PDA

View Full Version : Luan_i


Linka_pz
06-07-07, 20:58
Pershendetje i nderuar , te uroj per rikthim ne FD , te uroj ēaste te kendshme !

http://www.dofix.com/welcome.gif


Me shume respekt per ty mikja virtuale Linka_Pz

luan_i
12-07-07, 13:14
Pershendetje i nderuar , te uroj per rikthim ne FD , te uroj ēaste te kendshme !

http://www.dofix.com/welcome.gif


Me shume respekt per ty mikja virtuale Linka_PzTė falėnderoj pėr konsideratėn dhe respektin ty, mikja ime e pėrhershme, Linka_pz. FD s'do tė kishte asnjė kuptim edhe pa ne dhe pa miqtė tanė tė tjerė, padyshim tė shumtė.

RiannA
12-07-07, 13:19
Edhe une te pershendes...kalo sa ma bukur

luan_i
12-07-07, 18:01
RiannA. Tė falėnderoj pėr pėrshėndetje. Uroj qė tė jesh mirė, qė tė jesh sa mė mirė, si dhe uroj qė tė kalosh njė pasdite sa mė tė bukur dhe tė kėndshme!

ninnela
13-07-07, 19:33
Luan pershendetje per ty

uck_aksh
14-07-07, 00:58
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahahahahah.jpg

ssara
29-07-07, 18:24
Te pershendes i nderuar te uroj nje mbremje te kendshme....

rilinda
03-08-07, 19:07
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

Elina
04-08-07, 09:22
http://www.wondercliparts.com/good_day/graphics/good_day_graphics_08.gif

lyra2
20-08-07, 09:04
Shendeti gezimi dhe dashuria le te jene percjellesit Tuaj ne te ardhmen.Respekt per ju...

Linka_pz
10-10-07, 13:57
http://images.zwani.com/graphics/hello/images/1112.gif (http://www.zwani.com/graphics/hello/)

rilinda
11-10-07, 20:24
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

Linka_pz
09-11-07, 17:21
http://www.zangygraphics.com/weekend/37.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=weekend&n=37)

vjeshta
30-11-07, 18:57
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Luana
02-12-07, 22:22
http://img.photobucket.com/albums/v76/Starnorth/hello.gif

ssara
15-12-07, 14:41
Pershendetje i nderuar
te uroj nje vikend te kendshem

Arkza
15-12-07, 14:47
Luani Te Pershendes kudo te jesh dhe te Uroj Vikend te Kendshum ! :smile:

Ma-Origano
15-12-07, 17:59
Mir se vjen luan _i midis nesh bro!

Linka_pz
15-12-07, 20:50
http://sl.glitter-graphics.net/pub/615/615183mrp9q8l8q5.gif

uck_aksh
17-12-07, 05:21
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg

Dardan Kastrati
18-12-07, 15:23
http://img57.imageshack.us/img57/2839/festaot3.gif

Arkza
18-12-07, 15:24
Pershendetje Luani , Me Fat Kurban Bajramin , le te jet vit i Mbare per te gjithe !!

Linka_pz
18-12-07, 23:14
Me fat Kurban Bajrami ,Fat dhe Lumturi ne Jete !

Linka_Pz

gazi-de
19-12-07, 09:31
I nderuar pershendetje dhe me fat Kurban Bajrami...................

Dardan Kastrati
30-12-07, 15:33
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Sy_kaltra
30-12-07, 15:33
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_Gezuar_vitin_e_ri16.jpg

rilinda
30-12-07, 18:57
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/12817.gif
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/20.gif