PDA

View Full Version : eRta


rilinda
26-06-07, 11:16
Pėrshėndetje!
eRta, mirė se na ke ardhur! Uroj qė do t'ia kalojmė mirė sė bashku!

Shėndet!
Rilinda

instruktori
26-06-07, 22:34
Pershendetje dhe mireseardhje ju deshiroj nga zemra

Uroj qe te kalojm mire ne Dardani

Shume respekt per ju eRta

Instruktori