PDA

View Full Version : L~Nora


Shqiptare
18-06-07, 15:24
I deshiroj nje mireseardhje mikes sime, motrushes sime L~Nora ketu ne forum.

Uroj te kaloje sa me bukur me ne se bashku!


Nga,
Shqipja :smile:

Albanian eX|PerT
18-06-07, 15:48
Mbase po i uron mireseardhje Shqiptarja, sigurisht kemi te bejme me nje personalitet te madh sikur qe eshte vet Shqipja.

Mire se erdhe pra. Cdo te mire te deshiron
Experti!

Shqiptare
19-06-07, 14:59
Leonora, s'ke qare pa me ardh ketu :smile:


Shqipja

instruktori
19-06-07, 20:44
I deshiroj nje mireseardhje mikes sime, motrushes sime L~Nora ketu ne forum.

Uroj te kaloje sa me bukur me ne se bashku!


Nga,
Shqipja :smile:


Pershendetje dhe mireseardhje i deshiroj L-Nora

uroj qe te kalon si eshte ma se miri

Respekte per te

L~Nora
19-06-07, 21:17
Shqipe flm shume per kto fjal shume mir po me vjen tash kam mu ba chatiste e regullt ktu

dhe ju falenderoj nga zemra te gjith tjerve per persh.
Kalofshim te gjith si ja don zemra juve
L~NORA

rilinda
20-06-07, 00:00
Ke pėrshėndetje edhe nga ana ime. Njėkohėsisht tė uroj mirėseardhje!

Shėndet!
Rilinda

Buqja_ch
20-06-07, 09:54
Miré se ke ardh Mikja e Shqipes ..
déshiroi te kalosh sa me mir

Buqja ..

Freskia e mengjesit

Shqiptare
20-06-07, 11:04
Shqipe flm shume per kto fjal shume mir po me vjen tash kam mu ba chatiste e regullt ktu

dhe ju falenderoj nga zemra te gjith tjerve per persh.
Kalofshim te gjith si ja don zemra juve
L~NORA

Leonora. E meriton mike :smile: Mua me vjen mire qe mu paska ni zani deri atje ku je ti :smile:

Hajde ma shpesh,
Shqipja :)

hasanmehmeti
20-06-07, 12:51
mire se keni ardhur , shpresoj te kaloni mire ne FD.


me respekt
hasani

e_martumja
20-06-07, 13:35
Argetime te kendshem ne mesin tone te deshiron e_martumja

uliksi31
20-06-07, 13:48
Hajde mire se paske ardh Nora- shoqja e shqipes. Po une per hater t'Shqipes nje kingj t'pjekun e kisha honger e jo mos met pershendet ty. :biggrin:

Albiii
20-06-07, 16:12
pershendetje L~Nora si po ja kalon ketu mes nesh

Preshevar
20-06-07, 21:11
:eek: Kshyr kshyr... :biggrin: Leonoraa...

Mir se vjen Shoqja Shqipes :tongue:

Kalo qaste tė mira,.. !

Tė Pėrshėndet Shoku yt i vjetėr !
Preshevari,

Romeo
21-06-07, 12:15
Hmmm Shoqeri e nderuar shoqeri e moqme shoqeri e re nje pershendetje specjale per L-Noren..

Ju deshiroj nje dit magjike pa brenga dhe ju deshiroj gjitha te mirat ne jeten e juaj,...


Kaloni XIXA XIXA opsaaa XIXA qyyyy qyyyyy

schütze
21-06-07, 21:16
Pershendetje nga schützehttp://www.locolobo.net/excolourrose.gif

instruktori
21-06-07, 21:26
pershendetje nga

Instruktori

L~Nora
26-06-07, 00:06
flm shume per persh instruktori persh. perzemrisht per ty
te deshiroj te gjithat mirat
kalofsh si ta don zemra jote

L~Nora
26-06-07, 00:31
Ju Falenderoj te gjithve nga Zemra per persh. e mirpritje

Buqja_ch (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22007)
e_martumja (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18186)
Albanian eX|PerT (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21522)

instruktori (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=21228)
rilinda (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=15821)
hasanmehmeti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033) uliksi31-jr (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=17717)

Albiii (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=22765)
schütze (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18380)


Shqipes i falenderoj se e ka hap ket faqe per mu nga thella e zemres
dhe vllaut e saj Preshevari se ma ka mundesi mu kane mesin e juve.
Mpuq per ju dy ne Faqe

Ju deshiroj te gjithat mirat ne jet.
Kalofshi si ja don zemra juve.

instruktori
26-06-07, 22:31
Pershendetje L-Nora........

Shqiptare
28-06-07, 16:31
L-nora, te pershendes ablushe :smile:

Kqyr, pastroje pak kutine e mesazheve private moj, se s'muj me te dergu MP, se me thote

"L~Nora has exceeded their stored private messages quota and can not accept further messages until they clear some space."

Pra pastroje kutijen e mesazheve :wink: :smile:


Du nje kafe prej teje te tema e kafeve:))))

turisti
28-06-07, 17:02
Mire se erdhe e nderuara. :smile:

Te deshiroj momentet e mira ketu,komunikim dhe shoqerim pa kufuj.Njekohesisht kerkoj falje qe nuk mujta mu pergjegj sepse dikun - jane krijue shkaqet teknike- dhe shpresoj pas evitimit te tyre, me siguri - PO.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.
http://people.zeelandnet.nl/vanberlo/domburg11juli01/861bloemenwinnaar.jpg

^katunari^
28-06-07, 17:04
Oj quro, a mujte, si je a je mire
Pershendetje
Katunari

egi
28-06-07, 17:44
pershendetje dhe per ty, emer i bukur =)

http://www.wondercliparts.com/flowers/graphics/flower_02.gif

^katunari^
28-06-07, 18:18
bafsh hajr bre bi, u rritsh u bafsh e madheeeeeeeeee

L~Nora
29-06-07, 15:23
Abla persh. zemerisht edhe per ty.

hahahahaha oj valla veq mo se pafsha vllaun tan, ni hajr e 100sherra mi ka ba. hahahaha
Gjith bre kam than se eshte aj sherr hahahah pakhumor.
Te persh ty dhe Vllaun tan nga zemra

L~Nora
29-06-07, 15:27
[QUOTE=turisti]Mire se erdhe e nderuara. :smile:

[B][I][SIZE=2]Te deshiroj momentet e mira ketu,komunikim dhe shoqerim pa kufuj.Njekohesisht kerkoj falje qe nuk mujta mu pergjegj sepse dikun - jane krijue shkaqet teknike- dhe shpresoj pas evitimit te tyre, me siguri - PO

Flm shume nga ti.gjithashtu edhe une te deshiroj te gjithat mirat kalofsh si ta don zemra.
Flm per lule kaq te bukura.
te deshiroj ni vikend te kendshem dhe pa brenga.

L~Nora
29-06-07, 15:32
Oj quro, a mujte, si je a je mire
Pershendetje
Katunari

OH Laknurr opps LLokum hahahah
qe bre minxhi po ti kta jeke keq aa jo a po te nguc kush ????hahahahah
Mir se vjen kalofsh si ta don zemra.
Te persh . edhe une zemerisht
mpuq ne faqe
(freut mich echt dich hier zu sehen)
P.s.:kujna bre quro banu bre pak Gentelman ma kur do ma mu msu hahahahahhahahah

Albiii
29-06-07, 15:33
Nje pershendetje te veqantė per shoqen time L~Nora

L~Nora
29-06-07, 15:35
pershendetje dhe per ty, emer i bukur =)

http://www.wondercliparts.com/flowers/graphics/flower_02.gif

Flm persh zemrisht edhe per ty, flm ama nuk eshte vetem emeri i bukur te une hahaha pak humor.
Flm shume per ket lul te bukur.
te persh. zemerisht dhe te deshiroj vikend te kendshem dha pa brenga

L~Nora
29-06-07, 15:37
Nje pershendetje te veqantė per shoqen time L~Nora

FLm shume albi shoki ime ma i urti hahahaha
flm shume kalofsh si ta don zemra

L~Nora
29-06-07, 15:39
bafsh hajr bre bi, u rritsh u bafsh e madheeeeeeeeee

ma bre Katunar mos ma mer ftyren her me thu quro tani me ban te vogel ncncncncn
ma bre kshtu.
(hmmm heul, seufz)
veq se jam 2muj ma e re se ti hast nicht das recht bre
hahahahahahahahaha Mafi je ti

Preshevar
29-06-07, 15:55
Ooops ::!!!! :eek:

Mi paska mbledh bet dikush ktu pari hahahahahaha

:biggrin:

A din qka L~Nora ?-...

I'm sorry :tongue:

Zero Cool
29-06-07, 16:39
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/rosse.gif

instruktori
29-06-07, 21:01
Pershendetje dhe shume te mira ne jete ju deshiron

Instruktori

LuLjaa
30-06-07, 04:47
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/34.gif

Argetim te kendeshum ne vazhdim t'deshiroj!

instruktori
30-06-07, 17:42
Pershendetje dhe shume te mira ne jete ju deshiroj

Instruktori

^katunari^
02-07-07, 16:27
OH Laknurr opps LLokum hahahah
qe bre minxhi po ti kta jeke keq aa jo a po te nguc kush ????hahahahah
Mir se vjen kalofsh si ta don zemra.
Te persh . edhe une zemerisht
mpuq ne faqe
(freut mich echt dich hier zu sehen)
P.s.:kujna bre quro banu bre pak Gentelman ma kur do ma mu msu hahahahahhahahah

Luja kojshike, luja,
kujna pi thu laknur oj krojsheeeeeeeeeeeeee (hahahhah)
me fal, se tash e pashe shkresen tande
Flm. per mikpritje aq te mire.
Kush mu bo gentleman, une a ? jaaaaaaaaaaaaa kurrr type hiq UNE JAM MOTIIIIIIII

lyra2
02-07-07, 16:43
Mire kalofsh e mirq ofsh!!

L~Nora
02-07-07, 16:58
Ooops ::!!!! :eek:

Mi paska mbledh bet dikush ktu pari hahahahahaha

:biggrin:

A din qka L~Nora ?-...

I'm sorry :tongue:

Sorry nuk ka kurrr hahahahaha

ahahahahahahah kojshi hahahahahahah
jo bre ndollin kto qera(edhe pse nuk po duft me ndoll hmmmm)hahahahaha
vetem humor flm ssshhhhhuuummmmeeee nga ti (e din ti per qka)
te deshrioj te gjitha mirat
mpuq ne dy faqe hahahaha

L~Nora
02-07-07, 17:02
[quote=Zero Cool]http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/rosse.gifMir se te gej Zero Cool

Flm Zero Coll per ket lule krejt xixa xixa te deshrioj te gjitha mirat .
Kalofsh si ta don Zemra

L~Nora
02-07-07, 17:03
Pershendetje dhe shume te mira ne jete ju deshiron

Instruktori

Instruktori te falenderoj nga Zemra per persh. dhe fjalt e tuja
Gjithashtu dhe une te persh. dhe te deshtioj te gjihtat mirat
Kalofsh si ta don zemra

L~Nora
02-07-07, 17:07
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/34.gif

Argetim te kendeshum ne vazhdim t'deshiroj!

flm shume LuLjaa
gjithashtu edhe ty te deshiroj argetim te kendshem
dhe te gjihtat mirat
kalofsh si ta don zemra

L~Nora
02-07-07, 17:10
Luja kojshike, luja,
kujna pi thu laknur oj krojsheeeeeeeeeeeeee (hahahhah)
me fal, se tash e pashe shkresen tande
Flm. per mikpritje aq te mire.
Kush mu bo gentleman, une a ? jaaaaaaaaaaaaa kurrr type hiq UNE JAM MOTIIIIIIII

Katunt vetem pak humor e don ti se une kurrr nuk mundem (übers Herz bringen)ty beleidigen.hahahahhaa
po besoj se ka shuem njerz se e perferojn laknurin hahahahaha
Ama jo ti je Gentelman llokum hahahahahahahaah
Sps je shume mirseardhun.
Deine GoldenPrincess hahahahahahahahaahha
Qura ne gjuen tane

L~Nora
02-07-07, 17:11
Mire kalofsh e mirq ofsh!!

Flm lyra2 kalofsh edh eti si eshte ma se miri argetim te kendshem.
te gjithat mirat per ty

Shqiptare
04-07-07, 12:52
Nora, motrushe, te uroj nje dite te bukur e te mbare,
Shqipja :smile:

Naki
04-07-07, 16:27
Pėrshėndetje e nderuar,nė rrugėtimin e shetitjeve nė lagjen e pėrshėndetjeve trokita nė oden tuaj me shpresė se ju gjejė.
Me dėshirė do tė ndrroja llafe,ndoshta- herave tjera ju gjėjė,tani ju lė pėrshendetjet kudo ēė tė jeni mirėmbetshi!

Naki

Preshevar
04-07-07, 18:13
Sorry nuk ka kurrr hahahahaha

ahahahahahahah kojshi hahahahahahah
jo bre ndollin kto qera(edhe pse nuk po duft me ndoll hmmmm)hahahahaha
vetem humor flm ssshhhhhuuummmmeeee nga ti (e din ti per qka)
te deshrioj te gjitha mirat
mpuq ne dy faqe hahahaha

Qysh mori s'ka kurrrrr ?? :biggrin: Jo njo ki me ma fal appo ? hahahahahahaha (shaka)

Jo m'fal po s'di se si ka ndodh aj incident ashtu ! E RiKontrollova edhe s'mujta :-(.. s'di..

Faji eshte tjeter kuuun hahahahaa

Edhe s'ka pėrse pėr pe di se qka, :biggrin:

Gjithat t'mirat edhe per ty,,, edhe mos harroo lakooo ka oda e Shqipes najhere natona...

Tuungat Kojshike :tongue:

Romeo
11-07-07, 14:03
Hej pershendetje per ty si po kalon sod aje mir ?

Vetem deshta ta dergoj nje Mega mpuqqq dhe te deshiroj nje dit fantastike...

Me shum respekt

Romeo :biggrin:

Nirvana Band
11-07-07, 17:50
Pershendetje per ty, te uroj miresi dhe shendet.

uck_aksh
14-07-07, 01:05
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahahahahah.jpg

Romeo
19-07-07, 09:25
Pergjithmon ne dy.

Sonte ndihem vetem
nuk kam gjume ne sy
Shiqoj lart ne qiell dhe lutem vetem per ty
Vetem nje enderr
vetem nje dėshire
vetem nje lutje
kam per Perendin
E di se me do, aq te dua edhe une ty
Por largesija eshte shkaktar
qe sjemi bashk ne dy
Mos lejo largesin zemer
te te shtyn ne pikllim
kur e di se dashuria jon
nuk ka perfundim
Mos lejo largesin
te ben as te dyshosh
se ne jeten time
veq TI do egzistosh


Nje persh. veqant per ty ha ha pak humor ok... Kisss

me respekt

Romeo

Zero Cool
30-07-07, 16:20
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/4e.gif

rilinda
03-08-07, 11:16
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

instruktori
07-08-07, 20:56
PERSHENDETJE DHE SHUME RESPEKTE PER JU

INSTRUKTORI

uck_aksh
07-08-07, 23:58
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1973.jpg

gazi-de
08-08-07, 12:38
Pershendetje.........................

instruktori
04-09-07, 17:02
Pershendetje e uruar

Preshevar
11-09-07, 13:15
Kojshike e Nderuar, :smile:

Erdha tė uroj muajin e shenjtė e tė bekuar tė Ramazanit duke e lutur All-llahun
xh.sh. qė tė na japė shėndet e fuqi qė kėtė muaj ta pėrfundojmė sa mė lehtė e sa me mė
shumė sevape dhe mė nė fund tė na i bėjė kabull tė gjitha ibadetet tona: agjėrimin,
namazet, duatė e lutjet qė ia drejtojmė All-llahut xh.sh.

Tė pėrshėndes me pėrshėndetjen mė tė bukur qė Egziston !

Es-Selamu Alejkum ve rahmetullah ve berekatuhu,
Vėllau i juaj,

Preshevari

http://www.takingitglobal.org/images/connections/tigblogs/entryphotos/44139.jpg

LuLjaa
15-09-07, 03:08
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/40.gif

L~Nora
21-09-07, 13:55
[QUOTE=Preshevar] [CENTER]Kojshike e Nderuar, :smile:

Erdha tė uroj muajin e shenjtė e tė bekuar tė Ramazanit duke e lutur All-llahun
xh.sh. qė tė na japė shėndet e fuqi qė kėtė muaj ta pėrfundojmė sa mė lehtė e sa me mė
shumė sevape dhe mė nė fund tė na i bėjė kabull tė gjitha ibadetet tona: agjėrimin,
namazet, duatė e lutjet qė ia drejtojmė All-llahut xh.sh.

Tė pėrshėndes me pėrshėndetjen mė tė bukur qė Egziston !

Es-Selamu Alejkum ve rahmetullah ve berekatuhu,
Vėllau i juaj,

Flm shume me ke lan pa koment :eek: gjihtatshtu inshlla edhe ty Preshevar me gjitha fam. tane

pershendetje zemrisht edhe nga une

instruktori
07-10-07, 15:52
uroj qe te kaloni nje jave te mire

rilinda
11-10-07, 20:48
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

LuLjaa
12-10-07, 18:34
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif

Preshevar
23-11-07, 11:57
http://www.tagsmaker.com/upload/e71bf05a8145412c8e2f207dbba874ff.jpg

Arkza
23-11-07, 16:53
Te Pershendes dhe te Uroj gjithe te mirat nga Zemra !

hasanmehmeti
26-11-07, 10:45
Hallochennnn,:smile:

Ein liebe Grussssaaaaa für dich,

ke hup si faxi as ne jupiter spo ju shof:biggrin:

http://img211.imageshack.us/img211/2779/3d006017oz6.jpg (http://imageshack.us)

Prishtinasja_
28-11-07, 00:11
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/diteneflamurit13.gif

Diana007
28-11-07, 12:43
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)

rilinda
28-11-07, 13:45
http://img148.imageshack.us/img148/9711/28nentorizv5.png (http://imageshack.us)


Gėzuar Festa e 28 Nėntorit- dita e simboleve tona tė shenjta dhe e krenarisė kombėtare!

DEA
28-11-07, 15:15
Urime festa e flamurit. DEA

vjeshta
30-11-07, 18:26
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

turisti
11-12-07, 19:42
Lule shkon tek lulja.
http://www.orichas.com/espanha/reflexiones/perfect%20rose.jpg __________________

egi
12-12-07, 14:40
http://www.fastflowers.com.au/images/products/scrumptious.JPG


pershendetje nora :biggrin:

Sy_kaltra
13-12-07, 21:23
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/810v.jpg

Dardan Kastrati
14-12-07, 16:33
http://img214.imageshack.us/img214/5336/rose2tk8.jpg

selvija
14-12-07, 23:50
http://cap04.caption.it/348/captionit163836I733D35.jpg

L~Nora
15-12-07, 00:04
flm shume
Vjeshta,Turisti,Egi,Sy_Kaltra,Dradan_Kastrati,Selv ije dhe une ju persh,dhe ju falenderoj se hyt ne oden time dhe me persh ju dehiroj te gjithat mirat ju prift ne gjdo hap e mbara
vikend te kendshem e pa brenga per ju kalofshi si ja don zemra

uck_aksh
17-12-07, 05:34
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg

Nirvana Band
18-12-07, 14:36
Pershendetje per ty shoqe e nderuar.

Dardan Kastrati
18-12-07, 14:37
http://img84.imageshack.us/img84/8723/festayw3.gif

Arkza
18-12-07, 15:03
Pershendetje L-nora , me Fat Kurban Bajramin , le te jet Vit i Mbar per te Gjithe !!

Lona
18-12-07, 15:15
Pershendetje e nderuar urime Festa e Kurban Bajramit,, gezimi qofte mbi ty dhe familjen Tuaj.

gazi-de
19-12-07, 10:47
L~Nora pershendetje dhe me fat Kurban Bajrami,paqja dhe lumturi qoft mbi ju dhe familjen tuaj..
respeket per ty........................

Zero Cool
19-12-07, 11:31
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Merry_Christmas_1024.jpg

Paradox_13
19-12-07, 18:13
http://ourworld.cs.com/fei%20hun%2018/Disejne_Mia/Eid.gif

Gjumashja
19-12-07, 18:32
Me fat Kurban Bajramin... me shpresen qe bajramin e ardhshem ta presim ne Kosoven e Pavarur....

LABI
19-12-07, 21:10
Ju uroj Festen e Kurban Bajramit dhe festat tjera te fundvitit ;Uroj dhe mbes me shprese qe festat te ardhmen t'i presim ne nje begati me te madhe si ne aspektin material poashtu dhe shpirterore .

LuLjaa
20-12-07, 03:47
Ne Keto ēaste te Bajramit
Buzeqesh ftyra e Muslimanit
Ndriēon Hena dhe Dielli
Feston Toka edhe Qielli

Me Fat festa e Kurban Bajramit

Zoti sjellte paqe e lumturi ne mesin e Juaj!

MemphiSx
20-12-07, 13:40
Urime dhe me Fat,Festa e Kurban Bajramit,dhasht zoti qe Festat tjera ti Festojm ne Kosoven e Pavarur :smile:

~AmaZonA~
21-12-07, 19:40
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy015837146D32.gif

egi
22-12-07, 14:42
urime festa, ishalla don Zoti qe te kesh nje jete te lumtur dhe te gjat sebashku me familjen tende.

hasanmehmeti
23-12-07, 00:08
E Nderuar L~Nora,

Urime festa e Kurban Bajramit , qdo miresi , sukses dhe begati e Krijuesit qofte me ju.

http://img513.imageshack.us/img513/7173/urimza9.jpg (http://imageshack.us)

L~Nora
23-12-07, 22:57
Drita e kesaj dite lete nxen shpirtin jua.Gezimi le ta mund hidrimin.Zoti ja dhasht ata qe seni ke.Ja ruajt ate qe e keni. (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22039)

NirvanaBand (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22039),Dardan,Kastrati (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=19390),Arkza (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22043),Lona (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=14055),gazi-de (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21684),Paradox_13 (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=20557),Gjumashja (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=16770),LABI (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=14250),
LuLjaa (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22029),MemphiSx (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=14087),~AmaZonA~, (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=21258)egi, (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=22392)hasanmehmeti (http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=18033)

flm shume nga ju. te gjithat mirat. ju plotzofshin te gjithat deshirat. Me respekt Nora

Cia-Ferizaj
24-12-07, 10:16
http://i190.photobucket.com/albums/z77/starrysparklegirl/hi-hello-14.gif

aLbaChiCk
26-12-07, 23:15
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

Buqja_ch
30-12-07, 07:06
..... Urime vitin e ri 2008 .....

MemphiSx
30-12-07, 11:27
Urime Viti i Ri 2008,Paqė,Shendet dhe Lumturi ju uroj qe te keni ne vitin 2008 :)

http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3419417/2/istockphoto_3419417_candles_happy_new_year_2008.jp g

Diana007
30-12-07, 12:36
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Dardan Kastrati
30-12-07, 14:57
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Xuki
30-12-07, 23:58
http://photos1.hi5.com/0014/428/216/I4xGsq428216-02.bmp

uck_aksh
31-12-07, 00:05
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dardania-2.jpg

Zana_ch
31-12-07, 01:39
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gif


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/033.gif

Nirvana Band
31-12-07, 20:40
Urime Viti i Ri 2008


Uroj te jet ky vit me te mira e te mbara per ju dhe familjen tuaj.


Gezuar

uck_aksh
22-01-08, 13:05
Te uroj gjith te mirat ne jet
http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM (http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM)

ninnela
27-01-08, 17:02
Te Pershendes Kudo Qe Je Nora

Ninnela

LuLjaa
11-02-08, 01:15
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/273.gif

turisti
21-02-08, 22:19
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Diana007
23-02-08, 18:10
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 20:59
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

Diana007
08-03-08, 17:03
Urime 8 Marsi

http://www.mamamikes.com/shop/images/Roses_40_2.jpg

ninnela
13-03-08, 14:43
Nora Te Pershendes Kudo Qe Je
Ninnela

gazi-de
10-04-08, 17:00
Hallo meine kleine Nora:biggrin:
L~Nora pershendetje ku do qe te jesh,dhe te faleminderit shum per urimet tua mbreme.
Du bist ein schatz me nje zemer te mire.
qe ketu tu dera e dardanis tu te prit jome me nje lule per ty:tongue:

http://milena.conens.googlepages.com/boywithtworoses.jpg/boywithtworoses-full.jpg:wink:

L~Nora
12-04-08, 16:40
Hallo meine kleine Nora:biggrin:
L~Nora pershendetje ku do qe te jesh,dhe te faleminderit shum per urimet tua mbreme.
Du bist ein schatz me nje zemer te mire.
qe ketu tu dera e dardanis tu te prit jome me nje lule per ty:tongue:

http://milena.conens.googlepages.com/boywithtworoses.jpg/boywithtworoses-full.jpg:wink:


hahahahahah oh byrum byrum mir se vjen hahah ani me lule gati sa vet hahahahahahahah sps me nder qofsh tja für gute menschen habe ich nur gute worte bis demnächst großer

L~Nora
12-04-08, 16:58
Diana007, Luljaa, AlbaChiCk, Buqja_ch, Zana_Ch, Ninnela,
Gazi-de, Nirvana_Band, Uck_aksh, Memphisx, Xuki, Dardan_Kastrti, Turisti, Cia_Ferizaj

Flm shume per urime e per persh. e visiten e juve ne doen time :).Ju prift e mbara ne gjdo hap e cfer te jetes.
Ju persh me Resepkt Nora

Adina-R.Ks
12-04-08, 17:03
L Nora te pershendes dhe te uroj argetim te mire ne F.D........

Adina-R.Ks
12-04-08, 17:05
L Nora te pershendes dhe te uroj argetim te mire ne F.D........https://www.freshflowers.com/images/catalogue_images/960-1.jpg

L~Nora
12-04-08, 17:17
L N<ora te pershendes dhe te uroj argetim te mire ne F.D........

flm shume per persh. te persh. edhe une.
Deshiroj ni mirseardhje ne Fd.Argetim te kendshem.Deshiroj momente te mira ketu, e shoqeri te mir.
Me Respekt Nora

gazi-de
29-04-08, 00:18
http://www.grassmyer.de/resources/anikamaus_26_blackmagic_140.jpgL~Nora pershendetje ku do qe te jesh,ku je moj ke humbe krejt(edhe me te tradhtu nuk te kom tradhtu e din ti qy):biggrin:
Pershendetje 1 e din:tongue:
http://freenet-homepage.de/ernalein1963/bilder/Ich-vermisse-Dich-14.07.2006.gif

Adina-R.Ks
29-04-08, 21:08
Pershendetje...
http://www.nur-im-vest.de/Blume100.jpg

LuLjaa
30-04-08, 00:40
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif

instruktori
06-05-08, 15:30
Pershendetje........................

DritonPR
24-05-08, 07:18
cka te paska bo more Gazi??? kaka Gazi e paske hup nusen, ku ka shku kjo hahahah

Arkza
25-05-08, 16:17
Te Pershendes dhe gjithe te mirat ty........

Adina-R.Ks
11-06-08, 08:51
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

gazi-de
17-06-08, 18:12
Oj nusjo ku je moj ke humb krejt,ahhahahah
L~Nora pershendetje ku do qe jeshe,dhe shpresoj qe po kalon mire:smile:
http://www.satinrosedesigns.com/images/bluerose.jpg:wink:

Adina-R.Ks
24-06-08, 12:57
Pranoni pershendetje e mija me te sinqerta, per nje dite te mbar dhe te qet.

LuLjaa
25-06-08, 00:00
http://img337.imageshack.us/img337/815/hoiiiics1.png

gazi-de
26-12-08, 17:45
Me harrove meine kleine a,ani ani.shpresoj je mire Nora,pershendetje ku do qe te jeshe..
http://img187.imageshack.us/img187/4574/2009in4.gif

Dreni30
27-12-08, 00:41
http://i7.tinypic.com/6x0yxld.gif

Uroj qe ky vit te jet vit i sukseseve, njeherit edhe plotesim i deshirave tuaja.

Urime.

Dreni.

MemphiSx
30-12-08, 00:55
http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/ny/ny0904.gif