PDA

View Full Version : dexter


dexter
09-06-07, 00:17
pershendes te gjith antaret dhe ju uroj fat .

turisti
09-06-07, 00:20
pershendes te gjith antaret dhe ju uroj fat .

Mire se erdhe i nderuar dhe FATI te percjellt gjithmone ne jete.

TURISTI.

instruktori
09-06-07, 00:41
pershendes te gjith antaret dhe ju uroj fat .


Pershendetje dhe mire se na ke ardhe

Urojm qe te kalom sa ma mire ne dardani

LuLjaa
09-06-07, 02:36
dexter Pershendetje po ashtu t'deshiroj argetim te kendeshum ne vazhdim!

rilinda
09-06-07, 15:59
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

Zero Cool
14-06-07, 19:20
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif