PDA

View Full Version : BaNu Ne JeT I sInQeRt


Faqet : [1] 2

gazi-de
10-05-07, 14:31
Enderuara e Sinqetra,e hapa kete Ode per ty e nderuar,dhe mire se ke aredhe ne f/d argtim te kendeshem..
Te pershendes nga zemra dhe te uroj sukese ne jete..
respeket per ty......
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg

ssara
10-05-07, 14:57
http://www.longbraid.com/distsamplepages/m_ss_distinctive/m_SSBeautifulDayFlourish.jpg

Preshevar
10-05-07, 21:38
Pėrshėndetje tė "SINQERTA" edhe nga un per tė nderuan e Sinqerta!:smile:

Te uroj nje mirseardhje ne FD, dhe te uroj suksese, shendet e qdo e mir qe egziston per juve.


Me nderime,
Preshevari.

rilinda
11-05-07, 20:50
Gjėrat mė tė bukura nė jetė!
http://img58.imageshack.us/img58/6431/onesy1.png (http://imageshack.us)
http://img46.imageshack.us/img46/5861/twotf1.png (http://imageshack.us)
Qoftė dita jote e mbushur me kėto gjėra tė mrekullueshme!

selvija
11-05-07, 20:51
http://www.zangygraphics.com/weekend/37.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=weekend&n=37)

instruktori
11-05-07, 21:40
Shume e nderuara e Sinqerta kam knaqesin te ju pershendes dhe te uroj qe te kalojm mire.
Njerzit e sinqerte siq jeni ju i kam IDOL.
Vetem kur eshte njeri i sinqerte veq atehere eshte NJERI>
respekt per ju.
Instruktori

Elina
12-05-07, 12:03
Pershendetje e Sinqerta...:smile:


http://s140.photobucket.com/albums/r26/SDO60NYBSGRBL961801/sexiluv/daysOfWeek/weekend/fairyTaleWeekendGreyCuadro.gif

rilinda
20-05-07, 03:40
T'kapshin tana t'mirat pėr qafe, e mos t'lshofshin kurrė!

Shėndet!

Prishtinasja_
21-05-07, 12:58
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x42.jpg

vjeshta
22-05-07, 01:51
Pershendetje te sinqerta per te sinqerten.


Vjeshta!

instruktori
23-05-07, 00:22
Sinqeriteti e ben njeriun me vlera

Pershendetje

Instruktori

Dreni30
28-05-07, 13:49
Per pak harrova me shku e mos me ja uru motrushes me te vogel ditelindjen.
U gezofsh e u besh me e lumtura ne jete per cdo pranevere te jetes tuaj. Fati dhe lumturia ju prifshin ne cdo hap te jetes.

Si gjithe vellau i juaj.
Dreni.

Buqja_ch
28-05-07, 14:17
Nga zemra motrushe ta uroi ditlindjen u plakesh me shum te
mira ne jet ..shum fat e limturi paq
nga larg te qaffi shum me dashurin e ni motre
gjeje knaqsin ne diten e sodit se as ni her me nuk do
ta takosh kete dit...URIME

BaNu Ne JeT I sInQeRt
28-05-07, 14:58
Pikse pari ju falemenderoj shum ata shka me kishin pershendet ne ket faqe se se pasna lexu hiq...sedi pse sme paska ra ne sy...gjithashtu te gjith ju pershendes shuuuuuuuuummmmmmm....

Veqanerisht i falemenderoj motres dhe vllaut tim qe a kan uru ditlindjen.. Gjithashtu edhe ju te percjellshin tanat mirat ne jet dhe SUkses ne gjdo aspekt....


Me nderime te thella motrushja e vogel...:smile:

BaNu Ne JeT I sInQeRt
28-05-07, 14:59
Motrushe madhe gjithashtu te qaffffiiiiiii fort,...flm

O vellllaaaaa mir qe se paske harru mema uru ditlindje hehehe..

Mir mbeteshi gjithmon

selvija
28-05-07, 15:03
E sinqerta te uroj shum vite te mira dhe sukses te ardhmen tende..
http://off1.aimgit.net/images/sexiluv/hello/animMauveHello.gif (http://www.sexiluv2.com/)

LuLjaa
28-05-07, 15:25
BaNu Ne JeT I sInQeRt

Shume Urime per Ty i Gėzofsh dhe t'deshiroj jete te gjatė e te Lumtur

I bofshe dhe 100 tjera....

http://content.123greetings.com/eventsnew/birth_wishes/1008-001-128-1060.gif

ARI_03
28-05-07, 15:38
http://www.vollmond-events.de/grusskarten/gruss_077.jpg

BaNu Ne JeT I sInQeRt
28-05-07, 16:28
Selvije flm shum....te uroj gjithashtu edhe ti tanat te mirat ne jet...

Lulja flm shum...e ti ishalla i befsh 101 vjet:smile: ishalla me jet te lumtur..

Ari_03 Dankeschön. Wünshe dir alles alles Gute..!!


Me nderime... e Sinqerta..!!!

gazi-de
28-05-07, 18:27
Urime datelindja e sinqerta,i gezofesh edhe 102 praneveta,dhe te uroj fate dhe lumturi ne jete...
po sa i bane moj,sa vjete?
edhe nje her URIME,pershendetje................................ ..

~AmaZonA~
28-05-07, 18:40
Urime datlindja BaNu Ne JeTe I sInQeRt fati dhe lumturija tė pėrcjellshin nė cdo hape te jetes...
U bėfsh 100 vjece :smile:
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/birthday5.gif

ninnela
28-05-07, 18:44
Pano urimet me te perzemerta e nderuar ,duke te deshiruar nje jete pa brenga dhe plot shendet e lumturi

Paq fatin e bardhe


Respekt NINNELA

tushja
28-05-07, 19:33
http://www.dardania.de/vb/upload/images/misc/birthday.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/calendar.php?do=getday&day=2007-05-28&sb=1)BaNu Ne JeT I sInQeRt (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22178) (23)

Gėzuar ditėlindja,tu plotėsofshin tė gjitha dėshirat nė jetė!

Ju pėrgėzon Tushja!

Zero Cool
28-05-07, 19:55
U befsh 100 vjeq !http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/0827a.gifZC

aLbaChiCk
28-05-07, 20:07
Te uroj gjdo gje ne jet
Ne trup shendet,Ne pun vullnet
Ne ide drejtesi,ne nerva qetesi
Ne familje harmoni,ne te ardhmen lumturi
dhe shum dashuri:)

Prishtinasja_
28-05-07, 21:07
http://www.ein-kleiner-blick.de/2x95.jpg

BaNu Ne JeT I sInQeRt
28-05-07, 21:32
Faliminderit te gjithve nga zemra qe ma keni uru ditlindejn...

GJithashtu mbeteni gjithmon mir dhe jet pa brenga ju deshiroj te gjithve...

Jet te lumtur dhe te suksesshem ne qvardo aspekt..

Me nderime te thella e sinqerta..!!!


Vielen lieben dank Prishtinasja ..wünsche dir alles gute und liebe der WElt..

Naki
28-05-07, 22:14
Urime ditėlindja,shumė gėzime dhe lumturi,jetė tė gjatė e pa brenga!

Gėzuar!

http://a80.g.akamai.net/f/80/71/6h/www.ftd.com/pics/products/BH_c.jpg

BaNu Ne JeT I sInQeRt
28-05-07, 22:21
flm Shum NAki..gjithashtu te uroj tanat te mirat ne jet...

Me nderime..!!!

rilinda
28-05-07, 23:17
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

BaNu Ne JeT I sInQeRt
31-05-07, 22:11
flm shum nga ty rilinda.....te uroj njejet pa brenga dhe plot lumturi....

Zero Cool
02-06-07, 11:06
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/goodMornBlndSatinWh.gif

instruktori
02-06-07, 15:35
Pershendetje dhe shume te mira


Instruktori

Giovanni
03-06-07, 15:16
Te pershendes dhe te uroj nje fillim jave te kendshme.

Giovanni.

Elina
03-06-07, 15:49
Ju pershendes dhe ju uroje gjith te mirat...:smile:Elina!

BaNu Ne JeT I sInQeRt
03-06-07, 17:01
Faliminderit shum instruktori Giovanni dhe Elina....

Gjithashtu ju deshiroj nje dit te bukur dhe te mbar..

Mir Mbeteshi...!!!

Arkza
04-06-07, 19:28
Pershendetje ty dhe te Uroj qdo te mir ne jete.

LuLjaa
05-06-07, 04:46
http://tartalacreme.photo.doctissimo.fr/images/dossiers/t/a/tartalacreme/Glitters/IM_12149.gif

aLbaChiCk
06-06-07, 13:41
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Esmerja/hi.jpg

Elina
06-06-07, 19:24
http://i5.glitter-graphics.org/pub/22/22965npqvjl27kb.gif

BaNu Ne JeT I sInQeRt
06-06-07, 23:48
Faliminderit shum albaqik dhe ELina....Mir mbeteshi gjithmon dhe jeni shum te pershendetur nga meje...

Kiss..

ssara
07-06-07, 13:40
http://farm1.static.flickr.com/46/149029004_ce076d254b.jpg

aLbaChiCk
07-06-07, 16:08
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/a8bc1dab985bfe28c142d117553c27a4.gif

BaNu Ne JeT I sInQeRt
07-06-07, 16:27
falimimnderit shum #ssara dje albacik ...gjithashtu jeni te pershendetur me nje kiss

ARI_03
07-06-07, 17:08
Pėrshėndetje e nderuar....

http://i121.photobucket.com/albums/o240/cositaChikita/1705255Copy2of37.gif

Me rrespekt Ari_03

BaNu Ne JeT I sInQeRt
07-06-07, 20:43
Faliminderit shum per pershendetjen tande...

GJithashtu mbetesh i pershendetur me shum respekt...

ME nderime...!!!

Giovanni
09-06-07, 03:15
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/tung4.gif

aLbaChiCk
09-06-07, 11:15
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/zxxxfairypondweekend.jpg

BaNu Ne JeT I sInQeRt
09-06-07, 14:55
Faliminderit shum Albachik per pershendetjen tuaja dhe gjithashtu te urroj nje weekand sa ma te mbar dhe kalo si mbas deshires flm shum.

GJithashtu te falemenderoj per pershedetjen tande...kofsh gjithmon shnosh dhe me plot lumturi...

ME nderime dhe respect per ju E SInqerta...!!!

rilinda
09-06-07, 15:02
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

schütze
09-06-07, 15:03
Pershendetje e nderuar
pranoni pershendetje te perzemerta, ju deshiroj gjith te mirat e ksaj bote
gjithashtu nje fund jave te kendshme


me respekt per ju
schütze

Diana007
09-06-07, 18:39
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

instruktori
10-06-07, 02:19
Vikend te kendeshem


Instruktori

hasanmehmeti
10-06-07, 15:01
E sinqerta moter te pershendes dhe te uroj shendet dhe sukses ne jete.

me respekt per ju
selamalejkum
hasani

BaNu Ne JeT I sInQeRt
10-06-07, 15:08
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)
flm shum per pershendetje qe ma keni ber....flm edhe ty rilinda schützedhe instruktori
ju deshiroj nje weekand sa ma te kendshem

Me respekt e sinqerta

BaNu Ne JeT I sInQeRt
10-06-07, 15:13
ALejkum SElam vella i nderuar...FLM shum per pershendetje tande, gjithashtu mbetesh i PErshendetur dhe te uroj gjithashtu shendet sukses po ashtu edhe te percjellt fati tan jeten.


Me shum respekt..

Alejkum selam ..!!!

aLbaChiCk
10-06-07, 17:53
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/roses.gif

Nje pershendetje te ngroht per binjaken :smile:

Prishtinasja_
14-06-07, 00:13
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x38.jpg

Abetare
14-06-07, 10:15
http://www.skydiveworld.com/ecards/data/media/3/love01.jpg

Preshevar
17-06-07, 00:31
Pėrshėndetje edhe per ty motėr e nderuar :smile:

Deshta ta le edhe nė ket odė madhėshtore nje urim, qė ti kaloni keto dy dit pushimi siq eshte me se miriii !

Me shrpesė qe nuk eshte von... ju uroj edhe nje mbremje shuuuuuuuumė tė Mirė !!!!

Me respekt e sinqert ju pershendet
Preshevari

Selam Alejkum, :smile:

aLbaChiCk
17-06-07, 17:37
Te pershendes e nderuara BaNu Ne Jet I sInQeRt dhe te uroj nje te diele te mrekullueshme

Me respekt per ty

aLbaChiCk

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/sundayanimatedroses.gif

Shqiptare
19-06-07, 15:41
Pershendetje BaNu Ne Jet I sInQeRt

Te uroj nje dite sa me te bukur sot!

Shqipja :smile:

egi
19-06-07, 19:14
one bear hug for you :smile:

http://www.wondercliparts.com/hugs/graphics/hugs_graphics_02.gif

ARI_03
20-06-07, 15:42
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/miredita2.gif

ssara
20-06-07, 18:50
Te pershende e nderuar kalo nje dite sa me mire....

BaNu Ne JeT I sInQeRt
20-06-07, 21:23
Egi....ssara dhe Ari_03 flm shum per pershendetjen qe ma keni ber....

GJithashtu jeni shum te pershendetur nga meje...

Me shum rrespekt per ju te gjith...

Mir Mbeteshi:smile:

BaNu Ne JeT I sInQeRt
20-06-07, 21:24
GJithashtu edhe ty te falemenderoj shqiptare ...mbetesh e pershendetur

Me rrespekt edhe per ty

Dreni30
21-06-07, 10:18
Motra e vogel, erdha ketu me ti uru 1 mij shkrimet e tua edhe njeherit shume e shume shkrime tjera ne forum. Shendet e lumturi kudo qe te jesh.

Dreni.

schütze
21-06-07, 21:19
Pershendetje nga schützehttp://www.locolobo.net/excolourrose.gif

BaNu Ne JeT I sInQeRt
22-06-07, 01:39
Motra e vogel, erdha ketu me ti uru 1 mij shkrimet e tua edhe njeherit shume e shume shkrime tjera ne forum. Shendet e lumturi kudo qe te jesh.

Dreni.
faliminderit shum vella i madh...por si shpejt brer i pasna ber 1mij shkrime:-)

flm shum gjithashtu kofsh gjdoher shnosh dhe lumturija te percjellt ty ne gjdo hap te jetes

Me nderime motrushja vogel

BaNu Ne JeT I sInQeRt
22-06-07, 01:40
Pershendetje nga schützehttp://www.locolobo.net/excolourrose.gif
flm shum, gjithasahtu te pershendes...tE uroj gjdo te mir!!

Me nderime..!!!

Murgesha
22-06-07, 01:45
E sinqerta mbasi jam kėtu po ta lė edhe ty njė pėrshėndetje.

Murgesha!

turisti
22-06-07, 01:53
Nje buket per ty e nderuara, dy per vonesen time,me fal.

http://www.boeketaanhuis.nl/images/boeket%20geel%20paars.jpghttp://www.droomboeket.nl/images/175x175_dropshadow/DG_B110_Boeket_Klassiek_Renoir.jpg http://www.trouwshop.nl/images/upload/MarieAngele/2005-07-22_135309_468D9_Boeket38.jpg

BaNu Ne JeT I sInQeRt
22-06-07, 02:14
E sinqerta mbasi jam kėtu po ta lė edhe ty njė pėrshėndetje.

Murgesha!
faliminderit shum murgesha...

GJithashtu te pershendes

BaNu Ne JeT I sInQeRt
22-06-07, 02:15
Nje buket per ty e nderuara, dy per vonesen time,me fal.

http://www.boeketaanhuis.nl/images/boeket%20geel%20paars.jpghttp://www.droomboeket.nl/images/175x175_dropshadow/DG_B110_Boeket_Klassiek_Renoir.jpg http://www.trouwshop.nl/images/upload/MarieAngele/2005-07-22_135309_468D9_Boeket38.jpg
faliminderit shuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmm .....

Te uroj tanat te mirat ne jeten tande i nderuari..

Mir Mbetesh ishalla...!!!

Lijanna
22-06-07, 18:22
Te uroj pasdite te kendshme!

BaNu Ne JeT I sInQeRt
22-06-07, 23:11
faliminderit shum Liljana..gjithashtu gjdo te mir..!!!:smile:

Abetare
23-06-07, 00:20
http://www.allglittergraphics.com/happy_weekend/glitter_graphics/happy_weekend_graphics_04.gif e nderuara e Sinqerta jonė !


Me respekt Abetarja

BaNu Ne JeT I sInQeRt
23-06-07, 13:55
Mike e nderuar faliminderit shum, gjithashtu te urroj nje weekand sa ma te bukur dhe te mbar..

Me respekt per ju e SInqerta!!

aLbaChiCk
23-06-07, 16:07
Nje pershendetje nga binjakja e nderuara BaNu Ne JeT I sInQeRt

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/25.gif

instruktori
23-06-07, 16:56
Vikend te mire ju deshiroj

gazi-de
24-06-07, 11:31
Pershendetje e sinqerta,me te vertet jeni e sinqerte respeket per ty,gjdo te mire,dhe nje te Djele te qet..
alles gut...............

Preshevar
24-06-07, 13:33
http://profilejewels.net/grafix/specialties/GreatDay/HaveAWonderfulDay.gif
E Sinqerta ! ...:-)

BaNu Ne JeT I sInQeRt
24-06-07, 14:33
Pershendetje e sinqerta,me te vertet jeni e sinqerte respeket per ty,gjdo te mire,dhe nje te Djele te qet..
alles gut...............


Te Falemenderoj shum gazi_de per pershendetje tande....gjithashtu je i pershendetur dhe te deshiroj gjithashtu nje diell te qet dhe te mrekullueshme ...

FLm, gjithashtu shum respekt per ju


Mir Mbetesh inshalla..!!!

BaNu Ne JeT I sInQeRt
24-06-07, 14:34
http://profilejewels.net/grafix/specialties/GreatDay/HaveAWonderfulDay.gif
E Sinqerta ! ...:-)FLm shuum....gjithashtu vella i nderuar kalo sa ma mbar dhe te qet ket dit te diell.

Mir Mbetesh inshalla..!!!

Romeo
25-06-07, 12:11
E sinqerta,

Ju pershendes ju dehsiroj nje jav te kendshem

718

Me rrespekt


Romeo

Prishtinasja_
26-06-07, 00:10
:biggrin:

http://www.ein-kleiner-blick.de/dowo5.jpg

SANTANA-29
26-06-07, 18:12
http://www.rosesuk.com/gfx/media/home/groses/golden_kiss.2
pershendetje e nderuar ,,,,,,,,,,,

BaNu Ne JeT I sInQeRt
26-06-07, 19:33
:biggrin:

http://www.ein-kleiner-blick.de/dowo5.jpg


Aber immer Herzlich Willkommen mit der Post...Danke Danke

Liebe Grüsse zurück..wünsche dir noch einen angenehmen Tag..!!

BaNu Ne JeT I sInQeRt
26-06-07, 19:33
http://www.rosesuk.com/gfx/media/home/groses/golden_kiss.2
pershendetje e nderuar ,,,,,,,,,,,


flm shum per pershendetjen tande..gjithashtu mbetesh i pershendetur i nderuari..... thanks

LuLjaa
30-06-07, 06:36
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/34.gif

BaNu Ne JeT I sInQeRt, pershendetje shume per ty, dhe t'deshiroj argetim te kendeshume!

instruktori
30-06-07, 17:11
Pershendetje dhe shime te mira ne jete ju deshiroj

Me tespekt per ju

Instruktori

egi
01-07-07, 17:34
pershendetje sinqertja e forumit, nje dite te bukur =)

http://dl3.glitter-graphics.net/pub/151/151163q6ufhy61nf.gif

aLbaChiCk
03-07-07, 18:51
http://i177.photobucket.com/albums/w207/Trina2920/have%20a%20nice%20day/roseBlueGD.gif

Shqiptare
04-07-07, 12:39
Dite te bukur e te mbare e Sinqerta,

Shqipja :smile:

Arkza
05-07-07, 14:30
e Sinqerta te Pershendes dhe te Uroj Sukses .

Xuki
06-07-07, 01:32
Tė pėrshėndes pėrzemėrsisht dhe tė uroj gjitha t'mirat nė jetė.

rilinda
06-07-07, 14:49
http://www.vegegifs.com/smiley-emoticon/abientot.gif

uck_aksh
14-07-07, 01:24
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahahahahah.jpg

BaNu Ne JeT I sInQeRt
22-07-07, 23:44
Ju falemenderoj shum per pershendetjen te gjithve..

Me respekt shum per ju...:smile:

aLbaChiCk
25-07-07, 14:02
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/haveaniceday-1.gif

Paradox_13
27-07-07, 06:11
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/morning3.gif

Nje dite te mbare ju deshiron Paradox_13..

BaNu Ne JeT I sInQeRt
27-07-07, 13:57
Faliminderit shum per pershendetjen tande... mir mbetesh dhe nje dit te mbar dhe me plot sukses...

Me nderime e Sinqerta!!

Dreni30
28-07-07, 07:18
Nje pershendetje per ty motra e vogel, duke te deshiruar nje vikend te kendshem dhe shendet ne jete.


Dreni.

Zero Cool
30-07-07, 16:03
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/4e.gif

rilinda
03-08-07, 18:54
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

BaNu Ne JeT I sInQeRt
03-08-07, 19:36
Rilinda dhe Zero Coll faliminderit shum per pershendetjet.... ju pershendes gjithashtu dhe ju deshiroj shnet lumturi dhe shum sukses ne jet..

Mir mbeteshi...E Sinqerta...!!!:smile:

Elina
04-08-07, 09:03
E sinqerta nje pershendetje te ngorohte per ty...


Elina!

Prishtinasja_
07-08-07, 19:50
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x259.jpg

instruktori
07-08-07, 20:05
PERSHENDETJE DHE SHUME RESPEKTE PER JU

iNSTRUKTORI

uck_aksh
08-08-07, 00:27
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1973.jpg

gazi-de
08-08-07, 11:58
E sinqerta pranoj pershendetjet e mia te sinqerta verore..hahahahah
respeket.....

BaNu Ne JeT I sInQeRt
10-08-07, 17:24
ELina ...Prishtinasja..instruktori...uck_aksh dhe gazi_de

Ju Falemenderoj shum per gjith keta pershendetje...

Gjithashtu ju pershendes shum dhe ju deshiroj gjdo te mir ne jet..!!

Me nderime dhe respekt per ju..E sinqerta..!!:smile:

egi
10-08-07, 19:57
separi flm per pershendetje =)
te pershendes shum shum dhe ishalla ke shendet dhe fat ne jete

http://www.wondercliparts.com/good_luck/graphics/good_luck_graphics_05.gif

ssara
12-08-07, 08:08
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/81.gif

Dreni30
21-08-07, 08:34
Nje pershjendetje per ty, me deshire qe shendeti dhe lumturia te jen prijes te jetes tuaj.

Dreni.

aLbaChiCk
23-08-07, 12:59
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/butterflies-17.jpg

mpuqqq ty binjake

~AmaZonA~
24-08-07, 19:14
http://img265.imageshack.us/img265/30/normalkartolinemz7.jpg (http://imageshack.us)

Zana_ch
24-08-07, 19:19
PERSHENDETJE NGAx ______x ____________ x ______x
x xxxxxxxxxxxxxxx _____ x xxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx __ x xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx _x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxx ZANA_CH xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxx x
x xxxx x
x x x
x

SANTANA-29
28-08-07, 12:41
http://nadjeziorem.pl/bartek/foto/0039_krolowa_3.jpg
pershendetje BaNu Ne JeT sinQeRt,,,,,,,,

instruktori
04-09-07, 16:45
Pershendetje..............

Paradox_13
08-09-07, 08:18
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/goodluck2.gif

BaNu Ne JeT I sInQeRt
08-09-07, 21:04
Ju Falemenderoj shum per gjith keta pershendetje te mira...

Gjithashtu mbeteshi te pershendetur edhe nga meje ..dhe ju deshiroj shnet dhe lumturi ne Jet...

Ju Urron Nga Zemra

E sinqerta..!!!

Amina
11-09-07, 13:04
E sinqerta Priety hehehehhe, pershendetjet e mija me te sinqerta.

Preshevar
11-09-07, 13:07
E_SinQeRtA e Nderuar, :smile:

Erdha tė uroj muajin e shenjtė e tė bekuar tė Ramazanit duke e lutur All-llahun
xh.sh. qė tė na japė shėndet e fuqi qė kėtė muaj ta pėrfundojmė sa mė lehtė e sa me mė
shumė sevape dhe mė nė fund tė na i bėjė kabull tė gjitha ibadetet tona: agjėrimin,
namazet, duatė e lutjet qė ia drejtojmė All-llahut xh.sh.

Tė pėrshėndes me pėrshėndetjen mė tė bukur qė Egziston !

Es-Selamu Alejkum ve rahmetullah ve berekatuhu,
Vėllau i juaj,

Preshevari

http://www.takingitglobal.org/images/connections/tigblogs/entryphotos/44139.jpg

Peja-Boy
11-09-07, 16:48
Merre nje gjiro , veq ruaju Radarve


877

BaNu Ne JeT I sInQeRt
11-09-07, 16:57
hehehehe flm .. phhaaaaaaaaaaa ta kishan pas ket auto pfjuuuuuuuuuuu dote ja kisha ber as radarve nuk i kshirshna hehehe..

LuLjaa
15-09-07, 03:06
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/40.gif

Adrenalina
16-09-07, 13:58
http://i86.photobucket.com/albums/k103/faerywhitestar/HaveaNiceDaywithButterflies.gif

ARI_03
16-09-07, 13:59
http://www.radio-pendimi.info/cpg1410/albums/userpics/10001/normal_Radio_Pendimi____.jpg (javascript:;)

BaNu Ne JeT I sInQeRt
17-09-07, 05:56
http://www.radio-pendimi.info/cpg1410/albums/userpics/10001/normal_Radio_Pendimi____.jpg (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:;)

FLm shum vella i nderuar...ALLAHi te shperbleft...

BaNu Ne JeT I sInQeRt
17-09-07, 05:57
Lulja dhe Adrenalina faliminderit shum per pershendetjen qe ma keni ber ne oden time:-) mir mbeteshi te dyja si fllanzat e bukura hehehehe pershendetje shummmmm

Selam E sinqerta..!!!

egi
17-09-07, 14:15
oj bukuroshe, te pershendes shum shum, rri ashtu si je, se je e mrekullushme

http://i197.photobucket.com/albums/aa255/JaceyVU/mwah-glitter.gif

Nirvana Band
17-09-07, 15:04
Pershendetje te perzemerta, dhe urime muajin e Shenjte te Ramazanit.

BaNu Ne JeT I sInQeRt
17-09-07, 21:03
Faliminderit shum Egi ty shoqe dhe ty Nirvana shoki i nderuar..jeni te eprshendetur perzemersisht edhe nga meje.jeni te mrekullushem...

Mir Mbeteshi inshalla...!!!!

Peja-Boy
18-09-07, 19:10
Je ka don mem mbyt me qeto foto edhe ti, hahaha !http://bollywoodzone.plusboard.de/userpix/bollywoodzone/2_Bollywood_026_1.jpg

BaNu Ne JeT I sInQeRt
18-09-07, 20:21
hahahahah jo bre un ste mbys.. mos ke dert hahahaha

Peja-Boy
28-09-07, 09:40
http://www.locolobo.net/girldancing.gif

jEtA_1
29-09-07, 11:06
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/40.gif

BaNu Ne JeT I sInQeRt
29-09-07, 12:01
Faliminderit shum e nderuara..gjithashtu nje weekand te mrekullueshem dhe te kendshem...Me te Mirat inshalla..!!!

BaNu Ne JeT I sInQeRt
29-09-07, 12:02
Hey Peja-Boy hat wohl nihcts besser zu tuhn heheheh gefällt mich überhaupt nicht..aber dir bestimmt :tongue:

Peja-Boy
29-09-07, 12:59
Hey Peja-Boy hat wohl nihcts besser zu tuhn heheheh gefällt mich überhaupt nicht..aber dir bestimmt :tongue:


HaHaHaHaHaHaHa...!

http://dunedain-srk.net/wp/wp-content/uploads/2007/06/d5025312-large.jpg

BaNu Ne JeT I sInQeRt
29-09-07, 13:23
Ja das ist schon besser..aber mhhhhhhhhhh gefährlich hahahah

Amina
05-10-07, 12:42
Pershendetje edhe ty. Bist wohl auch ein Fan von Bollywoodfilmen a ?? Ich nämlich auch hehehehe
Kalo nja jave te kendshme.

BaNu Ne JeT I sInQeRt
05-10-07, 19:45
Pershendetje edhe ty. Bist wohl auch ein Fan von Bollywoodfilmen a ?? Ich nämlich auch hehehehe
Kalo nja jave te kendshme.

FLm shume per pershendetjen tande..Ja so ist es, find die Filme einfach Klasse..heheehe

FLm, gjithashtu kalofsh bukur dhe nje mbremje te kendshme..!!!

gjini
05-10-07, 20:55
E sinqerta, po te uroj shendet dhe nje grime fat ne kete jete te larmishme.
Por te lutem ruju se nje kojshi ijemi ish nise me nje allti ne dore e kish hy ne oborr , por ishalla svjen te ti!!!!

BaNu Ne JeT I sInQeRt
05-10-07, 21:06
FLm shume per Urimin tand...Te uroj edhe ty GJdo te mire ne Jet,,..
Qy qy inshalla zvjen ksajde ...se valla po tutna :biggrin: hajd inshalla svjen knej se site vije knej ti hajdeme ndihmo....:smile:

gjini
05-10-07, 21:11
oj e sinqerta mos me prit mue se deri sa te veshem une se jom ba gati me ra e pelenat i kam nue te reja por a din qka shkelja se e kish alltine e madhe.

BaNu Ne JeT I sInQeRt
05-10-07, 21:20
oj e sinqerta mos me prit mue se deri sa te veshem une se jom ba gati me ra e pelenat i kam nue te reja por a din qka shkelja se e kish alltine e madhe.


ani ani mire eki valla.deri te vish ti kukuuuuu..mire eki ja shkela se shkova edhe une ne gjume...ma hajrli me del...:biggrin: Mire Mbtesh gjini dhe mire u shkrofshim i nderuari...:smile:

DEA
05-10-07, 21:23
E sinqerta a e ke ndrru ndrrimin a?:biggrin: te pershendes dhe te uroj vikend te qet_DEA

gjini
06-10-07, 22:02
E sinqerta, te pershendes dhe beso se e qmoj shum sinqeritetin dhe kam deshire te jem edhe vete deri diku i sinqert por mua profesioni me ka bere qe shpesh te jem ne pozita te palakmueshme kur eshte ne pyetje sinqeriteti dhe keshtu me duhet ti iku nganjehere asaj qka e qmoj shum .
ty te deshiroj sinqerishte te gjitha te mirat e nje nate te mire nga une

instruktori
07-10-07, 15:21
Uroj qe te kaloni nje jave te mire

rilinda
11-10-07, 20:41
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

Prishtinasja_
12-10-07, 10:40
http://www.albislam.com/urim.jpg

aLbaChiCk
12-10-07, 10:57
Paqa dhe meshira e All-llahut qofte mbi Ju Me fat per shumė vite, festa e Fitėr Bajramit


http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/bajrami.gif

SANTANA-29
12-10-07, 15:15
Uroj Festen eBajramit e Allahu Ja u Pranoft Agjerimin Allahu Ju Shperbleft Me Te Mirat e Tij , Duke Uruar Te Keni Ne Trup Shendet, Ne Pune Vullnet, Ne Mendje Qetesi, Ne Ide Drejtesi, Ne Familje Harmoni e Ne Jete Qdo Here Lumturi.
Psh...Santana29.........

LuLjaa
12-10-07, 16:32
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram11.gif

gazi-de
19-10-07, 17:02
Pershendetje e sinqeta,respekt je nje engjull....
http://photos.andreas-waechter.de/Bilder/Pflanzen/Photos/Rose5.jpg

BaNu Ne JeT I sInQeRt
19-10-07, 18:11
Pershendetje e sinqeta,respekt je nje engjull....
http://photos.andreas-waechter.de/Bilder/Pflanzen/Photos/Rose5.jpg


FLm shuuuuuuuuuuuume nga ti shoki...gjithashtu mbetesh i pershendetur perzemersisht nga meje...

SI gjithher me shume respekt edhe per shok i dashur..:smile:

ninnela
21-10-07, 00:48
Te pershendes duke te urruar te kesh nje uikend te rehatshem

Respekt Ninnela

Prishtinasja_
23-10-07, 09:44
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x190.jpg

Nirvana Band
23-10-07, 10:29
Prano nje pershendetje te sinqert nga une. Te deshiroj te gjitha te mirat, shoqe e nderuar.

N.Band.

Xuki
23-10-07, 19:59
Qysh t'kam bre bac....a je mirė e si po kalon?

Mos mendo qė jam dashuru nė ty, por vetėm dashta me tė
pėrshėndet


Pėrhttp://www.lady-naoline.de/glitzer10.gifsisht

Gjithė tė mirat

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

BaNu Ne JeT I sInQeRt
23-10-07, 21:49
Prishtinasja_ flm shume nga ti...sei auch gegrüsst..Alles gute..!!

Nirvana Band po kuje hup bre ti..ate kam mire bre shoki nderuar? FLm shume per pershendetjen tande..dhe duku ahjde ma shpesh ksajde ne soben time...se je i mirseardhur me pershendetjet e tuaja:smile:

Xuki 'Baco' hahahaha jo bre aspak nuk mendoj kshtu... flm shume per pershendetjen tande fgjithashtu te pershendes shummmeeeeeeeeeeeeee dhe inshalla kofsh mire gjithmon BACIIIIII:smile:

Arkza
26-10-07, 12:03
E-Sinqerta Sis Ku do te jesh Te Pershendtes shume.........:smile:

egi
27-10-07, 13:37
Pershendetje Sinqerte, kalo nje vikend te bukur =)


http://www4.slikomat.com/07/1027/ck1-Wenn.jpg (http://www.Slikomat.com/slika/1859572.htm)

Elina
28-10-07, 13:20
Te pershendes e sinqerta...:smile:


http://www.imajlar.com/free_clipart/bear_clipart/bear_clipart_daisy.gif

BaNu Ne JeT I sInQeRt
28-10-07, 16:26
SIs ...Egi dhe Elina flm shume nga juve per pershendetjet qe mi kishi ber...gjithashtu ju pershendes shume...dhe inshalla Mire kofshi gjithmon..!!

Egi danke dir... :smile: süsss von dir shoqe-..

Nirvana Band
28-10-07, 19:25
Ka kohe qe ste kam pershendetur ne dhomen tende, dhe kalova kendej dhe thash te jap nje pershendetje te sinqert ashtu siq je edhe ti hahaha.

Rrespekt per ty shoqe e nderuar.

Prishtinasja_
29-10-07, 12:46
http://www.ein-kleiner-blick.de/l30.jpg

BaNu Ne JeT I sInQeRt
31-10-07, 13:39
Ka kohe qe ste kam pershendetur ne dhomen tende, dhe kalova kendej dhe thash te jap nje pershendetje te sinqert ashtu siq je edhe ti hahaha.

Rrespekt per ty shoqe e nderuar.


Ooooooooooo faliminderit shume shoki i nderuar per pershendetjen tande...po dil duku ma shpesh knej pari--....te pershendes gjithashtu me nje pershendetje te sinqert...

Mire mbetesh inshalla..me respekt per ty E sinqerta..!!:smile:


Prishtinasja danke dir, wünsche die auch alles liebe und einen schönen FEiertag morgen und evtl hast du ja ein langes wochenende...MAchs gut,....Liebe grüsse E sinqerta..!!!:smile:

BE LK
01-11-07, 15:19
Kalova nga keto ane dhe thash ti lej nje pershendetje njej vajze te sinqerte.
ja kalofsh mire dhe begati dhe hajr ne cdo pune.

Me respekt BE LK

aLbaChiCk
08-11-07, 18:40
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/hello-1-1.gif

Linka_pz
09-11-07, 16:59
http://www.zangygraphics.com/weekend/37.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=weekend&n=37)

hasanmehmeti
11-11-07, 03:17
selam e Sinqerta , te uroj Shendet dhe qdo te Mire.http://img48.imageshack.us/img48/7883/1305758tm4.jpg (http://imageshack.us)me respekt
hasani

Peja-Boy
14-11-07, 18:42
http://www.locolobo.net/love27.gif

BE LK
17-11-07, 18:47
http://www.requestglitters.com/glitimgs/have-a-great-weekend.gif

Amina
19-11-07, 16:27
Te uroje te gjitha te mirat, fat e dashuri.

Prishtinasja_
20-11-07, 20:22
http://www.ein-kleiner-blick.de/dowo4.jpg

ssara
20-11-07, 21:54
Te pershendes shume E sinqeta kalo bukur

BaNu Ne JeT I sInQeRt
21-11-07, 20:37
Faliminderit shum per gjith keta pershendetje.mbeteshi edhe ju te pershendetur nga meje...Me gjith te Mirat inshallla...!!!!:smile:

Arkza
23-11-07, 17:16
E-Sinqerta Te Pershndtes dhe Te Uroj gjithe te mirat !

Prishtinasja_
28-11-07, 00:23
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/diteneflamurit13.gif

Gjumashja
28-11-07, 01:24
Urime 28 Nentori
Festa me e madhe e shqiptarve . . .

BE LK
28-11-07, 08:08
Gezuar festen e Flamurit.
Don Zoti dhe Kosova se shpejti te jet e pamvarur.
http://www.pages.drexel.edu/~ar85/boy_alb_flag.gifMe respekt BE LK

Diana007
28-11-07, 11:13
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)

BaNu Ne JeT I sInQeRt
28-11-07, 21:27
GJithashtu ju Uroj DIten e Festes te shqiptareve..Faliminderit shum..me nderime per ju E sinqerta...

Nirvana Band
28-11-07, 21:37
Pershendetje per ty shoqja e Sinqert, URIME FESTA E 28 NENTORIT - DITA E FLAMURIT.Te deshiroj gjitha te mirat.

Nirvana Band
28-11-07, 21:41
Pershendetje per ty shoqja e sinqert, URIME FESTA E 28 NENTORIT - DITA E FLAMURIT.Te deshiroj gjitha te mirat.

BaNu Ne JeT I sInQeRt
28-11-07, 21:47
Faliminderit shum SHoki...GJithashtu Urime:smile: Pershendetje gjithashtu per ty shoki..Me nderime...

rilinda
29-11-07, 00:29
http://img148.imageshack.us/img148/9711/28nentorizv5.png

Gėzuar Festa e 28 Nėntorit- dita e simboleve tona tė shenjta dhe e krenarisė kombėtare!

uck_aksh
29-11-07, 01:43
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-1.jpg

vjeshta
30-11-07, 18:22
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Luana
02-12-07, 23:36
http://i170.photobucket.com/albums/u252/kinxkitty/HELLO%20MISS%20YOU/hi.gif

Prishtinasja_
03-12-07, 18:04
http://hometown.aol.de/sumateddy/images/wochenanfang.jpg:biggrin:

BaNu Ne JeT I sInQeRt
04-12-07, 08:33
Luana dhe Prishtinasja....ju falemenderoj shume...gjithashtu ju pershendes dhe ju uroj gjith te mirat ne jet..!!!

Prishtinasja_ dir persönlich nochmals danke, wünsch dir auch alles gute und das beste..!!!:smile:

Gjumashja
05-12-07, 10:36
e sinqerta te pershendes dhe te uroj qdo t emire . . .

gazi-de
06-12-07, 11:14
Shoqe te pershendes me plot tespeket...................

Nirvana Band
06-12-07, 23:54
Pershendetje te sinqert per te sinqerten hahaha. Uroj te kalosh sa me mire shoqe.

aLbaChiCk
08-12-07, 00:55
Pershendetje per ty binjake te uroj gjith te mirat mpuqqqqq

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/5x76jxu.jpg

DEA
08-12-07, 07:42
Vikend relaksues te deshiron DEA

BaNu Ne JeT I sInQeRt
10-12-07, 08:33
Ju Falemenderoj te gjithve..gjithashtu mbeteshi te pershendetur nga meje ...... mir mbeteshi me plo respekt per ju....E sinqerta..!!!

Romeo
10-12-07, 19:10
Pershendetje per ty E sinqerta,


A ende te kujtohem me vjen mir me beso flm shum per respektin tend... :smile:

Deshta ta baj me sy po tash po tutem mos po ja fillojna prap nje debat per te ber me sy.... :biggrin:

Te pershendes dhe te deshiroj te gjitha te mirat ne jeten tende mike e nderuar...

Romeo :wink:

turisti
11-12-07, 18:27
Lule shkon tek lulja.
http://www.orichas.com/espanha/reflexiones/perfect%20rose.jpg __________________

egi
12-12-07, 14:51
http://www.rootsweb.com/~txfalls/picCard_YourSincereFriend_WittPass_01042005.jpg

Sy_kaltra
13-12-07, 21:16
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/810v.jpg

BaNu Ne JeT I sInQeRt
14-12-07, 08:41
Pershendetje per ty E sinqerta,


A ende te kujtohem me vjen mir me beso flm shum per respektin tend...

Deshta ta baj me sy po tash po tutem mos po ja fillojna prap nje debat per te ber me sy.... :biggrin:

Te pershendes dhe te deshiroj te gjitha te mirat ne jeten tende mike e nderuar...

Romeo :wink:


Faliminderit edhe nga ti per pershendetjen tande!

Une ty te kujtova ,....a ti mua hiq :redface: ani ani mos mi cupat syt se mesiguri ste dhemb syvi:biggrin:

Gjithashtu te deshiroj gjith te mirat e jetes dhe plot lumturi dhe dashuri .....Me respekt shum per ty..Mir Mbetesh shokii nderuar..!!

BaNu Ne JeT I sInQeRt
14-12-07, 08:49
Lule shkon tek lulja.
http://www.orichas.com/espanha/reflexiones/perfect%20rose.jpg __________________


E ndera dhe faliminderimi shkon tek te aj qe eka meritu:smile:

Te pershendes shume dhe te deshiroj Fat ne Gjdo hap te Jetes tuaj..!!!

Mire Mbetesh i nderuari turisti

BaNu Ne JeT I sInQeRt
14-12-07, 08:51
http://www.rootsweb.com/~txfalls/picCard_YourSincereFriend_WittPass_01042005.jpg

Faliminderit shum shoqe per pershendetjen tande..gjithashtu kofsh e pershendetur mpuqq per ty shume...

BaNu Ne JeT I sInQeRt
14-12-07, 09:02
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/810v.jpg

Flm shum per ket foto te mir ..mike hap syt me sabah heret hahaha te pershendes shum shoqe dhe mir mbetesh inshalla....mpuqq

ssara
14-12-07, 14:51
Te pershendes kudo qe gjindesh
Uikend te kendeshem e nderuar
http://www.mooseyscountrygarden.com/rose-garden/david-austin-rose.jpg

ME SHUME RESPEKT

Dardan Kastrati
14-12-07, 16:08
http://img258.imageshack.us/img258/8523/rose2tw4.jpg

selvija
15-12-07, 00:00
http://cap04.caption.it/348/captionit163836I733D35.jpg

uck_aksh
17-12-07, 05:36
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg

BaNu Ne JeT I sInQeRt
18-12-07, 08:45
Ssara..... E nderuara flm shume epr pershendetjen tande, gjithashtu te deshiroj nga thellsija e zemres gjith te mirat ne Jet..!!
Selvija..... Gjithashtu edhe nga teje flm shum per pershendetjen tande, mir mbetesh dhe te deshiroj nje Jet plot me befasija te mira...!!
Dardan Kastrati.... Gjithashtu nga ti i nderuari faliminderit shum per pershendetje tande, gjithashtu kofsh i pershendetur me gjith te mirat inshalla...!!!
uck-aksh.......i nderuari faliminderit shum, gjithashtu mbetesh i pershendetur...

Me shume Rrespekt per ju e Sinqerta..:tongue:

Cia-Ferizaj
18-12-07, 12:42
pershendetje .............

http://i6.tagstat.com/images/user3/53/79/39/5379399625-62558488.jpg

Nirvana Band
18-12-07, 14:00
Pershendetje e nderuara shoqe.

Dardan Kastrati
18-12-07, 14:35
http://img84.imageshack.us/img84/8723/festayw3.gif

Arkza
18-12-07, 14:54
Pershendetje E Sinqerta me Fat Kurban Bajramin , le te jet Vit i mbar per te Gjithe !!

Lona
18-12-07, 15:23
Pershendetje, Urime Festa e Kurban Bajramit,, me fat e te lumture qofshi gjithe jeten.

BaNu Ne JeT I sInQeRt
19-12-07, 08:44
Arkza....Gjithashtu perhajr Kurban BAjramin....te deshiroj nje Jet pa brenga dhe te lumtur SIs.!!
Lona... flm shum gjithashtu perhajr ju koft festa e kurban bajramit ty dhe gjith familjes tande...mire betesh e nderuara...me gjith te mirat...
Nirvana Band....flm shoki gjithashtu te pershendes shume...me shum respekt per ti...
Cia-Ferizaj...thanks shum nga tije gjithashtu po te pershendes i nderuari..
Dardan Kastrati...perhajrt te koft edhe ty kurban bajrami inshalla me gjith te mirat dhe nje VIt tembar...

Mire mbeteshi te gjith...JU deshiroj te gjith nje jet pa Prenga..:smile:
Me respekt per ju..E sinqerta..!!

gazi-de
19-12-07, 09:28
Pershendetje shoqe Urime Festa e Kurban Bajramir,paqja dhe lumturia qofte mbi ju,dhe familjen tuaj...

Gjumashja
19-12-07, 18:39
motrushe...:biggrin:

Me fat Kurban Bajramin... me shpresen qe bajramin e ardhshem ta presim ne Kosoven e Pavarur....

Paradox_13
19-12-07, 19:31
http://ourworld.cs.com/fei%20hun%2018/Disejne_Mia/Eid.gif

LuLjaa
20-12-07, 04:01
Ne Keto ēaste te Bajramit
Buzeqesh ftyra e Muslimanit
Ndriēon Hena dhe Dielli
Feston Toka edhe Qielli

Me Fat festa e Kurban Bajramit

Zoti sjellte paqe e lumturi ne mesin e Juaj!

MemphiSx
20-12-07, 14:01
Urime dhe me Fat,Festa e Kurban Bajramit,dhasht zoti qe Festat tjera ti Festojm ne Kosoven e Pavarur :smile:

Prishtinasja_
20-12-07, 16:42
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_kurban.JPG

BaNu Ne JeT I sInQeRt
21-12-07, 09:14
Faliminderit shume nga ju te gjith GJithashtu PErhajr ju Koft Festa e Kurban Bajramit inshalla Miresija dhe lumturija tju percjellshin ne gjdo hap tejetes...Me nderime E sinqerta..:smile:

Dukagjinas_i
21-12-07, 09:22
Urime Festa e Kurban Bajramit,, Gezimi, Lumturia qofshin mbi Ju dhe familjen Tuaj

~AmaZonA~
21-12-07, 19:31
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy015837146D32.gif

egi
22-12-07, 14:46
urime festa, ishalla don Zoti qe te kesh nje jete te lumtur dhe te gjat sebashku me familjen tende.

Amina
22-12-07, 22:04
Me fat Bajrami banu ne jete e sinqerte e te gjitha te mirat pe rty dhe familjen tende.

hasanmehmeti
22-12-07, 23:22
selamualejkum E Sinqerta e Forumit,

http://img513.imageshack.us/img513/7173/urimza9.jpg (http://imageshack.us)

aLbaChiCk
26-12-07, 23:30
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

Buqja_ch
30-12-07, 07:57
..... Urime vitin e ri 2008 ...

Diana007
30-12-07, 13:40
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Gjumashja
30-12-07, 13:52
motrushe.....
http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3945837/2/istockphoto_3945837_bottle_champagne_saying_happy_ new_year_2008.jpg

Dardan Kastrati
30-12-07, 14:22
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

rilinda
30-12-07, 19:09
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/12817.gif
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/20.gif

Xuki
30-12-07, 23:06
http://photos1.hi5.com/0014/428/216/I4xGsq428216-02.bmp

uck_aksh
31-12-07, 01:06
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dardania-2.jpg

Zana_ch
31-12-07, 01:09
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gif


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/033.gif

Nirvana Band
31-12-07, 20:42
Urime Viti i Ri 2008


Uroj te jet ky vit me te mira e te mbara per ju dhe familjen tuaj.


Gezuar

BaNu Ne JeT I sInQeRt
08-01-08, 12:59
Kerkoj Falje qe shum me Vanes ju rikthej Falemenderimin ...dhe gjithashtu juuroj gjdo te mir ne jet..FLm shume Per Pershendetjet ...:smile:

Cia-Ferizaj
10-01-08, 12:21
pershendetje


http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/hejshqipe2.gif

Amina
12-01-08, 20:06
Hallo, schönes Wochende wünsche ich dir und alles Gute.

uck_aksh
22-01-08, 12:45
Te uroj gjith te mirat ne jet
http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM (http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM)

Diana007
25-01-08, 21:26
Sipati gjite te mirar ti uron Diana.

http://flowers.ua/goods_pics/490_b.jpg

ninnela
27-01-08, 16:31
Uroj te kesh nje uikend te qete

NINNELA

Gjumashja
31-01-08, 00:51
http://419.bittenus.com/englesenita4realluv/sweet%20dreams.gif