PDA

View Full Version : lonaaa


Agolli
29-04-07, 15:12
U nisa nga thenja e popullit ,,Kush e lyp e gjene,, dhe me beso se u befasova!! askund nuk te gjeta! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
E verteta harron, por nuk menon!,,,,,me fjale tjera desha te pershendes dhe mu per kete me obligove ta ndertoj nje ode, enkas per ty! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Pra!,, pershendetje e nderuara Lonaaa,, ju deshiroj nje te ardhme perplote suksese,, dhe pse jo,, med mycket PONDUS!!

P.s. Jag önskar dig all lycka!!
Vänligen Agolli!!!!!!!!

schütze
29-04-07, 20:35
lonaaa e nderuar, ju pershendes nga zemra dhe ju deshiroj gjith te mirat e ksaj bote

me respekt schütze

instruktori
29-04-07, 20:49
Pershendetje shume e nderuara lonaaa

Buqja_ch
30-04-07, 12:11
Te pershndes lonaa dhe kalofsh sa me mire

me rrespekt...Buqja

Agolli
02-05-07, 23:34
Hej på dig.............http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

lonaaa
02-05-07, 23:55
U nisa nga thenja e popullit ,,Kush e lyp e gjene,, dhe me beso se u befasova!! askund nuk te gjeta! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
E verteta harron, por nuk menon!,,,,,me fjale tjera desha te pershendes dhe mu per kete me obligove ta ndertoj nje ode, enkas per ty! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Pra!,, pershendetje e nderuara Lonaaa,, ju deshiroj nje te ardhme perplote suksese,, dhe pse jo,, med mycket PONDUS!!

P.s. Jag önskar dig all lycka!!
Vänligen Agolli!!!!!!!!

Vilken överraskning!


Ani de kush nuk gjen qet , thojna na. :tongue:
Agolli te falenderoj , rasisht diktova kete teme, per kete pershendetje qe me ke be , eshte kenaqesi per mua!


Vänligen,
lonaaa!

lonaaa
02-05-07, 23:56
Ju falemnderit ,instruktori, schutze dhe buqja_ch!

Elina
03-05-07, 00:08
Lona te pershendes,kalo nje nate te kendeshme!


Ps;se di bre cka met puna e cajit apo kafes sime :rolleyes: :biggrin:

lonaaa
03-05-07, 00:14
Faliminderit Elina , poashtu edhe ty!


PS. Cajin ta kam servu ne "kaffe" ,shko atje se po ftofet.:tongue:

Abetare
03-05-07, 07:12
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje2.gif

rilinda
20-05-07, 03:54
T'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!

lonaaa
20-05-07, 04:45
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje2.gif

Gjitheashtu!

lonaaa
20-05-07, 04:46
T'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!

Aminn ... me gjithe ty e te tjerėt!

Albanian eX|PerT
20-05-07, 05:03
Pershendetje per juve e nderuar...!!!

me rrespekt per vlerat tuaja
experti

vjeshta
22-05-07, 02:07
Pershendetje Lonaaa ,gezimi dhe hareja qofshin pjese e pandar ne jeten tuaj.Vjeshta

instruktori
23-05-07, 00:18
Gjithmon qofsh e lumtur ashtu si deshiron zemra e juaj Lonaaa e nderuar.


Instruktori

uck_aksh
24-05-07, 04:11
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

lonaaa
26-05-07, 02:35
Pershendetje per juve e nderuar...!!!

me rrespekt per vlerat tuaja
experti

Experti ,ju falemnderit ,Po ashtu ju pershndes dhe ju uroj gjithe te mirat.

lonaaa!

lonaaa
26-05-07, 02:36
Pershendetje Lonaaa ,gezimi dhe hareja qofshin pjese e pandar ne jeten tuaj.Vjeshta


Gjithashtu edhe per ju Vjeshta.


lonaaa!

lonaaa
26-05-07, 02:37
Gjithmon qofsh e lumtur ashtu si deshiron zemra e juaj Lonaaa e nderuar.


Instruktori

Gjithashtu edhe juve instruktori.lonaaa!

lonaaa
26-05-07, 02:37
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg


Pershendetje edhe ty.

lonaaa!

instruktori
26-05-07, 22:01
Erdha ketu te la kete mesazh per ju


Vikend te kandeshem ju deshiroj


Instruktori

lonaaa
27-05-07, 19:11
Erdha ketu te la kete mesazh per ju


Vikend te kandeshem ju deshiroj


Instruktori

Ju falemnderit instruktori, poashtu edhe juve ju deshiroj qe te keni nje fillim jave te bukure.

rilinda
29-05-07, 01:27
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

Zero Cool
02-06-07, 11:17
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/goodMornBlndSatinWh.gif

instruktori
02-06-07, 15:25
Pershendetje dhe shume te mira


Instruktori

lonaaa
03-06-07, 03:02
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

Gjithashtu!


Shendet e te mira.
lonaaa!

lonaaa
03-06-07, 03:07
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/goodMornBlndSatinWh.gifGood evening!

lonaaa
03-06-07, 03:08
Pershendetje dhe shume te mira


Instruktori

Falim ... gjithashtu!

Elina
03-06-07, 03:32
Lutem te kesh nje nate te mire... pasi qe kengen se dita, po te pershendes...:smile:


http://www.funmunch.com/graphics/good_night/graphics/good_night_4.gif

lonaaa
03-06-07, 03:40
Lutem te kesh nje nate te mire... pasi qe kengen se dita, po te pershendes...:smile:


http://www.funmunch.com/graphics/good_night/graphics/good_night_4.gif


Falim shume ,gjithashtu edhe une lutem per ty.

ssara
03-06-07, 12:01
Pershendetje Lonaa....te uroj te kalosh sa me bukur..........

Giovanni
03-06-07, 15:03
Te pershendes dhe te uroj nje fillim jave te kendshme.

Giovanni.

rilinda
09-06-07, 16:41
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

instruktori
10-06-07, 02:40
Vikend te kendeshem


Instruktori

luckyman
10-06-07, 14:19
Tung.................

Agolli
10-06-07, 15:24
http://web.telia.com/~u51104354/Vykort/Bilder/unik.jpg

Zero Cool
14-06-07, 19:09
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif

schütze
21-06-07, 21:48
Pershendetje nga schützehttp://www.locolobo.net/excolourrose.gif

instruktori
23-06-07, 17:03
Vikend te mire ju deshiroj

Zero Cool
30-07-07, 16:30
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/4e.gif

rilinda
03-08-07, 11:09
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

instruktori
07-08-07, 20:59
PERSHENDETJE................

uck_aksh
07-08-07, 23:55
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1973.jpg

gazi-de
08-08-07, 12:40
Pershendetje................

Tomori
13-08-07, 13:39
Pershendetje lonaa...me ruaj kur te me gjesh qe te me kesh kur te me duash

Dreni30
23-08-07, 08:54
Nje pershendetje per ty, me deshire qe shendeti dhe lumturia te jen prijes te jetes tuaj.

Dreni.

~AmaZonA~
24-08-07, 19:22
http://img265.imageshack.us/img265/30/normalkartolinemz7.jpg (http://imageshack.us)

lonaaa
27-08-07, 16:00
Duke ju falnderuar pėr pėrshndetje dhe viziten qė keni ba rubrikes sime ju kėrkoj njdes qė me vones ( shkaku: pushimet verore )kthej falenderime dhe pėrshendetjet pėr ju.

Me tė nejtat dėshira edhe pėr ju , ju falenderoj tė gjithe dhe ju pėrshndes.

Lona!

Elina
27-08-07, 16:19
Lonaaa mire se paske ardhe,,, me vjen mire qe po te takoj perseri ne Forum...
Shpresoj se ke kalu mire ne pushime...
Te deshiroje caste te kendeshme kudo qe je...


Elina!

lonaaa
27-08-07, 16:22
Lonaaa mire se paske ardhe,,, me vjen mire qe po te takoj perseri ne Forum...
Shpresoj se ke kalu mire ne pushime...
Te deshiroje caste te kendeshme kudo qe je...


Elina!

Elina , tė faleminderit ,kėnaqesia edhe imja!

Te pershendes shumė.

egi
02-09-07, 19:12
pershendetje, qofsh gjithmon e lumtur dhe e gezume :smile:
nuk di se qka te shtoj me shum, shpresoj qe keto mjaftojn :biggrin:

instruktori
04-09-07, 16:31
Pershendetje.............

lonaaa
05-09-07, 21:01
pershendetje, qofsh gjithmon e lumtur dhe e gezume :smile:
nuk di se qka te shtoj me shum, shpresoj qe keto mjaftojn :biggrin:

Me te njejtat deshira edhe per ty te falenderoj pėr pėrshndetjen tuaj ndaj meje!


Instruktori pershendetje edhe ty.


Lona!

Nirvana Band
06-09-07, 17:02
lonaaa, prano edhe pershendetjet me te sinqerta nga une.
Te deshiroj q'do te mire, qofsh gjithmon me shendet te mire.

Me rrespekt Bandi.

instruktori
07-10-07, 15:56
Uroj qe te kaloni nje jave te mire

rilinda
11-10-07, 20:49
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

LuLjaa
12-10-07, 18:32
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif

vjeshta
30-11-07, 18:47
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

turisti
11-12-07, 20:00
Lule shkon tek lulja.
http://www.orichas.com/espanha/reflexiones/perfect%20rose.jpg __________________

uck_aksh
17-12-07, 05:48
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg

Cia-Ferizaj
17-12-07, 12:37
pershendetje

http://lc.fdots.com/cc/lc/9c/9c278eadd804f6a3ef0ff9bbce65bb9b.gif

Nirvana Band
18-12-07, 14:16
Pershendetje per ty shoqe e nderuar.

Dardan Kastrati
18-12-07, 14:18
http://img84.imageshack.us/img84/8723/festayw3.gif

Arkza
18-12-07, 14:38
Lonaaa Pershendetje dhe me Fat Kurban Bajramin le te Jet Vit i Mbare per te gjithe !!

Lona
18-12-07, 15:50
Pershendetje , Urime Festa e Kurban Bajramit,, Gezimi, Lumturia qofshin mbi Ju dhe familjen Tuaj gjithe jeten.

Cia-Ferizaj
18-12-07, 22:00
me fat festen e bajramit

gazi-de
19-12-07, 10:15
Me fat Kurban Bajrami,pershendetje.............................. ......

Zero Cool
19-12-07, 12:29
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Merry_Christmas_1024.jpg

Paradox_13
19-12-07, 17:49
http://ourworld.cs.com/fei%20hun%2018/Disejne_Mia/Eid.gif

LuLjaa
21-12-07, 02:11
Urime festa e Kurban Bajramit

Gėzim, harmoni dhe dashuri mbreterofte ne Familjen tuaj!

~AmaZonA~
21-12-07, 09:01
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy015837146D32.gif

Dukagjinas_i
21-12-07, 09:30
Urime Festa e Kurban Bajramit, Fati, Gezimi dhe Lumturia qofshin mbi Ju, dhe familjen Tuaj !

Buqja_ch
30-12-07, 06:57
..... Urime vitin e ri 2008 ....

Dardan Kastrati
30-12-07, 15:16
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Elina
30-12-07, 15:18
Me shprese qe viti i ardheshem te jete edhe me i sukseseshem ne te gjitha sferat e jetes,,, te pershendes...


GEZUAR!


Elina !

lonaaa
31-03-08, 10:12
Se pari kerkoj te falur qė ne munges kohe skam pas mundesi as nje falenderime tju baj. Ndihem borgjli dhe ndaj ju pergjigjem te gjithe duke ju falnderuar dhe ju pershendetur me deshirat me te mira per ju qe tju perciellin gjithe jetes.

Te gjitheve faleminderit dhe pershendetje nga ZEMRA!Respekt,
Lona.

instruktori
01-04-08, 16:25
tung..................

LuLjaa
30-04-08, 00:54
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif

lonaaa
09-05-08, 09:58
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gifHello Lulja edhe ty!


http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif

PipeX
09-05-08, 10:17
Gjithashtu te pershendes edhe une personalisht dhe flm per pershendetje.

Agolli
09-05-08, 21:25
Jag återkommer för att hälsa dig, med Nane Grönvalls låt
''Håll om mig'' :tongue:
http://youtube.com/watch?v=SpyRZayFGug&feature=related


Eller..Sanna Nielsen-s låt ''Vågar Du, Vågar Jag'' :tongue:

http://youtube.com/watch?v=DvOfmbADiFM

Med vänligen Agolli!!

Arkza
26-05-08, 15:53
Te Pershendes dhe gjithe te mirat ty........

Dreni30
26-05-08, 19:05
Pershendetje lonaa,
Shpresoj se jeni mire dhe mire po kaloni. te deshiroj fat e lumturi ne jete kudo qe jeni.
http://www.dahliahaven.dk/127-2701_IMG.JPG-for-web-NORMAL.jpg

Dreni.

lonaaa
27-05-08, 13:45
Jag återkommer för att hälsa dig, med Nane Grönvalls låt
''Håll om mig'' :tongue:
http://youtube.com/watch?v=SpyRZayFGug&feature=related


Eller..Sanna Nielsen-s låt ''Vågar Du, Vågar Jag'' :tongue:

http://youtube.com/watch?v=DvOfmbADiFM

Med vänligen Agolli!!

Tack så mycket!

lonaaa
27-05-08, 13:47
Pershendetje lonaa,
Shpresoj se jeni mire dhe mire po kaloni. te deshiroj fat e lumturi ne jete kudo qe jeni.
http://www.dahliahaven.dk/127-2701_IMG.JPG-for-web-NORMAL.jpg

Dreni.


Dreni, faleminderit pėr viziten tuaj. lulen dhe fjalėt uruese dhe pėrshndetės!

Jana
27-05-08, 16:51
Pershendetje....

http://spoudaiospaizen.net/images/tulip.jpg

Adina-R.Ks
11-06-08, 08:45
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

Zero Cool
11-06-08, 13:20
Njė ditė te bukur tė uroj tyhttp://i216.photobucket.com/albums/cc24/mrsorrell/mrsorrell3Tagged/angel-comments-1.gif

Adina-R.Ks
24-06-08, 13:19
Pranoni pershendetje e mija me te sinqerta, per nje dite te mbar dhe te qet.

LuLjaa
25-06-08, 00:23
http://img504.imageshack.us/img504/5942/pershendetjevl3.png

vjeshta
18-10-08, 22:11
http://img221.imageshack.us/img221/7366/vjeshtaod8.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Dreni30
13-11-08, 17:07
http://i211.photobucket.com/albums/bb69/daku323/daku323%20forum/lule.jpg

Gjithe te mirat kudo qe jeni.

Dreni.

turisti
14-11-08, 15:07
Pershendetjet,shendet dhe momentet romantike deri ne thellesi te horizontit

ju deshiron,

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

http://www.brightcompany.nl/upload/image/menu/Blue%20Flower1.jpg

Urata
14-11-08, 15:11
Pershendetjet,shendet dhe momentet romantike deri ne thellesi te horizontit

ju deshiron,

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

http://www.brightcompany.nl/upload/image/menu/Blue%20Flower1.jpg


...qty,qyyyyyyyyyyyyyyy...mjafte more me nje lule e t'njejtat fjale tu i hatrue krejt! ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaa... vertet po e shoh se teutaA e ka pas me t'drejte atje tek tema e FORTE...

ps: lonaaa, fillimisht m'fal per shakan me tutje prano pershendetje nga une me deshirat me t'mira qe t'jesh e rrethuar ngrohte e dashem! Kjo buqet me lule enkas per ty ne shenje respekti...

http://www.robert-young.com/images/gallery/pink%20lily%20hand%20tie.jpg (http://www.robert-young.com/images/gallery/pink%20lily%20hand%20tie.jpg)

gazi-de
26-12-08, 17:32
http://img187.imageshack.us/img187/4574/2009in4.gif

Dreni30
27-12-08, 01:01
http://i7.tinypic.com/6x0yxld.gif

Uroj qe ky vit te jet vit i sukseseve, njeherit edhe plotesim i deshirave tuaja.

Urime.

Dreni.

MemphiSx
30-12-08, 00:59
http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/ny/ny0904.gif

Agolli
13-08-09, 21:04
Vart har du tagit vägen!!
Önskar dig all lycka.
Din vän Agolli :smile:

http://www.youtube.com/watch?v=EiYc_vZvnpI

Zero Cool
15-08-09, 10:05
http://4.bp.blogspot.com/_rPLZ0tudmSo/ShZBix9wv7I/AAAAAAAAB8g/taBIUHZfUMc/s320/HappySaturday-1.gif

Kaqanikasja
15-07-11, 10:51
http://www.iorkutsms.com/orkut/Images/Mix/Mix-13.gif