PDA

View Full Version : Ethnic Albanian


Preshevar
25-05-07, 13:50
Tė nderuar Shqipėtar, Shqipėtare.., Vllezėr dhe Motra.., Me njė nder tė madhė e tė veqant !

Shprehi dėshirėn t'ja dhuroj njė odė shokut tonė, vėllaut ton,.. tė nderuarit Ethnic Albanian !

I uroj njė mirse ardhje ne forumin Dardan duke i dėshirue bised tė kėndshme.

Gjithashtu e shfrytzoj kohėn ti uroj edhe shėndet tė mir, paqe, lumturi, mirsi e shum shum tjera tė mira pėr kėt jet dhe tjetrėn.

Po e mbaroj duke i lėn rend te tjerve duke tė pershendetur me Pėrshėndetjet mė tė sinqerta, mė tė ngrohta qė egzistojnė, "Es-Selamu Alejkum Ethnic Albanian" !

Preshevari.

Shqiptare
25-05-07, 13:55
Pershendetje per Ethnic Albanian.

Ju uroj caste sa me te mira ne forum. Miqte e mire jane te mireseardhur perhere, ngase ato shperndajne vetem te miren kudo qe jane :smile:

Selam/Paqe :smile:

Ethnic Albanian
25-05-07, 14:26
alejkumuselam vlla nga Presheva,

Allahu ju shperbleft me te gjitha te mirat!
Allahu tė ruajt ty dhe familjen tuaj!
Tė nderuar Shqipėtar, Shqipėtare.., Vllezėr dhe Motra.., Me njė nder tė madhė e tė veqant !

Shprehi dėshirėn t'ja dhuroj njė odė shokut tonė, vėllaut ton,.. tė nderuarit Ethnic Albanian !

I uroj njė mirse ardhje ne forumin Dardan duke i dėshirue bised tė kėndshme.

Gjithashtu e shfrytzoj kohėn ti uroj edhe shėndet tė mir, paqe, lumturi, mirsi e shum shum tjera tė mira pėr kėt jet dhe tjetrėn.

Po e mbaroj duke i lėn rend te tjerve duke tė pershendetur me Pėrshėndetjet mė tė sinqerta, mė tė ngrohta qė egzistojnė, "Es-Selamu Alejkum Ethnic Albanian" !

Preshevari.

Ethnic Albanian
25-05-07, 14:27
Pėrshendetje Shqipe,

shume flm..Pershendetje per Ethnic Albanian.

Ju uroj caste sa me te mira ne forum. Miqte e mire jane te mireseardhur perhere, ngase ato shperndajne vetem te miren kudo qe jane :smile:

Selam/Paqe :smile:

ssara
25-05-07, 14:58
Pershendetje te sinqerta per ty Ethnic Albania te deshiroj qdo te mire ne jete.....

Ethnic Albanian
25-05-07, 16:31
Sara edhe une te pershendes dhe te deshiroj te gjitha te mirat!


Pershendetje te sinqerta per ty Ethnic Albania te deshiroj qdo te mire ne jete.....

arton bala
25-05-07, 16:47
Pershendetje mik i ri!!
E gezofsh nofken shume specifike, dhe te deshiroj perjetime te kendshme me miqtź e tu dardanź.

Ethnic Albanian
25-05-07, 17:15
pershendetje edhe nga une, shume flm.......


Pershendetje mik i ri!!
E gezofsh nofken shume specifike, dhe te deshiroj perjetime te kendshme me miqtź e tu dardanź.

rilinda
29-05-07, 01:56
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda