PDA

View Full Version : GjiLanasJa_


Zero Cool
23-07-07, 16:29
Nje mirėseardhje tė ngrohtė dhe shumė argėtim nė FD tė uroj GjiLanasJa_

http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/28223352-59071596.jpg
Respect tė veqant pėr ty ZC

aLbaChiCk
23-07-07, 18:33
Mir se erdhe GjilanasJa_ te uroj qaste te kendshme ne dardania mpuqqqq ty

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/text_welcome.gif

Murgesha
23-07-07, 18:40
Hajt se edhe une po e pershendes Gjilanasen.
Po shtohemi, po shtohemi gjilanast...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

rilinda
23-07-07, 18:41
Mirėseerdhe nė Dardani!
Uroj qė tė kalosh mirė kėtu!

aLbaChiCk
23-07-07, 18:42
Hajt se edhe une po e pershendes Gjilanasen.
Po shtohemi, po shtohemi gjilanast...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

hahaahahahah Murgesha

SANTANA-29
23-07-07, 18:43
Mir se erdhe te virusi se kta nuk tnshojn ma,,,kalofsh sa ma mir,,,,,:smile:

GjiLanasJa_
23-07-07, 19:18
[quote=Zero Cool]

Nje mirėseardhje tė ngrohtė dhe shumė argėtim nė FD tė uroj GjiLanasJa_


http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/28223352-59071596.jpg
Respect tė veqant pėr ty ZC

wowowow Thnxx Zero Cool Gjith:smile: :P

Paradox_13
23-07-07, 20:54
Te pershendes edhe une Gjilanasja..
Mire se na vjen,uroj te kalosh mire ksajde..

GjiLanasJa_
23-07-07, 21:50
Erdha e Ju Flm Shum Pér Pérshendetje Té Gjithve Kétu

GjIlAnAsI_cSi
23-07-07, 22:10
Pershendetje dhe mire se erdhet Gjilanasja..

Uroj te ja kaloni sa me mire ketu ne mesin ton.. dhe tuajin.. www.Dardania.de

GjiLo dora Vet

instruktori
24-07-07, 11:56
Pershendetje dhe mireseardhje Gjilanase

Uroj qe te kaloni sa ma mire

Sinqerishte

Instruktori

GjiLanasJa_
24-07-07, 22:20
ooo Flm shum se un tash erdha me falnii

aLbaChiCk
25-07-07, 13:50
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/bf45b751.gif

Paradox_13
27-07-07, 05:37
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/morning3.gif

Nje dite te mbare ju deshiron Paradox_13.

aLbaChiCk
28-07-07, 00:38
http://www.bossranch.ch/katzen-04.jpg

für gjingja :smile:

GjiLanasJa_
28-07-07, 00:47
aLaChick hahahhaha För gjingja CooL Kissssssssssssssssss ty shummmmm Lovee

Dreni30
28-07-07, 07:00
Nje pershendetje per mireseardhje ne forum, shpresoj se do te kaloni bukur ketu.
Ju deshiroj shendet e lumturi kudo qe te jeni dhe njeherit biseda te kendshme ketu ne forum.

Dreni.

GjiLanasJa_
28-07-07, 20:51
Pershendetje kush esht ketu ! :D

GjiLanasJa_
28-07-07, 22:42
Das Leben ist der Beat
Die Liebe ist der Remix
&
Der Dj bist Du
http://www.lua_lindinha.blogger.com.br/barra-estrelinhas.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/)

GjiLanasJa_
28-07-07, 22:43
Das Leben ist der Beat
Die Liebe ist der Remix
&
Der Dj bist Du

http://www.lua_lindinha.blogger.com.br/barra-estrelinhas.gif
© GjiLanasJa

GjiLanasJa_
28-07-07, 22:45
___________________
http://s67.photobucket.com/albums/h287/Schnittchen/th_4h912mc.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/)
«««««
..«вυкυяσѕнנανℓℓανιт«..
..«кυℓℓєякα вαвιt«..
..«qιкα мαмιт«..
..«ƒємηα e ηנσηιт«..
«««««
http://s67.photobucket.com/albums/h287/Schnittchen/th_4h912mc.gif (http://www.dardania.de/vb/upload/)
_______________

© GjiLanasJa

GjiLanasJa_
28-07-07, 22:50
http://content6.bigoo.ws/content/image/divider/dividers_114.gif
What should I do?? --> ·•( I loVe )•· you and this is true...

I would do ·•( everything )•· for you...
You“re my ·•( N° 1 )•·...
You“re like the ·•( sun )•·...

What should I do?? --> ·•( I loVe )•· you and this is true...
http://content6.bigoo.ws/content/image/divider/dividers_114.gif

© GjiLanasJa

GjiLanasJa_
28-07-07, 23:03
http://fc01.deviantart.com/fs12/p/2006/312/1/1233fcd71e95d1a2.jpg
Warum?

© GjiLanasJa

GjiLanasJa_
28-07-07, 23:06
http://fc01.deviantart.com/fs12/p/2006/312/1/1233fcd71e95d1a2.jpg
Warum?


© GjiLanasJa

Zero Cool
29-07-07, 15:34
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/kisskisslips-1.gif


Kiss

GjiLanasJa_
29-07-07, 15:37
Thnx Gjith ashtuu :)

GjiLanasJa_
29-07-07, 21:27
http://img1.jurko.net/avatar_1693.gif

luckyman
29-07-07, 21:42
Oh qe paske ndreq ket dhomé krejt *lula lula* mashallah,:biggrin:,....pranoni pershendetjet e mija..gruss luckyman

GjiLanasJa_
29-07-07, 23:03
lyckyman thnxxxx shokii :!

Zero Cool
30-07-07, 15:45
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/4e.gif

GjiLanasJa_
30-07-07, 22:43
thnxxxx ZC gjith kam RespecT enishte :P

GjiLanasJa_
31-07-07, 15:16
ju pérshnedes juve té Gjithve ...............!

Rigoni
02-08-07, 13:24
Pershendetje Gjilanase, dite te bukur te edehiroj.

GjiLanasJa_
02-08-07, 15:37
Rigoni flm gjith te pershendes !

rilinda
03-08-07, 10:59
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

GjiLanasJa_
05-08-07, 18:09
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

Te flm shum rilinda per keto fjal te mira e per ket pershendetje.Gjithashtu edhe un ty te pershendes duke te uruar qdo te mir ne jeten tende

http://www.florissimail.ch/blumenversand/images/trau_d_rosen_1.jpg

SANTANA-29
06-08-07, 14:18
http://www.schoolplaten.com/rotate_image.php?image_id=1073pershendetje,,,:smil e:

GjiLanasJa_
06-08-07, 15:57
hahahahahahahahahahahah :=)

instruktori
07-08-07, 20:15
PERSHNDETJE DHE SHUME RESPEKTE PER JU

INSTRUKTORI

Prishtinasja_
07-08-07, 20:30
Gjilanasja te pershendet shume Prishtinasja_ :biggrin::biggrin:

Per TY :

http://www.gartenspaziergang.de/tulpe8_s.jpg

uck_aksh
08-08-07, 00:09
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1973.jpg

gazi-de
08-08-07, 12:18
pershendetje.....................

GjiLanasJa_
08-08-07, 22:34
PERSHNDETJE DHE SHUME RESPEKTE PER JU

INSTRUKTORI

Flm Shum Gjith RespecT!

GjiLanasJa_
08-08-07, 22:38
pershendetje.....................

Gazz flm edhe nga ti pér Pérshendetje flm shum e shumm RespecT!

Zero Cool
10-08-07, 11:31
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/564.gif

Zana_ch
10-08-07, 12:01
http://www.dgrusskarten.de/grusskarten/allgeimein/wochenende/wochenende1.gif

luckyman
11-08-07, 19:07
Peréshendetje............

GjiLanasJa_
12-08-07, 15:34
Gjilanasja te pershendet shume Prishtinasja_ :biggrin::biggrin:

Per TY :

http://www.gartenspaziergang.de/tulpe8_s.jpg

Prishtinasja_ flm edhe un te pershendes ty

http://www.onlinekunst.de/goethe/rosen_mit_knospe.jpg

GjiLanasJa_
12-08-07, 15:36
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1973.jpg

Uck_aksh te flm per viziten tende te pershendes e doku doku rrim naj dit agagagga

http://members.chello.at/sonja.u.franz.karolyi/bilder/rosen.jpg

GjiLanasJa_
12-08-07, 15:39
Peréshendetje............

luckyman te flm gjithashtu je i pershendetur nga un ---------GjilanasJa_

P.s Qe ni dranafill per msysh hahahaahaha

http://www.sandmann-web.de/fotos/gaerten/rosen_blau_m.JPG

Xuki
14-08-07, 23:36
Gjilanaseee, mos mendo qė erdha pėr buzėt e tua....jooo bre ēfarti, erdha met pėrshėndet pėrzemėrsisht.

Kaloo majrooo


Xuki

GjiLanasJa_
19-08-07, 00:46
Gjilanaseee, mos mendo qė erdha pėr buzėt e tua....jooo bre ēfarti, erdha met pėrshėndet pėrzemėrsisht.

Kaloo majrooo


Xuki

flm xuki shum per pershendetje gjith edhe un te pérshendes e doku rrim qeshtu mos thuj qe ke :P:P hahahaah löl löl

lyra2
20-08-07, 08:54
Shendeti gezimi dhe dashuria le te jene percjellesit Tuaj ne te ardhmen.Respekt per ju...

GjiLanasJa_
20-08-07, 17:34
Shendeti gezimi dhe dashuria le te jene percjellesit Tuaj ne te ardhmen.Respekt per ju...
Flm shum e shum gjith nga un RespecT!

Dreni30
21-08-07, 07:33
Nje pershendetje per ty, me deshire qe shendeti dhe lumturia u befshin prijes te jetes tuaj.

Dreni.

GjiLanasJa_
22-08-07, 00:15
Nje pershendetje per ty, me deshire qe shendeti dhe lumturia u befshin prijes te jetes tuaj.

Dreni. flm shummm per pershendetje tua gjith ashtu edhe nga un je i pershendetur Dreni30 :wink:

egi
22-08-07, 16:34
pershendetje :biggrin:

http://www.wondercliparts.com/flowers/graphics/flower_graphics_03.gif

Zero Cool
22-08-07, 18:06
hello
http://i170.photobucket.com/albums/u280/kit_kat_gurlie/images.jpg

aLbaChiCk
23-08-07, 12:47
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/haveaniceday-1-1.gifmpuqqqqq ty llokume

~AmaZonA~
24-08-07, 19:18
http://img265.imageshack.us/img265/30/normalkartolinemz7.jpg (http://imageshack.us)

Zana_ch
24-08-07, 19:20
PERSHENDETJE NGAx ______x ____________ x ______x
x xxxxxxxxxxxxxxx _____ x xxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx __ x xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx _x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxx ZANA_CH xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxx x
x xxxx x
x x x
x

SANTANA-29
28-08-07, 12:33
http://www.beepworld4.de/bilderarchiv/bilder/natur/feuer.gif
http://www.beepworld4.de/bilderarchiv/bilder/liebe/ichliebedich.gifpershendetje ,e nderuar Gjilanasja,,,,,,,,

GjiLanasJa_
29-08-07, 01:16
http://www.beepworld4.de/bilderarchiv/bilder/natur/feuer.gif
http://www.beepworld4.de/bilderarchiv/bilder/liebe/ichliebedich.gifpershendetje ,e nderuar Gjilanasja,,,,,,,,

oo flm SANTANA-29 te pershendes edhe un gjith RespecT nga GjilanasJa_æ?æ

Prishtinasja_
04-09-07, 10:59
http://www.charmingwitch.de/grusskarte/gedicht/15.jpg

Gruss

Prishtinasja_:smile:

instruktori
04-09-07, 16:02
pershendetje.................

rilinda
12-10-07, 10:43
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

Prishtinasja_
12-10-07, 10:46
http://www.albislam.com/urim.jpg

aLbaChiCk
12-10-07, 10:47
Paqa dhe meshira e All-llahut qofte mbi Ju Me fat per shumė vite, festa e Fitėr Bajramit

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/bajrami.gif

LuLjaa
12-10-07, 18:35
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif

Arkza
26-10-07, 12:35
Gjilenasja Te Pershendes shume ....:smile:

egi
27-10-07, 13:40
Gjilanase, te pershendes shum shum...doku moj se moti s'te kom pa ksajde :biggrin: