PDA

View Full Version : Anetari siper...


aLbAnIa_gIrl
19-07-07, 00:55
Thoni perse e respektoni ose jo, cfare mendoni per anetarin qe ka shkrojtur siper jush http://www.pogradecaret.com/forum/images/smilies/biggrin.gif
Une skam njeri siper per momentin ..http://www.pogradecaret.com/forum/images/smilies/tongue.gifhttp://www.pogradecaret.com/forum/images/smilies/biggrin.gif

rafet llapjani
19-07-07, 04:50
Thoni perse e respektoni ose jo, cfare mendoni per anetarin qe ka shkrojtur siper jush http://www.pogradecaret.com/forum/images/smilies/biggrin.gif
Une skam njeri siper per momentin ..http://www.pogradecaret.com/forum/images/smilies/tongue.gifhttp://www.pogradecaret.com/forum/images/smilies/biggrin.gif

te pershendes per tem sa me duket egziston nje lloj teme si ket qe ke hapur hahahah

p.s kjo mi mue qysh po doket opqine e muqiverces e paske te ram ne ballaban ahahahahhahahahahhahahahahah

Prishtinasja_
19-07-07, 08:40
Pershendetje albania_girl :smile:

Te pergezoj per temen , por kjo teme gjindet tek rubrika "Kafja e Forumit" :smile:

http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=17747

aLbAnIa_gIrl
20-07-07, 16:28
hey sorry e re dhe si di mir rruget e forumit :D
ok mund ta fshine Adminet ose moderatoret
tung

°Mili°
12-10-07, 21:55
kjo siper fillimisht kuka kon pak e hupt ne forum ehehe si une :P ehheeh