PDA

View Full Version : Pse nė Forumin Dardan?


Murgesha
26-05-07, 17:59
Tė nderuar anėtar!

Ndoshta jeni apo nuk jeni anėtar nė forume tjera kjo nuk ėshtė me rėndėsi. Ēka e ban tė veēantė pėr ju forumin Dardan qė ju me dėshirė rrini e shkruani nė kėtė forum, ndani mendimet me tė tjerėt?

Opcioni i pestė ėshtė Tjetėr, nėse pėrcaktoheni pikėrisht pėr atė opcion do tė doja ta thoni edhe ēka?

Pėrshėndetje pėr tė gjithė qė do tė merrni pjesė nė kėtė temė.

Murgesha!

Albanian eX|PerT
26-05-07, 19:33
Tjeter (cka?), e kam jeten ketu! :smile:

GjIlAnAsI_cSi
26-05-07, 19:39
Tjetėr (ēka?) ..


Sepse ishte faqeja e parė shqiptare qė kam njoft nė internet.. dhe kshtu mė ka mbet dhe mė ka hy nė zemer... njėashtu ėshtė edhe forumi i parė qe mė ka hy ne qjef dhe me ka ba me u dashuru qe saher te jam ne internet te vizitoj forumin dhe shkrimet e fundit qe jan bere.. egal a jan serioze apo jo..

Gjith te mirat.

Era1
26-05-07, 20:10
Me pelqen te ndaj mendime me shume njerez sepse perfiton me shume.

Zero Cool
26-05-07, 21:15
Tjetėr (ēka?) ...


Sepse ne ate kohe kur kam ardhe une, kjo ishte nje faqe e vockeeeeeeeeeel dhe nje nder faqet e para te njoftura ne internet edhe pastaj ja filluam me nje chat te vockeeeeeel (dashuria pastaj u shendrru ne dardania), edhe tani me lidhin emocione te asaj kohe...ZC

instruktori
26-05-07, 21:41
Me pelqen qe te komunikoj me njerz te mi siq jane shqipetaret.


Gjate komunikimit shkembejm mendime te ndryshme dhe perfitojm nga kjo .

sherri
26-05-07, 22:18
Anetaret e forumit.....Cdo Forum ka Anetar!?

Temat e forumit.....Gjithashtu,cdo Forum ka Tema!?

Shoqria Dardane......esht nje shoqri e veqant besoj.

Aje qe e ben edhe me te veqant ket Forum esht;Stafi,per te cilin edhe votova,

Fizionomin nje Forumi i jep Stafi udheheqes,nje staf tolerant mban afer anetar te till,nje Staf i drejt po ashtu......
Per pos nje Stafi te mire ketu ka edhe disa anetar,qe jashtzakonisht i respektoj....disa nga ta (permes shkrimeve)i njof nga F. Kosovaret.com(i ndjeri hahaha)

Murgesha
26-05-07, 22:20
Anetaret e forumit.....Cdo Forum ka Anetar!?

Temat e forumit.....Gjithashtu,cdo Forum ka Tema!?

Shoqria Dardane......esht nje shoqri e veqant besoj.

Aje qe e ben edhe me te veqant ket Forum esht;Stafi,per te cilin edhe votova,

Fizionomin nje Forumi i jep Stafi udheheqes,nje staf tolerant mban afer anetar te till,nje Staf i drejt po ashtu......
Per pos nje Stafi te mire ketu ka edhe disa anetar,qe jashtzakonisht i respektoj....disa nga ta (permes shkrimeve)i njof nga F. Kosovaret.com(i ndjeri hahaha)

Sherro tė falemnderit qė keni njė mendim tė tillė pėr stafin Dardan.
Valla mė bėre kurreshtarre shumė cili i ndjerė je ti nga ai forum hahahahahaahaaaaaa

sherri
26-05-07, 22:48
Sherro tė falemnderit qė keni njė mendim tė tillė pėr stafin Dardan.
Valla mė bėre kurreshtarre shumė cili i ndjerė je ti nga ai forum hahahahahaahaaaaaa
hahahahahaha jo une sjam i ndjeri ende hahahaha,mendova forumi i ndjer...me sa di nuk egziston me...e kush isha hmmmm nuk tregoj ketu veq n“vesh:mad:

Gertruda
26-05-07, 23:34
Te shofe kur do ndalen ofendimet qe beni njeri tjetrit.

rilinda
26-05-07, 23:49
Te shofe kur do ndalen ofendimet qe beni njeri tjetrit.

Deri sa ka persona tė atillė, tė dashuruar nė vetvete, tė mbushur me vetveten, e qė paraqiten fallc kinse jemi modern, e e dimė kuptimin e fjalės "tolerancė" ofendimet nuk do tė ndalen...

Shėndet!
Rilinda

Albanian eX|PerT
27-05-07, 00:04
Une jam ne kete forum per nje vajze!

LuLjaa
27-05-07, 00:05
Deri sa ka persona tė atillė, tė dashuruar nė vetvete, tė mbushur me vetveten, e qė paraqiten fallc kinse jemi modern, e e dimė kuptimin e fjalės "tolerancė" ofendimet nuk do tė ndalen...

Shėndet!
Rilinda

Shėndet pra rilinda ... :biggrin: ama Pavarsia nuk vjen keshtu nese nuk nalen qato qe that edhe ju :P

Shoqėria m'pelqen mu ma shume edhe per at hy ketu

Por mas shumti hy per rilinda me ja dhan ka ni shapull ,, :biggrin: :tongue:

LuLjaa
27-05-07, 00:07
Une jam ne kete forum per nje vajze!

Ta ruajt Zoti rilinden ty hoo se edhe ti kishe dit ēka me zgjedh :)

rilinda
27-05-07, 00:08
Edhe unė nuk lėvizi hiē prej shpullave tua. :D:D

LuLjaa
27-05-07, 00:12
Edhe unė nuk lėvizi hiē prej shpullave tua. :D:D

Ma merr menja se edhe ti per qata hyn ketu ,,, :biggrin:

rilinda
27-05-07, 01:55
Ma merr menja se edhe ti per qata hyn ketu ,,, :biggrin:

Po, kuptohet ajo :biggrin:

Sinqerisht, nė forumin Dardan, nuk e di se si kam hyrė, por kam mbetur falė Murgeshės. Mė pėlqen ndarja e mendimeve me tė tjerėt, por nuk mė pėlqen jotoleranca e disave, qė e kėrkojnė armiqėsinė nė ēdo tė dytin hap!
Personalisht mundohem qė t'i kem raportet nė nivel me tė gjithė, por disa me ngulm po e kėrkojnė edhe injorancėn (tė cilėn nuk e kam qejf fare), e po mė detyrojnė qė tė shkruaj edhe kundėr dėshirės time...

Miqėsisht!
Rilinda

LuLjaa
27-05-07, 02:27
Po, kuptohet ajo :biggrin:

Sinqerisht, nė forumin Dardan, nuk e di se si kam hyrė, por kam mbetur falė Murgeshės. Mė pėlqen ndarja e mendimeve me tė tjerėt, por nuk mė pėlqen jotoleranca e disave, qė e kėrkojnė armiqėsinė nė ēdo tė dytin hap!
Personalisht mundohem qė t'i kem raportet nė nivel me tė gjithė, por disa me ngulm po e kėrkojnė edhe injorancėn (tė cilėn nuk e kam qejf fare), e po mė detyrojnė qė tė shkruaj edhe kundėr dėshirės time...

Miqėsisht!
Rilinda

Mire paske than, gjithashtu pajtohem me mendimin tan ( Ketu s'kam ēka me shtu une me ty jam ) :P

uliksi31
27-05-07, 04:31
O Zot pranoje lutjen e Lules, sepse ma kenaqi zemren!

Kam ditur cka te zgjedhi, ... ajo zgjedhje ma embelsoi jeten!

Shume mire ke dijt me zgjedh edhe une po ta uroj. Por kur po i veni kapak, se sun ta majm ciken kaq gjat. Ti po sheh se jetojm ne kohe te veshtira e prite Zot del dikush e ta grabit. Tani dy palt ne bela edhe ti edhe na te shpis. Ahahahahahahahaha

pleshti
27-05-07, 07:50
Une votova per stafin. Ne forumet e tjera smi kan duruar pickimet e mia e gjithe me perjashtojshin.

arber145
27-05-07, 19:20
PO hi nganjeher me shikue cka ka te re pse jo!!
Dhe e njoh moti kohe kete faqe si anetar i ri e i vjeter e i clyer e prap i mireseardhur, i prejashtuar,i pranuar vitet po ikin Dardania ende eshte ketu

Albanian eX|PerT
27-05-07, 20:55
Shume mire ke dijt me zgjedh edhe une po ta uroj. Por kur po i veni kapak, se sun ta majm ciken kaq gjat. Ti po sheh se jetojm ne kohe te veshtira e prite Zot del dikush e ta grabit. Tani dy palt ne bela edhe ti edhe na te shpis. Ahahahahahahahaha
Mos ta ndin be vllavi jem, se tash kemi me qit dor inshaAllah! :wink:

Ty kam met mor me na ba niqah/kurorzue, mos harro, meri edhe deshmitaret! :tongue:

turisti
03-06-07, 01:43
Votova per :

Tjetėr (ēka?) >>> argetim!