PDA

View Full Version : Marta!


Shqiptare
23-05-07, 16:16
http://t5.imagechef.com/ic/imgout/samp7942ddc8d120a1c1.jpg


Ju urojme qaste te mira dhe te bukura ne forumin e Dardanise!

Shqipja :smile:

RiannA
23-05-07, 16:29
Mir se erdhe

t“pershendes

marta
23-05-07, 16:31
mirsejugjeta te gjithave!

SANTANA-29
23-05-07, 17:08
Mir se erdhe e nderuar qaste te kendshme ne dardani,,:smile:

Preshevar
23-05-07, 18:11
Mir se vini Marta,. :smile:

Giovanni
23-05-07, 20:53
Mire se erdhe ne mesin tone.
Te deshiroj qe te kalosh sa me bukur.

instruktori
23-05-07, 21:18
Mire se erdhe ne mesin tone dhe te urojm qaste te mira ne FD

turisti
23-05-07, 22:04
Mire se erdhe e nderuar.:smile:

http://www.kleurrijkovezande.nl/bloemen/rode%20roos.jpg

uck_aksh
24-05-07, 00:52
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

instruktori
26-05-07, 22:31
erdha ketu te la kete mesazh per ju


Vikend te kendeshem


Instruktori

ninnela
28-05-07, 19:39
E nderuara Marta te pershendes nga zemra duke te deshiruar mireseardhje me keshtjellen tone dardane

Kalofsh sa me mire

Respekt Ninnela

rilinda
28-05-07, 23:34
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda