PDA

View Full Version : Romeo


Shqiptare
21-06-07, 13:16
Romeo,

Mire se erdhe ne mesin tok, mik i nderuar. Uroj te kalosh qaste a me te mira e me te bukura me ne. JKetu do te keshe njerez te cilet do te te respektojne, nderojne dhe do te te mirepresin, por do te keshe edhe nga ata te cilet nganjehere do te te gjelozojne, do te deshirojne te te debojne, por ketyre moa ua ve veshin, ti vetem argetohu me miqesi te mira ketu :)

Nga mikja jote e vjeter,

Shqipja

Romeo
21-06-07, 13:33
Romeo,

Mire se erdhe ne mesin tok, mik i nderuar. Uroj te kalosh qaste a me te mira e me te bukura me ne. JKetu do te keshe njerez te cilet do te te respektojne, nderojne dhe do te te mirepresin, por do te keshe edhe nga ata te cilet nganjehere do te te gjelozojne, do te deshirojne te te debojne, por ketyre moa ua ve veshin, ti vetem argetohu me miqesi te mira ketu :)

Nga mikja jote e vjeter,

ShqipjaShqipe,

Te falenderoj zemrisht shoqe per ket pershendetje dhe flm per kshillat e tua qe kan qen gjith me rendesi te madhe per mua...

Me gjith rrespekt te deshiroj dhe ty nje argetim te kendshem pa brenga dhe nese ti ki miqesi te mir ketu atehere dhe un do te kam... :smile:

Me rrespekt


Romeo

Preshevar
21-06-07, 20:43
..Romeo.. Romeoo..Romeo... :biggrin:

Kush e ka bo mend me qė takohem pėrsėri ??? hahahahaha

Mė vjen mir qe u kyqe nė forum ! Tė uroj nje Mirseardhe Miqsore !

Tė uroj gjithashtu shum shėndet tė mir, fat, paqe e lumturi nė jetė !

Te pershendet dhe te respekton
Miku yt i Moqėm,. a pe din ? :tongue:

Preshevari !


Mir u lexofshmi GringOo ! :biggrin:

Romeo
21-06-07, 20:49
..Romeo.. Romeoo..Romeo... :biggrin:

Kush e ka bo mend me qė takohem pėrsėri ??? hahahahaha

Mė vjen mir qe u kyqe nė forum ! Tė uroj nje Mirseardhe Miqsore !

Tė uroj gjithashtu shum shėndet tė mir, fat, paqe e lumturi nė jetė !

Te pershendet dhe te respekton
Miku yt i Moqėm,. a pe din ? :tongue:

Preshevari !


Mir u lexofshmi GringOo ! :biggrin:AHhhh breeee haver po shpejt me harrove mos harro se nje kafe me borxh ma ki ha ha ...

Kush e ka bo mend paj tybe sedi po u bo qyyy ha ha Haver spo me rrihet pa ju qka me bo shnosh...

MIr se ju gjeta te gjithve ketu me beso per ju jam kyq shoki mir...

Me rrespekt Amigos haveros taveros ha ha oopsaaa qysh spe :biggrin:

Romeo te deshiron shum sukses

turisti
21-06-07, 21:46
Romeo i nderuar :smile: ,

Mire se erdhe ne mesin tone. Te deshiroj ēaste te lumtura, argetim pa kufi dhe disponim te mire.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

http://www.ipme.ru/ipme/conf/npt98/wellcome.gif

BaNu Ne JeT I sInQeRt
25-06-07, 18:37
Gjithashtu te pershendes shum i nderuari..

Mir mbetesh ...me nderime...:smile:

Preshevar
25-06-07, 19:12
Selam Fréro.

Erdha ta le nje pershendetje dhe t'uroj nje mbremje te kendshme.

Dhe mos harro... lako aty pari ka t'thash n'mengjes ! :wink:

Toutes bon !

Romeo
25-06-07, 22:26
Romeo i nderuar :smile: ,

Mire se erdhe ne mesin tone. Te deshiroj ēaste te lumtura, argetim pa kufi dhe disponim te mire.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

http://www.ipme.ru/ipme/conf/npt98/wellcome.gif

Nje pershendetje turisti,

Mir se ju gjeta ju flm shum per mirpritje dhe ju deshiroj argetim sa ma te kendshem..

Me rrespekt

Romeo

Mirulexofshim...

Romeo
25-06-07, 22:29
Gjithashtu te pershendes shum i nderuari..

Mir mbetesh ...me nderime...:smile:

Pershendetje e nderuar,

Ju flm shum per pergjigjen e juaj gjithashtu ju deshiroj nje mbremje te mir...

Mirulexofshim prap ju flm shum

Me rrespekt

Romeo

Romeo
25-06-07, 22:36
Selam Fréro.

Erdha ta le nje pershendetje dhe t'uroj nje mbremje te kendshme.

Dhe mos harro... lako aty pari ka t'thash n'mengjes ! :wink:

Toutes bon !Tungi Fréro,

OOO te flm shum shoki im dhe un po ta kthej me gjith deshir dhe me gjith zemer nje mbremje sa ma te mir per ty dhe familjen tende...

Insh'Allah gjith jeni mir...

Ha ha ha mos ta nin Amigo a tkam a stkam flm shum per mirpritje...

Tout de bon poteau :biggrin:

rilinda
26-06-07, 11:12
Pėrshėndetje!
Tė uroj mirėse ardhje kėtu nė Dardani, e njėherit tė uroj ēdo tė mirė!

Shėndet!
Rilinda

Romeo
26-06-07, 13:17
Pėrshėndetje!
Tė uroj mirėse ardhje kėtu nė Dardani, e njėherit tė uroj ēdo tė mirė!

Shėndet!
Rilinda

Pershendetje e nderuar Rilinda,

Ju flm per mirpritje dhe mir se ju gjeta ne Dardani...

Ju deshiroj gjithashtu ēdo te mir ne jet.

Me rrespekt

Romeo

LuLjaa
02-07-07, 05:22
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/81.gif

Gjithė t'mirat per tyy !

Romeo
02-07-07, 12:37
http://i83.photobucket.com/albums/j309/nlgyzia/hi/81.gif

Gjithė t'mirat per tyy !


742


Ju flm shum per respekt gjithashtu ju deshiroj argetim sa ma te kendshem.

Me respekt

Romeo :smile:

lyra2
02-07-07, 13:20
Ooo Romeo ,mire se ke ardhe e kalofsh mire .te pershendes dhe te uroj qaste te kendshme ne jeten tuaj me me te dashurit e tu.

Shqiptare
04-07-07, 12:55
Dite te bukur e te mbare sot Romeo,

Shqipja :smile:

Naki
04-07-07, 16:24
Pėrshėndetje i nderuar,nė rrugėtimin e shetitjeve nė lagjen e pėrshėndetjeve trokita nė oden tuaj me shpresė se ju gjejė.
Me dėshirė do tė ndrroja llafe,ndoshta- herave tjera ju gjėjė,tani ju lė pėrshendetjet kudo ēė tė jeni mirėmbetshi!

Naki

Preshevar
04-07-07, 18:14
O Romeooo Po ka Hupe More Romeo ? :biggrin:

T'pėrshėndes haver, edhe doku ma shpesh se moti s'je dok ksajde !

A + :biggrin:

Arkza
04-07-07, 21:43
Romeo Te Pershendtes dhe te uroj qdo te mir ne jet Sukses .

Romeo
05-07-07, 15:18
Ooo Romeo ,mire se ke ardhe e kalofsh mire .te pershendes dhe te uroj qaste te kendshme ne jeten tuaj me me te dashurit e tu.


Lyra2 te pershendes,

Te flm shum per mirpritje tende dhe un gjithashtu te deshiroj gjdo te mir ne jet dhe argetim sa ma te kendshem me falni per vones por jam teper i zane kohes te fundit...

Me respekt per ty

Romeo :smile:

Romeo
05-07-07, 15:19
Dite te bukur e te mbare sot Romeo,

Shqipja :smile:

Pershendetje oj shqipe aje gjall ajo aa ha ha

Aiii marova me pun bre me falni se spo kam koh shum keto dite

Dhe ty gjithashtu te deshiroj gjdo te mir ne ket dit me shi ne CH na mbyti krejt.. AVAVAV Amo shnosh

Me respekt per ty

Romeo :smile:

Romeo
05-07-07, 15:22
Pėrshėndetje i nderuar,nė rrugėtimin e shetitjeve nė lagjen e pėrshėndetjeve trokita nė oden tuaj me shpresė se ju gjejė.
Me dėshirė do tė ndrroja llafe,ndoshta- herave tjera ju gjėjė,tani ju lė pėrshendetjet kudo ēė tė jeni mirėmbetshi!

Naki


Naki nje pershendetje per ty shoki,

Me vjen mir per mirpritjen qe ma ke ber dhe mir se erdhe byrum qka kam ne od timen koft edhe e jotja... Te flm shum per respekt gjithashtu ta kthej dhe un... Per llafe e per muhabet do te mundohem te jam ma shum ketu amo per ni koh te shkurt nuk mundem me qendrroj shum ketu per fakt te keq.. Te pershendes dhe te deshiroj argetim sa ma te mir dhe nje jet te lumtur gjithashtu..

Me respekt

Romeo :smile:

Romeo
05-07-07, 15:24
O Romeooo Po ka Hupe More Romeo ? :biggrin:

T'pėrshėndes haver, edhe doku ma shpesh se moti s'je dok ksajde !

A + :biggrin:


Preshevar e haver aje sije qysh te kam more...

ban hajgare ti ban u myta npun o njeri avavav me kan zan ngusht ha ha hej te pershendes dhe te deshiroj nje jet te lumtur dhe te gjat ooo KING oooo ha ha

Dokna amo per fakt te keq ne ket koh spo kam shum minuta me ja dhuru DARDANIS po punes shoki se me kan shku koleget ne pushime marova.. SHNOsh ha ha

Te pershendes HAVEROOOO BANDITOO ha ha

Me respekt per ty

Romeo :smile:

Romeo
05-07-07, 15:26
Romeo Te Pershendtes dhe te uroj qdo te mir ne jet Sukses .


Arkza pershendetje,

Flm per urime dhe un te deshiroj gjdo te mir ne jet ty dhe familjes tende me vjen mir qe me shenon te flm shum per respekt..

Te pershendes

ROmeo :smile:

Preshevar
05-07-07, 15:33
Preshevar e haver aje sije qysh te kam more...

ban hajgare ti ban u myta npun o njeri avavav me kan zan ngusht ha ha hej te pershendes dhe te deshiroj nje jet te lumtur dhe te gjat ooo KING oooo ha ha

Dokna amo per fakt te keq ne ket koh spo kam shum minuta me ja dhuru DARDANIS po punes shoki se me kan shku koleget ne pushime marova.. SHNOsh ha ha

Te pershendes HAVEROOOO BANDITOO ha ha

Me respekt per ty

Romeo :smile:

Paj Zori t'qoj me punu n'Mars tye hahahahahahahahahahahaa shaka,...

Nejse,.. kalo mir edhe ti !

pėr t'mira, edhe dokuuu kanihere veq sa per me dit qe Egziston hala :biggrin:

Adios Zorro :D

L~Nora
06-07-07, 19:23
772

Te deshiroj ni weekend te kendshem dhe pa brenga kalofsh si eshte masemiri si ta don zemra jote
mpue ne dy faqe

Romeo
11-07-07, 07:45
772

Te deshiroj ni weekend te kendshem dhe pa brenga kalofsh si eshte masemiri si ta don zemra jote
mpue ne dy faqe


Hej hej hello te flm shum per urime amo tash sa e pash... he he un te deshiroj nje jav te kendshem dhe pa brenga PEACE AND LOVE...

773

Mpuqqq dhe ty ne faqe Bähhhhh ha ha


Me respekt

Romeo

RiannA
11-07-07, 09:42
Tpershendes se e paske nickin e mir

Romeo
11-07-07, 10:51
Tpershendes se e paske nickin e mir

Pershendetje Rianna,

Flm shum per pershendetje dhe per nick ha ha ndoshta sosht vetem nicku i mir ha ha hajgare pak...

Nese je Dukagjinase dhe 2 her ma shum te persh..

Me respekt

Romeo :biggrin:

L~Nora
13-07-07, 12:53
Stand up Romeo o dy sahati,
mama ta boni lunchin gati.
Stand up Romeo stand up boy,
Stand up ma I miri I nanes ooo…
Because mama ska tjeter ooo…
Stand up Romeo go to Nora,
Big big pary po te bon nana.
Stand up Romeo stand up boy

hahahahaahaha pak humor me shti me kesh ;o)
Mpuq-

Romeo
13-07-07, 13:02
Stand up Romeo o dy sahati,
mama ta boni lunchin gati.
Stand up Romeo stand up boy,
Stand up ma I miri I nanes ooo…
Because mama ska tjeter ooo…
Stand up Romeo go to Nora,
Big big pary po te bon nana.
Stand up Romeo stand up boy

hahahahaahaha pak humor me shti me kesh ;o)
Mpuq-


OPAAAA qka u bo me ty kshtu qyyy ha ha... Flm shum me ke shti me qesh per bes BRAVOOO ha ha sa i perket mamit tem hala nuk e kam pyt a me len me shku te nora.. ha ha

Un po ta dergoj njo tash ... hmmmm prit pak...

Boll e mirė e bardhė si pllumi,
Me tė qit'n'bjeshkė, po t'mytė guri,
Me tė djerg' n'shpi, po t'han katuni,
Me t'qit'fushė, po t'qorro pluhni,
Me tė qit n'mal, tutna t'han uki,
Me tė shti n'arkė, po me des uni,
Me tė shti n'xhep, tutna po t'hupi,
Me tė shti n'gji, tutna t'merr gjumi;
Ishalla t'ruen zo'i lumi!

ha ha opsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Only for 4...

me respekt

Romeo :smile: .

L~Nora
13-07-07, 13:39
hhahahahahahaahahahahahaha MAFI BRE hahahahahahahahahah (Hej Pssstttt)hahahahahahaha

Zemer zemer
ti qe po punon
a e din kush te
DONE
Zemer zemer
ti qe vrapo
a e din kush të
GEZON
Zemer zemer
ti qe fluturon
a e din kush s'te
HARRONE

Romeo
13-07-07, 14:21
hhahahahahahaahahahahahaha MAFI BRE hahahahahahahahahah (Hej Pssstttt)hahahahahahaha

Zemer zemer
ti qe po punon
a e din kush te
DONE
Zemer zemer
ti qe vrapo
a e din kush tė
GEZON
Zemer zemer
ti qe fluturon
a e din kush s'te
HARRONE


ha ha ha ha aiiiii Leonora ha ha ja per ty ja per askend pssstttttt ha ha ha haha edhe njo edhe njo ha ha

Mori ēikė qi del te therra,
Kanac t'bardhė, e n'kule t'zeza;
N'kule t'zeza, n'kanac tė bardhė,
Pėr shtatė gjaqe s'la pa t'marrė!
- Hajt, bre djal', koke budallė,
Ishalla s'bahet gjak as varrė!
Dorė pėr dore shkojmė te pasha,
Vet hi mrena, ty t'la pėrjashta:
- Aman pashė, aman kadi!
Mos me m'da pej qetij!
- Ja pash hajrin, mori bijė,
Ke marrė djalin ma mirė se ti!

OPSAAAAAAAAAAAAAAAAA SPECJAL per ty ha ha

Me respekt

Romeo :biggrin:

ninnela
13-07-07, 19:30
Pershendetje per ty romeo

uck_aksh
14-07-07, 00:59
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahahahahah.jpg

L~Nora
16-07-07, 13:19
[QUOTE=Romeo]ha ha ha ha aiiiii Leonora ha ha ja per ty ja per askend pssstttttt ha ha ha haha edhe njo edhe njo ha ha

Mori ēikė qi del te therra.........


Zemren ty ta dhurova gjith naten pa ty e kalova per ty un mendova dhe krejt u tranova dashuro mos ja nxerr fundin se per ty e kalli krejt katundin

hahahahah a valla zanin Pushk a hahhahhaha vetem po baj prax se du mu ba kangtare hahahahahaha

L~Nora
18-07-07, 11:25
Une mendoj bashke t“jetojme
Ma rembeve shpirtin tim
Nje jete e re plot dashuri
Sot kalon kjo beqari

Ne do te vallzojme
Ne kete rini
Dhe dolli krushqit ti ngrejme
Je sikur zane, na kan zili
Se martohemi ne te dy

Ref: Hidhe vallen lulja ime
Hidhe vallen ti o moj sorkadhe
Valle, valle shqipetare
Nje beqar ke per te mar

Bini fort ju dahire
Deri naten vone ne gezimin tone
Valle, valle kosovare
T“paska hije, yll dashurije

Vetem pak humor ;o)))))))))))))))))
Me qumm e qummm respekt
Kalo mir

Romeo
19-07-07, 09:12
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahahahahah.jpg


Pershendetje dhe per ty UCK-AKSH,

ju flm per persh. e juaj me ju tregu drejt me kini tremb pak me ket foto :biggrin: dhe un ju dehsiroj gjdo te mir ne jeten e juaj..

Me respekt

Romeo

Romeo
19-07-07, 09:14
Une mendoj bashke t“jetojme
Ma rembeve shpirtin tim
Nje jete e re plot dashuri
Sot kalon kjo beqari

Ne do te vallzojme
Ne kete rini
Dhe dolli krushqit ti ngrejme
Je sikur zane, na kan zili
Se martohemi ne te dy

Ref: Hidhe vallen lulja ime
Hidhe vallen ti o moj sorkadhe
Valle, valle shqipetare
Nje beqar ke per te mar

Bini fort ju dahire
Deri naten vone ne gezimin tone
Valle, valle kosovare
T“paska hije, yll dashurije

Vetem pak humor ;o)))))))))))))))))
Me qumm e qummm respekt
Kalo mir

Pershendetje per ty dhe flm shum shum per ket keng,

Ha ha a vetem humor qenka jo menova qe je serjoze ha ha...

hmmmm lem pak te mendoj se dhe un ta ka shkruj njo

Te pershendes me gjith zemer

Me respekt per ty dhe me ni puthje te faqe..

Romeo :biggrin:

BaNu Ne JeT I sInQeRt
23-07-07, 11:18
tung pershendetje shum per tye.....shpresoj qe je mir...!!

Mir mbetesh me nderime per ty..!!!

Romeo
23-07-07, 12:55
tung pershendetje shum per tye.....shpresoj qe je mir...!!

Mir mbetesh me nderime per ty..!!!

Tung e sinqerta flm shum per pershendetje dhe un gjithashtu te pershendes nga zemra...

Gjithashtu dhe per ty me nderime..

Me respekt per ty

Romeo

L~Nora
12-10-07, 15:27
Urime Festa e FIter Bajrami .. paqja dhe meshira e ALLAUT qoft mbi ju dhe familjen tuaj.


954


Lusim ALLAHUN dhenesin e suksesit qe te na pranoj agjerimin ,lutjet dhe gjitha veprat tona te mira si dhe te na jep sukese ne ket jet dhe qka eshte me kryesorja te na shpetoj nga me e keqja ne boten tjeterUrime Festa e FIter Bajrami .. paqja dhe meshira e ALLAUT qoft mbi ju dhe familjen tuaj.

LuLjaa
12-10-07, 16:49
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif

BaNu Ne JeT I sInQeRt
01-12-07, 23:20
Pershendetje per ty shum....po ku gjendesh bre ku je humb shpresoj qe je mire!!!

Mire Mbetesh...!!!:smile:

Romeo
09-12-07, 17:17
Pershendetje e sinqert po gjindem ne boten e endrrav per momentin hehe :biggrin: Dhe un te pershendes shum. Flm shum per pershendetjet e tua...

Mir u lexofshim prap... :smile:


Pershendetje per ty shum....po ku gjendesh bre ku je humb shpresoj qe je mire!!!

Mire Mbetesh...!!!:smile:

Romeo
09-12-07, 17:19
Pershdendetje Luljaa flm shum per Urime dhe pse te kthej pergjigje me vones...

Mir u lexofshim...

Me respekt

Romeo :smile:
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif

Romeo
09-12-07, 17:22
Pershendetje L-NOra, Flm shum per Urime me fal po te kthej pergjigje me vones amo ndoshta kupton :wink: he he...

Te pershendes shum dhe mir u lexofshim...


Me respekt te madh per ty...

Romeo :biggrin:


Urime Festa e FIter Bajrami .. paqja dhe meshira e ALLAUT qoft mbi ju dhe familjen tuaj.


954


Lusim ALLAHUN dhenesin e suksesit qe te na pranoj agjerimin ,lutjet dhe gjitha veprat tona te mira si dhe te na jep sukese ne ket jet dhe qka eshte me kryesorja te na shpetoj nga me e keqja ne boten tjeterUrime Festa e FIter Bajrami .. paqja dhe meshira e ALLAUT qoft mbi ju dhe familjen tuaj.

L~Nora
23-12-07, 19:35
Sot Bajrami me zemer ja uroj shendet dhe lumturi ju deshiroj drita e allahut rugen ja ndriqofte stacijoni gjenetit nga e keqja te shpetoft.http://img221.imageshack.us/my.php?i...ajram11qp9.gif (http://img221.imageshack.us/my.php?image=bajram11qp9.gif)Me fat e me hajr Kurban Bajrami pritshi edhe shum tjer bashk me familje paqja meshira sinqeriteti lumturija mbizotrofshin ne familjen e juaj
Nora

Dardan Kastrati
30-12-07, 15:25
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif