PDA

View Full Version : taulanti_25


Gentiani
28-07-07, 22:36
taulanti_25, ju pėrshėndes dhe mirė se na vini nė Dardania Forum!

Pos leximit, dėshroj qė tė kyēesh dhe t`a shkruash ndonjė rend shkrolash nė Forum, pastaj rri shlirė, sepse kėtu nga Dardania ta shtrojmė tė gjithė muhabetin!

Mirė se erdhe dhe ēaste tė mira leximi e diskutimi, ju dėshiroj!

Gentiani!

ARI_03
28-07-07, 22:47
Pėrshėndetje dhe mirė se erdhe i nderuar Taulant

Respekt
Ari_03

taulanti_25
28-07-07, 22:49
Pershendesim te gjithe qe gjenden ne forum ku nr i tyre nuk eshte i vogel...!Ky eshte njė ogur i mire ku ka diversitete te ndryshme te mendimeve gje qe na ben t'ia kalojme me mire...!

rilinda
03-08-07, 19:08
Mirė se na erdhe nė Dardani!

Shėndet!
Rilinda

jadore
03-08-07, 19:23
Pershendesim te gjithe qe gjenden ne forum ku nr i tyre nuk eshte i vogel...!Ky eshte njė ogur i mire ku ka diversitete te ndryshme te mendimeve gje qe na ben t'ia kalojme me mire...!

.. marr mundin te ju uroj mireseardhje , jo qe te tregoj servilizem , por te shpreh admirim per dy arsye , pse intuita e Gentianit dhe ky postim i juaji e di qe nuk do te na zhgenjejne ...

per pershendetje , i le kohes te vertetoj tash intuiten time ...???

p.s.
mos te ju befasoj ky shkrim , eshte kz nje pershendetje e stilit tipik alla j'ador..

Elina
04-08-07, 09:04
Pershendetje nga Elina!