PDA

View Full Version : ^katunari^


Shqiptare
05-07-07, 17:30
Mire se ke ardh ne mesin tone. :smile:

Kalofsh si ta don zemra, asi, ZHISHKA ZHISHKA :biggrin:

Shqipja :)

^katunari^
05-07-07, 17:33
Mire se ke ardh ne mesin tone. :smile:

Kalofsh si ta don zemra, asi, ZHISHKA ZHISHKA :biggrin:

Shqipja :)
ani, bafsh hajr, e rrnofsh sa malet

Shqiptare
05-07-07, 17:43
ani, bafsh hajr, e rrnofsh sa malet

Amin, edhe ti bashk me dashamiret! :)

^katunari^
05-07-07, 17:46
Amin, edhe ti bashk me dashamiret! :)

Amin!!!!.......................................... ..

rilinda
06-07-07, 14:54
http://www.vegegifs.com/smiley-emoticon/abientot.gif

Shqiptare
06-07-07, 15:16
A apet ne pazar mete a? :biggrin:

L~Nora
06-07-07, 19:20
771

Katunar te deshiroj ni weekend te kendshem dhe brenga kalofsh si eshte masemiri
kalofsh si ta odn zemra
mpuq ne faqe

^katunari^
06-07-07, 19:22
771

Katunar te deshiroj ni weekend te kendshem dhe brenga kalofsh si eshte masemiri
kalofsh si ta odn zemra
mpuq ne faqe


U qyqe, ani ne faqe, ma moj se um vjen marreeeeeeeeeeeee

ein schönes wochenend noch , sei brav gel?

L~Nora
06-07-07, 19:32
hahahahahahahahah Katunar po te nin najkush po cfare marre bre dit sodit ka dejk si ne katun si ne Qytet

flm ich versuchs edhe ti mos mu halit si eki zanat hahahahaha
bye bye

uck_aksh
14-07-07, 01:07
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahahahahah.jpg

Preshevar
11-09-07, 13:30
Katunar, vėlla i nderuar,

Erdha tė uroj muajin e shenjtė e tė bekuar tė Ramazanit duke e lutur All-llahun
xh.sh. qė tė na japė shėndet e fuqi qė kėtė muaj ta pėrfundojmė sa mė lehtė e sa me mė
shumė sevape dhe mė nė fund tė na i bėjė kabull tė gjitha ibadetet tona: agjėrimin,
namazet, duatė e lutjet qė ia drejtojmė All-llahut xh.sh.

Tė pėrshėndes me pėrshėndetjen mė tė bukur qė Egziston !

Es-Selamu Alejkum ve rahmetullah ve berekatuhu,
Vėllau i juaj,

Preshevari

http://www.takingitglobal.org/images/connections/tigblogs/entryphotos/44139.jpg

lyra2
11-09-07, 13:33
Pershendetje ^katunari^,miresia paqja shendeti dhe lumturia qofshin gjithmone me TY i nderuar!

LuLjaa
15-09-07, 03:03
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/40.gif

Adrenalina
16-09-07, 14:11
http://i86.photobucket.com/albums/k103/faerywhitestar/HaveaNiceDaywithButterflies.gif

L~Nora
21-09-07, 14:09
Te persh. zemerisht dhe te deshiroj ni weekend te kendshem e pa brenga dhe te gjithat mirat
kalofsh si ta don zemra

rilinda
11-10-07, 21:00
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

Prishtinasja_
12-10-07, 10:36
http://www.albislam.com/urim.jpg

aLbaChiCk
12-10-07, 10:38
^katunari^ te pershendes dhe njeherit te uroj festen e Fiter Bajramit duke uruar qe miresia,paqa,dashuria te te percjellin ne qdo hap te jetes ty dhe familjen tende

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/bajrami.gif

L~Nora
12-10-07, 15:21
Urime Festa e FIter Bajrami .. paqja dhe meshira e ALLAUT qoft mbi ju dhe familjen tuaj.

953


Lusim ALLAHUN dhenesin e suksesit qe te na pranoj agjerimin ,lutjet dhe gjitha veprat tona te mira si dhe te na jep sukese ne ket jet dhe qka eshte me kryesorja te na shpetoj nga me e keqja ne boten tjeter

SANTANA-29
12-10-07, 15:31
Uroj Festen e Bajramit e Allahu Ja u Pranoft Agjerimin Allahu Ju Shperbleft Me Te Mirat e Tij , Duke Uruar Te Keni Ne Trup Shendet, Ne Pune Vullnet, Ne Mendje Qetesi, Ne Ide Drejtesi, Ne Familje Harmoni e Ne Jete Qdo Here Lumturi.
Psh....santana-29..............

LuLjaa
12-10-07, 16:53
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif

Prishtinasja_
14-11-07, 22:31
http://data91.sevenload.com/i/kg/oy/xadeiee/0ea.jpg

e_martumja
23-11-07, 09:56
Katunar erdha pak me ta pa por ncuk nuk qenke ksajde por sidoqoft nuk iki po ta lo nje pershendetje :biggrin: me pas qen ksajde tybe edhe ne gryk te kisha marr :biggrin:

Prishtinasja_
28-11-07, 00:27
Kojshi.....:biggrin:

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/diteneflamurit13.gif

Diana007
28-11-07, 11:56
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)

rilinda
28-11-07, 14:11
http://img148.imageshack.us/img148/9711/28nentorizv5.png (http://imageshack.us)


Gėzuar Festa e 28 Nėntorit- dita e simboleve tona tė shenjta dhe e krenarisė kombėtare!

vjeshta
30-11-07, 18:36
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Luana
02-12-07, 22:44
http://i227.photobucket.com/albums/dd69/angell_23/have%20a%20nice%20day/thMystic-ani_01.jpg

L~Nora
15-12-07, 01:12
...............
1095
......

Linka_pz
15-12-07, 09:49
http://sl.glitter-graphics.net/pub/615/615183mrp9q8l8q5.gif

uck_aksh
17-12-07, 05:28
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg

Arkza
18-12-07, 15:13
Pershdetje Katunari , me Fat Kurban Bajramin , le te jet Vit i Mbare per te gjithe !!

Dardan Kastrati
18-12-07, 15:17
http://img57.imageshack.us/img57/2839/festaot3.gif

Lona
18-12-07, 15:41
Pershendetje katunari, Urime Festa e Kurban Bajramit,, Gezimi, Lumturia qofshin mbi Ju dhe familjen Tuaj gjithe jeten.

Linka_pz
18-12-07, 23:10
Me fat Kurban Bajrami ,Fat dhe Lumturi ne Jete !

Linka_Pz

gazi-de
19-12-07, 09:41
Pershendetje dhe me Fate Kurban Bajtami i nderuar katunari...............

Paradox_13
19-12-07, 12:37
http://ourworld.cs.com/fei%20hun%2018/Disejne_Mia/Eid.gif

Gjumashja
19-12-07, 18:27
Me fat Kurban Bajramin... me shpresen qe bajramin e ardhshem ta presim ne Kosoven e Pavarur....

Prishtinasja_
20-12-07, 17:10
Katundar...:biggrin:

http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_kurban.JPG

LuLjaa
21-12-07, 01:40
Urime festa e Kurban Bajramit

Gėzim, harmoni dhe dashuri mbreterofte ne Familjen tuaj!

~AmaZonA~
21-12-07, 20:05
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy124643946D31.gif

hasanmehmeti
23-12-07, 00:33
Katunari i Nderuar,Me fat Festa e Kurban Bajramit , Paqja dhe Meshira e Krijuesit qofte mbi ju.

http://img513.imageshack.us/img513/7173/urimza9.jpg (http://imageshack.us)

L~Nora
23-12-07, 18:28
Sot Bajrami me zemer ja uroj shendet dhe lumturi ju deshiroj drita e allahut rugen ja ndriqofte stacijoni gjenetit nga e keqja te shpetoft.http://img221.imageshack.us/my.php?i...ajram11qp9.gif (http://img221.imageshack.us/my.php?image=bajram11qp9.gif)Me fat e me hajr Kurban Bajrami pritshi edhe shum tjer bashk me familje paqja meshira sinqeriteti lumturija mbizotrofshin ne familjen e juaj
Nora

aLbaChiCk
26-12-07, 23:20
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

Buqja_ch
30-12-07, 07:02
..... Urime vitin e ri 2008 ....

Dardan Kastrati
30-12-07, 15:13
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Elina
30-12-07, 15:16
Me shprese qe viti i ardheshem te jete edhe me i sukseseshem ne te gjitha sferat e jetes,,, te pershendes...


GEZUAR!


Elina !

Diana007
30-12-07, 15:22
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Prishtinasja_
19-02-08, 12:28
Katunar dhe kojshi,,,:biggrin:

http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

turisti
21-02-08, 21:14
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Diana007
23-02-08, 18:11
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 20:59
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

Arkza
26-05-08, 16:17
Te Pershendes dhe gjithe te mirat ty........

Dreni30
26-05-08, 19:07
Pershendetje katunar,
Ja nje pershendetje, vetem se ishe zgju heret sot dhe i kishe kry krejt punet me kohe, hahahahahaahah
Shendet e gjithe te mirat ne jete kudo qe jeni.

Dreni.

Prishtinasja_
02-06-08, 19:02
oooo katunar...:biggrin:

Shpresoj se te ka ardh "Mahnung-i " ...? :tongue::tongue:

Domira
02-06-08, 21:10
http://i275.photobucket.com/albums/jj313/caramel_14_photos/hi_8.gif

lovely
02-06-08, 21:29
http://i289.photobucket.com/albums/ll223/Lilian1940/Hello/farierose3-glitter-1.gif


pershnetje o katunar... ishalla keni jete t gjate e t lumtun me Hanmin :biggrin:

apo merr vesh a joooooooooo???????? se katunarqe fola :tongue:

tona t mirat per ty

aLbaChiCk
07-06-08, 20:28
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Wochenende-1.gif

Albonita
10-06-08, 07:09
Pershndetje nga Albonita..deshiroj nje dit te qet..!

Adina-R.Ks
10-06-08, 21:19
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

LuLjaa
25-06-08, 00:14
http://img337.imageshack.us/img337/815/hoiiiics1.png

lovely
26-06-08, 13:13
qysh ini? Hanmi e 20 thmija e? :biggrin: shyqyr pra.. edhe na shnosh jem, flm :biggrin:

me t mira Katunc

Shqiptare
28-06-08, 00:46
Pershendetje vllau i madh :)

Dreni30
14-07-08, 09:54
Pershendetje katunari,
Shpresoj te jeni mire me shendet dhe njeashtu te kaloni mire keto dite te bukura verore.

Dreni.

lovely
14-07-08, 21:40
Katunar, qysh ini?? a po kini idare? qysh i ki ata 40 thmine?

ani shyqyr

:biggrin:

Dardan Kastrati
20-07-08, 16:43
http://i3.tagstat.com/image02/0/eec7/003S051AeX7.jpg

Breshka
23-07-08, 13:34
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje3.gif

Prishtinasja_
30-09-08, 15:45
http://img215.imageshack.us/img215/1930/rosekoranpk3.jpg

vjeshta
18-10-08, 22:01
http://img221.imageshack.us/img221/7366/vjeshtaod8.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

lovely
26-10-08, 22:28
http://i295.photobucket.com/albums/mm132/Kourt-Kourt613/Flower.jpg


katuuuuuuunc:smile:

Dreni30
13-11-08, 16:54
http://i211.photobucket.com/albums/bb69/daku323/daku323%20forum/lule.jpg

Gjithe te mirat kudo qe jeni.

Dreni.

lovely
14-11-08, 23:56
http://i53.photobucket.com/albums/g77/pacerluv/blue-parrot-II.jpg

lovely
08-12-08, 11:20
Katunari, per hajr Bajrami :smile:

ritta
08-12-08, 11:29
*urime Festa E Kurban Bajramit *
Fati Dhe Miresia Qofshin Gjithmone Me Ju...

gazi-de
26-12-08, 17:23
http://img187.imageshack.us/img187/4574/2009in4.gif

Dreni30
27-12-08, 01:28
http://i7.tinypic.com/6x0yxld.gif

Uroj qe ky vit te jet vit i sukseseve, njeherit edhe plotesim i deshirave tuaja.

Urime.

Dreni.

lovely
28-12-08, 00:48
http://i234.photobucket.com/albums/ee165/leapschin/NEWYEAR12.gif

Prishtinasja_
28-12-08, 21:58
Kojshi :biggrin:

http://img140.imageshack.us/img140/5910/vitiirivf1.jpg

Domira
30-12-08, 10:47
Uroj qė ky vit pėr ju tė jetė njė vit i mbarė, me shėndet, dashuri dhe begati.


http://i550.photobucket.com/albums/ii437/brandojacinto2008/merry.gif (http://javascript<b></b>:void(0);)

Dallandyshja_718
30-12-08, 18:15
Katunari, t'pershn'es per Vit t'Ri, t'uroj shendet, gezim dhe gjith t'mirat e kesaj bote, Ty dhe familjes tende!
http://z.about.com/d/collectibles/1/0/u/T/3/happynewyear.jpg (http://z.about.com/d/collectibles/1/0/u/T/3/happynewyear.jpg)

lovely
23-03-09, 21:34
http://i621.photobucket.com/albums/tt296/starprincess_2009/heart1a58.jpg

gjini
29-03-09, 20:43
http://www.youtube.com/watch?v=QxLnbsYkaBA&feature=related

lovely
14-04-09, 18:27
http://i146.photobucket.com/albums/r277/jungle_jane58/friend1.jpg


http://www.youtube.com/watch?v=c5IIXeR5OUI

LuLjaa
06-05-09, 00:52
http://i283.photobucket.com/albums/kk292/kathys_comments/Comments/Hello/hello888.gif

lovely
11-05-09, 11:49
http://www.youtube.com/watch?v=nALng0PmqRY&feature=related

Diana007
05-09-09, 15:49
http://img515.imageshack.us/img515/5135/dianaq.gif

Kaqanikasja
15-07-11, 10:47
http://www.iorkutsms.com/orkut/Images/Mix/Mix-13.gif