PDA

View Full Version : HasanMehmeti


Faqet : [1] 2

Preshevar
10-06-07, 15:58
Pėrshėndetjet e mia mė tė Sinqerta, mė tė Mira e me Bukura pėr vėllaun ton tė Nderuar, tė Drejtė dhe shum te Respektuar "Hasanmemetin". :smile:

Kėrkova njė odė pėr tė pėrshėndetur, por nuk pash askund,. ēudi !
Mendova qe ky privilegjė mė eshte rezervuar mua edhe nje here, dhe qe po e shfrytzoj duke ua bėr per hajr odėn e re !dhe

Ju uroj shėndet, lumturi, fat, shum suksese ne jeten private si dhe ajo profesionale, mirsi, dashuri dhe si shum tjera tė mira nė kėtė botė dhe sidomos nė botėn Tjetėr !

Po e pėrfundoj me kaq duke i lėn rend vėllezėrve dhe motrave tjera pėr t'ju pershendetur.

Mir mbetshi,
Preshevari.

Selam Alejkum :)

Prishtinasja_
10-06-07, 16:04
Hasan ,

te pershendes shume !!!

Gjitha te mirat per ty !!!:smile:

Schöne Grüsse aus Stuttgart !! :biggrin:

Me respekt

Prishtinasja_

ssara
10-06-07, 16:45
Pershendeje i nderuar te uroj gjithe te mirat ne jete......

torm_1
10-06-07, 19:57
allahu te begadoft me te mira ,dhe respek per ty ,( torm_1 from new york)

hasanmehmeti
10-06-07, 20:22
Pėrshėndetjet e mia mė tė Sinqerta, mė tė Mira e me Bukura pėr vėllaun ton tė Nderuar, tė Drejtė dhe shum te Respektuar "Hasanmemetin". :smile:

Kėrkova njė odė pėr tė pėrshėndetur, por nuk pash askund,. ēudi !
Mendova qe ky privilegjė mė eshte rezervuar mua edhe nje here, dhe qe po e shfrytzoj duke ua bėr per hajr odėn e re !dhe

Ju uroj shėndet, lumturi, fat, shum suksese ne jeten private si dhe ajo profesionale, mirsi, dashuri dhe si shum tjera tė mira nė kėtė botė dhe sidomos nė botėn Tjetėr !

Po e pėrfundoj me kaq duke i lėn rend vėllezėrve dhe motrave tjera pėr t'ju pershendetur.

Mir mbetshi,
Preshevari.

Selam Alejkum :)

wealejkumuselam vellait , me ke bere nje ndere vellait, privilegj nuk mund te jep une aq sa duhet , por te shpresojm tek Krijuesi im dhe i juaji .Pasi edhe nofken e ke Preshevar ateher Zoti ju ruajt te gjitheve te asaj lugine.
Shfrytezoj rastin ti ofroj mireseardhje vellezerit dhe motrat e forumit si ne shtepin e tyre .

ju faliminderit
selamualejkum
vellau juaj nga Dardania
hasanmehmeti

hasanmehmeti
10-06-07, 20:27
Hasan ,

te pershendes shume !!!

Gjitha te mirat per ty !!!:smile:

Schöne Grüsse aus Stuttgart !! :biggrin:

Me respekt

Prishtinasja_

te pershendes edhe une Juve , e respektuara Prishtinase_
dhe te uroj gjitha te mirat ,
nga .... po e din ti :biggrin:

te faliminderit
hasani

hasanmehmeti
10-06-07, 20:43
te pershendes gjithashtu edhe une Ssara e nderuar , qdo te mire ne jeten tuaj.


vellait Torm_1 , selamualejkum , Allahu edhe ty vella te begofte me te mirat e Tij, kalo mire ne vendin ku jeton atje large nga une .respekt i gjithanshem.


me nderime per ju
hasani

rilinda
10-06-07, 23:26
Pėrshėndetje tė sinqerta ke edhe nga ana ime. Uroj qė jeta jote tė jetė e mushur pėrplot me befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

Murgesha
11-06-07, 09:24
Hasani i Mehmetve pėrshėndetje edhe prej meje se mė shtyre nė borgj me atė shkrimin e mėparshėm qė shkrove pak me tė dhuru njė pėrshėndetje.

Kalo bukur nė kėtė sabah qejfi.

Murgesha!

hasanmehmeti
11-06-07, 13:28
Rilinda- te faliminderit per pershendetjet , urimet reciproke mbi ju.

Murgesha- faliminderit per pershendetjet , edhe pse e paske paguar borgjin :biggrin: . mire tash jemi 0:0. Gjithashtu edhe ju kaloni bukur ne kete mesdite.

per ju dhe me ju
hasanmehmeti

Shqiptare
11-06-07, 13:34
Selam e pershendetje per ju Hasanmehmeti!

Shqipja

Lijanna
12-06-07, 00:37
Pershendetje Hasan! Gjitha te mirat ju deshiron Lijanna...

Prishtinasja_
13-06-07, 23:57
http://www.ein-kleiner-blick.de/wd1.jpg

Preshevar
17-06-07, 00:39
Selm Alejkum Hasan,. :smile:

Desha te ju pershendes dhe tua uroj nje vikend shum te mir !
Shpresoj qė ende nuk eshte vonė :tongue:


Sinqerisht,
Preshevari !

hasanmehmeti
18-06-07, 00:23
Shqiptare , wealejkumuselam , respekt per ju.:smile:
Te Falimenderit Lijanna , gjithashtu edhe une te pershendes sinqerisht .:smile:
Prishtinase, Vielen Danke .Ich wünsche dir Alles Gute , viel Erfol und spaß auch.:smile:
Preshevar vellait , wealejkumuselam , te faliminderit shume , vikendi mbreme ka qene shume i mire qe muaj se kam kaluar , sigurisht se deshira jote eshte pranuar nga Krijuesi.Dhe nuk eshte vone asnjeher te besh lutje te tilla per mua.:smile:

Ju do dhe respekton ,
Hasani

rilinda
18-06-07, 04:04
http://www.hi5tools.com/myspace-images/goodday/prod_788_23248.gif

Shqiptare
19-06-07, 15:38
Selam hasan,


Te uroj nje dite sa me te bukur sot!

Shqipja

BaNu Ne JeT I sInQeRt
23-06-07, 14:45
Selam, te pershendes shum dhe te uroj nje weekand sa ma te bukur dhe te mbar..

Mir Mbetesh inshalla..

Me respekt per ju e Sinqerta..!!!

gazi-de
24-06-07, 11:52
selam alejkum i nderuar te pershendes...........

LuLjaa
02-07-07, 05:34
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/81.gif

T'pershendes migjoo :D t'deshiroj argetim te kendeshum dhe gjithe t'mirat ne jete!

lyra2
02-07-07, 11:35
Te pershendes me urimin:Paqja qofte me ju !!

Shqiptare
04-07-07, 12:58
Selam Hasan! Te uroj nje dite te bukur e te mbare,

Shqipja :smile:

Naki
04-07-07, 16:20
Pėrshėndetje i nderuar,nė rrugėtimin e shetitjeve nė lagjen e pėrshėndetjeve trokita nė oden tuaj me shpresė se ju gjejė.
Me dėshirė do tė ndrroja llafe,ndoshta- herave tjera ju gjėjė,tani ju lė pėrshendetjet kudo ēė tė jeni mirėmbetshi!

Naki

Arkza
04-07-07, 21:46
Hasan............ Te Pershendes po ashtu Ju Uroj qdo te mir ne jete dhe Sukses .

rilinda
06-07-07, 15:22
http://www.vegegifs.com/smiley-emoticon/abientot.gif

uck_aksh
14-07-07, 01:14
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahahahahah.jpg

hasanmehmeti
21-07-07, 22:02
Ju faliminderit te gjitheve qe gjetet kohen te beni vizite ke une dhe te leni njekohesisht pershendetjet e juaja te ngrohta.

Rilinda te faliminderit per urimin per nje dite te mbar, ndersa une te deshiroj te gjithe jeten (ne ket dhe boten tjeter)te kalosh per se mbari.
Shqipetare, te falimiderit shume per urimet , Zoti te dhashte te gjitha te mirat qe te mundesojne ta arrishe knaqesin e Tij.wealejkumuselam
Banu ne Jete i Sinqert , wealejkumuselam , te faliminderit per urimet ,ich wünsche dir alles gut.
Gazi vellait ,Zoti te shperblefte me te mirat e Xhenetit , wealejkumuselam.
Lulja, te falimieres qika e mixhes , te uroj edhe une ty te gjitha te mirat, ngoje mixhen qiko edhe dil e rri ma shpesh.;)
Lyra2, falimiderit shume per pershendetjen tende , ndersa ti prani pergjigjen e pershendetjes tende , wealejkumuselam (Paqja qofte gjithashtu edhe mbi ju).
Naki i nderuar , me nderuat shume me viziten tende , te deshiroj qdo te mire ne jete.
Arkza , te falimiderit shume per urimin , Zoti e pranofte ate dhe reciproken e saj mbi ty.
Uqk_Aksh, te faliminderit per pershendetjet , te uroj gjithashtu edhe une te gjitha te mirat ne jete.

me respekt per ju dhe te gjithe antaret e forumit ,
vellau juaj , hasani

Luana
02-08-07, 00:56
Oda e jote qenka e bukur , nuk me paska ra rasti te vizitoj , ishalla zoti te jep , shendet , fat , lumturi , sukses ne jeten tende ....

Nji pershendetje te flladitshme per ty i nderuar Hasan ...

rilinda
03-08-07, 11:11
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

Prishtinasja_
07-08-07, 20:15
:biggrin:

http://media.antenne-bayern.de/[email protected]/images/nextclub/gruss_da_lassen_g.jpg

uck_aksh
08-08-07, 00:20
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1973.jpg

gazi-de
08-08-07, 12:04
selmamalejkum hasan te pershendes me plot respeket.....

ssara
12-08-07, 08:06
Pershendetje .......

lyra2
20-08-07, 09:07
Shendeti gezimi dhe dashuria le te jene percjellesit Tuaj ne te ardhmen.Respekt per ju...

Preshevar
11-09-07, 13:27
Vėlla Hasan|Mehmeti

Erdha tė uroj muajin e shenjtė e tė bekuar tė Ramazanit duke e lutur All-llahun
xh.sh. qė tė na japė shėndet e fuqi qė kėtė muaj ta pėrfundojmė sa mė lehtė e sa me mė
shumė sevape dhe mė nė fund tė na i bėjė kabull tė gjitha ibadetet tona: agjėrimin,
namazet, duatė e lutjet qė ia drejtojmė All-llahut xh.sh.

Tė pėrshėndes me pėrshėndetjen mė tė bukur qė Egziston !

Es-Selamu Alejkum ve rahmetullah ve berekatuhu,
Vėllau i juaj,

Preshevari

http://www.takingitglobal.org/images/connections/tigblogs/entryphotos/44139.jpg

hasanmehmeti
13-09-07, 10:41
Pershendetje per ju antar te ndershem te forumit Dardania.

Luana : te faliminderit per pershendetjen tende me te vertet me ka flladit , dhe bukurin ne kete ode ia shtoj edhe me prezenca juaj.
Rilinda: te faliminderit dhe ty per pershendetjen tende“dhe per ate qe nuk na ke harruar.
Prishtinase :biggrin: , danke sehr , hat mir sehr gefreut.
Uqk-Aksh: faliminderit per pershendetjet tuaja , ju uroj qdo te mire qe ne esenc eshte e mire per ju dhe familjen tuaj per kete dhe dunjan tjeter.
vella Gazi. wealejkumuselam we rahmetullah , te faliminderit per nderimet tuaja.
Ssara: gjithashtu ju pershendes dhe un ju dhe ju falenderoj per viziten tuaj.
Lyra2: vajza e kryekatundit te faliminderit shume per nderimet dhe respektin , te gjitha keto duhet te mos harrosh se jane reciproke.
Preshevar: wealejkumuselam , me gezuat vella me urimet tuaja , dhashte Zoti te jemi perfitues te Xhenetit ne kete muaj.

Shfrytzoj rastin te gjithe ju tu uroj Muajin e Ramazanit , dokuni per Iftar sa her qe te keni kohe:smile: .

LuLjaa
15-09-07, 02:35
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/32.gif

rilinda
11-10-07, 20:54
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

Prishtinasja_
12-10-07, 10:37
http://www.albislam.com/urim.jpg

aLbaChiCk
12-10-07, 10:39
HasanMehmeti te pershendes dhe njeherit te uroj festen e Fiter Bajramit duke uruar qe miresia,paqa,dashuria te te percjellin ne qdo hap te jetes ty dhe familjen tende

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/bajrami.gif

LuLjaa
12-10-07, 18:30
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif

Arkza
26-10-07, 12:37
Hasan Kudo te jesh Te Pershendes shume... :smile:

hasanmehmeti
04-11-07, 13:31
Te Respektuara Bashkebiseduese te Forumit,

Lulja,:smile:
Rilinda,:smile:
Prishtinase,:biggrin:
AlbaChicka dhe Arkza. :smile:

Ju Faliminderit per Pershendetjet dhe Urimet tuaja. Dhashte Zoti qe festat tjera te na gjejn ne dhe Ju me deshirat tona te Plotesuara, Shpirterat ton te Qetsuar, Suksese ne Shkolla ,Pune dhe qdo sfer te Jetes.

Ju don dhe respekton,
Hasani

BE LK
05-11-07, 11:57
Selam I dashur Hasan.
Uroj te jesh mire ne te gjitha aspektet dhe ja kalofsh mire ne FD.

Me nderime BE LK

aLbaChiCk
08-11-07, 18:35
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/abend.jpg

Liebe grüße hasan

Prishtinasja_
09-11-07, 00:17
:biggrin:

http://www.grusskartenfreunde.de/customimage.php?maxim=Hasan%2C+%0D%0A%0D%0ATe+uroj e+suksese+ne+Studime+%21%0D%0A+%0D%0AIch+dr%FCcke+ dir+die+Daumen+%21%0D%0A%0D%0APrishtinasja_&motiv=bei_der_pruefung.jpg&fontsize=18&fgcolor=213,0,0&bgcolor=0,0,0&fonttype=arial.ttf&shadow=1&pos_x=30&pos_y=70

Lijanna
11-11-07, 21:24
http://i164.photobucket.com/albums/u34/absmom_2007/hello.gif

Arkza
23-11-07, 17:28
Hasan Te Pershndtes dhe te Uroj gjithe te mirat !

BE LK
26-11-07, 15:58
Selam i dashur hasan uroj te jesh mire.


BE LK

Prishtinasja_
27-11-07, 23:58
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/diteneflamurit13.gif

rilinda
28-11-07, 14:40
http://img148.imageshack.us/img148/9711/28nentorizv5.png (http://imageshack.us)


Gėzuar Festa e 28 Nėntorit- dita e simboleve tona tė shenjta dhe e krenarisė kombėtare!

vjeshta
30-11-07, 18:34
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Luana
01-12-07, 22:44
http://i108.photobucket.com/albums/n36/scc1030/Hello/hifriend.gif

hasanmehmeti
07-12-07, 22:40
Ju Falemenderit te gjitheve per Urimet dhe Pershendetjet , jeni te Mire dhe shume te Respektuar nga ana ime.

Eshte nder te ju kem prezent ne oden time te nderuar.

Ju deshiroj qdo te mire te gjitheve ne qdo sfere te Jetes.:smile:

Me Plot Respekt,
I Juaji ,
HasanMehmeti.

aLbaChiCk
08-12-07, 00:42
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/2najkzl.gif

Liebe grüße :smile:

hasanmehmeti
12-12-07, 23:31
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/2najkzl.gif

Liebe grüße :smile:

ev bre ma paske ndriqu oden , danke sehrrrr.:smile:

http://dl9.glitter-graphics.net/pub/654/654519a2mr65l8bp.gif (http://www.glitter-graphics.com)

Sy_kaltra
13-12-07, 20:59
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/810v.jpg

Dardan Kastrati
14-12-07, 16:25
http://img212.imageshack.us/img212/2254/greatweekend1ud5.gif

L~Nora
15-12-07, 01:07
........
1093
.......

Linka_pz
15-12-07, 09:51
http://sl.glitter-graphics.net/pub/615/615183mrp9q8l8q5.gif

uck_aksh
17-12-07, 05:27
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg

Dardan Kastrati
18-12-07, 15:16
http://img57.imageshack.us/img57/2839/festaot3.gif

Arkza
18-12-07, 15:19
Pershendetje Hasani , Me Fat Kurban Bajramin , le te Jet Vite i Mbare per te gjithe !!

Lona
18-12-07, 15:40
Pershendetje , Urime Festa e Kurban Bajramit,, Gezimi, Lumturia qofshin mbi Ju dhe familjen Tuaj gjithe jeten.

Linka_pz
18-12-07, 23:11
Me fat Kurban Bajrami ,Fat dhe Lumturi ne Jete !

Linka_Pz

gazi-de
19-12-07, 09:36
Pershendetje dhe me Fate Kurban Bajrami i nderua HasanMehmeti........

Paradox_13
19-12-07, 12:35
http://ourworld.cs.com/fei%20hun%2018/Disejne_Mia/Eid.gif

Prishtinasja_
20-12-07, 17:15
I nderuar....:biggrin:

http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_kurban.JPG

LuLjaa
21-12-07, 01:34
Urime festa e Kurban Bajramit

Gėzim, harmoni dhe dashuri mbreterofte ne Familjen tuaj!

BE LK
21-12-07, 14:03
Urimee festen e kurban bajramit, fat dhe mbaresi.

BE LK

~AmaZonA~
21-12-07, 19:48
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy124643946D31.gif

egi
22-12-07, 14:41
urime festa, ishalla don Zoti qe te kesh nje jete te lumtur dhe te gjat sebashku me familjen tende.

Ma-Origano
22-12-07, 18:54
Mir se vjen Hashanamenti!

L~Nora
23-12-07, 18:51
Sot Bajrami me zemer ja uroj shendet dhe lumturi ju deshiroj drita e allahut rugen ja ndriqofte stacijoni gjenetit nga e keqja te shpetoft.http://img221.imageshack.us/my.php?i...ajram11qp9.gif (http://img221.imageshack.us/my.php?image=bajram11qp9.gif)Me fat e me hajr Kurban Bajrami pritshi edhe shum tjer bashk me familje paqja meshira sinqeriteti lumturija mbizotrofshin ne familjen e juaj
Nora

aLbaChiCk
26-12-07, 23:19
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

hasanmehmeti
27-12-07, 11:53
Te Nderuar/a dhe shume te Respektuar/a bashkebisedues te FD:

Sy_Kaltera,
Dardan Kastrati,
L~Nora :wink: ,
Linka_Pz,
Lona,
Prishtinjasja :biggrin: ,
Ma-Origano (mire se ke ardhur gjithashtu)
Egi,
~Amazona~,
BE LK,
Lulja,
Paradox_13,
Gazi_De,
Arkza,
Uqk_Aksh,
AlbaChick.

Ju Falemenderit te gjitheve per Urimet dhe Pershendetjet , jeni te Mire dhe shume te Respektuar nga ana ime.Per shume Fat ju dhe familjeve tuaja festa.Mbaresia, gezimi, harmonia dhe suksesi te jete gjithmon me JU.


Me Plot Respekt,
I Juaji ,
HasanMehmeti.

Buqja_ch
30-12-07, 07:47
..... Urime vitin e ri 2008 ....

Diana007
30-12-07, 13:58
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Dardan Kastrati
30-12-07, 14:20
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Gjumashja
30-12-07, 14:23
http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3945837/2/istockphoto_3945837_bottle_champagne_saying_happy_ new_year_2008.jpg

Elina
30-12-07, 16:12
Me shprese qe viti i ardheshem te jete edhe me i sukseseshem ne te gjitha sferat e jetes,,, te pershendes...


GEZUAR!


Elina !

Linka_pz
30-12-07, 17:27
http://i173.photobucket.com/albums/w56/ToI-Et-MoI/0b19cf5d.gif

rilinda
30-12-07, 18:30
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/12817.gif
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/20.gif

Xuki
30-12-07, 23:40
http://photos1.hi5.com/0014/428/216/I4xGsq428216-02.bmp

uck_aksh
31-12-07, 00:23
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dardania-2.jpg

hasanmehmeti
09-02-08, 16:51
Ju Faliminderit per Pershendetjet e juaja .Qofshi te gjithe mire me shendet dhe shume suksese ne qdo sfer te jetes suaj qe ka dobi per ju.

me respekt
i Juaji
Hasani

LuLjaa
11-02-08, 00:39
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/296.gif

Prishtinasja_
19-02-08, 12:20
http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

turisti
21-02-08, 21:21
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

lovely
18-05-08, 15:18
http://i54.photobucket.com/albums/g91/l-mary/dearfriend.gif

Arkza
26-05-08, 15:50
Te Pershendes dhe gjithe te mirat ty........

aLbaChiCk
07-06-08, 20:39
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/84sprzid.jpg


Liebe grüße

Adina-R.Ks
11-06-08, 08:21
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

LuLjaa
25-06-08, 00:12
http://img337.imageshack.us/img337/815/hoiiiics1.png

hasanmehmeti
25-06-08, 22:26
Te nderuar/a antare te forumit:
Lulja e forumit,
Prishtinasja
Turisti
Lovely
Arkza
albaChick
Adina-R.KS

Ju faliminderit per pershendetjet e juaja, dhe kohen qe morret per ta vizituar pronen qe ma ka ndare FD me iniciativen e Preshevarit mua.
U uroj qdo te mire , sukseset dhe befasirat per te mira te ju shoqerojne gjithenje.

me respekt
i Juaji
hasani

ShEjToNkA
26-06-08, 01:06
I nderuar praoni njė pėrshendetje nga une me dėshirat me tė mira pėr ty dhe tė dashurit tuaj.

lovely
26-06-08, 13:10
o Hasan, o ra Uliksi me flejt, e une sterrkata te ti me t pershendet ..:biggrin:


cdo t mire


lovely

Shqiptare
28-06-08, 00:45
Selam Hasan :)

Prishtinasja_
21-07-08, 20:47
Hasan ,

uroje qe te kalosh shkelqyeshem neser ne Provimin e Matematikes qe ke ! :smile:

Ich drücke dir ganz, ganz arg die Daumen ! :biggrin:

Djalo, kqyre meso e mos na korit hahah !

http://cg.bamberg.de/uploads/pics/mathe.jpg

http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/viel_glueck/viel_glueck_kaefer.jpg

hasanmehmeti
22-07-08, 13:13
I nderuar praoni njė pėrshendetje nga une me dėshirat me tė mira pėr ty dhe tė dashurit tuaj.

Ju Faliminderit per Pershendetjet dhe Urimet , te njejtat dhe me shume urojmi ne per ju.
Kaloni sa me mire.:smile:

hasanmehmeti
22-07-08, 13:15
o Hasan, o ra Uliksi me flejt, e une sterrkata te ti me t pershendet ..:biggrin:


cdo t mire


lovely

O faliminderit , e ai veq flejt le te rrin:biggrin: e gruja ne kojshi:tongue:
http://img386.imageshack.us/img386/9947/0thankyoutweetybirdgg3.gif (http://imageshack.us)

hasanmehmeti
22-07-08, 13:16
Selam Hasan :)

we alejkumuselam Shqiptare.

Te faliminderit per viziten, shpresoj se je mire, kohe te gjate ste kam takuar ne forume.Uroj te gjitha te mirat per ju dhe familjen tuaj.:smile:

selamualejkum
Hasani

hasanmehmeti
22-07-08, 13:21
Hasan ,

uroje qe te kalosh shkelqyeshem neser ne Provimin e Matematikes qe ke ! :smile:

Ich drücke dir ganz, ganz arg die Daumen ! :biggrin:

Djalo, kqyre meso e mos na korit hahah !

http://cg.bamberg.de/uploads/pics/mathe.jpg

http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/viel_glueck/viel_glueck_kaefer.jpg

hahaha du bist sooOOooOO Nnnett :biggrin: Danke viel mals.

http://img386.imageshack.us/img386/9947/0thankyoutweetybirdgg3.gif (http://imageshack.us)

http://img362.imageshack.us/img362/3923/monibestandenbv1.jpg (http://imageshack.us) :cool::biggrin:

Nuk te koriti jooooo tybe ,veq bone gati ti qat valloooog hahaha edhe do Fara qiromi:biggrin: Dallendyshe Krahshendosh:)

premium
22-07-08, 14:17
Hasan ... edhe pse nuk kam hapur faqet e forumit.... rastėsisht kam parė emrin e juaj..... pa pershendetje nuk me mbyllej forumi .
Selam selam tė perzemėrta ... All-llahu t'ju shpėrbleft me meritat e tuaja, dėshiroj njė jetė tė lumtur familjar.

lovely
22-07-08, 21:47
O faliminderit , e ai veq flejt le te rrin:biggrin: e gruja ne kojshi:tongue:oo Hasanooo, mu m ka kallxu Uliksi qe ai falet me ty ne rend te pare mas hoxhes, :biggrin: per qata une te respektoj ty!! :smile: :smile:

me t mira

hasani, asi lovely hahahahahahahahaha

lovely
24-07-08, 11:55
Djalo, qka u bo puna e qatij cope mali qe deshte me ma shit se erdh dimni :biggrin: Kur t bojsh kontrate me njerz, mos u qo me ik tani :tongue: :biggrin:

t pershendes Hasan :smile:

BE LK
24-07-08, 14:55
Djalo, qka u bo puna e qatij cope mali qe deshte me ma shit se erdh dimni :biggrin: Kur t bojsh kontrate me njerz, mos u qo me ik tani :tongue: :biggrin:

t pershendes Hasan :smile:
Si duket i ka dale pronari dhe asaj copes se malit ! hahhahahahahhahahahhahaa

lovely
24-07-08, 19:57
http://i288.photobucket.com/albums/ll167/april_2854/89689.jpg

hasanmehmeti
25-07-08, 21:40
Si duket i ka dale pronari dhe asaj copes se malit ! hahhahahahahhahahahhahaa


hahahaha eshte ber si pronat ne shqiperi, veq kur te me del dikush pronar pa e dite:tongue: ishaAllah po pshtojm mire.

hasanmehmeti
25-07-08, 21:45
Hasan ... edhe pse nuk kam hapur faqet e forumit.... rastėsisht kam parė emrin e juaj..... pa pershendetje nuk me mbyllej forumi .
Selam selam tė perzemėrta ... All-llahu t'ju shpėrbleft me meritat e tuaja, dėshiroj njė jetė tė lumtur familjar.

we alejkumuselam Premium.

Te faliminderit per viziten tende, eshte knaqesi e madhe te shofe ne oden time virtuale ketu, por eshte e mundshme edhe ne jeten reale.
Faliminderit per lutjet gjithashtu dhe neve urojme dhe shpresojme te tillen apo me te miren per ty.

Hasani.

hasanmehmeti
25-07-08, 21:51
Djalo, qka u bo puna e qatij cope mali qe deshte me ma shit se erdh dimni :biggrin: Kur t bojsh kontrate me njerz, mos u qo me ik tani :tongue: :biggrin:

t pershendes Hasan :smile:

hahaha uliksi te ka tregu a , po ska faj se ky BELK na ka dal hoxhe neve.

Oj tybe bone u nxeve njeher me dru te malit teme ske ble askund dru tjeter kund hahaha.
Nuk jome qe iki jo,por isha i zene me dunja keto dite, se une skam pas pushim se krejt shqiptaret kete vere.
Vetem per pune te kontrates "hetimet vazhdojne" hahaha:biggrin:

Pershendetje edhe ti te sinqerta nga Hasan Mal'biznesmeni:biggrin: .

lovely
26-07-08, 11:31
hahaha uliksi te ka tregu a , po ska faj se ky BELK na ka dal hoxhe neve.

Oj tybe bone u nxeve njeher me dru te malit teme ske ble askund dru tjeter kund hahaha.
Nuk jome qe iki jo,por isha i zene me dunja keto dite, se une skam pas pushim se krejt shqiptaret kete vere.
Vetem per pune te kontrates "hetimet vazhdojne" hahaha:biggrin:

Pershendetje edhe ti te sinqerta nga Hasan Mal'biznesmeni:biggrin: .


oo ti Mal`biznismen :biggrin: , qe tybe je kah don me m nxjerr telashe ti mu :biggrin:

kur ti kryjsh punt me dunja, kqyr bonja diqysh e ama ni gjevap :biggrin: perfundimtar :biggrin:

kalo mire ne provimin e matematikes :smile:

Rizuana
28-07-08, 23:30
http://i102.photobucket.com/albums/m89/Kandyman__1/HELLO__.jpg

Te uroj cdo t'mire.

Rizuana

gazi-de
29-07-08, 12:49
Pershendetje Hasan,nje dite te mbare te uroje.

Prishtinasja_
30-07-08, 21:41
Hasan, :smile:

http://www.ein-kleiner-blick.de/2x48.jpg

Te falemnderit shume shume ! :smile:

hasanmehmeti
04-08-08, 09:42
oo ti Mal`biznismen :biggrin: , qe tybe je kah don me m nxjerr telashe ti mu :biggrin:

kur ti kryjsh punt me dunja, kqyr bonja diqysh e ama ni gjevap :biggrin: perfundimtar :biggrin:

kalo mire ne provimin e matematikes :smile:

Lovushk, une nuk jam problematik haha :biggrin:
tash mundesh me ardhe me bon kontraten e biznesit tone te ri, kofte i hajrit he hajri e dafte:tongue:

Te faliminderit per Urimin , je shume e sjellshme.:)

Hasani

hasanmehmeti
04-08-08, 09:44
http://i102.photobucket.com/albums/m89/Kandyman__1/HELLO__.jpg

Te uroj cdo t'mire.

Rizuana

Te faliminderit e nderuara Rizuana per pershendetjen dhe urimin Tuaj.
Ju pershendes gjithashtu dhe uroj me te mirat per ty.

Hasani.

hasanmehmeti
04-08-08, 09:45
Pershendetje Hasan,nje dite te mbare te uroje.

Selam e Pershendetje Gazi, te faliminderit per urimin tuaj.

Yt vella
Hasani.

hasanmehmeti
04-08-08, 09:50
Hasan, :smile:

http://www.ein-kleiner-blick.de/2x48.jpg

Te falemnderit shume shume ! :smile:

Prishtinase te faliminderit dhe ty gjithashtu, ishte nje knaqesi nga ana ime.Es freut mich sehr, dass es dir gefallen hat.

http://img530.imageshack.us/img530/83/genhimmel02ky6.jpg (http://imageshack.us)

hasani :)

lovely
04-08-08, 09:55
Lovushk, une nuk jam problematik haha :biggrin:
tash mundesh me ardhe me bon kontraten e biznesit tone te ri, kofte i hajrit he hajri e dafte:tongue:

Te faliminderit per Urimin , je shume e sjellshme.:)

Hasani


paj qysh kesh n ma t mirin gjume, ni zo diqysh m diftoj, tha Hasani paska vendos me ta shit malin :biggrin:
e une tunga erdha, edhe qe e vertete te koka kan :biggrin:

po sa po e man arin o Hasanooooo? :smile:

shentje

llovllija

hasanmehmeti
04-08-08, 10:10
paj qysh kesh n ma t mirin gjume, ni zo diqysh m diftoj, tha Hasani paska vendos me ta shit malin :biggrin:
e une tunga erdha, edhe qe e vertete te koka kan :biggrin:

po sa po e man arin o Hasanooooo? :smile:

shentje

llovllija

vendos ti sa mund te kete vlere nje pasuri qe e posedoj.
Me rendesi eshte qe ti me pas nxeht tamam, mos me heke keq.

llovllija ups me fal , hasani:biggrin:

lovely
04-08-08, 10:15
vendos ti sa mund te kete vlere nje pasuri qe e posedoj.
Me rendesi eshte qe ti me pas nxeht tamam, mos me heke keq.

llovllija ups me fal , hasani:biggrin:


qysh po t doken qeto o Hasan?? :biggrin:

http://i324.photobucket.com/albums/k332/saner2008/money.jpgma shume tyben kom :frown:

llovushka :tongue:

Prishtinasja_
09-08-08, 10:01
:biggrin::biggrin:

http://img1.myimg.de/29169145fullr470x470ab7fb.jpg

egi
12-08-08, 15:05
E para here qe po sillem ksajde..por deshta te them faleminderit edhe njeher, edhe 100 here per mundimin tend :smile:

http://www.grusskartenfreunde.de/images/cards/danke/danke14.gif

Adina-R.Ks
14-08-08, 14:47
Pershendetje te perzemerta nga ana ime, lutem te jeni mire me shendet dhe koha te jete duke ju ecur mbar sipas planeve tuaja.

Prishtinasja_
31-08-08, 19:07
http://img254.imageshack.us/img254/1458/urimibl4.jpg

egi
31-08-08, 19:40
http://www4.slikomat.com/08/0831/sv-ramaza.jpg (http://www.Slikomat.com/slika/3089856.htm)

rilinda
01-09-08, 04:24
Me fat muajin e Ramazanit!
Qoftė ky muaj i paqes, mirėsisė dhe mbarėsisė!
Allahu xh.sh. ua pranoftė agjerimin dhe na udhėzoftė gjithmonė drejtė rrugės sė mbarė!

LaCoStA
01-09-08, 05:03
http://www.klubikulturor.com/dposter/ramazani.jpg

Ju uroj nga thellesia e zemres nje muaj te begatshem dhe agjerim te lehte.

Lus Allahun qe te kalojme te gjith nje agjerim te leht, gjithashtu Ai te na e pranoj ate.

Adrenalina
01-09-08, 15:22
Pershendetje dhe shume urime per Ramazan

Deshiroj qe ky muaj i bekuar te jet i let dhe i paqes per ju, dhe Allahu jav pranoft agjerimin tuaj.

hasanmehmeti
07-09-08, 13:01
qysh po t doken qeto o Hasan?? :biggrin:

http://i324.photobucket.com/albums/k332/saner2008/money.jpgma shume tyben kom :frown:

llovushka :tongue:

vAllah bre llovushk boll paske pas ,edhe e xhymert sa dush :tongue:

por po ma hup sinqeritetin me gjithe keto pare se mandej kam frike se ndryshoj karakterin :biggrin:

faliminderit per tana keto Pare bile sadak muj dha sa du tash:smile:

Hasani

hasanmehmeti
07-09-08, 13:04
:biggrin::biggrin:

http://img1.myimg.de/29169145fullr470x470ab7fb.jpg

Wir wollen Sonne aber ist heute kalt:frown: uwaaaa uwaaaaa:tongue:

stressi na mbyti tybe e hajri e daft.

danke Prishtinase , te uroj edhe ty nje fundjav pa stress e me plote rreze Dielli.

Hasani.:smile:

hasanmehmeti
07-09-08, 13:59
E para here qe po sillem ksajde..por deshta te them faleminderit edhe njeher, edhe 100 here per mundimin tend :smile:

http://www.grusskartenfreunde.de/images/cards/danke/danke14.gif

Dil dil Buqe ma shpesh :tongue: Beqaruskus Poweruskus.

Me vjen mire qe te kam ndihmuar sadopak.

Suksese dhe nje fillim te mbare te mesimeve tani.

me respekt:smile:
Hasani

hasanmehmeti
07-09-08, 14:01
Pershendetje te perzemerta nga ana ime, lutem te jeni mire me shendet dhe koha te jete duke ju ecur mbar sipas planeve tuaja.

Ju Faliminderit e nderuara Adina-R.Ks per Urimet dhe Pershendetjet tuaja.

Gjithashtu edhe ne shpresojme te njejten dhe me mire per ju.

Me Respekt
Hasani:smile:

hasanmehmeti
07-09-08, 14:08
http://img254.imageshack.us/img254/1458/urimibl4.jpg

Te faliminderit Prishtinase per Urimet per kete muaj te Ramazanit.

Lus All-llahun e Madheruar qe edhe ju te u pranohet ibadeti i Agjerimit dhe sakrifica qe beni te shperblehet me shperblimet me sublime qe ka pergaditur Krijuesi per Agjeruesit!!
Amin.

Me Respekt duke shpresuar per ju nje Agjerim te Lehte.
Hasani

hasanmehmeti
07-09-08, 14:21
http://www4.slikomat.com/08/0831/sv-ramaza.jpg (http://www.Slikomat.com/slika/3089856.htm)

Zoti te Shperblefte Egi per keto fjale te Bukura qe i sjelle ne Oden time ne kete muaj te Ramazanit.

Te Uroj edhe ty kete Muaj te Agjerimit ,me shpres ne shperblimin e Zotit te Madheruar dhe Fuqiplote.

Me Respekt
Hasani:smile:

hasanmehmeti
07-09-08, 14:26
Me fat muajin e Ramazanit!
Qoftė ky muaj i paqes, mirėsisė dhe mbarėsisė!
Allahu xh.sh. ua pranoftė agjerimin dhe na udhėzoftė gjithmonė drejtė rrugės sė mbarė!

Te Faliminderit e nderume per Urimin.

Te uroj edhe ty kete Muaj qe te jete muaj i mbaresis dhe sukesit qe ke perpara vetes.

Me Respekt
Hasani.

hasanmehmeti
07-09-08, 14:30
http://www.klubikulturor.com/dposter/ramazani.jpg

Ju uroj nga thellesia e zemres nje muaj te begatshem dhe agjerim te lehte.

Lus Allahun qe te kalojme te gjith nje agjerim te leht, gjithashtu Ai te na e pranoj ate.

I nderuari LaCoSta,

Ju faliminderit per Urimin tuaj ,uroj per ju gjithashtu nje Agjerime te lehte dhe shperblim per sakrificen tuaj nga All-llahu i madheruar.

Amin,

Me Respekt
Hasani

hasanmehmeti
07-09-08, 14:33
Pershendetje dhe shume urime per Ramazan

Deshiroj qe ky muaj i bekuar te jet i let dhe i paqes per ju, dhe Allahu jav pranoft agjerimin tuaj.

E nderuara Adrenalina,

Ju faliminderit per pershendetjet dhe urimet tuaja per muajin e Ramazanit.

Uroj nga zemra ta kaloni edhe ju si eshte me se lehti kete muaj te Agjerimit.

All-llahu i Madheruar ua pranofte Agjerimin.

Me Respekt
Hasani

gazi-de
07-09-08, 16:20
http://www.foontastic.com/images/ramadan/ramadan001.jpg

aLbaChiCk
12-09-08, 11:28
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/1c352c-1204644498.jpg

lovely
16-09-08, 10:47
oo Hasan Begu :biggrin:

erdha me ta zgat doren tybe :smile:

t pershendes ku do qe je

e juaja

Lovely :wink:

selvija
18-09-08, 11:34
Selam keni prej Babes plak dhe inxhes karimane ju ftojn ne Dasem...
]http://img529.imageshack.us/img529/415/41406342cd4.jpg (http://imageshack.us/)

lovely
30-09-08, 10:21
Hasan, Zoti kabull ta boft..

per hajr t kofte Bajrami

shume t mira

lovely :)

Dardan Kastrati
30-09-08, 11:36
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram8.gif (http://www.albanianglitters.com/)

Trina_1
30-09-08, 13:24
http://img530.imageshack.us/img530/2773/urimexw2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Prishtinasja_
30-09-08, 15:51
http://img215.imageshack.us/img215/1930/rosekoranpk3.jpg

vjeshta
18-10-08, 22:00
http://img221.imageshack.us/img221/7366/vjeshtaod8.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Elina
26-10-08, 12:03
Pershendetje per ju :smile:

lovely
26-10-08, 22:21
http://i250.photobucket.com/albums/gg250/michelleseymour307/backround-rosetodiefor11.jpg

GURI SYLAJ
08-12-08, 08:25
URIMET ME TE MIRA PER JUVE I NDERUAR DHE FAMILJEN TUAJ ME RASTIN E FESTES SE BAJRAMIT !
Shendet ,paqe e lumturi paqi gjithmone.

lovely
08-12-08, 11:06
Hasan,

per hajr Bajrami

shendet, pune :biggrin: dhe lumturi paq gjithmone :smile:

Lovely

ritta
08-12-08, 11:38
*urime Festa E Kurban Bajramit *
Fati Dhe Miresia Qofshin Gjithmone Me Ju...

gazi-de
26-12-08, 17:22
http://img187.imageshack.us/img187/4574/2009in4.gif

ShEjToNkA
27-12-08, 01:34
http://img71.imageshack.us/img71/7835/getattachmentaspxhi3.jpg

lovely
28-12-08, 01:20
http://i234.photobucket.com/albums/ee165/leapschin/NEWYEAR12.gif

Prishtinasja_
28-12-08, 21:45
Hasan,

http://img140.imageshack.us/img140/5910/vitiirivf1.jpg

hasanmehmeti
27-01-09, 01:54
Pershendetje Miq/kesha te nderuar/a,

U Falemi Nderit per urimet , pershendetjet tuaja te sinqerta.
Ani pse une jame pak dembel qe spo i rrij gati odes time aq shume , shpresoj te mos hidheroheni dhe te jeni te mirekuptueshem.

Urime , pershendetje dhe sinqeritetin e mireseardhjes ketej e keni me plote respekt nga une.

Qofshi faqebardhe dhe miresia u prifte ne qdo sfer te hajrit ne jeten tuaj.

Me nder,
I Juaji
Hasani.

Shqiptare_ne_Turqi
28-01-09, 23:15
Pershendetje Miq/kesha te nderuar/a,

U Falemi Nderit per urimet , pershendetjet tuaja te sinqerta.
Ani pse une jame pak dembel qe spo i rrij gati odes time aq shume , shpresoj te mos hidheroheni dhe te jeni te mirekuptueshem.

Urime , pershendetje dhe sinqeritetin e mireseardhjes ketej e keni me plote respekt nga une.

Qofshi faqebardhe dhe miresia u prifte ne qdo sfer te hajrit ne jeten tuaj.

Me nder,
I Juaji
Hasani.


Pérshéndetje,Hasan vélla !...

premium
29-01-09, 22:57
Esselamualejkum Hasan .... qofsh me paqen dhe mėshirėn e All-llahut vėlla .

shfletuesi_
03-02-09, 19:39
hasanmehmeti, je i pershendetur sinqerisht nga une pranoj pershendetjet dhe pergezimet e mija me te sinqerta, te kam lexuar shume here dhe e kam verejt qe inkuadrohesh vetem aty ku i preukupton te gjithe dhe aty ku eshte per te japur kontribut.

Sikur te ishin te gjithe paqedashes ne toke nuk do kishte kurr prishje te qetesis, dua ta lidh kete sikur te ishin te gjithe si ti te kontribonin me mire do i kishim punet.

je i pershendetur.

hasanmehmeti
05-02-09, 00:13
Pérshéndetje,Hasan vélla !...

Pershendetje, Moter Shqiptare nga Turqia , faliminderit per viziten.

Knaqesia ishte e imja.
Hasani

hasanmehmeti
05-02-09, 00:16
Esselamualejkum Hasan .... qofsh me paqen dhe mėshirėn e All-llahut vėlla .

We alejkumuselam vella Premium, Zoti ti pranofte lutjet tuaja.Amin.

Zoti te ruajt dhe te dhente sukses.

selam alejkum
Hasani

hasanmehmeti
05-02-09, 00:19
hasanmehmeti, je i pershendetur sinqerisht nga une pranoj pershendetjet dhe pergezimet e mija me te sinqerta, te kam lexuar shume here dhe e kam verejt qe inkuadrohesh vetem aty ku i preukupton te gjithe dhe aty ku eshte per te japur kontribut.

Sikur te ishin te gjithe paqedashes ne toke nuk do kishte kurr prishje te qetesis, dua ta lidh kete sikur te ishin te gjithe si ti te kontribonin me mire do i kishim punet.

je i pershendetur.

Pershendetje i nderuar shfletuesi_,

Faliminderit per viziten dhe qendrimin tuaj qe keni ndaj meje.

Mire se ke ardhe edhe ti ne forume dhe te uroj tia kalosh sa me mire ne mesin e antareve te forumit Dardan.

Zoti te ruajt dhe te dhente sukses.

Me respekt per ju,
Hasani

gazi-de
07-02-09, 10:51
Selame i nderuar vlla HasanMehmeti,pershendetje e te uroj gjdo te mire ne jete,

me shum respekt per ju gazi-de

lovely
25-02-09, 01:03
Hasan, kesh te feja qatje t lypa :biggrin: je kah m vyn urgjent puna e qatij mali hahahahahahaha

Albonita
26-02-09, 08:39
http://img21.imageshack.us/img21/4161/rpalebyorizablumen1.gif (http://imageshack.us)

lovely
28-02-09, 00:07
Hasan, niva qe ishe met pa dru :biggrin: e po nirthshe :biggrin: e ti pruna do dru t malit ton, bile bile edhe flaken jau shtina :biggrin:

http://i299.photobucket.com/albums/mm293/waynezig/Fire.jpg

me t mira

lovely

Shqiptare_ne_Turqi
28-02-09, 00:14
Hasan, niva qe ishe met pa dru :biggrin: e po nirthshe :biggrin: e ti pruna do dru t malit ton, bile bile edhe flaken jau shtina :biggrin:

http://i299.photobucket.com/albums/mm293/waynezig/Fire.jpg

me t mira

lovely


qa po sillesh k'sajde ti :biggrin:

lovely
28-02-09, 00:28
qa po sillesh k'sajde ti :biggrin:

erdha moj me nxe djalin pak, se niva kish marr dimen i forte anej :biggrin:

Shqiptare_ne_Turqi
28-02-09, 00:31
erdha moj me nxe djalin pak, se niva kish marr dimen i forte anej :biggrin:

vallha t'nxoft ty cullak qishtu qitu,e sheh ti qysh nxehet :biggrin: hahahhahahaaa

lovely
28-02-09, 00:33
vallha t'nxoft ty cullak qishtu qitu,e sheh ti qysh nxehet :biggrin: hahahhahahaaa

nuk jom moj cullak, dorzat vnut i kom, a nuk po mi sheh a? :biggrin:

qu qika e mire e shko te njeri jyt:biggrin: , e lem mu qitu rahat te Hasani, se jam ardh me bo muhabet me to :biggrin:

Shqiptare_ne_Turqi
28-02-09, 00:39
nuk jom moj cullak, dorzat vnut i kom, a nuk po mi sheh a? :biggrin:

qu qika e mire e shko te njeri jyt:biggrin: , e lem mu qitu rahat te Hasani, se jam ardh me bo muhabet me to :biggrin:


njeri jem o shku nje vizit pune jasht shteti,:biggrin: qu poshkojna bashk se s'tlash qitu veq me Hasanin ho :biggrin: :biggrin:

lovely
28-02-09, 00:42
njeri jem o shku nje vizit pune jasht shteti,:biggrin: qu poshkojna bashk se s'tlash qitu veq me Hasanin ho :biggrin: :biggrin:

a ma jep besen? hahahahahahahahahahaha

Shqiptare_ne_Turqi
28-02-09, 00:43
a ma jep besen? hahahahahahahahahahaha


poooooo :biggrin:

lovely
28-02-09, 00:51
poooooo :biggrin:

falemineres shume :biggrin:

Jana
28-02-09, 13:32
http://i51.photobucket.com/albums/f399/mcardwell/GlitterHello.gif

hasanmehmeti
01-03-09, 10:14
Selame i nderuar vlla HasanMehmeti,pershendetje e te uroj gjdo te mire ne jete,

me shum respekt per ju gazi-de

We alejkumuselam (Paqja dhe Meshira e Zotit qofte mbi ju) vellait,

Faliminderit per Urimin dhe themi Amin per te, njashtu te uroj edhe ty qdo te mire qe mund te jete e mire per njeriun.

me respekt,
i juaji,
Hasani.

hasanmehmeti
01-03-09, 10:22
Hasan, kesh te feja qatje t lypa :biggrin: je kah m vyn urgjent puna e qatij mali hahahahahahaha

Hahahaha, e moj Lovely, te feja su met ma, vetendosen te me bejne rrojtar me zore ne pleqni.
Poj tybe kqyr deri te vjen pranvera mi sjell ti do dru se kur po u bejshin do vjet po nirdhshe edhe me konen Dielli "pishe".

Ani kjo Albanja e Turkijes ste paska lonen me nejt ketu hiq, ev bre pa llull meshire:tongue: .

Hajt ti hajt sevjen ne dite te mija, ke me lyp dru ku ka e ku ska.:biggrin:

ps/ mundesisht nese me sjelle dru te pakten deri me 21 mars, kqyr pa pare jep pak sadaka se tybe kjo "kriza" ekonomike na ka qit ne 2 gujt.:cool:
Faliminderit per drut , beli edhe flaken ia paske shtije, po taksirat me ka qellu kjo Stufa(koftorri) jem shume llasukcan shpejt po i hane keto dru.

hasanmehmeti
01-03-09, 10:26
http://img21.imageshack.us/img21/4161/rpalebyorizablumen1.gif (http://imageshack.us)

Faliminderit per lulet Albonita,

Jeni shume e sjellshme , respekt per ju.

Hasani.

hasanmehmeti
01-03-09, 10:28
http://i51.photobucket.com/albums/f399/mcardwell/GlitterHello.gif

Thanks Jana,

Gjithashtu te pershendes edhe une ty dhe te uroj c'do te mire.

Hasani

lovely
01-03-09, 11:57
Hahahaha, e moj Lovely, te feja su met ma, vetendosen te me bejne rrojtar me zore ne pleqni.
Poj tybe kqyr deri te vjen pranvera mi sjell ti do dru se kur po u bejshin do vjet po nirdhshe edhe me konen Dielli "pishe".

Ani kjo Albanja e Turkijes ste paska lonen me nejt ketu hiq, ev bre pa llull meshire:tongue: .

Hajt ti hajt sevjen ne dite te mija, ke me lyp dru ku ka e ku ska.:biggrin:

ps/ mundesisht nese me sjelle dru te pakten deri me 21 mars, kqyr pa pare jep pak sadaka se tybe kjo "kriza" ekonomike na ka qit ne 2 gujt.:cool:
Faliminderit per drut , beli edhe flaken ia paske shtije, po taksirat me ka qellu kjo Stufa(koftorri) jem shume llasukcan shpejt po i hane keto dru.


po ja per ty ja per kon Hasanooo :biggrin:

sa t osht dardania gjalle, ti me njert kurr mo jo :biggrin: edhe ato bile pa asni banke :biggrin:

http://i253.photobucket.com/albums/hh45/annedama60/peis.gif

e ajo Albanezja e Turkijes, nime e pameshire ish :biggrin:

me t`mira ti djal :)

Prishtinasja_
01-03-09, 12:55
:smile:

http://www.ein-kleiner-blick.de/1x65.jpg

Dallandyshja_718
01-03-09, 17:31
Rastesisht kalova kendej pari, dhe pashe "oden tende me dere hapur" thashe te ndalem dhe t'ia le nje pershendetje vellazerore ketij burrit shqiptar!

Te pershendes dhe uroj nje nate te qete!

Me respekt,
B.R.-Dallandyshja:smile:


P.S. Kete lule per oden tende, qe t'i jap pak ere t'mire:smile:

http://www.diacoblog.com/wp-content/uploads/2008/01/rosa_bianca.jpg

lovely
08-03-09, 00:17
Hasan, veshu, nrequ, hujdisu, bonu hazer se shkum n pushime hahahahaahahahahaha

sherri
08-03-09, 00:34
Ju pershnes te dyve,ju uroj pushim t'asisht.. me nje ilahi......nana tash duhesh mehi n'qeta tripa,edhe me vnu shami a din keshtu me u ba si ninja :D:D

..... u gezuan pleq edhe rini....... http://www.youtube.com/watch?v=da1VlG_fDBE

Shqiptare_ne_Turqi
08-03-09, 00:38
Ju pershnes te dyve,ju uroj pushim t'asisht.. me nje ilahi......nana tash duhesh mehi n'qeta tripa,edhe me vnu shami a din keshtu me u ba si ninja :D:D

..... u gezuan pleq edhe rini....... http://www.youtube.com/watch?v=da1VlG_fDBE
sherr a me bashka ngjite morre ne pershendetjee :biggrin: hahahahahh

lovely
08-03-09, 00:43
sherr a me bashka ngjite morre ne pershendetjee :biggrin: hahahahahh

kape per dore qato mi ty :biggrin: edhe ecni kadale pej ktuhit :biggrin: se po na pengoni :biggrin:

Shqiptare_ne_Turqi
08-03-09, 00:58
kape per dore qato mi ty :biggrin: edhe ecni kadale pej ktuhit :biggrin: se po na pengoni :biggrin:


sherrrrrr mule se e gjet diqka nanen mule boni tel,ambulances :biggrin: :biggrin: hhahahahahahahaaaaaaa

doGzona
08-03-09, 20:46
Pershendetje i nderuari hasanmehmeti, erdha te dergoje selamin, nuk pata qare se po me "blackmail"-in :biggrin: Neser kah vakti i drekes, bahi gati se do vijm me ba perhajr martesen tende me lovelyn, tre gjin do ti qojm, Kercovarin, turistin dhe Uliksin .:biggrin: pak shaka.

Ju pershendes dhe me te vertete gjithashtu pa shaka, cmoje dhe respektoje eduakaten tuaj ne debate.


Gjithe te mirat nga doGzona

hasanmehmeti
08-03-09, 23:56
:smile:

http://www.ein-kleiner-blick.de/1x65.jpg

http://img21.imageshack.us/img21/4741/motivfreundschaft08.jpg (http://img21.imageshack.us/my.php?image=motivfreundschaft08.jpg)

:smile:

hasanmehmeti
09-03-09, 00:04
Rastesisht kalova kendej pari, dhe pashe "oden tende me dere hapur" thashe te ndalem dhe t'ia le nje pershendetje vellazerore ketij burrit shqiptar!

Te pershendes dhe uroj nje nate te qete!

Me respekt,
B.R.-Dallandyshja:smile:


P.S. Kete lule per oden tende, qe t'i jap pak ere t'mire:smile:

http://www.diacoblog.com/wp-content/uploads/2008/01/rosa_bianca.jpg

E nderuara Dallendyshe,

Zoti te shperblefte moter Malesore per viziten tende, ngrohtesin qe sjelle e besa edhe aromen e mire qe i dhe "odes" sime virtuale.

Per te mos leshuar duarthate duke respektuar nje tradite te mire te Nenes sime te ndjere, Zoti e paste Meshiruar po te jap nje lule te rralle por te veqant ne toke , e therrasin "lulja e kaktusit".

Me nderime,
I Juaji,
Hasani

http://img21.imageshack.us/img21/9316/cactusflower.jpg (http://img21.imageshack.us/my.php?image=cactusflower.jpg)

hasanmehmeti
09-03-09, 00:16
Pershendetje i nderuari hasanmehmeti, erdha te dergoje selamin, nuk pata qare se po me "blackmail"-in :biggrin: Neser kah vakti i drekes, bahi gati se do vijm me ba perhajr martesen tende me lovelyn, tre gjin do ti qojm, Kercovarin, turistin dhe Uliksin .:biggrin: pak shaka.

Ju pershendes dhe me te vertete gjithashtu pa shaka, cmoje dhe respektoje eduakaten tuaj ne debate.


Gjithe te mirat nga doGzona

Pershendetje e nderuara DoGzona,

Mire se paske ardhe me selame e "black:biggrin: mail"-in. Po tybe mire kishit bonen me ma shty pak se jame shume i zonen , si po dal ne 6 veq kur po vi ne 12 te nates, kqyrni ka e Enjeta pasdite jame i lire e i hy rehat kesaj pune.
Nuk eshe nevoja tre "gjine" njerez , mjaftojne edhe 2 :tongue: .

Shaka , Shaka se tybe ne kete pleqni nuk i nevoitem kurkujt une jo hahahaha , veq lovlyt me duket ev bre....hahaha

Edhe 1 sene une e kqyra te avatari i qasaj Breshkes po shkrujke se ndodhet "ne ... te lovlyt", thuj a po largohesh a tybe Hasanit hiq si prish pune hhahaha , 1 e kame edhe ato dyja bashke ,besa bereqet po qon Zoti ne kete Pranevere, elhamdulilah.:cool:

Respekt dhe nderime reciproke DoGezona,

Kalo sa me mire.
Hasani

hasanmehmeti
09-03-09, 00:18
po ja per ty ja per kon Hasanooo :biggrin:

sa t osht dardania gjalle, ti me njert kurr mo jo :biggrin: edhe ato bile pa asni banke :biggrin:

http://i253.photobucket.com/albums/hh45/annedama60/peis.gif

e ajo Albanezja e Turkijes, nime e pameshire ish :biggrin:

me t`mira ti djal :)

O Shtinja flaken Lovllushk shtinja, ev bre djerest na qit e hajt:biggrin:

Faliminderit per nxemjen, se me duket du me zevendesu me "reallna" qetash.

:)

lovely
09-03-09, 00:19
Hasan, une per ty Breshken e gjuj n toke mejhere hahahahahahaahahaha

ps. a bon me t dush nihere a duhet me prit deri masi t vijn 2 burra me fol me ty? :biggrin: :biggrin:

hasanmehmeti
09-03-09, 00:25
Hasan, une per ty Breshken e gjuj n toke mejhere hahahahahahaahahaha

ps. a bon me t dush nihere a duhet me prit deri masi t vijn 2 burra me fol me ty? :biggrin: :biggrin:

Ev bre , fill me te dushne a , haj medet qka i bona vetes, po te dushnet bohen masi te legjitimohet martesa , te bohet hallall hesapi hahahaha.

Edhe ma ketu mos me lyp mem dush se bone e lexon kjo plaka jeme ketu tybe ka me ike n'apqin e kush qe e kthen te shpija ska me pas.

Kqyr ka e Enjeta boni gati krejta, se para skam kohe , tash po iki kadal dal me flejt se neser dita re ,"nafaka" hahahaha e re.:biggrin:

lovely
09-03-09, 00:29
Ev bre , fill me te dushne a , haj medet qka i bona vetes, po te dushnet bohen masi te legjitimohet martesa , te bohet hallall hesapi hahahaha.

Edhe ma ketu mos me lyp mem dush se bone e lexon kjo plaka jeme ketu tybe ka me ike n'apqin e kush qe e kthen te shpija ska me pas.

Kqyr ka e Enjeta boni gati krejta, se para skam kohe , tash po iki kadal dal me flejt se neser dita re ,"nafaka" hahahaha e re.:biggrin:


flej rahat Hasan, se t ejten une kam me kan gati, pej zogut t kames e deri n maje t krese :biggrin: :biggrin:

uliksi31
09-03-09, 00:36
flej rahat Hasan, se t ejten une kam me kan gati, pej zogut t kames e deri n maje t krese :biggrin: :biggrin:

Shamia jote e pa pranueshme, ti si me desht me plackit banken e ke vnu.:biggrin: Te enjten mos na korit, po vno shami deri ne lug t'shpines.:biggrin: Si po met puna e malit? ahahahaha

Pershendetje Hasan, se kjo e habit edhe nje ushtri e jo mue.:biggrin:

lovely
09-03-09, 00:39
Shamia jote e pa pranueshme, ti si me desht me plackit banken e ke vnu.:biggrin: Te enjten mos na korit, po vno shami deri ne lug t'shpines.:biggrin: Si po met puna e malit? ahahahaha

Pershendetje Hasan, se kjo e habit edhe nje ushtri e jo mue.:biggrin:

ooo s ka mal jooo :biggrin: tash na vyn mu e Hasanit :biggrin:

xheloz, bona perhajr kete far baqkimi hahahahahahahahaha

Urata
09-03-09, 01:26
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aa....oj lovely, o ty veq t'mirat t'gusheshin e t'dusheshin he!

O kapetan, une fillova me e ba kanen gati ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...duhet ta caktojme edhe rrojtoren e ate mesuesen e avalit ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...!

Hasan Aga, a je fare burri se lovelyn e kem bet 'cike'....!

lovely
09-03-09, 20:37
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aa....oj lovely, o ty veq Hasani t dusht e t gusht :biggrin:
O kapetan, une fillova me e ba kanen gati ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...duhet ta caktojme edhe rrojtoren e ate mesuesen e avalit ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...!

Hasan Aga, a je fare burri se lovelyn e kem bet 'cike'....!


hahahahahaha Urate, t ejten bonu gati se ty e kam njet me t qu me Dogzonen edhe me Uliksin te Hasani per me e lyp :biggrin: :biggrin:

amin oj Urata hahahahahahahahaahahahahahhaa

Urata
09-03-09, 22:21
hahahahahaha Urate, t ejten bonu gati se ty e kam njet me t qu me Dogzonen edhe me Uliksin te Hasani per me e lyp :biggrin: :biggrin:

amin oj Urata hahahahahahahahaahahahahahhaa


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....e ku me e lyp moj...!!!:rolleyes:

lovely
09-03-09, 22:45
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....e ku me e lyp moj...!!!:rolleyes:

me lyp moj per burre hahahahahahahahahaha

puna ish kshtu; po u dashke me i qu dy burra ose 4 gra, dmth 2 gra po bojkan sa ni burre :biggrin: e une po t qoj ty edhe Dogzonen n ven t ni burri :biggrin: (edhe pse ju dyja vleni me shume) edhe Uliksin n ven t ni burri hahahahahahahahahahaha

qishtu po i qojshin me lyp nusen, e tash une juve po iu qoj me ma lyp mu Hasanin :biggrin:

Urata
09-03-09, 22:57
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....

Ja, une t'ejten n'konak t'Hasan Ages!

ps: noshta na bie ndoj petull n'goje...!(moti skam ngrene!!!!)

hasanmehmeti
10-03-09, 07:18
Shamia jote e pa pranueshme, ti si me desht me plackit banken e ke vnu.:biggrin: Te enjten mos na korit, po vno shami deri ne lug t'shpines.:biggrin: Si po met puna e malit? ahahahaha

Pershendetje Hasan, se kjo e habit edhe nje ushtri e jo mue.:biggrin:

Kallxoj bre Uliks teket e mija se ti i dine pake hehehehe, e puna e Malit , hahaha, a e dine ti Uliks i nderum qe dunjaja prap eshte tu shkue, normal burri i jep "Meher"(ne islam) grus , tash per mem bon mue burr kjo llovushka, ia kam lyp per Meher qate Male le te ma jep se nuk i dihet mos po the qafen kjo kund e po me le veten , e mu me jesin prap drut edhe Koftorri, bile nuk merdhihna krejt:tongue:

Pershendetje gjithashu edhe per ju, s'ki faj tybe jo, jo 2 po 5 kembe me i pas me 1 kepuc po ti futshin.:biggrin:

hasanmehmeti
10-03-09, 07:22
...!

Hasan Aga, a je fare burri se lovelyn e kem bet 'cike':biggrin: ....!

InshaAllah , InshaAllah , esht pa e fut ne Thonjeza hahahahaha, se beli vAllah une burr tamon :biggrin:

Qika^Me^Kule
10-03-09, 17:43
Pershendetje ty , me shpres se jeni duke kaluar si me se miri!!

lovely
11-03-09, 15:10
Hasan, puno ti sa dush se une Do te pres :biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=r6r5w67DqSw

Urata
11-03-09, 20:33
Hasan Aga, une per vete tirqit e plisin i kam vesh, veq po e pres edhe doGzonen e uliksin...kismet neser natje n'konak tendin...mos gabo me dal kund, dhe do petulla na e kishin ndreq fytin pak...!


deri athere mbetsh mire e realaksuar!

hasanmehmeti
12-03-09, 13:54
Pershendetje ty , me shpres se jeni duke kaluar si me se miri!!

Qika me Kule pershendetje per juve, te faliminderit per viziten.

Hasani

hasanmehmeti
12-03-09, 13:57
Urata une i vesha tirqit tybe , ishallah ke ndoj pare tirqi tjere se 1 pare i vesha une.

ps/llovushk qysh je moj ti plako , a ke nis me u pertri hala:biggrin:

Idila
12-03-09, 15:09
Pėrshėndetje tė sinqerta Hasan! :) Me sa po shoh tė paska zėn dashnia pėr fyti! :biggrin:

Dhe tani seriozisht (pa shaka)...Gjithė tė mirat ju dėshiroj nė cdo sferė tė jetės, kudo qė jeni, shumė fat dhe lumturi!

http://dl7.glitter-graphics.net/pub/479/479997u53km048rz.gif

nderime;

Idila

lovely
12-03-09, 20:07
Urata une i vesha tirqit tybe , ishallah ke ndoj pare tirqi tjere se 1 pare i vesha une.

ps/llovushk qysh je moj ti plako , a ke nis me u pertri hala:biggrin:

ooo Hasan, ku hupe qe u bana marak e sot dola t lypa gjithe diten? :biggrin:

mire jam plak mire, ti qysh je? hahahahahaha

Urata
12-03-09, 20:28
shih keta t'dy, n'ferk t,sabahit ishin ba bashke...!!! O Hasan, a tu dhimte plaka me na i gatue do petlla a...?

hajde perhajr..., ishalla po rahatoheni n'dardani ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...!


ps: i bajsh me shnet teshat e reja lovely!

lovely
12-03-09, 20:34
shih keta t'dy, n'ferk t,sabahit ishin ba bashke...!!! O Hasan, a tu dhimte plaka me na i gatue do petlla a...?

hajde perhajr..., ishalla po rahatoheni n'dardani ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...!


ps: i bajsh me shnet teshat e reja lovely!


hahahahahahahha, Urate, ,a tinxa ket ju te Hasani qe po na e bon per hajr a? a koka kry puna a? :biggrin:

qe petlla sa t dush :biggrin:

http://i593.photobucket.com/albums/tt14/TylersAunty/Food/PC240015.jpghttp://i593.photobucket.com/albums/tt14/TylersAunty/Food/PC240015.jpghttp://i593.photobucket.com/albums/tt14/TylersAunty/Food/PC240015.jpg

Urata
12-03-09, 20:37
hasanaginica, koka que me bismillah...! petulla t'omla per sabah...!


ha,hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......

hasanmehmeti
12-03-09, 21:26
hasanaginica:tongue: , koka que me bismillah...! petulla t'omla per sabah...!


ha,hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......

hahahaha.Hajde ju befshin mire petullat.:tongue:

Lovushk bre Halluqk pse sme ke tregu se Sherri eshte djali jote, ev bre tash kam me te desht me shume hahahaha

ps/edhe sa tjere i ke kesajde, te dije une sa fmij i bona prej kerrstines tonde masi te martova ty:biggrin:

Amina
12-03-09, 21:28
Pershendetje oh hasan, me doket per here te pare po te pershendeti ketu,hehehehe, kalo sa me mire dhe te gjitha te mirat.

e_martumja
12-03-09, 21:30
Hasan hallall te koft qe e kishe mlu Lovelicen, Kogja e papt ka qen zdi qysh ja mushe mendjen por sidoqoft per hajr ju koft ishallah me plot kalamajt :biggrin:

lovely
12-03-09, 21:37
hahahaha.Hajde ju befshin mire petullat.:tongue:

Lovushk bre Halluqk pse sme ke tregu se Sherri eshte djali jote, ev bre tash kam me te desht me shume hahahaha

ps/edhe sa tjere i ke kesajde, te dije une sa fmij i bona prej kerrstines tonde masi te martova ty:biggrin:ooo veq ni djale e kam vallahin, ti a ki nejnjo? :biggrin:

hasanmehmeti
12-03-09, 21:39
Pershendetje oh hasan, me doket per here te pare po te pershendeti ketu,hehehehe, kalo sa me mire dhe te gjitha te mirat.

Pershendetje Amina,

E moj Aminchen une qe 5 vjet ksajde gati ti hiq me ardhe me na qel deren , ani ani:smile: .

Te pershendes ktu edhe une hahaha.

vielen dank:smile:

hasanmehmeti
12-03-09, 21:42
Hasan hallall te koft qe e kishe mlu Lovelicen, Kogja e papt ka qen zdi qysh ja mushe mendjen por sidoqoft per hajr ju koft ishallah me plot kalamajt :biggrin:

Hallall me kofte :biggrin: tybe. U mlu pa i thonen hiq, he respekt he bac.
E prapt u kon boll nashta po tash kam me qit ne Terezi(wasserwage) (jo Tereza hahah).
Amin Amin, e me nafak kofshum:biggrin:

hasanmehmeti
12-03-09, 21:44
ooo veq ni djale e kam vallahin, ti a ki nejnjo? :biggrin:

ncuk asnjo hiq se kam.veq ne kersit tash e mas nanjo hehehe....

Urata
12-03-09, 22:08
hasan&hasanaginic,

ju shtofte bereqeti ju dyve!


ps: hasan, fale po t'metka Sherri-carroki i lovelyt

lovely
12-03-09, 22:11
hasan&hasanaginic,

ju shtofte bereqeti ju dyve!


ps: hasan, fale po t'metka Sherri-carroki i lovelyt


Faleminderit Urata

ps. Jo valla Sherri shkoj me Humdine, se nuk e deshti Hasanin :biggrin:

Urata
12-03-09, 22:20
hasano, n'kembe me i nejte lovely hasanaginices!...t'bani POPULAR n'dardani! ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaa....

krenohu me lovely!

hasanmehmeti
13-03-09, 00:07
hasano, n'kembe me i nejte lovely hasanaginices!...t'bani POPULAR n'dardani! ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaa....

krenohu me lovely!

nuk me pelqen popullariteti , e dua punen e djereses.

Per to kam derdhe djeres , dhe e ka pagu veten :biggrin:

ps/ une jame uke i vjeter Urata ne keto troje.Kimen se nderroj edhe sikur ti martoj ndoj lovly tjeter.

psps/per lovlyn pa kasavet rri, perkatesisht flej zbathur se nuk do ankohet hahaha

GURI SYLAJ
13-03-09, 10:37
Vallahin more Hasan te paska marre pusi tuk tek je hi ne loje me tana keto .Po t'a marr lakmi sa shnetjen e paske pas veq num ngofsh ruhesh pak se bilahin tje shku eshe ti te kavaqi!

lovely
13-03-09, 23:51
Vallahin more Hasan te paska marre pusi tuk tek je hi ne loje me tana keto .Po t'a marr lakmi sa shnetjen e paske pas veq num ngofsh ruhesh pak se bilahin tje shku eshe ti te kavaqi!

vete vete ku ka caktu termin per t hanen hahahahahahahahaha

sherri
14-03-09, 00:40
Faleminderit Urata

ps. Jo valla Sherri shkoj me Humdine, se nuk e deshti Hasanin :biggrin:
a1 a1 se t'na ke lyp,mu edhe Humdin,oj hasanajce,se kujton ti qe edhe ky din me ndreq veg t'sacit siHumdia :P:P

Urata
14-03-09, 20:32
Hasano, duhet t'jesh njeri me veti t'mira tek u "ngjite" lovely n'tye....!

Hasanajc, missions tuajat jane gjithemon shkelqesi...! A thue, kete veqantin tuaj, e shohin t'gjithe si une...!


Hasano, krenohu me 'hasanajcen' dardane!

lovely
14-03-09, 22:55
Hasano, duhet t'jesh njeri me veti t'mira tek u "ngjite" lovely n'tye....!

Hasanajc, missions tuajat jane gjithemon shkelqesi...! A thue, kete veqantin tuaj, e shohin t'gjithe si une...!


Hasano, krenohu me 'hasanajcen' dardane!

Urate, Hasani boll mire ke tybe, po a i rashe une msysh, a u trem pej gjithe ksaj dashnije , :biggrin: a po don me u kallxu ma "burre" se kta tjert qe "kokan bo per kovaq":biggrin: a nuk po di, veq pe shoh qe diqka nuk po asishet :biggrin:
m ka thane; n dhome mrena t kom gru e qka dush, jashte dhomes, as nuk t ngjoh bile hahahahahahahahahahaha:wink:


ps. Hasani jem i dashtun :D, u bon 3 dite qe u martum, e hala nuk dolem neper kojshi me na pa sa mire pe kapercejme :biggrin:

me nderime

Hasanajca :)

Urata
14-03-09, 23:17
epo, ashtu e kane burrat e konakut...! a po kollitet Hasani, najhere o lovely.....!ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaa.....

lovely
14-03-09, 23:22
epo, ashtu e kane burrat e konakut...! a po kollitet Hasani, najhere o lovely.....!ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaa.....

kolli pe merthen naten ma shume, se o ftof diqka :biggrin: po flen desh :biggrin: edhe tani po ka marak mu qplu :biggrin:

(qyqja une, ishalla sum nin se ka me m myt) ;)

Urata
15-03-09, 20:43
tak,tak,takk....

O Hasan!


O Hasanooo!

O Hasaaaaaan.....!


ku mbete burre, se prej se 't'martoj lovely u mbylle "n'shpi" fare...!

LuLjaa
16-03-09, 01:11
Hasan t`pershendess t`deshiroj argetim te kendeshem ksajde.

https://www.buyflower.com.sg/main/images/atyyuuqi01.JPG

Urata
16-03-09, 01:14
o lovely! ēa i bane moj Hasanit...?

lovely
16-03-09, 10:38
o lovely! ēa i bane moj Hasanit...?

tybe m ke ngushtu qitash Urate hahahahahahahahhaa:wink:

hasanmehmeti
16-03-09, 13:30
Vallahin more Hasan te paska marre pusi tuk tek je hi ne loje me tana keto .Po t'a marr lakmi sa shnetjen e paske pas veq num ngofsh ruhesh pak se bilahin tje shku eshe ti te kavaqi!

Nuk e di tybe punen e kovaqit une ketu ne dardani , ama flm per keshillen se po mundohem edhe une me u ruajt .

Faliminderit per viziten i nderuar.
Hasani.

hasanmehmeti
16-03-09, 13:31
Hasan t`pershendess t`deshiroj argetim te kendeshem ksajde.

https://www.buyflower.com.sg/main/images/atyyuuqi01.JPG


Faliminderit Lulja e Dardanis,je lule e vertet.:smile:

Me respekt,
Hasani

hasanmehmeti
16-03-09, 13:32
Ev bre Urata as me i bon senet gati per mujin e mjaltit nuk te leni ,haj medet haj.

Halluqk a je bon gati, t'shkojme te largojme reumatizmin pak hahahaha:tongue:

lovely
16-03-09, 22:20
Ev bre Urata as me i bon senet gati per mujin e mjaltit nuk te leni ,haj medet haj.

Halluqk a je bon gati, t'shkojme te largojme reumatizmin pak hahahaha:tongue:

shkum plak :biggrin:

http://i593.photobucket.com/albums/tt15/ciraablackk/couple-on-beach.jpg

lovely
18-03-09, 09:20
Hasan, ooo Hasaaan, a mi ke pa kulet dikun se tybe s pi gjoj :D:D

Shqiptare_ne_Turqi
18-03-09, 20:05
Ojj nano,qa tek o bo kesajde sa nuk isha uné ?? breehhh :biggrin:

lovely
18-03-09, 21:32
Ojj nano,qa tek o bo kesajde sa nuk isha uné ?? breehhh :biggrin:

allo? kush je ti? :biggrin:

Urata
18-03-09, 22:45
Shqiptare, shuj se si kem tregue Hasan Ages per t'gjithe carrokte dardane t'lovelyt...! Ay e din vetem per sherrin e Humdise...!

ju qaf dada te dyave!

Shqiptare_ne_Turqi
18-03-09, 23:00
allo? kush je ti? :biggrin:nimee kush tek jam a :biggrin: hahahhaahaa

lovely
18-03-09, 23:01
nimee kush tek jam a :biggrin: hahahhaahaa

ooo po m hupin valt se s di ku jena ardh qikho me Hasan Daine hahahahahahahahahahahahaha

prit i dakik t hypi mi vitrine nashta vijne valt hahahahahahahahahahahahahaha

Shqiptare_ne_Turqi
18-03-09, 23:05
ooo po m hupin valt se s di ku jena ardh qikho me Hasan Daine hahahahahahahahahahahahaha

prit i dakik t hypi mi vitrine nashta vijne valt hahahahahahahahahahahahahaharuju se po rexohesh bashk me vitrin,e sa tekjeni bashku me at dain, po behet naj nom me ty :biggrin: hahahhahhahaa

lovely
18-03-09, 23:07
ruju se po rexohesh bashk me vitrin,e sa tekjeni bashku me at dain, po behet naj nom me ty :biggrin: hahahhahhahaa

nu rrzofsha me gjithe vitrine, t jom ra mi Hasanin, se ai o flejt qaty n kauq drap :biggrin: po me shashtris n kete nate hahahahahahahahaha

ec shkojm dikun tjeter se mos po i qohet nej lemze Hasanit :biggrin: