxxxxxxx _____ x xxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx __ x xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx _x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxx ZANA_CH xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxx x
x xxxx x
x x x
x

Linka_pz
26-08-07, 16:20
http://img265.imageshack.us/img265/30/normalkartolinemz7.jpg (http://imageshack.us/)
PERSHENDETJE NGAx ______x ____________ x ______x
x xxxxxxxxxxxxxxx _____ x xxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx __ x xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx _x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxx ZANA_CH xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxx x
x xxxx x
x x x


Amazona dhe Zana_ch ju falemnderit shume !

Gentiani
26-08-07, 21:22
Linka_pz,

ju pėrshėndes, duke ju dėshiruar gjitha tė mirat, urimit nė vazhdim i bashkangjitet edhe kėnga "Bukuroshja e Prizrenit" e xha Ilirit! ha,hahahaaaa

Linka_pz
27-08-07, 07:59
Linka_pz,

ju pėrshėndes, duke ju dėshiruar gjitha tė mirat, urimit nė vazhdim i bashkangjitet edhe kėnga "Bukuroshja e Prizrenit" e xha Ilirit! ha,hahahaaaa


Falemnderit shume i nderuar Gentiani ,gjithashtu pranoni pershendetjet e mija !

Naki
27-08-07, 17:22
Njė poete e vyer, ēė kopshtin poetikė e ka tė mbjellur me lule mė tė bukura,njė debatuese e qetė,e shoqėruar ku thjeshtėsia e bėnė tė qmuar.
Sjellja e shkrimeve nė lėmin e shėndetsisė tregonė kujdesin e veqantė pėr informimin e komunitetit jo tė paktė nė dardania.de.

Ju faliminderit pėr punen,kohen ēė investoni nė projektin dardania.de.
Kudo ēė tė jeni mirėmbetshi!

Naki

Linka_pz
27-08-07, 18:02
Njė poete e vyer, ēė kopshtin poetikė e ka tė mbjellur me lule mė tė bukura,njė debatuese e qetė,e shoqėruar ku thjeshtėsia e bėnė tė qmuar.
Sjellja e shkrimeve nė lėmin e shėndetsisė tregonė kujdesin e veqantė pėr informimin e komunitetit jo tė paktė nė dardania.de.

Ju faliminderit pėr punen,kohen ēė investoni nė projektin dardania.de.
Kudo ēė tė jeni mirėmbetshi!

Naki


Pershendetje i nderuar ,ju falenderoj shume !
Shume respekt per ju Linka_Pz

SANTANA-29
28-08-07, 12:11
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_ZEMRA_SHQIPTARE.jpg
pershendetje e nderuar,,,,,,,,,,,,:smile:

Linka_pz
28-08-07, 20:00
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_ZEMRA_SHQIPTARE.jpg
pershendetje e nderuar,,,,,,,,,,,,:smile:


Te falenderoj dhe te pershendes i nderuar Santana-29

egi
02-09-07, 19:20
Te uroj inspiracjon ne qdo hap,
te shkruash poezi prap,
te zbukurosh forumin me fjal arti,
se vetem nje eshte me rendesi -
bukuria e fjales - poezi.

Pershendetje :smile:

Linka_pz
03-09-07, 15:27
Te uroj inspiracjon ne qdo hap,
te shkruash poezi prap,
te zbukurosh forumin me fjal arti,
se vetem nje eshte me rendesi -
bukuria e fjales - poezi.

Pershendetje :smile:


Te falenderoj nga zemra Egi , te uroj gjitha te mirat.
Respekte per ty Linka_Pz.

instruktori
04-09-07, 16:11
Pershendetje...................

Linka_pz
10-10-07, 13:40
Te falenderoj shume ..........respekt per ty!

rilinda
11-10-07, 20:31
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

Linka_pz
11-10-07, 20:34
Vendase te falenderoj shume !

Prishtinasja_
12-10-07, 10:44
http://www.albislam.com/urim.jpg

aLbaChiCk
12-10-07, 10:45
Paqa dhe meshira e All-llahut qofte mbi Ju Me fat per shumė vite, festa e Fitėr Bajramit
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/bajrami.gif

Linka_pz
12-10-07, 11:32
Ju falemnderit shume !

SANTANA-29
12-10-07, 14:43
Uroj Festen e Bajramit e Allahu Ja u Pranoft Agjerimin Allahu Ju Shperbleft Me Te Mirat e Tij , Duke Uruar Te Keni Ne Trup Shendet, Ne Pune Vullnet, Ne Mendje Qetesi, Ne Ide Drejtesi, Ne Familje Harmoni e Ne Jete Qdo Here Lumturi.
Psh,santana-29 franfurt..

LuLjaa
12-10-07, 18:16
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif

Linka_pz
13-10-07, 08:32
SANTANA-29 (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21313), LuLjaa


Ju falemnderit shume te dyve !

Zero Cool
18-10-07, 22:17
Pershendetje per ty vajza nga qyteti me i bukur i Kosoves, nje mbremje te kendshme te uroj.


PS: Para se te kerkosh titullin e moderatores ne FD duhet plotesuar disa kushte!? Psh:

1. Duhet kerku ne google disa terma qe nuk i kuptojne shimica e anetareve.
2. Duhet bere shkrime te pakta por duhet perdorur ate terminologji (ska dert se ku i fute ato fjale se ashtu keshtu nuk te kupton askush).
3. Duhet te mos kerkosh fare moderatorllak, dhe vetem prit ne heshtje dhe do te te ljm. Bondi vet ne MP dhe opaaaaaaaaaaa u bere me status te moderatores.
4. Pasi te behesh moderatore duhet te shkruash sa me rralle apo gati fare hiq.
6. Ska lidhje a din me fshi naj postim a jo se ashtu keshtu duhet pyte "ata" ma lart.
7. Tani , je moderatore dhe duhet ti kundershtosh 'shoket/shoqet" tua.
8. Sukses, nga ZC

Linka_pz
19-10-07, 08:40
Pershendetje Zero_Cool te falenderoj shume per pershendetjen !

Sa per moderatore ketu e kam kuptu flm per skjarimin .

Te pershendes gjithashtu !

gazi-de
19-10-07, 15:21
Grüße shoqe................

Linka_pz
20-10-07, 11:16
Grüße (http://shqip.fjalor.de/?suchtext=Gr%C3%BC%C3%9Fe&szignorieren=1) ebenso........ (http://shqip.fjalor.de/?suchtext=ebenso&szignorieren=1)

ninnela
21-10-07, 00:44
Pershendetje per ty motra

Uikend te kendshem


Respekt NINNELA

Linka_pz
21-10-07, 09:48
Ninnela te falenderoj shume moter..........gjithashtu te uroj nje vikend te kendshem !

Arkza
26-10-07, 12:20
Linka Ku do te Jesh Te Pershendes shume............:smile:

Linka_pz
26-10-07, 13:16
Te falenderoj shume Arkza ,gjithashtu te pershendes !http://i6.tagstat.com/images/user3/01/64/40/16440274-61569080.jpg

Abetare
26-10-07, 21:36
Pėrshėndetje e nderuara Linka , je e Mrekullueshme , shkrimet tua me vlerė i lexoj me ėndje sidomos Humorin , oh u knaqa tu “kesh a ....Kalo mirė e ma mirė..Me respekt Abetarja

Linka_pz
27-10-07, 07:19
Pershendetje edhe per ty Abetare , te falenderoj shume ,te uroj te gjitha te mirat!
Respekte per ty Linka_Pz

Elina
28-10-07, 13:29
Linka te pershendes dhe te deshiroj nje dite te mbare :smile:


http://blobs.shoppay.be/products/163-141528-boeket-rechterhand1.jpg

Linka_pz
28-10-07, 21:47
Pershendetje Elina te falenderoj shume dhe te uroj te gjitha te mirat.

gjini
29-10-07, 09:49
LINKA e nderuar te pershendes dhe te uroj nga zemra nje fillim jave te mbare e te sukseshme.

Linka_pz
29-10-07, 11:57
Gjini ,te falenderoj shume dhe te uroj gjitha te mirat !

Me shume respekt Linka_Pz

Prishtinasja_
29-10-07, 12:04
Linka,

http://www.chromaluna.com/content/comments/weekdays/week/beautiful_week_reflecting_rose.gif

Best regards..

Prishtinasja_ :biggrin:

Linka_pz
29-10-07, 13:56
Flm Prishtinase ,te uroj te gjitha te mirat !


http://i6.tagstat.com/images/user3/01/64/40/16440274-61569080.jpg

BE LK
03-11-07, 11:47
Te pershendes dhe te uroj Dite te Kendeshme FD. ja kalofsh mire

Me respekt BE LK

Linka_pz
03-11-07, 12:40
Pershendetje Tiranas , te falenderoj dhe te uroj te gjitha te mirat !

Amina
04-11-07, 10:09
Miremengjesi Linka pz, te uroje nje te Diel relaksuese. Kalo mire.

Linka_pz
04-11-07, 11:22
Te falenderoj shume Amina , gjithashtu te uroj gjdo te mire !
Mikja

aLbaChiCk
08-11-07, 18:39
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/hello-2.gif

juskoster
08-11-07, 20:34
pershendetje prizreni !
http://www.coe.int/t/DG4/Expos/expoprizren/images/Cd1-082medium.JPG
pershendetje nga francahttp://www.voyages-photos.fr/images/paris/paris06.jpg

Linka_pz
08-11-07, 20:58
pershendetje prizreni !
http://www.coe.int/t/DG4/Expos/expoprizren/images/Cd1-082medium.JPG
pershendetje nga francaPershendetje , sinqerisht te falenderoj shume !

Linka_pz
08-11-07, 21:02
Flm Albachik, motrushe pershendetje te ngrohta edhe per ty !


http://i6.tagstat.com/images/user3/01/64/40/16440274-61569080.jpg

egi
09-11-07, 17:20
Nje lule per ty :smile:

http://chemalera.blogia.com/upload/20060830141238-flor-duende.jpg

Amina
09-11-07, 18:24
Nje vikend te kendshem edhe ty te uroje. Klao mire.

Xuki
10-11-07, 00:13
Liinkaa.....qysh je, a je mirė?


Pėr TY:

http://www.valentins.de/shop/images/valentins/products/1857.jpg

Linka_pz
10-11-07, 10:03
Liinkaa.....qysh je, a je mirė?


Pėr TY:

http://www.valentins.de/shop/images/valentins/products/1857.jpg

Flm shume Xuki , te pershendes dhe te gjitha te mirat !

Amina
11-11-07, 13:47
Pershendetje Linka-pz, me siguri ne kete Diel na ke gatu diqka te shijshme hehehehe

Linka_pz
11-11-07, 17:36
Pershendetje edhe per ty amina , te falenderoj shume , po sigurisht ku se shpejti edhe do ta postoj .
Te gjitha te mirat!

BE LK
12-11-07, 10:42
http://farm2.static.flickr.com/1243/1041811244_de828aaa68_o.jpgPershendetje dhe nje Jave te mbare.

Me respektet me te perzemerta BE LK

Linka_pz
12-11-07, 10:45
http://farm2.static.flickr.com/1243/1041811244_de828aaa68_o.jpg

Te flm shume BE LK,gjithashtu te uroj nje jave te pa lodhshme .
Me respekt Linka_Pz

Arkza
23-11-07, 17:25
Linka Motrushe Te Pershndte shume dhe Ju uroj Gjithe te mirat !

Linka_pz
23-11-07, 21:05
Linka Motrushe Te Pershndte shume dhe Ju uroj Gjithe te mirat !


Flm shume Arkza per pershendetjen ,gjithashtu je e pershendetur nga une , nje vikend te kendshem ,motrushja!

Prishtinasja_
24-11-07, 01:37
http://www.glitter-graphics.com/images/empty.gifhttp://sl.glitter-graphics.net/pub/615/615183mrp9q8l8q5.gif

Linka_pz
24-11-07, 08:51
http://www.glitter-graphics.com/images/empty.gifhttp://sl.glitter-graphics.net/pub/615/615183mrp9q8l8q5.gif

Te falemnderit Prishtinase , gjithashtu te uroj nje vikend te kendshem !

Elina
24-11-07, 13:19
http://a1128.g.akamai.net/7/1128/497/0001/www.proflowers.com/prodimg/MBQdlxpnksap_rby07_l.jpg

BE LK
25-11-07, 07:13
Pershendetje.

te uroj nje fundjave te kendeshme. ja kalfosh mire kudo ce te jesh.

me respekt BE LK

Gjumashja
25-11-07, 10:27
pershendetje qdo te mire ne kete te diel . . .

Linka_pz
25-11-07, 17:42
http://a1128.g.akamai.net/7/1128/497/0001/www.proflowers.com/prodimg/MBQdlxpnksap_rby07_l.jpg


Flm ,Elina ,nje nate te kendshme ty !

Linka_pz
25-11-07, 17:45
Pershendetje.

te uroj nje fundjave te kendeshme. ja kalfosh mire kudo ce te jesh.

me respekt BE LKTe falenderoj shume ,BE LK ,te uroj nje nate te kendshme !

Linka_pz
25-11-07, 17:47
pershendetje qdo te mire ne kete te diel . . .Pershendetje,gjithashtu te uroj nje nate te qete!

Prishtinasja_
28-11-07, 00:08
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/diteneflamurit13.gif

Gjumashja
28-11-07, 01:46
Urime 28 Nentori
Festen me te madhe te shqiptarve. . .

BE LK
28-11-07, 07:37
Gezuar festen e Flamurit.
Don Zoti dhe Kosova se shpejti te jeni te pamvarur.

http://www.pages.drexel.edu/~ar85/boy_alb_flag.gif
Me respekt BE LK

Diana007
28-11-07, 11:48
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)

Linka_pz
28-11-07, 14:06
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/diteneflamurit13.gif


Flm ,Prishtinase gjithashtu edhe ty te Uroj festen e 28 Nentorit ,dhasht Zoti qe edhe ne ta festojm vitin tjeter 1 vjetorin e Pavarsise!

Linka_pz
28-11-07, 14:07
Urime 28 Nentori
Festen me te madhe te shqiptarve. . .

Flm ,Gjumashe , gjithashtu edhe ty te Uroj festen e 28 Nentorit ,dhasht Zoti qe edhe ne ta festojm vitin tjeter 1 vjetorin e Pavarsise!

Linka_pz
28-11-07, 14:09
Gezuar festen e Flamurit.
Don Zoti dhe Kosova se shpejti te jeni te pamvarur.

http://www.pages.drexel.edu/%7Ear85/boy_alb_flag.gif
Me respekt BE LK
Flm shume Bashkekombas ,gjithashtu edhe ty shume Urime per 28 Nentor!

Linka_pz
28-11-07, 14:10
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)Flm Diana Bond ,gjithashtu, motrushe shume Urime per 28 Nentor!

rilinda
28-11-07, 18:13
http://img148.imageshack.us/img148/9711/28nentorizv5.png

Gėzuar Festa e 28 Nėntorit- dita e simboleve tona tė shenjta dhe e krenarisė kombėtare!

Arb
28-11-07, 18:53
Urime Dita e Flamurit

http://www.veriu.com/vp/mkportal/modules/reviews/images/flamuri.gif

Linka_pz
28-11-07, 22:42
http://img148.imageshack.us/img148/9711/28nentorizv5.png

Gėzuar Festa e 28 Nėntorit- dita e simboleve tona tė shenjta dhe e krenarisė kombėtare!


Pershendetje ,vendase dhe te falenderoj per kete urim te bukur !
Urime dhe ty, dhasht Zoti ta festojm edhe Pavarsin e Kosoves .

Linka_pz
28-11-07, 22:43
Urime Dita e Flamurit

http://www.veriu.com/vp/mkportal/modules/reviews/images/flamuri.gifFlm shume Arb, Urime dhe ty festa e 28 Nentorit!

uck_aksh
29-11-07, 01:45
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-1.jpg

Linka_pz
29-11-07, 11:28
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-1.jpg


Pershendetje edhe per ty , ja ke qellu parkun me te mire ,qe e pelqej me shume ...........,flm shume!

vjeshta
30-11-07, 17:38
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Linka_pz
30-11-07, 18:30
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)


Flm, Vjeshta je e pershendetur nga ana ime !

egi
02-12-07, 21:53
Poete..urno nje poezi...nuk eshte me rendesi a e kupton a jo..eshte poezi e bukur..me pelqej dhe vendosa te pershendes me to..:smile:

http://i134.photobucket.com/albums/q120/Itaxx/AP.jpg

Luana
02-12-07, 23:09
http://i123.photobucket.com/albums/o304/milarkee/my%20usables/hello/dropinmil1april07.jpg

Linka_pz
03-12-07, 14:07
Poete..urno nje poezi...nuk eshte me rendesi a e kupton a jo..eshte poezi e bukur..me pelqej dhe vendosa te pershendes me to..:smile:

http://i134.photobucket.com/albums/q120/Itaxx/AP.jpg


Egi ,flm per kete poezi te bukur , te pershendes shume.......,je fantastike .

Shume respekt per ty motrushe!

Linka_pz
03-12-07, 14:09
http://i123.photobucket.com/albums/o304/milarkee/my%20usables/hello/dropinmil1april07.jpg


Pershendetje ,Luana te falenderoj dhe te uroj gjdo te mire!

Me respekt Linka_Pz

BE LK
03-12-07, 14:57
Te uroj nje jave te mbare.

http://www.cnet.co.uk/i/c/blg/cat/gadgets/HAPPY.JPG

Linka_pz
03-12-07, 15:21
Te uroj nje jave te mbare.

http://www.cnet.co.uk/i/c/blg/cat/gadgets/HAPPY.JPG

Te falenderoj i nderuar ,gjithashtu, te uroj nje jave te mbare dhe pune te pa lodhshme .
Me shume respekt Linka_Pz

Prishtinasja_
03-12-07, 17:59
Linka..:biggrin:

http://i188.photobucket.com/albums/z92/dazzlej2/greetings/great-week/nice-week_46.gif

Linka_pz
04-12-07, 09:16
Linka..:biggrin:

http://i188.photobucket.com/albums/z92/dazzlej2/greetings/great-week/nice-week_46.gif


Flm .Prishtinase je e mrekullueshme ,te uroj gjdo te mire!

Gjumashja
05-12-07, 10:37
linka te pershendes dhe te uroj qdo te mire . . .

Linka_pz
05-12-07, 12:01
linka te pershendes dhe te uroj qdo te mire . . .Flm shume Gjumashe ,gjithashtu te pershendes ,nje dite te kendshme te uroj !

http://i153.photobucket.com/albums/s235/revmyspace2/graphics/love/friends/1180384611friendship_3.gif (http://www.blingcheese.com/)

juskoster
05-12-07, 18:16
LINKAAAAAAAAAAAA PZPZPZPZPZPZPZPZPZPZPZPZPZPZP?
TE UROJA NJI NET SHUM TE MIR E TE QET?KALOJA ASHTU SI TA DOJNE TY ZEMRA!
http://sl.glitter-graphics.net/pub/622/622111xgi1w5uxly.gif

Linka_pz
05-12-07, 19:47
Flm ,shume Juskoster ,gjithashtu te pershendes dhe kalo bukur!

LABI
05-12-07, 21:25
PERSHENDETJE SHOQJA DARDANISE

http://www.dkimages.com/discover/previews/785/910002.JPG

Linka_pz
06-12-07, 10:40
LABI,te falenderoj shume per kete Trendafil te bukur dhe te fresket ,kudo qe te jesh mire qofsh gjithmone!

Me shume respekt ,shoqja e Dardanis!

gazi-de
06-12-07, 10:54
Linka pershendetje me plot respeket...........

Linka_pz
06-12-07, 12:17
Linka pershendetje me plot respeket...........
Flm Gazi-De ,mire qofsh kudo qe je ,pershendetje edhe per ty !

aLbaChiCk
08-12-07, 01:03
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/HaveaGreatWeek-endFlowers720.gif

DEA
08-12-07, 07:40
Vikend relaksues te deshiron DEA

Linka_pz
08-12-07, 09:08
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/HaveaGreatWeek-endFlowers720.gif

Albachick,te falenderoj shume dhe gjithashtu te uroj nje vikend te kendshem kudo qe te jesh!

Linka_pz
08-12-07, 09:09
Vikend relaksues te deshiron DEA


Dea ,te falenderoj shume ,gjithashtu nje vikend te kendshem !

Amina
08-12-07, 19:47
Linka_Pz nje fundjave perplot dashuri dhe lumturi te uroje ty dhe familjes tende.

Nirvana Band
08-12-07, 23:50
Tung shoqe, uroj te gjitha t mirat per ty.

Linka_pz
09-12-07, 00:14
Linka_Pz nje fundjave perplot dashuri dhe lumturi te uroje ty dhe familjes tende.


Flm shume motrushe gjithashtu edhe ty ,lumturi ne familjen tende !

Linka_pz
09-12-07, 00:15
Tung shoqe, uroj te gjitha t mirat per ty.


Gjithashtu ,kudo qe te jeshe te mirat qofshin me ty !

DritonPR
09-12-07, 19:30
Ki nje pershendetje nga une Linka.

Si te kalon vikendi?

Linka_pz
09-12-07, 20:02
Ki nje pershendetje nga une Linka.

Si te kalon vikendi?


Te falenderoj shume DritonPR ,mire po ja kaloj ,mire qofsh dhe ti!

hasanmehmeti
10-12-07, 00:09
Linka , shoqe e Dardanis te Pershendes dhe te Uroj qdo te mire.

http://dl9.glitter-graphics.net/pub/120/120039ve0jnwuiqu.gif (http://www.glitter-graphics.com)

ps/ta pruna kete Llamp se rryma ne Kosove spo ju ben rehat:smile:

Linka_pz
10-12-07, 09:14
Linka , shoqe e Dardanis te Pershendes dhe te Uroj qdo te mire.

http://dl9.glitter-graphics.net/pub/120/120039ve0jnwuiqu.gif (http://www.glitter-graphics.com)

ps/ta pruna kete Llamp se rryma ne Kosove spo ju ben rehat:smile:


Te falenderoj shume i nderuar ,per kete llampe ,qenka shume e bukur !
Respekt!

Cia-Ferizaj
10-12-07, 19:47
pershendetje

http://i6.tagstat.com/images/user3/20/46/07/2046079928-62441468.jpg

http://i6.tagstat.com/images/user3/01/97/38/19738324-62038734.jpg

Linka_pz
10-12-07, 19:57
pershendetje

http://i6.tagstat.com/images/user3/20/46/07/2046079928-62441468.jpg

http://i6.tagstat.com/images/user3/01/97/38/19738324-62038734.jpg


Flm , shume per pershendetje ,gjithashtu je i pershendetur nga une !

turisti
11-12-07, 18:22
Lule shkon tek lulja.
http://www.orichas.com/espanha/reflexiones/perfect%20rose.jpg __________________

Linka_pz
11-12-07, 18:46
Lule shkon tek lulja.
http://www.orichas.com/espanha/reflexiones/perfect%20rose.jpg __________________

Te flm shume Turist ,shume e bukur !

Sy_kaltra
13-12-07, 21:47
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/810v.jpg

Linka_pz
13-12-07, 21:49
Te falemnderit shume Sy_kaltroshe !!

ssara
14-12-07, 14:59
Te pershendes kudo qe gjindesh
Uikend te kendeshem e nderuar

ME RESPEKT SSARA

Dardan Kastrati
14-12-07, 16:06
http://img258.imageshack.us/img258/8523/rose2tw4.jpg

Linka_pz
14-12-07, 21:02
Te pershendes kudo qe gjindesh
Uikend te kendeshem e nderuar

ME RESPEKT SSARA


Ssara te falenderoj shume ,shume mire qofsh kudo qe je !

Respekte edhe ty !

Linka_pz
14-12-07, 21:03
http://img258.imageshack.us/img258/8523/rose2tw4.jpg

Te falenderoj shume i nderuar !
Respekt !

selvija
14-12-07, 23:53
http://cap04.caption.it/348/captionit163836I733D35.jpg

Linka_pz
15-12-07, 09:39
http://cap04.caption.it/348/captionit163836I733D35.jpg

Pershendetje edhe per ty ,flm shume !

DEA
15-12-07, 10:59
Kalo si eshte me se miri:smile:

Ma-Origano
15-12-07, 17:58
mir se vjen linka_pz

Linka_pz
15-12-07, 20:06
Kalo si eshte me se miri:smile:


Flm shume ,Dea te pershendes !

Linka_pz
15-12-07, 20:07
mir se vjen linka_pz

Mire se te gjej ,qofsh mire kudo qe je !

Cia-Ferizaj
15-12-07, 22:15
http://i1.tagstat.com/images/user3/02/40/10/24010235-62388756.jpg

Linka_pz
16-12-07, 11:08
http://i1.tagstat.com/images/user3/02/40/10/24010235-62388756.jpg


Falemnderit shume ,te pershendes !

uck_aksh
17-12-07, 05:13
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg

Linka_pz
17-12-07, 11:56
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg


Te pershendes dhe te falenderoj ..uck_aksh!

Cia-Ferizaj
17-12-07, 12:36
pershendetje

http://lc.fdots.com/cc/lc/9c/9c278eadd804f6a3ef0ff9bbce65bb9b.gif

Linka_pz
17-12-07, 14:09
pershendetje

http://lc.fdots.com/cc/lc/9c/9c278eadd804f6a3ef0ff9bbce65bb9b.gif


Pershendetje edhe ty !!

DritonPR
17-12-07, 22:12
Ciao Linka, come sta? Tu bene?

Ani cka po na tregon prej Prizrenit, naj lajm a najsen :D

Amina
18-12-07, 13:20
Te uroje nje jave te kendshme Linka , dhe te gjithat te mirat. Gati Bajrami hehehe

Linka_pz
18-12-07, 13:30
Ju falemnderit te dyve ,,,ju uroj caste te kendshme dhe gjdo te mire ne jete ,,,DritonPR dhe Amina !!

Nirvana Band
18-12-07, 13:58
Pershendetje e nderuara shoqe.

Dardan Kastrati
18-12-07, 14:39
http://img84.imageshack.us/img84/8723/festayw3.gif

BE LK
18-12-07, 14:45
Pershendetje linka uroj te jesh mire, ja kalofsh mire kudo qe te jesh.

BE LK

Arkza
18-12-07, 14:55
Pershendetje Linka , Me Fat Kurman Bajramin , le te jet Vit i Mbar per te Gjithe !!

Lona
18-12-07, 15:21
Pershendetje, urime Festa e Kurban bajramit,, me fat e te lumture qofshi gjithe jeten.

Linka_pz
18-12-07, 19:08
http://img84.imageshack.us/img84/8723/festayw3.gif

Flm gjithashtu .....Me fat dhe juve !

Linka_pz
18-12-07, 19:09
Pershendetje linka uroj te jesh mire, ja kalofsh mire kudo qe te jesh.

BE LK


Te falemnderit shume ,qofsh mire gjithmone !

Linka_pz
18-12-07, 19:11
Pershendetje Linka , Me Fat Kurman Bajramin , le te jet Vit i Mbar per te Gjithe !!


Motrushe ,te falenderoj dhe te Uroj dhe ty festen,,,,, Fat dhe lumturi te kesh gjithmone !

Linka_pz
18-12-07, 19:12
Pershendetje, urime Festa e Kurban bajramit,, me fat e te lumture qofshi gjithe jeten.


Lona, te falenderoj shume dhe ty Me fat Kurban Bajrami !

Cia-Ferizaj
18-12-07, 22:00
me fat festen e bajramit

gazi-de
19-12-07, 10:16
E nderuara Linka te pershendes dhe me Fat Kurban Bajrami..
respeket..............

Linka_pz
19-12-07, 10:55
Cia-Ferizaj dhe gazi-de ...Ju falenderoj dhe gjithashtu Me fat dhe juve !

Zero Cool
19-12-07, 11:25
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Merry_Christmas_1024.jpg

Linka_pz
19-12-07, 12:39
Flm Zero Cool ,,,cka e kisha prit qaty Vitin e ri !

Paradox_13
19-12-07, 18:01
http://ourworld.cs.com/fei%20hun%2018/Disejne_Mia/Eid.gif

Gjumashja
19-12-07, 18:13
Me fat Kurban Bajramin... me shpresen qe bajramin e ardhshem ta presim ne Kosoven e Pavarur....

Linka_pz
19-12-07, 20:45
Paradox_13 dhe Gjumashja......Ju falemnderit shume Urime dhe juve !

LABI
19-12-07, 20:54
Ju uroj Festen e Kurban Bajramit dhe festat tjera te fundvitit .

Uroj dhe mbes me shprese qe festat te ardhmen t'i presim me nje begati me te mire si ne aspektin materiale poashtu dhe shpirterore .

Linka_pz
19-12-07, 20:56
Ju uroj Festen e Kurban Bajramit dhe festat tjera te fundvitit .

Uroj dhe mbes me shprese qe festat te ardhmen t'i presim ne nje begati me te mire si ne aspektin materiale poashtu dhe shpirterore .


Te falenderoj shume Labi ,,,gjithashtu nuk po shkoj asnje fjale me shume ,,,respskt per ty !

LuLjaa
20-12-07, 03:54
Ne Keto ēaste te Bajramit
Buzeqesh ftyra e Muslimanit
Ndriēon Hena dhe Dielli
Feston Toka edhe Qielli

Me Fat festa e Kurban Bajramit

Zoti sjellte paqe e lumturi ne mesin e Juaj!

Linka_pz
20-12-07, 09:47
Ne Keto ēaste te Bajramit
Buzeqesh ftyra e Muslimanit
Ndriēon Hena dhe Dielli
Feston Toka edhe Qielli

Me Fat festa e Kurban Bajramit

Zoti sjellte paqe e lumturi ne mesin e Juaj!


Te falenderoj Luljaa ,gjithashtu qofsh me fat !

mentor*
20-12-07, 09:52
E nderuara Linka pz

me fat kurban bajrami


pershendetje nga mentori*

Linka_pz
20-12-07, 11:05
E nderuara Linka pz

me fat kurban bajrami


pershendetje nga mentori*


Me Fat dhe juve ,,,,gjdo te mire ne Jete !

lazdrani
20-12-07, 12:00
Me fat festa e Bajramit

gjini
20-12-07, 12:23
Me fat e lumturi e kalofsh jeten http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/8f/Baklava_-_Turkish_special,_80-ply.JPEG/230px-Baklava_-_Turkish_special,_80-ply.JPEGe sot te uroj festen e Bajramit

Linka_pz
20-12-07, 14:31
lazdrani dhe gjini Ju falemnderit shume qofshi me fat dhe ju !

Prishtinasja_
20-12-07, 16:26
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_eid012-1024.JPG

Linka_pz
20-12-07, 17:22
Prishtinase ,flm shume gjithashtu Me fat dhe ty !

MemphiSx
20-12-07, 23:53
Urime dhe me Fat,Festa e Kurban Bajramit,dhashte Zoti qe Festat tjera t'i Festojme ne Kosoven e Pavarur :smile:

Linka_pz
21-12-07, 00:04
Pershendetje te falenderoj per Urimin MemphiSx ,gjithashtu Urime Festa dhe ty !

luan_i
21-12-07, 01:18
Nė ditėt e veqanta kujtohen miqtė e veqantė. Urimet mė tė mira u dėrgohen mė tė mirėve. Gjithqka le tė jetė ashtu siē dėshironi JU.
Linka_pz. Urime Festa e Kurban Bajramit!

Dukagjinas_i
21-12-07, 09:37
Urime Festa e Kurban Bajramit, Fati, Gezimi dhe Lumturia qofshin mbi Ju, dhe familjen Tuaj !

Linka_pz
21-12-07, 12:19
Nė ditėt e veqanta kujtohen miqtė e veqantė. Urimet mė tė mira u dėrgohen mė tė mirėve. Gjithqka le tė jetė ashtu siē dėshironi JU.
Linka_pz. Urime Festa e Kurban Bajramit!


Pershendetje dhe te falenderoj shume per Urimin dhe per gjithcka ..........,je nje mike i vertet ...Respekt te vecante!

Linka_pz
21-12-07, 12:20
Urime Festa e Kurban Bajramit, Fati, Gezimi dhe Lumturia qofshin mbi Ju, dhe familjen Tuaj !


Te falenderoj dhe gjithashtu me Fat dhe juve !

BE LK
21-12-07, 13:26
Urime per festen Linka. fat dhe mbaresi.

BE LK

~AmaZonA~
21-12-07, 19:20
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy015837146D32.gif

Linka_pz
21-12-07, 20:44
BE LK dhe ~AmaZonA~, ju falenderoj te dyve dhe Urime dhe juve!

DritonPR
21-12-07, 22:10
Linka e Prizrenit,

Me fat Bajramin ty dhe familjes me qdo te mirat ne jete :biggrin:

Linka_pz
22-12-07, 10:31
Linka e Prizrenit,

Me fat Bajramin ty dhe familjes me qdo te mirat ne jete :biggrin:


Flm shume Dritoni i Prishtines edhe ty me Fat !

egi
22-12-07, 14:26
Linka, urime festa, ishalla don Zoti qe te kesh nje jete te lumtur dhe te gjat sebashku me familjen tende.

Amina
22-12-07, 22:07
Me fat Kurban Bajrami, ete gjitha te mirat , fat, lumturi dhe shendet per ty dhe familjen tende.

hasanmehmeti
22-12-07, 23:17
http://img513.imageshack.us/img513/7173/urimza9.jpg (http://imageshack.us)

Linka_pz
23-12-07, 17:35
Pershendetje Egi,Amina ,Hasanmehmeti ,gjithashtu edhe juve Me fat ,gjdo te mire ne Jete!