PDA

View Full Version : Luckyman!


Agolli
28-05-07, 16:33
Nese i ke dy shtepi atehere ktheje Banesen.......:tongue:
Jo, jo shaka vendosa ta hapi nje ode enkas per ty, pra shtepija e trete!
Te pershendes duke ju deshiruar c'do te mire ne jete, suksese dhe shendet ne t'gjitha sferat e jetes!
Ju deshiron Agolli!

luckyman
28-05-07, 16:58
Nese i ke dy shtepi atehere ktheje Banesen.......:tongue:
Jo, jo shaka vendosa ta hapi nje ode enkas per ty, pra shtepija e trete!
Te pershendes duke ju deshiruar c'do te mire ne jete, suksese dhe shendet ne t'gjitha sferat e jetes!
Ju deshiron Agolli!Ju faleminderit,gjithéashtu ju deshiroj gjdo te miré.

kalo miré.

Arb
28-05-07, 18:07
Pershendetje i nderum!

E gjithe te mirat!

ninnela
28-05-07, 18:46
Pershendetje per ty i nderuar dhe njiherit te deshiroj mireseardhje ne mesin e shoqerise dardane

Ja kalofsh sa me mire

Respekt NINNELA

luckyman
28-05-07, 21:24
Ju faleminderit te gjithve.
kamé kenaqsi qe gjindem ne mesin e juaj.

rilinda
28-05-07, 23:20
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

luckyman
29-05-07, 00:43
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
RilindaJufaleminderit.

njefsha miré per ty.

Prishtinasja_
29-05-07, 12:22
http://www.abbeville.com/images-catalog/full-size/0789206048.jpg


Best regards

Prishtinasja_:smile:

Reana
30-05-07, 05:43
Nje pershendetje miqesore per juve.

Reana

Dreni30
30-05-07, 10:41
Kaloni bukur kudo qe te jesh.

Dreni.

luckyman
30-05-07, 19:57
http://www.abbeville.com/images-catalog/full-size/0789206048.jpg


Best regards

Prishtinasja_:smile:Danke schön.po shkoj e marr do ujé tja qes lulave.

luckyman
30-05-07, 20:01
Nje pershendetje miqesore per juve.

ReanaFalemunderit Reana,kalofsh bukur.

luckyman
30-05-07, 20:01
Kaloni bukur kudo qe te jesh.

Dreni.Njefsha miré per ty.

Elina
31-05-07, 10:39
Ju pershendes...

luckyman
31-05-07, 19:30
Ju pershendes...Thank you...:smile:

turisti
31-05-07, 20:15
Mireseardhjen e mire dhe momentet e lumtura

te deshiron

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

luckyman
31-05-07, 20:41
Mireseardhjen e mire dhe momentet e lumtura

te deshiron

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.Ju faleminderit.

ssara
01-06-07, 12:41
Pershendetje Luckyman te uroj nje dite te bukur per ty....

Zero Cool
02-06-07, 11:23
Vikend te bukur te uroj i nderuari mik.

instruktori
02-06-07, 15:19
Pershendetje dhe shume te mira.


Instruktori

luckyman
03-06-07, 00:56
Pershendetje Luckyman te uroj nje dite te bukur per ty....Jufaleminderit. :smile:

luckyman
03-06-07, 00:57
Vikend te bukur te uroj i nderuari mik.Jufaleminderit.

luckyman
03-06-07, 00:58
Pershendetje dhe shume te mira.


InstruktoriJufaleminderit.

rilinda
09-06-07, 16:42
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

luckyman
09-06-07, 17:36
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif
Faleminderit Rilinda, tung.

Zero Cool
14-06-07, 19:22
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif

luckyman
14-06-07, 23:01
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif


Miré se t`pruni zoti (ne oden time)a pe deshsé qaté seter shlirov paké.:biggrin:

Psikologu
17-06-07, 12:20
Pershendetjet e mia pėr ju i nderuari Mik !Ju deshiroj vikend tė lendeshem dhe cdo tė mirė ne jeten e juaj .Me nderime dhe respekt per ju ;Psikologu

luckyman
17-06-07, 13:00
Pershendetjet e mia pėr ju i nderuari Mik !Ju deshiroj vikend tė lendeshem dhe cdo tė mirė ne jeten e juaj .Me nderime dhe respekt per ju ;PsikologuJu faleminderit gjdo

luckyman
17-06-07, 13:00
Pershendetjet e mia pėr ju i nderuari Mik !Ju deshiroj vikend tė lendeshem dhe cdo tė mirė ne jeten e juaj .Me nderime dhe respekt per ju ;PsikologuJu faleminderit dhe gjdo te miré.

aLbaChiCk
17-06-07, 17:10
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Sunday2-2.gif

luckyman
17-06-07, 17:13
Thank you AlbaChick.,edhe uné ty te deshiroj nje vikend te kendshem.

RiannA
18-06-07, 00:30
Hej oohh njeri i mir,

qa bone ti?
Qe sa e gjeta oden tone...uuuu mashalla sa mir koka...hahahaha

tpershendes quuuuum a...lajm kaniher kur je kseide

rilinda
18-06-07, 04:04
http://www.hi5tools.com/myspace-images/goodday/prod_788_23248.gif

luckyman
18-06-07, 20:40
RIANNA------faleminderit,a e komé ndreq dhomen miré :biggrin:,mu ka bo pak pa u lyyy,po piné duhan shumé.!:tongue:


RILINDA-----Thank you veeeeerrrry much,. ēao.

egi
19-06-07, 00:35
pershendetje lucky
http://www.myspaceacademy.com/glitter_graphics/good_luck/good_luck_glitter_graphic_04.gif

luckyman
22-06-07, 00:05
Faleminderit EGI,.......kamé nevojé per "lucky" (fat).:biggrin:

egi
22-06-07, 09:52
Faleminderit EGI,.......kamé nevojé per "lucky" (fat).:biggrin:

jo bre s'ki nevoj, emri te ndihmon :smile:

Prishtinasja_
24-06-07, 12:37
:biggrin:

http://www.grusskartenfreunde.de/images/cards/wtage/wtage7.gif

luckyman
24-06-07, 12:55
Vielen Dank Prishtinasja.

gjithéashtu ju deshirojé vikend te qeté. Gruss

lazdrani
23-07-07, 12:02
Lucy pershendetje te sinqerta gjithe te mirat ne jete.Lazdrani

Zero Cool
30-07-07, 16:16
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/4e.gif

rilinda
03-08-07, 11:18
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

ssara
12-08-07, 08:01
Prano nje pershendetje te sinqert prej meje.........

Zana_ch
24-08-07, 19:37
PERSHENDETJE NGAx ______x ____________ x ______x
x xxxxxxxxxxxxxxx _____ x xxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx __ x xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx _x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxx ZANA_CH xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxx x
x xxxx x
x x x
x

Guri i madh
05-10-07, 14:17
i nderuar Luckyman ju pershendes dhe ju deshiroj nji fundjav te mir

rilinda
11-10-07, 21:02
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

luckyman
11-10-07, 21:42
"Guri i MADH"
"Rilinda"

jufaleminderit,............e bofshi hajr :biggrin:

Prishtinasja_
12-10-07, 10:48
http://www.albislam.com/urim.jpg

aLbaChiCk
12-10-07, 10:55
Paqa dhe meshira e All-llahut qofte mbi Ju Me fat per shumė vite, festa e Fitėr Bajramit

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/bajrami.gif

SANTANA-29
12-10-07, 15:17
Uroj Festen e Bajramit e Allahu Ja u Pranoft Agjerimin Allahu Ju Shperbleft Me Te Mirat e Tij , Duke Uruar Te Keni Ne Trup Shendet, Ne Pune Vullnet, Ne Mendje Qetesi, Ne Ide Drejtesi, Ne Familje Harmoni e Ne Jete Qdo Here Lumturi.
Psh..santana-29.......................

LuLjaa
12-10-07, 16:36
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif

gazi-de
19-10-07, 17:06
Pershendetje.......................

ninnela
21-10-07, 00:52
Te pershendes

Uikend te qete

Amina
21-10-07, 11:05
Luckyman te falenderoje per mbeshtetjen e postimeve te mija, te pershendes dhe te uroje nje te diel relaksuese.

Prishtinasja_
23-10-07, 09:30
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x42.jpg

Elina
28-10-07, 13:57
http://www.kiwigiftsolutions.co.nz/site/giftsolutions/images/champagne_wine_gift_box_chocolate.jpg

Lijanna
11-11-07, 21:18
http://i164.photobucket.com/albums/u34/absmom_2007/hello.gif

Amina
13-11-07, 17:06
Hej lucky, kalo mire dhe te gjitha te mirat.

luckyman
14-11-07, 22:38
Ju faleminderit per vizinten qe me keni bere .

Prishtinasja_
20-11-07, 20:23
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x275.jpg

Prishtinasja_
28-11-07, 00:30
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/diteneflamurit13.gif

rilinda
28-11-07, 14:38
http://img148.imageshack.us/img148/9711/28nentorizv5.png (http://imageshack.us)


Gėzuar Festa e 28 Nėntorit- dita e simboleve tona tė shenjta dhe e krenarisė kombėtare!

luckyman
28-11-07, 18:09
*PRISHTINASJA*, *RILINDA*,....ju faleminderit shume per urim.

Arb
28-11-07, 18:52
Urime Dita e Flamurit

http://www.veriu.com/vp/mkportal/modules/reviews/images/flamuri.gif

uck_aksh
29-11-07, 02:14
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-1.jpg

vjeshta
30-11-07, 17:53
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Luana
03-12-07, 00:31
http://i91.photobucket.com/albums/k313/leisa_03/havealovelyday.gif

Amina
03-12-07, 08:05
Pershendetje Luckyman, ehhh qka me ba se per mister dardania veq 1 vote e kisha, voten e 2 ta kisha dhene ty heheheh
Te gjitha te mirat.

Gjumashja
05-12-07, 11:09
luckyman te pershendes dhe uroj qe te jesh gjitheher lucky . . .

LuLjaa
21-12-07, 02:19
Urime festa e Kurban Bajramit

Gėzim, harmoni dhe dashuri mbreterofte ne Familjen tuaj!

~AmaZonA~
21-12-07, 19:58
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy124643946D31.gif

aLbaChiCk
26-12-07, 23:39
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

Buqja_ch
30-12-07, 07:50
.... Urime vitin e ri 2008 ......

Dardan Kastrati
30-12-07, 15:05
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Elina
30-12-07, 15:37
Me shprese qe viti i ardheshem te jete edhe me i sukseseshem ne te gjitha sferat e jetes,,, te pershendes...


GEZUAR!


Elina !

Sy_kaltra
30-12-07, 15:38
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_Gezuar_vitin_e_ri16.jpg

rilinda
30-12-07, 18:55
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/12817.gif
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/20.gif

Xuki
30-12-07, 23:20
http://photos1.hi5.com/0014/428/216/I4xGsq428216-02.bmp

uck_aksh
31-12-07, 00:50
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dardania-2.jpg

Zana_ch
31-12-07, 00:52
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gif


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/033.gif

LuLjaa
11-02-08, 01:23
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/273.gif

luckyman
12-02-08, 20:17
Ku ku pėr mu se kokna korit!(:biggrin:)gjithė kta musafir,e un ksajde jo!!!

Ju faleminderoj tė gjithve,pėr urime dhe pershendetje.

ju kthefsha me t`mira, luckyman

Amina
12-02-08, 20:19
Prano edhe nje pershendetje nga une luckyman.

luckyman
12-02-08, 20:26
Prano edhe nje pershendetje nga une luckyman.Vielen dank Amina,

gruss luckyman

Prishtinasja_
19-02-08, 12:15
http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

turisti
21-02-08, 21:29
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Arb
23-02-08, 12:17
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Diana007
23-02-08, 16:59
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:45
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

lovely
29-02-08, 08:53
Urime Pavarsia o Luckyman!! ishalla ke gjithe luck... :smile:

lovely
25-03-08, 22:50
http://img119.imageshack.us/img119/131/00bkie22716784ql2.jpg

Guri i madh
16-05-08, 19:25
pershendetje per juve miku i nderuar Luckyman


me respekt per juve Guri i madh

Skyfter
05-07-08, 22:37
Te pershendes shoki ..
ndegjohemi te muzika :biggrin:

kalo cool

luckyman
06-07-08, 21:07
Kokna bo hooor :biggrin:

gjethė kta musafir e une rrugav

**Ju faleminderit pėr pershendetje**

Arb
07-07-08, 01:07
Ka je met o njeri... ki hup krejt...

Skyfter
10-07-08, 11:36
Luckyman te pershendes shoki ....

http://de.youtube.com/watch?v=YamDoDK71Ds :wink:

luckyman
13-07-08, 11:35
ARB
SKYFTER

ju faleminderit per pershendetje.

Murgesha
13-07-08, 12:53
Luckyman tė pėrshėndes nga zemra, e sinqerisht mė vie keq qė kėtė gjė nuk e paskam bėrė gjer mė tani e kjo assesi nuk do tė thotė qė nuk lexoj shkrimet tuaja por....!!


Kalo bukur kudo qė je.


Murgesha!

luckyman
13-07-08, 19:58
Thenx!
**MURGESHA**

Rizuana
28-07-08, 23:53
http://i102.photobucket.com/albums/m89/Kandyman__1/HELLO__.jpg

Te uroj krejt t'mirat.

Rizuana

gazi-de
29-07-08, 12:42
Pershendetje i nderuar nje dite te mbare te uroje..

luckyman
26-08-08, 20:05
*RIZUANA*,*GAZI-de*

ju faleminderit per pershendetje

Zero Cool
06-09-08, 10:12
http://www.coolfreeimages.net/images/good_morning/good_morning_03.gif

Prishtinasja_
30-09-08, 15:44
http://img215.imageshack.us/img215/1930/rosekoranpk3.jpg

ninnela
01-10-08, 00:50
Zoti leshon bekimin
mbi ata qe besojne
u dhuron dite
kur mund te festojne
ruaji keto festa
si ata dy sy
dhe dije se Bajrami
eshte dhurate per ty


ME FAT FITER BAJRAMI

vjeshta
18-10-08, 21:37
http://img221.imageshack.us/img221/7366/vjeshtaod8.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

gazi-de
26-12-08, 17:42
http://img187.imageshack.us/img187/4574/2009in4.gif

MemphiSx
30-12-08, 00:52
http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/ny/ny0904.gif

Amina
31-12-08, 00:14
GEZUAR, Lucky, FAT DHE SUKSESE:smile:http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/6149793/2/istockphoto_6149793-happy-new-year-2009.jpg

Jana
31-12-08, 11:37
URIME VITI I RI...
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png

Zana_ch
13-02-09, 21:51
http://img34.glitterfy.com/44/glitterfy134800764D30.gif

Guri i madh
14-02-09, 03:25
pershendetje per juve miku i nderuar ose fqiu i nderuarme respekt per juve Guri i madh

Lijanna
26-07-09, 12:58
Pershendetje Luckyman :)

Guri i madh
08-08-09, 21:17
pershendetje per juve miku i nderuar

luckyman
10-08-09, 19:55
*Zero Cool*.*Prishtinasja*,*ninnela*.*vjeshta**Gazi*,*am ina*,*MemphiSix*,*Jana*,*Zana-ch*,*Lijanna*,.*Guri i (qmuar)imadh*......

Ju faleminderit nga zemra.......njefsha mire per ju.

Agolli
10-08-09, 20:05
Pershendetje Shoki!
Ēa bonde, a je mbajre dhe nga je tretur ore Lucky? :biggrin:
Ju shoqerofte jeta, me t'mira dhe me muzik :)

luckyman
10-08-09, 20:11
Pershendetje Shoki!
Ēa bonde, a je mbajre dhe nga je tretur ore Lucky? :biggrin:
Ju shoqerofte jeta, me t'mira dhe me muzik :)O ku je Agoll burri,...qe perbes ,mbarova tuj pununun :biggrin:

Agolli
10-08-09, 20:15
O ku je Agoll burri,...qe perbes ,mbarova tuj pununun :biggrin:
Qe be, ketej m'ke edhe mua :biggrin: Shuj se shyqyre qe e kemi kete pune!
Gezohem qe t'pava ksajde! :)

Zero Cool
15-08-09, 10:32
http://www.jazzycomments.com/comments/images/saturday/saturday7.gif

Amina
30-08-09, 08:51
http://images3.bilder-speicher.de/show.php?type=image_490&id=08100201720259&vary=1

gazi-de
31-08-09, 00:19
http://img53.imageshack.us/img53/830/pershendetje.jpg

Amina
18-11-09, 23:00
Pershendetje edhe ty luckyman:smile:

Albonita
22-11-09, 16:15
Te pershndes dhe deshiroj nje Dite te djelle te qet.!!

Me Rrespekt ---> Albonita.

http://img19.imageshack.us/img19/9043/rosalinda03ro.jpg (http://img19.imageshack.us/i/rosalinda03ro.jpg/)

Albonita
27-11-09, 07:50
http://img21.imageshack.us/img21/677/indexpf5.gif (http://img21.imageshack.us/i/indexpf5.gif/)

rafet llapjani
27-11-09, 09:56
Me fat festen e Kurban Bajramit (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=20828)

luckyman
06-12-09, 22:09
Ju faleminderit (te gjithve ne oden time )per pershendetje dhe urime!

Albonita
10-12-09, 08:06
Te pershndes shume ....duke deshirua nje perfundim viti me Suksese.!


http://img693.imageshack.us/img693/5011/bluecandlescf8.gif (http://img693.imageshack.us/i/bluecandlescf8.gif/)

Dal nga kjo dhome me shum Rrespekt per ty Albonita

Artisti
27-12-09, 10:21
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png2010

Kaqanikasja
01-07-11, 14:34
http://www.komogvind.dk/myprofile/profileimages/gallery_images_dk/Mjk5ODkz1171014621.GIF