PDA

View Full Version : fjale Te Urta -te Perpunuara


aLbAnIa_gIrl
19-07-07, 00:49
1.Kush punon ha.......kush nuk punon ha edhe pi

2.Njeriu qe vetem per vete mendon-eshte si njeriu qe vetem per veten mendon .

3.Gruaja eshte shtylla e shtepise- burri materiali i shtylles

4.O zot jepi atij qe rri kot-se ai qe punon ka mjaft

5.Qeni qe leh nuk te han-po por vetem nese do jet i lidhur .

aLbAnIa_gIrl
19-07-07, 00:50
6.Bashkimi ben fuqine-po,vetem se edhe bashkimi ben rremuje

7.Punen e sotin mos e le per neser-por shtyje per sa te mundesh

8.Nuk ndertohet shtepia me fjale-por me borxhe (kredi)

9.Duaje kosoven-sikur kosova ameriken

10.Me mire i varfer e i shendoshe-por edhe me mire i pasur edhe i shendoshe.

aLbAnIa_gIrl
19-07-07, 00:51
1.Te mos dish, nuk eshte turp-mjafton qe te mos e vene re te tjeret...

2.Gabimet e doktorit-i mbulon vetem dheu...

3.Njeriu aq sa ishte gjalle po jetojke ..!!

4.Ku ka goca ka edhe bukuri -ku ka mashkuj ka edhe budallaki...

5.Ai qe nuk ka pasuri nuk e ka as Shpresen....ai qe ka pasuri e ka Shpresen ,Teuten,Driten e plot tjera...

aLbAnIa_gIrl
19-07-07, 00:52
6.Dikush pin prej gezimit,dikush prej hidherimit-e dikush prej mengjesit deri naten vone

7.Femra tė qon me pi uje -e ta fal ujėsjellsin!

8.Nėse nuk ke motiv pėr jetė,-ke mundėsi me hy kredit!

9.Femra e ka fut djallin ne shishe -po le te provoj ta fut nje cun

10.Shtatzania ėshtė frytė i burrit dembel!

rafet llapjani
19-07-07, 04:53
6.Dikush pin prej gezimit,dikush prej hidherimit-e dikush prej mengjesit deri naten vone

7.Femra tė qon me pi uje -e ta fal ujėsjellsin!

8.Nėse nuk ke motiv pėr jetė,-ke mundėsi me hy kredit!

9.Femra e ka fut djallin ne shishe -po le te provoj ta fut nje cun

10.Shtatzania ėshtė frytė i burrit dembel!

hahahahahha cka kom kesh me ty po dreq te koke po qysh:


10.Shtatzania ėshtė frytė i burrit dembel! jo valla demel hiqe po puntor deri ne skejt ghaghahgaghghhgaghaghaghaghaghaghagh

XheBraiLi
19-07-07, 08:37
hahahahahha cka kom kesh me ty po dreq te koke po qysh:


10.Shtatzania ėshtė frytė i burrit dembel! jo valla demel hiqe po puntor deri ne skejt ghaghahgaghghhgaghaghaghaghaghaghagh


Punen e sotme mos ebej as sot as neser - po shtyje sa te mundesh bree

aLbAnIa_gIrl
20-07-07, 16:30
hahahahahha cka kom kesh me ty po dreq te koke po qysh:


10.Shtatzania ėshtė frytė i burrit dembel! jo valla demel hiqe po puntor deri ne skejt ghaghahgaghghhgaghaghaghaghaghaghagh
hahahahahahaha pse seshte e vertete??? :D:D:D

aLbAnIa_gIrl
20-07-07, 16:31
1.Nėse shumė femra tė lusin me fjet me to -mendo mirė a tė merr gjumi e jo veq me shku te ato

2.Nėse je analfabet, pėrse nuk mirrėsh me politikė?!

3.Dy vesh e nje gjuhe- mos e merr ne goje askend po veq fol...

4.Rruga e shkurter ka shume pengesa-por edhe rruga e gjate te lodhe

5.Femrave dhe autobuseve kurr nuk i shkohet mbrapa-sepse gjithmone vjen tjet

aLbAnIa_gIrl
20-07-07, 16:31
6.Nuk po hidhėrohem pse po genjen-por qe po mendon se po tė besoj!

7.Ec udhės tėndė, edhe nėse ka mina!

8.Aty ku mbretėron qetėsi garant agregati s`ka benzin!!

9.Duaje kojshinė, por murin bane 2 metra!!

10.Ai qe ngutet-mberrin i pari

aLbAnIa_gIrl
20-07-07, 16:32
Fshati qe duket........ ka drrita:P

XheBraiLi
20-07-07, 16:33
6.Nuk po hidhėrohem pse po genjen-por qe po mendon se po tė besoj!

7.Ec udhės tėndė, edhe nėse ka mina!

8.Aty ku mbretėron qetėsi garant agregati s`ka benzin!!

9.Duaje kojshinė, por murin bane 2 metra!!

10.Ai qe ngutet-mberrin i pari

hahahhahahahahahhahahahah nicee qikaaa

aLbAnIa_gIrl
20-07-07, 16:39
shef rushi pjeprin dhe piqet patatja

aLbAnIa_gIrl
20-07-07, 16:39
dardha nen dardhe dhe shoqja dardhes nder xhade

aLbAnIa_gIrl
20-07-07, 16:40
Dita me pune te lodhe ma shume se dita pa pune

aLbAnIa_gIrl
20-07-07, 16:41
gjithe gishtat dhembin njesoj, por ai i mesit nganjehere dhemb me shume :)haha