PDA

View Full Version : Adelina ,mesa e Mic Sokolit


LOJETARI
25-07-07, 16:11
http://www.youtube.com/watch?v=u2FPmddD2ks


Shikoni se me ēfarė vetėbesimi, trimėrie dhe elegancė tė jashtzakonshme Adelina dėshmon afėrsinė e saj me Micin . I qet gjoksin topit pėrpara , saqė mijėra shikues ,lojtarėt si dhe referi i gjor mbesin tė shtangur me njė trimėri tė tillė . Fatmirėsisht kameramani na kursen nga pamja e fundit [tragjike]kur gjoksi shpėrthen ........:biggrin: .Nuk i kemi ne frikė TOPIT .

25-07-07, 16:21
a valla bash e paske pershtat taman si MiC Sokoli edhe kjo :D:P \

Murgesha
25-07-07, 17:43
Ha,hahahahaha Lojetar!

O per ēka ta lypim e kemi kėtė Adelinėn he mos na lashtė Zoti pa te...

http://www.youtube.com/watch?v=mlS4dvVUoIo&mode=related&search=

luckyman
25-07-07, 18:19
http://www.youtube.com/watch?v=u2FPmddD2ks


pamja e fundit [tragjike]kur gjoksi shpėrthen ........:biggrin: Mua ma merr mendja se nuk i ka te vetat(c....):biggrin: ...sepse bollé pak éshté ka i runé koheve te fundit :tongue: ....akshom pazari.

LOJETARI
27-08-07, 20:37
Mua ma merr mendja se nuk i ka te vetat(c....):biggrin: ...sepse bollé pak éshté ka i runé koheve te fundit :tongue: ....akshom pazari.

diēka ka tė vėrtetė nė kėto fjalėt e tua ,hahahahahahahahah.............

Domira
28-08-07, 13:19
Ha,hahahahaha Lojetar!

O per ēka ta lypim e kemi kėtė Adelinėn he mos na lashtė Zoti pa te...

http://www.youtube.com/watch?v=mlS4dvVUoIo&mode=related&search=

mir e ki Murgesha se sheqer e kemi Adelinen:smile:

Murgesha
28-08-07, 13:35
mir e ki Murgesha se sheqer e kemi Adelinen:smile:

Edhe Leonorės i kishte mbet ėmbėl prej Adelinės hahahahahah

http://www.youtube.com/watch?v=pGEEcuoO8LE&mode=related&search=

Domira
28-08-07, 14:03
Edhe Leonorės i kishte mbet ėmbėl prej Adelinės hahahahahah

http://www.youtube.com/watch?v=pGEEcuoO8LE&mode=related&search=

Kjo interviste do te ishte "desert" sikur te ishin prezente te dyja:smile:

Tomori
28-08-07, 15:36
Kjo interviste do te ishte "desert" sikur te ishin prezente te dyja:smile:

Domira te lutem mos me ve ne telesha ,,,me kta te dyja te betohem nuk jam shkaktari une qe Adelina sulmoji Leunoren.....une kte e kam sqaruar publikishte ne RTK..
..nuk ndihem mire te flas prap per ket raste...

( Domira mbasi je aq kureshtare do ta zbuloj veq nje secret...shum mjalti mka sjellur keta te dyja....kaq nuk flas ma shum)

Domira
28-08-07, 19:22
Domira te lutem mos me ve ne telesha ,,,me kta te dyja te betohem nuk jam shkaktari une qe Adelina sulmoji Leunoren.....une kte e kam sqaruar publikishte ne RTK..
..nuk ndihem mire te flas prap per ket raste...

( Domira mbasi je aq kureshtare do ta zbuloj veq nje secret...shum mjalti mka sjellur keta te dyja....kaq nuk flas ma shum)
http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifnuk thash gja bre Tomor veq duhet te dihen dy versionet e ketyre kengetareve se jo vetem njana.
hahahahahahahaa nuk jam kureshtare per mjaltin...megjithate te befte mirehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

LOJETARI
19-10-11, 08:31
Kafshatė qė s kapėrdihet asht or vėlla mjerimi :biggrin: