PDA

View Full Version : Amanita


amanita
04-05-07, 06:35
http://img250.imageshack.us/img250/2645/111cj8.gif

Mirė se ju gjeta.

http://img127.imageshack.us/img127/1645/mti2nzmy1175080892ls0.gif

uliksi31
04-05-07, 06:58
Mire se ke ardh ne mesin ton Amanita. Shpresoj qe do te kalosh mire. Hala eshte heret se tash cohen ata qe ta bojn diten 5 minuta. Ahahahahaha Suksese

Buqja_ch
04-05-07, 07:42
Mire se paske ardh te pershndes dhe deshiroj te kalosh sa me mire ketu..

te pershndet Buqja

Amina
04-05-07, 09:49
Mire se erdhe Amanita.

Preshevar
04-05-07, 10:27
Mir se erdhe Amanita (Rebele),.. t'uroj bised te kendshme n'mesin e forumistav.

Pėrshendetje nga Preshevari,

Linka_pz
04-05-07, 10:42
http://img250.imageshack.us/img250/2645/111cj8.gif

Mirė se ju gjeta.

http://img127.imageshack.us/img127/1645/mti2nzmy1175080892ls0.gif


Mire se erdhe ju uroj ēaste te kendshme!!!!

Naki
04-05-07, 11:39
Amanita ,mirė se vini nė forumin Dardan,tė dėshirojė ēaste tė mira nė mesin tonė!

Vargjet tuaja poetike kishin njė rimė harmonizuese,dėshirojė tė lexojė edhe mė shumė nga ju.

Tė nderonė Naki

remi.bmc
04-05-07, 16:08
Tung tung mir se na erdhe amanita

instruktori
04-05-07, 17:47
O mire se na ke ardhe Amanita.
Me deshire qe te kalosh sa ma mire ketu se bashku ju pershendes.
Respekt per ju.

Instruktori

Elina
06-05-07, 17:02
Ju pershendes dhe ju deshiroje mireseardhje ne mesin tone :smile:

rilinda
06-05-07, 17:33
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
Rilinda

LuLjaa
07-05-07, 18:59
Pershendetje

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

amanita
10-05-07, 21:26
Sa mirė po ndjehem nga pritja e juaj uliksi31-jr., Buqja_ch, Amina, Preshevar, Linka_pz, Naki, remi.bmc, instruktori, Elina, rilinda, LuLjaa.
Ju falėnderoj pėr mikpritjen dhe ju pėrshėndes me shpresė se do ja kaloj mirė nė kėt forum me ju e me tė tjerėt.

instruktori
14-05-07, 20:34
Pershendetje

Uroj qe te kaloni sa ma mire

Instruktori

Arb
19-05-07, 18:59
Mire se ke ardh, AMANITA!