PDA

View Full Version : Era1


~AmaZonA~
12-05-07, 11:04
Pėrshendetje Era1 duke lexuar poezit e tua kėrkova njė vend ku tė lė njė pėrshendetje por nuk gjeta njė dhome me mbishkrimin tėnd askund kėshtu qė vendosa tė tė lė njė pėrshendetje tė sinqert kėtu dhe tė dėshiroj shume tė mira nė jetė duke tė dėshiruar qė tė kem sa mė shume krijime tė tuat nė forum...Me knaqėsi lexoj postimet e tua sidomos poezit qė kan njė freski tė veqant...
Me respekt nga AmaZonA

http://img218.imageshack.us/img218/473/9tltersz5.gif (http://imageshack.us)


p.s nėse egziston njė teme pėrshėndetje pėr Era1 kėrkoj ndjes nga moderatoret..

Elina
12-05-07, 11:53
Ju pershendes dhe ju uroje caste te kendeshme ...

http://dl3.glitter-graphics.net/pub/151/151163q6ufhy61nf.gif

Paradox_13
12-05-07, 12:51
.....................
Folėm,
mos ruaj brenda vetes fjalė,
folėm,
e kur mė tė mos dėgjoj,
nga muret e shumta qė do kem pėrreth,
harromė...............

Te gjitha te drejtat te rezervuara nga Era1

E mora ket citat nga dhurata qe me erdhi dikur nga mikja e verrtet e fjales se shkruar.
Verrtet me vie mire dhe ndjej privilegj qe te kemi mes nesh....
Mire se erdhe Era 1,uroj qe te keni shendet dhe penda e juaj te mos ket te ndalur asnjeher...
Me respekt miku i vargjeve tuaja Paradox_13

Zero Cool
12-05-07, 13:39
Nje mireseardhje te ngrohte:


http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/roos-rood-3.jpg

instruktori
12-05-07, 17:01
Pershendetje

Me deshire qe te kalojm mire se bashku

Ju pershendes me shum respekt.

Instruktori

rilinda
27-05-07, 23:14
Pėrshėndetje e nderuar e mirė se na erdhe nė Dardani!
Tė uroj shumė suksese nė tė ardhmen!

Shėndet!
Rilinda

Elina
27-05-07, 23:25
Era mire se erdhe ne mesin tone....

Te urije caste te kendeshme kudo qe je...:smile:

Era1
27-05-07, 23:35
Ju faleminderit per urimet dhe une uroj qe tja kalojme mire se bashku.

instruktori
27-05-07, 23:41
Pershendetje dhe mireseardhje ju deshiroj

Me deshire qe te kalojm mire se bashku ketu ju pershendes

Respekt per ju

Instruktori

Paradox_13
27-05-07, 23:46
Era,dhomat tuaja te pershendetjeve po dalin si kepurdhat pas shiut,e meriton se mendoj do kesh aq shume pershendetje sa qe vetem nje dhome veshtir ti pranoj te gjitha.
Ju pershendes edhe nje here.
Me respekt Paradox_13

UniCorN
27-05-07, 23:50
Edhe une pershendes Era-ne, nje margaritar i vertete poezie ne kete forum...

Prishtinasja_
28-05-07, 11:18
:smile:

http://www.geocities.com/allmywebrings/welcome_rose_set.jpg

Me respekt

Prishtinasja_:smile:

Era1
28-05-07, 11:50
Mie te nderuar!
Ju falenderoj te gjitheve me shume respekt se jo per gje por po ndihem shume e perkedhelur :smile:

instruktori
02-06-07, 15:51
Pershendetje dhe shume te mira


Instruktori

Giovanni
03-06-07, 15:13
Te pershendes dhe te uroj nje fillim jave te kendshme.

Giovanni.

Era1
03-06-07, 15:18
Instruktori dhe Giovani ju falenderoj dhe ju uroj nje jave te qete.

Elina
03-06-07, 15:47
Ju deshiroje nje dite te mbare ...:smile:

rilinda
09-06-07, 16:40
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

instruktori
10-06-07, 02:40
Vikend te kendeshem

luckyman
10-06-07, 14:18
Tung............

Era1
10-06-07, 18:38
Pershendetje te gjitheve dhe falenderime per urimet.

Zero Cool
14-06-07, 19:03
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif

schütze
21-06-07, 21:49
Pershendetje nga schützehttp://www.locolobo.net/excolourrose.gif

instruktori
23-06-07, 17:04
Vikend te mire..............

Paradox_13
08-09-07, 08:39
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/goodluck2.gif

Era1
08-09-07, 11:21
Faleminderit Paradox.

vjeshta
30-11-07, 18:56
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

turisti
11-12-07, 19:40
Lule shkon tek lulja.
http://www.orichas.com/espanha/reflexiones/perfect%20rose.jpg __________________

Era1
15-12-07, 21:29
Vjeshta dhe turisti ju falenderoj shume per pershendetjet tuaja.

JU uroj vetem te mira ne jete , paqe dhe lumturi.

Ma-Origano
15-12-07, 21:50
gjtihashut mir se vjene!

uck_aksh
17-12-07, 05:20
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg

Dardan Kastrati
18-12-07, 15:23
http://img57.imageshack.us/img57/2839/festaot3.gif

Lona
18-12-07, 15:34
Pershendetje era1 , Urime Festa e Kurban Bajramit,, Gezimi, Lumturia qofshin mbi Ju dhe familjen Tuaj gjithe jeten.

Linka_pz
18-12-07, 23:13
Me fat Kurban Bajrami ,Fat dhe Lumturi ne Jete !

Linka_Pz

gazi-de
19-12-07, 09:32
Pershendetje dhe urime festat e fund vitit...................

Zero Cool
19-12-07, 12:45
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Merry_Christmas_1024.jpg

LuLjaa
21-12-07, 02:12
Urime festa e Kurban Bajramit

Gėzim, harmoni dhe dashuri mbreterofte ne Familjen tuaj!

~AmaZonA~
21-12-07, 09:00
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy015837146D32.gif

Dukagjinas_i
21-12-07, 09:31
Urime Festa e Kurban Bajramit, Fati, Gezimi dhe Lumturia qofshin mbi Ju, dhe familjen Tuaj !

Buqja_ch
30-12-07, 08:16
.... Urime vitin e ri 2008 .....

Diana007
30-12-07, 13:03
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Elina
30-12-07, 13:16
Me shprese qe viti i ardheshem te jete edhe me i sukseseshem ne te gjitha sferat e jetes,,, te pershendes...


GEZUAR!


Elina !

Dardan Kastrati
30-12-07, 14:34
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Gjumashja
30-12-07, 14:46
http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3945837/2/istockphoto_3945837_bottle_champagne_saying_happy_ new_year_2008.jpg

Arb
23-02-08, 12:50
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Diana007
23-02-08, 16:41
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
24-02-08, 11:52
http://img89.imageshack.us/img89/2171/1kc1a9be97cdei6tk6.jpg

halla e madhe
02-03-08, 14:47
E nderuara Era1

Urime Ditelindja!

Suksese te gjitheanshme ne jeten tuaj ju deshiron

halla e madhe

MemphiSx
02-03-08, 16:33
Era1 te pershendes dhe te uroj nje dit te lumtur kudo qe je :)

Njashtu po ta uroj ditelindjen edhe une :)

Guri i madh
03-03-08, 00:25
E nderuara Era1


urime ditlindja dhasht zoti qe te festoni edhe shum e shum ditlindje tjera


me respekt Guri i madh

Era1
05-03-08, 22:30
Ju falenderoj te gjitheve per urimet dhe ju uroj qetesi dhe vetem te mira.

(Te me falni per vonesen.)

Me shume respekt per te gjithe ju-

Era

Diana007
08-03-08, 16:10
Era urime 8 Marsi.

http://www.phgifts.com/pictures/flowers/roses/rose100-big.jpg

SoKoLi-i-Maleve
10-03-08, 20:09
E nderuara Era1

Urime Ditelindja!

Suksese te gjitheanshme ne jeten tuaj ju deshiron

halla e madheUrime DiteLindja,per shum vjet,gezim,perparim dhe hare ne jeten tuaj ju deshiron aj qe ju e dini

Era1
10-03-08, 21:37
Urime DiteLindja,per shum vjet,gezim,perparim dhe hare ne jeten tuaj ju deshiron aj qe ju e dini

Vone shume vone. Aq vone sa e paskam harruar ditelindjen.

ninnela
13-03-08, 14:14
Pershendetje Per Ty Era

Ninnela

natyra
02-03-13, 18:18
E nderuara Era1/Poete e poezive Brilante:)
Befas hasa ne numrin tend te Ditelindjes nga ky nen Forum,pa verejtur se a je me shkrime akoma nen kete Forum?
Por si do qe te jete,erdha te te percjell ni Urim nga ZEMER per Ditelindjen tende Sot. Sot dhe te shum motshme nga nje Mike e vjeter dikur/Hajla.Nga ne ni forum qe dinim te respektoim gjitha moshat pa dallime,sikur ta dija se a jeni akoma atje me shkrime te arta poetike si dikur?a po si doket paske zgjedhur ni tjeter forum te pershtatshem nga ketu,mu ne mes te disa njerzve sipas shijes tuaj.Edhe,pse koha beka te veten ne rrethana te ndryshme...ashtu si dhe njerzit cilet per qudi po shendrrohen mrenda dite ne lloje lloje fytyrash!Dhe,Ec e bjeri ne fije atyre qe te ke an per te mire?lol

Por une me kenaqesi vendosa ni Sofer tjeter,mu pran Odes tende ketu, ashtu ne menyre bujare ashtu si dikur qe kishim ni zemer te hapur per te gjithe pa dallime,si Forumista Virtual.

http://www.dardania.biz/vb/upload/attachment.php?attachmentid=2252&stc=1&d=1362243564

Me respekt me te madhe ndaj ni Poete si Ty.

Natyra nga ketu:)