PDA

View Full Version : Puma,patika te ndryshme


Linka_pz
03-05-07, 17:29
http://ec1.images-amazon.com/images/P/B000N9ANKA.01-A3NN9THRUBU1AW._SCLZZZZZZZ_V45829564_SS500_.gif

Diadora

Linka_pz
03-05-07, 17:29
Adidas superstar


http://images.ciao.com/ies/images/products/normal/518/Adidas_Superstar_II__32518.jpg

sunshine
03-05-07, 17:37
Hahahahaha, Puma eshte nje kompani qe prodhon kepuce! Nuk mund te i thuashe "Adidas"-it Puma oj qike!

Linka_pz
03-05-07, 17:42
Hahahahaha, Puma eshte nje kompani qe prodhon kepuce! Nuk mund te i thuashe "Adidas"-it Puma oj qike!


Heheheh Te pershendes por ne si femije jemi mesuar t`ju themi pume sepse une e di qe eksiston kompania e Puma`s

Linka_pz
03-05-07, 17:47
http://i.shoebuy.com/pi/ameri/ameri176380_99000_lg.jpg


Women's Aerobic Shoes

Linka_pz
03-05-07, 17:48
http://i.shoebuy.com/pi/ameri/ameri176380_99001_lg.jpg
(javascript:openJB())

:

sunshine
03-05-07, 17:48
Mire e ke, po mund te i quash atlete si ne Shqiperi!

Linka_pz
03-05-07, 17:50
http://i.shoebuy.com/pi/wolve/wolve100740_5632_lg.jpg
(javascript:openJB())

Linka_pz
03-05-07, 17:56
http://i.shoebuy.com/pi/ameri/ameri176383_99003_lg.jpg (javascript:openJB())
http://i.shoebuy.com/pi/filau/filau153977_84727_lg.jpg


:

Linka_pz
03-05-07, 17:59
Women's Tennis Shoes
http://i.shoebuy.com/pi/newba/newba153851_9740_lg.jpg

http://i.shoebuy.com/pi/newba/newba104716_9740_lg.jpg

http://i.shoebuy.com/pi/kswis/kswis38162_30602_lg.jpg

Linka_pz
03-05-07, 18:06
http://i.shoebuy.com/pi/prope/prope34423_27244_lg.jpg (javascript:openJB())

http://i.shoebuy.com/pi/prope/prope34423_36435_lg.jpg (javascript:openJB())


[/URL][URL="javascript:openJB()"] (javascript:openJB())

Linka_pz
03-05-07, 18:08
http://i.shoebuy.com/pi/sperr/sperr164577_55584_fs.jpg (http://www.shoebuy.com/sperry-top-sider-beach-walker/164577/376647)


http://i.shoebuy.com/pi/sperr/sperr164577_92241_fs.jpg (http://www.shoebuy.com/sperry-top-sider-beach-walker/164577/376648)!

http://i.shoebuy.com/pi/garmo/garmo178212_100009_fs.jpg (http://www.shoebuy.com/garmont-nasty-clog/178212/401879)

Linka_pz
03-05-07, 18:09
http://i.shoebuy.com/pi/prope/prope34423_27245_fs.jpg (http://www.shoebuy.com/propet-wash-wear-slip-on/34423/119216)
(Women's)

$49.45(http://www.shoebuy.com/cart?ref=/womens-athletic-slip-on-shoes/p2.htm&addStyle=34423)
http://i.shoebuy.com/pi/wolve/wolve100521_4711_fs.jpg (http://www.shoebuy.com/merrell-barrado/100521/202275)
(Women's)

$69.75


(http://www.shoebuy.com/cart?ref=/womens-athletic-slip-on-shoes/p2.htm&addStyle=100521)
http://i.shoebuy.com/pi/wolve/wolve100521_4168_fs.jpg (http://www.shoebuy.com/merrell-barrado/100521/202266)

Elina
03-05-07, 19:20
http://images.quelle.de/is-bin/intershop.static/WFS/Quelle-quelle_de-Site/-/de_DE/images/e0/100000130686_a_294.jpg
http://images.quelle.de/is-bin/intershop.static/WFS/Quelle-quelle_de-Site/-/de_DE/images/45/072773_a_294.jpg
http://images.quelle.de/is-bin/intershop.static/WFS/Quelle-quelle_de-Site/-/de_DE/images/1e/3264883_b_me_294.jpg

Elina
03-05-07, 19:22
http://images.quelle.de/is-bin/intershop.static/WFS/Quelle-quelle_de-Site/-/de_DE/images/2b/4466358_b_fe_294.jpg
http://images.quelle.de/is-bin/intershop.static/WFS/Quelle-quelle_de-Site/-/de_DE/images/8b/4563955_b_294.jpg
http://images.quelle.de/is-bin/intershop.static/WFS/Quelle-quelle_de-Site/-/de_DE/images/f8/3421965_b_fe_294.jpg

Elina
03-05-07, 19:24
http://images.quelle.de/is-bin/intershop.static/WFS/Quelle-quelle_de-Site/-/de_DE/images/13/3612654_b_294.jpg
http://images.quelle.de/is-bin/intershop.static/WFS/Quelle-quelle_de-Site/-/de_DE/images/00/3029282_b_fe_294.jpg
http://images.quelle.de/is-bin/intershop.static/WFS/Quelle-quelle_de-Site/-/de_DE/images/c5/0955417_b_fe_294.jpg

instruktori
03-05-07, 21:25
Hahahahaha, Puma eshte nje kompani qe prodhon kepuce! Nuk mund te i thuashe "Adidas"-it Puma oj qike!

sunshine e ndruar Linka_pz ka te drejte se:
"Adidas"dhe "Puma" jan vllezer

instruktori
03-05-07, 21:28
Hahahahaha, Puma eshte nje kompani qe prodhon kepuce! Nuk mund te i thuashe "Adidas"-it Puma oj qike!


Heheheh Te pershendes por ne si femije jemi mesuar t`ju themi pume sepse une e di qe eksiston kompania e Puma`s

Linka_pz e nderuar je e mrekullushme dhe atyre qe nuk e dine qe ka edhe "Adids"dhe "Puma" tregoju qe jane vllezer keta te dy.

sunshine
03-05-07, 22:38
sunshine e ndruar Linka_pz ka te drejte se:
"Adidas"dhe "Puma" jan vllezer

Faleminderit shumė se nuk e paskam ditė!? Po kisha dashur ta di ku ėshtė qėllimi i mbushjes sė faqeve me foto tė "Pumave"? Jeni tė fascionuara pas tyre apo pse?

sherri
03-05-07, 23:02
uuuuuuuu prej krejt ketyre atleteve,nje pal PUMA i pash ............

Prishtinasja_
03-05-07, 23:08
uuuuuuuu prej krejt ketyre atleteve,nje pal PUMA i pash ............

Valla more sherri matematika ime 3 pal atlete te firmes "PUMA" po me qet....

p.s. Linka_Pz te pershendes.. urime per temen !!!

instruktori
04-05-07, 20:50
Faleminderit shumė se nuk e paskam ditė!? Po kisha dashur ta di ku ėshtė qėllimi i mbushjes sė faqeve me foto tė "Pumave"? Jeni tė fascionuara pas tyre apo pse?

Per te paren Sunshine ju ne gjermani e dini ma mire se kush eshte Puma dh eAdidasi.
Per te dyten pyte shume te nderumen Linka_pz ajo e din ma se miri.
Respekt dhe pershendetje