PDA

View Full Version : Santana-29


Faqet : [1] 2 3 4

rilinda
09-05-07, 01:48
Gjërat më të bukura në jetë!
http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftë dita jote e mbushur me këto gjëra të mrekullueshme!

SANTANA-29
09-05-07, 01:58
Armiku mai rrezikshem esht ai qe harrohet,,:frown:

Falemenderit per pershendetje e nderuar,
Gjerat me te bukura ne jete edhe per ty,,,,,,,,

LuLjaa
09-05-07, 02:47
SANTANA-29 Pershendetje i nderuar t'deshiroj argetim te kendeshum dhe shume suksese ne Jete.


http://s.rimg.info/62ef46cc930e7ccc80b30ec024ad76db.gif

Linka_pz
09-05-07, 11:55
Pershendetje Santana-29 (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=1013763#post1013763)
Te uroj nje dite te kendshme , te te gjitha te mirat ne jete!

gazi-de
09-05-07, 12:32
Santana-29,pershendetje dhe gjdo te mire ne jete..........................

SANTANA-29
11-05-07, 17:24
Linka-pz,,Luljaa,,,Gasi-de...falemenderit nga jhttp://www.sweb.cz/Paluda/DSC_0044-698-tb-syt%20-%20IVETA.jpgu.

selvija
11-05-07, 20:24
SANTANA-29 mir se te gjeta ne oden tende te re dhe te le nje buqet lulesh dhe te uroj qdo te mir ne jeten tende..
http://dl9.glitter-graphics.net/pub/32/32839qh4dsk8w3h.gif (http://www.glitter-graphics.com/)

ssara
11-05-07, 20:35
Erdha te pershendet i nderuar te uroj qaste te kendshme ........

aLbaChiCk
18-05-07, 01:39
pranoni pershendetjet e mia i nderuar te uroj qdo te mir

SANTANA-29
18-05-07, 17:55
Albachick
Sara
selvije,http://imdeathoralive.blogs.sapo.pt/arquivo/Love%20or%20Hate.jpgfalelemenderit dhe gjitha te mirat ne jet,
santana,,,,,,,,,,,,

Elina
18-05-07, 18:36
http://i84.photobucket.com/albums/k12/snl2552ab/chrglt/friendshipAndLove/blessedDayFriendsBearAngel.gif

rilinda
20-05-07, 03:42
T'kapshin tana t'mirat për qafe, e mos t'lshofshin kurrë!

Shëndet!

Zero Cool
20-05-07, 17:24
Nje dite te kendshme dhe fat ne jete kudo qe te jesh.

ZC

Prishtinasja_
21-05-07, 11:13
http://www.ein-kleiner-blick.de/dowo10.jpg

vjeshta
22-05-07, 01:55
Pershendetje i nderuar ,gjitheqka shkoft sipas deshires se juaj.


Vjeshta!

uck_aksh
24-05-07, 04:35
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

SANTANA-29
28-05-07, 19:01
Vjeshta,,,,,,,,
Prishtinasja,,,,,,,,,
Zero cool,,,,,,,,,,,,,,,
Uck -aksh,,,,,,,,,,,,
FALEMENDERIT NGA JU DHE QDO TE MIRA
NE JET,,,

ninnela
28-05-07, 19:06
Santana pershendetje per ty i nderuar

Kalofsh sa me mire kudo qe je

Ninnela

rilinda
29-05-07, 00:09
Jeta të servoftë përplot befasira të këndshme!

Shëndet!
Rilinda

Zero Cool
02-06-07, 11:31
Vikend te bukur te uroj i nderuari mik.

aLbaChiCk
06-06-07, 13:51
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Esmerja/hi.jpg

rilinda
09-06-07, 16:34
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

ssara
10-06-07, 17:39
Santana te pershendes dhe te uroj nje pasdite te kendshme...

Prishtinasja_
14-06-07, 00:02
http://www.ein-kleiner-blick.de/wd7.jpg

Zero Cool
14-06-07, 18:43
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif

SANTANA-29
18-06-07, 19:16
NINNELA
RILINDA
ZERO COOL
SSARA FALEMENDERIT::
PRISHTINASJA
ALBA CHICK http://www.wmpress.org/wtg_text/p36eng.gif

egi
19-06-07, 00:40
nje pa-pa per ty

http://webpages.charter.net/trussell/pictures/waving%20bye.gif

SANTANA-29
19-06-07, 00:45
nje pa-pa per ty

http://webpages.charter.net/trussell/pictures/waving%20bye.gif
Du fligst,,uaaaaaaa,falemenderit egi,:tongue:

egi
19-06-07, 00:54
hihih kannst du english auch ?:biggrin:

http://webpages.charter.net/trussell/pictures/hugkitty.gif

SANTANA-29
19-06-07, 00:56
hihih kannst du english auch ?:biggrin:

http://webpages.charter.net/trussell/pictures/hugkitty.gif
Llajda nicht,,,,,,,,ich muss veg,,,bis naher,,,,,:tongue:

LuLjaa
02-07-07, 05:36
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/81.gif

T'pershendes t'deshiroj argetim te kendeshum dhe gjithe t'mirat ne jete!

lyra2
02-07-07, 12:36
Te pershendes me urimin,kalo nje dite te bukur !

aLbaChiCk
03-07-07, 18:25
http://i134.photobucket.com/albums/q108/marj69/Greetings/Have%20A%20Great%20Day/haveagreatdaybook.gif

SANTANA-29
03-07-07, 18:34
albachick
lura ( FALEMENDERIT)
lulja

Shqiptare
04-07-07, 12:43
Dite te bukur e te mbare,

Shqipja :smile:

Arkza
04-07-07, 22:15
Santana Te Pershendes dhe te Uroj Sukses.

rilinda
06-07-07, 15:20
http://www.vegegifs.com/smiley-emoticon/abientot.gif

SANTANA-29
06-07-07, 17:58
Rilinda
Arkza Falemenderit.
SHqiptare http://www.beepworld.de/memberdateien/members71/etno_leo/lulja.gif

uck_aksh
14-07-07, 01:10
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahahahahah.jpg

SANTANA-29
17-07-07, 15:50
shqipe
uck-aksh.

FALEMENDERIT,
te mirat ju percjellshin edhe juve.
santana-29,,,franakfurt,,

aLbaChiCk
25-07-07, 14:08
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/havealovelyday.gif

SANTANA-29
25-07-07, 15:30
http://www.wmpress.org/wtg_text/p36eng.gifAlba falemenderit edhe ty te deshiroj te gjitha te mirat

SANTANA -29 FRANKFURT,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Zero Cool
30-07-07, 16:10
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/4e.gif

SANTANA-29
01-08-07, 22:18
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/4e.gif
FALEMENDERIT ZC,,,,,,,,

rilinda
03-08-07, 11:02
Ka kaluar kohë e gjatë e nuk kam qenë këtu për të të lënë përshëndetje të sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shëndet!
Rilinda

Elina
04-08-07, 10:19
http://www.wondercliparts.com/good_day/graphics/good_day_graphics_03.gif

SANTANA-29
04-08-07, 11:27
http://www.wondercliparts.com/good_day/graphics/good_day_graphics_03.gif
Falemenderit gjith ashtu nje dit te mir,,,,,,ELINA........

SANTANA-29
04-08-07, 11:31
Ka kaluar kohë e gjatë e nuk kam qenë këtu për të të lënë përshëndetje të sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shëndet!
Rilinda
thank you very .........

Prishtinasja_
07-08-07, 19:51
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x42.jpg

instruktori
07-08-07, 20:04
PERSHENDETJE DHE SHUME RESPEKTE PER JU

iNSTRUKTORI

uck_aksh
08-08-07, 00:28
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1973.jpg

gazi-de
08-08-07, 11:56
Santana te pershendes atje ku je,do te thot atje ne qytetin me te bukur ne bote..hahahah
respeket per ty................

SANTANA-29
08-08-07, 13:59
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x42.jpg
uaaaav.....vilen dank,,

SANTANA-29
08-08-07, 14:05
Instruktori, Uck-aksh,, gazi-de ,,,falemenderit nga ju dhe respekt ndaj jush,,,,,,,,

SANTANA-29 frankfurt

ninnela
09-08-07, 19:34
Pershendetje per ty i nderuar

SANTANA-29
10-08-07, 16:11
Pershendetje per ty i nderuar


Falemenderit Ninnela,,http://webalbania.com/uploads/forums/per_ty_engjelli_im....gif

egi
10-08-07, 19:45
pershendetje me nje muzik te santanes :wink: :biggrin:

http://www.poster.net/santana-carlos/santana-carlos-photo-xl-carlos-santana-6224961.jpg

luckyman
11-08-07, 18:55
Peréshendetje............

ssara
12-08-07, 07:42
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/81.gif

Adrenalina
12-08-07, 11:26
Pershendetje nga Adrenalina

SANTANA-29
12-08-07, 14:46
pershendetje me nje muzik te santanes :wink: :biggrin:

http://www.poster.net/santana-carlos/santana-carlos-photo-xl-carlos-santana-6224961.jpg

Tanke schün uuuuaaaaaaaaa santana,,,,,,

SANTANA-29
12-08-07, 14:47
Peréshendetje............

Falemenderit, Luckyman,,:smile:

SANTANA-29
12-08-07, 14:48
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/81.gif


HELLO;;;;;;;;http://www.wmpress.org/wtg_text/p36eng.giffALEMENDERIT SSARA;;;;;;;;

SANTANA-29
12-08-07, 14:49
Pershendetje nga Adrenalina

falemenderit e nderuar,,,,,:smile:

Zana_ch
24-08-07, 19:35
PERSHENDETJE NGAx ______x ____________ x ______x
x xxxxxxxxxxxxxxx _____ x xxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx __ x xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx _x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxx ZANA_CH xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxx x
x xxxx x
x x x
x

SANTANA-29
26-08-07, 14:50
PERSHENDETJE NGA
x ______x ____________ x ______x

x xxxxxxxxxxxxxxx _____ x xxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx __ x xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx _x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxx ZANA_CH xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxx x
x xxxx x
x x x
xFalemenderit,,,,,zana_ch,,,,,,,,,:smile:

instruktori
04-09-07, 16:50
Pershendetje.................

SANTANA-29
05-09-07, 14:05
Pershendetje.................
Falemenderit shoki i pershendetur qofsh gjithmon,,,,

Prishtinasja_
05-09-07, 14:45
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x103.jpg

SANTANA-29
05-09-07, 14:52
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x103.jpg
ICH GRÜSE DICH AOH VO TU IMMA BIT;;HERZLICHE GRÜS AUS FRANKFURT;PRISHTINASE

Paradox_13
08-09-07, 08:11
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/goodluck2.gif

Elina
09-09-07, 22:43
Te deshiroj caste te kendeshme ne vazhdim...


Elina!

SANTANA-29
10-09-07, 15:28
Fati te percjellt edhe ty paradox kudo qe je pershendetjet e mia i nderuar,atje larg,
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/goodluck2.gif

SANTANA-29
10-09-07, 15:30
Elina falemenderit te pershendes shum e nderuar ,,,santana-29 frankfurt
Te deshiroj caste te kendeshme ne vazhdim...


Elina!

Rebeka
13-09-07, 15:59
http://www.fotosearch.de/thumb/UNX/UNX318/u14373943.jpgPershendetje i nderuar,sot kisha argetim te kendeshem me ju.

SANTANA-29
13-09-07, 18:35
http://www.fotosearch.de/thumb/UNX/UNX318/u14373943.jpgPershendetje i nderuar,sot kisha argetim te kendeshem me ju.
Me vjen mir Rebeka qe ndihesh mir ne mesin ton te pershendes kudo qe je syri magjik.:smile:

lyra2
13-09-07, 18:37
Pershendetje SaNTANA,fati te percjellte kudo.

SANTANA-29
13-09-07, 18:44
Pershendetje SaNTANA,fati te percjellte kudo.
Lyra2,,,Falemenderit e nderuar gjith ashtu fati mos te leshoft kurr kudo qe je...:smile:

LuLjaa
15-09-07, 02:16
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/32.gif

SANTANA-29
17-09-07, 14:02
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/32.gif

FLM....Lulja,,,te pershendes kudo qe je atje larg,,,:smile:

egi
17-09-07, 14:06
nje limon me vita per shendetin tend :biggrin:
te pershendes dhe kalo super

http://www.sieben-seen-sportpark.de/themes/ssp/custom/massage-vitamin.jpg

SANTANA-29
17-09-07, 14:18
nje limon me vita per shendetin tend :biggrin:
te pershendes dhe kalo super

http://www.sieben-seen-sportpark.de/themes/ssp/custom/massage-vitamin.jpg
Tanke schün Egi,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ninnela
24-09-07, 01:18
Pershendetje ty santana

SANTANA-29
25-09-07, 13:41
Pershendetje ty santana

FLM,,,,,,ninnela :smile:

instruktori
07-10-07, 15:48
Uroj qe te kaloni mire

Linka_pz
10-10-07, 13:52
http://images.zwani.com/graphics/hello/images/1112.gif (http://www.zwani.com/graphics/hello/)

SANTANA-29
10-10-07, 21:50
http://images.zwani.com/graphics/hello/images/1112.gif (http://www.zwani.com/graphics/hello/)

Linka_pz,,,,,,,,,FLM,,:smile:
Instruktori,,,,FLM,,,,edhe nga ti shoki,,,,,

rilinda
11-10-07, 20:26
Simbolika e kësaj dite le t'ju bëhet udhërrëfyese në jetë! E përforcoftë besimin tuaj dhe e shtoftë dashurinë, mëshirën dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

yllbardh
12-10-07, 09:58
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram6.gif
Dhe gjithashtu ju uroj një ditë të këndshme.

Prishtinasja_
12-10-07, 10:33
http://www.albislam.com/urim.jpg

aLbaChiCk
12-10-07, 11:06
Paqa dhe meshira e All-llahut qofte mbi Ju Me fat per shumë vite, festa e Fitër Bajramit


http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/bajrami.gif

LuLjaa
12-10-07, 18:23
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif

Adrenalina
12-10-07, 20:26
Urime festa e fiter Bajramit, ju deshiroj gjithe te mirat ne jet.

SANTANA-29
18-10-07, 13:33
Rilinda,,Prishtinase,,,Yllbardh,,Alba,,Lulja,,Adre nalina,,

Pak me vones po shpresoj se keni mirkuptim,,,
JU pershendes te gjithve kudo nga jeni,,,:smile:

gazi-de
19-10-07, 15:30
FRANKFURT te pershendes me plot respeket......

ninnela
21-10-07, 01:25
SANTANA-29 te pershendes kudo qe je

Uikend te rehatshem

Respekt NINNELA

SANTANA-29
24-10-07, 13:58
SANTANA-29 te pershendes kudo qe je

Uikend te rehatshem

Respekt NINNELA

Ninnela ,,,,,,,,Gazi,,,,,,,,,Flm,,,,nga ju kudo nga jeni,,,,:smile:

ssara
26-10-07, 11:43
Pershendetje per ty i nderuar Santana te uroj te kalosh sa me mire atje
larg

Elina
28-10-07, 13:59
http://www.kiwigiftsolutions.co.nz/site/giftsolutions/images/champagne_wine_gift_box_chocolate.jpg

Prishtinasja_
29-10-07, 12:45
http://www.ein-kleiner-blick.de/l30.jpg

SANTANA-29
30-10-07, 15:04
Pershendetje per ty i nderuar Santana te uroj te kalosh sa me mire atje
larg

Falemenderit ,,,Ssara gjith ashtu ,te pershendes kudo qe je,:smile:

SANTANA-29
30-10-07, 15:05
http://www.kiwigiftsolutions.co.nz/site/giftsolutions/images/champagne_wine_gift_box_chocolate.jpg
Elina Flm,kur te kam koh pe qelim e pe pim bashk ,,hahahah te pershendes,,:smile:

SANTANA-29
30-10-07, 15:08
http://www.ein-kleiner-blick.de/l30.jpg
Tanke schön,,Prishtinase :smile:

Elina
30-10-07, 15:14
Elina Flm,kur te kam koh pe qelim e pe pim bashk ,,hahahah te pershendes,,:smile:

Ben pse jo,,,une kam kohe te lire qatehere per festat e fundvitit... nje gote te vockel vockel vockel e kisha pi :tongue:


Te pershendes :smile:

SANTANA-29
30-10-07, 15:17
Ben pse jo,,,une kam kohe te lire qatehere per festat e fundvitit... nje gote te vockel vockel vockel e kisha pi :tongue:


Te pershendes :smile:
Per festat e fundivitit ashte mir se jam ne kosove kush e di prishtina ashte e vogel,,hahahahhahaha

Arkza
23-11-07, 17:41
Te Pershndtes Santana dhe te Uroj gjithe te Mirat !

Prishtinasja_
24-11-07, 01:54
http://sl.glitter-graphics.net/pub/167/167477ods19a0yuy.gif

ssara
24-11-07, 12:35
Pershendetje Santana ..qaste te kendshme kudo qe je....

Elina
24-11-07, 13:41
http://sl.glitter-graphics.net/pub/334/334603o0rbt93lm5.gif

SANTANA-29
24-11-07, 16:30
http://sl.glitter-graphics.net/pub/167/167477ods19a0yuy.gif
http://img265.imageshack.us/img265/8615/screenshot2104200708582ht8.jpg

SANTANA-29
24-11-07, 16:33
Pershendetje Santana ..qaste te kendshme kudo qe je....


Falemenderit ssara gjith ashtu te pershendes atje large,,santana-29,,,,,,,,:wink:

SANTANA-29
24-11-07, 16:34
http://sl.glitter-graphics.net/pub/334/334603o0rbt93lm5.gif
http://www.gaffel.de/Bilder/ecards/danke-lagerfeuer.jpg

egi
27-11-07, 15:44
nje xixell pershendetje per ty

http://www.graphicsdb.com/data/media/525/159.gif

SANTANA-29
27-11-07, 16:02
nje xixell pershendetje per ty

http://www.graphicsdb.com/data/media/525/159.gif

Habich das verdient,,,,,falemenderit egi,,

egi
27-11-07, 16:20
Habich das verdient,,,,,falemenderit egi,,

was ich mache ist nich um sonst hahah :smile: sps

Prishtinasja_
27-11-07, 23:56
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/diteneflamurit13.gif

BE LK
28-11-07, 08:43
Gezuar festen e Flamurit.
Don Zoti dhe Kosova se shpejti te jet e pamvarur.
http://www.pages.drexel.edu/~ar85/boy_alb_flag.gif


Me respekt BE LK

Diana007
28-11-07, 11:05
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)

rilinda
28-11-07, 14:30
http://img148.imageshack.us/img148/9711/28nentorizv5.png (http://imageshack.us)


Gëzuar Festa e 28 Nëntorit- dita e simboleve tona të shenjta dhe e krenarisë kombëtare!

DEA
28-11-07, 14:49
Urime festa e flamurit. DEA

SANTANA-29
28-11-07, 16:06
PRISHTINASJA

BE LK

DIANA 007

Kam Gjak Shqiptari Vllezer
E Gjaku Im Nuk Lahet Leht
Pergjithmon Gjurmet Kan Mbet
28 Nentori , Ne Kemb Ngrituni Krejt
"NESE JENI SHQIPTAR TE VERTET"........

RILINDA

DEA;;;,,,,,,,,,,,,

Arb
28-11-07, 17:57
Urime Dita e Flamurit

http://www.veriu.com/vp/mkportal/modules/reviews/images/flamuri.gif

Nirvana Band
28-11-07, 21:21
Pershendetje per ty shoki, URIME FESTA E 28 NENTORIT - DITA E FLAMURIT.Te deshiroj gjitha te mirat.

uck_aksh
29-11-07, 01:50
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-1.jpg

SANTANA-29
29-11-07, 15:38
Urime Dita e Flamurit

http://www.veriu.com/vp/mkportal/modules/reviews/images/flamuri.gif
Arb...FLM...Urime edhe juve,,,shoki,,,,,

SANTANA-29
29-11-07, 15:40
Pershendetje per ty shoki, URIME FESTA E 28 NENTORIT - DITA E FLAMURIT.Te deshiroj gjitha te mirat.

FLM,,,,,,Nirvana Band,,,,,Urime edhe per ju Festa e 28 Nentirit dhe dita e Flamurit...

SANTANA-29
29-11-07, 15:44
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-1.jpg

Uck_aksh,,,Falemenderit nga ti Te pershendes kudo nga je me respekt santana 29,,,Frankfurt,,

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/de/thumb/9/9a/Uck.png/180px-Uck.png

vjeshta
30-11-07, 17:33
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

SANTANA-29
01-12-07, 00:18
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Flm,,,,,,Vjeshta..Pershendetje kudo qe je ,,,,,,:smile:

mentor*
01-12-07, 10:07
sanatana te pershendes shokit,nje weekend te kendshme

mentori

Luana
01-12-07, 22:21
http://i229.photobucket.com/albums/ee240/jmhgraphs/hello3.gif

SANTANA-29
03-12-07, 14:37
sanatana te pershendes shokit,nje weekend te kendshme

mentori

FLM,,,,,,Shoki gjithashtu,,,

SANTANA-29
03-12-07, 14:39
http://i229.photobucket.com/albums/ee240/jmhgraphs/hello3.gif

HELLO HELLO ;,,LUANESH,,FLM,,,,TE PERSHENDES KUDO QE JE ME RESPEKT SANTANA FRANKFURT,,,,,,,,,,,,,,:smile:

Elina
04-12-07, 15:12
http://i188.photobucket.com/albums/z92/dazzlej2/greetings/great-week/nice-week_16.gif

Gjumashja
05-12-07, 10:22
santana te pershendes dje te uroj qdo te mire . . .

gazi-de
06-12-07, 11:14
Pershendetje Frankfurt......................

SANTANA-29
06-12-07, 22:33
http://i188.photobucket.com/albums/z92/dazzlej2/greetings/great-week/nice-week_16.gif


http://www.elite.net/~runner/jennifers/jensthank.gif

SANTANA-29
06-12-07, 22:35
santana te pershendes dje te uroj qdo te mire . . .


FLM;,,,,,,,Gjumashja te pershendes kudo qe je,,,,dhe nje lule per ty e nderuar

http://images.zwani.com/graphics/thank_you/images/1.gif

SANTANA-29
06-12-07, 22:37
Pershendetje Frankfurt......................
http://www.diesektion.at/img/danke.gif

Nirvana Band
06-12-07, 23:47
Pershendetje shoki, uroj te kesh nje nate te mire.

aLbaChiCk
08-12-07, 00:56
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/grweekend.gif

DEA
08-12-07, 08:07
Vikend relaksues te deshiron DEA

SANTANA-29
10-12-07, 14:38
Nirvana Band

AlbaChick

Dea

FALM;,,,Nga ju santana frankfurt ,,,:smile:

Cia-Ferizaj
10-12-07, 15:48
http://http://i190.photobucket.com/albums/z77/starrysparklegirl/hi-hello-14.gif
pershendetje

Cia-Ferizaj
10-12-07, 15:48
http://i190.photobucket.com/albums/z77/starrysparklegirl/hi-hello-14.gif

SANTANA-29
10-12-07, 15:50
http://i190.photobucket.com/albums/z77/starrysparklegirl/hi-hello-14.gif

FLM,,,SHOKI,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:smile:

egi
12-12-07, 15:01
Pershendetje me nje poezi :biggrin:

Träume
Träume geben Dir Mut,
Träume helfen Dir,
Schwierigkeiten zu meistern.
Beim Träumen kannst Du ein Tief überwinden.
Aus Träumen schöpfst du neue Kraft.
Träume bieten einen Zufluchtsort.
Beim Träumen erlebst Du die schönsten Situationen.
Träume lassen Dich wieder hoffen.
Lass Dir Deine Träume nicht nehmen,
aber vergiss nicht,
in der Wirklichkeit zu leben!

SANTANA-29
12-12-07, 15:15
Pershendetje me nje poezi :biggrin:

Träume
Träume geben Dir Mut,
Träume helfen Dir,
Schwierigkeiten zu meistern.
Beim Träumen kannst Du ein Tief überwinden.
Aus Träumen schöpfst du neue Kraft.
Träume bieten einen Zufluchtsort.
Beim Träumen erlebst Du die schönsten Situationen.
Träume lassen Dich wieder hoffen.
Lass Dir Deine Träume nicht nehmen,
aber vergiss nicht,
in der Wirklichkeit zu leben!Danke egi,,ich wunsche alles alles gute für disch,,santana,,
Danke, für diesen guten poezi.

Amina
12-12-07, 23:20
Was guckst du Türke hahahahhaa, upps du magst sie ja nicht hahahaha
Spass, wünsche dir eine schöne Woche.

Sy_kaltra
13-12-07, 21:00
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/810v.jpg

SANTANA-29
13-12-07, 21:30
Was guckst du Türke hahahahhaa, upps du magst sie ja nicht hahahaha
Spass, wünsche dir eine schöne Woche.

http://www.pauliland.ch/momente/momente3/b_danke1.gif

SANTANA-29
13-12-07, 21:32
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/810v.jpg


FLM,,,,sy-kaltra,,,Nje fotografi qe me kujtoj kohen e kaluar,,,,:smile:

ssara
14-12-07, 15:04
Te pershendes nga larg
Uikend te kendeshem i nderuar Santana

Dardan Kastrati
14-12-07, 16:16
http://img212.imageshack.us/img212/2254/greatweekend1ud5.gif

SANTANA-29
15-12-07, 00:02
Te pershendes nga larg
Uikend te kendeshem i nderuar Santana

ssara falemenderit kalo mir kudo qe je e nderuar,,:smile:

SANTANA-29
15-12-07, 00:03
http://img212.imageshack.us/img212/2254/greatweekend1ud5.gif
FLM...Dardan edhe ty nje vikend te mir te uroj,,,,

uck_aksh
17-12-07, 05:35
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg

Dardan Kastrati
18-12-07, 14:50
http://img84.imageshack.us/img84/8723/festayw3.gif

Lona
18-12-07, 15:27
Prano pershendetje te Sinqerta nga une, dhe njeherit Urime Festa e Kurban Bajramit,, Gezimi, Lumturia qofshin mbi Ju dhe familjen Tuaj gjithe jeten.

Arkza
18-12-07, 16:05
Pershendetje Santana , Me fat Kurban Bajramin , Le te Jet Vit i Mbare per te gjithe !!

Linka_pz
18-12-07, 20:51
Me fat Kurban Bajrami ,Fat dhe Lumturi ne Jete !

Linka_Pz

Cia-Ferizaj
18-12-07, 22:06
me fat festen e bajramit

gazi-de
19-12-07, 10:11
Pershendetje Frankfurte,me fat Kurban Bajrami...............

SANTANA-29
19-12-07, 14:47
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg

FLM;;;;;;;;;;Shoki virusi do te rrin ketu,,,,,,,,

SANTANA-29
19-12-07, 14:48
http://img84.imageshack.us/img84/8723/festayw3.gif

Flm,,,,,,,,,,,,Dardan,,,Me fat Kurban Bajrami edhe ty shoki..:smile:

SANTANA-29
19-12-07, 14:55
Prano pershendetje te Sinqerta nga une, dhe njeherit Urime Festa e Kurban Bajramit,, Gezimi, Lumturia qofshin mbi Ju dhe familjen Tuaj gjithe jeten.

Me qith qef pranohen pershendetjet e tua Lona,,FLM, Urime edhe juve Festa e kurban bajramit,,keni pershendetje te perzemerta nga,,santana,,frankfurt

SANTANA-29
19-12-07, 14:57
Pershendetje Santana , Me fat Kurban Bajramin , Le te Jet Vit i Mbare per te gjithe !!

Flm,,,,Arkza,,me fat edhe juve Kurban bajrami,,,:smile:

SANTANA-29
19-12-07, 14:59
Me fat Kurban Bajrami ,Fat dhe Lumturi ne Jete !

Linka_Pz

FLM,,,,,,,,Linka_pz...........me fat edhe juve Kurban bajrami,,:smile:

SANTANA-29
19-12-07, 15:02
Pershendetje Frankfurte,me fat Kurban Bajrami...............

Gazi-de FLM,,,shoki,,ne fat edhe juave kurban bajrami....

Cia-Ferizaj...FLM,,,,,,gjith ashtu edhe juave me fat kurban bajrami,,

Dardan Kastrati
19-12-07, 15:08
http://img167.imageshack.us/img167/8910/festauk8.gif

Ma-Origano
19-12-07, 15:10
gjithashtu santana edhe nje pershendetje nga une!

Paradox_13
19-12-07, 17:46
http://ourworld.cs.com/fei%20hun%2018/Disejne_Mia/Eid.gif

Gjumashja
19-12-07, 18:46
Me fat Kurban Bajramin... me shpresen qe bajramin e ardhshem ta presim ne Kosoven e Pavarur....

LuLjaa
20-12-07, 04:04
Ne Keto çaste te Bajramit
Buzeqesh ftyra e Muslimanit
Ndriçon Hena dhe Dielli
Feston Toka edhe Qielli

Me Fat festa e Kurban Bajramit

Zoti sjellte paqe e lumturi ne mesin e Juaj!

lazdrani
20-12-07, 11:56
Me fat festa e Bajramit

Prishtinasja_
20-12-07, 17:00
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_kurban.JPG

Dukagjinas_i
21-12-07, 09:52
Urime Festa e Kurban Bajramit, Fati, Gezimi dhe Lumturia qofshin mbi Ju, dhe familjen Tuaj !

~AmaZonA~
21-12-07, 19:52
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy124643946D31.gif

egi
22-12-07, 14:39
santana, urime festa, ishalla don Zoti qe te kesh nje jete te lumtur dhe te gjat sebashku me familjen tende.

Amina
22-12-07, 22:01
Me fat Bjarami Santana, te gjitha te mirat.

hasanmehmeti
22-12-07, 23:25
I Nderuar , te uroj qdo te mire dhe shume sukses ne qdo sfer te jetes.

http://img513.imageshack.us/img513/7173/urimza9.jpg (http://imageshack.us)

SANTANA-29
23-12-07, 00:29
I Nderuar , te uroj qdo te mire dhe shume sukses ne qdo sfer te jetes.

http://img513.imageshack.us/img513/7173/urimza9.jpg (http://imageshack.us)

Falemendderit ,,i nderuar hasanmehmeti,me fat edhe juve festa e kurban bajramit
paqja dhe meshira e zotit qoft mbi ju dhe mbi te dashurit tuaj
me respekt santana 29,Frankfurt,,PARADOX_13
LAZDRANI
LULJAA
GJUMASHJA
AMAZONA
PRISHTINASJA
EGI
AMINA
MA-ORIGANO
DARDAN,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,FAEMENDERIT NGA JU DHE PRITSHI SHUM BAJRAMA,,

aLbaChiCk
26-12-07, 23:27
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

Cia-Ferizaj
29-12-07, 17:46
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/newyear4.gif

Sy_kaltra
29-12-07, 21:13
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_Gezuar_vitin_e_ri16.jpg

Buqja_ch
30-12-07, 07:16
..... Urime vitin e ri 2008 ...

Diana007
30-12-07, 14:42
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Gjumashja
30-12-07, 14:45
http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3945837/2/istockphoto_3945837_bottle_champagne_saying_happy_ new_year_2008.jpg

Dardan Kastrati
30-12-07, 14:46
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Elina
30-12-07, 15:59
Me shprese qe viti i ardheshem te jete edhe me i sukseseshem ne te gjitha sferat e jetes,,, te pershendes...


GEZUAR!


Elina !

rilinda
30-12-07, 18:40
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/12817.gif
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/20.gif

Xuki
30-12-07, 23:31
http://photos1.hi5.com/0014/428/216/I4xGsq428216-02.bmp

uck_aksh
31-12-07, 00:32
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dardania-2.jpg

Zana_ch
31-12-07, 00:49
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gif


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/033.gif

Nirvana Band
31-12-07, 20:50
Urime Viti i Ri 2008


Uroj te jet ky vit me te mira e te mbara per ju dhe familjen tuaj.


Gezuar

SANTANA-29
04-01-08, 00:37
Alba
Diana.007
sykaltra
Buqja
zana_ch
Rilinda
Elina
gjumashja
Dardan
uck-AKSH
Xuki
Nirvana band
Cia_ferizaj...
falemenderit nga te gjith gjith ashtu ju uroj edhe juave nje vit te mbar
me respekt santana,frankfurt

ninnela
14-01-08, 10:43
sANTANA erdha te le njepershendetje te ngrohte

Gjithe te mirat

SANTANA-29
15-01-08, 14:12
sANTANA erdha te le njepershendetje te ngrohte

Gjithe te mirat

Ninnela,,,Nje pershendetje te ngroht edhe per ty kudo nga je...:smile:

uck_aksh
22-01-08, 12:32
Te uroj gjith te mirat ne jet
http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM (http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM)

SANTANA-29
25-01-08, 22:42
Te uroj gjith te mirat ne jet
http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM (http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM)


Te falemenderit uck_aksh,,,nje pershendetje e mir,,für überraschung bistu genial,,:smile: Danke,

lovely
25-01-08, 22:48
dashta me t pershendet o santanaaaaa...

me kengen; me ka marr malli shume me ka marr............ :smile:

egi
25-01-08, 22:52
Pershendetje per kitarristin e forumit..

Ooooo sonte mos kendo ner ballkon
se aty kerkon se gjon
ajo femna qe e don
t'ka ik me dikon :tongue:

Gitarja vetem ne dor te ka mbet
me kete trishtim te vertet
por prap se prap tjeter ke me gjet
qe te don per jete :tongue:

P.S: veq pak per kujtim te poezive qe i bejshim hehehe

http://www.foto.md/photos/35060.jpg

SANTANA-29
26-01-08, 02:40
dashta me t pershendet o santanaaaaa...

me kengen; me ka marr malli shume me ka marr............ :smile:

Patjeter lovely,zemrem ma ke dhan njeher ma sta jap,,:tongue:,,,malli pa fund,,,
te pershendes zemrush kudo nga je ,,,,

SANTANA-29
26-01-08, 02:44
Pershendetje per kitarristin e forumit..

Ooooo sonte mos kendo ner ballkon
se aty kerkon se gjon
ajo femna qe e don
t'ka ik me dikon :tongue:

Gitarja vetem ne dor te ka mbet
me kete trishtim te vertet
por prap se prap tjeter ke me gjet
qe te don per jete :tongue:

P.S: veq pak per kujtim te poezive qe i bejshim hehehe

http://www.foto.md/photos/35060.jpg

Egi me sgjove nga gjumi, nje enderr e keqe kur po ma permend dashnoren qka eshte ajo a,hahet,,,hahahhahahahahahahahahha,,,pak hajgare falemederit nje keng e mir,respekt egi
bleib so vi du bist,, ajnfah süss,,,,:wink:

ninnela
27-01-08, 16:28
Nje ukikend te qete te deshiroj santana

NINNELA

Gjumashja
31-01-08, 01:13
http://419.bittenus.com/englesenita4realluv/sweet%20dreams.gif

Prishtinasja_
01-02-08, 13:00
http://www.galeria-vira.net/wochenende-160403-1.jpg

aLbaChiCk
03-02-08, 12:19
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Sonntag.gif

Cia-Ferizaj
04-02-08, 10:22
pershendes

http://i0.tagstat.com/images/user3/24/95/44/249544388-62303717.gif

Arkza
06-02-08, 13:17
Kudo te jesh te Pershendes Santana ! :smile:

SANTANA-29
06-02-08, 22:04
Ninnela
gjumashja
Prishtinasja
Alba
Arkza
Cia_ferizaj,,

Flm nga ju ,,,,kudo nga jeni me respekt santana-29 frankfurt

ssara
06-02-08, 22:09
Nje pershendetje te sinqerte per ty SAnta ....te uroj nje mbremje bukur..

SANTANA-29
06-02-08, 22:13
Nje pershendetje te sinqerte per ty SAnta ....te uroj nje mbremje bukur..

O,Flm ssara gjith ashtu te deshiroj nje mbremje te gjet atje large,,e nderuar,
dhe nje lule per ty ,,,,:smile:
http://www.forumivirtual.com/attachments/diskutime_shoqerore/8147d1158518069-lulja_juaj_e_preferuar-326455.jpg

ssara
06-02-08, 22:15
O,Flm ssara gjith ashtu te deshiroj nje mbremje te gjet atje large,,e nderuar,
dhe nje lule per ty ,,,,:smile:
http://www.forumivirtual.com/attachments/diskutime_shoqerore/8147d1158518069-lulja_juaj_e_preferuar-326455.jpg

tr flm Santana ..dhe shume lule e bukur

Intuita
06-02-08, 22:34
SANTANA te pershendes dhe kaloje nje mbremje te bukur.......................

uck_aksh
07-02-08, 00:19
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/mos-u-tut.gif

LaCoStA
07-02-08, 10:17
Përshëndetje ty .... !!!!

Gjumashja
09-02-08, 09:24
http://www.xoospace.com/myspace/graphics/21575.gif

SANTANA-29
09-02-08, 18:26
SANTANA te pershendes dhe kaloje nje mbremje te bukur.......................

INTUITA,,,FLM,,shum nga ti
http://universum.blueblog.ch/files/images/2006/2/480/mob217_1139905897.jpg

SANTANA-29
09-02-08, 18:27
http://www.xoospace.com/myspace/graphics/21575.gif

Danke,,,gjumashe,
http://www.celikonline.8m.com/ask.jpeg

SANTANA-29
09-02-08, 18:29
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/mos-u-tut.gif

Shoki FLM,,,
http://df.img.v4.skyrock.com/dfa/kosova-te-dua/pics/525531648_small.jpg

SANTANA-29
09-02-08, 18:30
Përshëndetje ty .... !!!!


La Costa...FLM...nga ti kudo nga je shoki..:smile:

lovely
10-02-08, 13:58
Santana-29,

qysh po kalon ne ditet e mrama te 29 vjetorit ton??? :biggrin:

pata qef me t pa pak tybe, mire u bo qe t pashe...

respekt

Lovely

LuLjaa
11-02-08, 00:32
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/317.gif

SANTANA-29
11-02-08, 22:16
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/317.gif

Lulja,,,,,,,lovely,,,,,,,,,,flm,,

http://www.fleurop.de/Images/Product_Images/xroterosen_l.jpg

Amina
12-02-08, 20:21
Pasi ti je ketu i bekuar: Mirembrema hhehehe

SANTANA-29
16-02-08, 22:21
Pasi ti je ketu i bekuar: Mirembrema hhehehe

E Bekuar amina falemenderit kudo nga je ,,,,ich Grüsse si,,,:smile:

egi
16-02-08, 23:38
Glück auf Erden


Obwohl es heute vermutlich den ganzen Tag regnen, kein Sonnenschein und keine lange Spaziergänge geben wird …wer will, kann auch im Regen das Glück erkennen, denn zum einen fällt einem so die Arbeit im Büro oder Zuhause gleich viel leichter und zum anderen findet sich das Glück auch zwischen trockenen Schuhen :-)


Glück, das ist der Dusel eben,
nach dem jeder strebt im Leben.
Der eine denkt: wie krieg ich's bloß?
Dem andern fällt es in den Schoß.

Man jagt ihm nach in wilder Hatz
und findet's dann am eignen Platz.
Robbt leis sich ran wie Schleicher Schmidt,
s'ist überall das gleiche Lied.

Ein jeder ist darauf erpicht,
so mancher hat's und merkt es nicht:
Er seufzt und jammert, quengelt, fleht,
weil es ihm nicht noch besser geht.

Glück macht uns froh, von innen reich -
nur führt dorthin kein Fingerzeig.
Glück sieht für jeden anders aus:
mal ist's ein Kind, ein Hund, ein Haus.

Ist Rosenduft, ist Sonnenschein,
ein Lächeln oder Gänseklein,
ist grünes Laub, Gedankenflug,
ist Sternenglanz, ist Urlaubszug.

Ist Verstehen ohne Worte,
ist Gesundheit, Erdbeertorte.
Es ist eine Hand in deiner,
der Gedanke: mir kann keiner.

Ist Frohsinn und Geborgenheit
und auch Musik von Zeit zu Zeit.
Ist Arbeit für ein großes Ziel,
ist Sport, ist Spaß, ist Sieg und Spiel.

Glück, das ist auch: seinem Leben
einen eignen Sinn zu geben.
Heil zu sein oder zu werden,
alles das ist Glück auf Erden.

Prishtinasja_
19-02-08, 12:07
http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

turisti
21-02-08, 21:36
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

SANTANA-29
22-02-08, 15:47
Glück auf Erden


Obwohl es heute vermutlich den ganzen Tag regnen, kein Sonnenschein und keine lange Spaziergänge geben wird …wer will, kann auch im Regen das Glück erkennen, denn zum einen fällt einem so die Arbeit im Büro oder Zuhause gleich viel leichter und zum anderen findet sich das Glück auch zwischen trockenen Schuhen :-)


Glück, das ist der Dusel eben,
nach dem jeder strebt im Leben.
Der eine denkt: wie krieg ich's bloß?
Dem andern fällt es in den Schoß.

Man jagt ihm nach in wilder Hatz
und findet's dann am eignen Platz.
Robbt leis sich ran wie Schleicher Schmidt,
s'ist überall das gleiche Lied.

Ein jeder ist darauf erpicht,
so mancher hat's und merkt es nicht:
Er seufzt und jammert, quengelt, fleht,
weil es ihm nicht noch besser geht.

Glück macht uns froh, von innen reich -
nur führt dorthin kein Fingerzeig.
Glück sieht für jeden anders aus:
mal ist's ein Kind, ein Hund, ein Haus.

Ist Rosenduft, ist Sonnenschein,
ein Lächeln oder Gänseklein,
ist grünes Laub, Gedankenflug,
ist Sternenglanz, ist Urlaubszug.

Ist Verstehen ohne Worte,
ist Gesundheit, Erdbeertorte.
Es ist eine Hand in deiner,
der Gedanke: mir kann keiner.

Ist Frohsinn und Geborgenheit
und auch Musik von Zeit zu Zeit.
Ist Arbeit für ein großes Ziel,
ist Sport, ist Spaß, ist Sieg und Spiel.

Glück, das ist auch: seinem Leben
einen eignen Sinn zu geben.
Heil zu sein oder zu werden,
alles das ist Glück auf Erden.

Und glück vas dich gibst egi danke schün :smile:

SANTANA-29
22-02-08, 15:48
http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

Urime Prishtinase flm,,:smile:

SANTANA-29
22-02-08, 15:50
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Turisti falemenderit urime edhe juve kudo nda jeni me respekt santana frankfurt.

Diana007
23-02-08, 17:22
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:31
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

SANTANA-29
26-02-08, 15:09
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

GEZUAR DIANA EDHE PER TY ,,,,,,,FLM,,,:smile:

SANTANA-29
26-02-08, 15:09
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

DARDAN FLM,,URIME EDHE JUAVE KUDO NGA JENI;;

lovely
25-03-08, 20:12
Santana, te ftojme qe te na kendosh...... :biggrin:
Darsma fillon ne oren 20.00

http://img511.imageshack.us/img511/305/00bkie22716784qp9.jpg:smile:

SANTANA-29
25-03-08, 20:32
Santana, te ftojme qe te na kendosh...... :biggrin:
Darsma fillon ne oren 20.00

http://img511.imageshack.us/img511/305/00bkie22716784qp9.jpg:smile:

Dasma fillon ne oren 20,,oo.....por kur sonte neser ,,,????

lovely
25-03-08, 20:33
Dasma fillon ne oren 20,,oo.....por kur sonte neser ,,,????

ti a je qerru a?? ncncnc..hapi more ata sy..tani ti po don me knu.. hahahahahaha

lexo... me fal se gabim e shkrova ne 20.00 .. ne oren 19.00 fillon....

http://img119.imageshack.us/img119/131/00bkie22716784ql2.jpg

SANTANA-29
25-03-08, 20:37
ti a je qerru a?? ncncnc..hapi more ata sy..tani ti po don me knu.. hahahahahaha

lexo... me fal se gabim e shkrova ne 20.00 .. ne oren 19.00 fillon....

http://img119.imageshack.us/img119/131/00bkie22716784ql2.jpg
E hankt uki shkrimin ne ftes se kam pa hiq,,,, me fal une jam aty,,,

lovely
25-03-08, 20:51
E hankt uki shkrimin ne ftes se kam pa hiq,,,, me fal une jam aty,,,


kon more me hanger uki?? o diqa tu kesh o santana.. hahahahahahahahahaahahhahaahahahahahahah ahahhahahahahahaahahahahahahahahahahha

LuLjaa
30-04-08, 00:56
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif

.. euu po larg paske pas met bree :D klm gjithe

Adrenalina
30-04-08, 15:01
http://i186.photobucket.com/albums/x302/Patty_90/have-a-nice-day-atoll-2.jpg

Adina-R.Ks
10-05-08, 09:47
http://www.pw1.tsn.at/schueler/pirpamer/geburtstag.jpg

Shpresoj që ditëlindja jote është vetëm fillimi i një viti përplot me lumturi!

Prishtinasja_
10-05-08, 09:51
Pershendetje Santana ! :smile:

http://www.ein-kleiner-blick.de/2x92.jpg

ssara
10-05-08, 11:48
Gezuar Ditelindjen Santana. Tu plotesofshin te gjitha deshirat dhe aspiratat tuaja. Te uroj edhe 100 vite te lumtura, plot harmoni e dashuri.

Linka_pz
10-05-08, 11:52
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_1k19b7227236.jpg

Shume Urime dhe vite te lumtura.

Albonita
10-05-08, 11:55
Urime ..Ditlindjen imbush edhe 100 pranvera...fat,lumturi,ne mes Familjes,tende..!

...........URIME ...........

Buqja_ch
10-05-08, 13:23
http://www.ein-kleiner-blick.de/2x90.jpg