PDA

View Full Version : Shitje-&-Blerjee


Arkza
02-05-07, 13:26
Te Dashurit Motra dhe Vllerzit :smile:

Ja u Mundusova nje lehtsim, per Tregti Besoj se dote gjeni ketu te gjitha mallin qe ju Nevoijtet dhe me Qmim shume te Volishum
Pra po ja Filloj un e para meqe jam Autore e kesaj temes.
Shitet Kapela e Agollit edhe pse se kam Pyte fare ate .

Mendoj se ai patjetre duhet te ndrroj stilin e vet , dhe vendosa te ja Vjedhi Kapelen e tij eshte ne shtije me qmime shume shume te volishum .
Ja te dashurit motra dhe Vllarzit Qmimi i Kapeles Kushton hiq me shume se 1. 450 e 30 cent. Euroooo !!!

Pra te Shohim se kush eshet ai Blersi !? >>>>>> :tongue:
Besoj se dote jet ajo/ai Fatlum

Me Fat :wink:

Agolli
02-05-07, 14:42
ahahahahahah Arkza te pergezoj per temen.............:tongue:
Le ka akshomi se nxehet puna..............akshom pazar :tongue: :tongue:

Arkza
02-05-07, 14:50
ahahahahahah Arkza te pergezoj per temen.............:tongue:
Le ka akshomi se nxehet puna..............akshom pazar :tongue: :tongue:Hahahahah te flm
Jo more jo qysh thojne , dita e re nafaka e re , nga akshami s'ka sen a :tongue:

Paradox_13
02-05-07, 15:33
Te Dashurit Motra dhe Vllerzit :smile:

Ja u Mundusova nje lehtsim, per Tregti Besoj se dote gjeni ketu te gjitha mallin qe ju Nevoijtet dhe me Qmim shume te Volishum
Pra po ja Filloj un e para meqe jam Autore e kesaj temes.
Shitet Kapela e Agollit edhe pse se kam Pyte fare ate .

Mendoj se ai patjetre duhet te ndrroj stilin e vet , dhe vendosa te ja Vjedhi Kapelen e tij eshte ne shtije me qmime shume shume te volishum .
Ja te dashurit motra dhe Vllarzit Qmimi i Kapeles Kushton hiq me shume se 1. 450 e 30 cent. Euroooo !!!

Pra te Shohim se kush eshet ai Blersi !? >>>>>> :tongue:
Besoj se dote jet ajo/ai Fatlum

Me Fat :wink:

Per momentin nuk kisha te blej e as te shes veqse me intereson te njoftohem ma per se afermi me rregullat e shitblerjes ketu...
Nese pajtoheni si rregull e pare do te ishste mbrojtja e konsumatorėve siq vijon:
nė qoftė se me njė mall nuk je i kėnaqur duhet ta kthesh. Mundėsinė e kthimit tė mallrave brenda dy vjetėsh e kanė tė gjithė konsumatorėt e F.D-se. Dardanasit-set gėzojnė njė mbrojtje edhe nė kohėn e pushimeve, sepse Dardania premton edhe dėmshpėrblime pėr moskualitetin e mallrave te nxjerrura ne treg. ....
-Njė rregull tjetėr ėshtė: mund tė bleni kur tė doni dhe sa tė doni. Kjo nėnkupton edhe mundėsinė e ndėrrimit tė mallrave me tė cilat nuk jeni tė kėnaqur.

gazi-de
02-05-07, 16:15
Argza,e kisha ble une moj po mos po ma prish stilin e cigares se....hhahahhahahhahhah

Preshevar
02-05-07, 16:19
Arkza urime per temen,..

Un s'erdha per kapelen e Agollit edhe pse qenka e mir hahhahaa

Po erdha me t'vet per diqka tjeter,.. qe t'shpi qe pe sheh (n'avatar) e kom per me shit,... kshtu qe n'mujsh me mashtrue dikona urdhno :biggrin:

Arkza
02-05-07, 16:21
Per momentin nuk kisha te blej e as te shes veqse me intereson te njoftohem ma per se afermi me rregullat e shitblerjes ketu...
Nese pajtoheni si rregull e pare do te ishste mbrojtja e konsumatorėve siq vijon:
nė qoftė se me njė mall nuk je i kėnaqur duhet ta kthesh. Mundėsinė e kthimit tė mallrave brenda dy vjetėsh e kanė tė gjithė konsumatorėt e F.D-se. Dardanasit-set gėzojnė njė mbrojtje edhe nė kohėn e pushimeve, sepse Dardania premton edhe dėmshpėrblime pėr moskualitetin e mallrave te nxjerrura ne treg. ....
-Njė rregull tjetėr ėshtė: mund tė bleni kur tė doni dhe sa tė doni. Kjo nėnkupton edhe mundėsinė e ndėrrimit tė mallrave me tė cilat nuk jeni tė kėnaqur.

QY QY edhe ti po ti edhe Nusen me marre po e kthejeshe pas dy vitesh aaaaa ( pak hajgare te lutem mos e merrni kur askush fjalet te mija si ofendim , se kurr kurr skam qef askon te Ofendoj ) jaaa valla Pratox mos ma bo temen shume te zorshme se tani kush svjen me ble qetu qy ehd eti :biggrin:

Arkza
02-05-07, 16:24
Argza,e kisha ble une moj po mos po ma prish stilin e cigares se....hhahahhahahhahhah hahhahahahhaha GAZI_DE oo Ngom mu lere ti stilin e Cigares veq Blje ki me pa krejt qikat e Dardanis kam me ngah pas teje besom a hahahahahhahahahha :tongue:

Arkza
02-05-07, 16:27
Arkza urime per temen,..

Un s'erdha per kapelen e Agollit edhe pse qenka e mir hahhahaa

Po erdha me t'vet per diqka tjeter,.. qe t'shpi qe pe sheh (n'avatar) e kom per me shit,... kshtu qe n'mujsh me mashtrue dikona urdhno :biggrin: I Huji te flm gjithastu Te Pershendet e Huja hahahahahah
Eh qka me ke tut valla thash mos po don me ble papuqet e qikes Te Huj ( te mijat ) hahahahahhaha :tongue:
e sa per shpin hiqm mos u tute , se kam Nij se po dojke mu martu ARI_03 dhe po lyp me ble shpi . pra saktoe Qmimin e thom atij ska qare pa e ble ahhahahahahha :biggrin:

Arkza
02-05-07, 16:30
:mad: Gjyhanit qikat qysh dihen qe skan pare hala deri tash s'jan hi ketu :biggrin:
Ojjj qika hajtin hajtini mos u tutni ka gjitha edhe per juve lir krejt gati fal hahahaha
qika nese keni naj Unaz bjerni ketu ja u shes n'ven :biggrin:

ssara
02-05-07, 16:36
Se pari te pershendes per temen je shume e mire....shyqir qe tu kujtu nje teme e tille
edhe neve na ndihmon me shume sene...........ma pare jam e interesume me kshyr naj dhurate per Ari_03 masi tregove qe po dojka me u martu ...e kam deshir mem ndihmu edhe ti........flm

Arkza
02-05-07, 16:48
Se pari te pershendes per temen je shume e mire....shyqir qe tu kujtu nje teme e tille
edhe neve na ndihmon me shume sene...........ma pare jam e interesume me kshyr naj dhurate per Ari_03 masi tregove qe po dojka me u martu ...e kam deshir mem ndihmu edhe ti........flm Ssara Te Flm Gjithashtu te Pershendes
Sara besoj se dote ekm sukses valla rreth Dhurates per ARI_03 , dhe dote knaqet shuem em dhuraten tend .
keshtu un te kisha Propozu me Ble Telin... te Paradoxit , edhe pse se ka qit ne shtije un pe qes se tan diten po rrin me telin ne Dor :biggrin:
pra sara si thua ti Pjatohesh me kete !?

gazi-de
02-05-07, 16:49
hahhahahahhaha GAZI_DE oo Ngom mu lere ti stilin e Cigares veq Blje ki me pa krejt qikat e Dardanis kam me ngah pas teje besom a hahahahahhahahahha :tongue:
Une jame tuj mundu mi gjet ni foto besharet dukund,kjo thot me nga mase teje..ik moj............hahhahahhahahhahahahhahahhahahhahah hahahhahahahahhhaha

ssara
02-05-07, 16:52
Ssara Te Flm Gjithashtu te Pershendes
Sara besoj se dote ekm sukses valla rreth Dhurates per ARI_03 , dhe dote knaqet shuem em dhuraten tend .
keshtu un te kisha Propozu me Ble Telin... te Paradoxit , edhe pse se ka qit ne shtije un pe qes se tan diten po rrin me telin ne Dor :biggrin:
pra sara si thua ti Pjatohesh me kete !?

Po Arkza pajtohem me ty mos duhet me mar edhe pajtimin e Paradoxit se nashta hidhrohet e nuk ban ose kshyrmi diqka tjeter.........

jadore
02-05-07, 16:53
Te Dashurit Motra dhe Vllerzit :smile:

Ja u Mundusova nje lehtsim, per Tregti Besoj se dote gjeni ketu te gjitha mallin qe ju Nevoijtet dhe me Qmim shume te Volishum
Pra po ja Filloj un e para meqe jam Autore e kesaj temes.
Shitet Kapela e Agollit edhe pse se kam Pyte fare ate .

Mendoj se ai patjetre duhet te ndrroj stilin e vet , dhe vendosa te ja Vjedhi Kapelen e tij eshte ne shtije me qmime shume shume te volishum .
Ja te dashurit motra dhe Vllarzit Qmimi i Kapeles Kushton hiq me shume se 1. 450 e 30 cent. Euroooo !!!

Pra te Shohim se kush eshet ai Blersi !? >>>>>> :tongue:
Besoj se dote jet ajo/ai Fatlum

Me Fat :wink:
wow , (pse kaq shtrejte ...!! nejse e ka perdor Agolli i famshem i fd ..)
1600 i jap une ...
ka tjere te interesuar ...!!

Arkza
02-05-07, 16:53
Une jame tuj mundu mi gjet ni foto besharet dukund,kjo thot me nga mase teje..ik moj............hahhahahhahahhahahahhahahhahahhahah hahahhahahahahhhaha qka ki bre qka ki hahahhahahahahahhahahah qka po te vjen inati ty qe Agolli i ka bo 100 Femra prej qe e ka kete kapelen e vet hahahahhaahhahahahha
ti bjeri shkrut more thuj skam pare qy hahahahahha te ndimoj ne zbritje 1% :biggrin: boll eshte per ty qy

Arkza
02-05-07, 16:57
Po Arkza pajtohem me ty mos duhet me mar edhe pajtimin e Paradoxit se nashta hidhrohet e nuk ban ose kshyrmi diqka tjeter......... Jo Loqko ska hidhrime ketu , me beso nat e dit ko me na uru se ishe met i Ngrati pa pare e spo ka me dal nje pije me femren e vet :biggrin: hahahahahha

gazi-de
02-05-07, 17:01
qka ki bre qka ki hahahhahahahahahhahahah qka po te vjen inati ty qe Agolli i ka bo 100 Femra prej qe e ka kete kapelen e vet hahahahhaahhahahahha
ti bjeri shkrut more thuj skam pare qy hahahahahha te ndimoj ne zbritje 1% :biggrin: boll eshte per ty qy
Para jo se jo moj hahahhahahahahhahahahhahaha une nuke pata fjalen qe nuk po muj me zane femra moj..po nuk po du qyhghghghghghg e per Agollin po me vjen inati nga nje her qy..hahahhahhahahahhahahha

Arkza
02-05-07, 17:03
wow , (pse kaq shtrejte ...!! nejse e ka perdor Agolli i famshem i fd ..)
1600 i jap une ...
ka tjere te interesuar ...!!Qashtu diqka i Famshum i Ndruar Jador
Pra ti je Fat-lum i madh, veq desha ta boj me dije veq me Paret te Gashtme
e shes kete Kapel ,, je Dakort !?

Arkza
02-05-07, 17:05
Para jo se jo moj hahahhahahahahhahahahhahaha une nuke pata fjalen qe nuk po muj me zane femra moj..po nuk po du qyhghghghghghg e per Agollin po me vjen inati nga nje her qy..hahahhahhahahahhahahhahahahahahahahahhahahahah Le le krejt edhe ti kete se krejt si un edhe ti koke hahahahahahahahahahhaha jem xheloza e kem inat e jem qyqana mos vet per neve hahahahahahahahah ,
qyre mos hi ketu me ma marre ftyren keshtu se tani skam shit-blerje qy :biggrin:

jadore
02-05-07, 17:07
Qashtu diqka i Famshum i Ndruar Jador
Pra ti je Fat-lum i madh, veq desha ta boj me dije veq me Paret te Gashtme
e shes kete Kapel ,, je Dakort !?

nese nuk ka te interesuar te tjere te ankandit , kuptohet qe dakord( pshtova pa u shty me tjeret per cmim) ... kesh kesh , kuptohet ,duhet vetem kohe e deri sa te trasnsaksionit .. me jep numrin e contos te lutem ..

ssara
02-05-07, 17:08
[quote=Arkza]Jo Loqko ska hidhrime ketu , me beso nat e dit ko me na uru se ishe met i Ngrati pa pare e spo ka me dal nje pije me femren e vet :biggrin: hahahahahha[/quote

Plotsisht pajtohem me ty....veq po presmi me e konfirmu daten edhe u kry puna...dhurata u zgjell...pagesen ty apo Pradoxit...hahahahhaha

Arkza
02-05-07, 17:10
nese nuk ka te interesuar te tjere te ankandit , kuptohet qe dakord( pshtova pa u shty me tjeret per cmim) ... kesh kesh , kuptohet ,duhet vetem kohe e deri sa te trasnsaksionit .. me jep numrin e contos te lutem ..Jaaaa nuk Pajtohem me ju !
S'ka Afat me shuem se Mrena 24 Oreve ! me keq ardhje :mad:
Kjo Ofret tash vlen per te Tjetre >>>>>> hajt hajte hajteee per Kapelen e AGOLLI-T kush eshte Blersi i Arshum :biggrin:

gazi-de
02-05-07, 17:12
hahahahahahahahhahahahah Le le krejt edhe ti kete se krejt si un edhe ti koke hahahahahahahahahahhaha jem xheloza e kem inat e jem qyqana mos vet per neve hahahahahahahahah ,
qyre mos hi ketu me ma marre ftyren keshtu se tani skam shit-blerje qy :biggrin:
Oki sbritja ishte vetem1%,pak moj,a po i mshajm per gjysm...se tash ma ke hiq marren krejt,se mendova qe vetem une jame keshtu"si lepuri kure u shku mu mbyt ne uje,dhe jane tute bretkocat prej ti,e ka thene,po u tutka dikushe edhe prej meje" hhahhaahahah edhe une nuk qenkem vetem qe paskem marre qy...hahahhahahahhahahhaahhaahah

Arkza
02-05-07, 17:13
[quote=Arkza]Jo Loqko ska hidhrime ketu , me beso nat e dit ko me na uru se ishe met i Ngrati pa pare e spo ka me dal nje pije me femren e vet :biggrin: hahahahahha[/quote

Plotsisht pajtohem me ty....veq po presmi me e konfirmu daten edhe u kry puna...dhurata u zgjell...pagesen ty apo Pradoxit...hahahahhahaOkay , po te shoh se tu kan kuqe faqet prej Gezimit po mendoj qe je e kanqur :biggrin:
e Kuj te pagujsh a Natyrisht se mua , Un ja jepi Pjesen e tij veq 10 % i ka e Tjtrat ne Xhep temin qy :biggrin:

Arkza
02-05-07, 17:16
Oki sbritja ishte vetem1%,pak moj,a po i mshajm per gjysm...se tash ma ke hiq marren krejt,se mendova qe vetem une jame keshtu"si lepuri kure u shku mu mbyt ne uje,dhe jane tute bretkocat prej ti,e ka thene,po u tutka dikushe edhe prej meje" hhahhaahahah edhe une nuk qenkem vetem qe paskem marre qy...hahahhahahahhahahhaahhaahahhahahahahahahahhah ahahahahahahhahahahahhahahahahahhahahah OO Zoti te vrafte paske Prije per Humor , a din qka N'dash me te ndimu Rreth qmimit ti Ndimom ketu me shti kur sjam un ketu sidoqofte edhe kur jam ketu ska lidhje hahahahahahahha ( se apo muj me shkru me te gjithe se jam ne pun e marova phaaa , u pendova qe e pata kete dreq hahahah ) :tongue:

ssara
02-05-07, 17:19
[quote=ssara]Okay , po te shoh se tu kan kuqe faqet prej Gezimit po mendoj qe je e kanqur :biggrin:
e Kuj te pagujsh a Natyrisht se mua , Un ja jepi Pjesen e tij veq 10 % i ka e Tjtrat ne Xhep temin qy :biggrin:


hahahhhahah..more u lodhe ty spo munesh me kry veq vet punen.........pom dhimesh
shume te interesum........

gazi-de
02-05-07, 17:21
hahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahhahahahahah hahahah OO Zoti te vrafte paske Prije per Humor , a din qka N'dash me te ndimu Rreth qmimit ti Ndimom ketu me shti kur sjam un ketu sidoqofte edhe kur jam ketu ska lidhje hahahahahahahha ( se apo muj me shkru me te gjithe se jam ne pun e marova phaaa , u pendova qe e pata kete dreq hahahah ) :tongue:
hahhahahahahhahah edhe qe nuke me ec mire bisnisi,dis ja bej moj,vetem nese te qes ne humbje mos me le fajtor..sepse une jame mesu ma shume te hupi se sa te fitoj...vetem mbijetojm disi qy,,ahhahhahahahhahahhahahahha

Preshevar
02-05-07, 17:26
I Huji te flm gjithastu Te Pershendet e Huja hahahahahah
Eh qka me ke tut valla thash mos po don me ble papuqet e qikes Te Huj ( te mijat ) hahahahahhaha :tongue:
e sa per shpin hiqm mos u tute , se kam Nij se po dojke mu martu ARI_03 dhe po lyp me ble shpi . pra saktoe Qmimin e thom atij ska qare pa e ble ahhahahahahha :biggrin:


Qy sa mir, jo be papuqet e qikes huj s'po m'vyn veq me ma zon rrugen n'mengjes hahahaha flm :D

...e ku kem tu fol per shpijen !? Po nime, kshyr,.. I thua qe shtepija eshte e mir, e madhe,. edhe eshte vet n'midis Bjeshkės siq pe sheh edhe n'foto. Plus do ta ken njė ahėr per hajvanit kur ti parkirojn dimrit :biggrin: ,... 5 ekter ven i kae... Shtepi ma t'mir,.. n'FD ska ! :D

...e sa pėr ēmim... hmmm... per 400 (mijė) ojro, edhe pse jan pak.. le ta gėzojnė. :wink: (Si me t'njofshėm hahahahahahahahhahaah)

Arkza
02-05-07, 17:35
[quote=Arkza]


hahahhhahah..more u lodhe ty spo munesh me kry veq vet punen.........pom dhimesh
shume te interesum........ hahahahahha Sara sis njetin kohe edhe po lodhem dhe po qlodhem kam shume kanqesi kur shkruj me juve :smile:
Me ndimo edhe ti mos me ler krejt barren mbi supet e mija ti jepi 20% Pazarine dites :biggrin: hahahahahhahaha

Arkza
02-05-07, 17:38
hahhahahahahhahah edhe qe nuke me ec mire bisnisi,dis ja bej moj,vetem nese te qes ne humbje mos me le fajtor..sepse une jame mesu ma shume te hupi se sa te fitoj...vetem mbijetojm disi qy,,ahhahhahahahhahahhahahahhaHajjjj Kukuuuuu per mu , Mjera Nusja qe te paska ty po ti sen spo Vyjshe more hahahahahahahhahahahahahhahahahha Krejt krejt mu me paske Ngah ahhahahahahah , hajt se te mesoj nuk Piskas kurr un edhe me hup Veq te Berdas :redface:

Preshevar
02-05-07, 17:39
oj Qika,.. sa e shitėt Grurin ? :tongue: :biggrin:

Agolli
02-05-07, 17:40
nese nuk ka te interesuar te tjere te ankandit , kuptohet qe dakord( pshtova pa u shty me tjeret per cmim) ... kesh kesh , kuptohet ,duhet vetem kohe e deri sa te trasnsaksionit .. me jep numrin e contos te lutem ..
ahahahahahahahah e nderuara J'adore mos u harxho, per ty eshte falas,,,ngase te dyte i takojm klases puntore bile edhe ate ,,punojm,, deri ne oret e mesnates neper zyre......vendosa ta dhuroj kapelen time ,,falas,, per kolegen dhe sheficen e kolegut tim Prishtinasit..te cilin e pershndes
,,,me kujtohet thenja ,,kush punon s'ka pare n'xhep por ne konto,, !http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
T'pershendes J'adore.......

Arkza
02-05-07, 17:46
Qy sa mir, jo be papuqet e qikes huj s'po m'vyn veq me ma zon rrugen n'mengjes hahahaha flm :D

...e ku kem tu fol per shpijen !? Po nime, kshyr,.. I thua qe shtepija eshte e mir, e madhe,. edhe eshte vet n'midis Bjeshkės siq pe sheh edhe n'foto. Plus do ta ken njė ahėr per hajvanit kur ti parkirojn dimrit :biggrin: ,... 5 ekter ven i kae... Shtepi ma t'mir,.. n'FD ska ! :D

...e sa pėr ēmim... hmmm... per 400 (mijė) ojro, edhe pse jan pak.. le ta gėzojnė. :wink: (Si me t'njofshėm hahahahahahahahhahaah)Hahhahahahahhahahaha Ne Rregull, sa i perkete shpis dhe krejt krejt qka the mu po me pelqen te presum ate pra te Njofshum qe the edhe ti hahahahahahahhahahahahahhahahahha :tongue:

Linka_pz
02-05-07, 17:49
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arkza
Te Dashurit Motra dhe Vllerzit :smile:

Ja u Mundusova nje lehtsim, per Tregti Besoj se dote gjeni ketu te gjitha mallin qe ju Nevoijtet dhe me Qmim shume te Volishum
Pra po ja Filloj un e para meqe jam Autore e kesaj temes.
Shitet Kapela e Agollit edhe pse se kam Pyte fare ate .

Mendoj se ai patjetre duhet te ndrroj stilin e vet , dhe vendosa te ja Vjedhi Kapelen e tij eshte ne shtije me qmime shume shume te volishum .
Ja te dashurit motra dhe Vllarzit Qmimi i Kapeles Kushton hiq me shume se 1. 450 e 30 cent. Euroooo !!!

Pra te Shohim se kush eshet ai Blersi !? >>>>>> :tongue:
Besoj se dote jet ajo/ai Fatlum

Me Fat :wink:

wow , (pse kaq shtrejte ...!! nejse e ka perdor Agolli i famshem i fd ..)
1600 i jap une ...
ka tjere te interesuar ...!!Pershendetje Arkeza ,si je a je mire ?
Te uroj per temen mjaft interesante po me duket!!!
Sa i perket ēmimit te kapeles se Agollit ndoshta e ka vleren edhe aq mirepo gjesendet e perdorura nuk shiten me ēmim te lart ,me vete faktin qe eshte e perdorur i bie vlera hehehhe
Por ndoshta pasiqe e ka bajt Agolli ja vlen edhe per Ankand
Pasiqe jam pa pune nuk po i ngushtoj familjaret se kam edhe obligime te tjera une nuk mund ta blej me kete ēmim ahahhhaha nese i bie vlera ku i dihet.....!!!!

Preshevar
02-05-07, 17:51
Hahhahahahahhahahaha Ne Rregull, sa i perkete shpis dhe krejt krejt qka the mu po me pelqen te presum ate pra te Njofshum qe the edhe ti hahahahahahahhahahahahahhahahahha :tongue:

Jo be s'kuptove hahahahaha thash si me t'njofshėm (taaa... mshroj... diqyshhhhhhhhhh....):biggrin: hahahahahahahahahhahhahahhahahahahahhahahahahah

Po, pshttttttttttt mos ta din aj,.. se m'jet shpija pa e shit :D

Arkza
02-05-07, 17:55
ahahahahahahahah e nderuara J'adore mos u harxho, per ty eshte falas,,,ngase te dyte i takojm klases puntore bile edhe ate ,,punojm,, deri ne oret e mesnates neper zyre......vendosa ta dhuroj kapelen time ,,falas,, per kolegen dhe sheficen e kolegut tim Prishtinasit..te cilin e pershndes
,,,me kujtohet thenja ,,kush punon s'ka pare n'xhep por ne konto,, !http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
T'pershendes J'adore.......Mos fol more ti n'ven temin se sja jepi Kapelen kurr :tongue: un jam ktu Tregtare :biggrin:

Arkza
02-05-07, 18:03
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arkza
Te Dashurit Motra dhe Vllerzit :smile:

Ja u Mundusova nje lehtsim, per Tregti Besoj se dote gjeni ketu te gjitha mallin qe ju Nevoijtet dhe me Qmim shume te Volishum
Pra po ja Filloj un e para meqe jam Autore e kesaj temes.
Shitet Kapela e Agollit edhe pse se kam Pyte fare ate .

Mendoj se ai patjetre duhet te ndrroj stilin e vet , dhe vendosa te ja Vjedhi Kapelen e tij eshte ne shtije me qmime shume shume te volishum .
Ja te dashurit motra dhe Vllarzit Qmimi i Kapeles Kushton hiq me shume se 1. 450 e 30 cent. Euroooo !!!

Pra te Shohim se kush eshet ai Blersi !? >>>>>> :tongue:
Besoj se dote jet ajo/ai Fatlum

Me Fat :wink:

wow , (pse kaq shtrejte ...!! nejse e ka perdor Agolli i famshem i fd ..)
1600 i jap une ...
ka tjere te interesuar ...!!Pershendetje Arkeza ,si je a je mire ?
Te uroj per temen mjaft interesante po me duket!!!
Sa i perket ēmimit te kapeles se Agollit ndoshta e ka vleren edhe aq mirepo gjesendet e perdorura nuk shiten me ēmim te lart ,me vete faktin qe eshte e perdorur i bie vlera hehehhe
Por ndoshta pasiqe e ka bajt Agolli ja vlen edhe per Ankand
Pasiqe jam pa pune nuk po i ngushtoj familjaret se kam edhe obligime te tjera une nuk mund ta blej me kete ēmim ahahhhaha nese i bie vlera ku i dihet.....!!!!


E Ndruar te Pershendes shumeee dhe te flm shum qe te pelque tema

Veq pak Vetmendje e Ndruar qe the gjesenete te mbajtur shuem shtrejt

e tash ti rri qatu e mos ma qit Firmen teme kaq posht qy

Ndoshta ske harro edhe Princesha Diana i ka mbajte sa ishe gjalle Garderoben e vet dhe ne fund se fundit jan shit me qmim shume te larte ngase ishe e Famshme

Kjo D.m.th. se kishe edhe na e kem ketu Agollin te Famshum
hahahahahahhahahahah

( e ndruar ndoshta te shkruva ashper me ty por te lutem mos me merre ngat zemres se veq nje hajgare ) :wink:

Arkza
02-05-07, 18:05
Jo be s'kuptove hahahahaha thash si me t'njofshėm (taaa... mshroj... diqyshhhhhhhhhh....):biggrin: hahahahahahahahahhahhahahhahahahahahhahahahahah

Po, pshttttttttttt mos ta din aj,.. se m'jet shpija pa e shit :DOO i Huji sen ste kuptova qetu veq hjat hajtt se bohet mir hahahahahahahhahahhhah :biggrin:

Linka_pz
02-05-07, 18:13
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Linka_pz
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arkza
Te Dashurit Motra dhe Vllerzit :smile:

Ja u Mundusova nje lehtsim, per Tregti Besoj se dote gjeni ketu te gjitha mallin qe ju Nevoijtet dhe me Qmim shume te Volishum
Pra po ja Filloj un e para meqe jam Autore e kesaj temes.
Shitet Kapela e Agollit edhe pse se kam Pyte fare ate .

Mendoj se ai patjetre duhet te ndrroj stilin e vet , dhe vendosa te ja Vjedhi Kapelen e tij eshte ne shtije me qmime shume shume te volishum .
Ja te dashurit motra dhe Vllarzit Qmimi i Kapeles Kushton hiq me shume se 1. 450 e 30 cent. Euroooo !!!

Pra te Shohim se kush eshet ai Blersi !? >>>>>> :tongue:
Besoj se dote jet ajo/ai Fatlum

Me Fat :wink:

wow , (pse kaq shtrejte ...!! nejse e ka perdor Agolli i famshem i fd ..)
1600 i jap une ...
ka tjere te interesuar ...!!Pershendetje Arkeza ,si je a je mire ?
Te uroj per temen mjaft interesante po me duket!!!
Sa i perket ēmimit te kapeles se Agollit ndoshta e ka vleren edhe aq mirepo gjesendet e perdorura nuk shiten me ēmim te lart ,me vete faktin qe eshte e perdorur i bie vlera hehehhe
Por ndoshta pasiqe e ka bajt Agolli ja vlen edhe per Ankand
Pasiqe jam pa pune nuk po i ngushtoj familjaret se kam edhe obligime te tjera une nuk mund ta blej me kete ēmim ahahhhaha nese i bie vlera ku i dihet.....!!!!E Ndruar te Pershendes shumeee dhe te flm shum qe te pelque tema

Veq pak Vetmendje e Ndruar qe the gjesenete te mbajtur shuem shtrejt

e tash ti rri qatu e mos ma qit Firmen teme kaq posht qy

Ndoshta ske harro edhe Princesha Diana i ka mbajte sa ishe gjalle Garderoben e vet dhe ne fund se fundit jan shit me qmim shume te larte ngase ishe e Famshme

Kjo D.m.th. se kishe edhe na e kem ketu Agollin te Famshum
hahahahahahhahahahah

( e ndruar ndoshta te shkruva ashper me ty por te lutem mos me merre ngat zemres se veq nje hajgare ) :wink:Hahahaahh e nderuar nuk jane moj ofendime por veq skjarime edhe shume te embla motrushe por une te spjegova qe nuk kam kushte me e ble tash qka me bo ai ose ajo fate bardha qe ka le ta blen hahahhahah .
Te pershendes shume je shume e embel .

Arkza
02-05-07, 18:16
Risi risi qika kush don me Ble edhe nej Shalle shume te Famshum ketu !!!
Hejjjj qika skeni Ide se per qfare shalli bohet fjala ketu ! :biggrin:
Jam e Sigurt se dote Mbteni pa Koment
ja pra te ju Pranzetoj SHallin e Famshum eshte eeeeee Murgeshaaaaa:smile:
Pra Vajza ju Mir Ju Presum te na Vizitoni por pak vet mendje eshte shue Shtrejt shume Qmimi i Shallin kushton hiq me pak seee 3000eurooooo :biggrin:
pra te Presum kush eshte Fatlume>>>>

LuLjaa
02-05-07, 19:01
Mashallahh , mashallah Arkza une e blej qata edhe pse pak shtrejt po s'ka dert :biggrin:

Edhe hallall ty per kete Teme se i paske shti krejt njerzit me fol ketu hahahahaha e tu shti per at Kapel jo une jo une po du me ble :D:D :P

gazi-de
02-05-07, 19:33
oj Arkza ku mbete moj,qe shkoj malli.
Shalla shkoj moj,me duket e muar LuLjaa pa pyt fate qy...hahahahhahahahahhahahahahahahhahahahah

sherri
02-05-07, 22:43
1605€ edhe ja jap plisin tim :P...........

sherri
02-05-07, 23:45
Qes ne ankand publik,Plisin...qmimi fillestar 30€....................

uliksi31
03-05-07, 06:14
http://www.lovelongears.com/crimson.JPG

Ky gomar shitet ne auction me 15 maj. Hala nuk i dihet cmimi. Kete race te gomarve e perdoren mexicanet ne lufte kunder gringosave. Prandaj edhe pritet cmim i lart. Ahahaha

Linka_pz
03-05-07, 08:52
sherri Qes ne ankand publik,Plisin...qmimi fillestar 30€....................


Per Plisin po i jap 50 €
Po e marr une pra se ja vlen qe dhasht Zoti me ju tregu femjeve te mi.

Arkza
03-05-07, 11:53
Mashallahh , mashallah Arkza une e blej qata edhe pse pak shtrejt po s'ka dert :biggrin:

Edhe hallall ty per kete Teme se i paske shti krejt njerzit me fol ketu hahahahaha e tu shti per at Kapel jo une jo une po du me ble :D:D :PLulja hajt mashallah Paq heee.
pa nal te shoh a po te rrin mir shalli si Murgeshes :tongue: uu prit se spo ti a po don kapelen a Shallin !?

Arkza
03-05-07, 11:56
oj Arkza ku mbete moj,qe shkoj malli.
Shalla shkoj moj,me duket e muar LuLjaa pa pyt fate qy...hahahahhahahahahhahahahahahahhahahahah
ooo Gazi_de oo kuklu me plase ty ma mir eshte me te quh ne mal, me dhit te Rafetit sesa qe te lasht ketu , kurr hajrin sta pash po qysh sen ske shit deri tash ncncnncnc
Hajt se e sheh ti more Demel :redface:

Arkza
03-05-07, 11:59
Qes ne ankand publik,Plisin...qmimi fillestar 30€....................Sheroo mos me bo problem Myshterive te mij qy edhe ti
ska sa per fillim qdo fillim e ka edhe per fundimin e vet , tash Vulose ate qmim per Plisin i lartepermendur Tracional:biggrin:

Arkza
03-05-07, 12:02
http://www.lovelongears.com/crimson.JPG

Ky gomar shitet ne auction me 15 maj. Hala nuk i dihet cmimi. Kete race te gomarve e perdoren mexicanet ne lufte kunder gringosave. Prandaj edhe pritet cmim i lart. Ahahaha Uliksi Hmmm ta gjeta me duket Blersin e Gomarit tend , Mendoj se eshte Preshevari se ky i Ngradi eshte large shume deri sa po vjen ne Dardani prej Presheves po i del Guha 3 metra e ky Magari Yti me duket se se i bon puen per merkulli Preshevarit :tongue: :biggrin:

Arkza
03-05-07, 12:03
sherri Qes ne ankand publik,Plisin...qmimi fillestar 30€....................


Per Plisin po i jap 50 €
Po e marr une pra se ja vlen qe dhasht Zoti me ju tregu femjeve te mi.Amin ishallaaa I bon 5 neqe e krejt ishalla jan Djemt veq tani duhet me ble edhe 4 Plisa :biggrin:

gazi-de
03-05-07, 12:10
Ngadal moj qy,te kame tregu qe nuke ma rroke bisnist qy hahhahahhahahah
qy thot me dhi me rafetin,jo se ai me mute moj se edhe dhite ja hupi..hahahhahahhahahhahahahhahaahhaahha

Edhe gomatin e shpalli te pa vlefeshem ne ket treg,sepse qenka gomar Afrikan,e ketu ne Evrope nuk mundet te mbjetoj.
E Uliksi,po don me na mashtru qy..hahahahhahahahahhahahhahahahahah

gazi-de
03-05-07, 12:13
1605€ edhe ja jap plisin tim :P...........
qysh bre sherri plisn,shqipetari e vret e nuk mundesh me ja hiq plisin ti po e shet..
ma sherri mos na korite he burr..hahahhahhahahahhahahahhhahahhahahahhahah

Arkza
03-05-07, 12:17
Ngadal moj qy,te kame tregu qe nuke ma rroke bisnist qy hahhahahhahahah
qy thot me dhi me rafetin,jo se ai me mute moj se edhe dhite ja hupi..hahahhahahhahahhahahahhahaahhaahha

Edhe gomatin e shpalli te pa vlefeshem ne ket treg,sepse qenka gomar Afrikan,e ketu ne Evrope nuk mundet te mbjetoj.
E Uliksi,po don me na mashtru qy..hahahahhahahahahhahahhahahahahah hahahahhahahahahahahhahahah e qka me bo me ty bre / hajt pra shko ma mir Kuzhin e veshi kulete gjyshes e qitna kafe se per tejtre sje ketu ahhahahahahahahahha ( pa keq Kuptim ok ) :tongue:

Arkza
03-05-07, 12:18
qysh bre sherri plisn,shqipetari e vret e nuk mundesh me ja hiq plisin ti po e shet..
ma sherri mos na korite he burr..hahahhahhahahahhahahahhhahahhahahahhahah Nuk e shet Plisin e vet jo hiq mos u tute se ky ka edhe me pakis e me shumeic hahahahahahahhaha mos po don edhe ti me ble njo a :biggrin:

gazi-de
03-05-07, 12:20
hahahahhahahahahahahhahahah e qka me bo me ty bre / hajt pra shko ma mir Kuzhin e veshi kulete gjyshes e qitna kafe se per tejtre sje ketu ahhahahahahahahahha ( pa keq Kuptim ok ) :tongue:
jo jo une vetem e kontrolloj tregum,mos bo behet naj dredhin,se si po duket ti paske deshire ne biznis po nuk po i njofke mallin fare.hahahhahahah
e si ja ke filli ti po metke vetem tuj ble qy.hahhahahhahahhaahhahahhahahahhahahhahahhahhhaha

vjeshta
03-05-07, 12:21
E une qe nuk kam euro ???

Arkza
03-05-07, 12:22
jo jo une vetem e kontrolloj tregum,mos bo behet naj dredhin,se si po duket ti paske deshire ne biznis po nuk po i njofke mallin fare.hahahhahahah
e si ja ke filli ti po metke vetem tuj ble qy.hahhahahhahahhaahhahahhahahahhahahhahahhahhhaha hahahahahahahhahahahahahhahahahah Gazi_de nashta eshte marre mu Livdu hahahahahhha veq edhe ne shpi me thojne ti qka te ja nissh te shkon Mbare , qe edh ene Forum po me shkon mbare hahahahhahahahahah :tongue:

gazi-de
03-05-07, 12:23
Nuk e shet Plisin e vet jo hiq mos u tute se ky ka edhe me pakis e me shumeic hahahahahahahhaha mos po don edhe ti me ble njo a :biggrin:
po po tu e ble kesh moj,por kure mendova qe shiptatin e vret e nuk munesh me ja hiq plisin,e thash sherri po kqyre me ba dollovere u stopita..hahhahahhahahhahahahhahahahhahaha
dhe tashe e tutje vetem e kontrolloj mallin..hahahhahahhahhahahhahahhahahah

Arkza
03-05-07, 12:25
E une qe nuk kam euro ???Vjeshta Mir se erdhe e Ndruar
Mos u perzit aspek per Eurot , e Bojme nje Zgjedhje me ty edhe ate shume leht , veq shiko Prapa vetit eshte nje mashkull po duket i pashum qitma mua ate Person e malle merr qka dush krejt fal per ty :biggrin: hahahahahahhahahahahaha ( u bona hor hor ) hahahahahahhaha

gazi-de
03-05-07, 12:25
hahahahahahahhahahahahahhahahahah Gazi_de nashta eshte marre mu Livdu hahahahahhha veq edhe ne shpi me thojne ti qka te ja nissh te shkon Mbare , qe edh ene Forum po me shkon mbare hahahahhahahahahah :tongue:
po po,po shifet vetem me ble nuk kishe talent..hahahahhahahahhahahaha
gati te mashtroj qaj me gomar hahhahahahhahahahhaha

Arkza
03-05-07, 12:26
po po tu e ble kesh moj,por kure mendova qe shiptatin e vret e nuk munesh me ja hiq plisin,e thash sherri po kqyre me ba dollovere u stopita..hahhahahhahahhahahahhahahahhahaha
dhe tashe e tutje vetem e kontrolloj mallin..hahahhahahhahhahahhahahhahahahhahahhahahah ah ani de mir boll qashtu qka te pafshe Vretje veq nje Fiuuu un ngaj ne vend hahahahahahahhahahahhahaha

gazi-de
03-05-07, 12:28
E une qe nuk kam euro ???
E ti qe nuke ki evro,ja bej disi vetem mos te jen kruna,se nuk po dihet sa po shkojn,edhe ne shume raste po dalin fallc qy...hahhahahhahahhahahahhaha
mire se vjen ne tregun e Arkzas,te gjitha jane shumic pakic.......

Arkza
03-05-07, 12:29
po po,po shifet vetem me ble nuk kishe talent..hahahahhahahahhahahaha
gati te mashtroj qaj me gomar hahhahahahhahahahhaha A po nime per Gomar harrova te them po shujj bre ti qaty se i bon punen Preshevarit a e din ti pase pari sa large deri sa po vjen ne Dardani po mushet Fryme ahhahahahahahah :tongue:

vjeshta
03-05-07, 12:30
E ti qe nuke ki evro,ja bej disi vetem mos te jen kruna,se nuk po dihet sa po shkojn,edhe ne shume raste po dalin fallc qy...hahhahahhahahhahahahhaha
mire se vjen ne tregun e Arkzas,te gjitha jane shumic pakic.......


Hhahaha jo jo ,une e du mallin qe eshte unik .......

gazi-de
03-05-07, 12:31
hahahhahahahah ani de mir boll qashtu qka te pafshe Vretje veq nje Fiuuu un ngaj ne vend hahahahahahahhahahahhahaha
oki moj se erdhi vjeshte e ekish ndermend te blej diqka,por kujdes se kish vete kruna,e ti e din qysh eshte puna e tyne..hahahahhahahhahahhahahahahhah

gazi-de
03-05-07, 12:33
A po nime per Gomar harrova te them po shujj bre ti qaty se i bon punen Preshevarit a e din ti pase pari sa large deri sa po vjen ne Dardani po mushet Fryme ahhahahahahahah :tongue:
ok ok vetem nese i ngordhe ti je fajtore.......hahahahhahahahhah
me fal moj se tash me ra ndermend qe,landa kryesore e biznisi eshte politika,e une ne politik jame ligeshte..hahahhahahhahahhahahahhahhahahahahahhaha hahha

Arkza
03-05-07, 12:36
Hhahaha jo jo ,une e du mallin qe eshte unik .......Vjeshta oo jeku tij se krejt mallin e kam Origjinall besom por eshte Pytje Xhelozia hahahahhahahahahahhahahaha

Arkza
03-05-07, 12:38
ok ok vetem nese i ngordhe ti je fajtore.......hahahahhahahahhah
me fal moj se tash me ra ndermend qe,landa kryesore e biznisi eshte politika,e une ne politik jame ligeshte..hahahhahahhahahhahahahhahhahahahahahhaha hahhahahahahhahahahahahahahahahahahhahahahahahahah hahahahahahha allah allah hala pa e shit thot nese Ngrodhe hahahahahahahhahahahahh , jaaa valla qka te shitet ska fajsim e as Kthim jo veq merna 24 oreve Mundet me Kthy :tongue:

gazi-de
03-05-07, 12:43
hahahahhahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahah ahahahha allah allah hala pa e shit thot nese Ngrodhe hahahahahahahhahahahahh , jaaa valla qka te shitet ska fajsim e as Kthim jo veq merna 24 oreve Mundet me Kthy :tongue:
hahahahhahahaha jo 24 ore mos ki derte se deri ateher nuk mbijteon magari jo...hahahhahahahahhahahhahahahhahahahahahahhahahh ahahaha

vjeshta
03-05-07, 12:44
Vjeshta oo jeku tij se krejt mallin e kam Origjinall besom por eshte Pytje Xhelozia hahahahhahahahahahhahahaha

Hhahaa paskeni edhe xhelozi ne shitje ,a eshte edhe kjo origjinale?

Arkza
03-05-07, 12:48
Hhahaa paskeni edhe xhelozi ne shitje ,a eshte edhe kjo origjinale?Jo Vjeshta un skam Xhelozi por Gazi :biggrin:
e sa i perkete mallit krejt me Vule jan te Origjinale hahahahahhahahahahahahaha :biggrin:

Agolli
03-05-07, 12:49
Cka po shitet ketu ?

gazi-de
03-05-07, 12:50
Hhahaa paskeni edhe xhelozi ne shitje ,a eshte edhe kjo origjinale?
oj vjeshta une i shkreti po mundohem te ja kontrolloj mallin qe po e blen,kjo thot xhelozi..o vaket o vaket..hahahhahahhahahhahahahahhahahahahha

gazi-de
03-05-07, 12:51
Cka po shitet ketu ?
nje gomar e ka ne shitje Arksa..a je i intersum ...hghghghghghghghg

Agolli
03-05-07, 12:54
nje gomar e ka ne shitje Arksa..a je i intersum ...hghghghghghghghg
Po aaa? n'ven ja thaj paret...sa eshte qmimi http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

vjeshta
03-05-07, 12:59
Vjeshta Mir se erdhe e Ndruar
Mos u perzit aspek per Eurot , e Bojme nje Zgjedhje me ty edhe ate shume leht , veq shiko Prapa vetit eshte nje mashkull po duket i pashum qitma mua ate Person e malle merr qka dush krejt fal per ty :biggrin: hahahahahahhahahahahaha ( u bona hor hor ) hahahahahahhaha

Hhahahah ok ,kur ta qes ne shitje ,lajmeromu ...........

gazi-de
03-05-07, 13:04
Po aaa? n'ven ja thaj paret...sa eshte qmimi http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
qmimi pa e pyte sheficen hiq,me evroo 3,225evro,e eshte i ri dhe shume forte,i afrikes ma....hghghghghghghghghghghghghg

Agolli
03-05-07, 13:07
qmimi pa e pyte sheficen hiq,me evroo 3,225evro,e eshte i ri dhe shume forte,i afrikes ma....hghghghghghghghghghghghghg
E sa pare duhet me ty kethy... qenka qmim i volitshem http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

gazi-de
03-05-07, 13:14
E sa pare duhet me ty kethy... qenka qmim i volitshem http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
po Agolli i nderua 24or ka garanci,e mbrana 24orve qe nuke del i mire ti kthej 95% te parev qy,qa po don ti me mire...hahahhahahahahhahahahahhahahha

Agolli
03-05-07, 13:19
po Agolli i nderua 24or ka garanci,e mbrana 24orve qe nuke del i mire ti kthej 95% te parev qy,qa po don ti me mire...hahahhahahahahhahahahahhahahha
ahahahahaha pse per cka mendove qe jam duke e ble, me hi dhonder me to a ?http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif nejse po mendona dhe ne e blefsha kam me ta kethy mushk e jo gomar !http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Preshevar
03-05-07, 17:44
Arkza edhe tuxhare a ? :tongue: MashAllah,.. po t'marmi msysh dika,.. ( e preka hunden :biggrin:)

gazi-de
03-05-07, 20:04
ahahahahaha pse per cka mendove qe jam duke e ble, me hi dhonder me to a ?http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif nejse po mendona dhe ne e blefsha kam me ta kethy mushk e jo gomar !http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Une i nderua nuke mundem ta garantoj gomarin se qka ben blersi me ta...hahahhahhaha
paj qe behet ashtu eshte edhe me mire sepse mushku po shitet me mire qy..hahahhahahahhahahahhah

Agolli
03-05-07, 20:23
Une i nderua nuke mundem ta garantoj gomarin se qka ben blersi me ta...hahahhahhaha
paj qe behet ashtu eshte edhe me mire sepse mushku po shitet me mire qy..hahahhahahahhahahahhah
Ja ashtu s'pe ha, e lash kete pune krejt...nuk m'ke tregura se ja din gomairt gjuhen ani edhe mi garantu gomarit ahahahahahah e mua cka po me garanton Mushkun apo? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Linka_pz
03-05-07, 23:14
http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon1.gif

Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Linka_pz
sherri Qes ne ankand publik,Plisin...qmimi fillestar 30€....................


Per Plisin po i jap 50 €
Po e marr une pra se ja vlen qe dhasht Zoti me ju tregu femjeve te mi.

Amin ishallaaa I bon 5 neqe e krejt ishalla jan Djemt veq tani duhet me ble edhe 4 Plisa e krejt ishalla jan Djemt veq tani duhet me ble edhe 4 Plisa


Hahahah Arkza jo moj ēka jam une, shume jan 5 neqe ,edhe veq nje me mjafton sa per spjegim nuk me duhen 5 hehehehe

valiii
03-05-07, 23:45
Sonte kan me m`ardhe 3 shlepera - luge t'makijatos , lidhese te kepuceve dhe shtaga t'violinave .
Ēmimet jane te volitshme mos hezitoni te vini ne Firmen time " Baunshtella Comerc"
Tel ; 039- 3 e larte - 04 e poshte

Rruga ; Boshko Buha

Gjindemi perballe Mcdonalldsit ne qender te Zahaqit.

sherri
04-05-07, 00:04
Sa shkoj qmimi i qeleshes,veq 50€ a??shtyhet shitja per neser........

uliksi31
04-05-07, 06:39
Ja ashtu s'pe ha, e lash kete pune krejt...nuk m'ke tregura se ja din gomairt gjuhen ani edhe mi garantu gomarit ahahahahahah e mua cka po me garanton Mushkun apo? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Jo mos e le hiq, ky ja kalon edhe gomarit t'shaban arushes. Ahahahahahahaha

Arkza
04-05-07, 13:36
Hhahahah ok ,kur ta qes ne shitje ,lajmeromu ...........Pse Vjeshtaa a po i shitni Njerzit Sipas Tje a !? :rolleyes:

Arkza
04-05-07, 13:39
Hhahahah ok ,kur ta qes ne shitje ,lajmeromu ........... Desha te them keshtu A shiten Njerzit sipas Teje Vjeshta !?

jadore
05-05-07, 11:14
Qy sa mir, jo be papuqet e qikes huj s'po m'vyn veq me ma zon rrugen n'mengjes hahahaha flm :D

...e ku kem tu fol per shpijen !? Po nime, kshyr,.. I thua qe shtepija eshte e mir, e madhe,. edhe eshte vet n'midis Bjeshkės siq pe sheh edhe n'foto. Plus do ta ken njė ahėr per hajvanit kur ti parkirojn dimrit :biggrin: ,... 5 ekter ven i kae... Shtepi ma t'mir,.. n'FD ska ! :D

...e sa pėr ēmim... hmmm... per 400 (mijė) ojro, edhe pse jan pak.. le ta gėzojnė. :wink: (Si me t'njofshėm hahahahahahahahhahaah)

..400.000 euro , nejse , shkon edhe kjo (paguan firma e koperuar ) veq deshta me dite bre preshevar , perveq ahrit , edhe atyre 5ha, qka ka tjeter , mungesisht mi dergo fotot e specifikacionit urbanistik , (helbete mos e ka pas ndonje liqen , ) dhe planin e shtepis dosido ... ta shqyrtojme ne stafin e firmes ..

jadore
05-05-07, 11:16
Sa shkoj qmimi i qeleshes,veq 50€ a??shtyhet shitja per neser........

...249.oo i ofroj une ...

Preshevar
05-05-07, 22:26
..400.000 euro , nejse , shkon edhe kjo (paguan firma e koperuar ) veq deshta me dite bre preshevar , perveq ahrit , edhe atyre 5ha, qka ka tjeter , mungesisht mi dergo fotot e specifikacionit urbanistik , (helbete mos e ka pas ndonje liqen , ) dhe planin e shtepis dosido ... ta shqyrtojme ne stafin e firmes ..

Po moj si jo,.. e ka salonin me terasėn e shtruar me asi druri egzotik TEK, kuzhinen me bar plus, 5 dhoma fjetshe ku secilja dispozon banjo dhe wc,. pishinen e mbrendshme dhe te jashtme, jakkuzi (pėr 5 persona :D), njė suna (lloj hamami) me avullim per relaksim... Posht e ke podrumin, me lokalin teknik, lokalin e fitnesit, nje mini-kinema per shok, garazhdėn per dy vetura plus atavizėm per mjeshtri "helbete" najhere, si dihet :D...... Liqen ska pasur kur e kam jam vendos n'at rrethin por me disa shok e maruam njo artifical :D dhe eshte per merak verės n'qoft se del najhere per peshkatim apo thjesh nje piknik afėr liqenit, ska t'pagume hahahah.

Kuuuuuuu nime... kur ti permenda gjithkto.. po them vet me veti mos po gaboj dika e po ta shes pak lir bre ? :biggrin:

Planet i kam pak t'moqem... se ti kisha dergue n'format pdf :biggrin:

sherri
05-05-07, 23:48
...249.oo i ofroj une ...
C“jan keto 249.oo Lira Turke a po....€??hahahaahahah

vjeshta
05-05-07, 23:52
Desha te them keshtu A shiten Njerzit sipas Teje Vjeshta !?

Simbas meje jo ,e simbas atyre qe i dojn me i ble ,po !

Arkza
06-05-07, 07:56
Simbas meje jo ,e simbas atyre qe i dojn me i ble ,po !Shum Bukur Vjeshta , pra kush eshte ai/ajo Blerese e njerzve sipas teje !?

vjeshta
07-05-07, 13:33
Shum Bukur Vjeshta , pra kush eshte ai/ajo Blerese e njerzve sipas teje !?

Shpresoj qe ty nuk te ka "ble" kush qe t'ma bajshe kete pyetje !haahah (mbasi jemi tek humori ,ja lejova vetes )


Kush eshte ai/ajo ??hmmmmmm ,bleres eshte ai/ajo qe blene per knaqesi trupore ,bleres eshte ai/ajo qe jep ryshfet qe ti kyhet nje pune ma shpejt por edhe mund te jete jasht ligjit , "bleres" eshte ai/ajo qe "blen" respektin .......hmmmm ,ketu dual qe blejm te gjithe (edhe une ) ,por per interesa te ndryshme .Ka lloj lloj blerje ,me rendesi eshte qe te ndihesh ne paqė me veten !


PS:Nese ke pyetje ende ,vij kur kam kohe .

Arkza
07-05-07, 13:41
Shpresoj qe ty nuk te ka "ble" kush qe t'ma bajshe kete pyetje !haahah (mbasi jemi tek humori ,ja lejova vetes )


Kush eshte ai/ajo ??hmmmmmm ,bleres eshte ai/ajo qe blene per knaqesi trupore ,bleres eshte ai/ajo qe jep ryshfet qe ti kyhet nje pune ma shpejt por edhe mund te jete jasht ligjit , "bleres" eshte ai/ajo qe "blen" respektin .......hmmmm ,ketu dual qe blejm te gjithe (edhe une ) ,por per interesa te ndryshme .Ka lloj lloj blerje ,me rendesi eshte qe te ndihesh ne paqė me veten !


PS:Nese ke pyetje ende ,vij kur kam kohe .JO mua sme ka blere askush e as qe lejoj nje gje te till , por meqe po thua ti eshte tema Humoriste pra po e shtroj edhe une ty njetin Pytje per ty a mos vllah te paska Bler ty dikush qe ma ceke mua kete Pytje !?
e pse pra ta shtrova une disa pytje me heret , ja po te tregoj se pse fjala ishe se ti deshe ma marre diqka por shtrejt the , dhe un pak me bo hajgare dhe me bo temen ma inetresant e pashe foton tend dhe pas kesaj u duk gjysme mashkulli aty te thash merre mall qka dush pa pare e ki ! , dhe te thash veq qita qat djale , por ti ma ktheve pak si ndryshe dhe se kur ta qes ne treg lajmorohu e pra Vjshta kjo pak ke si rend do me than se un po bljesha Njerz sipas teje a !?

vjeshta
07-05-07, 14:02
JO mua sme ka blere askush e as qe lejoj nje gje te till , por meqe po thua ti eshte tema Humoriste pra po e shtroj edhe une ty njetin Pytje per ty a mos vllah te paska Bler ty dikush qe ma ceke mua kete Pytje !?
e pse pra ta shtrova une disa pytje me heret , ja po te tregoj se pse fjala ishe se ti deshe ma marre diqka por shtrejt the , dhe un pak me bo hajgare dhe me bo temen ma inetresant e pashe foton tend dhe pas kesaj u duk gjysme mashkulli aty te thash merre mall qka dush pa pare e ki ! , dhe te thash veq qita qat djale , por ti ma ktheve pak si ndryshe dhe se kur ta qes ne treg lajmorohu e pra Vjshta kjo pak ke si rend do me than se un po bljesha Njerz sipas teje a !?

Arkza ,Arkza rall me ndodh qe te baj ndonje postim pa menduar mire ! Lexoe mire fjalen BLE ,sepse ishte ne thonjza ........Edhe une tu pergjigja me humor dhe duke mos dal nga tema ,te thash :kur ta qes ne shitje ,lajmeromu........ (ishte thjesht shaka)

E sa per blerjen time ,po te pres ty deri sa te me qitesh ne shitje ,ta shoh se sa po shkoj (nuk do te ishte keq qe ta di vleren time ) hahhhhaaaaaaaaa ......prap shaka !

Arkza
07-05-07, 14:12
Arkza ,Arkza rall me ndodh qe te baj ndonje postim pa menduar mire ! Lexoe mire fjalen BLE ,sepse ishte ne thonjza ........Edhe une tu pergjigja me humor dhe duke mos dal nga tema ,te thash :kur ta qes ne shitje ,lajmeromu........ (ishte thjesht shaka)

E sa per blerjen time ,po te pres ty deri sa te me qitesh ne shitje ,ta shoh se sa po shkoj (nuk do te ishte keq qe ta di vleren time ) hahhhhaaaaaaaaa ......prap shaka ! e vjeshta per kete edhe u befasova , thash se qka te gjet keshtu qe me thua mua u preka se mu duk se me ke keq kuptu e ma ktheve ne tjetre menyre , per kete u besafova thash deri tani kurr asnje vrejtje tek ti se kam pas , per kundrasi deri tash shume mir ja kemi kalu mir , por Sigurisht eshte veq nje keq kuptim , nese e ndijne vetin kete ose te lenduar Te kerkoj falje Sinqerishte nga Arkza , ta dish se si kam bo me qellim te lendoj e as te Ofendoj veq ishe nje keq kuptim !!!!

vjeshta
07-05-07, 14:19
e vjeshta per kete edhe u befasova , thash se qka te gjet keshtu qe me thua mua u preka se mu duk se me ke keq kuptu e ma ktheve ne tjetre menyre , per kete u besafova thash deri tani kurr asnje vrejtje tek ti se kam pas , per kundrasi deri tash shume mir ja kemi kalu mir , por Sigurisht eshte veq nje keq kuptim , nese e ndijne vetin kete ose te lenduar Te kerkoj falje Sinqerishte nga Arkza , ta dish se si kam bo me qellim te lendoj e as te Ofendoj veq ishe nje keq kuptim !!!!

Arkza ,nese je ndi keq me postimin tim , mire ke ba me nderhyrjen tende ,keshtu jemi sqaru ,se po nuk ta kishe bere ,kishe mbet e prekun ...........tash ma shume po me vjen keq mu ..............te kerkoj falje .

Arkza
07-05-07, 14:41
Arkza ,nese je ndi keq me postimin tim , mire ke ba me nderhyrjen tende ,keshtu jemi sqaru ,se po nuk ta kishe bere ,kishe mbet e prekun ...........tash ma shume po me vjen keq mu ..............te kerkoj falje . Jo Jo hiq mos te vie keq , me rendesi eshte qe u sqarsuam dhe eshte shume me rendesi qe Kuptohimi ....
dhe shpresoj qe sdote ndodhe keq kuptim mes neve .... Kalofsh se me mire dhe me falllll per te gjitha

gazi-de
07-05-07, 14:53
Oj shefice si te kame pashe kuranin,si po te ec biznisi? hghghghghghghghghghgh

LuLjaa
07-05-07, 15:00
Eu euu u kenaqet valla , Arkza a ka najsen per mu a jooo hahahahaa

Arkza
07-05-07, 15:00
Oj shefice si te kame pashe kuranin,si po te ec biznisi? hghghghghghghghghghghhahahahhahahahahahhahaha oo ku je bre ti se pa ty sen su boj a hahahahahah hajt te kafja njehere ta qes nje kafe e te marr me te mir :tongue:

gazi-de
07-05-07, 15:04
hahahahhahahahahahhahaha oo ku je bre ti se pa ty sen su boj a hahahahahah hajt te kafja njehere ta qes nje kafe e te marr me te mir :tongue:
hahahha ok,mire bone se e kisha pi nje,jame derzu une moj,edhe eshte nje problem tjeter!problemi i pages qy....hahahahahahhhahahahahhahahahhahaahhahahahah

rafet llapjani
08-05-07, 01:49
Cka po shitet qitu ???????????

A kini nevoje per deviza hahahahahahh

gazi-de
17-06-07, 14:54
Sot eshte ne shitje nje mace,eshte shume sportiste,dhe eshte pare qa dushe,mije,me loze,te gjitha bre qy..hahahahahhahahahah
po qmimi nuk ja di ende,se shefica,nuk ka erdhe ende hahahahahahahahah
http://www.sauerland-bilder.de/bild.php/vimage/507/das_Fuesschen_rote_Katze.jpg

luckyman
17-06-07, 15:19
Gazi-de, ej a mos ki rastesishté maca te "RRUME" (pa leshé)?

gazi-de
17-06-07, 15:25
Gazi-de, ej a mos ki rastesishté maca te "RRUME" (pa leshé)?
hahahahahaha qy pa lesh,po qa po te vyne pa lesh se...hahahahahahahhahahahahahahahahaha
besoj qe gjejm nje mace pa lesh per ty,veq jon shtrejte se..ahhahahahahahahahah

Arkza
17-06-07, 15:36
Sot eshte ne shitje nje mace,eshte shume sportiste,dhe eshte pare qa dushe,mije,me loze,te gjitha bre qy..hahahahahhahahahah
po qmimi nuk ja di ende,se shefica,nuk ka erdhe ende hahahahahahahahah
http://www.sauerland-bilder.de/bild.php/vimage/507/das_Fuesschen_rote_Katze.jpgOO Qfare mace dreqi e hante he hahahahahahha po kush e blen kete Grebavic !!! veq te shohim Reani po kish marak fort maca :redface:

gazi-de
17-06-07, 15:51
OO Qfare mace dreqi e hante he hahahahahahha po kush e blen kete Grebavic !!! veq te shohim Reani po kish marak fort maca :redface:
mace moj qy..ahhahahaahhaahahahahah
qitja ni qmim qy,nuk eshte Grabavic,po sportiste moj,a se shikon si i tut mite qy..hahahahahahaahahah
mahitu me mu mahitu...hahahahahahaahahahah

Arkza
17-06-07, 16:29
mace moj qy..ahhahahaahhaahahahahah
qitja ni qmim qy,nuk eshte Grabavic,po sportiste moj,a se shikon si i tut mite qy..hahahahahahaahahah
mahitu me mu mahitu...hahahahahahaahahahahhahahahahahaha uuu Timi te Dalte ty heee po kush po blen tash Mace per minit por per naj maqorr me ja DHurue qy edhe ti pa keqyr gjeje nje te Bardhe me Kurdel te Kuqe hahahahahahahahahhahahahahhahaha , jam e sigurt se shitet Shpejt :tongue:

uck_aksh
17-06-07, 17:17
sher testaturen per pc esht ne gjendje te rregullt jam ka punoj qe sa e bana foton
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/keyboard.jpg

Zero Cool
25-06-07, 20:41
Shes hacker tastaturen:
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/1157730151.gif
PS: Shume e mire per IRC