PDA

View Full Version : Sa budallenj jemi hahahahahaha!


Murgesha
10-06-07, 19:24
Kemi shumė tema pėr menqurinė, pėr bukurinė por se sa budallenj jemi asnjė temė nuk e kemi. Hajde tė provojmė pak ta masim edhe budallakinė tonė me njė sondazh tė posaqėm hahahahahahaha...

Murgesha
10-06-07, 19:26
Pres qė tė merrni pjesė edhe nė kėtė sondazh sikur nė tė tjerėt.
----> Votat jan tė dukshme pėr tė gjithė hahahahahahahahaaaaaaaa.

e_martumja
10-06-07, 19:26
Kemi shumė tema pėr menqurinė, pėr bukurinė por se sa budallenj jemi asnjė temė nuk e kemi. Hajde tė provojmė pak ta masim edhe budallakinė tonė me njė sondazh tė posaqėm hahahahahahaha...po shifet qe spo i shtin hunt tek budallaqet :biggrin:

e_martumja
10-06-07, 19:29
une po kam deshir me votu kshtu "jo, une jam e mencur e ju shume budalle "a ban dy vota bre :biggrin: Kujt i duket vetja budalle qy veq tjert jane :biggrin:

RiannA
10-06-07, 19:29
Pak budall jemi edhe na...mos mekon budall pak a shum ish kon bota ndrryshe .. ju shnes

Murgesha
10-06-07, 19:31
po shifet qe spo i shtin hunt tek budallaqet :biggrin:

Prit moj se ende s`kam votuar pėr me mė pa se sa e konsideroj unė vetėn budalla hahahahahahaahahah.

e_martumja
10-06-07, 19:34
Prit moj se ende s`kam votuar pėr me mė pa se sa e konsideroj unė vetėn budalla hahahahahahaahahah. e gutshme jam une si tere Shqiptart :biggrin:, vallahi une votova :biggrin:

Murgesha
10-06-07, 19:35
Mirė ke bėrė se edhe unė aty pari sillem dikund veq pak ma shumė se ti hahahahahahaahha

e_martumja
10-06-07, 19:36
Mirė ke bėrė se edhe unė aty pari sillem dikund veq pak ma shumė se ti hahahahahahaahha gezohem qe qenke shqiptare e vertet pra :biggrin:

torm_1
10-06-07, 19:53
per mbrapsht me punu shqiptaret jan te paret ne bote e per drejt me punu nuk din sen hiq heheheheheh

sherri
10-06-07, 21:13
per mbrapsht me punu shqiptaret jan te paret ne bote e per drejt me punu nuk din sen hiq heheheheheh
Si more Tom?qe 13 shekuj jetojm ne fqinsi edhe sna mesuat per mar kurr??

Bile edhe gjysmen e Shqipetarve ngat 100 vjet e patet nen okupim......

Preshevar
11-06-07, 15:33
Hiq mori ! Qfar pytje me lidhje bon edhe ti :biggrin:

Albanian eX|PerT
11-06-07, 19:30
per mbrapsht me punu shqiptaret jan te paret ne bote e per drejt me punu nuk din sen hiq heheheheheh
A ben ta dime cfare kombi je ti ore torm qe e shan me shpifje kombin shqiptar dhe shqiptaret, a?????????????:mad: :redface: :mad: :redface: Nese je helen apo sllav, dije se ky forum nuk eshte per ta, porse per shqiptaret!!!! A more vesh?

uliksi31
12-06-07, 11:25
Kemi shumė tema pėr menqurinė, pėr bukurinė por se sa budallenj jemi asnjė temė nuk e kemi. Hajde tė provojmė pak ta masim edhe budallakinė tonė me njė sondazh tė posaqėm hahahahahahaha...

Une per veti skam cka flas. Flasin "veprat". Kur t'jesh "redaktor" te budallaqet cka je? Une me siguri ne at shkallen e par ne sondazh. Ahahahahahahaha

la_costa
13-06-07, 17:50
ja keni arri kulmit ... vazhdini me kete ritme hehe

RiannA
13-06-07, 18:41
ja keni arri kulmit ... vazhdini me kete ritme hehe

ti bashk me neve...:biggrin:

la_costa
14-06-07, 14:35
ti bashk me neve...:biggrin:

ndoshta .. si dihet ... mundesite jane ne zero dhe mbi te!!

buli_008
29-07-07, 14:09
Sjam BUDALL por....

Sma Rrok! :D
selekto..... :)

buli_008
29-07-07, 14:11
Shumė budalla 5 31.25%
Pak budalla 4 25.00%
Nuk e di 2 12.50%
Hiq, unė jam i/e menqur. 5 31.25%

jadore
29-07-07, 17:44
...taksirat ....!! edhe ne keto tema me e mat ..IQ-na...!!!


hahahahahah..
hhhahahhahaha
... u paka duke qesh ..

turisti
29-07-07, 17:53
Shumė budalla ( esatarisht).:biggrin: