PDA

View Full Version : aLbAnIa_gIrl


Zero Cool
23-07-07, 17:32
Mire se vjen dhe argetim te kendshem te uroj. Gjithashtu shpresoj te kemi mirekuptim dhe te kalojme qaste te bukura ne FD. WELCOME !
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/roos-rood-3.jpg

aLbAnIa_gIrl
23-07-07, 18:03
wow ca mire se ardhje :) thnxx Zero cool
shpresoj tia kaloj sa me mire midis jush

aLbaChiCk
23-07-07, 18:32
Qaste te kendshme ne Dardania te uroj aLbAnIa_gIrL

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/text_welcome.gif

rilinda
23-07-07, 18:42
Mirėseerdhe nė Dardani!
Uroj qė tė kalosh mirė kėtu!

Albiii
24-07-07, 09:29
mirseerdhe ne Dardania aLbAnIa gIrL
te uroij qe te kalosh qaste te bukura

instruktori
24-07-07, 11:54
Mire se na keni ardhe ne Dardani
Urojm qe te kaloni sa ma mire

Sinqerishte
Instruktori

Peja-Boy
24-07-07, 15:30
http://www.locolobo.net/lovefalliluvu.gif

Gjdo nte mire ne Mesin e Forumit Dardania dhe Anetarve te ketij Forumi !!

Mire se Ke Ardh !!

SANTANA-29
24-07-07, 15:38
http://www.wmpress.org/wtg_text/p36eng.gifPershendetje alba,,qaste te kendshme


SANTANA-29,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

aLbAnIa_gIrl
24-07-07, 15:50
http://img217.imageshack.us/img217/700/glitteryourwayb74a656ffj2.gif
http://img53.imageshack.us/img53/1033/glitteryourwayb2f1cfa7ke2.gif

http://img20.imageshack.us/img20/5882/glitteryourway47ecd588vf8.gif
http://img53.imageshack.us/img53/3792/glitteryourwayb2ca5c40ji9.gif

Peja-Boy
24-07-07, 16:02
Une spo luj prej qetu ma se qekjo po na pritka mire !!

SANTANA-29
24-07-07, 16:07
Dikan e ka puth shum si po me doket jo ty,,,,hahahahahha,rri qaty mos del ma,,,:tongue:

Peja-Boy
24-07-07, 16:09
Dikan e ka puth shum si po me doket jo ty,,,,hahahahahha,rri qaty mos del ma,,,:tongue:


Aj qe e ka pas ate Aksident mospyet per te !!

Jo jo spo iku po pres mos pe gjun edhe ndonje Puthje qeso haha!

aLbAnIa_gIrl
25-07-07, 13:08
http://img217.imageshack.us/img217/2172/ghljk5.png (http://imageshack.us)
nje puthje per keta siper

aLbAnIa_gIrl
25-07-07, 13:33
http://img355.imageshack.us/img355/7853/kissxh2.gif (http://imageshack.us)
peja-boy & santana :)

Zero Cool
30-07-07, 16:12
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/4e.gif

rilinda
03-08-07, 11:22
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

instruktori
07-08-07, 20:55
PERSHENDETJE DHE SHUME RESPEKTE PER JU

INSTRUKTORI

uck_aksh
07-08-07, 23:58
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1973.jpg

gazi-de
08-08-07, 12:37
Pershendetje...................

ninnela
09-08-07, 20:01
Te pershendessssssssssssssssssss

luckyman
11-08-07, 19:03
Peréshendetje.....creazy girl...:biggrin:

aLbAnIa_gIrl
15-08-07, 00:38
pershendetje te gjitheve flm

aLbAnIa_gIrl
15-08-07, 00:39
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1973.jpgshum e bukur flm shum

aLbAnIa_gIrl
15-08-07, 00:44
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/4e.gif


http://img411.imageshack.us/img411/4148/21024725682uq7.gif


thnx Zero Cool :smile::smile:.. nje Kiss per ty
muahhhhhhhhhhhhhhh

lyra2
20-08-07, 13:03
Shendeti gezimi dhe dashuria le te jene percjellesit Tuaj gjat gjith jetes.
C'kemi nga ju goceee.....Ah moj e uruar,ulu nje qike e llafosemi pak e pak gallata ........ ;)

SANTANA-29
21-08-07, 16:19
Me kėnaqsi te veqantė tė pėrsheneti e nderuar mike e dashur.

Te fali pershendetjet bashke me nje rreze http://forum.kosova.de/forum/images/smiles/icon_smile.gif nga Franfurti kalteresinn e syve te preke....Shėndet e lumturi, keni rastin edhe te gjithe ju te pershendetni kete mike
Me nderime santana-29 franfurt

SANTANA-29
21-08-07, 16:39
Pershendetje, Atje larg kudo qe je,,http://tbn0.google.com/images?q=tbn:UrRFLCjs_DbAQM:http://www.wmpress.org/wtg_text/p36eng.gif (http://www.wmpress.org/wtg_text/p36eng.gif)
Santana,

aLbAnIa_gIrl
21-08-07, 21:07
Me kėnaqsi te veqantė tė pėrsheneti e nderuar mike e dashur.

Te fali pershendetjet bashke me nje rreze http://forum.kosova.de/forum/images/smiles/icon_smile.gif nga Franfurti kalteresinn e syve te preke....Shėndet e lumturi, keni rastin edhe te gjithe ju te pershendetni kete mike
Me nderime santana-29 franfurt
Pershendetje SANTANA flm per respektin
http://img236.imageshack.us/img236/3339/16122556841id9.gif

aLbAnIa_gIrl
21-08-07, 21:24
Pershendetje, Atje larg kudo qe je,,http://img168.imageshack.us/img168/1158/imageswh9.jpg
Santana,

pershendetje atje larg ne Frankfurt per SANTANEN:biggrin:

egi
22-08-07, 16:14
pershendetje albania :biggrin: kalo mire

lazdrani
23-08-07, 18:48
http://www.fotosearch.de/comp/uny/uny002/frau-kuessen-mann-buergersteig-cafe-~-u14663708.jpg


Lazdranihttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

aLbAnIa_gIrl
23-08-07, 21:37
pershendetje egi flm per mikpritjen :biggrin:

aLbAnIa_gIrl
23-08-07, 21:41
http://www.fotosearch.de/comp/uny/uny002/frau-kuessen-mann-buergersteig-cafe-%7E-u14663708.jpg


Lazdranihttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif
pershendetje lazdran :biggrin:
http://img234.imageshack.us/img234/2971/15074206917qo7.gif

~AmaZonA~
24-08-07, 18:48
http://img265.imageshack.us/img265/30/normalkartolinemz7.jpg (http://imageshack.us)

SANTANA-29
28-08-07, 12:53
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_ZEMRA_SHQIPTARE.jpg
Albania_girl pershendetje kudo qe je


http://mykk13.ifrance.com/Luv.jpg

instruktori
04-09-07, 16:44
Pershendetje....................

rilinda
12-10-07, 10:44
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

SANTANA-29
12-10-07, 15:19
Uroj Festen e Bajramit e Allahu Ja u Pranoft Agjerimin Allahu Ju Shperbleft Me Te Mirat e Tij , Duke Uruar Te Keni Ne Trup Shendet, Ne Pune Vullnet, Ne Mendje Qetesi, Ne Ide Drejtesi, Ne Familje Harmoni e Ne Jete Qdo Here Lumturi.
:wink:

LuLjaa
12-10-07, 16:39
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif

gazi-de
19-10-07, 17:08
Pershendetje....,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ninnela
21-10-07, 00:51
Pershendetje per tyyyyyyy

lazdrani
23-10-07, 01:08
http://www.fotosearch.de/comp/csk/csk006/schliessen-herauf-frau-gesicht-~-pr25531.jpg

Lazdrani te ka per qefi....pershendetje e nderuara Albania Vajzehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Nirvana Band
23-10-07, 10:48
Pershendetje per ty vajza shqiptare,te uroj gjtha te mirat.

Xuki
23-10-07, 19:50
Albania-Qikė edhe ty tė pėrshėndes pėrzemėrsisht.

http://www.lady-naoline.de/glitzer13.gif

SANTANA-29
08-01-08, 21:39
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/bd009.jpg

URIME ALBANIA-GIRL,,,,,,,,,,:smile:

Cia-Ferizaj
08-01-08, 21:52
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/birthday10.gif

aLbAnIa_gIrl
08-01-08, 21:59
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/bd009.jpg

URIME ALBANIA-GIRL,,,,,,,,,,
flm Santana:smile::smile:

aLbAnIa_gIrl
08-01-08, 22:00
http://ZangyGraphics.com/thanks/1.gif

uck_aksh
08-01-08, 22:15
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/samp151262ba6f3207a4.jpg
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/sampca3b031eb8f5da72.jpg
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/samp03acc170da1c51cd.jpg

Cia-Ferizaj
10-01-08, 12:30
pershendetje


http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/hejshqipe2.gif

uck_aksh
22-01-08, 12:50
Te uroj gjith te mirat ne jet
http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM (http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM)

ninnela
01-02-08, 01:46
Albania Girl Per Shendetj Ety Kudo Qe Je

Respekt Ninnela

LuLjaa
11-02-08, 01:15
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/273.gif

turisti
21-02-08, 22:20
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif