PDA

View Full Version : Finalja: Liverpool - AC Milan


Arb
02-05-07, 21:57
Finalja: LIGA E KAMPIONEVE

Liverpool - AC Milan

instruktori
04-05-07, 21:44
Votova per Liverpulin dhe mendoj qe do te jet edhe fitues.

valiii
06-05-07, 00:06
Edhe une votova per liverpoolin , Milano nuk e ka merituar as Celtikun ta kalonte e lere me aritjen ne finale , do te doja te perseritet Stambolli , Milano eshte skuadra me e koruptuar ne bote .

besiana20
06-05-07, 06:55
Edhe une votova per liverpoolin , Milano nuk e ka merituar as Celtikun ta kalonte e lere me aritjen ne finale , do te doja te perseritet Stambolli , Milano eshte skuadra me e koruptuar ne bote .


Ej po ti nuk po shihshe futbolll hiq me sy bre po milani e ka shkel man utd 3:0

valiii
06-05-07, 22:52
Ej po ti nuk po shihshe futbolll hiq me sy bre po milani e ka shkel man utd 3:0

HA HA HA ..:biggrin: Jo une e nderuar me vesh e kqyri futbollin ...
Milano eshte fakt qe e ka shkel "valak" Manchen por nuk e ka merituar jo me shku ne finale po nuk e ka merituar as ne kualifikime me Zvezden qe ka lujt (zdi sa je ti ne ngjarje) Per shkak te skandalit Calciopoli .

besiana20
15-05-07, 22:01
HA HA HA ..:biggrin: Jo une e nderuar me vesh e kqyri futbollin ...
Milano eshte fakt qe e ka shkel "valak" Manchen por nuk e ka merituar jo me shku ne finale po nuk e ka merituar as ne kualifikime me Zvezden qe ka lujt (zdi sa je ti ne ngjarje) Per shkak te skandalit Calciopoli .E po qka me bo manchesteri nuk e ka meritu as me shku ne qerek finale bre e mujti llillen 1:0 me hile dihet

arber145
16-05-07, 17:12
" We never walk allone" kjo eshte kenga himni i Liverpool qe krejt bota e kendon neper stadiume!!

Giovanni
18-05-07, 02:02
Me te miret


http://media.fondazionemilan.org/fondazione/200603/473_big.jpg

Arb
24-05-07, 01:07
Kurva Braziliane (Kaka) nxorri nje faul qe nuk ekzistoj, e nga goditja e lire, topin e goditur nga Pirlo, dora e Inzagit i ndrroj drejtimin per ne gol.

Ne kete pjese te pare, Liverpool, jane shume shume me te mire, krijuan raste shenimi, dhe dominuan ndeshjen.

Arb
24-05-07, 01:08
2-1...

Eh po t'ja kaj nonen edhe futbollit...

Me nje loje kaq te dobet, gabelt e Milanit, arriten me fitu kete loje.

Ne pjesen e dyte Liverpool, nuk ishin ata te pjeses se pare. Nuk krijuan raste, dhe nuk verehej ndonje ide e qarte ne organizimin e sulmeve.

E cuditshme futja me vonese ne loje (vetem 12 min para perfundimit) e Peter Crouch (golshenuesit me te mire te Champions League), me hyrjen e te cilit loja e Liverpool-it ndryshoj...

mr_beni
24-05-07, 13:29
Milano kampin i europes, per mua ishte nje loj e barabrt sepse ne pjesen e pare liverpooli ka krijuar shanca me te mira per shenim, por ne pjesen e dyt milano ishte me e fort.

Ma-Origano
15-12-07, 19:55
Milano kampin i europes, per mua ishte nje loj e barabrt sepse ne pjesen e pare liverpooli ka krijuar shanca me te mira per shenim, por ne pjesen e dyt milano ishte me e fort.
ju lutem mos ofendo Arb Kurva(Kaka) nuk ka aj faj qe Milani eshte me i miri ne bote edhe un votoj per Milan!

Ma-Origano
15-12-07, 19:56
ju lutem mos ofendo Arb Kurva(Kaka) nuk ka aj faj qe Milani eshte me i miri ne bote edhe un votoj per Milan!
Milano gjihmon eshte me i forti do shohim lojen me boka juniorsp ose urava!