PDA

View Full Version : Valiiii


Faqet : [1] 2

Agolli
03-05-07, 20:55
Me parat e huazuara nga Banka e Pejes vendosa ta ndertoj nje ode!.... per shokun time Pejonin.....dhe ate pa kamat :tongue: :tongue:
Mos harro me na sjell do duda, une i shtypu mos ta ndin eh....
Te deshiroj suksese ne jete, shendet ne pergjithesi......
Ju pershendet ,,kopuki,, Pejoni.........Agolli!

Naki
03-05-07, 21:46
Agolli paska ndertuar oden tuajė,tani unė po sjelli njė koleksionė Filgjana tė pijmė kafe pėr mirė se ardhje,e dudat mos i hani vetėm ju dy haaaa.
Valiii ,mirė se vjenė nė oden Dardane tė dėshirojė ēaste tė mira nė mesin tonė!


Naki

valiii
03-05-07, 22:21
Me parat e huazuara nga Banka e Pejes vendosa ta ndertoj nje ode!.... per shokun time Pejonin.....dhe ate pa kamat :tongue:
Mos harro me na sjell do duda, une i shtypu mos ta ndin eh....
Te deshiroj suksese ne jete, shendet ne pergjithesi......
Ju pershendet ,,kopuki,, Pejoni.........Agolli!

:eek: wow befasi e kendshme

Agolli pse bre po hargjitesh kshtu :smile: , ske pas nevoje Ahahahah te flmnderoj Kopuk shume , nje "i" ma kishe pas qit "prej shpise a " Ahahahaha, Ej Dudin e kom pre kahere e tash ktu ne Peje po thojn nese nuk ke Dud te shpija nuk je ma Pejon :tongue: .
Pranoni edhe ju i nderuar Pershendetjet e mija pa pike dallavere , dhe dhashte Zoti qe te keni suksese ne jete dhe u plaksh ne nje jastek me ate qe e don me se shumti .

TUNG TUNG

valiii
03-05-07, 22:32
Agolli paska ndertuar oden tuajė,tani unė po sjelli njė koleksionė Filgjana tė pijmė kafe pėr mirė se ardhje,e dudat mos i hani vetėm ju dy haaaa.
Valiii ,mirė se vjenė nė oden Dardane tė dėshirojė ēaste tė mira nė mesin tonė!


Naki

I Nderuar Naki nuk befasohem qe ske hezituar te jepesh edhe ti kontributin tend ne kete oden time , gjithmon kam pas respekt per ty dhe shkrimet tua , Agolli nuk e ka dertin me hanger Duda por ai don ato me i reh me thuper deri sa te fermentohen ( Po pike shume kodoshi ).kalo bukur

Lijanna
03-05-07, 23:01
Te pershendes valiii....
Kalofsh si eshte me se miri....!:smile:

Buqja_ch
04-05-07, 07:44
Valiii erdha edhe une ne oden tende te pershndes dhe te deshiroj
shum te mira ne jete ty e familjes tende
kalofsh qdo her mire e ma mire
me rrespekt

Buqja

ssara
04-05-07, 08:00
Pershendetje i nderua............uroj te kalosh qaste te kendshme ne mesin tone

Prishtinasja_
04-05-07, 09:32
Pershendetje Valiiii

qyqy edhe nje pejon ne FD a.... phaaaa...:biggrin:

Valiii miresevjen !!!

Uroj qe te kalosh bukur ketu me ne....

TE pershendet

Prishtinasja_

:biggrin:

http://www.praxys.com.br/site/arquivos/portfolio/pejon.jpg

Shqiptare
04-05-07, 09:39
Le po qe na okupun FD-ne kto pejant, phaaaaa.....:biggrin:


Pershendetje valiii e kalofshi bukur ne Pejaforum, ne FD de....:biggrin:

Preshevar
04-05-07, 10:30
Valii mir se vjen n'forumin Pejan :biggrin: ,.. asi Dardan m'fal :D

T'uroj bised sa me te kendshme,.. dhe t'uroj fat, paqe, lumturi, shendet e suksese nė jet,.

Selam nga Preshvari.

valiii
04-05-07, 17:42
Valiii erdha edhe une ne oden tende te pershndes dhe te deshiroj
shum te mira ne jete ty e familjes tende
kalofsh qdo her mire e ma mire
me rrespekt

Buqja

Buqe te faleminderoj shume , edhe une te deshiroj gjithe te mirat ne jete ty me familje e me kond ki .

valiii
04-05-07, 17:46
Pershendetje i nderua............uroj te kalosh qaste te kendshme ne mesin tone

Te faleminderit Sara , edhe ti gjithmon ke qene e respektuar nga ana ime .

kalo bukur

valiii
04-05-07, 17:51
Pershendetje Valiiii

qyqy edhe nje pejon ne FD a.... phaaaa...:biggrin:

Valiii miresevjen !!!

Uroj qe te kalosh bukur ketu me ne....

TE pershendet

Prishtinasja_http://www.praxys.com.br/site/arquivos/portfolio/pejon.jpg

Qu qy ne jemi si fara e hithave....:tongue: edhe ti po m`duket se je gjysme pejone.
Te pershendes edhe une shume , doku ksajde ka dajt kaniher :wink: .

valiii
04-05-07, 17:55
Le po qe na okupun FD-ne kto pejant, phaaaaa.....:biggrin:


Pershendetje valiii e kalofshi bukur ne Pejaforum, ne FD de....:biggrin:

Pejant e kan okupu krejt Kosoven e kjo thote per FD... mos bo hajgare NA JEMI PEJON AHAHAHAHHA ,EDHE PSE TE TJEREN NUK NA DOJN NE GJITHEKUND BOOOM BOJM .(HAJGARE PAK).

KALO BUKUR SHQIPE

valiii
04-05-07, 17:58
Valii mir se vjen n'forumin Pejan :biggrin: ,.. asi Dardan m'fal :D

T'uroj bised sa me te kendshme,.. dhe t'uroj fat, paqe, lumturi, shendet e suksese nė jet,.

Selam nga Preshvari.

Alejkum Selam Preshevar

Uroj qe fati,lumturia dhe kenaqesia e Allahut te percjedhshin kudo qe je ty me familje .

Agolli
04-05-07, 21:36
Vali! erdha kendej pari qe ta le nje pershendetje Pejonqe
Gjithe kemi qene per njeri tjetrin ashtu dhe do te mbesim!
Respekt pa pike dallavere.........KOPUKI
Shpresoje se kenga do ju pelqen http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
http://www.youtube.com/watch?v=DWrnh-Vi_QY

Prishtinasja_
05-05-07, 11:39
http://i39.photobucket.com/albums/e186/Tazzie64/d7e5757e.jpg

valiii
05-05-07, 15:08
Vali! erdha kendej pari qe ta le nje pershendetje Pejonqe
Gjithe kemi qene per njeri tjetrin ashtu dhe do te mbesim!
Respekt pa pike dallavere.........KOPUKI
Shpresoje se kenga do ju pelqen http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
http://www.youtube.com/watch?v=DWrnh-Vi_QY

Agolli ma bon hallall vlla qe nuk kam pas rastin asnjeher te shkruaj te oda jote , me te vertete jo veq prej teje po prej te gjithve juve qe keni shkruar , e qe do te shkruani ketu te oda ime me vjen keq sepse te urimet e pershendetjet as qe kam pas rast te klikoj ndonjeher bile , krejt kjo per shkak se shume veshtire mu hapshin faqet e FD , e kjo ka qene shkaktare qe edhe neper nenforume tjera nuk kisha motiv per qasje .
Ahahahahah me te thene se nuk me pelqen Kenga , eshte ka i bjen se po ta gjuj nderen mbas deres po apet flm shume prej teje .

Nderimet e mija pa pike dallavere . Kodoshi:biggrin: :biggrin:

valiii
05-05-07, 15:14
http://i39.photobucket.com/albums/e186/Tazzie64/d7e5757e.jpg

Suprize se jo mahi po dika me bo kjo Prishtinasja , Te faleminderoj Shume Prishtinase , edhe une te uroj nje vikiend te kenaqeshem .

Kalo bukur

valiii

Elina
06-05-07, 17:05
Pershendetje


http://dl.glitter-graphics.net/pub/35/35161fsav1r4x23.gif

rilinda
06-05-07, 17:31
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
Rilinda

valiii
06-05-07, 22:41
Pershendetje


http://dl.glitter-graphics.net/pub/35/35161fsav1r4x23.gif

Elina te faleminderit per pershendetjen te pershendes edhe une shume .

valiii
06-05-07, 22:44
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
Rilinda

Rilinda te pershendes edhe une shume , je NR= 1

LuLjaa
07-05-07, 17:18
valiii pershendetje 2 here ma shume veē se je Pejon :biggrin:

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

rilinda
09-05-07, 01:36
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!
http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!

prishtinasi
09-05-07, 04:42
http://newzealandnow.info/media/hello.jpg

gazi-de
09-05-07, 12:28
Valiiii i nderuare me ne funde erdha edhe une ne oden tende ta le nje pakete pershendetje,pake me vones por me fale...
Pershendetje nga zemra,respeket per ty..........................

Preshevar
11-05-07, 17:18
Urime ditlindja i nderuari Valiiiiii,.. i gezofsh keto vite, dhe inshallah jeton gjat dhe i lumtur.

Ju deshiroj qdo tė mir ne kėt jet,.. dhe ne tjetren.

Mirmbetshim,.. kaloja si eshte mas MIRI !!! Sot eshte dita jote 11.05 :biggrin:

Urime edhe nje here, nga vėllau i juaj ! Preshevari !

http://blogs.thelinguist.com/taiwan/uploads/Happy20Birthday20pooh.gif

Luana
11-05-07, 17:21
Pershendetje dhe nje fundjave te mrekullueshme per juve i nderuar .....!
Luana

Elina
11-05-07, 18:16
Urime ditelindjen Vali...

Te deshiroje plotesimin e te gjitha deshirave tuaja...


I befsh 100 vjet me shendet e lumturi :smile:


http://www.graphicsarcade.com/glitter_text/birthday/birthday_graphics_7.gif

ssara
11-05-07, 18:23
http://content.pimp-my-profile.com/graphics/wset8/bdaycake4.gif

valiii
12-05-07, 21:24
Lulja
Rilinda
Prishtinasi
Gazi de
Preshevar
Luana
Elina
Ssara

Ju Pershendes nga Zemra te gjithve dhe me te vertete jam i fascionuar me zemergjersin dhe mikpritjen tuaj , Ju faliminderoj shume per urimet pershendetjet dhe per kohen qe keni shpenzuar ketu tek oda ime .


Kalofshit mire ...valiii

Prishtinasja_
13-05-07, 15:55
Valiiii pakez me vones , me fal !!! :rolleyes:

URIME DITELINDJA !!!! :smile:

Shendet, fat dhe lumturi ne jete - shkurt gjitha te mirat !!!:smile:

Me respekt

Prishtinasja_

http://img379.imageshack.us/img379/1428/cardanthonyedenhn6.jpg

rilinda
20-05-07, 03:39
T'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!

budo785
20-05-07, 17:02
Vali,selam alejkum,pershendetje te perzemerta nga une...Mirutakofshmi Diten e gjykimit,ishalla do te buzeqeshemi te dy...

Lijanna
21-05-07, 00:01
Pershendetje per ty valiii...!

Prishtinasja_
21-05-07, 11:11
Pershendetje per djalin nga PEJA !!! :biggrin:

http://www.ein-kleiner-blick.de/1x251.jpg

Shqiptare
21-05-07, 14:45
http://www.artislamic.com/2dd/selam.gif

:smile:

vjeshta
21-05-07, 22:56
Pershendetje per juve Valiii ,fati ,shendeti dhe lumturia qofshin me ju.


Ju respekton ,


Vjeshta!

uck_aksh
24-05-07, 04:39
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

Lijanna
25-05-07, 19:01
qysh je pejan, a je gjalle? te pershndet dhe te deshiron cdo te mire, motra jote Lijanna.

rilinda
29-05-07, 01:55
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

rilinda
03-08-07, 19:22
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

Elina
04-08-07, 09:07
Vali pershendetje,,,te deshiroje gjith te mirat ty dhe familjes tende...


Elina!

luckyman
11-08-07, 19:14
Pershendetje..............

ssara
12-08-07, 08:12
Pershendetje i nderuar.....

Zana_ch
24-08-07, 19:38
PERSHENDETJE NGAx ______x ____________ x ______x
x xxxxxxxxxxxxxxx _____ x xxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx __ x xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx _x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxx ZANA_CH xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxx x
x xxxx x
x x x
x

~AmaZonA~
24-08-07, 19:44
http://i39.photobucket.com/albums/e186/Tazzie64/d7e5757e.jpg

egi
26-08-07, 17:05
pershendetje dhe nga une :smile: kalo mire

lyra2
26-08-07, 17:12
Valiii ,fati dhe lumturia qofshin percjellsit tuaj ne jete.Paqa qofte me TY!

Gentiani
26-08-07, 21:04
valiii o "harapo-shqiptarė" ha,hahahaa,

jo me vonesė, por tė mbetesh i lumtur qė gjeta kohėn dhe mora guximin tė vijė kėtej! ha,hahaha shaka, shaka ishte ėh© ! ti vendosi Copyright-in, sepse persona tė papėrgjegjshėm kishin filluar ta pėrdorin nė mėnyrė tė pa autorizuar kohė pas kohe !!!


Ju pėrshėndes duke ju dėshiruar gjitha tė mirat!

Elina
30-08-07, 23:08
Vali,,, te pershendes perzemersisht dhe te deshiroje gjith te mirat...


Elina!

Preshevar
11-09-07, 13:22
Valii i Nderuar,

Erdha tė uroj muajin e shenjtė e tė bekuar tė Ramazanit duke e lutur All-llahun
xh.sh. qė tė na japė shėndet e fuqi qė kėtė muaj ta pėrfundojmė sa mė lehtė e sa me mė
shumė sevape dhe mė nė fund tė na i bėjė kabull tė gjitha ibadetet tona: agjėrimin,
namazet, duatė e lutjet qė ia drejtojmė All-llahut xh.sh.

Tė pėrshėndes me pėrshėndetjen mė tė bukur qė Egziston !

Es-Selamu Alejkum ve rahmetullah ve berekatuhu,
Vėllau i juaj,

Preshevari

http://www.takingitglobal.org/images/connections/tigblogs/entryphotos/44139.jpg

hasanmehmeti
13-09-07, 10:20
Valii i Nderuar,

Erdha tė uroj muajin e shenjtė e tė bekuar tė Ramazanit duke e lutur All-llahun
xh.sh. qė tė na japė shėndet e fuqi qė kėtė muaj ta pėrfundojmė sa mė lehtė e sa me mė
shumė sevape dhe mė nė fund tė na i bėjė kabull tė gjitha ibadetet tona: agjėrimin,
namazet, duatė e lutjet qė ia drejtojmė All-llahut xh.sh.

Tė pėrshėndes me pėrshėndetjen mė tė bukur qė Egziston !

Es-Selamu Alejkum ve rahmetullah ve berekatuhu,
Vėllau i juaj,

Preshevari

http://www.takingitglobal.org/images/connections/tigblogs/entryphotos/44139.jpgValiii(sa i-ja kete bre :) vellait , se pari shpresoj te jeshe mire me Iman dhe Shendet , pastaj te pergezoj per Ardhjen e nje Muaji ne te cilin Allahu subhanehu we teAla ka bere shume oferta neve, nder to Leshim Meshire ,Shtim Bereqeti, dhe Falje mekatesh, pra kuptove se eshte Muaji i madherishem i Ramazanit. Shpresoj qe keto pak miresi qe ceka te ju takojne juve si dhurate nga Allahu subhanehu we teAla por edhe ato qe Allahu deshiron.

Agjerim te lehte.

vellau juaj ne Islam
hasanmehmeti
esselamualejkum

LuLjaa
15-09-07, 02:38
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/40.gif

valiii
15-09-07, 23:48
Prishtinasja ,Rilinda , Budo785 , Lijanna, Shqipja , Vjeshta , Uēk_Aksh , Elina , Luckyman , Sara , Zana_ch , Amazona , Egi , Lyra2 , Gentiani , Preshevar , HasanMehmeti, dhe Luljaa …..

Ēka me ju thene juve , e di se jam koritė , Jo qe nofka ime nuk figuron tek odat e juaja , por edhe ketu u kyēa me vonesė…. u perpoqa te gjeje ndonje arsye , por e kotė ….. Mereni kėtė si dobėsi prej dobėsive tė mija , Ju kėrkoj falje dhe njėherit ju pėrshendes shumė …


valiii

Luana
16-09-07, 00:22
Vali te pershendes me plot ylla , mos prito me u pergjegj se e di qe je dembel ashtu leshtu , hahahhahahahhaha

Elina
19-09-07, 17:16
Une e kam ndermende me te pershendete,,, e ti ne dash kthema ne desh jo,une timen po e beje hahahhahah


Te pershendes dhe te deshiroje nje mbremje te kendeshme ne vazhdim...


Elina!

valiii
19-09-07, 17:35
Vali te pershendes me plot ylla , mos prito me u pergjegj se e di qe je dembel ashtu leshtu , hahahhahahahhaha


Ahahahahhahaah , te falenderoj shume Luana per Ylla , per pershendetjen , qy qy edhe lesh m paske dhane :tongue: , Aahahahah , pa pike pritese po te pergjigjna , Peshendetje edhe nga ana ime .

valiii
19-09-07, 17:39
Une e kam ndermende me te pershendete,,, e ti ne dash kthema ne desh jo,une timen po e beje hahahhahah


Te pershendes dhe te deshiroje nje mbremje te kendeshme ne vazhdim...


Elina!

A bash te gjithe e keni mar vesh qe jam dembel a ? :biggrin:

Jo bre Elina , po ta kthej pershendetjen me gjithe qejf , por stili im eshte me i pershendet forumistat ne forma indirekte , por sidoqoft te falenderoj shume dhe te deshiroj nate te qete e te lumtur . DOKU ....:tongue:

rilinda
11-10-07, 20:58
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

yllbardh
12-10-07, 09:46
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram5.gif

Prishtinasja_
12-10-07, 10:09
http://www.albislam.com/urim.jpg

aLbaChiCk
12-10-07, 11:15
Paqa dhe meshira e All-llahut qofte mbi Ju Me fat per shumė vite, festa e Fitėr Bajramit


http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/bajrami.gif

SANTANA-29
12-10-07, 15:03
Uroj Festen e Bajramit e Allahu Ja u Pranoft Agjerimin Allahu Ju Shperbleft Me Te Mirat e Tij , Duke Uruar Te Keni Ne Trup Shendet, Ne Pune Vullnet, Ne Mendje Qetesi, Ne Ide Drejtesi, Ne Familje Harmoni e Ne Jete Qdo Here Lumturi.
Psh,,santana...

LuLjaa
12-10-07, 16:59
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif

valiii
12-10-07, 19:59
rilinda

yllbardh

Prishtinasja_

aLbaChiCk

SANTANA-29 ... dhe LuLjaa

Ju falenderoj shume per urimet , per hajr ju qofte edhe juve festa e Fitr Bajramit dhe pritshit shume , uroj qe paqja dhe meshira e Krijuesit te mbreteroj ne familjet tuaja .
Shfrytzoj rastin ta publikoj nje SMS , qe me dergoj nje mik dhe qe me la pershtypje .

Nuk ka Fe m me te mire se ISLAMI
Nuk ka liber me te mire se KU'RANI
Nuk ka Muaj me te mire se RAMAZANI
URIME ju kofte FITER BAJRAMI ..

gazi-de
19-10-07, 16:17
Nuk ka Fe m me te mire se ISLAMI
Nuk ka liber me te mire se KU'RANI
Nuk ka Muaj me te mire se RAMAZANI
URIME ju kofte FITER BAJRAMI ..
Te pershendes i nderuar me lot respeke..
eselam alekume..........

Arkza
26-10-07, 12:30
Pa Pik Dallavere Te Pershendes shume...............:smile:

Elina
28-10-07, 14:11
Vali nje pershendetje te ngrohte per ty :smile:

Te deshiroj gjith te mirat!


Elina!

Lijanna
11-11-07, 16:44
http://i167.photobucket.com/albums/u124/truskittle/hellorainbow.gif

BE LK
13-11-07, 11:48
Selam i dashur Valiii

Uroj te jesh mire me shendet e iman.

ja kalofsh mire BE LK

Arkza
23-11-07, 17:22
Valli Te Pershndtes dhe te Uroj gjithe te mirat !

Prishtinasja_
24-11-07, 01:53
http://sl.glitter-graphics.net/pub/167/167477ods19a0yuy.gif

Elina
24-11-07, 14:02
http://sl.glitter-graphics.net/pub/379/379934btb32w1bzy.gif

Prishtinasja_
28-11-07, 00:16
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/diteneflamurit13.gif

Gjumashja
28-11-07, 01:39
Urime 28 Nentori
Festen me te madhe te shqiptarve. . .

BE LK
28-11-07, 08:13
Gezuar festen e Flamurit.
Don Zoti dhe Kosova se shpejti te jet e pamvarur.http://www.pages.drexel.edu/~ar85/boy_alb_flag.gif


Me respekt BE LK

Diana007
28-11-07, 11:12
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)

rilinda
28-11-07, 14:21
http://img148.imageshack.us/img148/9711/28nentorizv5.png (http://imageshack.us)


Gėzuar Festa e 28 Nėntorit- dita e simboleve tona tė shenjta dhe e krenarisė kombėtare!

DEA
28-11-07, 14:53
Urime festa e flamurit. DEA

valiii
28-11-07, 20:00
Prishtinasja, Gjumashja, BE LK, Diana007, Rilinda dhe DEA ju falėnderoj shumė pėr keto urime... Gezuar edhe juve 95 vjetorin e pavarėsisė, pėr shumė mote GEZUAR !

Nirvana Band
28-11-07, 21:08
Pershendetje per ty shoki, URIME FESTA E 28 NENTORIT - DITA E FLAMURIT.Te deshiroj gjitha te mirat.

uck_aksh
29-11-07, 01:52
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-1.jpg

vjeshta
30-11-07, 18:17
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Luana
01-12-07, 23:58
http://i231.photobucket.com/albums/ee219/kimmie1076/comments/longtime.jpg

DEA
08-12-07, 08:09
Vikend relaksues te deshiron DEA

Arkza
18-12-07, 15:37
Pershendetje Valiii , Me Fal Kurban Bajramin , le te Jet Vit i Mbare per te Gjithe !!

Linka_pz
18-12-07, 23:12
Me fat Kurban Bajrami ,Fat dhe Lumturi ne Jete !

Linka_Pz

gazi-de
19-12-07, 09:34
Pershendetje i nderuar Valiii dhe me Fate Kurban Bajrami,ju uroj fte dhe lumturi ne jeten tuaj..
me respeket.............

Paradox_13
19-12-07, 12:36
http://ourworld.cs.com/fei%20hun%2018/Disejne_Mia/Eid.gif

Gjumashja
19-12-07, 18:25
Me fat Kurban Bajramin... me shpresen qe bajramin e ardhshem ta presim ne Kosoven e Pavarur....

Prishtinasja_
20-12-07, 17:11
I nderuar....:biggrin:

http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_kurban.JPG

LuLjaa
21-12-07, 01:39
Urime festa e Kurban Bajramit

Gėzim, harmoni dhe dashuri mbreterofte ne Familjen tuaj!

valiii
21-12-07, 18:33
Ju falėnderoj shumė tė gjithė juve qė gjetėt kohė dhe begatuat kėtė Odė me urimet dhe pėrshendetjet e juaja ...

Me fat Bajramin edhe juve, Paqja dhe mėshira e Krijuesit mbretėroftė nė familjet tuaja ...


RESPEKT

~AmaZonA~
21-12-07, 19:46
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy124643946D31.gif

hasanmehmeti
23-12-07, 00:43
http://img513.imageshack.us/img513/7173/urimza9.jpg (http://imageshack.us)

L~Nora
23-12-07, 18:37
Sot Bajrami me zemer ja uroj shendet dhe lumturi ju deshiroj drita e allahut rugen ja ndriqofte stacijoni gjenetit nga e keqja te shpetoft.http://img221.imageshack.us/my.php?i...ajram11qp9.gif (http://img221.imageshack.us/my.php?image=bajram11qp9.gif)Me fat e me hajr Kurban Bajrami pritshi edhe shum tjer bashk me familje paqja meshira sinqeriteti lumturija mbizotrofshin ne familjen e juaj
Nora

aLbaChiCk
26-12-07, 23:20
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

Buqja_ch
30-12-07, 07:03
..... Urime vitin e ri 2008 ....

Dardan Kastrati
30-12-07, 15:12
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Elina
30-12-07, 15:14
Me shprese qe viti i ardheshem te jete edhe me i sukseseshem ne te gjitha sferat e jetes,,, te pershendes...


GEZUAR!


Elina !

rilinda
30-12-07, 19:02
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/12817.gif
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/20.gif

LuLjaa
11-02-08, 01:21
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/273.gif

Buqja_ch
17-02-08, 21:34
http://www.youtube.com/watch?v=71zneo-wHNg

Prishtinasja_
19-02-08, 11:50
Valiiii,

http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

turisti
21-02-08, 21:50
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Diana007
23-02-08, 17:54
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:10
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

jadore
25-04-08, 16:16
!!!!!!!!!!!!!

p.s.

te lutem mos ma verteto thenjen e nje mikut ketu...''si duket e shpenzuam kapacitetin e dijes .. cka patem e tham...'' se del pastaj qe ne krize te njejte gjindem dhe une e gjithe tjeret qe sot jane pasiv ketu ...
deshmoje te kundertet , me jep te mendoj qe gabim e kisha ..!!!

..vertet ju shtjerruan dhe juve njohurite pasi nuk postoni..!!!

Sy_kaltra
27-04-08, 13:08
http://media.imeem.com/p/WoPxwr_Wap.jpg

gazi-de
28-04-08, 23:58
Pershendetje i nderuar Valiii.....

Adina-R.Ks
29-04-08, 21:29
http://www.nur-im-vest.de/Blume100.jpg

LuLjaa
30-04-08, 00:25
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif

Arkza
26-05-08, 16:11
Te Pershendes dhe gjithe te mirat ty........

aLbaChiCk
07-06-08, 20:42
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/weekend.gif

Albonita
10-06-08, 07:05
Pershndetje nga Albonita..deshiroj nje dit te qet..!

Adina-R.Ks
10-06-08, 21:23
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

LuLjaa
25-06-08, 00:14
http://img337.imageshack.us/img337/815/hoiiiics1.png

Prishtinasja_
31-08-08, 18:59
http://img254.imageshack.us/img254/1458/urimibl4.jpg

egi
31-08-08, 19:47
http://www4.slikomat.com/08/0831/sv-ramaza.jpg (http://www.Slikomat.com/slika/3089856.htm)

rilinda
01-09-08, 04:21
Me fat muajin e Ramazanit!
Qoftė ky muaj i paqes, mirėsisė dhe mbarėsisė!
Allahu xh.sh. ua pranoftė agjerimin dhe na udhėzoftė gjithmonė drejtė rrugės sė mbarė!

Adrenalina
01-09-08, 15:52
Pershendetje dhe shume urime per Ramazan!

Deshiroj qe ky muaj i bekuar te jet i let dhe i paqes per ju, dhe Allahu jav pranofte agjerimin tuaj.

Zero Cool
06-09-08, 09:43
http://www.coolfreeimages.net/images/good_morning/good_morning_03.gif

gazi-de
07-09-08, 16:29
http://www.foontastic.com/images/ramadan/ramadan001.jpg

aLbaChiCk
12-09-08, 11:19
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/happyweekend-1.jpg

Elina
13-09-08, 17:41
Vali,
e di qe je kogja dembel... me nje fjale priton me i kthy pershendetjet...po qe prap po te pershendes ...kryesorja ti i lexon e :tongue: :biggrin:

Te deshiroj caste te kendeshme atje ku je!


Elina!

Prishtinasja_
30-09-08, 15:41
http://img215.imageshack.us/img215/1930/rosekoranpk3.jpg

vjeshta
18-10-08, 21:57
http://img221.imageshack.us/img221/7366/vjeshtaod8.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

gazi-de
26-12-08, 17:39
http://img187.imageshack.us/img187/4574/2009in4.gif

MemphiSx
30-12-08, 00:51
http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/ny/ny0904.gif

Albonita
26-02-09, 09:13
Respekt...!http://img21.imageshack.us/img21/4161/rpalebyorizablumen1.gif (http://imageshack.us)

Arkza
26-03-09, 15:40
Me Vjen keq qe ju kam kam lan pas Dore , Shkaku ishte Puna dhe mos premtimi i kohes se lir !
Ju Pershedes shume Valiii pa Pik Dallavere :D !

http://i241.photobucket.com/albums/ff5/WitchyWoman_0000/A%20Starters/Flowers/flowers3002wwg.gif (http://witchyswikkedgraphix.com/)

LuLjaa
06-05-09, 01:15
http://i693.photobucket.com/albums/vv300/lee_1968/2131200uwgcw9q77i.gif

Albonita
11-05-09, 07:31
Te uroj gjitha te mirat e kesaj Bote Ty e mbar familjes tende.

Gezuar ditelindjen I mbush edhe 100Vite Tjera.

Me shum Rrespekt per ty -----> Albonita.

http://img4.imageshack.us/img4/3820/395581720.jpg (http://img4.imageshack.us/my.php?image=395581720.jpg)P/s-----> http://www.youtube.com/watch?v=cTV-jpqkS_c&feature=related:biggrin: :wink:

Trina_1
11-05-09, 11:00
http://i58.photobucket.com/albums/g247/rowal5555/Happy_BDAY_Pink_Rose.jpg

aLbaChiCk
11-05-09, 11:13
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Bday4.gif

Arkza
11-05-09, 11:18
Valii Urime Datė-lindja dhe ty , Te Deshiroj gjithe te mirat te Zotit dhe paq jet te gjate me familjen tend me te dashur !

http://www.fluffbuff.com/images/friends/2007_10_28/torta_frutta.jpg

Prishtinasja_
11-05-09, 13:30
Urime ditelindjen Valiii ! :smile:

Qofsh gjithmone i lumtur mes njerzve qe ke per zemer ! :smile:

http://joe2626.files.wordpress.com/2008/03/luck.jpg

vjeshta
11-05-09, 16:00
http://www.macalu.it/cards/compleanno.jpg

:smile: .

Guri i madh
11-05-09, 20:42
valli ju pershendes dhe ju uroj ditlindje


ju deshiroj sukse nė jet

Albonita
22-05-09, 08:43
http://img195.imageshack.us/img195/2154/6csezy8.jpg (http://img195.imageshack.us/my.php?image=6csezy8.jpg)

valiii
22-05-09, 08:52
I falenderoje te gjithe pjesmaresit ne kete teme, e sidomos ata qe me kane uruar ditelindjen e vecanarishte Albon Crochican :)... Kalofshit bukur !

Albonita
03-07-09, 07:54
http://img6.imageshack.us/img6/4241/b0wbof4wvg.gif (http://img6.imageshack.us/i/b0wbof4wvg.gif/)

Lijanna
26-07-09, 12:39
Pershendetje valiii :)

Agolli
28-07-09, 12:17
Kodosh, qysh m-je allahile? :biggrin:
Doku, ore doku e t'ia pelasim muhabetit si tynehere. :smile:

Mbetesh i pershendetur nga une Kopuki :biggrin:

instruktori
31-07-09, 08:37
Duke ju deshirue shuem te mira ne jete

Ju pershendes me shume respekt

Dallandyshja_718
02-08-09, 16:22
Pershendetje valiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,

Uroj t'jeshe mire kahdo qe je!


http://www.leserre.it/img/rosa2.jpg

Albonita
19-08-09, 09:44
http://img174.imageshack.us/img174/6380/wuenscheeinenschoenenmi.jpg (http://img174.imageshack.us/i/wuenscheeinenschoenenmi.jpg/)

Albonita
31-10-09, 10:23
http://img689.imageshack.us/img689/8443/2z6h8vn.gif (http://img689.imageshack.us/i/2z6h8vn.gif/)

Agolli
14-11-09, 09:17
Qe ti ēka bonde.. :tongue:

Ku m'je mara kodosh!?
Shpresoj ose e parashikojė motin me shi, mbase ke shpiken ēadren mė tė mirė. :biggrin:

Te pershendet Kopuki. :smile:

valiii
17-11-09, 00:55
Qe ti ēka bonde.. :tongue:

Ku m'je mara kodosh!?
Shpresoj ose e parashikojė motin me shi, mbase ke shpiken ēadren mė tė mirė. :biggrin:

Te pershendet Kopuki. :smile:

Albonita, Lijanna, Instruktori . Dallandyshja dhe KOPUKI ju falenderoje shume per pershendetjet :smile: ..


P.S| Kopuk ku je ti se ??? Dicka mu ke shukat e vec muzike je ka ndegjone, tu kane pluhrose krejt kaubojkat e tkan mbet shkret ne raft
, hajde qallshite nxire dicka prej mongve se ty stka hije me ndejte kshtu namuzli :P... hahahaaaa.. pershendetje!

LuLjaa
17-11-09, 00:58
Qyyy valliii khuu pi kurit se kam pa phaaa

Hey a gjall je a?

Hajt se pot pershendess praa masi edhe erdha ketu.. selam ki pi meje

PS. Tash mas 1 vjete e sheh keta se tash jo :)

Albonita
27-11-09, 07:51
http://img21.imageshack.us/img21/677/indexpf5.gif (http://img21.imageshack.us/i/indexpf5.gif/)

rafet llapjani
27-11-09, 09:55
Me fat festen e Kurban Bajramit (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=20828)

Makresh
27-11-09, 14:40
Hello Henry, :D

Me fat te qoft fest e Kurban Bajramit, uroj qe paqja dhe meshira e Allahut te mbizotroft gjithmon ne zemrat e juaja !
Urime edhe dita e 28 nentorit !

LuLjaa
27-11-09, 16:23
Sot eshte dita ku pikon loti
sot eshte dita ku permendet Zoti
sot eshte dita e muslimanit
dhe te them nga zemra
Urime festa e Kurban Bajramit.

Albonita
10-12-09, 08:14
Te pershndes shume ....duke deshirua nje perfundim viti me Suksese.!


http://img693.imageshack.us/img693/5011/bluecandlescf8.gif (http://img693.imageshack.us/i/bluecandlescf8.gif/)

Dal nga kjo dhome me shum Rrespekt per ty Albonita

Agolli
27-12-09, 14:54
Nderimet e mija, per mikun tim apo kodoshin te cilin e kam shok te forte Valiin. A mes e ngje ka ?:biggrin:
I nderuari mik, prano pershendetje dhe urata po deshte edhe ēokolata hahahahah.
Gezuar vitin 2010-te, uroj qe ky vite te jet i pershtatur me planet qe ke, t'i permbush normat dhe xhepat plot,.. t'ju sjell fat, shendet, miresi dhe sa ma shume pune qe i paguhet mundit.
Gezuar per ty dhe per familjen tende,,p.s. bonmi te fala vellaēkos!!

Me respekt dhe nder,..Kopuki :biggrin:

Albonita
14-02-10, 15:57
http://img194.imageshack.us/img194/8120/normalshenvalentinin99.jpg

LaCoStA
14-02-10, 16:43
http://i134.photobucket.com/albums/q119/cottontail_77/HappyValentinesDay6.gif

Albonita
11-05-10, 11:00
Vali.

Edhe sot erdha me sinqeritet e shum Rrespket ce kam per ty, tek dhoma Jote.
Te uroj gjitha te mirat e kesaj Bote ..pac nje dit te vecant dhe me shum Befasira te Kendshme.!
Vali i Urime ditlindja i mbush edhe 100 vite ashtu sit ty zemra te doje..
Sinqerisht dhe me shum Rrespket te uron AlbonitA.

http://www.blumen-king.de/images/product_images/popup_images/204_0.jpgUrime Vali.

http://www.memmel-online.de/artikel/gucci/2008-10-08_103605.jpg

Gentiani
11-05-10, 11:46
O Valiiiiiii pur hajr mara, pur hajr Ditelindja i festosh edhe nja 10000 tjera shoku, i gezuar dhe i lumtur me ata qe ke prane dhe te percjellin te gjitha te mirat e kesaj bote!

Urime dhe gezuar Valii!


P.S. hej dil qiknenenaj, a e ke ditelindjen a jo ? edhe ta festojme si ktyne herave nja 4-5 gajba birra qiknenaj ne breg, e deri sa te shkojne vada teposhte deri qatje ku pate shkruar heren e fundit :tongue: ... te ja marojna Bistrice :biggrin: :tongue: reprodukejshen :wink: :tongue:

Elina
11-05-10, 11:58
Hej Valiiiiiiiii,,,,sot po e di qe une e ti qenkem moshatar......nejse une po i bjen nja dy muj e gjysme me kane ma e madhe se ti :biggrin:

Urime ditelindja,,,festofsh edhe shume e shume tjera me me te dashurit tu..e pse jo edhe me neve virtuallcave :tongue:

http://4.bp.blogspot.com/_hu61TP6osWY/STFZWSgPH4I/AAAAAAAABhc/StOI2fgsOyE/s400/ChocolateBirthdayCake.jpg
Ps;Vali e kam ble harten...kur po dukesh knejpari ?!:biggrin:

vjeshta
11-05-10, 16:54
:smile: http://4.bp.blogspot.com/_Q4PujQ40gRs/SlugznvopUI/AAAAAAAAAVs/Xw_gbRABbPs/s1600/happy_18th_birthday_by_angie.png

Idila
11-05-10, 17:18
Urime Ditėlindjen Valiii, i gėzofsh dhe 100 pranvera tė lumtura e u bėfsh kryeplaku i katundit apo qytetit.

Albonita
15-05-10, 13:55
http://img1.imagehousing.com/100314/12f42b3a3a0879d1834139d688be4e30.gif

Makresh
24-05-10, 21:56
Urime Ditėlindjen Valiii, i gėzofsh dhe 100 pranvera tė lumtura e u bėfsh kryeplaku i katundit apo qytetit.


Urime, urime ditėlindja Valii,.. i gėzofsh edhe 1oo pranvera dhe keshtu, te jesh i sigurt qe do t'behesh kryeplaku i globit :biggrin:

Albonita
01-07-10, 06:32
Deshiroj caste dhe momente te Lumtra ne gjdo hap te jetes tende..
Te pershndet Sinqerisht dhe me shum Rrespekt ----> AlbonitA.

http://view.stern.de/de/picture/1560422/Rot-wei%C3%9F-Rosen-Rosenbl%C3%BCte-Zweisamkeit-rotweis-Rot-510x510.jpg

valiii
03-07-10, 12:56
Faleminderit, faleminderit, faleminderit... Shume, shume, shume... te gjithe juve qe me keni uruar me Bajram, Shen valentin e Vit te ri e datelindje e krejt.
kerkoje falje qe skam patur mundesi te ju pergjigjem me heret.

E veqanarishte e falenderoje Alboniten e cila paska qene vizitorja me e regullte e kesaj ode te lodhte :P... klm!

Gentiani
03-07-10, 15:44
Ku je more Valiiiii, ku humbe qishtu ?....... a e ke ziere fare me training ne Pakistan :tongue: :tongue: po shume gjate te kane majten ha,hahahahaaaaaaa po ēka ju mesonin se ? hahahahah


Hej shnetje, me erdhi mire qe te pash qiknenaj ne Tora Bora :tongue: :tongue:

valiii
03-07-10, 22:19
Ku je more Valiiiii, ku humbe qishtu ?....... a e ke ziere fare me training ne Pakistan :tongue: :tongue: po shume gjate te kane majten ha,hahahahaaaaaaa po ēka ju mesonin se ? hahahahah


Hej shnetje, me erdhi mire qe te pash qiknenaj ne Tora Bora :tongue: :tongue:
O pismilet hala ti aktiv qiknejnaj a? Hajde mara qatje tu pakistani ndaq me pae shka ashte sefaja, jom konen bash qatyqene tu qajo pista ku u fuzatshin me ajroplan qato dyjat me shamija edhe njona bash ma boni ni krug qanejnaj okolla kashmirit e tja kom bo do indijancve fakju prej ajroplani ev shoq veq kur i kane nxiren strellat e tkan msye me na gjujten po qajo pismiletka ish kone pilote e zoja veq kur te ka kthye raplanin me ruqne e shigjetat shkun per kshtaja.e n tora bora valla ligsht o koen kom hek shum deri sa m transferun qatyqene tu pista jom duften mi nokautirat nja 15 lakuriqa deri sa fitova drejten mu transferue e tash mi kan jepen nja 2 jav pushim e mujsha diqysh mi ra trup ka livadhet e hasjanve e me tja fut pak en durs kavaj vlor e sarand e ksamil e me ta kompleksue femrat naper pllazha me musklat qi i kom boe tu hec puzeqi naper rovat e tora boras.shnetje :P

Gentiani
04-07-10, 00:44
O pismilet hala ti aktiv qiknejnaj a? Hajde mara qatje tu pakistani ndaq me pae shka ashte sefaja, jom konen bash qatyqene tu qajo pista ku u fuzatshin me ajroplan qato dyjat me shamija edhe njona bash ma boni ni krug qanejnaj okolla kashmirit e tja kom bo do indijancve fakju prej ajroplani ev shoq veq kur i kane nxiren strellat e tkan msye me na gjujten po qajo pismiletka ish kone pilote e zoja veq kur te ka kthye raplanin me ruqne e shigjetat shkun per kshtaja.e n tora bora valla ligsht o koen kom hek shum deri sa m transferun qatyqene tu pista jom duften mi nokautirat nja 15 lakuriqa deri sa fitova drejten mu transferue e tash mi kan jepen nja 2 jav pushim e mujsha diqysh mi ra trup ka livadhet e hasjanve e me tja fut pak en durs kavaj vlor e sarand e ksamil e me ta kompleksue femrat naper pllazha me musklat qi i kom boe tu hec puzeqi naper rovat e tora boras.shnetje :P

po be thash te ju ndihmoj pak, se ju ka ra prometi, as 5 ojra pazar nuk po mund i mbledhin tane javen... Katastrofe shoq, ēfare fukarallaku e skamje e ka kape ma zi se ne Pakistan... a ato pillotet ne hava tu ja hargjue kerozinen, si me kane tu e mushen me kova prej qatij bunarit te Lousianes :tongue:

Elina
04-07-10, 13:04
O Vali,vec erdha me ta kallxu qe harten e kam ble....edhe shamine gjithashtu.........ty te mbeten biletat me i marre edhe po ja therrim andej:biggrin:

Elina
19-11-10, 16:32
O Vali,vec erdha me ta kallxu qe harten e kam ble....edhe shamine gjithashtu.........ty te mbeten biletat me i marre edhe po ja therrim andej:biggrin:Kukuuu po get puna e hartes kurgjo a...po m'doket qe i paske hanger fjalt ...jo Ishalla se bash hatri paska me m'bete :biggrin:


Te pershendes shuuuume !Siskiiii :tongue:
http://www.youtube.com/watch?v=ydqn1bBKwv8

valiii
19-11-10, 16:40
Kukuuu po get puna e hartes kurgjo a...po m'doket qe i paske hanger fjalt ...jo Ishalla se bash hatri paska me m'bete :biggrin:


Te pershendes shuuuume !Siskiiii :tongue:

Ej Siski Bjeshka lua fjala s'lua :)) t'kam tregu une ty, veē ki me qite gishtin n'harte e me tregu se ku po don edhe ja therrim :D. Per ambasada dhe aranzhmane lema mu une pedatna me to, ti veq ki mi marr me veti disa evra sa per duhon ose qesi cikrrime t rastit hahaahahahaaa... Tybe skish pas t pagume me na dhez qekjo :))

Cuca_Llapjane
07-12-10, 09:20
- Sot erdha ketu ne dhomen tende vetem qe te ju pershendes dhe te ju deshiroj gjdo te mire ne jete,...N ga zemra ju uroj Jete te gjate e te lumtur, fat ne Dashri dhe suksese ne te gjitha sferat e Jetes ,..........me shum rrespekt per juve keto ju deshiron Cuca_Llapjane

Gentiani
31-12-10, 10:39
O "harap" valiii, ku ta kishin lėviz temėn, hamene nė tora - bora :biggrin:

Nė prag tė ndėrrimit tė mot-moteve, pėrfitoj nga rasti tė ju pėrshėndes pėr vitin e ri 2011, duke ju dėshiruar, nje vit tė mbarė i percjellur me shėndetin, sukseset, gėzimet, dashurinė, lumturinė dhe begatinė tuaj dhe mė tė dashurve tuaj!

Albonita
13-02-11, 13:03
Dashuria nuk ėshtė tradite dhe as feste, eshte ushqim i perditshem per te krijuar nje shoqeri te forte dhe te lidhur dhe ne dite tilla, duhet tė kujtojmė te gjitha ato qe na bejne njerez me te mire dhe me me vlera, njerez qe kane humanizėm dhe zemėr tė gjerė pėr tė dhuruar buzėqeshje dhe gėzim, per nje shoqeri nga e cila burojnė vetem dhurata dhe lule ndjenjash.
Te thuash fjale tė bukura nuk eshte turp, sepse nuk eshtė turp te dhurosh lumturi njerezve te shtrenjte te jetes tende!


http://picfor.bildero.net/0014478C3/.jpg

Sot shfrytzoj kohen te le fjal te bukra per Diten e SHEN VALENTINIT!
Pac gjithmon Dashuri lumturi miresi gjat gjith jetes Tende!
Sinqerishte -----> AlbonitA

Kaqanikasja
14-02-11, 13:45
Urime dita e te dashuruarve qofshi te dashuruar gjithmone..:wink:

Fotografitė e Bashkėngjiturahttp://www.dardania.de/vb/upload/attachment.php?attachmentid=1853&stc=1&thumb=1&d=1297687372 (http://www.dardania.de/vb/upload/attachment.php?attachmentid=1853&d=1297687372)

Elina
10-05-11, 23:17
Sisski,urime ditelindja...festofsh edhe shume tjera me gjitha te mirat! :smile:

http://www.ricettextorte.com/album/foto_torte/img/rose_rosse.jpg

valiii
10-05-11, 23:27
Siss mas pari ma ban hallall se e di qe t'ka dal pune koxha me gropu deri sa e ki gjete kete far oden teme. E faliminderit shume prej teje per qe t'ka ra ndermend edhe per dhuraten virtuale e e edhe besa per ato reale (shaka):P.

Te pershendese :))

Elina
10-05-11, 23:32
Siss mas pari ma ban hallall se e di qe t'ka dal pune koxha me gropu deri sa e ki gjete kete far oden teme. E faliminderit shume prej teje per qe t'ka ra ndermend edhe per dhuraten virtuale e e edhe besa per ato reale (shaka):P.

Te pershendese :))


Hallall t'kofte
Me menxi e gjeta deren me hy....e kishin pas mlu marimangat :biggrin:

E dhuraten pa shaka kuptohet qy :tongue:....harten kam me dale neser me e ble :biggrin:

SANTANA-29
10-05-11, 23:34
Urime Ditlindja Vali,,edhe nje 100 te tjera te deshiroj,,

elvio
10-05-11, 23:36
GEZUAR

edhe 100 vite te shendetshme,edhe harmoni e gezim ne to.:smile:

valiii
10-05-11, 23:42
Hallall t'kofte
Me menxi e gjeta deren me hy....e kishin pas mlu marimangat :biggrin:

E dhuraten pa shaka kuptohet qy :tongue:....harten kam me dale neser me e ble :biggrin:Eline t'kryme e ki, une ni here foli veq ti bleje harten :))... Flm edhe njehere.

valiii
10-05-11, 23:44
Urime Ditlindja Vali,,edhe nje 100 te tjera te deshiroj,,

Faleminderit Santana... Ti sa i bone se qe 5 vjet ki mbete me qat 29-she hahahaah:))

Te pershendes.

valiii
10-05-11, 23:45
GEZUAR

edhe 100 vite te shendetshme,edhe harmoni e gezim ne to.:smile:

Elvio te falenderoje shume per urimin :))

Albonita
11-05-11, 10:51
Edhe sot erdha me sinqeritet e shum Rrespeket ce kam per ty, Te uroj gjitha te mirat e kesaj Bote ..pac nje dit te vecant dhe me shum Befasira te Kendshme.!

I plotesofsh edhe 100 vite tejra pran atyre ce i Don dhe te Duan.http://img.chefkoch.de/ck.de/fotoalben/0367ab7a4167399bb7dc5a1bc676670c/12685/medium_birtherw00022.jpg


SIncerishte dhe Rrespket AlbonitA.

valiii
11-05-11, 17:16
Edhe sot erdha me sinqeritet e shum Rrespeket ce kam per ty, Te uroj gjitha te mirat e kesaj Bote ..pac nje dit te vecant dhe me shum Befasira te Kendshme.!

I plotesofsh edhe 100 vite tejra pran atyre ce i Don dhe te Duan.http://img.chefkoch.de/ck.de/fotoalben/0367ab7a4167399bb7dc5a1bc676670c/12685/medium_birtherw00022.jpg


SIncerishte dhe Rrespket AlbonitA.

Albonita te falenderoje jo shume po teper per respektin dhe konsideraten qe ke per mua apo per nofken time.. qofshe e uruar dhe e bekuar nga i Madhi Zot pergjithmon :))

emine
11-05-11, 17:19
Urime DItelindja ,pritsh edhe shume shume tjera,
ps,kesh ka ta sjelli nje paqet 57 :P edhe sote keshi me rep,,tand puna ktyne cigarev,,,,,
me nderime emine

jadore
11-05-11, 18:23
o ty zemra tu gezofte , .. diten e lindjes sot-a..!..edhe beso qe prezenca jote veq sa i ka beku te gjithe ata qe te rrethojne dhe marrin nga miresija jote nga ajo dite qe te kemi ne kete bote ....
Urime , e lumturija te percjellte ne jete dhe ne perjetesi ..!

Qika^Me^Kule
11-05-11, 18:30
Urime Ditelindjen valiiii , te uroi gjitha te mirat e kesai bote , qofsh i lumtur dhe i gezuar perher...!!

L/G: Qkia^Me^Kule

http://img3.dreamies.de/img/455/b/s4437iau9h.gif

Murgesha
11-05-11, 20:09
U bafsh 100 vjeq valiii, e gjithmon paq shendetin e lumturin!

vjeshta
11-05-11, 20:26
Urime datelindja Valiii .Edhe shume e shume pranvera tjera duke arritur ate qe kerkone dhe duke pasur ate qe posedon .

Vjeshta!


http://www.forumivirtual.com/attachments/f4/2083d1222503231-urime-ditelindjen-connect-funny_birthday-jpg

GURI SYLAJ
11-05-11, 20:56
Urimet me te mira me rastin e Ditelindjes!
Shendet ,gezim e suksese edhe njeqinde vjet.

halla e madhe
11-05-11, 22:11
Urime ditelindja!...u plaksh jarabi 100vjeqe ho!:smile:


ps;festoje,keto dite nuk kethehen me!

valiii
12-05-11, 09:52
Emine, Jadore, Qika me kule, Murgesha, Vjeshta, Guri Sylaj dhe Halla e madhe ju falenderoje shume per urimet dhe respektin e shprehur. Gjithtashtu falenderoje edhe ata te tjeret te cilet nga "vetkrenarija":P me uruan dikush ne rep e dikush ne PM e dikush ne SMS :))... Gjithe te mirat .

Jana
25-05-11, 09:16
http://ts3.mm.bing.net/images/thumbnail.aspx?q=893826638850&id=7a9799bb0e2f35a1bc412afb6a4c4ef2&url=http%3a%2f%2fwww.funnrock.com%2ffunblog%2fwp-content%2fuploads%2f2010%2f09%2fimage00122.jpg

Kaqanikasja
25-05-11, 16:33
http://www.commentsguru.com/images/goodday/a_beautiful_day.gif

Skyfter
10-06-11, 19:40
Tungjatjeta ValiiiiDo te ishte gabim nese nuk e pranoj se kam gabu me apo pa vetedije temperamenti.


E di se per momentin ne forumin Dardan je i vetmi besimtar per se mbari edhe pse na lodh nganjeher me mashtrime te medha:tongue:.

Sinqerisht me vjen keq dhe kerkoj ndjes nese te kam lendu me at mesazhin para disa diteve.


Klm, te pershendes!

valiii
10-06-11, 20:02
Tungjatjeta ValiiiiDo te ishte gabim nese nuk e pranoj se kam gabu me apo pa vetedije temperamenti.


E di se per momentin ne forumin Dardan je i vetmi besimtar per se mbari edhe pse na lodh nganjeher me mashtrime te medha:tongue:.

Sinqerisht me vjen keq dhe kerkoj ndjes nese te kam lendu me at mesazhin para disa diteve.


Klm, te pershendes!

Mos u bo fmi tash je rrite :D...

Jo, sinēerishte tash, rivaliteti duhet te egzistoje ne forum patjeter... E shef si eshte bere forumi si me pa gjujte dikush bomben, e perse? Vetem e vetem se une te dukem ty djal i mire dhe heziton me ma shpreh mendimin tend kundershtues.
Armiq ne forum nuk ka, te gjithe ketu jemi si nje familje, ndodhe qe te kem vlla tek kultura kombtare, "t'zaebati" pak tek humori, mund te te kem bashkmendimtar te politika e menjehere pas 5 minutash kundershtar te feja, shkenca filozofija ....
Sa i perket "mashtrimit te madh" eshte teme aktuale edhe ne Shqiperi ku shoqata "miqet e masoneve" kane dal haptas ... Pra atij kureshtarit vetem i mbetet te studioj a e kane mire a keq kta...
Skyf edhe njehere mua s'me ke thene asgje ate dite, une isha ai qe nderhyra. Pra mire u lexofshim e repliko sa t munesh tant jena na :))

valiii
10-06-11, 20:04
Jana dhe Kaēanikase faleminderit shume qe me prezencen e juaj i shtuat shkelqimin kesaj ode :))

emine
10-06-11, 20:17
Vali me ra rruga qiknejna ,veq po qiti kryte te dera me te than Hallow,vikend te bukur qmoje pranin tende ne forum dhe sidomos humorin tend,
me rrespekt emine!

valiii
10-06-11, 20:31
Vali me ra rruga qiknejna ,veq po qiti kryte te dera me te than Hallow,vikend te bukur qmoje pranin tende ne forum dhe sidomos humorin tend,
me rrespekt emine!

snejte pak emine... Qe pi qes let vlon gjygymi e pi dhezim ka i 57-sh deri sa t'vlon ēaji :))

Emine flm shume prej gishtave tuaja qe shtypin ne ate testature duke me sjelle ketu shkronja te arta me permbajtje dashamirese... Flm edhe prej trurit tend qe shkruan ate qe mendon :))

Albonita
19-06-11, 09:52
http://media.picfor.me/0014BDD1D/x.jpg

Gentiani
20-06-11, 11:34
Eeeeeev, eeeeeeeeev, nejse de per ditelindje nuk munda te vija, sepse mu desht me shkue me prashiten … amo nje dite kur kam kapercyy qiknenaj pahiri, vetem kur e pash schwuuuuuups t`a kishin vendosur banned edhe ata bigari hak oh,hahahahaaaaaaaaaaaaa ama kam qeshe, qe qatina kush ta japi banned, pa ja pas pague nji kukakolle nuk e kisha lene, ama masi ta kisha pi edhe me ja lene qatje ka fundi pak nje gjysem gellenjke

E edhe tjetra, a e din cila eshte e keqja me e madhe, me duket qe nje teme diku qatje e kane… e qitash ta kallezoj une ty… ndoshta jo edhe e keqja me e madhe, por bukur eshte ti shikosh njerezit si demantojne dhe demontojne vetevehten e tyre komplet me llafa e me vepra ne nje periudhe shume te shkurte…vetem rri edhe kqyr seri se ēka po ndodhe masnej!

Shnetje harap se ēfare baze jemi tu ndreqen qanenaj, e edhe ate me nguti i kemi leshuar edhe ballonjat me lavrue :tongue:


-IzXmb4fIIE

e kur te duani merrne topin, bile edhe qat Angela Martinin qka e kish rrumcallen e qe po dilke pa done mu shetiten edhe qiknenaj forumit, ne daqi real madridin e ne daqi kend duani thirreni se ju sosim gola.

se qita edhe me full formacion i kena munden se leje ma qishtu me qisishna lojetare te qe as ne rezervna kllupe nuk i kisha lane me u hungjen, ani shihe edhe Zhaden e kishin marre qendersulmues ne formacion aahahahaha


E deri .... atehere


u5wYpr9vbhI

Dance the night away
Live your life and stay young on the floor
Dance the night away
Grab somebody drink a little more
Lalalalalalalalalala
edhe ate ne albanian version :tongue::biggrin:

vetem le ti dridhin llafat fort mbi taka
aaa leeej…leeeej…leeeeej .. aaa…leej..leej..leeeeeeeeeej
leeej…leeeej…leeeeej .. aaa…leej..leej..leeeeeeeeeej
Jasha! .. aaa…leej..leej..leeeeeeeeee
fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiicc, fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiccccccc
fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuccc !!!


Shnetje :smile::biggrin:

VoOoglushja
20-06-11, 19:03
http://www.iorkutsms.com/orkut/Images/Good-Evening/Good-Evening-14.gif

Kaqanikasja
01-07-11, 14:07
http://www.komogvind.dk/myprofile/profileimages/gallery_images_dk/Mjk5ODkz1171014621.GIF

Hajra
08-08-11, 10:48
http://2.bp.blogspot.com/-p4bIa52w9mc/TgNq7g0iwqI/AAAAAAAADww/f4zt94itEns/s1600/friendship%2Blove%2Bwallpaper%2Bpink%2Brose.jpg

Hajra
30-08-11, 11:47
....me fat Bajrami,

http://www.youtube.com/watch?v=AXsARO-yUuk

premium
30-08-11, 15:40
Urime Fiter Bajrami

Gjithcka qe ju lendon le te zhduket, per ju cdo lutje e derguar le pranohet. Nuk ju harova, gjithmone ju kujtova, festen e Fiter Bajramit me shpirt ua urova!
Meleket therasin, secilin qe hasin, sot eshte dita qe nuk humb merita, sot Zoti do tju paguaj, i lutem qe shum sevape te vu shkruaj. Urime festa e Fiter Bajramit.
Ne kete dite te shejnte cdo musliman feston, nje melek Kur’anin shfleton, nje dhurate e Zotit ne cdo dere troket, Gezuar Fiter Bajramin dhe cdo te mire ne jete.
Gezimi dhe lumturia le tju shoqeroje juve dhe te afermit e juaj ne keto caste festive. Fati le te jete hija e jetes suaj. Gezuar festa e Bajramit.
Le te jete kjo dita e paqes , dashurise dhe miresise per ju, familjen tuaj dhe te gjithe besimtareve islam. Urime Bajramin juve dhe familjes tuaj.
Cdo dite e kaluar sot te kujtohet, cdo familje sot te bashkohet, cdo miqesi e humbur sot te ringjallet, cdo gabim i bere sot le te falet. Urime festa e Fiter Bajramit.
Ne ditet e vecanta kujtohen njerezit e vecante. Urimet me te mira u dergohen njerezve te mire, gjithcka le te jete sic deshironi ju. Urime dhe gezuar Fiter Bajramin.
Islami eshte feja jone, agjerimi pjese e fese tone, lutjet dhe faljet jane shpetim dhe festa e Fiter Bajramit eshte shperblim.
Drita e keti mengjesi zemren ua ndricofte, meshira e Zotit imanin ua zbukurofte. Me fat Fiter Bajrami.
_

tipi engjellor
31-08-11, 13:29
http://bujanoci.info/wp-content/uploads/2011/08/urime-bajrami.jpg

Alima
31-08-11, 23:11
...

as selamu alejkum ,

pershendetjet me te mira per ty , per hajr Fiter Bajrami , paqe dal i paster nga muaji i bekuar i Ramazanit nga te gjitha mekatet , qofsh i graduar me gradat e shehideve , pejgambereve , evliave te Allahut , Amin !


vone te pasna lexu , ...

ps. hajde qetu ne ode tone bajme llaf e muhabet per arab e turq , se mu po me hyjne karate , e ty mos vet halli ... kung-fu ...po te sakatojkan http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif...ēka ta kan marr inati me mujt me dite se hahaha....


Allahu te ruajt e te dasht se knaq jame duke te lexu , doku ma shpesh ,
Alima


.

valiii
31-08-11, 23:49
...

as selamu alejkum ,

pershendetjet me te mira per ty , per hajr Fiter Bajrami , paqe dal i paster nga muaji i bekuar i Ramazanit nga te gjitha mekatet , qofsh i graduar me gradat e shehideve , pejgambereve , evliave te Allahut , Amin !


vone te pasna lexu , ...

ps. hajde qetu ne ode tone bajme llaf e muhabet per arab e turq , se mu po me hyjne karate , e ty mos vet halli ... kung-fu ...po te sakatojkan http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif...ēka ta kan marr inati me mujt me dite se hahaha....


Allahu te ruajt e te dasht se knaq jame duke te lexu , doku ma shpesh ,
Alima


.

Ne krahasim me harap tjere te forumit per mua kane konsiderate, zdi pse... Flm prej tyre veq jo s'muj mu anku se shkrimet nuk mi fshijne, ndoshta i fshijne vetem ato per te cilat edhe vet i postoje per me mi fshi (sikur rasi i sontem)...
Ne Ramazan nuk e kam bere asnje postim, e mbaja me krenari statuesin e lexuesit, sa here mu hidhke me tu gjujte far replike thosha prap le se jam i keq kur mxen ramazani hahaha (hajgare)...
Perhajr Fiter Bajrami edhe ty, Insha'Allahu Teala Allahu ta ka pranu ibadetin ty e mu e te gjithve qe kane nje pike iman ne zemrat e tyre. Larg jemi ne me ato grada qe ke permende, te shpresojme ne meshiren e Tij ate dite kur do te kthehemi te Ai.

Alima
01-09-11, 00:00
Ne krahasim me harap tjere te forumit per mua kane konsiderate, zdi pse...
....


...

edhe mire paski perparu ... ne gjuhen shqipe ,... lakmi po ua marr ...edhe naj dite ndoshta e shkruj edhe une shqipen si ju !


.

valiii
01-09-11, 00:08
...

edhe mire paski perparu ... ne gjuhen shqipe ,... lakmi po ua marr ...edhe naj dite ndoshta e shkruj edhe une shqipen si ju !


.

Lol, neper te gjitha forumet e ke keshtu... Te mjafton nje shkrim te e postosh me karakter fetar dhe menjehere te "pagzojne me harap". Keta dijne me shkru "Arab" po qashtu ma lezeqem e ju duket sikur emer pergledhes me na quajt "harap" njejte sikur shkijet bre qe na bojshin "shiftari" :))

Alima
01-09-11, 00:17
Lol, neper te gjitha forumet e ke keshtu... Te mjafton nje shkrim te e postosh me karakter fetar dhe menjehere te "pagzojne me harap". Keta dijne me shkru "Arab" po qashtu ma lezeqem e ju duket sikur emer pergledhes me na quajt "harap" njejte sikur shkijet bre qe na bojshin "shiftari" :))

...

...nuk e pasna dite , flm !

... e kur te pagezoin , a te sterpikun me uje , a te shytin krejt ne ta , a perdoret metoda e perbirjes se atij hapit te bardh si 'mentos' qe eshte ?


veē po du me dite qysh i kan adetet , qe te parapregaditem !


perderisa te na "pergedhelin , mire boll tyben ...se u ardh zaman i katrahur-avt , kush s' po do me na pa me sy , pa ju ba sen ...Allahu me rahmet baft !

.

Albonita
01-09-11, 12:44
Te pershndese nga zemra...pac dite te bukra.

http://r27.imgfast.net/users/2713/20/49/41/smiles/423275.gifSincerisht dhe Rrespekte AlbonitA

elvio
03-09-11, 18:43
http://farm3.static.flickr.com/2504/3996669992_13cd3dbd92.jpg

Qika^Me^Kule
12-09-11, 17:58
http://www.willstdubestimmtnichtwissen.de/data/media/52/085_schoenen-tag_gb-pic.gif

valiii
14-10-11, 12:21
Pershendes veten time kudo qe ndodhem dhe i
them, te dua shume dhe me jete te gjate.. :))

LuLjaa
06-11-11, 00:47
HIbg51M0SGk&feature=related

Urime festa e Kurban Bajramit
... ju deshiroj gjithe t'mirat ne Jete

Qika^Me^Kule
06-11-11, 07:19
Sot ashte dita kur nga gezimi lotet pikojne, i pasuri dhe i varfuri barabart festojne,sot ashte dita qe feston cdo musliman,
andaj Urime dhe me fat ju qofte ty.... kjo Feste Kurban Bajrami..


http://c3.img.v4.skyrock.net/c33/aferdita-dreshaj/pics/2706336654_1.gif

Kaqanikasja
06-11-11, 11:40
http://www.premieremoisson.com/images_upload/Pate_A_Choux.jpg


Urime Festa e Kurban Bajramit!

Kercovari
28-11-11, 09:43
Te nderuar

Ju perkulemi me nderim e respekt, te gjithe atyre, qe sakrifikuan cdo gje nga jeta e vet, me qellimin e vetem, per ta pa kombin e atedheun te lire e te perparuar !!!
Rrofte Liria,Rrofte Flamuri,Rrofte Atedheu SHQIPERIA !!!

Me respekt Kėrēovari

Albonita
30-11-11, 13:39
Te pershndes nga zemra, duke uruar gjdo te mire dhe suksese ne Jeten e juaj!

http://img3.dreamies.de/img/320/b/drmhf7d69f1.gif

AlbonitA.

e-uritura
15-01-12, 22:37
Sykaltrosh, ku ėshtė Bacardi Razz?

Elina
20-02-12, 18:03
O Vali,
erdha me te vete,,,a e mban ne mend boren e parvjeteshit?:tongue:

...edhe qe don,po i qoj fjale te untes,,ajo "sahora"vjen e te nem,se kogja po i shkojke per dore kjofar pune :tongue:,,,e te banniratin puri i dakik...hahahhahaah....masnej vim e te ngushllojme nje nga nje :biggrin:
Klm njeri :smile:

valiii
20-02-12, 18:28
valla more sisski qaq shume ka ra bore ne Peje qe jo te parvjetshit po edhe pese vjet mos me ra bore, nuk mbjen ndermend me per te.
sa i perkete te uritures, boll simpatike e kam pas bile merak mka mbete qysh se honger me dal me pi nga ni kafe, nejse o mbet mi thone kafe se herifja ish merakli ne konjak :))...

Ty qysh t'kam siss, klm :))

premium
26-02-12, 11:43
Ooo merhaba arkadash
a je , si je

te pershendes cirkuzi i forumit . ;D

YanYan
28-02-12, 00:30
http://www.graphics16.com/g/hi_hello/hi_hello_072.gif

Gentiani
04-03-12, 00:08
O harap a je gjalle, a mos je vdeke edhe ti pahiriiiiiiiii ?

dola ketej, se nuk me mori gjumi e ēfaaaaaap ēkriebzen e ta kam kallen nje cingare ne kamish e hygjym te dugoja e turqelive, me marren nje gajbe birra :p edhe ti thash asaj ablles shkruma ne teftere, se kur te vi heren tjeter ti jepi paret ahahaha, oh joooo, e poooooo e ne fund kur i thash pasha baben haxhi ti bije paret ahahaha.

Kqyre ti qe u ndal pismiletja 1 x :D

Ev shoku, ēka ka be qiknenaj ??!! nc,nc,nc ani po ju amnistojna, o ju amnistoni sa te doni, ama me mobilizuar kurre nuk keni me mundur qiknenaj…. Se qita i kena mundur ne full formacion plus edhe rezerven tana herat edhe ate furever !

ja kam pas shkruar shkelqyeshem diagnozen vjet, ama qita budalle jane, e budalla nuk e merr vesh as kur Republika i shkon per lesh e zevendesohet vetem me nje bora-fjolla * ... ani qe gllam, e gllam, e gllam me qasishna shkrima dola mas zidit e pash dardanken tu u dhi, ja futa gishtin e i vinte ere tum… he, jo prit, mos po i del mjelte pahiri, ani ne fakt me m fillojne dyjat, ama ahahahahaaaaaaaaaaa

Shnetje :)

valiii
05-03-12, 12:52
O harap a je gjalle, a mos je vdeke edhe ti pahiriiiiiiiii ?

dola ketej, se nuk me mori gjumi e ēfaaaaaap ēkriebzen e ta kam kallen nje cingare ne kamish e hygjym te dugoja e turqelive, me marren nje gajbe birra :p edhe ti thash asaj ablles shkruma ne teftere, se kur te vi heren tjeter ti jepi paret ahahaha, oh joooo, e poooooo e ne fund kur i thash pasha baben haxhi ti bije paret ahahaha.

Kqyre ti qe u ndal pismiletja 1 x :D

Ev shoku, ēka ka be qiknenaj ??!! nc,nc,nc ani po ju amnistojna, o ju amnistoni sa te doni, ama me mobilizuar kurre nuk keni me mundur qiknenaj…. Se qita i kena mundur ne full formacion plus edhe rezerven tana herat edhe ate furever !

ja kam pas shkruar shkelqyeshem diagnozen vjet, ama qita budalle jane, e budalla nuk e merr vesh as kur Republika i shkon per lesh e zevendesohet vetem me nje bora-fjolla * ... ani qe gllam, e gllam, e gllam me qasishna shkrima dola mas zidit e pash dardanken tu u dhi, ja futa gishtin e i vinte ere tum… he, jo prit, mos po i del mjelte pahiri, ani ne fakt me m fillojne dyjat, ama ahahahahaaaaaaaaaaa

Shnetje :)

Hahahahaaa... O Gentian pismileti gjalle shnosh rahat, po qysh je ti bre a u qut a fjet'a... Po ku je bre qe je pas hupen si faxi tyherit qe thojne me pishe e me qirri tu t'lyp se nuk t'gjon njeri...

A oshte sahi mare shka po flitet per juve luginashve qe po pajiseni me far qasoshne pashaporta biokimike a metrike qysh pi thojshin e po na veshni neve kosovarve. A pismileta bre si ti si qaj harapi makreshi jeni rahatue en CH me pasosha t krajl nikoll's hahahaah... Po juve edhe qetu tu dardanija ju kisha ba me vize t'shengenit hahahahaaa ti paskan zgidhe dyzginat e tash shaje hyqymetin sa dush ama veq albina kurtoviēken nuk zugon me shajten se i bjen qe je idiot ose qe ja ki inatin.

Nima Gentian a e ki hala gjalle ēkriebzen qe i qelshim birrat tu kioska e turqve e qe u reflektiratshim nen tingujt e bulent ersoyt...

Doku doku pismilet se tmramin postim para se me t'shti n ēuze e kishe pas tek qikjo oda jeme e tash je kthye prap qituqene. Qetu shihen jaranat e faleminer's shume prej teje, e doku knej kah Peja e marim edhe KODOSHIN e ja ēkrepim buze bistrices me llovaēka ne pulbardha hunting :))

P.S| yan yan dhe premium faliminderit per pershendetjet :))

Jana
27-03-12, 15:41
http://cdn.pimpmyspace.org/media/pms/c/mn/nx/x4/a_gre.gif

elvio
16-04-12, 22:19
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/f3/Staunton_chess_set.jpg/230px-Staunton_chess_set.jpg


Hiqe nje torre ne fillim e me pas shohim:cool:

Me apo pa bast loja?

Ju pershendes Vali.

Elina
10-05-12, 23:19
Siski,
urime ditelindja....festofsh edhe shuume vite tjera te lumtura!


http://i725.photobucket.com/albums/ww256/dodogia/coconut_cake.jpg

LuLjaa
10-05-12, 23:22
Valiii Urime Ditelindja edhe prej meje ...
I gezofsh edhe shume tjera.

Albonita
11-05-12, 06:30
Vali.Edhe ShuuuuuuuuuuuuuuuuuM e ShuuuuuuuuuuuuuuuuuuuM
Vite tjera festosh , pran atyre ce i don dhe te duan.
Me plot Rrespekt per ty AlbonitA.

http://media.picfor.me/001193894/happy-birthday.jpg

tipi engjellor
11-05-12, 10:46
urimet me te mira Vali per ty....i befsh 100 vite me hare...................

Alima
11-05-12, 10:52
...

Haj taksirati ndryshe nuk eshte veē qeshtu, edhe te brejne vitet edhe vijn njerezia me ta ba per hajr ...


Po de po !


ps. Nuk te urova gje , mos mendo !


.

Qika^Me^Kule
11-05-12, 16:01
Vali Urime !

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/564854_364203386962556_141889485860615_944045_1503 228163_n.jpg

Kaqanikasja
11-05-12, 18:50
http://dl.glitter-graphics.net/pub/1/1871tgny7mzswe.gif

valiii
14-05-12, 09:21
Siski, Lule, Albonita, Qika me kule, Tipi dhe Kaēanikasja ju falenderoje shume per URIMET...

P.S| Alima forja oshte qe t'ka ra ndermend mu doke e me shkru diēka ketu, s'eshte poenta te urimi :)) ... Flm!

emine
14-05-12, 09:24
Valii pershendetje,mase me ra udha qisajde thash te pershendeti,,,,nje dite T'bukur ty!

valiii
14-05-12, 09:46
Valii pershendetje,mase me ra udha qisajde thash te pershendeti,,,,nje dite T'bukur ty!

Ani Emine tu rrite nera e muhabeti, po mos kqyre me te ra rruga po doku masuz me me pershendet

P.S| masuz na ne peje i thojme postafatit tjeter shprehje adekuate spo gjej per momentin ne shqip :))

Alima
14-05-12, 09:47
Ani Emine tu rrite nera e muhabeti, po mos kqyre me te ra rruga po doku masuz me me pershendet

P.S| masuz na ne peje i thojme postafatit tjeter shprehje adekuate spo gjej per momentin ne shqip :))


...

Mestekil !


.

Kalimero
14-05-12, 09:50
Ani Emine tu rrite nera e muhabeti, po mos kqyre me te ra rruga po doku masuz me me pershendet

P.S| masuz na ne peje i thojme postafatit tjeter shprehje adekuate spo gjej per momentin ne shqip :))

qe t'nimon kalimera ti, masuz-kajstile/mistekil :biggrin:

e tibe u erlla kajstile mut purshundet ere met karzu qat dhaf

i bofsh be ere 82 , ma shum hiq s'put uroj se tibe be nuk t'vin ma shum astenjo, ju bohesh be tudhusum nipave e mesave ., se pur dijuzkes s'pu foli :biggrin:
hajt tymirmeq :

valiii
14-05-12, 09:51
...

Mestekil !


.

Lepe ?

Alima
14-05-12, 09:54
Lepe ?


...

Pekej !


.