PDA

View Full Version : [email protected]


rilinda
03-07-07, 17:06
Pėrshėndetje pėr juve e urime qė i bėtė 111 postime :biggrin: Uroj qė tė bėsh edhe mijėra tė tjerė.

Shėndet!
Rilinda

aLbaChiCk
03-07-07, 18:05
http://i134.photobucket.com/albums/q108/marj69/Greetings/Have%20A%20Great%20Day/haveagreatday-2.gif

03-07-07, 20:24
Wow Wowww flm seriozisht se kom prit kto veq Flm Prej teje ;)
AlbChick flm shum shum shum shum sjau harroj ;)

instruktori
03-07-07, 20:34
Pershendetje dhe urime per 111 postime

03-07-07, 20:36
Neyse u bonen 119 postime tash anywhay thnx ;) instruktori

eRta
03-07-07, 21:03
Urime se tash kokan ba 129 postime hahahah ...................
urimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:biggrin :

egi
03-07-07, 21:21
opa kosowar, urime urime per dhomen tende, te gjithat te mirat =)

Shqiptare
04-07-07, 12:30
Dite te bukur e te mbare,

Shqipja :smile:

04-07-07, 15:52
erta,egi shqiptare flm shum ;)

Naki
04-07-07, 16:10
Mirė se ju gjėjė nė oden tuajė,ju dėshirojė shoqėrim tė mirė nė dardania.de!

Naki

04-07-07, 16:18
Naki t'flm njery ;).........

rilinda
06-07-07, 15:23
http://www.vegegifs.com/smiley-emoticon/abientot.gif

06-07-07, 19:56
http://www.vegegifs.com/smiley-emoticon/abientot.gif

Flm shefic ;) ta kthefsha per t'mir ;)

ninnela
13-07-07, 19:37
Prano pershendetje edhe nga ana ime Kosovar edhe pse ndoshta pak me vonese por shpresoj se kurr nuk eshte vone

Kalofsh caste te kendeshme ne mesin tone

Respekt NINNELA

13-07-07, 19:41
Jo ninela me mir von se kurr ;) por nuk eshte von

flm flm flm shum shum shum shum shum shum shu.. sh.... ...

yllush_qiki
13-07-07, 22:20
qy qy burri paska ditlindjen e postimeve e un se kom dit aa:biggrin: ...urime rrushi urime:tongue:

uck_aksh
14-07-07, 00:56
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahahahahah.jpg

16-07-07, 15:06
qy qy burri paska ditlindjen e postimeve e un se kom dit aa:biggrin: ...urime rrushi urime:tongue:

OO syn flm shum prej teje ;) ( hajt se bakshishin e marr ma von :D:P)

mpuq!...

16-07-07, 15:08
uçk aksh flm ;)..........

rilinda
26-07-07, 10:26
Insan, pėrshėndetje! :D

Elina
04-08-07, 10:18
http://www.wondercliparts.com/good_day/graphics/good_day_graphics_03.gif

05-08-07, 16:25
http://www.wondercliparts.com/good_day/graphics/good_day_graphics_03.gif


Flm shum Elina ta kthefsha per t'mir


Insan, pėrshėndetje! :D


Flm shum ;) edhe ty ta kthefsha per t'mir

luckyman
11-08-07, 19:17
Pershendetje...............

11-08-07, 23:31
Pershendetje...............

aha ok ;) flm shum...

rilinda
12-10-07, 09:03
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

21-10-07, 15:19
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!Faleminderit per gjith keto fjal te mira qe i the ... te uroj te njejten ty ....